VI OTWARTE MISTRZOSTWA KOSZALINA W BIEGU NA 5000 M
Organizator : TKKF Koszalin
Data : 2021-06-02
Miejsce : Koszalin
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 72
Wystartowało : 66
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 64
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1km | 2.2km | 3km | 4.2km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | 1 Seria | 2 Seria | 3 Seria
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MSeria Lap_2
1km
Lap_5
2.2km
Lap_7
3km
Lap_10
4.2km
Czas
netto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
           
1SIÓDMIAK Igor 547PRO SIÓDMIAK TEAM / PENTATHLON SZ-EK /MBCSZCZECINEK3 Seria1M 1Seria 300:03:0900:06:5100:09:2200:12:5400:15:18.75 3:0319,6
2PYSHNIAK Kostiantyn 39TKKF KOSZALINKOSZALIN3 Seria2M 2Seria 300:03:0900:06:5100:09:2300:13:1800:15:58.65+00:00:393:1118,8
3WITKOWSKI Mateusz 62KOSZALIN3 Seria3M 3Seria 300:03:1000:06:5800:09:3500:13:3400:16:10.10+00:00:513:1418,6
4KARCZ Artur 23UKS EKONOMIK MARATOŃCZYK LĘBORKKOŁOBRZEG3 Seria4M 4Seria 300:03:1900:07:1700:09:5600:13:5300:16:25.05+00:01:063:1718,3
5KULIGOWSKI Przemysław 35TRZEBIATÓW3 Seria5M 5Seria 300:03:2000:07:2400:10:1000:14:1800:16:44.25+00:01:253:2017,9
6SZKOŁUDA Miłosz 56BIEGOLASPOLANÓW3 Seria6M 6Seria 300:03:2100:07:2500:10:1000:14:1600:16:49.80+00:01:313:2117,8
7KOZŁOWICZ Tomasz 27OBORYGENIWIELKA LIPA3 Seria7M 7Seria 300:03:1900:07:2400:10:1200:14:2100:17:04.15+00:01:453:2417,6
8HUBERT Łukasz 17TKKF KOSZALINKOSZALIN3 Seria8M 8Seria 300:03:2000:07:2500:10:1500:14:3500:17:21.10+00:02:023:2817,3
9RYKIEL Michał 51TKKF KOSZALINBONIN3 Seria9M 9Seria 300:03:2900:07:4300:10:4000:15:0600:17:49.85+00:02:313:3316,8
10GUZOWSKI Dariusz 15TALEX BORZYTUCHOMTRZEBIELINO3 Seria10M 11Seria 300:03:2800:07:4300:10:3900:15:1000:17:59.50+00:02:403:3516,7
11HOŁUB Kamil 16MLUKSTRZEBIATÓWTRZEBIATÓW3 Seria11M 12Seria 300:03:3700:08:0300:11:0300:15:3200:18:14.95+00:02:563:3816,5
12PICK Tomasz 42BIEGOLAS / KORONA SZCZECINKOSZALIN3 Seria12M 13Seria 300:03:4000:08:0800:11:0600:15:3200:18:15.65+00:02:563:3916,4
13SITOWSKI Marcin 55FC RYSIEKKOSZALIN3 Seria13M 14Seria 300:03:4000:08:0900:11:0500:15:3200:18:21.85+00:03:033:4016,3
14ŻMUDA Tomasz 67CW FANZA KOŁOBRZEGSARBIA KOŁOBRZEG3 Seria14M 15Seria 300:03:4500:08:1500:11:1700:15:5300:18:43.95+00:03:253:4416,0
15ZUKAL Piotr 657PRO TEAMKOSZALIN3 Seria15M 16Seria 300:03:4600:08:1700:11:1900:15:5200:18:45.45+00:03:263:4516,0
16BIEDRZYCKI Krzysztof 4BBL KOŁOBRZEGKOŁOBRZEG3 Seria16M 17Seria 300:03:4500:08:1700:11:1900:15:4900:18:45.55+00:03:263:4516,0
17CZAPLIŃSKI Jacek 8KOSZALIN3 Seria17M 18Seria 300:03:4500:08:1500:11:1700:15:5400:18:52.20+00:03:333:4615,9
18TOKARSKI Szymon 58KOSZALIN3 Seria18M 19Seria 300:03:4700:08:1900:11:2000:15:5500:18:57.45+00:03:383:4715,8
19ISKRA Paweł 18BBL KOŁOBRZEGKOŁOBRZEG3 Seria19M 20Seria 300:03:4700:08:1800:11:2100:15:5800:19:01.05+00:03:423:4815,8
20ROSIAK Damian 47KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNO3 Seria20M 21Seria 300:03:3900:08:0700:11:1300:15:5600:19:03.40+00:03:443:4815,7
21RUDNIKOWSKI Maciej 49DARŁOWSKIE CHARTY / BIEGUZDROWISKOWY.PLDARŁOWO3 Seria21M 22Seria 300:03:3600:08:0900:11:1500:16:0100:19:06.15+00:03:473:4915,7
22JABŁOŃSKI Tomasz 19KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNO3 Seria22M 23Seria 300:03:4200:08:1500:11:2200:16:0800:19:07.60+00:03:483:4915,7
23WERS Krzysztof 59BBL KOŁOBRZEGBYSZEWO3 Seria23M 25Seria 300:03:4800:08:1800:11:2200:16:0900:19:12.15+00:03:533:5015,6
24KRÓL Dawid 28SZCZECINEK3 Seria24M 31Seria 300:03:4400:08:2100:11:3900:16:5100:20:08.80+00:04:504:0114,9
Niesklasyfikowani
WITKIEWICZ Eryk 61BIAŁOGARD3 SeriaSeria 300:03:38 DNF00:08:06 DNF00:11:07 DNF DNF DNF--
Znaleziono 25 wynik(ów)