VI HYUNDAI ULTRAMARATON BIESZCZADZKI - 90 KM

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2018-10-13
Miejsce:
Cisna
Dystans:
90 km
Zgłoszonych:
113
Wystartowało:
97
Nie ukończyło:
19
Ukończyło:
78
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 26km | 38km | 60km | 72km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuP2_Roztoki
12km
P3_Solinka
26km
P2_Roztoki
38km
P5_Wetlina
60km
P6_Smerek
72km
Czas
netto
90km
Czas
brutto
90km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
            
1GRZĄDZIEL Dominik 3Attiq Team SalmingDZIEKANOWICEM301M 100:00:0100:56:4302:24:2703:43:2306:13:0907:55:2709:47:10.2509:47:11.70 6:319.2
2KOPEL Rafał 257JASIONKAM302M 300:00:0200:57:3102:28:1103:49:4906:24:4108:07:5210:18:16.3010:18:18.70+00:31:076:528.7
3ŚLIWKA Cezary 98Dwaj Zgryźliwi TetrycyKIELCEM303M 700:00:0300:58:0002:31:4504:02:1606:57:5208:58:3311:19:42.8011:19:46.20+01:32:347:337.9
4KAŹMIERCZYK Adam 109Michał Linek TeamKATOWICEM304M 1300:00:0201:02:2802:45:5004:17:5307:21:2709:28:3812:03:23.9512:03:26.35+02:16:148:027.5
5GRONDYS Paweł 60WROCŁAWM305M 1800:00:0501:02:5302:53:4704:46:3707:48:5509:55:0612:41:33.1512:41:38.25+02:54:268:277.1
6ROSTAFIŃSKI Jerzy 102KWW/GCHWARSZAWAM306M 2100:00:0701:17:5403:19:2104:59:5008:06:5510:06:0612:45:37.3012:45:44.55+02:58:328:307.1
7JASIŃSKI Marcin 90BBL CzęstochowaLGOTA K. CZĘSTOCHOWYM307M 2200:00:0501:06:3302:59:1904:48:1708:12:2010:21:4113:00:20.2013:00:25.60+03:13:138:406.9
8KRAJEWSKI Jakub 12Zaporowy Maraton TeamORELECM308M 2400:00:0401:06:3702:59:3204:46:5308:01:4510:17:3113:09:51.8013:09:56.60+03:22:448:466.8
9PYRZAK Jacek 33RZESZÓWM309M 2500:00:0301:06:3302:51:0504:33:4507:54:2210:09:5513:12:38.9013:12:42.05+03:25:308:486.8
10NALAZEK Marcin 69Kalenji by DecathlonWARSZAWAM3010M 2600:00:0700:56:4002:38:1104:26:4208:04:1910:21:3413:18:24.0513:18:31.45+03:31:198:526.8
11SZCZEPKOWSKI Bartłomiej 83WARSZAWAM3011M 2800:00:0801:06:3302:53:4504:34:1508:03:3210:26:1113:31:56.7513:32:05.40+03:44:539:016.7
12PODOLSKI Marek 31biegamyrazem.plGDYNIAM3012M 3900:00:0501:11:5203:15:5905:14:0608:33:3710:58:5414:10:30.2514:10:36.10+04:23:249:276.3
13DĄBROWSKI Emil 54duust.coWARSZAWAM3013M 4000:00:1101:09:2303:04:4605:00:0308:33:3311:08:0514:11:12.6014:11:24.30+04:24:129:276.3
14STACHURSKI Paweł 110ŁAŃCUTM3014M 4500:00:0501:07:3503:13:4805:20:4508:59:2111:40:1314:31:38.8514:31:43.95+04:44:329:416.2
15STAWIŃSKI Piotr 3912triWARSZAWAM3015M 4600:00:0801:09:4803:04:5004:56:3308:43:3511:39:5914:36:31.6514:36:40.50+04:49:289:446.2
16OSAKOWICZ Mateusz 65WARSZAWAM3016M 4800:00:0301:04:5802:51:0304:46:5008:38:3111:16:5714:38:19.2514:38:23.20+04:51:119:456.1
17ORLOW Kuba 42TYCHYM3017M 5200:00:0901:09:5703:13:5705:25:5309:11:1311:48:3914:53:36.1014:53:45.55+05:06:339:556
Przekroczony limit czasu: 15:00:00
18KORBUT Radosław 16KONIUCHY OCRSIEDLCEM3018M 5400:00:1501:13:5103:25:3605:25:2409:19:5712:01:2115:02:28.6515:02:43.85+05:15:3210:016
19HYDZIK Grzegorz 48SANOKM3019M 5500:00:1001:14:1303:18:1805:15:5408:59:2011:40:0415:18:58.4015:19:09.30+05:31:5710:125.9
20POTERA Maciej 47Frytków!!!!ŁAŃCUTM3020M 5600:00:0601:15:5803:30:4005:44:3709:38:3012:12:1615:22:02.2515:22:08.45+05:34:5610:145.9
21CHRUŚCIEL Michał 53Fartlek GOGORZYCEM3021M 5800:00:0401:13:5303:18:2605:26:2509:16:1312:11:3715:32:40.6015:32:44.85+05:45:3310:215.8
22SURDEL Dawid 43Biegne zeby Bartek mogl biegacKIELCEM3022M 6400:00:1101:19:1003:33:0405:36:0509:40:5312:33:0516:06:34.4016:06:46.05+06:19:3410:445.6
BRÓDKA Wojciech 87ZIELONKAM30DNF01:15:38 DNF03:37:36 DNF05:55:55 DNF10:28:43 DNF DNF DNF DNF--
SKÓRKA Jarosław 88brakWARSZAWAM30DNF01:15:44 DNF03:37:36 DNF05:51:40 DNF10:06:31 DNF13:04:17 DNF DNF DNF--
PIETRULIŃSKI Mateusz 66Spartanie DzieciomWARSZAWAM30DNF01:15:29 DNF03:40:38 DNF05:51:42 DNF10:09:43 DNF13:13:43 DNF DNF DNF--
SADOWSKI Piotr 67OSTRÓDAM30DNF01:17:12 DNF03:37:07 DNF05:51:44 DNF10:25:24 DNF13:24:16 DNF DNF DNF--
MOSKAŁA Remigiusz 89WARSZAWAM30DNF01:15:44 DNF03:37:02 DNF05:53:28 DNF10:26:16 DNF13:24:30 DNF DNF DNF--
CHOJNACKI Wiktor 79LUTOWISKAM30DNF01:01:13 DNF02:50:26 DNF04:29:30 DNF09:21:01 DNF DNF DNF DNF--
BĄK Michał 26wkurw_teamBILCZAM30DNF01:19:11 DNF03:33:05 DNF05:36:13 DNF10:05:55 DNF DNF DNF DNF--
WACH Grzegorz 111LUBLINM30DNF01:08:08 DNF03:21:09 DNF05:37:00 DNF10:36:18 DNF DNF DNF DNF--
SLOKA Piotr 63LONDONM30DNF01:11:51 DNF03:04:32 DNF04:46:47 DNF DNF DNF DNF DNF--
GRABOWSKI Błażej 19JacekBiega Running TeamWARSZAWAM30DNF01:01:57 DNF02:52:34 DNF04:47:43 DNF DNF DNF DNF DNF--
MACHUCKI Adrian 113RZESZÓWM30DNF01:07:05 DNF02:59:02 DNF04:50:16 DNF DNF DNF DNF DNF--
BERNAŚ Dariusz 313BSCzadyWETLINAM30DNF01:18:10 DNF03:49:17 DNF06:27:47 DNF DNF DNF DNF DNF--
PFAJFER Marek 104Spójnia Białe BłotaLEGBĄDM30DNF01:15:50 DNF03:41:31 DNF06:27:52 DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 35 wynik(ów)