VI MIKOŁAJKOWY KROSS GÓRSKI Z KOMANDORKIEM U KANTEGO
VI Mikołajkowy Kross Górski z Komandorkiem u Kantego
VI Mikołajkowy Kross Górski z Komandorkiem u Kantego
Organizator : | Fundacja "Sub ventum" w Słupsku |
Data : | 2021-12-11 |
Miejsce : | Słupsk |
Dystans : | 6 km |
Zgłoszonych : | 174 |
Wystartowało : | 150 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 150 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BOŚ Grzegorz | 13 | CIASTKI RUNNING TEAM | SŁUPSK | OPEN -M | |
2 | CIBOROWSKA Katarzyna | 21 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | OPEN -K | |
3 | IWANOWSKI Wojciech | 47 | BIEGAM BO LUBIĘ | USTKA | OPEN -M | |
4 | KALISZEWSKA Beata | 55 | SIEMIANICE | SIEMIANICE | OPEN -K | |
5 | KAMIŃSKA Justyna | 57 | KRĘPA SŁUPSKA | OPEN -K | ||
6 | KARWASZ Kacper | 60 | IKMF PIŁA | PIŁA | OPEN -M | |
7 | KNAP Marta | 65 | VACU ACTIVE GYM | SŁUPSK | OPEN -K | |
8 | PŁODZIEŃ Karolina | 114 | KARZCINO | OPEN -K | ||
9 | RACZYŃSKA Anna | 119 | BALTIC SEALS | SŁUPSK | OPEN -K | |
10 | ROKUSZEWSKI Piotr | 123 | NIEWIEROWO | OPEN -M | ||
11 | SEWERYN Tomasz | 126 | BUKÓWKA | OPEN -M | ||
12 | SZEWCZUK Piotr | 140 | SŁUPSK | OPEN -M | ||
13 | SZLACHETKA Piotr | 141 | BBL SŁUPSK | SŁUPSK | OPEN -M | |
14 | TĘSNA Magdalena | 151 | SIEMIANICE | OPEN -K | ||
15 | PAŁUCKA Lena | 198 | STARA DĄBROWA | OPEN -K | ||
16 | OPALIŃSKI Ewa | 98 | SŁUPSK | OPEN -K | ||
17 | SŁUPECKA Aneta | 208 | KOSPEL | KOSZALIN | OPEN -K | |
18 | NYK Marcin | 95 | KRĘPA SŁUPSKA | OPEN -M | ||
19 | DUDA Grzegorz | 32 | BEST BEASTS | SŁUPSK | OPEN -M | |
20 | JANKOWSKI Grzegorz | 49 | POZYTYWNIE NAKRĘCONY | BYTÓW | OPEN -M | |
21 | PRZYBOREK Szymon | 116 | KULESZEWO | OPEN -M | ||
22 | SIDOR Mariusz | 128 | ANANASY Z 3FAL | SŁUPSK | OPEN -M | |
23 | WALEŃSKI Michał | 157 | TKKF KOSZALIN | SKIBIENKO | OPEN -M | |
24 | DROZDOWSKI Filip | 31 | SŁUPSK | OPEN -M | ||
25 | GAWEŁ Iza | 38 | ANANASY Z 3FAL | SŁUPSK | OPEN -K | |
26 | GRACHEL Przemek | 42 | AJ FABRYKA MEBLI | REDZIKOWO | OPEN -M | |
27 | KIEŁCZYŃSKI Dawid | 62 | TEAM DAVE BUKÓWKA/NIGHT WOLVES | BUKÓWKA | OPEN -M | |
28 | MUSIAŁ Magdalena | 93 | BORZĘCINO | OPEN -K | ||
29 | PRZYBOREK Marcin | 117 | KULESZEWO | OPEN -M | ||
30 | PYTLAK Michał | 118 | 7 BRYGADA OBRONY WYBRZEŻA | SIEMIANICE | OPEN -M | |
31 | RAHOZA Szymon | 120 | HONOROWY DAWCA KRWI | SIEMIANICE | OPEN -M | |
32 | WEILAND Cyprian | 177 | NIGHT WOLVES SŁUPSK | SŁUPSK | OPEN -M | |
33 | BARAN Radosław | 187 | KOSPEL | DAMNICA | OPEN -M | |
34 | OLESZEK Jerzy | 97 | SZKOŁA PODOFICERSKA MW | GRABNO | OPEN -M | |
35 | OSIŃSKI Wojciech | 99 | TEAMZABIEGANEDNI | SŁUPSK | OPEN -M | |
36 | PICK Tomasz | 101 | BIEGOLAS KOSZALIN / KORONA SZCZECIN | KOSZALIN | OPEN -M | |
37 | PIŁAT Paweł | 110 | BEST BEASTS | WŁYNKOWO | OPEN -M | |
38 | CHYLEWSKA Aleksandra | 20 | SŁUPSK | OPEN -K | ||
39 | CYWIŃSKI Tomasz | 22 | SŁUPSK | OPEN -M | ||
40 | DREWNIAK Tomasz | 30 | SŁUPSK | OPEN -M | ||
41 | GAWEŁ Zbigniew | 39 | POMERIDERS SŁUPSK | SŁUPSK | OPEN -M | |
42 | PLUTA Iwona | 113 | STUDIO MODELOWANIA SYLWETKI FITNESSWELL | DĘBNICA KASZUBSKA | OPEN -K | |
43 | ZABORSKA Magdalena | 169 | SŁUPSK | OPEN -K | ||
44 | OBERT Paweł | 179 | DAMNICA | DAMNICA | OPEN -M | |
45 | BURDA Robert | 181 | KOSPEL | KOSZALIN | OPEN -M | |
46 | KOZŁOWSKI Krzysztof | 185 | KOSPEL | DAMNICA | OPEN -M | |
47 | GARDULSKI Cyprian | 211 | ZSM | SŁUPSK | OPEN -M | |
48 | KOSICKI Kajetan | 70 | AML SŁUPSK | SŁUPSK | OPEN -M | |
49 | PIETRASIK Przemysław | 104 | SŁUPSK | OPEN -M | ||
50 | BEDNAREK Krzysztof | 10 | BYTÓW | OPEN -M | ||
51 | GĄSECKA-SZEWCZUK Aleksandra | 40 | SŁUPSK | OPEN -K | ||
52 | SIKORSKA-LÖWE Katarzyna | 129 | SŁUPSK | OPEN -K | ||
53 | TRUSIAK Miłosz | 154 | NIGHT WOLVES ULTRA RUNNERS | SŁUPSK | OPEN -M | |
54 | KOŁKOWSKI Mariusz | 186 | KOSPEL | DAMNICA | OPEN -M | |
55 | KAMIŃSKI Marcin | 58 | ANANASY Z 3FAL | SLUPSK | OPEN -M | |
56 | NOSAL Emilia | 94 | DARŁOWSKIE CHARTY | SŁAWNO | OPEN -K | |
57 | SZNIGIR Katarzyna | 144 | FITNESSWELL STUDIO MODELOWANIA SYLWETKI | GLOBINO | OPEN -K | |
58 | STANIOCH Krzysztof | 136 | USTKA | OPEN -M | ||
59 | WELTROWSKA Alicja | 160 | ANANASY Z 3 FAL | SŁUPSK | OPEN -K | |
60 | WILUSZ Krzysztof | 165 | STOPA SŁUPSK | SŁUPSK | OPEN -M | |
61 | WYSZECKA Anna | 168 | ANANASY Z 3 FAL | SŁUPSK | OPEN -K | |
62 | WEILAND Agnieszka | 176 | NIGHT WOLVES SŁUPSK | SŁUPSK | OPEN -K | |
63 | WILKOWSKI Wojciech | 188 | KOSPEL | DAMNICA | OPEN -M | |
64 | KLONOWSKI Artur | 180 | KOSPEL | KOSZALIN | OPEN -M | |
65 | BURMAN Tomasz | 16 | ANANASY Z 3FAL | SŁUPSK | OPEN -M | |
66 | ANDRZEJCZYK Ewelina | 3 | ANANASY Z 3FAL | SŁUPSK | OPEN -K | |
67 | KULECZKA Katarzyna | 79 | SŁUPSK | OPEN -K | ||
68 | PROKOP Renata | 115 | ANANASY Z 3FAL | SŁUPSK | OPEN -K | |
69 | SAGAŁA Patrycja | 125 | SŁUPSK | OPEN -K | ||
70 | SZCZYGIEŁ Marcin | 138 | KRĘPA SŁUPSKA | OPEN -M | ||
71 | URBAN Ewelina | 156 | GMINA SŁUPSK | DĘBNICA KASZUBSKA | OPEN -K | |
72 | BOGACKI Tomasz | 182 | KOSPEL | KOSZALIN | OPEN -M | |
73 | LIS - WRÓBLEWSKA Iwona | 85 | ANANASY Z 3FAL | SŁUPSK | OPEN -K | |
74 | LITWIN Barbara | 86 | SŁUPSK | OPEN -K | ||
75 | FRUBA Karina | 36 | STOPA SŁUPSK / KORONA SZCZECIN | REDZIKOWO | OPEN -K | |
76 | GUZIŃSKA Ewa | 44 | GMINA SŁUPSK | KOBYLNICA | OPEN -K | |
77 | JAŻDŻYK Łukasz | 51 | USTKA | OPEN -M | ||
78 | KNAPIK Ewelina | 66 | SŁUPSK | OPEN -K | ||
79 | KOSICKA Iwona | 69 | STOPA SŁUPSK | SŁUPSK | OPEN -K | |
80 | WOJCIŃSKA Iwona | 167 | ANANASY Z 3 FAL | SŁUPSK | OPEN -K | |
81 | KRUSZYN Tomasz | 203 | BYDLINO | OPEN -M | ||
82 | GARSKI Kryspin | 200 | ŚWIAT PŁYTEK | BYTÓW | OPEN -M | |
83 | PIEC Martyna | 102 | SPOKO SŁAWNO | SŁAWNO | OPEN -K | |
84 | FRASZCZYK Przemysław | 34 | SŁUPSK | OPEN -M | ||
85 | ROCLAWSKI Grzegorz | 121 | SZOPANDJITSU | KOBYLNICA | OPEN -M | |
86 | SKĘPIEC Adrian | 132 | AJ FABRYKA MEBLI | SŁUPSK | OPEN -M | |
87 | SKWARCZAK Małgorzta | 134 | USTKA | OPEN -K | ||
88 | FUDALA Marta | 37 | USTKA | OPEN -K | ||
89 | ZBROSZCZYK Hanna | 172 | SŁUPSK | OPEN -K | ||
90 | IWANOWSKI Michał | 48 | BIEGAM BO LUBIĘ | USTKA | OPEN -M | |
91 | KARWASZ Krzysztof | 61 | KWAKOWO | OPEN -M | ||
92 | WĘSIERSKA-MUŁYK Marzena | 163 | NIGHT RUNNERS SŁUPSK | KOBYLNICA | OPEN -K | |
93 | ŻĄDEŁEK Jarek | 173 | SŁUPSK | OPEN -M | ||
94 | KRZESZOWSKI Lukasz | 78 | SŁUPSK | OPEN -M | ||
95 | STANIASZEK Bogusław | 135 | TUPOT USTKA | GŁOBINO | OPEN -M | |
96 | WIŚNIEWSKA Monika | 166 | USTKA | OPEN -K | ||
97 | MĄDRY Artur | 184 | DAMNICA | OPEN -M | ||
98 | GARSKA Joanna | 201 | ŚWIAT PŁYTEK | BYTÓW | OPEN -K | |
99 | RUSZCZYŃSKA-PLUTA Kinga | 124 | VACU ACTIV GYM | SŁUSPK | OPEN -K | |
100 | FIGURSKI Andrzej | 33 | USTKA | OPEN -M | ||
101 | KAŁUZIŃSKA Katarzyna | 56 | VACU ACTIV GYM | SŁUPSK | OPEN -K | |
102 | PIOCH Nadia | 111 | USTKA | OPEN -K | ||
103 | GISZKA Ewelina | 191 | SŁUPSK | OPEN -K | ||
104 | BIELECKA Daria | 11 | SŁUPSK | OPEN -K | ||
105 | CHYLEWSKA Weronika | 19 | SŁUPSK | OPEN -K | ||
106 | GRACHEL Justyna | 43 | KĘPICE | OPEN -K | ||
107 | LANDWÓJTOWICZ Paulina | 80 | SŁUPSK | OPEN -K | ||
108 | PELO Artur | 178 | & BRYGADA OBRONY WYBRZERA | SŁUPSK | OPEN -M | |
109 | KAMIŃSKI Witold | 59 | STOPA SŁUPSK | KRĘPA SŁUPSKA | OPEN -M | |
110 | PISARZEWSKI Mateusz | 112 | SŁUPSK | OPEN -M | ||
111 | SKIBIŃSKI Rafał | 133 | AJ TEAM | SŁUPSK | OPEN -M | |
112 | WASYLKO Wojciech | 159 | PROPACTA RUNNING TEAM | SŁUPSK | OPEN -M | |
113 | TOMCZAK Dominik | 152 | W.P.K SŁOŃ TEAM | SŁUPSK | OPEN -M | |
114 | WALIŃSKA Agnieszka | 158 | TERMOSOL TEAM | SŁUPSK | OPEN -K | |
115 | CZYŻYKIWSKI Krzysztof | 23 | SŁUPSK | OPEN -M | ||
116 | MAJCHRZAK Dariusz | 202 | CPSP - USTKA | USTKA | OPEN -M | |
117 | BOGUSZEWSKI Michał | 12 | SŁUPSK | OPEN -M | ||
118 | CZYŻYKOWSKI Mateusz | 24 | SŁUPSK | OPEN -M | ||
119 | KROPIŃSKI Adam | 74 | SŁUPSK | OPEN -M | ||
120 | SITNIK Mikołaj | 131 | USTKA | OPEN -M | ||
121 | SZEJSZECHOWSKI Bartosz | 196 | OPEN -M | |||
122 | KRYWUĆ Małgorzata | 77 | SŁUPSK | OPEN -K | ||
123 | GAŃSKA Marcelina | 199 | OPEN -K | |||
124 | STRZEMBOWICZ Damian | 137 | AJ FABRYKA MEBLI | SŁUPSK | OPEN -M | |
125 | MOTOWIDŁO-ZAWADZKA Izabela | 175 | SŁUPSK | OPEN -K | ||
126 | KRAJEWSKA Justyna | 73 | SŁUPSK | OPEN -K | ||
127 | PIETRZYCKA Andranika | 171 | SŁUPSK | OPEN -K | ||
128 | LACHOWICZ Szymon | 195 | WILKI LAGÓRZYCA | LAGÓRZYCA | OPEN -M | |
129 | TYLKA Amelia | 197 | WIELOGŁOWY | OPEN -K | ||
130 | MROZIK Joanna | 91 | SŁUPSK | OPEN -K | ||
131 | PIETRZYCKA Edyta | 107 | SLUPSK | OPEN -K | ||
132 | PIETRZYCKI Dariusz | 108 | SŁUPSK | OPEN -M | ||
133 | ANTOSIAK Grzegorz | 5 | SŁUPSK | OPEN -M | ||
134 | KOWALCZYK Justyna | 71 | W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKA | USTKA | OPEN -K | |
135 | SZMIGIERO Sebastian | 143 | W.P.K SŁOŃ TEAM | SŁUPSK | OPEN -M | |
136 | TRUSIAK Agnieszka | 153 | NIGHT WOLVES ULTRA RUNNERS | SŁUPSK | OPEN -K | |
137 | LEWANDOWSKI Adam | 105 | USTKA | OPEN -M | ||
138 | KRYGIER Ireneusz | 75 | W.P.K SŁOŃ TEAM | USTKA | OPEN -M | |
139 | KRYWUĆ Tomasz | 76 | SŁUPSK | OPEN -M | ||
140 | SZMIGIERO Arkadiusz | 142 | WPK SŁOŃ TEAM | SŁUPSK | OPEN -M | |
141 | ADAMIEC Marek | 2 | W. P. K. SŁOŃ TEAM USTKA | SŁUPSK | OPEN -M | |
142 | PIETRZYCKI Andrzej | 109 | SLUPSK | OPEN -M | ||
143 | LEWANDOWSKA Maria | 82 | W.P.K SŁOŃ TEAM | USTKA | OPEN -K | |
144 | TURCZYN Grzegorz | 155 | W.P.K. SŁOŃ TEAM | SŁUPSK | OPEN -M | |
145 | GŻMOWSKA Barbara | 204 | KRĘPICE | OPEN -K | ||
146 | BURNO Żaneta | 206 | SŁUPSK | OPEN -K | ||
147 | LEŚNIEWSKA Marta | 190 | SŁUPSK | OPEN -K | ||
148 | JAGODZIŃSKA Magdalena | 207 | SŁUPSK | OPEN -K | ||
149 | KLAMAN Adam | 212 | OPEN -M | |||
150 | KARAŚ Radosław | 174 | USTKA | OPEN -M |
Znaleziono 150 wynik(ów)