VI OTWARTE GÓRSKIE MISTRZOSTWA POLSKI NORDIC WALKING W PÓŁMARATONIE
VI Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Nordic Walking | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
VI Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Nordic Walking | KLASYFIKACJE NORDIC WALKING
Organizator : | Wesoły Borsuk Team, Polskie Zrzeszenie Nordic Walking |
Data : | 2024-04-06 |
Miejsce : | Prudnik |
Dystans : | 21.1 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 223 |
Wystartowało : | 198 |
Nie ukończyło : | 5 |
Ukończyło : | 193 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | Premia Górska 9km | 10.7km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WOJTOWICZ Tomasz | 210 | K.S. VICTORIA POTĘGOWO | WIDACZ | M18-34 | 00:56:43 | 01:06:03 | |||
2 | MISZTAL Grzegorz | 107 | OPEN SPORT TEAM | SUŁKOWICE | M35-39 | 01:06:31 | 01:17:13 | |||
3 | ROMANOWSKI Daniel | 152 | KATOWICKI NORDIC WALKING | RYBNIK | M18-34 | 00:57:58 | 01:07:17 | |||
4 | MICHALEC Marcin | 221 | KKB MOSIR KROSNO | KROSNO | M35-39 | 1 | 00:57:35 | 01:06:58 | ||
5 | CHYRA Janusz | 12 | NORDIC SPORT 2021 | LUBLINIEC | M45-49 | 01:10:06 | 01:20:57 | |||
6 | KŁOS Maciej | 60 | POLIPACK TEAM GWE | GDAŃSK | M40-44 | 01:00:12 | 01:09:48 | |||
7 | WITUCKI Jacek | 222 | K.S. VICTORIA POTĘGOWO | M50-54 | 00:56:18 | 01:05:28 | ||||
8 | WILCZEK Krzysztof | 204 | WATAHA ULTRA TEAM | ZĘBOWICE | M50-54 | 01:04:53 | 01:14:54 | |||
9 | MAŁKA Marian | 95 | NORDIC SPORT 2021 | GLIWICE | M65-69 | 01:04:36 | 01:14:51 | |||
10 | KABATA Jarosław | 55 | NORDIC SPORT 2021 | TARNOWSKIE GÓRY | M50-54 | 01:04:04 | 01:14:18 | |||
11 | MADALIŃSKI Marcin | 92 | KS.VICTORIA POTĘGOWO | LESZNO | M40-44 | 00:59:16 | 01:08:51 | |||
12 | STEC Paweł | 173 | HUTA ZDROWIA | KRAKÓW | M35-39 | 01:16:04 | 01:28:40 | |||
13 | JAŚKOWSKI Patryk | 51 | NORDIC SPORT 2021 | KOŚCIAN | M40-44 | 01:25:52 | 01:39:23 | |||
14 | ŁUKASZ Jaworski | 224 | ERYK TEAM WYSOKA | M40-44 | 01:03:31 | 01:13:41 | ||||
15 | MICTYZACZ Jakub | 226 | ANTON TEAM | KRAKOWICE | M40-44 | 01:10:36 | 01:22:16 | |||
16 | RUDAWSKI Maciej | 156 | NORDIC SPORT 2021 | TRZCIEL | M40-44 | 1 | 01:13:09 | 01:24:13 | ||
17 | KLECZ Marcin | 59 | KLECZE NW | WARSZAWA | M40-44 | 01:30:47 | 01:45:49 | |||
18 | DERUS Jakub | 24 | KATOWICKI NORDIC WALKING | KATOWICE | M40-44 | 1 | 01:04:27 | 01:14:44 | ||
19 | MIHELAC Juraj | 105 | NWC SPALATUM | SPLIT | M40-44 | 01:11:45 | 01:22:34 | |||
20 | MARCZYŃSKI Adam | 98 | POLIPACK TEAM GWE | GOŚCICINO | M45-49 | 01:06:25 | 01:17:17 | |||
21 | ŚWIDEREK Marcin | 190 | ESJA TEAM | WARSZAWA | M45-49 | 01:04:25 | 01:14:40 | |||
22 | SZYMCZYNA Marcin | 186 | OŁAWA | M45-49 | 01:20:34 | 01:34:43 | ||||
23 | SZULC Robert | 184 | NORDIC-BAL | OPOCZNO | M45-49 | 01:11:06 | 01:22:15 | |||
24 | KUSZYK Jan | 219 | LEWIN BIEGA | PRZECZA | M45-49 | 01:08:46 | 01:19:45 | |||
25 | GRUSZKA Michał | 40 | NORDIC SPORT 2021 | LUBLINIEC | M45-49 | 01:19:34 | 01:31:46 | |||
26 | TRENKNER Leszek | 195 | WYSOKA | M45-49 | 1 | 01:16:45 | 01:29:03 | |||
27 | KŁOSOWSKI Krzysztof | 61 | JAWORZNO | M45-49 | 01:14:04 | 01:26:00 | ||||
28 | TOBOLÍK Jan | 192 | NORDIC WALKING PŘEROV | PŘEROV | M45-49 | 1 | 01:11:17 | 01:22:40 | ||
29 | SŁUPIANEK Paweł | 164 | KATOWICKI NORDIC WALKING | KATOWICE | M45-49 | 01:04:23 | 01:14:37 | |||
30 | SZWED Roman | 185 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M45-49 | 01:11:58 | 01:23:45 | |||
31 | KOMANDZIK Andrzej | 65 | EKIPA NA KIJACH | RUDA ŚLĄSKA | M45-49 | 01:05:59 | 01:16:42 | |||
32 | KOSAKOWSKI Mariusz | 68 | GISZOWIEC CHODZI RAZEM | KATOWICE | M45-49 | 01:11:34 | 01:23:14 | |||
33 | LEŚNIEWSKI Marcin | 88 | STARE BABICE NORDIC WALKING | BABICE NOWE | M45-49 | 01:18:09 | 01:30:19 | |||
34 | ODLOŽIL Petr | 121 | NORDIC WALKING FANTASTIC | HRABOVÁ 232 | M45-49 | 01:07:10 | 01:17:40 | |||
35 | BIČÁN Tomáš | 5 | PASKOV | M40-44 | 01:15:04 | 01:27:18 | ||||
36 | FILIP Jaroslav | 29 | CHRUDIM | M40-44 | 01:09:34 | 01:21:12 | ||||
37 | PASIK Michał | 129 | KALISIA NORDIC TEAM KNT | KALISZ | M45-49 | 1 | 01:06:12 | 01:16:35 | ||
38 | WOJCIECHOWSKI Adam | 220 | KIJKOMANIACY PPL | PLESZEW | M45-49 | 01:17:51 | 01:30:15 | |||
39 | BIEŃKOWSKI Jarosław | 6 | TAJNIAKI 8:30 | PŁOCK | M50-54 | 01:15:17 | 01:27:29 | |||
40 | OLEJKO Radosław | 123 | POLIPACK TEAM GWE | GOŚCICINO | M50-54 | 01:08:17 | 01:19:29 | |||
41 | KULCZYCKI Tomasz | 82 | PRUDNIK | M50-54 | 01:14:12 | 01:25:41 | ||||
42 | PRZYSTARZ Grzegorz | 142 | OBORYGENI | OBORNIKI ŚLĄSKIE | M50-54 | 1 | 01:04:18 | 01:14:38 | ||
43 | BIZAŃSKI Ireneusz | 8 | KRAINA MIODEM PŁYNĄCA | MAŁUJOWICE | M50-54 | 01:10:20 | 01:21:31 | |||
44 | HABROWSKI Sylwiusz | 44 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | KALEJ | M50-54 | 01:15:15 | 01:27:02 | |||
45 | STĘPIEŃ Artur | 179 | BOLĄCE PISZCZELE GRUPA NORDIC WALKING BEŁCHATÓW | BEŁCHATÓW | M50-54 | 01:11:44 | 01:23:09 | |||
46 | TOMCZAK Dariusz | 194 | TRITON | KONIN | M50-54 | 01:15:04 | 01:26:57 | |||
47 | ZYCH Witold | 217 | KROSNO | M50-54 | 01:07:38 | 01:18:16 | ||||
48 | STELMACH Piotr | 178 | STELMACH TEAM | WROCŁAW | M50-54 | 1 | 01:15:52 | 01:27:47 | ||
49 | ORZECHOWSKI Mariusz | 125 | TRITON KONIN | SŁAWOSZEWEK | M50-54 | 01:18:23 | 01:30:27 | |||
50 | TYLAK Janusz | 198 | KB. WARTKO | ŻYCHLIN | M50-54 | 01:40:30 | 01:53:46 | |||
51 | KRUPICKI Jacek | 74 | ŻĄDŁO NORDIC WALKING KLUCZBORK | KLUCZBORK | M55-59 | 01:09:21 | 01:20:30 | |||
52 | SOKOŁOWSKI Marek | 166 | PTG SOKÓŁ RYMANÓW | RYMANÓW-ZDRÓJ | M55-59 | 01:07:43 | 01:18:24 | |||
53 | CZEREBA Leszek | 17 | KNW BIAŁA | PRUDNIK | M55-59 | 01:16:57 | 01:29:11 | |||
54 | FRĄCKOWIAK Roman | 31 | NORDIC SPORT 2021 | WIELEŃ | M55-59 | 01:07:36 | 01:17:57 | |||
55 | ŚLUSARZ Andrzej | 189 | PRUDNIK | M55-59 | 01:15:23 | 01:27:40 | ||||
56 | SPYCHAŁA Lesław | 170 | POLIPACK TEAM GWE | GOŚCICINO | M55-59 | 01:10:36 | 01:21:55 | |||
57 | MYŚLIWIEC Andrzej | 112 | KATOWICKI NORDIC WALKING | KATOWICE | M55-59 | 01:17:28 | 01:29:40 | |||
58 | WILK Krzysztof | 206 | NYSA | M55-59 | 01:19:03 | 01:31:51 | ||||
59 | PIERSCIECKI Josef | 131 | ARGENBÜHL | M55-59 | 01:28:19 | 01:42:08 | ||||
60 | TKOCZ Adam | 191 | EKIPA NA KIJACH | RUDA ŚLĄSKA | M55-59 | 01:12:19 | 01:23:47 | |||
61 | KAŁKA Krzysztof | 56 | LECYMY DURŠ | PIEKARY ŚLĄSKIE | M55-59 | 01:20:04 | 01:32:39 | |||
62 | MARKS Adrian | 100 | LECYMY DURŚ | BYTOM | M55-59 | 01:27:42 | 01:41:54 | |||
63 | ZIEGL Jaroslav | 223 | NW OPARSKO | KOBERICE | M60-64 | 01:10:06 | 01:21:17 | |||
64 | BARTCZAK Mirosław | 3 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M60-64 | 1 | 01:13:43 | 01:25:15 | ||
65 | SZCZĘŚNIAK Zbigniew | 182 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | M60-64 | 01:17:44 | 01:30:15 | |||
66 | PUCHAŁA Dariusz | 143 | ZABRZE | M60-64 | 1 | 01:11:26 | 01:22:55 | |||
67 | KANIA Adam | 57 | NORDIC SPORT 2021 | BIENKÓWKA | M60-64 | 01:19:14 | 01:32:39 | |||
68 | MAGIERA Janusz | 93 | FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI | WODZISŁAWŚLĄSKI | M60-64 | 1 | 01:06:33 | 01:17:09 | ||
69 | KRAKOWSKI Jerzy Piotr | 72 | PTG SOKÓŁ 1893 MIELEC | MIELEC | M60-64 | 01:10:13 | 01:21:30 | |||
70 | MAREK Petr | 99 | NW BRUNTÁL | BRUNTÁL | M60-64 | 01:07:22 | 01:19:00 | |||
71 | DRZEWIECKI Sławomir | 28 | GLIWICE | M60-64 | 01:15:13 | 01:27:25 | ||||
72 | WALTER Janusz | 199 | MIKOŁÓW | M60-64 | 01:20:00 | 01:32:40 | ||||
73 | KUBICKI Marek | 77 | BRZEZINY | M60-64 | 01:18:21 | 01:30:02 | ||||
74 | CZARNECKI Janusz | 16 | NAJLEPSZE KIJKI W MIEŚCIE | GLIWICE | M60-64 | 1 | 01:11:23 | 01:22:46 | ||
75 | ZAGAJA Janusz | 213 | WESOŁY BORSUK TEAM | POKÓJ | M65-69 | 01:16:12 | 01:28:12 | |||
76 | CZYŻOWSKI Jerzy | 21 | WIELICZKA | M65-69 | 01:17:57 | 01:30:53 | ||||
77 | ROMAN Krzysztof | 150 | KUDOWIANKA RUN | KUDOWA ZDRÓJ | M65-69 | 01:10:07 | 01:21:28 | |||
78 | FUDALI Ryszard | 32 | SAINT-GOBAIN SQUAD | GLIWICE | M65-69 | 01:16:57 | 01:29:03 | |||
79 | STEFANIAK Krzysztof | 176 | KATOWICKI NORDIC WALKING | SOSNOWIEC | M65-69 | 01:10:43 | 01:22:45 | |||
80 | KAMRAD Hubert | 225 | HAMBURG | M65-69 | 01:20:03 | 01:33:08 | ||||
81 | MICHALSKI Andrzej | 104 | PŁOMIEŃ ZMIENNICA | ZMIENNICA | M65-69 | 1 | 01:04:54 | 01:15:15 | ||
82 | PIERZCHAŁA Marek | 132 | POLIPACK TEAM GWE | LUZINO | M65-69 | 01:15:06 | 01:27:18 | |||
83 | HRYCIUK Waldemar | 46 | KS VICTORIA POTĘGOWO | BIAŁA PODLASKA | M65-69 | 01:13:29 | 01:25:37 | |||
84 | DEREŃ Janusz | 23 | PRUDNIK | M65-69 | 01:17:16 | 01:29:49 | ||||
85 | KUBALA Zbigniew | 75 | KĘDZIERZYN - KOŹLE | M65-69 | 01:11:50 | 01:23:32 | ||||
86 | SMAJDOR Leszek | 165 | WISŁA | M65-69 | 1 | 01:14:00 | 01:25:48 | |||
87 | MARCHEWKA Andrzej | 96 | PRECZÓW | M65-69 | 01:18:13 | 01:30:27 | ||||
88 | NETKOWSKI Wojciech | 116 | LEŚNE KIJE | BRWINOW | M65-69 | 01:23:30 | 01:36:56 | |||
89 | MACHOLC Piotr | 90 | ŻÓŁWIK | DĄBROWA GÓRNICZA | M65-69 | 01:17:33 | 01:29:57 | |||
90 | ZAWADZKI Zygmunt | 215 | CIDRY Z KIJAMI | BYTOM | M70-74 | 01:14:21 | 01:25:53 | |||
91 | ŚLUSARCZYK Andrzej | 187 | WESOŁY BORSUK TEAM | PRUDNIK | M70-74 | 01:18:21 | 01:30:39 | |||
92 | STANISŁAW Przybysz | 171 | NIEZRZESZONY | PRUDNIK | M70-74 | 01:21:58 | 01:35:11 | |||
93 | CZMOCH Marian | 19 | NORDIC SPORT 2021 | ŁOSICE | M70-74 | 01:13:44 | 01:25:44 | |||
94 | CHORABIK Stanisław | 11 | DĘBOWIEC | M70-74 | 01:14:01 | 01:25:46 | ||||
95 | MATECKI Ryszard | 103 | KUDOWIANKA RUN | KUDOWA ZDRÓJ | M75-79 | 01:14:07 | 01:25:54 | |||
96 | LACHNIK Hubert | 87 | NORDIC SPORT 2021 | OPOLE | M70-74 | 1 | 01:11:55 | 01:23:33 | ||
97 | PASIERB Marek | 128 | K.S. VICTORIA POTEGOWO | RZESZÓW | M70-74 | 01:09:38 | 01:20:35 | |||
98 | REICHERT Andrzej | 148 | ZAWISZA STARA KUŹNIA | UJAZD | M70-74 | 01:13:00 | 01:24:36 | |||
99 | TYKA Edward | 196 | AMATOR | SWIETOCHLOWICE | M80+ | 01:21:37 | 01:34:48 | |||
100 | RADZIMSKI Karol | 145 | NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND | SZCZECIN | M70-74 | 1 | 01:07:09 | 01:17:40 | ||
101 | RYBAŁTOWSKI Paweł | 158 | OBORYGENI | OBORNIKI ŚLĄSKIE | M80+ | 01:23:17 | 01:36:15 | |||
102 | KUBISZYN Małgorzata | 78 | K.S. VICTORIA POTĘGOWO | LUBACZÓW | K35-39 | 01:03:49 | 01:14:00 | |||
103 | SOSNOWSKA Agnieszka | 168 | KS VICTORIA POTĘGOWO | PRZYRÓW | K35-39 | 01:03:49 | 01:13:45 | |||
104 | ZDRZAŁEK Alicja | 216 | NORDIC SPORT 2021 | TARNOWSKIE GÓRY | K45-49 | 01:13:13 | 01:24:44 | |||
105 | OKRZESIK-FRĄCKOWIAK Izabela | 122 | NORDIC SPORT 2021 | WIELEŃ | K55-59 | 01:11:17 | 01:22:20 | |||
106 | KOŁODZIEJ Joanna | 64 | OPEN SPORT TEAM | RUDA ŚLĄSKI | K55-59 | 01:06:54 | 01:17:33 | |||
107 | MAŚLANKA Iwona | 102 | NORDIC SPORT 2021 | ŚMIGIEL | K50-54 | 01:10:56 | 01:22:05 | |||
108 | KRAWĘTEK Agnieszka | 73 | KS NW BEŁCHATÓW | BEŁCHATÓW | K50-54 | 01:10:51 | 01:22:01 | |||
109 | RAJEK Magdalena | 146 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K45-49 | 01:12:28 | 01:23:43 | |||
110 | KNAPCZYK-KANIA Gabriela | 62 | NORDIC SPORT 2021 | BIEŃKÓWKA | K50-54 | 01:10:16 | 01:21:43 | |||
111 | PANKIEWICZ Ewelina | 127 | NORDIC SPORT 2021 | ZAWADZKIE | K18-34 | 01:14:00 | 01:25:46 | |||
112 | SKRZĄTEK Lucyna | 162 | NORDIC SPORT 2021 | TARNOWSKIE GÓRY | K50-54 | 01:16:59 | 01:29:20 | |||
113 | SPYCHAŁA Marzena | 169 | POLIPACK TEAM GWE | GOŚCICINO | K50-54 | 01:12:31 | 01:24:07 | |||
114 | LEWANDOWSKA Aneta | 89 | TRITON KONIN | KONIN | K50-54 | 01:10:41 | 01:21:57 | |||
115 | MAKOWSKA Magdalena | 94 | PRUDNIK | K18-34 | 01:20:45 | 01:33:18 | ||||
116 | KUCHARSKA Monika | 80 | KATOWICKI NORDIC WALKING | KATOWICE | K35-39 | 01:27:24 | 01:40:46 | |||
117 | KOCIUBI Aurelia | 63 | GOLA GRODKOWSKA | K35-39 | 1 | 01:24:21 | 01:38:06 | |||
118 | MOSIEWICZ Aleksandra | 110 | WYSOKA | K18-34 | 1 | 01:33:03 | 01:47:37 | |||
119 | JANICKA Alicja | 49 | ZATYRANI GRATISOWNIA.PL GMINA PILCHOWICE | STANICA | K35-39 | 01:11:11 | 01:22:54 | |||
120 | MARONDEL Katarzyna | 101 | BYTOM | K35-39 | 01:28:07 | 01:41:38 | ||||
121 | BERESKA Irena | 4 | NORDIC SPORT 2021 | NAKŁO ŚLĄSKIE | K35-39 | 01:20:15 | 01:32:31 | |||
122 | GODZWON Karolina | 36 | TREKILEJDIS | SOPOT | K35-39 | 01:27:24 | 01:41:16 | |||
123 | KOWACZ Agata | 69 | NORDIC SPORT 2021 | WAŁBRZYCH | K40-44 | 01:14:18 | 01:25:52 | |||
124 | MUSIAŁ Ola | 111 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K40-44 | 01:15:16 | 01:26:54 | |||
125 | RATAJCZAK Katarzyna | 147 | PRUDNIK | K40-44 | 01:20:04 | 01:32:44 | ||||
126 | KUCHARCZYK Katarzyna | 79 | KONIN | K40-44 | 01:22:18 | 01:35:35 | ||||
127 | SLANINA Lena | 163 | HARPAGAN SOSNOWIEC | SOSNOWIEC | K40-44 | 01:25:09 | 01:38:30 | |||
128 | CZYŻ Emilia | 20 | TREKILEJDIS SOPOT | SOPOT | K40-44 | 01:31:13 | 01:45:04 | |||
129 | MADALIŃSKA Joanna | 91 | K.S. VICTORIA POTĘGOWO | LESZNO | K40-44 | 01:19:12 | 01:31:32 | |||
130 | GRZĄDZIELA Monika | 41 | TREKILEJDIS | SOPOT | K40-44 | 01:23:18 | 01:35:55 | |||
131 | SZTAL Bożena | 183 | AUTOLIV RUN TEAM | OŁAWA | K40-44 | 01:13:16 | 01:24:48 | |||
132 | NĚMCOVÁ Lenka | 115 | CHRUDIM | K40-44 | 01:17:32 | 01:29:43 | ||||
133 | NOWICZ Magdalena | 120 | NOWICZ TEAM | ZABRZE | K40-44 | 01:19:56 | 01:32:09 | |||
134 | DALKA Hanna | 22 | POZNAŃ | K40-44 | 01:22:03 | 01:35:21 | ||||
135 | PADOWICZ Anna | 126 | ESJA TEAM | WARSZAWA | K40-44 | 01:23:45 | 01:36:34 | |||
136 | PIECZARA Anna | 130 | NYSA | K40-44 | 01:35:56 | 01:50:39 | ||||
137 | SITTEK Agnieszka | 161 | CHODZĘ W KATO | KATOWICE | K45-49 | 01:12:38 | 01:23:52 | |||
138 | ROPELEWSKA Edyta | 153 | KATOWICKI NORDIC WALKING | KATOWICE | K45-49 | 01:26:08 | 01:39:28 | |||
139 | WOJCIECHOWSKA Katarzyna | 209 | KIJKOMANIACY PPL | PLESZEW | K45-49 | 01:21:59 | 01:35:05 | |||
140 | STEFANÓW Magdalena | 177 | PRUDNIK | K45-49 | 01:26:49 | 01:41:01 | ||||
141 | KOZŁOWSKA Małgorzata | 71 | ESJA TEAM | WARSZAWA | K45-49 | 01:12:37 | 01:23:48 | |||
142 | WIELĄDEK Anna | 202 | ESJA TEAM | WARSZAWA | K45-49 | 01:16:41 | 01:28:40 | |||
143 | ROŻKO Ela | 154 | LEŚNE KIJE | BRWINÓW | K45-49 | 01:32:17 | 01:47:27 | |||
144 | JARONEK Anna | 50 | NORDIC WALKING EKG | KONIN | K45-49 | 01:36:30 | 01:51:07 | |||
145 | POSIKATA Joanna | 140 | KALINOWICE ZAMOŚĆ | K45-49 | 01:11:46 | 01:23:40 | ||||
146 | GÓRSKA Agnieszka | 38 | SZCZECIN | K45-49 | 01:31:51 | 01:45:50 | ||||
147 | BUDKA Aga | 9 | TRITON KONIN | KOŁO | K45-49 | 01:27:16 | 01:39:59 | |||
148 | SOSNOWSKA Magdalena | 167 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | K45-49 | 01:27:31 | 01:40:23 | |||
149 | STANKOWSKA Marzena | 172 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | K45-49 | 01:31:35 | 01:44:52 | |||
150 | SZAJDA Małgorzata | 181 | KIJKOWE TRZEMESZNO | MNICHOWO | K50-54 | 01:31:37 | 01:45:12 | |||
151 | PIŁAT Joanna | 133 | ŻĄDŁO NORDIC WALKING KLUCZBORK | KLUCZBORK | K50-54 | 01:13:19 | 01:24:47 | |||
152 | SAWICKA Marta | 159 | DWA KIJE W DĘBINIE KROŚCIENKO WYŻNE | KROŚCIENKO WYŻNE | K50-54 | 01:10:09 | 01:21:24 | |||
153 | PORADA Anna | 139 | HARD BEANS OPOLE | JARNOŁTÓWEK | K50-54 | 01:18:52 | 01:31:43 | |||
154 | WILK Iwona | 205 | NORDIC SPORT 2021 | KATOWICE | K50-54 | 01:25:02 | 01:37:52 | |||
155 | GWAREK Anita | 43 | LEŚNE KIJE | WARSZAWA | K50-54 | 01:23:04 | 01:35:51 | |||
156 | DREWNOWSKA Barbara | 25 | ZASAPANI HYDRO TRZCIANKA | TRZCIANKA | K50-54 | 01:18:06 | 01:30:08 | |||
157 | KUŹMIŃSKA Grażyna | 86 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K50-54 | 01:18:15 | 01:31:07 | |||
158 | GAJEK Halina | 33 | RUNNERS TEAM NYSA | PRUDNIK | K50-54 | 01:23:33 | 01:36:23 | |||
159 | MOSIEK Jolanta | 109 | PRUDNIK | K50-54 | 01:28:18 | 01:42:25 | ||||
160 | CÍCHOVÁ Jana | 14 | ZLÍN 76302 | K50-54 | 01:17:18 | 01:29:26 | ||||
161 | GROMALA Magdalena | 39 | NYSA | K50-54 | 01:33:59 | 01:48:39 | ||||
162 | JUZOF Iwona | 54 | POGWIZDÓW | K50-54 | 01:15:23 | 01:27:10 | ||||
163 | MILERT Jolanta | 106 | NORDIC WALKING LYSKI | GASZOWICE | K50-54 | 01:17:10 | 01:29:25 | |||
164 | CICHOCKA Renata | 13 | ESJA TEAM | WARSZAWA | K50-54 | 01:25:12 | 01:38:14 | |||
165 | JIRSOVÁ Světlana | 52 | NORDIC WALKING KUTNÁ HORA | KUTNÁ HORA | K50-54 | 01:20:51 | 01:33:50 | |||
166 | KORPOK Aleksandra | 67 | NORDICUS STRZYBNICA | TARNOWSKIE GÓRY | K50-54 | 01:26:44 | 01:39:58 | |||
167 | KUBICKA Małgorzata | 76 | BRZEZINY | K50-54 | 01:33:45 | 01:48:38 | ||||
168 | TOMCZAK Renata | 193 | TRITON | KONIN | K50-54 | 01:35:06 | 01:49:42 | |||
169 | CEGIELSKA Beata | 10 | TRITON KONIN | KONIN | K50-54 | 01:21:03 | 01:33:36 | |||
170 | TYLAK Lidia | 197 | KB WARTKO | ŻYCHLIN | K50-54 | 01:30:07 | 01:43:38 | |||
171 | WANAT Wioletta | 200 | TRITON KONIN | KONIN | K50-54 | 01:24:05 | 01:37:35 | |||
172 | NAGODA Marzena | 113 | JAGIENNA | K50-54 | 01:31:06 | 01:45:08 | ||||
173 | CZKALSKA Agata | 18 | TRITON KONIN | KONIN | K50-54 | 1 | 01:25:34 | 01:38:31 | ||
174 | SYPNIEWSKI Szymon | 180 | TRITON KONIN | KONIN | M45-49 | 01:25:25 | 01:38:29 | |||
175 | KURZAWINSKI Marcin | 85 | TRITON KONIN | WĘGLEW | M45-49 | 01:25:33 | 01:38:31 | |||
176 | STEFAN Alicja | 174 | KROGULNA | K55-59 | 01:31:50 | 01:47:31 | ||||
177 | RESEMAN Sylwia | 149 | POLIPACKTEAMGWE | GOŚCICINO | K55-59 | 01:14:06 | 01:25:38 | |||
178 | JURCZAK-TOCZKO Anna | 53 | WARSZAWA | K55-59 | 01:23:51 | 01:36:48 | ||||
179 | OLEJNIK Marzena | 124 | SZCZECIN | K55-59 | 01:18:45 | 01:31:21 | ||||
180 | POHL Anna | 136 | KNW BIAŁA | BIAŁA | K55-59 | 01:25:55 | 01:39:19 | |||
181 | PUKAS Małgorzata | 144 | BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKING | USTRZYKI DOLNE | K60-64 | 01:13:20 | 01:25:01 | |||
182 | KOŃCZEWSKA Bożena | 66 | BIESZCZADZKI KLUB NORDIC WALKING | USTRZYKI DOLNE | K60-64 | 01:12:10 | 01:23:43 | |||
183 | GANSINIEC Kzimiera | 34 | BYTOM | K60-64 | 01:17:05 | 01:29:00 | ||||
184 | FRANCISZCZAK Łucja | 30 | CIDRYLOTAJOM | BYTOM | K60-64 | 01:21:12 | 01:34:12 | |||
185 | GÓRALCZYK Oksana | 37 | LEŚNE KIJE | STRZENIÓWKA | K60-64 | 01:43:45 | 01:59:21 | |||
186 | WÓJCIK Barbara | 211 | KLUB SPORTOWY NORDIC WALKING BEŁCHATÓW | CHRZĄSTAWA WIELKA | K65-69 | 01:15:58 | 01:28:18 | |||
187 | MIŚKOWICZ Anna | 108 | NORDIC SPORT 2021 | GŁOGÓWEK | K65-69 | 01:16:44 | 01:28:54 | |||
188 | SCHEJBALOVÁ Kristina | 160 | ZLATÉ HORY | ZLATÉ HORY | K65-69 | 01:25:10 | 01:38:19 | |||
189 | NIEDŹWIECKA Małgorzata | 118 | NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | CZĘSTOCHOWA | K65-69 | 01:21:38 | 01:34:03 | |||
190 | ZAWADZKA Maria | 214 | KGHM METRACO | LUBIN | K70-74 | 01:29:03 | 01:42:48 | |||
191 | ANYŻ Maria | 1 | KIJE W DOBRYCH RĘKACH | BĘDZIN | K70-74 | 01:24:14 | 01:36:58 | |||
192 | DRYGALSKA Aleksandra | 27 | KIJE W DOBRYCH RĘKACH | BĘDZIN | K70-74 | 01:28:06 | 01:41:42 | |||
Niesklasyfikowani | ||||||||||
KUCZERA Tadeusz | 81 | JANKOWICE | M70-74 | 01:15:25 DNF | 01:27:33 DNF | |||||
GRZEBIELUCH Elżbieta | 42 | HARPAGAN SOSNOWIEC | SOSNOWIEC | K65-69 | 01:42:25 DNF | 01:58:42 DNF | ||||
PORADA Adam | 138 | HARD BEANS OPOLE | JARNOŁTÓWEK | M50-54 | DNF | DNF | ||||
WEEDMAN Daglas | 35 | OMAHA | M70-74 | 02:04:05 DNF | 02:24:01 DNF | |||||
NIESZPOREK Krzysztof | 119 | GŁOGÓW | M35-39 | 01:17:34 DNF | 01:30:49 DNF | |||||
DQ | WIŚNIEWSKI Roman | 208 | TWARDORZECZKA | M70-74 | 1 | 01:21:59 DQ | 01:34:53 DQ |
Znaleziono 198 wynik(ów)