VI OTWARTE MISTRZOSTWA KOSZALINA W BIEGU NA 5000 M
Organizator : TKKF Koszalin
Data : 2021-06-02
Miejsce : Koszalin
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 72
Wystartowało : 66
Nie ukończyło : 2
Ukończyło : 64
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 3km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 1km | 2.2km | 3km | 4.2km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | 1 Seria | 2 Seria | 3 Seria
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaSeria Lap_2
1km
Lap_5
2.2km
Lap_7
3km
      
1SIÓDMIAK Igor 547PRO SIÓDMIAK TEAM / PENTATHLON SZ-EK /MBCSZCZECINEK3 SeriaSeria 300:03:0900:06:5100:09:22
2PYSHNIAK Kostiantyn 39TKKF KOSZALINKOSZALIN3 SeriaSeria 300:03:0900:06:5100:09:23
3WITKOWSKI Mateusz 62KOSZALIN3 SeriaSeria 300:03:1000:06:5800:09:35
4KARCZ Artur 23UKS EKONOMIK MARATOŃCZYK LĘBORKKOŁOBRZEG3 SeriaSeria 300:03:1900:07:1700:09:56
5KULIGOWSKI Przemysław 35TRZEBIATÓW3 SeriaSeria 300:03:2000:07:2400:10:10
6SZKOŁUDA Miłosz 56BIEGOLASPOLANÓW3 SeriaSeria 300:03:2100:07:2500:10:10
7KOZŁOWICZ Tomasz 27OBORYGENIWIELKA LIPA3 SeriaSeria 300:03:1900:07:2400:10:12
8HUBERT Łukasz 17TKKF KOSZALINKOSZALIN3 SeriaSeria 300:03:2000:07:2500:10:15
9GUZOWSKI Dariusz 15TALEX BORZYTUCHOMTRZEBIELINO3 SeriaSeria 300:03:2800:07:4300:10:39
10RYKIEL Michał 51TKKF KOSZALINBONIN3 SeriaSeria 300:03:2900:07:4300:10:40
11KRYZEL Tomasz 32UKS WIKING RYCHNOWYCZŁUCHÓW2 SeriaSeria 200:03:3600:07:5200:10:44
Niesklasyfikowani
WALEŃSKI Michał 71TKKF KOSZALINSKIBIENKO2 SeriaSeria 200:03:36 DNF00:07:56 DNF00:10:53 DNF
13HOŁUB Kamil 16MLUKSTRZEBIATÓWTRZEBIATÓW3 SeriaSeria 300:03:3700:08:0300:11:03
14KACZOR Agnieszka 22UKS WIKING RYCHNOWYDEBRZNO1 SeriaSeria 100:03:3600:08:0700:11:05
15SITOWSKI Marcin 55FC RYSIEKKOSZALIN3 SeriaSeria 300:03:4000:08:0900:11:05
16PICK Tomasz 42BIEGOLAS / KORONA SZCZECINKOSZALIN3 SeriaSeria 300:03:4000:08:0800:11:06
WITKIEWICZ Eryk 61BIAŁOGARD3 SeriaSeria 300:03:38 DNF00:08:06 DNF00:11:07 DNF
18ROSIAK Damian 47KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNO3 SeriaSeria 300:03:3900:08:0700:11:13
19RUDNIKOWSKI Maciej 49DARŁOWSKIE CHARTY / BIEGUZDROWISKOWY.PLDARŁOWO3 SeriaSeria 300:03:3600:08:0900:11:15
20CZAPLIŃSKI Jacek 8KOSZALIN3 SeriaSeria 300:03:4500:08:1500:11:17
21ŻMUDA Tomasz 67CW FANZA KOŁOBRZEGSARBIA KOŁOBRZEG3 SeriaSeria 300:03:4500:08:1500:11:17
22ZUKAL Piotr 657PRO TEAMKOSZALIN3 SeriaSeria 300:03:4600:08:1700:11:19
23BIEDRZYCKI Krzysztof 4BBL KOŁOBRZEGKOŁOBRZEG3 SeriaSeria 300:03:4500:08:1700:11:19
24TOKARSKI Szymon 58KOSZALIN3 SeriaSeria 300:03:4700:08:1900:11:20
25ISKRA Paweł 18BBL KOŁOBRZEGKOŁOBRZEG3 SeriaSeria 300:03:4700:08:1800:11:21
26JABŁOŃSKI Tomasz 19KB SPOKO SŁAWNOSŁAWNO3 SeriaSeria 300:03:4200:08:1500:11:22
27WERS Krzysztof 59BBL KOŁOBRZEGBYSZEWO3 SeriaSeria 300:03:4800:08:1800:11:22
28DZIADEK Krzysztof 11TKKF KOSZALINKOSZALIN2 SeriaSeria 200:03:3700:08:1500:11:27
29GAWEŁ Marcin 12KOSZALIN2 SeriaSeria 200:03:3800:08:1700:11:35
30KRÓL Dawid 28SZCZECINEK3 SeriaSeria 300:03:4400:08:2100:11:39
31ZWOLIŃSKI Jan 66TKKF KOSZALINWIERCISZEWO2 SeriaSeria 200:03:5300:08:3300:11:41
32CUBER Wojciech 69#ZABIEGANINOCĄZŁOTÓW2 SeriaSeria 200:03:5200:08:3300:11:42
33KRYNICKA GRZYB Małgorzata 31TRZEBIATÓW1 SeriaSeria 100:03:4100:08:3400:11:55
34KOZIEŁ Paweł 26RĄBINO2 SeriaSeria 200:03:4900:08:4000:11:56
35MAZURSKI Paweł 38GRYFICE2 SeriaSeria 200:03:4900:08:4000:11:56
36SZNYTER Sabina 57BIEGOLAS KOSZALINPOLANÓW1 SeriaSeria 100:03:5100:08:4500:12:04
37POCHRANOWICZ Janusz 44BIAŁY BÓR1 SeriaSeria 100:03:5900:08:5700:12:16
38BENCYCH Michał 37PRO SIÓDMIAK TEAMSZCZECINEK2 SeriaSeria 200:04:0100:09:0000:12:21
39ZATOŃ Olga 64ŚWIDWIN1 SeriaSeria 100:03:4700:08:5300:12:24
40BIERZANOWSKI Rafał 5SŁUPSK2 SeriaSeria 200:04:0600:09:0400:12:26
41MARCINKOWSKI Jacek 37SSK ORZEŁ ŚWIESZYNOŚWIESZYNO2 SeriaSeria 200:03:5700:08:5800:12:28
42BARUTOWICZ Grzegorz 2KOSZALIN2 SeriaSeria 200:03:5800:09:0200:12:32
43KRUPIŃSKI Krzysztof 29E-UROLOG.EUKOSZALIN2 SeriaSeria 200:04:1300:09:1500:12:37
44SAWIŃSKI Jacek 52KOSZALIN2 SeriaSeria 200:04:1400:09:1600:12:38
45SIKORSKI Adam 53SIKORROVOKOŁOBRZEG2 SeriaSeria 200:04:1200:09:1700:12:40
46CHUDY Henryk 7K SOLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKO1 SeriaSeria 100:04:0100:09:1400:12:44
47KUBIK Krystian 34RUNGRYF GRYFICEGRYFICE2 SeriaSeria 200:03:5500:09:0600:12:44
48KRYNICKA Magdalena 30TRZEBIATÓW1 SeriaSeria 100:04:0400:09:1300:12:48
49LAS Mateusz 36KOSZALIN2 SeriaSeria 200:04:1900:09:2500:12:56
50GAWĘDA Emil 13DARŁOWSKIE CHARTYSTARY JAROSŁAW2 SeriaSeria 200:04:1800:09:3500:13:08
51PAWŁOWSKI Grzegorz 41GAMMAXMIELNO2 SeriaSeria 200:04:1800:09:3400:13:08
52ŻMUDA Jarosław 68CW FANZA KOŁOBRZEGKOŁOBRZEG2 SeriaSeria 200:04:1900:09:3600:13:13
53ANTKOWIAK Sebastian 1DB - ACTIVEKOSZALIN2 SeriaSeria 200:04:1000:09:3100:13:15
54DĄBROWSKA Alicja 9TKKF KOSZALINSIANÓW1 SeriaSeria 100:04:2100:09:4400:13:22
55MONGIAŁO Marcin 24KOSZALIN2 SeriaSeria 200:04:3600:10:0300:13:38
56KRZEWIŃSKA Małgorzata 33TKKF KOSZALINKOSZALIN1 SeriaSeria 100:04:2900:10:0400:13:50
57BRZEZIŃSKI Paweł 6KOSZALIN2 SeriaSeria 200:04:2300:09:5600:13:52
58RUTKOWSKI Artur 50RUNKING.INFO RANKING BIEGACZYKOSZALIN1 SeriaSeria 100:04:2700:10:2000:14:23
59PIECHOTA Robert 43KOSZALIN1 SeriaSeria 100:04:1700:10:1700:14:31
60PANASZEWSKI Przemysław 40KOSZALIN2 SeriaSeria 200:04:2700:10:2200:14:31
61JASIENIECKI Piotr 20KLUB PIŁKARSKI ZEFIR WYSZEWOKOSZALIN2 SeriaSeria 200:04:5400:10:4600:14:40
62GUTOWSKI Marek 14KOSZALIN2 SeriaSeria 200:04:5600:10:5100:14:51
63KOZŁOWIECKI Waldemar 70TKKF KOSZALINKOSZALIN1 SeriaSeria 100:05:0500:11:2300:15:38
64JUSZCZAK Krzysztof 21KOSZALIN1 SeriaSeria 100:04:5200:11:2300:15:59
65WOLF Beata 63TKKF KOSZALINKOSZALIN1 SeriaSeria 100:05:1900:12:2500:17:15
66BARTNIK Marian 72TKKF KOSZALINKOSZALIN1 SeriaSeria 100:11:0000:24:1200:33:00
Znaleziono 66 wynik(ów)