VI HYUNDAI ULTRAMARATON BIESZCZADZKI - 90 KM

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2018-10-13
Miejsce:
Cisna
Dystans:
90 km
Zgłoszonych:
113
Wystartowało:
97
Nie ukończyło:
19
Ukończyło:
78
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 26km | 38km | 60km | 72km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuP2_Roztoki
12km
P3_Solinka
26km
P2_Roztoki
38km
P5_Wetlina
60km
P6_Smerek
72km
Czas
netto
90km
Czas
brutto
90km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
            
1GAJOS Daniel 5Muay Running Team / BiegaortopedaKRAKÓWM401M 200:00:0100:56:4502:25:4703:49:5006:30:1308:05:3010:15:19.9510:15:21.55 6:508.8
2STOLARZ Piotr 107Aktywni DąbrowaDĄBROWA GÓRNICZAM402M 400:00:0200:56:5402:24:2403:48:2006:26:2208:07:4410:33:12.4010:33:14.75+00:17:537:028.5
3ŚCIESZKA Wojciech 613 elt Kraków-BaliceKRAKÓWM403M 500:00:0200:58:4902:32:0704:02:0906:44:3408:33:0110:44:37.4010:44:39.90+00:29:187:098.4
4BORÓWKA Ryszard 23GDYNIAM404M 600:00:0300:56:4502:31:1604:02:1406:57:3608:55:1711:16:52.3511:16:55.75+01:01:347:318
5SZECHLECKI Krzysztof 74UNSTOPPABLESOSNOWIECM405M 1000:00:0700:56:4002:34:5904:10:4007:11:1009:08:2311:32:49.7011:32:57.30+01:17:357:417.8
6PLISZKA Bartosz 68OLA TEAMOSTROŁĘKAM406M 1100:00:0301:02:1702:45:5004:17:5807:12:2509:08:5411:38:25.0011:38:28.15+01:23:067:457.7
7JARMOLIŃSKI Piotr 61Wieczorne Bieganie w SzczecinieSZCZECIN MIERZYNM407M 1200:00:0501:02:2302:40:3804:14:1707:17:5811:52:32.3011:52:37.40+01:37:157:557.6
8GRYGIEL Marek 14JacekBiega Running TeamKRAKÓWM408M 1500:00:0300:59:1002:40:3204:17:5607:38:5409:43:4912:09:52.5012:09:55.60+01:54:348:067.4
9SIEMASZKO Wojciech 58Above2000TIPTONM409M 1600:00:0501:10:1503:03:4504:46:3907:43:0809:40:2012:17:48.6512:17:53.65+02:02:328:117.3
10TAUZ Andrzej 81WARSZAWAM4010M 1700:00:0701:02:2002:50:3504:34:4007:41:1509:44:1112:23:41.7512:23:48.90+02:08:278:157.3
11SIEPIETOWSKI Piotr 105ART PROFIWARSZAWAM4011M 2000:00:0501:02:2602:50:5604:34:1707:51:5409:55:0012:42:48.5012:42:54.35+02:27:328:287.1
12FELUCH Krzysztof 64ORA WarszawaWARSZAWAM4012M 2700:00:0801:06:3902:59:1204:47:4908:11:0210:21:5313:19:50.8513:19:58.90+03:04:378:536.8
13CICHOŃ Maciej 4442.194 WejherowoREDAM4013M 2900:00:0600:58:4502:46:4704:33:2207:59:4710:21:5613:32:15.5513:32:22.00+03:17:009:016.6
14MIKOWSKI Artur 72GRÓJECM4014M 3000:00:1101:03:3302:57:1504:48:1308:18:5710:37:3213:36:00.7513:36:12.05+03:20:509:046.6
15GRYSZKO Artur 82WARSZAWAM4015M 3100:00:0701:02:2002:52:3204:38:3608:11:5810:35:1313:39:23.4013:39:30.95+03:24:099:066.6
16POPIS Tomasz 91IZBICAM4016M 3200:00:0400:56:4202:44:3004:34:1408:01:4710:26:3313:48:24.5013:48:28.50+03:33:069:126.5
17RUT RUTKOWSKI Darek 70DSS OrlętaDĘBLINM4017M 3300:00:1401:07:0602:59:1604:48:1108:17:0010:43:0813:50:29.5013:50:43.65+03:35:229:136.5
18BANASIK Grzegorz 703WKURW_TEAMKIELCEM4018M 3400:00:1101:01:4802:54:1904:48:1208:12:0810:36:5414:00:18.5014:00:30.15+03:45:089:206.4
19KOŚCIAK Jan 77Dzikie MustangiPASZCZYNAM4019M 3500:00:0401:03:4102:57:2304:48:1908:19:0810:48:0414:01:00.0014:01:04.50+03:45:429:206.4
20WOJTASIK Andrzej 15AkademiaBiegacza.pl S.L. SALOS-WODNA ŁódźŁÓDŹM4020M 3600:00:0500:58:4402:40:2704:34:0108:06:3211:09:0814:05:41.3014:05:46.30+03:50:249:236.4
21WOJTKOWIAK Maciej 85wkurw_teamBYDGOSZCZM4021M 4300:00:1201:15:2503:13:4505:00:1608:36:5011:09:1014:20:10.0514:20:23.00+04:05:019:336.3
22FOLTA Sławomir 73Orange PolskaMIELECM4022M 4400:00:0801:06:2003:06:4705:05:2808:43:2511:17:2614:21:38.7514:21:47.10+04:06:259:346.3
23MAJ Robert 37Stary Insane/Banda GrudniaLUBLINM4023M 4700:00:0401:06:3002:53:3905:10:2708:47:5411:39:5514:38:04.5014:38:08.60+04:22:479:456.1
24WRÓBEL Grzegorz 1001973ŻARÓWKAM4024M 4900:00:1201:10:1603:14:0705:06:1908:43:0711:17:4014:38:47.0014:38:59.75+04:23:389:456.1
25KARPIŃSKI Tomasz 80RZESZÓWM4025M 5000:00:0401:06:3603:03:4804:56:3308:43:3111:40:0614:40:37.4014:40:41.90+04:25:209:476.1
26RZĄDKOWSKI Krzysiek 75Klub Wysokogórski LublinLUBLINM4026M 5100:00:1101:17:3903:25:3705:36:0909:15:1411:57:3414:51:04.3014:51:15.40+04:35:539:546.1
Przekroczony limit czasu: 15:00:00
27PONIEWOZIK Irek 59LUBLINM4027M 5300:00:0401:10:1603:20:3505:19:4508:59:2811:48:1615:02:22.5015:02:26.80+04:47:0510:016
28ŻŁOBECKI Piotr 96PAWŁÓWM4028M 5700:00:0701:07:3803:20:3005:33:1809:27:5912:12:1115:29:01.9515:29:09.85+05:13:4810:195.8
29ŚWIDZIŃSKI Tomasz 92Vege RunnersKRAKÓWM4029M 5900:00:1001:10:3403:12:3205:05:4608:50:4511:50:0915:39:04.1015:39:14.40+05:23:5210:265.8
30JĘKALSKI Tomasz 84WARSZAWAM4030M 6000:00:0701:09:3703:11:2805:05:2808:55:2911:48:0615:39:06.8515:39:14.70+05:23:5310:265.8
31FRĄC Dariusz 62Night Runners GliwiceGLIWICEM4031M 6100:00:0901:10:1403:15:5405:24:1009:26:5712:12:1615:39:11.5515:39:21.25+05:23:5910:265.7
CIECIELĄG Piotr 94WKURW_TEAMPIASECZNOM40DNF01:16:30 DNF03:28:57 DNF05:36:30 DNF10:06:26 DNF13:13:19 DNF DNF DNF--
RYBAK Wojciech 35GOPR BIESZCZADYŁAŃCUTM40DNF01:19:26 DNF03:43:13 DNF05:45:53 DNF09:40:51 DNF13:13:29 DNF DNF DNF--
OLEK Marcin 93#Marcin Śiwerc TeamSIEDLCEM40DNF00:56:47 DNF02:39:08 DNF04:47:27 DNF DNF DNF DNF DNF--
KOCHANIEC Waldemar 55TKKF 'SOKÓŁ' Głogów MałopolskiGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM40DNF01:12:38 DNF03:31:32 DNF05:53:11 DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 35 wynik(ów)