VI PÓŁMARATON GLIWICKI

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2019-10-26
Miejsce:
Gliwice
Dystans:
21.1 km
Zgłoszonych:
1113
Wystartowało:
982
Nie ukończyło:
6
Ukończyło:
976
Na trasie:
6
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5km | 10km | 15km | 20km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | Niepełnosprawni | Mieszkanki Gliwic | Mieszkańcy Gliwic | K-16 | M-16 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

Klasyfikacja wg czasów netto. W klasyfikacji open, pierwsze 2000 miejsc wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu5_15_km
5km
10_km
10km
5_15_km
15km
20_km
20km
      
1RĄB Łukasz 757WARSZAWAM-4000:00:0000:26:0500:51:5201:17:5701:44:16
2SUSEŁ Alek 865Marco pomagaMIKOŁÓWM-3000:00:0001:50:2202:30:00
3DYGOŃ Gosia 169Biegaj z treneramiGLUWICEK-4000:00:0000:28:1700:55:3001:23:0701:51:21
4FUGOWSKI Grzegorz 196GLIWICEM-3000:00:0000:30:4601:00:4601:33:0202:05:25
5KLIMAS Tomasz 375GLIWICEM-4000:00:0000:19:0800:38:5900:58:0901:17:28
6KAPICKI Jan 347MYSŁOWICEM-6000:00:0001:52:4502:32:39
7KISIECKI Damian 367NOVA TRADING STALE BIEGAMKATOWICEM-3000:00:0001:42:29
8PŁATEK Michał 711GLIWICEM-2000:00:0001:40:02
9SIDORSKI Robert 802Opel Active TeamGLIWICEM-4000:00:0000:26:0500:51:1601:16:5301:43:45
10ĆWIKŁA Kamil 141HarpaganyGLIWICEM-3000:00:0000:25:1301:43:03
11WALKOWIAK Piotr 934KNURÓWM-4000:00:0000:23:4900:47:0901:10:4301:33:38
12RENKE Piotr 760Ewa Bugdoł TeamRYBNIKM-4000:00:0000:25:3000:51:0001:16:5101:44:23
13MAŁEK Mirosław 531WUJEK BIEGAKATOWICEM-4000:00:0001:42:42
14NORBERT Teichmann 619GLIWICEM-5000:00:0000:24:1700:48:3801:12:0501:37:19
15CHAVEZ Christina 1097ZABRZEK-2000:00:0001:33:2702:09:35
16MALINA Dawid 1040Inżynieria bieganiaRYBNIKM-2000:00:0000:16:0900:32:4600:49:1401:07:01
17CIEPLAK Marcin 1148RYBNIKM-2000:00:0000:16:3700:34:3700:51:5201:09:32
18 113000:00:0000:44:2701:05:3101:38:2602:10:06
19POLEWKA Tomasz 1122UKS Kometa GliwiceGLIWICEM-4000:00:0000:25:5900:54:0601:22:1401:53:25
20KOCYAN Małgorzata 393Biegaj z TreneramiGLIWICEK-6000:00:0000:34:4401:09:1601:47:3202:30:39
21SZCZECIŃSKI Maciej 871INŻYNIERIA BIEGANIAGLIWICEM-3000:00:0100:18:1500:36:5000:55:3001:14:50
22MUSKIETORZ Piotr 593MIKOŁÓWM-3000:00:0100:17:2600:35:0100:52:5001:11:02
23FALEJCZYK Mateusz 185Holbox PolandGLIWICEM-2000:00:0100:19:4800:39:5700:59:5701:20:15
24ŻURAWIK Daniel 1034PPI SYSTEMY-GRZEWCZEJAWORZNOM-3000:00:0100:17:1800:35:0200:52:5601:11:26
25ŁUKASIEWICZ Sebastian 518Klub Biegowy GepardMIEDZIANA GÓRAM-3000:00:0100:18:3700:37:1900:55:5001:14:45
26HARZOWSKI Mateusz 278WROCŁAWM-2000:00:0100:19:1000:38:5800:58:5901:19:52
27MOMRO Łukasz 585AKMB PEDZIWIATR GLIWICEŚWIĘTOCHŁOWICEM-3000:00:0100:18:3500:37:4900:57:1601:17:34
28PACUŁA Piotr 656AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-6000:00:0100:24:2200:49:3001:15:1801:41:26
29BORTEL Mirosław 6240 LATEK SPLA TYCHYTYCHYM-4000:00:0100:22:5800:47:0501:10:1901:34:17
30PROKOPIUK Robert 730KalwatPIASECZNA GORKAM-4000:00:0100:19:0600:38:4200:58:0001:17:50
31PATAS Magdalena 1053WODZISŁAW ŚLĄSKIK-2000:00:0100:20:1300:40:5801:01:3701:23:13
32OLIJNYK Pawel 1147One TeamOSTRÓW WIELKOPOLSKIM-3000:00:0100:16:0800:32:4500:49:1301:06:05
33SZWASA Mateusz 1119OTK RzeźnikGLIWICEM-2000:00:0100:18:0200:36:1400:54:4001:13:58
34OZYP Mariusz 654GLIWICEM-3000:00:0200:24:3200:49:3201:14:3801:40:26
35DUŹNIAK Dominik 165Step-DanceGLIWICEM-3000:00:0200:19:1900:39:1900:59:3101:20:29
36WIERZCHOWSKI Tomasz 948Northmill Running TeamKATOWICEM-3000:00:0200:19:1600:39:0200:58:2001:19:34
37JĘDROS Przemysław 318Inżynieria Biegania TeamGLIWICEM-3000:00:0200:19:0000:38:1900:57:3701:17:48
38PALT Tomasz 664KATOWICEM-4000:00:0200:20:1200:41:0301:01:4501:23:05
39PODSIADŁO Adam 714KRAKÓWM-3000:00:0200:20:0500:41:1501:02:1501:24:24
40STUCHLIK Marek 860Aktywna Pszczyna Runners TeamJARZĄBKOWICEM-3000:00:0200:20:1000:40:4701:01:2301:23:20
41RYSZ Robert 784ZABRZEM-3000:00:0200:18:1300:36:5900:55:4401:15:07
42WOJTACHA Adrian 965KS OLKUSZOLKUSZM-2000:00:0200:17:3000:35:1500:52:1701:09:42
43PRZELIORZ Paweł 734RYBNIKM-3000:00:0200:19:4800:40:2401:01:0501:22:35
44KNESZ Krzysztof 385WODZISŁAW ŚLĄSKIM-3000:00:0200:19:0900:38:5700:58:2401:18:52
45POLAK Bogdan 1076GLIWICEM-4000:00:0200:18:3700:37:1800:55:5001:14:58
46POLEWICA Aleksandra 1123UKS Kometa GliwiceGLIWICEK-1600:00:0200:25:5700:54:0401:22:1201:51:16
47GRAMATYKA Jan 253Future Processing Running TeamGLIWICEM-3000:00:0300:21:0500:42:4001:04:0101:26:19
48NITKA Sebastian 615GLIWICEM-4000:00:0300:21:5500:45:2101:09:1001:33:51
49STAWINOGA Janusz 846HirschvogelZABRZEM-4000:00:0300:19:0900:38:5200:58:2901:18:44
50MANDOK Bogdan 532SOŚNICOWICEM-4000:00:0300:21:1100:44:5701:08:3001:32:35
51GRZYWACZ Marcin 271Signify BielskoCZECHOWICE-DZIEDZICEM-4000:00:0300:19:2000:39:0800:59:0001:20:01
52JĘDRUŚ Jakub 319Dzik LigotaJASTRZĘBIE-ZDRÓJM-2000:00:0300:22:3000:48:1801:13:2601:38:08
53KLIMAS Kamil 377KATOWICEM-3000:00:0300:20:12
54LEDWOŃ Paweł 1068TYCHYM-3000:00:0300:20:0400:40:0901:00:0101:20:25
55LASKOWSKI Tomasz 493AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-4000:00:0400:19:4600:40:0601:00:3201:21:19
56PIELA Mateusz 692SZTURMSOBLÓWKAM-2000:00:0400:20:2600:42:0201:03:2401:25:00
57KRÓL Dariusz 445Speleoklub Dąbrowa GórniczaRUDA ŚLĄSKAM-3000:00:0400:21:5800:44:5701:08:2801:32:40
58LASKOWSKA Katarzyna 492IB team GliwiceGLIWICEK-4000:00:0400:20:5500:42:2301:05:0101:29:52
59DUDEK Monika 163PCHSPORTteamZIĘBICEK-3000:00:0400:22:4200:46:0701:09:3901:33:10
60WIŚNIEWSKI Mateusz 960wisnia_m_aktywnie365CIENIN KOŚCIELNYM-2000:00:0400:20:4900:41:5301:02:3001:23:02
61SPYCHALSKI Adam 835Leiber TeamRUDA ŚLĄSKAM-4000:00:0400:21:1400:43:0701:04:4601:26:17
62OŻÓG Marek 655Night RunnersKATOWICEM-2000:00:0400:19:5300:41:23
63PRZEŹDZIAK Zygmunt 737Gmina Strzelce OpolskieSTRZELCE OPOLSKIEM-4000:00:0400:20:2500:41:0301:01:3001:22:19
64GOLDA Piotr 1085GLIWICEM-4000:00:0400:22:5600:45:4101:07:1201:28:44
65MARKIEWICZ Marcin 1059WITOSZÓWM-4000:00:0400:20:2900:41:2801:02:2201:23:43
66SZYMURA Wojciech 898Decathlon Rybnik & PrzyjacieleRYBNIKM-4000:00:0500:19:2900:39:4601:00:2401:22:05
67PIENIĄŻEK Krzysztof 693Inżynieria Biegania TeamGLIWICEM-4000:00:0500:20:5300:42:1001:03:0701:24:57
68POŚNIAK Tomasz 724istaZIMNA WÓDKAM-3000:00:0500:21:0100:43:2401:06:5201:33:29
69KULPA Marek 4734QMMIĘDZYRZECZE GÓRNEM-3000:00:0500:22:3400:45:4101:08:3401:31:36
70BEŚKA Sławomir 26OchajoRun & FriendsRYBNIKM-4000:00:0500:20:5400:44:1001:09:3401:33:15
71DAMEC Aleksnder 144OchajoRun & FriendsRYBNIKM-4000:00:0500:19:4500:39:4900:59:5501:20:41
72ŻOGAŁA Jan 1033Huragan LigotaKATOWICEM-4000:00:0500:20:1400:41:0401:01:5401:23:24
73KURTO Grzegorz 479BBrunnersBIELSKO-BIAŁAM-4000:00:0500:22:3400:45:4101:08:3301:31:35
74MIKUŁA Leszek 574GLIWICEM-4000:00:0500:25:4900:54:2901:25:4702:00:32
75NIEDBAŁ Łukasz 606GTT - Inter ProjektGLIWICEM-3000:00:0500:22:1400:44:4401:07:0201:29:34
76BARAN Ryszard 14CHORZÓWM-3000:00:0500:20:3400:42:1301:03:5601:27:33
77CICHOŃSKI Damian 111Orange PolskaBĘDZINM-4000:00:0500:22:5800:45:4601:07:2101:29:23
78WOŹNIAK Grzegorz 1056BYTOMM-3000:00:0500:20:2600:40:5101:00:5901:21:21
79KAŁAMARZ Mariusz 339GLIWICEM-4000:00:0600:21:5200:45:0901:09:2801:33:58
80STACHOWICZ Kamil 837LecęBoChcęDĄBROWA GÓRNICZAM-4000:00:0600:21:5200:44:0301:05:5701:28:42
81SIWEK Dariusz 812nowiny.plWYMYSŁÓWM-5000:00:0600:22:1100:45:0801:08:1701:32:02
82DE LA PARRA Inaki 154Way2Champ.comKATOWICEM-3000:00:0600:20:1900:40:1701:00:0801:20:37
83LANGNER Radosław 491Way2Champ.com / VEGE RUNNERSWROCŁAWM-3000:00:0600:20:1900:40:3601:01:0201:21:37
84DYGDOŃ Paweł 168KATOWICEM-4000:00:0600:22:4100:45:3801:08:4901:33:22
85SIWY Sebastian 1103MIKOŁÓWM-4000:00:0600:20:4700:41:5601:02:5501:24:03
86RAJTAR Krzysztof 1098Way2ChampKRAKÓWM-4000:00:0600:20:1900:41:5201:02:2801:24:23
87SOLAREK Mateusz 1063GLIWICEM-2000:00:0600:19:4200:40:0901:00:4401:22:15
88LIPIŃSKI Tomasz 509Lichota TeamSKOCZÓWM-4000:00:0700:20:5300:42:1301:03:2301:25:15
89JAGIEŁA Michał 300PANIÓWKIM-3000:00:0700:24:1900:48:4901:13:1401:38:14
90GRUSZCZYŃSKI Stanisław 263GLIWICEM-3000:00:0700:20:5400:42:3301:05:3201:28:49
91DENICKI Przemysław 151Vege RunnersKNURÓWM-2000:00:0700:21:1500:43:0301:04:4801:26:29
92CHOMIK Rafał 104Way2Champ/ pacemakerGLIWICEM-4000:00:0700:20:5300:42:1201:03:2201:24:59
93PĘDOWSKA Bożena 685GLIWICEK-5000:00:0700:25:2300:51:4101:18:1401:45:34
94ŚWIDA Adam 905Endure TeamKLUCZEM-4000:00:0700:20:57
95NIESLER Michał 609Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:00:0700:23:3400:46:5801:10:0501:34:01
96KILAN Przemysław 366KB Florian Zajączki DrugieIWANOWICE DUŻEM-2000:00:0700:20:5300:42:3101:06:1701:34:28
97BERKE Rafał 25BATORY LOTOCHORZÓWM-4000:00:0700:20:3300:42:2301:04:1301:27:21
98BROSZ Michał 73PANIÓWKIM-5000:00:0700:20:5000:42:1301:03:3501:25:39
99GROŃ Krystian 259PACEMAKERZABRZEM-2000:00:0700:20:5300:42:1301:03:2201:25:00
100HOZAKOWSKI Marcin 292CZĘSTCHOWAM-2000:00:0700:20:5700:42:1301:03:2301:24:40
101BUBAŁA Łukasz 81SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-3000:00:0700:20:5600:43:2301:05:5701:29:24
102PALEJ Zuzanna 661MIELECK-2000:00:0700:20:5400:42:3201:04:0301:26:43
103PALEJ Dawid 662PSEKATOWICEM-2000:00:0700:22:4400:46:0201:08:5201:31:42
104SIELSKI Jarosław 804Opel Active TeamGLIWICEM-4000:00:0800:20:4600:42:1901:04:2901:28:41
105FURMANEK Łukasz 198Klub Biegacza Santander Consumer BankWILCZAM-3000:00:0800:22:0300:44:4601:07:4501:32:08
106PROBE Bartek 729Twój staryGLIWICEM-3000:00:0800:20:5200:42:1201:03:2201:24:57
107DOBICZEK Łukasz 155LĘDZINYM-3000:00:0800:21:1200:42:5801:04:2401:26:10
108KŁYK Dominik 384ZABRZEM-3000:00:0800:21:2000:43:1401:05:2701:28:04
109CZEPIGA Jan 130RUDA ŚLĄSKAM-4000:00:0800:21:0000:42:5101:05:1001:28:18
110BURCZYK Klaudiusz 94URBANOWICEM-3000:00:0800:22:2900:45:4201:09:2101:35:37
111CIEŚLIK Paweł 115Chateau ChalinPOZNAŃM-4000:00:0800:21:3900:44:5501:08:1301:32:06
112ADAMSKI Krzysztof 2PRZYSZOWICEM-3000:00:0800:20:5300:42:1201:03:2301:25:01
113PRYMAS Krystian 732GLIWICEM-3000:00:0900:24:1300:50:2801:18:3801:48:48
114BORSIAK Sebastian 61Opel Active TeamGLIWICEM-3000:00:0900:20:5300:42:1201:03:3501:26:27
115ZDON Paweł 1002KĘDZIERZYN-KOŹLEM-3000:00:0900:22:2700:45:1001:07:4501:30:39
116BIELA Grzegorz 37GIBKE GIZDYZAWADAM-3000:00:0900:21:5000:44:5701:08:4101:33:56
117SIELSKA Joanna 803Opel Active TeamGLIWICEK-4000:00:0900:24:0600:48:5501:13:5701:40:22
118KONIECZNA Anna 402GLIWICEK-2000:00:0900:21:1800:44:1801:07:2301:31:52
119SIERADZKI Dariusz 806Biegaj z TreneramiGLIWICEM-3000:00:0900:22:5000:45:5701:08:4901:31:43
120FABIAN Michał 184CHORZÓWM-4000:00:0900:20:5100:42:1001:03:0401:24:22
121GRAETSCH Sebastian 252VattenfallRUDA ŚLĄSKAM-3000:00:0900:21:0300:44:4201:09:3201:35:55
122JĘDZURA Daniel 321Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:00:0900:20:5100:42:1801:04:1201:26:51
123KANIA Michał 346RYBNIKM-4000:00:0900:21:1600:42:4901:04:2601:26:44
124BANYŚ Jacek 13Mostostal Zabrze UNITEDZAWIERCIEM-4000:00:0900:21:2300:44:0501:06:0601:28:19
125ŻŁOBIŃSKI Krzysztof 1031TYCHYM-6000:00:0900:20:3200:41:3501:02:3501:24:50
126RAJTOR Paweł 1049GLIWICEM-3000:00:0900:20:5400:42:1401:03:2101:25:25
127KOŁODZIEJCZYK Łukasz 1121UKS Kometa GliwiceGLIWICEM-1600:00:0900:19:2100:40:1501:01:0001:27:51
128BRODEK Andrzej 69CERTUMGLIWICEM-5000:00:1000:22:3300:46:5201:11:5601:38:07
129KWIATKOWSKA Katarzyna 488ŻERNICAK-4000:00:1000:25:5800:53:4401:22:0801:52:51
130LEWICKI Tomasz 506AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-4000:00:1000:22:4900:46:0101:09:3401:33:58
131LEWICKA Justyna 505Ista biegamyGLIWICEK-3000:00:1000:22:5000:46:0101:09:3901:34:01
132ZIELIŃSKI Ireneusz 1008JASTRZĘBIE-ZDRÓJM-5000:00:1000:20:4700:42:0801:03:5101:26:20
133SZMIGIEL Klaudia 877Woźniak Running TeamWĘGRZYNÓWK-2000:00:1000:21:4800:44:2301:07:0901:30:42
134NIKODON Paweł 613Nikodon Dream TeamGLIWICEM-4000:00:1000:20:5200:42:5901:05:4301:29:14
135ORLIK Jerzy 644GLIWICEM-6000:00:1000:23:3100:48:3701:14:3501:42:02
136KRAWCZYK Karol 435JAWORZNOM-3000:00:1000:22:0000:44:2501:06:4601:30:04
137KRĘŻOŁEK Daniel 441GLIWICEM-4000:00:1000:21:0200:42:4301:04:2301:27:17
138ANTOŃCZYK Adam 4JASTRZEBIE ZDROJM-5000:00:1000:21:0600:43:3701:06:1801:30:26
139ROMIK Krzysztof 1096HELI POLSKAPYSKOWICEM-4000:00:1000:21:3300:43:4601:06:0301:29:14
140BUŁAWA Filip 3141UKS Kometa GliwiceGLIWICEM-1600:00:1000:20:2800:43:1301:06:0901:31:25
141ODOSZEWSKI Roman 631Oasis Sport TEAMGLIWICEM-4000:00:1100:22:0400:45:2701:09:2901:34:10
142KWIATKOWSKI Grzegorz 489ŻERNICAM-4000:00:1100:21:1500:44:3701:09:1001:34:12
143KLEWANIEC Jakub 373TARNOWSKIE GÓRYM-3000:00:1100:20:5600:42:2401:04:4301:27:55
144MICHALAK Grzegorz 561TOTALNY AMATORZABRZEM-4000:00:1100:25:2100:51:4901:18:1501:45:19
145KUBERA Dawid 457alwaysinmotion.plTYCHYM-3000:00:1100:22:0500:45:5201:10:3901:35:12
146ŻELIŃSKI Michał 1030CSC Adventure AcademyCHORZÓWM-2000:00:1100:21:4700:43:5501:05:3501:28:38
147BAJOREK Dawid 9Biegam w KATOKATOWICEM-2000:00:1100:24:0700:48:3001:12:1401:36:09
148SZNYDER Wojciech 879GLIWICEM-4000:00:1100:23:3700:46:5701:10:0901:33:23
149NOWAKOWSKI Dominik 1078GLIWICEM-2000:00:1100:21:2100:46:4801:10:2301:36:29
150CHAŁADYN Sławek 99Inżynieria bieganiaDZIAŁOSZYNM-3000:00:1200:22:2300:45:2401:08:3701:34:00
151FLORKIEWICZ Sławomir 192SOSNOWIECM-5000:00:1200:21:5200:44:3201:07:4201:32:27
152SZCZABEL Krystian 870ZABRZEM-2000:00:1200:23:3800:50:1201:17:1801:46:08
153STOLORZ Katarzyna 853INŻYNIERIA BIEGANIATYCHYK-3000:00:1200:21:1400:42:5701:04:1801:26:25
154NAWROCKI Szymon 602MIKOŁÓWM-4000:00:1200:22:3100:45:0301:07:0501:29:29
155ZYGUŁA Piotr 1025DCWRPKATOWICEM-4000:00:1200:22:3100:45:0301:07:0501:29:29
156JĘDRYKA Piotr 320DRIVBYTOMM-4000:00:1200:24:1400:49:4201:15:4801:42:47
157STĘPIEŃ Wojciech 849Compañeros Asfalt TeamGLIWICEM-4000:00:1200:20:5100:42:2301:03:5201:26:58
158WOLLNY Kamil 969Eko-Okna RunnersKORNICEM-2000:00:1200:21:5300:44:2501:06:4301:29:45
159GABRYŚ Jacek 200PRUCHNAM-3000:00:1300:21:5900:44:3601:06:3401:29:04
160KOPEĆ Tomasz 406GLIWICEM-4000:00:1300:23:0300:47:2901:12:1001:38:19
161GRZESIKIEWICZ Mariusz 267GLIWICEM-4000:00:1300:22:1000:44:5101:07:4201:30:57
162MATURA Roman 548KNURÓWM-3000:00:1300:25:4400:52:1501:18:0201:44:10
163BOGACZ Paweł 52GLIWICEM-3000:00:1300:22:5100:46:5101:11:0201:35:49
164NOWAK Mariusz 621HirschvogelGLIWICEM-4000:00:1300:22:3900:46:0201:08:4501:31:39
165ŚLUSARSKA Sylwia 904KIELCEK-3000:00:1300:28:5501:02:0001:38:0002:19:39
166SULIN Marek 863Spartanie DzieciomGLIWICEM-4000:00:1300:24:1900:49:4001:16:0701:42:35
167KOTAJNY Piotr 415GLIWICEM-4000:00:1300:26:3600:53:2901:20:4201:49:52
168SAWCZYN Tomasz 792Ti22ESBRZĘKOWICE DOLNEM-4000:00:1300:21:2900:43:3701:05:3101:27:52
169WÓJCIK Dariusz 981GLIWICEM-4000:00:1300:22:2000:45:2901:09:1501:34:30
170GÓRECKI Michał 1095BPSCZABRZEM-4000:00:1300:21:3500:44:1601:07:2501:32:20
171FIREK Rafał 1060OŚWIĘCIMM-4000:00:1300:21:3300:43:1701:04:5601:27:07
172CZAJKA Roman 122GLIWICEM-4000:00:1400:22:4800:46:0701:09:0001:32:17
173PIETRAS Sylwia 694Miechowicka Grupa BiegowaZABRZEK-3000:00:1400:24:5600:50:1701:15:1101:39:44
174NOWAK Kamil 620ZAWIERCIEM-3000:00:1400:20:4800:42:0601:03:2901:26:16
175KURZYK Dariusz 480GLIWICEM-3000:00:1400:23:1800:49:0701:17:3401:46:21
176RYMASZEWSKI Wojtek 783warsztatkoszulkowy.plZABRZEM-3000:00:1400:25:1100:50:5001:17:4801:48:03
177BROZYNA Magdalena 74Co ja tu robię?GLIWICEK-3000:00:1400:23:3400:50:0901:18:0701:47:34
178RATYŃSKI Bartłomiej 755Happy RunnersBYTOMM-3000:00:1400:20:5100:41:4101:02:0401:23:11
179TLOŁKA Michał 909ŻORYM-3000:00:1400:22:4700:45:1901:07:0401:29:21
180KALUKIEWICZ Dobromił 338FramigaWARSZAWAM-3000:00:1400:21:3800:43:4001:05:4201:29:04
181BIELA Rafał 38GLIWICEM-4000:00:1400:22:4700:45:2001:07:5401:31:17
182SIKORA Marek 807W Pogoni za DuchemDĄBROWA GÓRNICZAM-4000:00:1500:23:1000:46:4901:10:0401:33:54
183NIESZPOREK Adam 610Run-3LEBOSZOWICEM-4000:00:1500:23:1500:46:5101:11:0001:37:19
184STRZELCZYK Ewa 858Huragan LigotaKATOWICEK-4000:00:1500:22:0000:44:4901:07:2801:30:36
185STASIAK Mirosław 843Rockwell AutomationGLIWICEM-3000:00:1500:25:0400:52:5801:22:4301:54:35
186GORCZYCKI Arkadiusz 241Miechowicka Grupa BiegowaCHORZÓWM-3000:00:1500:22:1800:45:1701:07:4001:30:20
187ORZECH Michał 645Mustangi GliwiceGLIWICEM-3000:00:1500:23:0900:46:3801:09:4101:34:18
188KUSEK Andrzej 1061GLIWICEM-4000:00:1500:22:4000:45:3701:08:4801:32:36
189NASTULA Dariusz 601PYSKOWICEM-3000:00:1600:23:3000:46:4901:09:4001:32:55
190RAWŁUSZEWICZ Waldemar 756ZABRZEM-5000:00:1600:23:4300:47:2501:11:0301:36:03
191KLEPACKA-GANCARZ Barbara 372Mustangi GliwiceGLIWICEK-4000:00:1600:23:0800:47:2601:11:3601:36:29
192GANCARZ Maciej 205Mustangi GliwiceGLIWICEM-4000:00:1600:23:1900:48:1201:14:3701:42:53
193FURMAN Paweł 197Huragan LigotaKATOWICEM-3000:00:1600:21:4600:43:5901:06:0901:29:09
194LUBICKI Wojciech 512brakZABRZEM-5000:00:1600:24:3500:49:2901:15:0701:41:54
195BUKOWIEC Szymon 92GLIWICEM-2000:00:1600:23:2700:48:0101:12:2101:37:45
196UJMA Michał 924GLIWICEM-3000:00:1600:23:5200:48:5001:14:3801:40:57
197NYKIEL Mariusz 630SOCIOS SILESIAMYSŁOWICEM-3000:00:1600:23:3100:46:5101:10:2701:33:11
198GRZYB Dariusz 269niezrzeszonyCZĘSTOCHOWAM-4000:00:1600:22:5300:45:2001:07:2201:29:46
199MAZUR Patrycja 557Huragan LigotaKATOWICEK-4000:00:1600:21:5900:45:1901:08:5401:33:23
200SOBANIA Tomasz 823Piast Gliwice/ pacemakerTOSZEKM-2000:00:1600:23:3100:46:5101:10:2701:33:54
201SMYCZEK Bartosz 822KilometrożercaRYBNIKM-3000:00:1600:21:0100:43:0201:04:5501:28:16
202HERNACKI Karol 285LISWARTA KRZEPICEKRZEPICEM-3000:00:1600:22:0300:44:1401:07:0301:33:32
203WILK Dawid 954PACEMAKERZABRZEM-3000:00:1600:23:3100:46:5301:10:2901:34:17
204PAJĄK Krzysztof 658WROCŁAWM-3000:00:1600:21:4800:44:1701:06:0801:27:56
205MASŁOŃ Błażej 1149OSP Prudnik MałyRUDNIK MAŁYM-5000:00:1600:21:0700:42:4001:04:1501:26:34
206RYGOL Daniel 782Gibke GizdyTWORÓGM-2000:00:1700:23:4100:47:5601:12:4601:38:15
207KASZOWSKI Marcin 354GLIWICEM-4000:00:1700:23:3100:46:5301:10:2701:33:52
208CZERNEK Marek 131biegaj z treneramiGLIWICEM-4000:00:1700:24:3300:49:3201:15:4301:42:02
209SAKOWSKI Maciej 788Huragan LigotaKATOWICEM-4000:00:1700:23:3000:46:5001:11:0601:36:40
210JANECZEK Marek 303GLIWICEM-4000:00:1700:23:3400:47:1001:11:2501:36:27
211WÓJCIK Zbigniew 983TARNOWSKIE GÓRYM-4000:00:1700:22:1300:44:4401:07:0801:30:16
212MEJER Krzysztof 559KRS TKKF Jastrząb Ruda SląskaRUDA ŚLĄSKAM-5000:00:1700:23:1500:46:4601:10:3401:35:48
213SZCZEŚNIAK Maria 872KATOWICEK-3000:00:1700:25:3500:51:2901:17:3001:45:05
214PĘCHERCZYK Antoni 684KATOWICEM-5000:00:1700:23:3000:46:5001:09:5301:33:53
215BROLL Rafał 72CHORZÓWM-4000:00:1700:23:3000:46:5001:10:4201:35:35
216GOCYB Leszek 1108TARNOWSKIE GÓRYM-4000:00:1700:27:0200:53:3501:21:1501:49:19
217TEKLA Krzysztof 907LĘDZINYM-3000:00:1800:21:2800:43:3201:05:3401:28:47
218DREJA Zbigi 159GLIWICEM-4000:00:1800:22:4600:44:5401:06:0901:28:09
219RYZIŃSKI Dariusz 786GLIWICEM-5000:00:1800:25:3200:52:2301:19:3001:48:00
220SKRZYPEK Krzysztof 817KATOWICEM-4000:00:1800:23:3400:47:3101:11:3401:36:24
221ŻABIŃSKI Tomasz 1027BYTOMM-2000:00:1800:23:3300:47:0001:10:3501:34:59
222HERTMAN Paweł 286BYTOMM-2000:00:1800:23:3300:47:0001:10:4501:36:59
223GRZONDZIEL Mirek 268Huragan LigotaKATOWICEM-4000:00:1800:23:3100:46:5401:10:5001:35:22
224FINKBEINER Łukasz 188KATOWICEM-3000:00:1800:23:3000:46:5001:10:2501:33:52
225KULIŚ Jakub 472RACIBÓRZM-2000:00:1800:23:3400:46:4701:09:0501:31:33
226NOWAK Adam 622GLIWICEM-4000:00:1800:22:1400:44:4901:07:3801:31:33
227SMOŁA Mieczysław 820AKMB PĘDZIWIATR GLIWICEGLIWICEM-6000:00:1800:30:0601:01:1601:32:4402:04:34
228KWAPIEŃ Paweł 1070GLIWICEM-4000:00:1800:26:0300:53:1901:21:0901:49:50
229CHEJDYS Krystian 100Biegnę ale dokądGLIWICEM-3000:00:1900:23:3300:46:5301:10:2501:33:02
230RYZIŃSKA Aneta 785GLIWICEK-4000:00:1900:25:1600:51:3201:18:2501:46:06
231UKLAŃSKI Krzysztof 925EuvicRUDA ŚLĄSKAM-2000:00:1900:23:2900:46:4801:10:2501:34:31
232ROSKOSZ Rafał 768PRO WINDOW TEAM Tarnowskie GóryTARNOWSKIE GÓRYM-4000:00:1900:22:0900:44:5301:07:3701:30:54
233GDOWSKI Slawek 216Spasione miśkiGLIWICEM-3000:00:1900:23:3300:46:5701:10:3301:34:50
234TKACZ Piotr 908CHORZÓWM-3000:00:1900:22:0600:43:2401:04:1301:25:44
235NIESZWIC Terencjusz 611Wiśnia oddaj Quake III: ArenaRUDNOM-2000:00:1900:24:1400:49:1801:17:3301:46:17
236TRACZUK Marek 915GLIWICEM-4000:00:1900:23:3000:46:4901:10:2601:33:08
237MIECZNIKOWSKI Jacek 569KATOWICEM-4000:00:1900:22:5400:46:2501:09:5301:35:01
238ZWOLIŃSKI Gabriel 1023AERO-SYSTEM.PLKATOWICEM-3000:00:1900:23:3300:48:0501:13:3401:39:43
239KWAPIEŃ Aleksander 1069GLIWICEM-3000:00:1900:26:0300:53:1801:21:0801:49:49
240OSZYWA Damian 1065KIELCEM-3000:00:1900:23:3400:47:2901:12:3401:39:35
241MIKULSKI Jacek 573BYTOMM-3000:00:2000:23:5000:47:2701:11:1601:36:06
242WÓJCIK Rafał 977PIEKARY ŚLĄSKIEM-4000:00:2000:23:3200:47:1601:11:4301:37:09
243BOBOWSKI Dawid 50Wiśnia oddaj Quake III: ArenaGLIWICEM-2000:00:2000:24:1300:49:1701:17:3201:46:16
244TANISTRA - SŁOWIK Katarzyna 906HURAGAN LIGOTAKATOWICEK-4000:00:2000:23:2700:46:5101:11:0401:36:09
245PRUCHNIK Andrzej 731GLIWICEM-5000:00:2000:29:3801:01:1601:34:4902:12:08
246KRÓL Artur 446NGK Running TeamBYTOMM-3000:00:2000:24:5600:49:5001:14:1301:38:26
247WIELOCH Agnieszka 947Huragan Ligota/Ambitni AmatorzyKATOWICEK-3000:00:2000:23:3100:47:2301:11:1501:35:24
248BEŁKOT Arkadiusz 23ŚWIĘTOCHŁOWICEM-4000:00:2000:23:2800:46:4701:09:4701:33:13
249SROCZYŃSKI Dariusz 836GLIWICEM-4000:00:2000:24:5500:49:5001:14:1301:38:26
250MYSLIWIEC Wojciech 595Dystans LubomiaLUBOMIAM-3000:00:2000:23:2900:47:0101:13:0301:40:06
251BOSOWSKI Tomasz 65PANIÓWKIM-4000:00:2000:22:3400:45:1401:07:3401:30:54
252BUJAK Marek 89#czeladzbiegaCZELADŹM-4000:00:2100:22:1900:44:4501:07:2401:32:10
253CEDRO Damian 97Bosse Nogi Malinka OpoleOPOLEM-4000:00:2100:24:4400:50:0601:15:4401:42:16
254FLORECKI Andrzej 190AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-6000:00:2100:30:4901:04:4601:41:0602:21:33
255PYTLARCZYK Piotr 748Klub Biegacza WartaPAJĘCZNOM-4000:00:2100:26:5900:55:5301:25:0601:55:29
256POJDA Grzegorz 716Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy RazemRYBNIKM-4000:00:2100:23:0900:46:4201:10:2601:35:22
257GIELERAK Daria 220ZABRZEK-3000:00:2100:27:1200:54:0101:21:5801:50:44
258ZYMELA Dawid 1026TOSZEKM-3000:00:2100:23:3000:46:5201:10:2401:33:47
259KOCUR Patryk 391KATOWICEM-4000:00:2100:24:3100:48:4901:13:0601:39:08
260CZARNIK Jędrzej 126TARNÓWM-2000:00:2100:23:2700:46:4501:09:2001:32:30
261PAWLIKOWSKI Marcin 679Parkrun KatowiceKATOWICEM-2000:00:2100:23:1400:46:0601:08:4201:31:28
262MIRONOWICZ Bartlomiej 576GLIWICEM-3000:00:2100:21:5200:44:4701:08:0101:31:54
263PTAK Bartłomiej 1118KRAKÓWM-4000:00:2100:23:2800:46:4701:10:2301:32:56
264PRENZENA Paweł 727ZABRZEM-3000:00:2200:25:4800:54:2901:24:4901:57:48
265NANCKA Brygida 599-ZABRZEK-4000:00:2200:27:3500:56:1901:25:2601:55:58
266SKÓRA Michał 816GLIWICEM-4000:00:2200:27:3600:55:2201:23:0901:51:50
267PILCH-NANOWSKA Agnieszka 701GLIWICEK-4000:00:2200:23:4900:48:1401:13:0301:37:59
268GREINER Anna 255ZABRZEK-4000:00:2200:30:0301:02:0801:35:0002:10:30
269KRUK Grzegorz 449CZĘSTOCHOWAM-5000:00:2200:23:3500:47:1001:10:4401:34:31
270GŁOGOWSKI Konrad 228GLIWICEM-3000:00:2200:24:2500:49:1501:13:4501:38:11
271KRAJEWSKI Radosław 433GLIWICEM-3000:00:2300:24:0100:48:4101:13:5301:39:57
272DĄBROWSKI Marcin 148TEAM KORNELGLIWICEM-4000:00:2300:27:3600:55:2901:23:2501:53:18
273WENGLORZ Marcin 942TBFCIESZYNM-2000:00:2300:23:2600:46:4601:10:2101:34:07
274WÓJCIKOWSKI Mateusz 982Anica TeamGLIWICEM-2000:00:2300:23:2800:47:0501:12:0001:38:41
275MOJ Tomasz 582CHORZÓWM-4000:00:2300:23:2600:46:4801:10:5601:36:57
276SZAFRAŃSKI Michał 868KATOWICEM-4000:00:2300:23:3400:47:2901:11:3501:36:00
277KAMIONKA Paweł 344ZABRZEM-3000:00:2301:33:5202:09:40
278WILK Andrzej 955GLIWICEM-3000:00:2300:26:1900:55:2901:25:5601:59:13
279RATAJCZAK Krystian 1092ZABRZEM-3000:00:2300:23:5800:47:1201:10:2301:33:55
280LESZCZYK Krzysztof 1075BYTOMM-5000:00:2300:30:5601:01:5401:33:4502:09:05
281BISKUP Maciej 1116GLIWICEM-5000:00:2300:26:0700:52:4501:19:1301:46:17
282GARBACZ Damian 206SOŚNICOWICEM-3000:00:2400:23:0200:47:5501:14:5201:43:19
283STANISZ Marcin 841Night Runners PyskowicePYSKOWICEM-3000:00:2400:22:3900:45:2101:07:1501:29:52
284WOJTUKIEWICZ Artur 967DHL RUN CLUBGLIWICEM-4000:00:2400:24:5200:49:4601:14:0901:38:22
285BŁOŃSKA Monika 48GLIWICEK-3000:00:2400:25:4100:51:2201:16:2201:42:52
286MAY-MAJEWSKI Michał 5514 MGLIWICEM-3000:00:2400:23:3800:47:1801:10:4901:34:33
287MICHALSKI Jarosław 565Hetman Tarnowskie GóryTARNOWSKIE GÓRYM-3000:00:2400:22:3700:45:4601:09:2301:33:38
288PŁACHTA Marek 710Inter Projekt S.A.RUDA ŚLĄSKAM-4000:00:2400:28:4600:58:3901:29:1702:01:14
289MATYSIEWICZ Piotr 550Inter ProjektZABRZEM-3000:00:2400:28:4600:58:3901:29:1702:01:14
290ŁOAZA Krzysztof 516Night Runners PyskowicePYSKOWICEM-4000:00:2400:22:4600:45:2101:07:1501:29:47
291RUSZCZYK Marek 775GLIWICEM-4000:00:2400:23:3300:47:2801:11:1801:35:48
292JAROSZYŃSKI Tomasz 1086GLIWICEM-2000:00:2400:23:4800:47:3901:10:4401:33:25
293PUDLO Arkadiusz 1051DASIS TEAM CLUBZIEMIĘCICEM-4000:00:2400:23:2400:47:2201:13:0401:40:15
294PIOTROWSKI Krzysztof 1114GLIWICEM-3000:00:2400:26:3700:57:4801:31:0502:07:30
295SKOTNICKI Paweł 815GLIWICEM-3000:00:2500:23:4300:48:4801:16:0101:47:13
296PARUZEL Ireneusz 671ZABIEGANI NAUCZYCIELEMIKOŁÓWM-4000:00:2500:23:2900:48:1401:17:2401:45:41
297SACHNIK Marek 787GLIWICEM-2000:00:2500:25:4500:53:0001:21:1001:52:14
298PIETYSZUK Darek 697Mostostal Zabrze UNITEDGLIWICEM-4000:00:2500:22:3900:45:5501:09:2701:33:26
299GÓRKA Grzegorz 243BYTOMM-5000:00:2500:31:5701:07:1901:44:5002:24:59
300KORSZEWSKI Patrycjusz 412RUDA ŚLĄSKAM-4000:00:2500:29:5700:59:1401:27:1101:54:58
301WIŚNIEWSKI Jarosław 961MOSTOSTA:L ZABRZE UnitedSOSNOWIECM-4000:00:2500:22:3900:45:5601:09:2701:33:25
302KRAICZICZEK Krzysztof 431Keller Williams Power TeamGLIWICEM-4000:00:2500:23:2300:46:4401:10:2301:34:18
303NIEDOBA Daniel 1081CIESZYNM-3000:00:2500:26:5700:54:1301:22:0001:49:33
304WOMELA Maciej 973GLIWICEM-3000:00:2600:23:2200:46:4101:09:1901:32:33
305SALAMON Emil 789Opel Active TeamGLIWICEM-3000:00:2600:24:4700:49:3701:14:2901:40:54
306ZADEBERNY Amadeusz 992GLIWICEM-2000:00:2600:22:4600:45:4201:08:1601:32:27
307OPIŁEK Marek 640EuvicKATOWICEM-3000:00:2600:23:0600:46:1501:09:1401:33:52
308MICHALSKI Robert 563Hetman Tarnowskie GóryTARNOWSKIE GÓRYM-4000:00:2600:25:5900:52:5601:20:0001:47:56
309MOJ Adam 583CHORZÓWM-3000:00:2600:23:2500:46:4801:10:2101:33:55
310CANIBOŁ Anna 96Runteam PawłowiceGOŁKOWICEK-2000:00:2600:25:4000:51:3601:18:0501:45:57
311KORNIJCZUK Tomasz 411RUDA ŚLĄSKAM-4000:00:2600:29:5601:01:0201:27:0801:54:30
312PIETRUSZEWSKI Marcin 695Biegam Bo LubięWANCERZÓWM-3000:00:2600:23:2500:46:4201:09:5701:32:51
313ZIEBA Paweł 1093GLIWICEM-2000:00:2600:24:0000:51:0601:20:3101:52:48
314ŻABICKI Mariusz 1091GLIWICEM-3000:00:2600:24:0200:48:4501:13:2101:39:03
315BAJ Tomasz 7GLIWICEM-3000:00:2700:25:3400:54:2101:25:5502:00:48
316PIKULSKI Łukasz 699KNURÓWM-3000:00:2700:23:3700:47:4201:12:0801:37:56
317CZULUK Filip 137bagno!GLIWICEM-3000:00:2700:26:2200:53:2001:20:0401:48:10
318MATUSZNY Krzysztof 549GLIWICEM-2000:00:2700:25:2100:51:1301:16:1301:41:38
319JANIKOWSKI Michał 307KATOWICEM-4000:00:2700:24:0000:49:3901:16:0101:43:50
320NIŹNIKIEWICZ Grzegorz 616KLESZCZÓWM-4000:00:2700:22:4000:45:1301:07:5001:31:22
321KLAPETEK Jacek 371ŚKK GoliatKATOWICEM-5000:00:2700:23:2000:46:5001:12:0001:52:36
322ŁATKA Łukasz 514RYBNIKM-3000:00:2700:23:2300:46:4101:08:5301:32:04
323WĄS Szymon 1080GLIWICEM-2000:00:2700:26:0800:52:4701:19:1501:48:11
324WALSKI Łukasz 1079GLIWICEM-3000:00:2700:26:0700:52:4701:19:1601:47:08
325ROGOSZ Michał 764GLIWICEM-3000:00:2800:24:1700:48:3301:12:1901:34:35
326BEHRENDT Jakub 21Lece Bo ChceGLIWICEM-4000:00:2800:22:4300:45:3201:08:3701:32:50
327STAŃKO Marcin 842GLIWICEM-3000:00:2800:28:5900:58:3701:29:1102:02:47
328SAMOL Aleksandra 790GLIWICEK-2000:00:2800:25:4200:52:1501:19:5701:49:53
329MALCHERCZYK Grzegorz 527ŻERNICAM-2000:00:2800:23:2400:46:4901:10:1701:33:43
330BOTOR Mateusz 67KATOWICEM-3000:00:2800:23:3800:47:2501:11:3201:36:11
331LAWACZ Waldemar 497ZABRZEM-5000:00:2800:23:0300:47:1401:15:4201:45:32
332TRZEWICZEK Marcin 917ZABRZEM-4000:00:2800:22:4800:46:2201:10:3701:38:42
333MATUSZNY Barbara 1074GLIWICEK-4000:00:2800:26:0300:52:5701:21:3701:51:12
334KOPPEL Bartłomiej 409GLIWICEM-3000:00:2900:23:5400:49:2701:16:0601:43:42
335BLOCH Grzegorz 43Wr1 Oyama karate KatowiceRUDA ŚLĄSKAM-3000:00:2900:23:2100:47:3301:12:3501:40:01
336KUŹMIŃSKI Michał 483KATOWICEM-3000:00:2900:24:3700:51:1401:18:1301:46:38
337HOMOTIUK Michał 291ŻERNICAM-4000:00:2900:23:5400:48:3401:13:0101:38:17
338BRODACKI Paweł 1073GLIWICEM-3000:00:2900:26:0200:52:5601:21:3501:51:11
339MŁYŃCZAK Piotr 579Euvic GliwiceGLIWICEM-4000:00:3000:23:3800:47:3001:11:3701:36:29
340SEROCKI Michał 799GLIWICEM-3000:00:3000:23:3300:47:0101:10:3301:34:52
341KOGUT Krzysztof 394Night Runners GliwiceGLIWICEM-4000:00:3000:34:2301:13:1701:52:5002:34:28
342GOMOLA Zbigniew 239RUDA ŚLĄSKAM-4000:00:3000:26:4000:53:0501:18:2701:44:46
343YOUSSEF Anna 990RUDA ŚLĄSKAK-3000:00:3000:26:1200:53:1101:20:2401:48:46
344BOGDAŁ Michał 53GLIWICEM-3000:00:3000:31:3201:03:2601:36:0902:11:28
345WÓJCIK Tomasz 979GLIWICEM-3000:00:3000:25:2500:51:5201:17:4801:49:09
346GÓRKA Szymon 244GLIWICEM-3000:00:3000:24:0400:51:4401:23:2801:55:47
347ZIÓŁKOWSKI Grzegorz 1018GLIWICEM-5000:00:3000:23:2000:46:4201:10:5301:37:55
348OWCZAREK Paweł 653BIELSKO-BIAŁAM-4000:00:3000:24:0600:48:0501:11:3801:35:53
349WIDERA Marek 944SORBCHEMKATOWICEM-3000:00:3000:23:0700:46:3101:10:3101:37:09
350BOBKOWSKI Maciej 49Night Runners PyskowicePYSKOWICEM-4000:00:3100:27:1300:55:5501:24:5101:55:17
351BIAŁAS Krzysztof 27RUDA ŚLĄSKAM-4000:00:3100:28:5200:56:5201:24:3001:53:35
352FAŁEK Krzysztof 186MIKOŁÓWM-4000:00:3100:28:5100:56:5201:24:3001:53:35
353WASZAK Damian 937PYSKOWICEM-4000:00:3100:24:2300:48:2801:11:5901:35:18
354OPOREK Sebastian 642TARNOWSKIE GÓRYM-4000:00:3200:26:0400:52:0701:17:5501:44:22
355KASPER Iwona 351KB Orły z KnurowaKNURÓWK-4000:00:3200:26:3900:54:0301:21:3101:49:30
356WŁODARSKA Dominika 963GLIWICEK-2000:00:3200:30:1001:01:1601:33:4502:08:33
357MRZYGŁÓD Robert 589KATOWICEM-3000:00:3200:29:3200:59:4701:29:3802:01:41
358KAJSTURA Tomasz 335RYBNIKM-3000:00:3200:24:3400:49:0101:13:5301:40:39
359WYRZGOL Andrzej 988KIELCZAM-4000:00:3200:23:2900:47:2001:11:2601:35:29
360GAJEWSKI Jacek 202Kurczak i AgatkaGLIWICEM-5000:00:3200:25:1800:51:2101:18:0401:45:43
361JUDA Artur 324RADZIONKÓWM-4000:00:3200:24:2000:48:3401:12:4801:37:50
362MARKUSIK Tomasz 541RADZIONKÓWM-3000:00:3200:29:1500:58:3201:27:5301:59:01
363BRZEZIŃSKI Przemysław 78GLIWICEM-3000:00:3300:24:2600:49:0601:14:4201:43:49
364RUTKOWSKI Michał 777GLIWICEM-3000:00:3300:24:2600:49:0601:14:4201:43:49
365BIAŁY Michał 33DMBZAWIERCIEM-4000:00:3300:30:5301:03:2901:37:3602:14:31
366BIAŁY Dagmara 34DMBZAWIERCIEK-4000:00:3300:31:1801:03:2901:37:0202:09:51
367GŁOWACKI Jordan 230GLIWICEM-3000:00:3300:30:0901:01:1501:33:4402:08:29
368CIOSMAK Cezary 116KB Orły z KnurowaKNUROWM-3000:00:3300:26:3800:54:0201:21:2901:48:24
369ZMACZYŃSKI Andrzej 1019Way2ChampKRAKÓWM-3000:00:3300:23:4600:48:5901:15:3301:42:19
370PRZYBYSŁAWSKA Nina 7394-toZAWIERCIEK-3000:00:3300:31:1901:03:2901:37:0202:09:52
371WOŁOSZ Marcin 972Quercus On TourCZĘSTOCHOWAM-4000:00:3300:23:5700:48:1001:12:1401:36:26
372URBASIK Mariusz 931RYDUŁTOWYM-5000:00:3400:24:5300:50:0301:15:3301:41:49
373MICHALSKI Marek 564GLIWICEM-4000:00:3400:27:5900:57:2301:25:5101:57:54
374NOWICKI Szymon 628ZABRZEM-3000:00:3400:21:2600:43:0301:04:3501:27:59
375PŁONKA Krzysztof 712JASTRZĘBIE-ZDRÓJM-5000:00:3400:24:0700:48:2801:13:2701:41:22
376ZEGARTOWSKI Michal 1004DTiQ PolandGLIWICEM-3000:00:3400:25:5400:53:0801:23:1601:56:54
377MACZUGA Bartłomiej 522PacemakerGLIWICEM-3000:00:3400:24:1600:48:3101:12:5801:39:20
378SIKORA Michał 808GLIWICEM-4000:00:3400:27:0900:56:0301:25:1601:55:46
379WIERZCHOWSKI Jędrzej 949SOSNOWIECM-3000:00:3400:24:1600:48:3101:12:5801:38:44
380PRZYBYSŁAWSKI Arkadiusz 7404-toZAWIERCIEM-4000:00:3400:25:4400:52:0201:18:5401:47:28
381LESZCZYŃSKA Małgorzata 501GLIWICEK-4000:00:3500:27:1300:55:5701:25:5901:57:18
382GŁUSZYK Joanna 232Way2champSZCZECINK-4000:00:3500:25:0100:50:2801:16:4301:43:53
383BICZYSKI Paweł 35KNURÓWM-3000:00:3500:24:1600:48:4601:14:1701:41:34
384STANACH Tomasz 840MYŚLENICEM-2000:00:3500:24:1700:48:3701:12:5201:39:28
385GAWENDA Dariusz 210KOBIORM-4000:00:3500:24:1200:49:1001:13:5901:38:49
386RAK-SŁOMCZYŃSKA Magdalena 753CZĘSTOCHOWAK-3000:00:3500:23:4700:48:1601:13:0501:38:59
387KUC Marcin 1105AugusteamSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-4000:00:3500:24:5800:51:0201:16:4201:43:39
388SOWIAR Maciej 1102AntonteamGLIWICEM-2000:00:3500:24:2100:48:5401:13:1601:40:26
389MACHALICA Dominik 1062GLIWICEM-3000:00:3500:23:1600:46:4101:10:2901:35:27
390SMYK Robert 1050Night Runners GliwiceGLIWICEM-4000:00:3500:24:1600:48:3801:12:5701:39:19
391ROSADA Zdzisław 767GLIWICEM-6000:00:3600:24:1400:48:2401:12:4301:39:54
392GOLA Daniel 236GLIWICEM-2000:00:3600:24:3700:49:4101:14:5401:41:36
393WASIK Marcin 936Mustangi GliwiceGLIWICEM-4000:00:3600:24:1600:48:3801:13:0301:40:40
394SKLORZ Marcin 813GLIWICEM-2000:00:3600:24:2000:48:3601:12:5801:38:32
395KUCHNIA Krzysztof 459TS Regle Szklarska PorębaRYBNICAM-5000:00:3600:24:4000:49:4401:16:3001:48:00
396NITARSKI Patryk 614Night Runners GliwiceGLIWICEM-4000:00:3600:24:1500:48:3001:12:5601:37:52
397HOŁYŃSKI Tomasz 290Orły z KnurowaKNURÓWM-4000:00:3600:22:4900:45:1901:07:4501:30:59
398STACHOWSKI Wojciech 838GLIWICEM-4000:00:3600:24:2900:49:4601:16:5201:46:59
399PURCZYNSKI Jan 744RYBNIKM-5000:00:3600:24:3100:48:3501:12:2601:35:59
400STUDNIK Agnieszka 861RUDA ŚLĄSKAK-3000:00:3600:28:2900:57:1401:25:3801:54:40
401REMIORZ Piotr 1071GLIWICEM-5000:00:3600:22:5500:46:2601:10:2501:34:39
402BANACH Magda 10GLIWICEK-2000:00:3700:24:3600:49:3401:14:4401:42:27
403GERASCH Piotr 219CZĘSTO CHOWACZĘSTOCHOWAM-4000:00:3700:25:0100:51:5001:21:1901:52:57
404WOŹNIAK-SOLAREK Zuzanna 1064GLIWICEK-2000:00:3700:25:3400:52:0501:18:4601:46:39
405LESZKO Tomasz 502EUVICGLIWICEM-3000:00:3800:25:4400:51:5701:19:3201:49:47
406BIAŁAS Adam 28grupa biegowa 65STRZYŻOWICEM-2000:00:3800:21:4500:44:2401:07:2101:30:59
407MRZYK Ireneusz 590Biegacze mogą dłużejZABRZEM-3000:00:3800:24:2600:49:0901:14:1601:39:53
408KRZYCKI Łukasz 454TYCHYM-3000:00:3800:24:2400:48:1401:11:4001:34:43
409BAUC Bartłomiej 19Ledwo żywyKATOWICEM-3000:00:3800:24:1500:49:1301:14:5001:42:09
410BREGUŁA Krzysztof 68KLUCZBORKM-4000:00:3800:25:2200:50:5801:16:4601:45:25
411ŻMIJEWSKI Dariusz 1094GLIWICEM-5000:00:3800:23:4000:47:5501:12:3501:38:53
412KROTOS Krzysztof 444OQSGLIWICEM-4000:00:3900:26:2100:53:4201:20:5701:48:34
413DZIUBEK Monika 180W pogoni za duchemDĄBROWA GÓRNICZAK-3000:00:3900:26:2800:53:1501:20:1801:48:14
414DZIUBEK Michał 181W pogoni za duchemDĄBROWA GÓRNICZAM-3000:00:3900:26:2800:53:1501:20:1601:48:13
415POPIEL Adriana 721GLIWICEK-3000:00:3900:27:0800:54:2301:21:3601:49:33
416KAWKA Łukasz 357Night Runners ŚląskSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-3000:00:3900:24:2400:49:1701:17:2001:47:30
417CHRZĄŚCIK Tomasz 105KATOWICEM-3000:00:3900:24:1600:48:3001:13:0301:38:03
418SZOTA Magdalena 885MIKOŁÓWK-4000:00:3900:25:0300:50:2601:16:0301:41:42
419SZOTA Wojciech 886MIKOŁÓWM-4000:00:3900:26:5900:53:0001:17:5601:41:41
420PLUCIŃSKI Michał 709SOSNOWIECM-3000:00:3900:23:5000:48:0301:12:4501:38:06
421GAJDA Dariusz 201Extremalni NapaleńcyZAWIERCIEM-4000:00:3900:25:4200:51:5001:20:3301:52:45
422SKORUPA Mariusz 1106BIELSKO-BIAŁAM-4000:00:3901:12:2301:38:08
423ROSEK Jarosław 1057MOGILANYM-4000:00:3900:24:1200:48:3401:13:1601:41:25
424BĄK-CESARZ Damian 20Bieg na rekord :)GLIWICEM-2000:00:4000:22:5400:45:3501:08:0301:30:06
425WRZESIEŃ Dariusz 986GLIWICEM-3000:00:4000:23:0700:46:1301:09:0401:33:07
426ŚLIWA Paweł 901GLIWICEM-2000:00:4000:23:1100:46:3001:10:0401:34:11
427URBANEK-RAJWA Barbara 928LAZISKA GORNEK-4000:00:4000:28:2600:57:0701:27:2202:03:08
428PYPKA Elżbieta 746NAMYSŁÓWK-3000:00:4000:28:0100:56:3601:25:3501:54:59
429CZAJKA Krzysztof 1077TARNOWSKIE GÓRYM-3000:00:4000:25:0900:50:4801:16:4001:44:12
430FUSIEK Juliusz 199Adeptus AstartesGLIWICEM-3000:00:4000:28:5500:56:0401:21:3701:48:28
431LEWANDOWSKI Henryk 504GLIWICEM-4000:00:4100:25:3300:50:5901:16:1901:45:16
432KRZYWICKI Jan 455--------------------------------GLIWICEM-6000:00:4100:27:1000:54:2101:21:5001:50:36
433OLCZYK Karina 634CHRZANÓWK-2000:00:4100:24:3500:50:1401:17:0301:44:44
434STRĄCAŁA Paweł 855GLIWICEM-2000:00:4100:24:4700:50:1001:15:2701:42:13
435DOBOSZ Daniel 156GLIWICEM-4000:00:4100:23:1500:47:4501:13:0801:40:06
436KOWAL Piotr 416-------GLIWICEM-4000:00:4200:25:2000:51:2201:17:1601:44:18
437CIEŚLA Arkadiusz 113Biegamy z Sercem.plKATOWICEM-4000:00:4200:25:3400:51:0901:16:4101:44:20
438GROHS Piotr 257BYTOMM-2000:00:4200:26:5900:54:1701:20:5501:47:41
439PAŁETKO Ryszard 665NIEBOROWICEM-4000:00:4200:29:1700:59:1801:31:2602:04:12
440KŁUJSZO Karol 383Quysho squadronBYTOMM-3000:00:4200:24:5400:50:0601:15:4401:43:46
441MALEC Arkadiusz 529PwC SDCGLIWICEM-3000:00:4200:24:3800:50:5601:17:2201:45:29
442JURECZKA Łukasz 327KNURÓWM-2000:00:4200:25:2400:51:2301:44:46
443CYGAN Piotr 120ZABRZEM-5000:00:4200:24:0800:48:2401:12:4301:37:59
444RĄB Agnieszka 758WARSZAWAK-4000:00:4300:24:4100:49:4101:15:2401:42:13
445TYSZKO Berenika 922GLIWICEK-2000:00:4300:25:1800:50:4101:15:5301:42:09
446BANACH Witold 11brakZABRZEM-4000:00:4300:31:5201:06:3101:44:2502:24:30
447ZAPOTOCZNY Przemek 999GLIWICEM-4000:00:4300:27:1300:54:4201:22:2001:49:28
448STOPPEL Piotr 854KNURÓWM-2000:00:4300:24:2900:49:2101:13:5301:38:47
449PRYSZCZ Mirosław 733RUDA ŚLĄSKAM-4000:00:4400:24:3900:50:2701:17:3601:45:54
450RYBIŃSKI Łukasz 780EŁKA TeamRUDA ŚLĄSKAM-3000:00:4400:23:1000:46:5301:10:5301:35:54
451ZAPOTOCZNA Renata 997GLIWICEK-4000:00:4400:27:1300:55:5701:25:3701:54:08
452NASIENIAK-CZECH Anna 600GLIWICEK-4000:00:4400:25:0500:50:0901:14:4401:40:01
453ZNAMIROWSKI Krzysztof 1020Radio WrocławWROCŁAWM-4000:00:4400:26:3100:54:5101:24:1301:53:32
454KOCUR Aleksander 392GLIWICEM-4000:00:4400:31:2301:03:1401:35:2202:05:46
455SMUDA Andrzej 821AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-4000:00:4500:25:3200:50:5201:16:3501:42:21
456HUBISZ Bartłomiej 294TARNOWSKIE GÓRYM-4000:00:4500:29:2701:00:2401:30:2802:01:10
457KURCZEK Tomasz 477GLIWICEM-4000:00:4500:24:5200:49:5701:14:2401:38:35
458PRZYŁUDZKI Janusz 741MIKOŁÓWM-6000:00:4500:24:4700:49:5601:14:1601:38:36
459REWIUK-KOCUR Anna 763GLIWICEK-3000:00:4500:31:2201:03:1401:35:2102:05:45
460JURECZKO Monika 328KATOWICEK-4000:00:4500:24:1800:50:0701:15:3001:42:21
461WIEKIERA Adam 946GLIWICEM-3000:00:4500:25:3400:51:4201:17:3801:43:43
462ŁAKOMY Piotr 1087GLIWICEM-3000:00:4500:23:0300:46:2301:09:3601:33:10
463NAWROCKI Paweł 1055RYBNIKM-5000:00:4500:24:4400:49:5401:15:4301:42:32
464MACYSZUJ Waldemar 1054GLIWICEM-5000:00:4500:24:4300:49:2201:14:1201:40:05
465BUFNAL Krzysztof 86GLIWICEM-4000:00:4600:27:4900:56:1101:25:3001:59:02
466BUŁAWA Grzegorz 93gb-arch.pl Architekt Grzegorz BuławaGLIWICEM-4000:00:4600:25:3700:51:4601:17:4101:44:00
467MARTYNIUK Ryszard 542GMINA STRZELCE OPOLSKIESTRZELCE OPOLSKIEM-3000:00:4600:23:2700:47:4801:15:1101:45:44
468JAWOREK Jacek 314JBC TeamZABRZEM-3000:00:4600:25:4600:51:0801:16:4501:43:43
469STOJAK Paweł 851CHORZÓWM-3000:00:4600:25:1300:50:5301:17:0001:43:09
470KWIATKOWSKA-STOJAK Ewelina 487CHORZÓWK-3000:00:4600:30:4301:02:3301:35:3602:08:56
471WAWRZAK Ryszard 940PACEMAKERGLIWICEM-4000:00:4600:25:4300:51:4201:17:3601:43:43
472BOCHEŃSKA Agnieszka 51MOMO TeamGLIWICEK-4000:00:4600:25:0300:50:5501:17:0901:44:39
473FRĄC Dariusz 10361:50GLIWICEM-4000:00:4600:25:3400:51:4101:17:3601:43:42
474BRZEZINA Arkadiusz 77Srebrni Biegacze Tarnowskie GóryTARNOWSKIE GÓRYM-4000:00:4700:24:5600:50:4401:16:4601:44:42
475SZKUDLAREK Michał 876run-log.comBRZEGM-4000:00:4700:25:4300:53:1301:23:2401:54:14
476SKORUPSKI Paweł 814GLIWICEM-4000:00:4700:25:3500:51:3101:18:0001:47:48
477HAJOK Marek 275GLIWICEM-4000:00:4700:25:3000:51:3101:17:3701:44:03
478RENKIEL Tomasz 761Companeros Asfalt TeamGLIWICEM-4000:00:4700:25:4200:51:4101:18:3401:45:46
479KAŁUŻA Arkadiusz 340PacemakerTYCHYM-4000:00:4700:25:3200:51:4001:17:3401:43:40
480SZYMAŃSKA Dominika 895POMYKACZEKATOWICEK-2000:00:4700:27:5600:57:0701:30:0502:01:27
481SZYMAŃSKI Filip 896KATOWICEM-2000:00:4700:27:5500:57:0601:25:2001:54:50
482KRAJEWSKI Michał 434GLIWICEM-4000:00:4700:26:1600:52:2401:18:2101:49:38
483GRYGIEREK Jarosław 264JASTRZĘBIE-ZDRÓJM-2000:00:4700:27:5400:56:1601:25:3201:58:46
484LESZKIEWICZ Krzysztof 1124ELZAB ACTIVE TEAMKNURÓWM-3000:00:4700:25:4600:52:2901:21:0001:48:56
485DOMAŃSKI Marcin 1067RunningFish74GLIWICEM-4000:00:4800:25:0800:49:5601:14:5101:40:39
486PETRYNA Bartosz 683OchajoRun & FriendsRYBNIKM-3000:00:4800:24:5300:50:1601:15:4801:42:35
487PUŁA Adrian 743Srebrni Biegacze TG / Szombierki Dream TeamTARNOWSKIE GÓRYM-4000:00:4800:25:1500:50:0901:14:2901:39:11
488ADAMCZAK Barbara 1TravoisKATOWICEK-3000:00:4800:25:0900:50:0401:15:2801:41:34
489KAMIŃSKI Sebastian 343KSIĄŻENICEM-3000:00:4800:27:1200:54:4101:22:1801:52:15
490BUK Marcin 91TriDivisionGLIWICEM-3000:00:4800:23:3900:47:4601:12:4401:38:25
491CIEŚLAR Stanisław 114WISŁAM-3000:00:4800:26:1000:51:4201:17:1801:42:51
492SZOBLIK Łukasz 880TYCHYM-3000:00:4800:26:1100:51:5101:17:1901:42:51
493GAWEŁKO Rauszanija 209GLIWICEK-5000:00:4800:34:3901:12:3201:54:0502:38:30
494SKÓRA Aneta 1044GLIWICEK-3000:00:4800:25:0100:50:4701:17:0601:43:35
495MŁYŃCZAK Arkadiusz 580RUN and FUNTARNOWSKIE GÓRYM-4000:00:4800:25:5800:52:0701:18:0701:43:47
496CZARNIK-PECIAK Aleksandra 127PRZEZCHLEBIEK-4000:00:4900:27:1700:53:5001:19:5501:46:56
497GAŁECZKA Michał 204GLIWICEM-2000:00:4900:25:2100:51:3501:17:5401:48:06
498NIŹNIKIEWICZ Elżbieta 617KLESZCZÓWK-3000:00:4900:25:5300:52:3301:19:1701:46:48
499MACHNIK Artur 520ORZEŁ TEAMRYBNIKM-3000:00:4900:27:1100:54:4001:22:1701:52:14
500SOSNOWSKI Maciej 831ZABRZEM-3000:00:4900:24:2800:49:4601:15:3901:42:43
501BOREK Dariusz 59Myszków BiegaMYSZKÓWM-4000:00:4900:25:3200:51:4001:18:5601:49:36
502BUGIEL Rafał 88RUDA ŚLĄSKAM-3000:00:4900:25:1700:50:5501:16:4301:43:47
503HUBKA Jerzy 295ZABRZEM-5000:00:4900:25:2200:51:0001:18:1501:46:57
504WEISS Filip 1043PRAGAM-3000:00:4900:25:1400:50:1901:15:2901:42:06
505SZOŁTYSEK Piotr 882PYSKOWICEM-4000:00:5000:25:4500:51:2901:17:2901:42:58
506FLISIAK Jakub 189TYCHYM-2000:00:5000:24:5400:51:3001:18:2001:47:47
507JANIKOWSKI Adam 306Anica TeamGLIWICEM-3000:00:5000:25:3200:53:0001:24:1001:56:45
508BRZOZA Aleksandra 80Mostostal Zabrze UNITEDZABRZEK-3000:00:5000:28:3700:56:5101:25:2001:56:35
509SZOŁTYSEK-GRZESIKIEWICZ Anna 884GLIWICEK-3000:00:5000:25:4500:51:2901:17:4001:44:47
510GRUSZCZYŃSKI Bogusław 1035GLIWICEM-6000:00:5000:25:5600:52:1801:18:5801:45:57
511CZUBAJ Cezary 136ŻARKIM-5000:00:5000:27:2200:55:2601:24:1001:53:10
512KASZUBSKI Andrzej 355ZABRZEM-3000:00:5000:25:3100:51:0101:18:1401:46:54
513MORCHAT Paweł 586#czeladzbiegaRUDA ŚLĄSKAM-4000:00:5000:24:4700:49:5301:14:1701:39:19
514ŻARSKI Sławomir 1028GLINIANA GÓRAM-5000:00:5000:26:2300:52:3401:18:3501:45:07
515WIDERA Tomasz 1104TARNOWSKIE GÓRYM-3000:00:5000:25:3400:51:3601:17:3401:45:17
516GRESZTA Grzegorz 256Jah rastaGLIWICEM-3000:00:5100:24:0100:48:3701:14:1001:42:10
517ZYGMUNTOWICZ Piotr 1024Anica TeamCZERWIONKA - LESZCZYNYM-4000:00:5100:27:4600:57:1201:29:0502:04:15
518OSTROWSKI Rafał 652OPOLEM-4000:00:5100:24:0300:48:5901:15:0701:43:19
519KURNAKOWSKI Michał 478Biegacze Mogą DłużejCHORZÓWM-3000:00:5100:25:1000:50:3201:15:3301:40:26
520GOCAL Łukasz 233TYCHYM-3000:00:5100:25:1000:51:1601:17:1701:43:37
521PACZKA Michał 657GliwiceGLIWICEM-5000:00:5100:26:4800:52:4501:17:3301:42:25
522ŚLIWIŃSKA Alicja 903GLIWICEK-3000:00:5100:28:3100:58:0701:29:0002:03:08
523ZIELONKA Tomasz 1010GLIWICEM-2000:00:5200:25:2800:51:3601:17:3101:43:37
524POKRYSZKA Bartosz 717SOSNOWIECM-3000:00:5200:25:3900:51:4701:17:2701:43:24
525MIERZEJEWSKI Jacek 571AMATORRUDYM-5000:00:5200:29:1901:00:0901:31:5302:05:52
526KĄDZIELA Jan 359KNURÓWM-4000:00:5200:24:1900:49:4001:16:0501:43:44
527BRZOSKA Elżbieta 79Night Runners PyskowicePYSKOWICEK-4000:00:5200:25:2800:51:2001:17:2201:43:32
528PIŁOT Piotr 703NASFOLPSZCZYNAM-2000:00:5200:25:3700:51:3201:17:3301:46:28
529LIS Maciej 511GLIWICEM-3000:00:5200:28:0100:56:0201:24:0801:52:24
530CICHOCKI Dawid 110Nigh Runners PyskowicePYSKOWICEM-3000:00:5200:25:2800:51:2101:17:2201:46:11
531KRUK Krzysztof 448GLIWICEM-4000:00:5200:28:2700:56:1701:24:0401:51:50
532KUBIAK Mateusz 1101GLIWICEM-3000:00:5200:24:0000:49:3501:16:0901:45:43
533ZIELONKA Jacek 1011PSOFIXZABRZEM-3000:00:5300:23:5500:48:1201:12:1701:36:35
534KONIECZNY Justyna 403Night Runner PyskowicePYSKOWICEK-3000:00:5300:26:4700:54:1801:23:1001:53:26
535BRYŁA Grzegorz 76KNURÓWM-4000:00:5300:22:5500:45:4001:08:2201:31:19
536SOBIERAJSKI Przemek 825RACIBÓRZM-4000:00:5300:27:2200:54:1401:21:4001:50:02
537ZIOBER Grzegorz 1017Sparta PLATFUSGLIWICEM-4000:00:5300:24:0600:47:2801:10:2501:33:51
538SZO�TYSIK Pawe� 887Sparta PLATFUSGLIWICEM-4000:00:5300:28:3100:56:2801:22:3001:49:43
539GRAMATYKA Paweł 254Zabiegani MZ UnitedKRAKÓWM-4000:00:5300:28:3500:56:4801:25:1601:56:32
540KAMPKA Aleksander 345GLIWICEM-4000:00:5400:25:3600:51:3501:17:3101:43:18
541SMOLARCZYK Dominik 819Słąby BiegaczGLIWICEM-5000:00:5400:25:2800:51:2701:18:0801:49:06
542NABIELEC Jakub 597KRAKÓWM-4000:00:5400:25:3500:51:4001:17:5901:45:11
543TYSZKIEWICZ Cuma 920GLIWICEM-4000:00:5400:23:4500:47:5301:11:5501:36:50
544SIERADZKA Agnieszka 805Biegaj z TreneramiGLIWICEK-3000:00:5400:25:5200:53:3401:22:0001:50:54
545POPIEL Artur 722GLIWICEM-4000:00:5400:26:5400:53:2601:20:1801:49:01
546POLUS Agnieszka 719RUDA ŚLĄSKAK-2000:00:5400:24:1600:48:5001:14:0001:40:42
547PNIEWSKI Mariusz 713TYCHYM-3000:00:5400:25:3700:51:2301:16:4801:42:55
548KOSAŁKA Beata 413DĄBROWA GÓRNICZAK-3000:00:5400:26:0300:51:4801:17:0801:43:03
549DĄBROWSKI Marek 149GLIWICEM-3000:00:5400:25:5900:52:4901:20:1401:49:40
550KRAFCZYK Edyta 430ŁANYK-3000:00:5400:28:5100:58:5101:29:1502:02:24
551BIELECKI Adam 1107Chateau ChalinSZCZYRKM-4000:00:5400:28:4000:58:0901:29:1202:04:31
552SZUSTAK Krzysztof 889SERCE METROPOLIIDĄBROWA GÓRNICZAM-4000:00:5500:27:2700:54:4801:22:3001:51:08
553BANASZAK Marcin 12GLIWICEM-3000:00:5500:28:1700:56:1901:24:1201:52:10
554STALICA Wojciech 839IzoErgCZĘSTOCHOWAM-5000:00:5500:27:2300:55:4401:23:4401:51:38
555NOWOK Michał 629CARBON OCR RACING TEAMRUDA ŚLĄSKAM-2000:00:5500:25:2400:51:3101:17:2601:43:33
556KOPER Tomasz 330GLIWICEM-3000:00:5500:27:1000:54:5801:22:1701:50:30
557GDYNIA Daniel 218KNURÓWM-3000:00:5500:24:3900:49:4901:15:0701:42:22
558KROCZYK Lesław 443KNURÓWM-4000:00:5500:24:3900:49:4901:15:0701:42:22
559NOWAK Wojciech 623Świński TruchtGLIWICEM-2000:00:5500:29:4800:59:1101:28:2902:00:56
560GRABOWSKI Michał 1082Opel Active TeamGLIWICEM-3000:00:5500:27:0000:52:5501:18:1901:45:29
561PRZYBYLSKI Mariusz 738PGB Sportowa PaczkaGLIWICEM-4000:00:5600:26:4300:53:4801:22:0601:57:37
562WOŹNIAKOWSKI Jan 975Opel Active TeamGLIWICEM-3000:00:5600:27:0000:53:0901:19:1501:45:37
563MAGDA Piotr 523Night Runners PyskowicePYSKOWICEM-4000:00:5600:26:4400:54:1501:22:0401:50:33
564SZCZĘSNY Romuald 873Night Runners PyskowicePYSKOWICEM-3000:00:5600:25:3700:53:1501:21:2701:50:33
565KĄDZIOŁKA Łukasz 361K2KATOWICEM-2000:00:5600:28:3600:56:0101:23:5401:48:21
566DYMEK Bartosz 172GLIWICEM-3000:00:5600:24:1500:48:2601:11:5901:35:46
567PYZIK Tomasz 749Drużyna mojacukrzyca.plGLIWICEM-4000:00:5700:24:3700:49:3701:14:2001:39:55
568SZASTOK Adam 869RADZIONKÓWM-4000:00:5700:28:0800:55:1401:21:0001:47:34
569KULCZYK Anna 467ZABRZEK-3000:00:5700:27:2200:55:0701:23:2201:52:25
570KOŁODZIEJ Jacek 398Compañeros Asfalt TeamGLIWICEM-4000:00:5700:25:4400:51:4401:25:0001:51:59
571CZERNIK Rafał 133ZABRZEM-4000:00:5700:27:4900:56:5101:27:0201:59:37
572CZERNIK Judyta 134ZABRZEK-3000:00:5700:27:2900:54:0701:19:5401:45:31
573JANTAS Andrzej 310GLIWICEM-5000:00:5700:24:5800:50:0901:15:3201:41:15
574JANIK Johan 305Compañeros Asfalt TeamGLIWICEM-4000:00:5700:25:4400:51:4401:25:0001:51:58
575GARBOWSKA Monika 207Compañeros Asfalt TeamGLIWICEK-4000:00:5700:25:4400:51:4301:18:2501:45:37
576GAWEŁKO Janusz 208GLIWICEM-5000:00:5700:25:1400:51:0101:17:0601:43:56
577BEHRENDT Bartek 1045GLIWICEM-5000:00:5700:23:4500:47:1301:11:2501:35:28
578ŁUKASIK Andrzej 519LUBLINM-5000:00:5800:27:3700:56:1501:24:0401:53:12
579KOJ Krzysztof 395GLIWICEM-2000:00:5800:29:1700:59:5701:34:5102:17:31
580GRACH Aleksandra 249GLIWICEK-4000:00:5800:26:1100:53:2201:21:4601:51:12
581PISZCZ Marek 706Opel Active TeamGLIWICEM-4000:00:5800:26:1700:53:4701:21:5801:50:40
582KOPLIN Kasia 408FraZochyGLIWICEK-3000:00:5800:26:0700:53:1201:21:3401:50:32
583SMIESZKOŁ-BRYKOWSKA Sonia 818KIELCZAK-4000:00:5800:26:1000:52:0601:18:4101:47:23
584KUPCZAK Filip 474BEERRUNNERS!GLIWICEM-3000:00:5800:26:3800:53:3501:19:5301:46:15
585HERLICZKA Renata 283AML FLY TEAMGLIWICEK-3000:00:5800:25:5700:51:4501:17:5101:45:22
586KISIEL Tomasz 368COOPER STANDARDWRZOSOWAM-5000:00:5800:26:2800:52:5101:19:4501:47:48
587LASICZ Aleksandra 1111GLIWICEK-4000:00:5800:25:0100:49:4501:14:5501:41:04
588LEGUTKO Jakub 499BarceromaGLIWICEM-2000:00:5900:26:2800:52:3401:20:0601:50:38
589HENDRYK Leszek 282Beerrunners!GLIWICEM-3000:00:5900:28:1100:58:0901:30:2802:14:26
590PIASECKI Mariusz 690GLIWICEM-3000:00:5900:25:1300:51:1001:17:0501:43:19
591KOŚCIELNIAK Łukasz 414BarceromaGLIWICEM-2000:00:5900:26:2800:52:3401:20:0601:46:36
592BRYKOWSKI Przemysław 75KIELCZAM-4000:00:5900:26:1000:52:0501:18:3901:47:21
593MALINOWSKI Łukasz 530TARNOWSKIE GÓRYM-4000:00:5900:26:0900:53:3801:21:2801:51:24
594STRUG Mariusz 856GLIWICEM-4000:00:5900:25:2900:51:2901:17:2501:43:57
595ZEGARTOWSKI Grzegorz 1003DTiQ PolandGLWICEM-4000:00:5900:25:2600:51:2901:16:5601:42:51
596HERLICZKA Tomasz 284AML FLY TEAMGLIWICEM-4000:00:5900:25:3000:51:2801:16:5101:42:02
597MAKSAJDA Andrzej 526Beerrunners !GLIWICEM-3000:00:5900:25:2500:51:3201:18:5001:48:23
598KAMIŃSKI Rafał 342GLIWICEM-3000:01:0000:28:1100:56:4301:25:2101:54:49
599URBAŃSKI Leszek 929ZABRZEM-4000:01:0000:25:3000:51:4001:20:0001:52:37
600KLIKS Andrzej 374FIS-SST TEAMSOSNOWIECM-4000:01:0000:25:3400:51:3501:17:4301:45:28
601WILCZEK Tomasz 951GLIWICEM-2000:01:0000:28:0700:57:2301:28:4902:05:00
602ZIELIŃSKA Izabela 1007GLIWICEK-4000:01:0000:31:5401:07:4501:45:0602:24:45
603MEOSSI Alessandro 560GLIWICEM-2000:01:0000:27:0900:54:4501:17:5501:41:26
604ROZWADOWSKI Dariusz 770GLIWICEM-4000:01:0000:26:5400:53:5801:21:1001:49:49
605KĄDZIOŁKA Jan 360Night Runners GliwiceGLIWICEM-5000:01:0000:28:1500:55:5601:24:2501:53:53
606OSOJCA Mariusz 649FLUORORNONTOWICEM-4000:01:0000:23:4900:47:3301:10:4001:34:20
607KULAWIK Mariusz 466BYTOMM-3000:01:0100:28:4100:57:2801:25:4301:53:42
608KOLTERNIAK Monika 397Queens Park Harriers LondynLONDONK-4000:01:0100:28:1200:56:5101:25:5801:56:00
609MIKOŁAJCZYK Marcin 572TYCHYM-3000:01:0100:28:2400:56:1501:24:5201:54:41
610KARMAŃSKI Jacek 349GLIWICEM-4000:01:0100:29:1001:00:1601:32:2502:06:19
611CIESZYŃSKA Jolanta 112KNURÓWK-5000:01:0100:32:3401:05:2001:39:0002:13:57
612RÓŻAŃSKI Michał 772MIKOŁÓWM-3000:01:0100:25:0700:50:5201:17:3901:46:41
613MAZUR Krzysztof 552OPEL ACTIVE TEAMGLIWICEM-4000:01:0100:24:0300:47:4301:11:1101:35:45
614MARCINIAK Krzysztof 537RACIBÓRZM-3000:01:0100:25:4400:51:3401:16:5601:42:43
615MALCZUK Aleksander 528TYCHYM-2000:01:0100:27:0800:54:4501:27:2002:03:24
616STRZELCZYK Tomasz 859Huragan LigotaKATOWICEM-4000:01:0100:25:3500:51:2801:17:2501:43:16
617ICIEK Mariusz 296Aktywni KamieńskGOMUNICEM-4000:01:0100:25:1900:51:0401:16:3101:42:32
618SENDECKI Janusz 797KATOWICEM-5000:01:0100:25:3800:52:0401:18:5301:47:20
619BEDNARCZYK-ICIEK Aneta 1099Aktywni KamieńskRADOMSKOK-4000:01:0100:27:1200:54:5701:22:4201:51:31
620BĄK Katarzyna 1084CZĘSTOCHOWAK-3000:01:0100:28:3700:58:0601:27:2401:58:33
621KRAWCZYŃSKI Mirosław 440GLIWICEM-4000:01:0200:30:1901:00:4901:32:2002:08:12
622GIERADA Mateusz 224Night Runners GliwiceGLIWICEM-2000:01:0200:28:3400:57:1101:25:4801:55:16
623ONOPIUK Maciej 638GLIWICEM-2000:01:0200:26:2000:53:4001:21:1701:50:07
624KORAL Wojciech 410BIELSKO-BIAŁAM-4000:01:0200:26:2700:52:4401:18:4201:45:17
625TORBA Kacper 914Jurassic RunnersKATOWICEM-2000:01:0200:23:5100:47:2401:09:3301:32:56
626TURLEJ Michał 918Jurassic RunnersZAWIERCIEM-3000:01:0200:25:2300:52:4301:21:5901:51:33
627WAWRÓW Mirosław 939KLUB BIEGAM BO LUBIĘ RACIBÓRZBABORÓWM-3000:01:0200:28:2800:56:5201:25:2001:52:52
628DESZYŃSKI Damian 153ista biegAmyGLIWICEM-4000:01:0300:23:0100:46:0901:09:4401:33:20
629GIERADA Ryszard 225Night Runners GliwiceGLIWICEM-5000:01:0300:28:3300:57:0901:25:4701:55:17
630GOŁKOWSKI Radosław 238ZAWIERCIEM-3000:01:0300:25:4300:52:2501:18:3101:45:12
631WILCZEK Małgorzata 952ista biegAmyGLIWICEK-3000:01:0300:26:2100:52:5801:19:1301:45:42
632URBANEK Martin 927ista biegAmySIERAKOWICEM-3000:01:0300:27:0100:56:0901:26:2601:59:15
633GĄSKA Piotr 215Gąska BalbinkaZABRZEM-3000:01:0300:29:0601:03:4901:40:0402:21:44
634GRACZYK Zbigniew 250CZĘSTOCHOWAM-4000:01:0300:25:5800:51:3601:17:2301:43:12
635ULFIK Piotr 926CZĘSTOCHOWAM-2000:01:0300:28:0900:56:4001:25:5402:02:27
636LUDWIKOWSKI Przemysław 513Jurassic RunnersDĄBROWA GÓRNICZAM-3000:01:0300:25:1500:51:0501:17:2101:45:19
637MAZUR Jarosław 558KATOWICEM-4000:01:0300:25:3100:51:1001:19:0701:49:00
638BELUCH Witold 22GLIWICEM-5000:01:0400:26:0700:52:4401:19:3701:47:32
639KONOPKA Agnieszka 405I LO DwujęzyczneGLIWICEK-4000:01:0400:27:2700:54:4201:22:1201:49:54
640ZEMŁA Piotr 1005GLIWICEM-5000:01:0400:28:5700:58:1101:26:0301:53:58
641GRUCHALSKI Jakub 261ista BiegAmyCHORZÓWM-3000:01:0400:28:0900:56:2701:25:0701:54:29
642SZYMKÓW Krzysztof 897PKO BANK POLSKITYCHYM-4000:01:0400:26:4300:54:4401:22:0201:49:44
643MIECZNIKOWSKA Agnieszka 568KATOWICEK-4000:01:0400:28:0500:57:5201:29:0102:01:12
644JANIEC Witold 304ZWONOWICEM-4000:01:0400:28:0900:56:0501:23:4601:53:16
645IZYDORCZYK Mirosław 297ZABRZEM-5000:01:0400:27:3600:55:1101:22:5401:51:18
646KOCIELSKA Anna 389GLIWICEK-3000:01:0400:27:0400:55:1501:24:0401:53:41
647KNEBEL Patrycja 1115ZABRZEK-3000:01:0400:29:2500:58:5501:29:0401:58:14
648BABIUCH Karol 5Wkurw_teamŁANY WIELKIEM-3000:01:0500:25:2800:51:3501:19:2001:50:39
649GUŚCIORA Maciej 272GLIWICEM-2000:01:0500:25:5700:54:1501:23:2001:55:20
650GIEŁŻYŃSKA Angelika 221ZABRZEK-3000:01:0500:30:1901:04:5601:42:4802:24:21
651BUCHAL Katarzyna 83ZERNICAK-5000:01:0500:29:2600:59:3501:29:5202:01:09
652GRUCHAŁA Anna 262MK TeamSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK-3000:01:0500:27:2800:54:5501:23:0501:53:22
653WIECZORKE Marcin 945PRZYSZOWICEM-4000:01:0500:27:5800:57:0501:30:0102:08:11
654ĆWIKŁA Andrzej 139Tent GrupaGONIĄDZM-6000:01:0500:33:1101:07:2401:42:5602:20:07
655KLIMASZ Katarzyna 378KATOWICEK-2000:01:0500:30:2201:01:2801:34:1102:09:10
656SZNURA Piotr 878Ista BiegamyJEMIELNICAM-2000:01:0500:25:2500:50:4701:16:3101:44:10
657ZIELIŃSKI Jacek 1009BIELSKO BIAŁAM-3000:01:0500:23:5500:47:3701:11:0701:36:03
658BOMBIS Sandra 58GLIWICEK-2000:01:0500:26:4600:53:5201:22:0101:52:19
659KASPRZYK Marcin 1100KNURÒWM-4000:01:0500:27:1600:53:5701:19:5201:46:27
660PAŁYGA Agnieszka 667Future Processing Running TeamSOSNOWIECK-3000:01:0600:28:4100:58:3401:29:1802:00:56
661ZIMNY Michał 1016GLIWICEM-4000:01:0600:31:3501:03:1401:34:5102:03:23
662BUCHAL Grzegorz 82ZERNICAM-4000:01:0600:29:2500:59:3401:29:4902:01:08
663SARKOWICZ Adam 791GLIWICEM-5000:01:0600:26:0300:53:3201:21:5901:52:13
664HELLWIG Adam 281MYSŁOWICEM-4000:01:0600:28:1900:58:00
665RASZYK Andrzej 754parkrun KatowiceKATOWICEM-5000:01:0600:28:5100:57:1501:25:4801:57:18
666HAŁAMBIEC Anna 276KĘDZIERZYN-KOŹLEK-3000:01:0700:28:0400:56:4801:26:2801:58:09
667JASIENKIEWICZ Tomasz 313El Denatos PasadenaKĘDZIERZYN - KOXLEM-4000:01:0700:28:0300:56:1901:22:5101:51:14
668GRONDECKI Grzegorz 258biegamy z sercemGLIWICEM-4000:01:0700:27:0000:53:2001:19:4401:47:13
669BIAŁECKI Aleksander 31MYSŁOWICEM-4000:01:0700:26:5000:54:1001:23:5101:55:16
670SOTER Bartłomiej 833CZELADŹM-3000:01:0700:23:5600:48:1001:12:0201:37:24
671SIATA Sebastian 801DRiVTRZEBINIAM-4000:01:0700:25:0100:51:2001:17:1401:43:19
672KOZA Krystian 424KATOWICEM-2000:01:0700:27:2000:55:1101:24:2801:55:35
673KOWALCZYK Tomasz 417AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-3000:01:0800:28:3400:57:2701:31:4402:08:32
674WOŹNIAK Marek 974GLIWICEM-4000:01:0800:27:3600:54:5801:22:2501:50:58
675HERZYK Adam 287Signify Bielsko-BiałaBIELSKO-BIAŁAM-5000:01:0800:27:1600:54:5501:22:3601:51:19
676CZERNIAK Żaneta 132GLIWICEK-4000:01:0800:28:1300:56:4601:27:5202:00:53
677PETEJA-ĆWIK Aleksandra 682NSZOZAngiodensTYCHYK-5000:01:0800:28:1300:56:3701:25:0801:53:53
678SERAFIN Patryk 798GLIWICEM-2000:01:0800:28:4301:00:0701:33:0402:12:26
679BALCARCZYK Bartłomiej 1117ZAKOPANEM-4000:01:0800:28:0900:56:1901:23:5001:51:57
680KLIMAS Agnieszka 376GLIWICEK-4000:01:0900:26:0300:52:3701:19:0601:47:27
681SOBAS Katarzyna 824GLIWICEK-2000:01:0900:28:0500:56:3701:25:0801:53:55
682KOWYNIA Grzegorz 423ANTONTEAMTWARDAWAM-2000:01:0900:24:2700:48:1601:11:2201:33:55
683BAJKACZ Krzysztof 8GLIWICEM-3000:01:0900:27:4100:55:4601:24:5101:59:32
684GRYNICKA-JASKÓŁA Aleksandra 1089BYTOMK-4000:01:0900:28:2700:57:4801:27:3801:59:47
685SCHAB Bartłomiej 793GLIWICEM-3000:01:1000:24:3300:49:2801:14:3501:41:13
686MARKOWSKA Sylwia 539GLIWICEK-3000:01:1000:27:5600:55:5001:24:0301:52:31
687MARKOWSKI Kamil 540GLIWICEM-3000:01:1000:27:5500:55:5001:24:0301:54:22
688GIEMZA Armin 222TACISZÓWM-2000:01:1000:24:2400:48:2101:13:0301:41:04
689TOPORKIEWICZ Marcin 913biegacze mogą dłużejGLIWICEM-3000:01:1000:28:1800:56:3901:25:3101:57:32
690PYREK Anna 747TYCHYK-2000:01:1000:27:4600:56:4101:26:0301:57:30
691RAJTOR Klaudiusz 752GLIWICEM-6000:01:1000:27:5200:55:4101:24:0801:53:50
692GÓRSKI Michał 245Giebułtów ciśnieGIEBUŁTÓWM-4000:01:1100:26:5400:54:1701:21:4901:50:35
693GAWROŃSKI Ireneusz 214AmatorCZECHOWICE-DZIEDZICEM-5000:01:1100:24:5000:50:0101:15:3801:42:27
694PYKA Adam 745GLIWICEM-3000:01:1100:26:0100:53:1801:23:0901:57:54
695SZUTER Justyna 890KATOWICEK-2000:01:1100:28:3100:57:3201:26:3801:57:52
696PRADELOK Jerzy 726Gibke GizdyTWORÓGM-5000:01:1200:26:3700:53:5101:23:5201:57:17
697SELIGA Paweł 796Biegaj z Trenerami GliwiceGLIWICEM-3000:01:1200:28:0800:56:3201:24:5101:53:38
698STEC Marcin 847KW GliwiceGLIWICEM-4000:01:1200:24:4600:50:3801:16:2801:43:13
699DZIEKAN Mateusz 178KĘDZIERZYN-KOŹLEM-2000:01:1200:28:3700:56:5501:23:5501:50:29
700DROBNY Miłosz 161KĘDZIERZYN KOŹLEM-2000:01:1200:31:0301:02:4601:34:0102:05:13
701MICHNA Wojciech 567GLIWICEM-2000:01:1200:28:0300:56:5101:25:5801:56:34
702WOLNY Ewa 970ZABRZEK-4000:01:1200:31:5301:07:0301:44:4702:26:18
703 115000:01:1200:28:0400:55:5601:23:3301:51:16
704PAWEŁKÓW Michał 674GLIWICEM-3000:01:1300:28:3500:56:5401:25:0701:58:54
705GRZYMAŁA Jan 270PRZYSZOWICEM-3000:01:1300:25:5100:53:1601:23:0701:55:18
706MACURA Sylwia 521CIESZYNK-5000:01:1300:27:1800:54:0101:20:5101:48:00
707CZARDYBON Laura 125SOŚNICOWICEK-4000:01:1300:27:5600:55:5701:23:5401:51:50
708PISULA Dariusz 705CZĘSTOCHOWAM-2000:01:1400:25:4000:51:2301:17:0901:43:12
709MARCINIAK Rafał 5351986GLIWICEM-3000:01:1400:24:4800:49:2601:13:4301:37:43
710WÓJCIK Rafał 980GLIWICEM-4000:01:1400:29:1800:58:5801:28:5602:01:38
711KIERA Szymon 365CHORZÓWM-4000:01:1400:27:5200:55:2701:23:0801:52:18
712URBAŃSKI Michał 930ŚWIĘTOCHŁOWICEM-2000:01:1400:27:0100:54:0501:19:5801:46:05
713MASTALSKA Marzena 546Opel Active TeamZABRZEK-3000:01:1500:29:0300:57:4901:27:3001:55:54
714PIŁAT Jarosław 702pacemakerRUDA ŚLĄSKAM-4000:01:1500:28:2200:56:3501:25:0301:55:46
715STOLARCZYK Robert 852Night Runner GliwiceGLIWICEM-4000:01:1500:27:5300:55:3301:22:3701:50:44
716ZWIERZYCKI Artur 1022GLIWICEM-2000:01:1500:25:3200:51:0101:16:5701:46:41
717KOZAK Krzysztof 426EKO-OKNA RUNNERSSYRYNIAM-3000:01:1500:26:0800:52:0601:17:5301:46:31
718KSIĄDZ Adam 456KRYRYM-3000:01:1500:28:3700:57:2001:28:1902:04:08
719RÓLKA Mariola 771BP RUNNING TEAMGLIWICEK-4000:01:1500:29:2900:59:5601:30:2002:01:21
720JANCZYSZYN Rafał 302GLIWICEM-2000:01:1500:32:5501:04:5901:37:3402:13:39
721DZIECIĄTKOWSKI Jarosław 176Opel Active TeamGLIWICEM-4000:01:1600:29:0200:57:4801:27:2901:55:53
722ZADEBERNY Artur 993GLIWICEM-4000:01:1600:27:3400:56:0301:26:4102:00:41
723GRZEGORCZYK Monika 266Night Runners ZabrzeZABRZEK-3000:01:1600:29:0200:57:4801:27:3001:55:54
724SOKOŁOWSKI Krzysztof 828Night Runners ZabrzeZABRZEM-3000:01:1600:28:1600:56:3401:23:3601:51:29
725PIETRZAK Krzysztof 696BYTOMM-4000:01:1600:27:5400:58:0801:30:1502:02:45
726KROCZEK Liliana 442Night RunnersGLIWICEK-4000:01:1600:29:2700:59:5001:30:1802:01:20
727KALINOWSKI Dawid 336RADZIONKÓWM-2000:01:1600:28:2000:56:5601:26:2301:59:30
728NOWAKOWSKA Agnieszka 626PacemakerGLIWICEK-2000:01:1600:28:1300:56:3701:25:0501:53:48
729KONIOR Edyta 404Koliber TeamPRZEGINIA DUCHOWNAK-4000:01:1600:29:2200:58:5001:28:4902:00:01
730HEBDA-OLSZÓWKA Aleksandra 279BP Running Team GliwiceCHORZÓWK-3000:01:1600:29:2700:59:5501:30:1502:01:18
730MARUT Kaśka 544BP Running Team GliwiceGLIWICEK-4000:01:1600:29:2900:59:5501:30:1802:01:18
732KOZACZKA Włodzimierz 425GLIWICEM-4000:01:1700:28:4900:57:3101:26:0901:55:17
733SZOJDA Małgorzata 881Inżynieria Biegania TeamRUDA ŚLĄSKAK-3000:01:1700:28:1200:56:3601:25:0501:53:34
734JONDA Marek 323ZABRZEM-2000:01:1700:26:5900:54:0101:20:4401:49:13
735WODA Ewelina 964Way2ChampKRAKÓWK-3000:01:1700:27:5300:55:3001:23:0501:50:53
736SZWARCZYŃSKI Jakub 891GLIWICEM-3000:01:1700:29:0600:57:2701:25:2201:57:00
737JARCZYK Magdalena 312Koliber TeamKRAKÓWK-4000:01:1700:33:2801:08:1001:45:0102:22:41
738WRÓBEL Jarosław 1046DANKOWICEM-3000:01:1700:26:1100:52:3001:19:2501:47:04
739KRAJEWSKI Adam 432GLIWICEM-4000:01:1800:29:0800:59:3501:33:4102:11:07
740ŚLIWAKOWSKI Damian 902KŁOMNICEM-2000:01:1800:25:3300:51:1001:17:0401:42:12
741GDULA Teodozja 217GLIWICEK-6000:01:1800:28:0500:57:1301:29:2902:05:35
742PĘDZIK Błażej 687SZCZEJKOWICEM-2000:01:1800:28:2000:56:3201:25:0201:56:05
743GOŃKA Monika 240GLIWICEK-4000:01:1800:29:0800:59:3501:33:4102:11:07
744CISZEWSKI Krzysztof 118SOŚNICOWICEM-3000:01:1800:27:2500:55:2101:24:0601:53:46
745MARUSZCZYK Marian 543MIKOŁÓWM-5000:01:1800:27:2600:55:0601:24:1501:57:25
746SOBKOWICZ Jarosław 826Rise&ShineRUDA ŚLĄSKAM-3000:01:1900:28:1700:55:4501:23:0401:49:19
747MILISZKIEWICZ Adam 575GLIWICEM-3000:01:1900:28:4100:57:1801:26:2802:00:25
748BIAŁAS Tomek 29CONSULTASCHORZÓWM-4000:01:1900:28:3000:56:4601:25:5001:53:47
749SOJKA Łukasz 827GLIWICEM-3000:01:1900:26:4400:54:2001:21:4601:50:30
750ĆWIOK Marek 142#paniówkiRUNPANIÓWKIM-4000:01:2000:30:0200:59:4701:30:2902:01:11
751ĆWIOK Barbara 143#paniówkiRUNPANIÓWKIK-4000:01:2000:30:0200:59:4701:30:3002:01:16
752STEINHOFF Adam 848WIKTOR TEAMBRZEG DOLNYM-4000:01:2000:28:2900:57:4401:27:5802:01:04
753GRABOWSKI Maciej 247BYTOMM-3000:01:2000:24:5000:50:2701:15:5901:42:54
754KOŻUSZEK Sebastian 1083GLIWICEM-4000:01:2000:28:3900:57:4601:27:2802:00:56
755RYBOTYCKI Tomasz 781Wiktor TeamBRZEG DOLNYM-3000:01:2100:29:4401:00:0101:31:3802:05:15
756KRYCZAŁO Maciej 450WROCŁAWM-4000:01:2100:28:0000:56:2101:24:5001:53:35
756BEM Michał 24Bemki SportKATOWICEM-4000:01:2100:28:0000:56:2301:24:5001:53:36
758KNIEJSKI Damian 386ORNONTOWICEM-4000:01:2100:27:3000:54:2601:20:3201:47:51
759BOM Mariusz 1088PIEKARY ŚLĄSKIEM-5000:01:2100:27:0900:54:1801:21:3801:51:06
760POPIEL-KRUK Aleksandra 1047GLIWICEK-4000:01:2100:27:5900:55:5701:23:0101:48:47
761TOKAJ Piotr 911GLIWICEM-4000:01:2200:26:4800:53:4101:20:2401:47:46
762KOWALCZYK Anna 418HirschvogelZABRZEK-4000:01:2200:30:0201:00:2901:30:4302:01:17
763DRABEK Piotr 158seniorzyOŚWIĘCIMM-3000:01:2200:29:2300:57:3801:23:4001:48:46
764JURCZYGA Maciej 326PILCHOWICEM-4000:01:2200:25:5100:52:0701:17:3501:43:41
765ZOGŁOWEK Jarosław 1021Crossfit Hellwood GliwiceGLIWICEM-3000:01:2200:26:5800:52:4601:19:0101:45:17
766GRABOWSKI Zbigniew 248BYTOMM-6000:01:2300:29:1400:59:1501:29:2002:01:03
767CISEK Stanisław 117GLIWICEM-4000:01:2300:28:1300:56:3101:24:5801:53:41
768CAJZA Zbyszek 95KAJ METAGIERAŁTOWICEM-3000:01:2300:27:2700:53:5601:20:3401:47:32
769KUCZERA Łukasz 461Decathlon & PrzyjacieleRYBNIKM-3000:01:2400:26:3800:53:1701:19:3001:46:05
770DYRLAGA Stanisław 174JustFeelFITWĘGIERSKA GÓRKAM-6000:01:2400:27:2700:54:2601:21:0801:47:59
771MAZUR Roman 556KNURÓWM-5000:01:2400:29:5100:59:3301:28:4801:58:49
772HAŁAS Małgorzata 277DZIEWKOWICEK-3000:01:2400:27:2800:54:5501:23:1401:51:49
773ROJEK Monika 765SOSNOWIECK-4000:01:2400:29:4500:59:4101:28:3902:00:17
774KRZEMIEŃ Bartosz 452KATOWICEM-4000:01:2400:26:5200:53:1901:19:4901:46:15
775WIKIERSKI Michał 950GLIWICEM-3000:01:2500:28:0600:55:4601:23:4701:53:36
776JANKOWSKA Joanna 308KRAKÓWK-3000:01:2500:32:4701:08:2001:48:4902:30:43
777RUDNER-DERSIEWICZ Ula 774CrossFit Hellwood GliwiceGLIWICEK-3000:01:2500:32:4701:08:2001:48:4902:30:42
778OSIŃSKI Paweł 648Biegaj z TreneramiGLIWICEM-4000:01:2600:28:2900:59:3401:31:1402:04:13
779CZAPLAK Tomasz 124Radlinioki w bieguRADLINM-3000:01:2600:27:2000:54:3801:21:0501:47:32
780KUCZMA Jarosław 463GLIWICEM-4000:01:2600:28:0400:55:5201:22:5601:49:09
781KUCZMA Joanna 462GLIWICEK-4000:01:2600:28:0600:56:2501:24:5201:53:35
782KLUSKA Piotr 382HURAGAN LIGOTAKATOWICEM-5000:01:2600:28:0400:55:2601:22:4701:51:55
783HRYNISZYN Agnieszka 293ZABRZEK-2000:01:2600:29:0700:58:2201:28:2201:59:17
784LIKA Michał 507WIELOWIEŚM-3000:01:2600:29:0700:58:2201:28:2201:59:17
785NIEDŹWIECKI Paweł 607Ochotnicza Straż Pożarna w KotuszowiePIEKARY ŚLĄSKIEM-3000:01:2700:28:3500:57:3801:27:2002:00:40
786WĘGIEL Kacper 943MIKOŁÓWM-2000:01:2700:29:4300:58:4101:30:1902:01:41
787BROEN Bartosz 71Ławeczka Wilkowyje Running TeamBĘDZINM-4000:01:2700:26:5500:53:5201:20:0601:47:04
788KLEMIŃSKI Tomasz 1113SŁAWKÓWM-4000:01:2700:29:2000:58:3001:27:1801:56:48
789PINDERA Barbara 1112SŁAWKÓWK-3000:01:2700:29:2000:58:3001:27:1801:56:47
790WOŹNICZKO Robert 976Biegnę‚ żeby Bartek mógł biegaćKIELCEM-3000:01:2800:24:5300:50:1101:15:4401:41:16
791SOWIŃSKI Krzysztof 834KATOWICEM-3000:01:2800:28:0800:56:2201:24:2601:54:41
792SITKO Magdalena 810GLIWICEK-2000:01:2800:27:2700:55:2001:23:3601:52:37
793DWORNICZAK Iwona 167ZABIEGANE SIOSTRYSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK-5000:01:2800:33:0401:07:1401:42:4002:20:40
794JACHIMOWSKA Agnieszka 299KNURÓWK-3000:01:2800:29:5001:00:3401:34:2102:10:00
795PUCHAŁA Ewelina 742PACEMAKERKATOWICEK-3000:01:2800:28:2700:56:5201:25:4101:54:04
796SEKIENDA Grzegorz 794WILCZAM-4000:01:2800:30:1801:00:2301:31:2302:03:06
797SEKIENDA Michał 795GLIWICEM-3000:01:2800:30:1901:00:2101:29:4801:57:56
798SITKO Mateusz 809GLIWICEM-3000:01:2900:27:2700:55:1801:23:3401:52:34
799JĘDZURA Agnieszka 322GLIWICEK-4000:01:2900:28:3600:58:4501:30:5402:06:31
800FRANIELCZYK Marta 194GLIWICEK-3000:01:2900:28:1200:56:3701:25:2201:56:06
801JANOSZEK Piotr 309GLIWICEM-4000:01:2900:30:2001:02:3901:36:3402:13:11
802TOMCZYK Edyta 912RUDA ŚLĄSKAK-3000:01:2900:28:2900:57:0401:25:4301:53:31
803LEDWOŃ Aneta 498Night Runners GliwiceGLIWICEK-4000:01:3000:28:2400:56:5001:25:2001:53:36
804MOKRZYCKA Justyna 584Orly z KnurowaKNURÒWK-3000:01:3000:31:3301:05:1501:39:3702:15:41
805OSTROWSKI Zygmunt 651TYCHYM-6000:01:3000:29:4400:59:2601:29:2402:00:33
806GŁADYSZ Leszek 227#paniówkiRUNPANIÓWKIM-4000:01:3000:25:5700:51:2801:17:4801:47:17
807PRESNAL-ZMYSŁOWSKA Agnieszka 728KATOWICEK-4000:01:3000:27:5400:58:1701:28:3702:01:08
808POLACZEK Adam 718KATOWICEM-3000:01:3000:27:5400:58:1701:28:3702:01:08
809CHYLIŃSKI Krzysztof 109GLIWICEM-3000:01:3100:25:5400:52:0401:17:0201:43:08
810WILSZ Ewa 956#paniówkiRUNPANIÓWKIK-4000:01:3100:27:5400:56:5201:26:1401:57:28
811JURASZCZYK Dominika 325PACEMAKERŻORYK-2000:01:3100:29:5001:00:1801:31:2902:03:31
812PISKON Agnieszka 938W pogoni za duchem/ pacemakerSOSNOWIECK-3000:01:3100:29:5001:00:1601:31:2902:03:31
813MORDARSKI Artur 587GLIWICEM-4000:01:3200:27:4100:55:1801:22:4101:51:44
814KUŹNICKI Tomasz 484JAWORZNOM-3000:01:3200:28:2800:59:1101:31:1702:07:11
815KLIMKIEWICZ Jakub 380Banana TeamKATOWICEM-3000:01:3200:30:1001:01:2601:32:5602:05:55
816JURASZCZUK Katarzyna 1090Inżynieria bieganiaŻORYK-4000:01:3200:28:0400:55:5701:24:3601:53:30
817ZWOLIŃSKA Katarzyna 1058AERO-SYSTEM.PLKATOWICEK-2000:01:3200:29:1800:58:5101:29:4202:00:13
818BŁASZCZYK Paulina 45GLIWICEK-3000:01:3300:28:2800:57:0801:26:3401:57:53
819WOLIŃSKI Józef 968GLIWICEM-5000:01:3300:30:0401:01:1901:33:2402:06:50
820BŁASZCZYSZYN Łukasz 46SOSNOWIECM-3000:01:3300:28:2800:56:2001:23:5501:52:40
821KOZIOŁ Ewa 427Poranny PatrolKRAKÓWK-4000:01:3300:30:3801:03:1201:37:3902:16:28
822DEMBOWSKA Bożena 150BOGUCHWAŁOWICEK-4000:01:3300:28:2300:57:0501:26:0701:55:48
823ĆWIKŁA Grzegorz 140GLIWICEM-5000:01:3300:29:4800:59:4401:30:1702:00:55
824SERUGA Aleksandra 800RUDZICAK-2000:01:3300:30:1001:00:2801:33:2402:07:54
825KUŚ Jan 481JAWORZEM-2000:01:3300:28:3500:56:3801:22:2501:50:35
826WILSZ Adam 957#paniówkiRUNPANIÓWKIM-4000:01:3400:26:5900:53:4601:19:4901:45:26
827KRUK Michał 447RUDA ŚLĄSKAM-2000:01:3400:28:1700:56:5001:26:3901:59:48
828PAWLARCZYK Karolina 677GLIWICEK-2000:01:3400:33:1101:07:5301:49:4602:31:57
829KUTRZYK Przemysław 482SOSNOWIECM-4000:01:3400:29:1800:59:3201:31:1102:05:40
830PĘDOWSKI Wojciech 686GLIWICEM-5000:01:3400:28:1900:57:0501:28:0902:00:53
831PIKTAS Paweł 698GLIWICEM-4000:01:3400:29:2000:58:0101:26:1401:58:11
832KRAWCZYK Beata 439ŁAZISKA GÓRNEK-3000:01:3400:28:0500:56:2001:24:4901:57:23
833OLEJNICZAK Dominik 635JAWORZNOM-4000:01:3400:28:2100:54:2801:19:2401:44:38
834WŁODARCZYK Paweł 962ING Bank Śląski SAKATOWICEM-3000:01:3400:27:5700:56:2001:26:2802:00:18
835OSTROSZCZYK Rafał 650bez klubuGLIWICEM-4000:01:3500:29:4500:59:4601:29:4402:00:16
836CZAPEK Marek 123Night runners gliwiceGLIWICEM-4000:01:3500:29:5301:00:1301:31:0802:03:09
837NOWAKOWSKA-TRZASKA Joanna 627GLIWICEK-4000:01:3500:29:5601:00:1201:31:0302:03:09
838KRAWCZYK Marta 436ZAWADZKIEK-4000:01:3500:28:4400:57:0601:24:4801:53:00
839KOZIOŁ Artur 428Poranny PatrolKRAKÓWM-4000:01:3500:24:1800:48:4601:13:3501:39:06
840SZYNAL Andrzej 899DHL Run clubZABRZEM-4000:01:3500:28:0200:56:1801:24:4701:53:15
841WYCIŚLOK Krzysztof 987STANICAM-3000:01:3500:27:5800:56:1901:24:4701:53:22
842OSAK Małgorzata 646ZAWADZKIEK-3000:01:3500:28:3700:57:3901:30:3402:06:32
843GAWROŃSKI Wojtek 213GLIWICEM-3000:01:3600:28:2300:58:0301:30:0902:06:40
844NOGŁY Adam 618Biegacze z BojkowaKNURÓWM-4000:01:3600:29:5201:00:1101:31:0302:01:47
845JARASZ Aleksander 311Night Runners ZabrzeZABRZEM-4000:01:3600:29:2000:58:5001:28:1501:58:30
846MIELNICZUK Marta 570Decathlon&PrzyjacieleZABRZEK-2000:01:3600:28:0500:58:5101:36:5002:19:25
847DZIEDZIC Dominik 177GLIWICEM-3000:01:3700:29:4101:00:0001:29:5902:01:43
848KOWRYGO Adam 422GLIWICEM-2000:01:3700:28:3200:57:0801:26:1401:57:43
849MAZUR Mateusz 553RACHOWICEM-3000:01:3700:30:1601:00:2401:27:4701:53:58
850SZKAMRUK Małgorzata 875GLIWICEK-3000:01:3700:27:4200:56:1101:26:1301:59:00
851WÓJCIK Marcin 978GLIWICEM-2000:01:3700:30:1601:03:2101:38:2602:16:10
852BINASIK Agnieszka 41Huragan LigotaKATOWICEK-4000:01:3700:30:2601:01:3201:34:4202:09:46
853MICHALIK Natalia 562GLIWICEK-2000:01:3700:29:5501:00:1001:31:0202:03:07
854BOJEŚ Marcin 57DTiQ PolandBIELSKO-BIAŁAM-3000:01:3700:29:4701:02:3101:37:0802:15:56
855ROZWADOWSKI Dariusz 769GLIWICEM-4000:01:3700:27:0100:54:0101:20:5301:50:39
856ADAMUS Anna 3RUDA ŚLĄSKAK-4000:01:3700:31:1901:04:1801:39:0902:15:32
857MAJCHRZAK Magdalena 524KORNICEK-3000:01:3700:29:3000:58:5801:30:0102:05:03
858KĘPA Agnieszka 362Eko-Okna RunnersKORNICEK-3000:01:3700:29:3000:58:5701:28:2401:58:18
859RYBARZ Ewa 779ZERNICAK-3000:01:3800:29:5401:00:2001:31:3202:04:15
860DYMNICKI Andrzej 173OchajoRun & FriendsGLIWICEM-4000:01:3800:28:2800:56:5101:24:3901:53:14
861PĘKALA Anna 688ZABRZEK-4000:01:3800:27:4100:56:1001:26:1001:58:57
862ZBOREK Dominika 1000GLIWICEK-3000:01:3800:29:2600:59:3101:31:0602:04:18
863OPAŁKA Marcin 639GLIWICEM-2000:01:3800:28:1500:56:2801:24:5701:53:48
864PAWNUK Jan 680TARNOWSKIE GÓRYM-6000:01:3800:31:1301:02:5401:33:3702:04:19
865OLSZEWSKI Grzegorz 636Olszak TeamKRAKÓWM-3000:01:3800:27:3900:55:1201:22:1201:50:15
866ZIĘTEK Katarzyna 1015#bbktsJAWORZNOK-3000:01:3800:28:1600:56:3701:24:4801:53:47
867RUTKA Wiola 776GLIWICEK-3000:01:3900:34:5701:11:5601:49:4702:31:50
868JEZIOR Bartosz 317DRIVGLIWICEM-3000:01:3900:27:5300:59:4801:38:4102:16:11
869BIER Agnieszka 40DTiQ PolandGLIWICEK-3000:01:3900:28:0100:56:1901:24:3901:53:22
870KOZUBEK Sergiusz 429SKOCZÓWM-4000:01:3900:28:3900:57:3201:25:3101:54:20
871PLEWIŃSKI Tomasz 708ZABRZEM-3000:01:3900:27:0400:54:5201:23:2601:52:44
872WALEWSKI Kamil 933GLIWICEM-3000:01:3900:31:2601:05:2001:39:5902:19:21
873GRZEBIELUCH Tomasz 265TARNOWSKIE GÓRYM-4000:01:3900:30:1101:00:1201:31:1202:02:55
874SITO Paweł 811ZABRZEM-3000:01:3900:32:1701:06:5201:43:0802:23:19
875KOŁODZIŃSKA Ewa 401GLIWICEK-4000:01:4000:34:1301:09:5701:49:0002:31:46
876PILARSKI Arkadiusz 700GLIWICEM-2000:01:4000:34:5601:11:5501:49:4602:31:49
877WARAT Katarzyna 935Yes3GLIWICEK-3000:01:4000:25:3200:51:5201:19:2801:48:02
878PAWLACZYK Lesław 676DTiQGLIWICEM-4000:01:4000:29:4401:02:2801:37:0402:15:53
879LATA Monika 494KyokushinGRACZEK-4000:01:4100:33:1201:06:0401:38:5102:10:05
880LATA Piotr 495KyokushinGRACZEM-4000:01:4100:33:1201:06:0401:38:5202:12:47
881DREWNIAK Marcin 160KATOWICEM-2000:01:4100:25:4900:51:4601:17:4101:44:01
882NAWROCKI Piotr 603TRACHYM-3000:01:4100:25:2100:51:4101:19:2301:50:18
883PIĄTKOWSKI Michał 691KATOWICEM-3000:01:4100:29:0800:57:4701:27:3302:01:50
884KRAWCZYK Dariusz 438RUDA ŚLĄSKAM-3000:01:4100:29:0800:57:4701:27:3401:59:59
885RADŁOWSKI Karol 750MIKOŁÓWM-3000:01:4100:29:0700:59:0101:31:5902:09:44
886CZYSZCZOŃ Anna 138RACIBÓRZK-2000:01:4100:31:3301:02:5701:33:3402:05:11
887KLIMCZYK Gaweł 379NOWA WIEŚM-2000:01:4100:27:5400:56:1601:25:1601:52:36
888PIECHOWICZ-KUROWSKA Agata 1048GLIWICEK-3000:01:4100:31:4401:03:5001:35:5702:08:25
889JABŁOŃSKI Łukasz 298FIS-SST TEAMTYCHYM-2000:01:4200:25:1100:49:2701:13:4701:38:34
890STASIOWSKI Dawid 844DTiQ PolandTARNOWSKIE GÓRYM-2000:01:4200:24:4600:49:4401:13:4901:39:46
891KIECKA Ewelina 364ORZESZEK-3000:01:4200:29:1700:58:0601:26:2301:55:04
892BIEGUN Krzysztof 36ŻYWIECM-5000:01:4200:30:1301:02:4901:35:5302:12:12
893BROWSKA Aleksandra 1052GLIWICEK-3000:01:4200:31:4301:03:4901:35:5602:08:25
894ROGOWSKI Jakub 1120GLIWICEM-2000:01:4200:28:1400:56:2901:24:3801:54:35
895KULIJ Jan 471KKTABLACHOWNIAM-6000:01:4300:29:2501:00:5301:35:3902:11:19
896KASPEREK Magdalena 352FIS - SSTZABRZEK-4000:01:4300:31:4301:05:1101:35:4402:06:16
897KASPEREK Ireneusz 353FIS - SSTZABRZEM-4000:01:4300:31:4201:05:3001:42:2602:21:16
898FOLEK Andrzej 193DTiQ PolandPSZCZYNAM-3000:01:4300:28:1900:56:4001:26:0801:58:33
899KULIGOWSKI Piotr 470GLIWICEM-2000:01:4300:25:0200:50:3101:15:4601:43:34
900BASZUN Michał 17Damy RadęGLIWICEM-3000:01:4300:28:1500:56:3601:24:2501:52:01
901NAWROT Bożena 605ZAWADZKIEK-4000:01:4400:29:5601:00:3701:32:0602:06:24
902STRZAŁKA Tomasz 857MIELECM-2000:01:4400:24:5300:50:0001:15:2601:43:22
903BATEJKO Beata 18Sport WspieraMy NaukowoCHORZÓWK-4000:01:4400:29:2800:59:1501:30:3002:04:08
904PAWIŃSKI Wojciech 675BOROWIANYM-4000:01:4400:28:3600:56:3501:25:0601:54:03
905HAJOK Magda 274GLIWICEK-3000:01:4500:31:5401:03:5401:37:5302:15:58
906CELAREK Janusz 98lecymy wartkoSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-5000:01:4500:32:0001:04:3501:35:4902:07:50
907KULESZA Łukasz 469MIKOŁÓWM-3000:01:4500:28:5700:56:4001:23:2001:50:07
908NAWROT Krzysztof 604ZAWADZKIEM-4000:01:4500:29:5601:00:3501:32:0502:06:24
909SZELĄG Iwona 874GLIWICEK-3000:01:4500:31:5401:03:5301:35:4902:10:57
910BŁACH Piotr Buła 44PacemakerGLIWICEM-5000:01:4500:31:5401:03:5401:35:4902:08:35
911ZGÓRSKI Grzegorz 1006GLIWICEM-4000:01:4600:31:5201:03:4201:37:5102:15:57
912MAŃKA Marcin 533GLIWICEM-3000:01:4600:28:1900:57:1601:25:0201:52:34
913ESTKO Anna 182WIĘKSZYCEK-3000:01:4600:31:2701:02:4901:35:2802:11:01
914KOŁODZIEJCZYK Emilia 400Wataha -laczy nas bieganieWOŹNIKIK-2000:01:4600:31:5301:03:5201:35:4802:07:50
915JAWORSKI Kamil 315FUCHS OIL TEAMGLIWICEM-3000:01:4600:29:1200:58:0301:25:5101:54:31
916KAŁUŻNA Anna 341GLIWICEK-5000:01:4700:31:5901:04:0301:36:3702:12:20
917PRACKA Danuta 725MIASTECZKO ŚLĄSKIEK-3000:01:4700:29:2900:59:3201:30:1502:01:28
918BOJDA Dawid 56GLIWICEM-3000:01:4700:29:0100:58:3201:27:3601:57:15
919DANISZ Małgorzata 145MYSŁOWICEK-3000:01:4700:28:5700:57:1801:24:1901:52:17
920GŁOWACKA Marta 229LESZNOK-2000:01:4800:30:0400:59:5001:29:4402:00:33
921CHUDY Michał 106WARSZAWAM-3000:01:4800:28:3500:56:2901:25:2101:53:29
922NIEWDANA Anna 612EUVICKATOWICEK-2000:01:4800:31:5101:03:5001:35:4602:07:05
923SZUMNIAK Ryszard 888GLIWICEM-5000:01:4800:31:5201:04:0301:35:4502:08:32
924LENCZYK Mariusz 500SKRZYSZÓWM-2000:01:4800:27:0000:56:5601:29:5702:07:26
925ŻMUDZIŃSKI Piotr 1032GLIWICEM-3000:01:4800:32:0501:04:4701:35:4802:07:44
926ŁUBKOWSKI Robert 517MAŁA WIEŚM-4000:01:4800:29:0700:57:5701:25:2201:52:33
927KWARCIŃSKA Maria 485KATOWICEK-3000:01:4800:31:5101:03:5001:35:4702:07:06
928KUĆ Rafał 464EuvicSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-3000:01:4900:35:2601:09:2901:42:3102:13:19
929MUSIL Mike 591BYTOMM-4000:01:4900:30:3201:00:5101:30:3802:01:51
930KOPIEC Beata 407BeataZABRZEK-5000:01:4900:32:0301:06:0601:42:4002:19:33
931ROSA Anna 766-KATOWICEK-5000:01:4900:32:0101:06:0601:42:4002:19:33
932KALINOWSKI Krzysztof 337TARNOWSKIE GÓRYM-4000:01:4900:28:1200:56:0701:23:2701:51:46
933SZYDŁOWSKI Przemysław 892GLIWICEM-4000:01:5000:30:5901:02:3201:36:0302:16:00
934POGORZELSKA-KLIKS Agata 715FIS-SST TEAMSOSNOWIECK-4000:01:5100:33:2101:08:0801:44:3402:25:02
935ZAKLIŃSKA Katarzyna 995TMTeamGLIWICEK-4000:01:5100:33:1801:08:1301:47:0002:27:28
936ZAJĄC Jacek 994RCU UbezpieczeniaCIESZANÓWM-4000:01:5100:31:3401:03:2201:35:1002:05:53
937PEROŃCZYK Paweł 681KATOWICEM-3000:01:5100:31:4901:03:4901:37:4702:20:09
938FIGIEL Mariusz 187KATOWICEM-4000:01:5200:27:4900:55:5301:24:5801:59:39
939HOLECZEK Dominika 289KRAPKOWICEK-3000:01:5200:33:1701:08:2301:46:5902:28:50
940DWORNICZAK Paweł 166TYCHYM-3000:01:5300:26:2900:53:2701:19:4001:48:52
941NOWAK Dariusz 624FIS-SST TEAMZABRZEM-4000:01:5300:33:2001:08:5201:46:1302:30:04
942KOŁODZIEJ Rafał 399ZABRZEM-3000:01:5400:27:4800:55:1501:21:4401:47:40
943BUJALSKI Michał 90GLIWICEM-3000:01:5500:28:5100:56:4301:24:5201:54:14
944MOCEK Roman 581CHUDÓWM-5000:01:5500:26:4500:53:3701:18:4601:44:14
945VOLOSHYNA Mariana 932CZESTOCHOWAK-3000:01:5500:30:3801:00:2701:28:5101:57:48
946ADAMSKI Daniel 1066ZABRZEM-3000:01:5500:24:3100:49:3301:14:1501:40:16
947KOJ Jakub 396Loco TeamŚWIĘTOCHŁOWICEM-3000:01:5600:28:5000:56:4301:24:5101:54:13
948TOCZYDŁOWSKI Łukasz 910MIKOŁÓWM-3000:01:5600:26:4300:53:3601:18:4401:44:17
949KHAVALYTS Anton 363CZESTOCHOWAM-2000:01:5600:30:3701:00:2601:28:5001:57:47
950BARYLAK Łukasz 16GLIWICEM-2000:01:5600:25:2600:51:4501:17:2001:44:32
951MARYNIOK Patryk 545GLIWICEM-2000:01:5700:31:4401:03:4601:38:1102:22:39
952MARYNIOK Marian 1072ŻORYM-5000:01:5700:31:4301:03:4501:38:1102:22:39
953PATRZAŁEK Grzegorz 673BARDOM-4000:01:5800:28:0300:56:1001:24:3001:53:18
954TWAROCIK Konrad 1125GLIWICEM-3000:01:5900:28:5400:57:2701:26:2701:56:43
955MISIURA Artur 577GLIWICEM-3000:02:0000:28:2200:55:0101:21:0301:46:00
956DZIEKAN Katarzyna 179AntonteamKĘDZIERZYN-KOŹLEK-2000:02:0100:32:1701:05:3801:42:2702:21:44
957TRELA Marcin 998KNUROWM-3000:02:0100:31:4001:03:3901:35:3302:07:35
958ŻELIŃSKI Marek 10292018CHORZÓWM-5000:02:0100:27:5000:54:5901:21:0601:48:17
959DYJAS Michał 170Cats'teamSOSNOWIECM-3000:02:0100:31:4301:05:0001:39:5802:16:29
960LATOS Barbara 496Zabrzańskie Towarzystwo TriathlonoweZABRZEK-6000:02:0200:35:3901:13:1701:54:3002:37:18
961ZACZEK Kamil 991RUDA ŚLĄSKAM-3000:02:0200:34:3401:11:3301:49:2402:31:27
962ZIĘBA Michał 1013GLIWICEM-2000:02:0300:29:1601:00:4301:35:2802:13:54
963WIŚNIEWSKI Paweł 959Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:02:0400:28:4400:58:5901:29:5702:02:22
964LEWANDOWSKA Magdalena 503MIKOŁÓWK-3000:02:0400:31:0901:03:1201:35:0502:05:11
965PIOTROWSKA Dorota 704RUDA ŚLĄSKAK-3000:02:0400:31:0901:03:1201:35:0502:08:17
966SOKÓŁ-OLEŚ Ewelina 829RUNTEAM PawłowiceJASTRZĘBIE ZDRÓJK-4000:02:0500:33:1901:07:5301:44:1402:23:53
967TRZCIŃSKI Łukasz 916DĄBROWA GÓRNICZAM-2000:02:0500:29:5801:02:2901:39:0602:17:44
968KACZMARCZYK Magdalena 331RUNTEAM PawłowicePAWŁOWICEK-2000:02:0600:33:1801:07:5801:44:1502:23:58
969JAGODZIŃSKA Daria 301RUDA ŚLĄSKAK-2000:02:0600:33:0801:06:1401:38:3702:12:41
970CIUK Bartosz 119OLK SP.ZOZGLIWICEM-5000:02:0700:30:2301:02:1401:36:5002:11:26
971RUBINSKA Małgorzata 773GLIWICEK-5000:02:0700:32:2101:06:5701:40:3902:17:48
972WRÓBEL Dariusz 984ZABRZEM-3000:02:0700:33:0801:06:1401:38:3702:12:42
973CZERNIK Andrzej 135ZABRZEM-6000:02:0700:27:0000:54:0201:21:3101:51:06
974JENDRYŚ Marek 1110GLIWICEM-4000:02:0700:28:3000:55:3501:22:1701:48:02
975KOWOLIK Łukasz 421Tauron TeamZABRZEM-3000:02:0800:33:0601:06:1301:38:3602:12:40
976KNYĆ Mateusz 38712 zupRUDA ŚLĄSKAM-3000:02:0800:28:4100:55:5501:21:4101:47:58
977SZAFRANIEC Arkadiusz 8671985RUDA ŚLĄSKAM-3000:02:0900:29:1300:59:3601:30:3502:04:31
978BARAŃSKI Grzegorz 15GLIWICEM-3000:02:1000:28:2400:56:3301:24:3401:53:20
979DYLSKI Jacek 171GLIWICEM-2000:02:1100:30:4601:02:1601:33:5602:06:29
980NOWAK Ryszard 625GLIWICEM-5000:02:1400:28:0500:56:2501:25:4201:55:21
981KOWALIK Miłosz 419GLIWICEM-3000:02:1700:30:0601:01:1501:33:3902:04:21
982KRZOK Krzysztof 453BYTOMM-4000:02:1800:26:0500:52:2401:19:2101:48:51
Znaleziono 982 wynik(ów)