VI PÓŁMARATON GLIWICKI

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2019-10-26
Miejsce:
Gliwice
Dystans:
21.1 km
Zgłoszonych:
1113
Wystartowało:
982
Nie ukończyło:
6
Ukończyło:
976
Na trasie:
6
Pełne wyniki dla 5km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5km | 10km | 15km | 20km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | Niepełnosprawni | Mieszkanki Gliwic | Mieszkańcy Gliwic | K-16 | M-16 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

Klasyfikacja wg czasów netto. W klasyfikacji open, pierwsze 2000 miejsc wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu5_15_km
5km
   
1OLIJNYK Pawel 1147One TeamOSTRÓW WIELKOPOLSKIM-3000:00:0100:16:08
2MALINA Dawid 1040Inżynieria bieganiaRYBNIKM-2000:00:0000:16:09
3CIEPLAK Marcin 1148RYBNIKM-2000:00:0000:16:37
4ŻURAWIK Daniel 1034PPI SYSTEMY-GRZEWCZEJAWORZNOM-3000:00:0100:17:18
5MUSKIETORZ Piotr 593MIKOŁÓWM-3000:00:0100:17:26
6WOJTACHA Adrian 965KS OLKUSZOLKUSZM-2000:00:0200:17:30
7SZWASA Mateusz 1119OTK RzeźnikGLIWICEM-2000:00:0100:18:02
8RYSZ Robert 784ZABRZEM-3000:00:0200:18:13
9SZCZECIŃSKI Maciej 871INŻYNIERIA BIEGANIAGLIWICEM-3000:00:0100:18:15
10MOMRO Łukasz 585AKMB PEDZIWIATR GLIWICEŚWIĘTOCHŁOWICEM-3000:00:0100:18:35
11ŁUKASIEWICZ Sebastian 518Klub Biegowy GepardMIEDZIANA GÓRAM-3000:00:0100:18:37
12POLAK Bogdan 1076GLIWICEM-4000:00:0200:18:37
13JĘDROS Przemysław 318Inżynieria Biegania TeamGLIWICEM-3000:00:0200:19:00
14PROKOPIUK Robert 730KalwatPIASECZNA GORKAM-4000:00:0100:19:06
15KLIMAS Tomasz 375GLIWICEM-4000:00:0000:19:08
16KNESZ Krzysztof 385WODZISŁAW ŚLĄSKIM-3000:00:0200:19:09
17STAWINOGA Janusz 846HirschvogelZABRZEM-4000:00:0300:19:09
18HARZOWSKI Mateusz 278WROCŁAWM-2000:00:0100:19:10
19WIERZCHOWSKI Tomasz 948Northmill Running TeamKATOWICEM-3000:00:0200:19:16
20DUŹNIAK Dominik 165Step-DanceGLIWICEM-3000:00:0200:19:19
21GRZYWACZ Marcin 271Signify BielskoCZECHOWICE-DZIEDZICEM-4000:00:0300:19:20
22KOŁODZIEJCZYK Łukasz 1121UKS Kometa GliwiceGLIWICEM-1600:00:0900:19:21
23SZYMURA Wojciech 898Decathlon Rybnik & PrzyjacieleRYBNIKM-4000:00:0500:19:29
24SOLAREK Mateusz 1063GLIWICEM-2000:00:0600:19:42
25DAMEC Aleksnder 144OchajoRun & FriendsRYBNIKM-4000:00:0500:19:45
26LASKOWSKI Tomasz 493AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-4000:00:0400:19:46
27FALEJCZYK Mateusz 185Holbox PolandGLIWICEM-2000:00:0100:19:48
28PRZELIORZ Paweł 734RYBNIKM-3000:00:0200:19:48
29OŻÓG Marek 655Night RunnersKATOWICEM-2000:00:0400:19:53
30LEDWOŃ Paweł 1068TYCHYM-3000:00:0300:20:04
31PODSIADŁO Adam 714KRAKÓWM-3000:00:0200:20:05
32STUCHLIK Marek 860Aktywna Pszczyna Runners TeamJARZĄBKOWICEM-3000:00:0200:20:10
33PALT Tomasz 664KATOWICEM-4000:00:0200:20:12
34KLIMAS Kamil 377KATOWICEM-3000:00:0300:20:12
35PATAS Magdalena 1053WODZISŁAW ŚLĄSKIK-2000:00:0100:20:13
36ŻOGAŁA Jan 1033Huragan LigotaKATOWICEM-4000:00:0500:20:14
37DE LA PARRA Inaki 154Way2Champ.comKATOWICEM-3000:00:0600:20:19
38LANGNER Radosław 491Way2Champ.com / VEGE RUNNERSWROCŁAWM-3000:00:0600:20:19
39RAJTAR Krzysztof 1098Way2ChampKRAKÓWM-4000:00:0600:20:19
40PRZEŹDZIAK Zygmunt 737Gmina Strzelce OpolskieSTRZELCE OPOLSKIEM-4000:00:0400:20:25
41PIELA Mateusz 692SZTURMSOBLÓWKAM-2000:00:0400:20:26
42WOŹNIAK Grzegorz 1056BYTOMM-3000:00:0500:20:26
43BUŁAWA Filip 3141UKS Kometa GliwiceGLIWICEM-1600:00:1000:20:28
44MARKIEWICZ Marcin 1059WITOSZÓWM-4000:00:0400:20:29
45ŻŁOBIŃSKI Krzysztof 1031TYCHYM-6000:00:0900:20:32
46BERKE Rafał 25BATORY LOTOCHORZÓWM-4000:00:0700:20:33
47BARAN Ryszard 14CHORZÓWM-3000:00:0500:20:34
48SIELSKI Jarosław 804Opel Active TeamGLIWICEM-4000:00:0800:20:46
49SIWY Sebastian 1103MIKOŁÓWM-4000:00:0600:20:47
50ZIELIŃSKI Ireneusz 1008JASTRZĘBIE-ZDRÓJM-5000:00:1000:20:47
51NOWAK Kamil 620ZAWIERCIEM-3000:00:1400:20:48
52WIŚNIEWSKI Mateusz 960wisnia_m_aktywnie365CIENIN KOŚCIELNYM-2000:00:0400:20:49
53BROSZ Michał 73PANIÓWKIM-5000:00:0700:20:50
54FABIAN Michał 184CHORZÓWM-4000:00:0900:20:51
55JĘDZURA Daniel 321Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:00:0900:20:51
56STĘPIEŃ Wojciech 849Compañeros Asfalt TeamGLIWICEM-4000:00:1200:20:51
57RATYŃSKI Bartłomiej 755Happy RunnersBYTOMM-3000:00:1400:20:51
58PROBE Bartek 729Twój staryGLIWICEM-3000:00:0800:20:52
59NIKODON Paweł 613Nikodon Dream TeamGLIWICEM-4000:00:1000:20:52
60PIENIĄŻEK Krzysztof 693Inżynieria Biegania TeamGLIWICEM-4000:00:0500:20:53
61LIPIŃSKI Tomasz 509Lichota TeamSKOCZÓWM-4000:00:0700:20:53
62CHOMIK Rafał 104Way2Champ/ pacemakerGLIWICEM-4000:00:0700:20:53
63KILAN Przemysław 366KB Florian Zajączki DrugieIWANOWICE DUŻEM-2000:00:0700:20:53
64GROŃ Krystian 259PACEMAKERZABRZEM-2000:00:0700:20:53
65ADAMSKI Krzysztof 2PRZYSZOWICEM-3000:00:0800:20:53
66BORSIAK Sebastian 61Opel Active TeamGLIWICEM-3000:00:0900:20:53
67BEŚKA Sławomir 26OchajoRun & FriendsRYBNIKM-4000:00:0500:20:54
68GRUSZCZYŃSKI Stanisław 263GLIWICEM-3000:00:0700:20:54
69PALEJ Zuzanna 661MIELECK-2000:00:0700:20:54
70RAJTOR Paweł 1049GLIWICEM-3000:00:0900:20:54
71LASKOWSKA Katarzyna 492IB team GliwiceGLIWICEK-4000:00:0400:20:55
72BUBAŁA Łukasz 81SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-3000:00:0700:20:56
73KLEWANIEC Jakub 373TARNOWSKIE GÓRYM-3000:00:1100:20:56
74ŚWIDA Adam 905Endure TeamKLUCZEM-4000:00:0700:20:57
75HOZAKOWSKI Marcin 292CZĘSTCHOWAM-2000:00:0700:20:57
76CZEPIGA Jan 130RUDA ŚLĄSKAM-4000:00:0800:21:00
77POŚNIAK Tomasz 724istaZIMNA WÓDKAM-3000:00:0500:21:01
78SMYCZEK Bartosz 822KilometrożercaRYBNIKM-3000:00:1600:21:01
79KRĘŻOŁEK Daniel 441GLIWICEM-4000:00:1000:21:02
80GRAETSCH Sebastian 252VattenfallRUDA ŚLĄSKAM-3000:00:0900:21:03
81GRAMATYKA Jan 253Future Processing Running TeamGLIWICEM-3000:00:0300:21:05
82ANTOŃCZYK Adam 4JASTRZEBIE ZDROJM-5000:00:1000:21:06
83MASŁOŃ Błażej 1149OSP Prudnik MałyRUDNIK MAŁYM-5000:00:1600:21:07
84MANDOK Bogdan 532SOŚNICOWICEM-4000:00:0300:21:11
85DOBICZEK Łukasz 155LĘDZINYM-3000:00:0800:21:12
86SPYCHALSKI Adam 835Leiber TeamRUDA ŚLĄSKAM-4000:00:0400:21:14
87STOLORZ Katarzyna 853INŻYNIERIA BIEGANIATYCHYK-3000:00:1200:21:14
88DENICKI Przemysław 151Vege RunnersKNURÓWM-2000:00:0700:21:15
89KWIATKOWSKI Grzegorz 489ŻERNICAM-4000:00:1100:21:15
90KANIA Michał 346RYBNIKM-4000:00:0900:21:16
91KONIECZNA Anna 402GLIWICEK-2000:00:0900:21:18
92KŁYK Dominik 384ZABRZEM-3000:00:0800:21:20
93NOWAKOWSKI Dominik 1078GLIWICEM-2000:00:1100:21:21
94BANYŚ Jacek 13Mostostal Zabrze UNITEDZAWIERCIEM-4000:00:0900:21:23
95NOWICKI Szymon 628ZABRZEM-3000:00:3400:21:26
96TEKLA Krzysztof 907LĘDZINYM-3000:00:1800:21:28
97SAWCZYN Tomasz 792Ti22ESBRZĘKOWICE DOLNEM-4000:00:1300:21:29
98ROMIK Krzysztof 1096HELI POLSKAPYSKOWICEM-4000:00:1000:21:33
99FIREK Rafał 1060OŚWIĘCIMM-4000:00:1300:21:33
100GÓRECKI Michał 1095BPSCZABRZEM-4000:00:1300:21:35
101KALUKIEWICZ Dobromił 338FramigaWARSZAWAM-3000:00:1400:21:38
102CIEŚLIK Paweł 115Chateau ChalinPOZNAŃM-4000:00:0800:21:39
103BIAŁAS Adam 28grupa biegowa 65STRZYŻOWICEM-2000:00:3800:21:45
104FURMAN Paweł 197Huragan LigotaKATOWICEM-3000:00:1600:21:46
105ŻELIŃSKI Michał 1030CSC Adventure AcademyCHORZÓWM-2000:00:1100:21:47
106SZMIGIEL Klaudia 877Woźniak Running TeamWĘGRZYNÓWK-2000:00:1000:21:48
107PAJĄK Krzysztof 658WROCŁAWM-3000:00:1600:21:48
108BIELA Grzegorz 37GIBKE GIZDYZAWADAM-3000:00:0900:21:50
109KAŁAMARZ Mariusz 339GLIWICEM-4000:00:0600:21:52
110STACHOWICZ Kamil 837LecęBoChcęDĄBROWA GÓRNICZAM-4000:00:0600:21:52
111FLORKIEWICZ Sławomir 192SOSNOWIECM-5000:00:1200:21:52
112MIRONOWICZ Bartlomiej 576GLIWICEM-3000:00:2100:21:52
113WOLLNY Kamil 969Eko-Okna RunnersKORNICEM-2000:00:1200:21:53
114NITKA Sebastian 615GLIWICEM-4000:00:0300:21:55
115KRÓL Dariusz 445Speleoklub Dąbrowa GórniczaRUDA ŚLĄSKAM-3000:00:0400:21:58
116GABRYŚ Jacek 200PRUCHNAM-3000:00:1300:21:59
117MAZUR Patrycja 557Huragan LigotaKATOWICEK-4000:00:1600:21:59
118KRAWCZYK Karol 435JAWORZNOM-3000:00:1000:22:00
119STRZELCZYK Ewa 858Huragan LigotaKATOWICEK-4000:00:1500:22:00
120FURMANEK Łukasz 198Klub Biegacza Santander Consumer BankWILCZAM-3000:00:0800:22:03
121HERNACKI Karol 285LISWARTA KRZEPICEKRZEPICEM-3000:00:1600:22:03
122ODOSZEWSKI Roman 631Oasis Sport TEAMGLIWICEM-4000:00:1100:22:04
123KUBERA Dawid 457alwaysinmotion.plTYCHYM-3000:00:1100:22:05
124TKACZ Piotr 908CHORZÓWM-3000:00:1900:22:06
125ROSKOSZ Rafał 768PRO WINDOW TEAM Tarnowskie GóryTARNOWSKIE GÓRYM-4000:00:1900:22:09
126GRZESIKIEWICZ Mariusz 267GLIWICEM-4000:00:1300:22:10
127SIWEK Dariusz 812nowiny.plWYMYSŁÓWM-5000:00:0600:22:11
128WÓJCIK Zbigniew 983TARNOWSKIE GÓRYM-4000:00:1700:22:13
129NIEDBAŁ Łukasz 606GTT - Inter ProjektGLIWICEM-3000:00:0500:22:14
130NOWAK Adam 622GLIWICEM-4000:00:1800:22:14
131GORCZYCKI Arkadiusz 241Miechowicka Grupa BiegowaCHORZÓWM-3000:00:1500:22:18
132BUJAK Marek 89#czeladzbiegaCZELADŹM-4000:00:2100:22:19
133WÓJCIK Dariusz 981GLIWICEM-4000:00:1300:22:20
134CHAŁADYN Sławek 99Inżynieria bieganiaDZIAŁOSZYNM-3000:00:1200:22:23
135ZDON Paweł 1002KĘDZIERZYN-KOŹLEM-3000:00:0900:22:27
136BURCZYK Klaudiusz 94URBANOWICEM-3000:00:0800:22:29
137JĘDRUŚ Jakub 319Dzik LigotaJASTRZĘBIE-ZDRÓJM-2000:00:0300:22:30
138NAWROCKI Szymon 602MIKOŁÓWM-4000:00:1200:22:31
139ZYGUŁA Piotr 1025DCWRPKATOWICEM-4000:00:1200:22:31
140BRODEK Andrzej 69CERTUMGLIWICEM-5000:00:1000:22:33
141KULPA Marek 4734QMMIĘDZYRZECZE GÓRNEM-3000:00:0500:22:34
142KURTO Grzegorz 479BBrunnersBIELSKO-BIAŁAM-4000:00:0500:22:34
143BOSOWSKI Tomasz 65PANIÓWKIM-4000:00:2000:22:34
144MICHALSKI Jarosław 565Hetman Tarnowskie GóryTARNOWSKIE GÓRYM-3000:00:2400:22:37
145NOWAK Mariusz 621HirschvogelGLIWICEM-4000:00:1300:22:39
146STANISZ Marcin 841Night Runners PyskowicePYSKOWICEM-3000:00:2400:22:39
147PIETYSZUK Darek 697Mostostal Zabrze UNITEDGLIWICEM-4000:00:2500:22:39
148WIŚNIEWSKI Jarosław 961MOSTOSTA:L ZABRZE UnitedSOSNOWIECM-4000:00:2500:22:39
149KUSEK Andrzej 1061GLIWICEM-4000:00:1500:22:40
150NIŹNIKIEWICZ Grzegorz 616KLESZCZÓWM-4000:00:2700:22:40
151DYGDOŃ Paweł 168KATOWICEM-4000:00:0600:22:41
152DUDEK Monika 163PCHSPORTteamZIĘBICEK-3000:00:0400:22:42
153BEHRENDT Jakub 21Lece Bo ChceGLIWICEM-4000:00:2800:22:43
154PALEJ Dawid 662PSEKATOWICEM-2000:00:0700:22:44
155DREJA Zbigi 159GLIWICEM-4000:00:1800:22:46
156ŁOAZA Krzysztof 516Night Runners PyskowicePYSKOWICEM-4000:00:2400:22:46
157ZADEBERNY Amadeusz 992GLIWICEM-2000:00:2600:22:46
158TLOŁKA Michał 909ŻORYM-3000:00:1400:22:47
159BIELA Rafał 38GLIWICEM-4000:00:1400:22:47
160CZAJKA Roman 122GLIWICEM-4000:00:1400:22:48
161TRZEWICZEK Marcin 917ZABRZEM-4000:00:2800:22:48
162LEWICKI Tomasz 506AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-4000:00:1000:22:49
163HOŁYŃSKI Tomasz 290Orły z KnurowaKNURÓWM-4000:00:3600:22:49
164SIERADZKI Dariusz 806Biegaj z TreneramiGLIWICEM-3000:00:0900:22:50
165LEWICKA Justyna 505Ista biegamyGLIWICEK-3000:00:1000:22:50
166BOGACZ Paweł 52GLIWICEM-3000:00:1300:22:51
167GRZYB Dariusz 269niezrzeszonyCZĘSTOCHOWAM-4000:00:1600:22:53
168MIECZNIKOWSKI Jacek 569KATOWICEM-4000:00:1900:22:54
169BĄK-CESARZ Damian 20Bieg na rekord :)GLIWICEM-2000:00:4000:22:54
170REMIORZ Piotr 1071GLIWICEM-5000:00:3600:22:55
171BRYŁA Grzegorz 76KNURÓWM-4000:00:5300:22:55
172GOLDA Piotr 1085GLIWICEM-4000:00:0400:22:56
173BORTEL Mirosław 6240 LATEK SPLA TYCHYTYCHYM-4000:00:0100:22:58
174CICHOŃSKI Damian 111Orange PolskaBĘDZINM-4000:00:0500:22:58
175DESZYŃSKI Damian 153ista biegAmyGLIWICEM-4000:01:0300:23:01
176GARBACZ Damian 206SOŚNICOWICEM-3000:00:2400:23:02
177KOPEĆ Tomasz 406GLIWICEM-4000:00:1300:23:03
178LAWACZ Waldemar 497ZABRZEM-5000:00:2800:23:03
179ŁAKOMY Piotr 1087GLIWICEM-3000:00:4500:23:03
180OPIŁEK Marek 640EuvicKATOWICEM-3000:00:2600:23:06
181WIDERA Marek 944SORBCHEMKATOWICEM-3000:00:3000:23:07
182WRZESIEŃ Dariusz 986GLIWICEM-3000:00:4000:23:07
183KLEPACKA-GANCARZ Barbara 372Mustangi GliwiceGLIWICEK-4000:00:1600:23:08
184ORZECH Michał 645Mustangi GliwiceGLIWICEM-3000:00:1500:23:09
185POJDA Grzegorz 716Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy RazemRYBNIKM-4000:00:2100:23:09
186SIKORA Marek 807W Pogoni za DuchemDĄBROWA GÓRNICZAM-4000:00:1500:23:10
187RYBIŃSKI Łukasz 780EŁKA TeamRUDA ŚLĄSKAM-3000:00:4400:23:10
188ŚLIWA Paweł 901GLIWICEM-2000:00:4000:23:11
189PAWLIKOWSKI Marcin 679Parkrun KatowiceKATOWICEM-2000:00:2100:23:14
190NIESZPOREK Adam 610Run-3LEBOSZOWICEM-4000:00:1500:23:15
191MEJER Krzysztof 559KRS TKKF Jastrząb Ruda SląskaRUDA ŚLĄSKAM-5000:00:1700:23:15
192DOBOSZ Daniel 156GLIWICEM-4000:00:4100:23:15
193MACHALICA Dominik 1062GLIWICEM-3000:00:3500:23:16
194KURZYK Dariusz 480GLIWICEM-3000:00:1400:23:18
195GANCARZ Maciej 205Mustangi GliwiceGLIWICEM-4000:00:1600:23:19
196KLAPETEK Jacek 371ŚKK GoliatKATOWICEM-5000:00:2700:23:20
197ZIÓŁKOWSKI Grzegorz 1018GLIWICEM-5000:00:3000:23:20
198BLOCH Grzegorz 43Wr1 Oyama karate KatowiceRUDA ŚLĄSKAM-3000:00:2900:23:21
199WOMELA Maciej 973GLIWICEM-3000:00:2600:23:22
200KRAICZICZEK Krzysztof 431Keller Williams Power TeamGLIWICEM-4000:00:2500:23:23
201ŁATKA Łukasz 514RYBNIKM-3000:00:2700:23:23
202PUDLO Arkadiusz 1051DASIS TEAM CLUBZIEMIĘCICEM-4000:00:2400:23:24
203MALCHERCZYK Grzegorz 527ŻERNICAM-2000:00:2800:23:24
204MOJ Adam 583CHORZÓWM-3000:00:2600:23:25
205PIETRUSZEWSKI Marcin 695Biegam Bo LubięWANCERZÓWM-3000:00:2600:23:25
206WENGLORZ Marcin 942TBFCIESZYNM-2000:00:2300:23:26
207MOJ Tomasz 582CHORZÓWM-4000:00:2300:23:26
208BUKOWIEC Szymon 92GLIWICEM-2000:00:1600:23:27
209TANISTRA - SŁOWIK Katarzyna 906HURAGAN LIGOTAKATOWICEK-4000:00:2000:23:27
210CZARNIK Jędrzej 126TARNÓWM-2000:00:2100:23:27
211MARTYNIUK Ryszard 542GMINA STRZELCE OPOLSKIESTRZELCE OPOLSKIEM-3000:00:4600:23:27
212BEŁKOT Arkadiusz 23ŚWIĘTOCHŁOWICEM-4000:00:2000:23:28
213PTAK Bartłomiej 1118KRAKÓWM-4000:00:2100:23:28
214WÓJCIKOWSKI Mateusz 982Anica TeamGLIWICEM-2000:00:2300:23:28
215UKLAŃSKI Krzysztof 925EuvicRUDA ŚLĄSKAM-2000:00:1900:23:29
216MYSLIWIEC Wojciech 595Dystans LubomiaLUBOMIAM-3000:00:2000:23:29
217PARUZEL Ireneusz 671ZABIEGANI NAUCZYCIELEMIKOŁÓWM-4000:00:2500:23:29
218WYRZGOL Andrzej 988KIELCZAM-4000:00:3200:23:29
219NASTULA Dariusz 601PYSKOWICEM-3000:00:1600:23:30
220SAKOWSKI Maciej 788Huragan LigotaKATOWICEM-4000:00:1700:23:30
221PĘCHERCZYK Antoni 684KATOWICEM-5000:00:1700:23:30
222BROLL Rafał 72CHORZÓWM-4000:00:1700:23:30
223FINKBEINER Łukasz 188KATOWICEM-3000:00:1800:23:30
224TRACZUK Marek 915GLIWICEM-4000:00:1900:23:30
225ZYMELA Dawid 1026TOSZEKM-3000:00:2100:23:30
226ORLIK Jerzy 644GLIWICEM-6000:00:1000:23:31
227NYKIEL Mariusz 630SOCIOS SILESIAMYSŁOWICEM-3000:00:1600:23:31
228SOBANIA Tomasz 823Piast Gliwice/ pacemakerTOSZEKM-2000:00:1600:23:31
229WILK Dawid 954PACEMAKERZABRZEM-3000:00:1600:23:31
230KASZOWSKI Marcin 354GLIWICEM-4000:00:1700:23:31
231GRZONDZIEL Mirek 268Huragan LigotaKATOWICEM-4000:00:1800:23:31
232WIELOCH Agnieszka 947Huragan Ligota/Ambitni AmatorzyKATOWICEK-3000:00:2000:23:31
233WÓJCIK Rafał 977PIEKARY ŚLĄSKIEM-4000:00:2000:23:32
234ŻABIŃSKI Tomasz 1027BYTOMM-2000:00:1800:23:33
235HERTMAN Paweł 286BYTOMM-2000:00:1800:23:33
236CHEJDYS Krystian 100Biegnę ale dokądGLIWICEM-3000:00:1900:23:33
237GDOWSKI Slawek 216Spasione miśkiGLIWICEM-3000:00:1900:23:33
238ZWOLIŃSKI Gabriel 1023AERO-SYSTEM.PLKATOWICEM-3000:00:1900:23:33
239RUSZCZYK Marek 775GLIWICEM-4000:00:2400:23:33
240SEROCKI Michał 799GLIWICEM-3000:00:3000:23:33
241NIESLER Michał 609Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:00:0700:23:34
242BROZYNA Magdalena 74Co ja tu robię?GLIWICEK-3000:00:1400:23:34
243JANECZEK Marek 303GLIWICEM-4000:00:1700:23:34
244SKRZYPEK Krzysztof 817KATOWICEM-4000:00:1800:23:34
245KULIŚ Jakub 472RACIBÓRZM-2000:00:1800:23:34
246OSZYWA Damian 1065KIELCEM-3000:00:1900:23:34
247SZAFRAŃSKI Michał 868KATOWICEM-4000:00:2300:23:34
248KRUK Grzegorz 449CZĘSTOCHOWAM-5000:00:2200:23:35
249SZNYDER Wojciech 879GLIWICEM-4000:00:1100:23:37
250PIKULSKI Łukasz 699KNURÓWM-3000:00:2700:23:37
251SZCZABEL Krystian 870ZABRZEM-2000:00:1200:23:38
252MAY-MAJEWSKI Michał 5514 MGLIWICEM-3000:00:2400:23:38
253BOTOR Mateusz 67KATOWICEM-3000:00:2800:23:38
254MŁYŃCZAK Piotr 579Euvic GliwiceGLIWICEM-4000:00:3000:23:38
255BUK Marcin 91TriDivisionGLIWICEM-3000:00:4800:23:39
256ŻMIJEWSKI Dariusz 1094GLIWICEM-5000:00:3800:23:40
257RYGOL Daniel 782Gibke GizdyTWORÓGM-2000:00:1700:23:41
258RAWŁUSZEWICZ Waldemar 756ZABRZEM-5000:00:1600:23:43
259SKOTNICKI Paweł 815GLIWICEM-3000:00:2500:23:43
260TYSZKIEWICZ Cuma 920GLIWICEM-4000:00:5400:23:45
261BEHRENDT Bartek 1045GLIWICEM-5000:00:5700:23:45
262ZMACZYŃSKI Andrzej 1019Way2ChampKRAKÓWM-3000:00:3300:23:46
263RAK-SŁOMCZYŃSKA Magdalena 753CZĘSTOCHOWAK-3000:00:3500:23:47
264JAROSZYŃSKI Tomasz 1086GLIWICEM-2000:00:2400:23:48
265WALKOWIAK Piotr 934KNURÓWM-4000:00:0000:23:49
266PILCH-NANOWSKA Agnieszka 701GLIWICEK-4000:00:2200:23:49
267OSOJCA Mariusz 649FLUORORNONTOWICEM-4000:01:0000:23:49
268MIKULSKI Jacek 573BYTOMM-3000:00:2000:23:50
269PLUCIŃSKI Michał 709SOSNOWIECM-3000:00:3900:23:50
270TORBA Kacper 914Jurassic RunnersKATOWICEM-2000:01:0200:23:51
271UJMA Michał 924GLIWICEM-3000:00:1600:23:52
272KOPPEL Bartłomiej 409GLIWICEM-3000:00:2900:23:54
273HOMOTIUK Michał 291ŻERNICAM-4000:00:2900:23:54
274ZIELONKA Jacek 1011PSOFIXZABRZEM-3000:00:5300:23:55
275ZIELIŃSKI Jacek 1009BIELSKO BIAŁAM-3000:01:0500:23:55
276SOTER Bartłomiej 833CZELADŹM-3000:01:0700:23:56
277WOŁOSZ Marcin 972Quercus On TourCZĘSTOCHOWAM-4000:00:3300:23:57
278RATAJCZAK Krystian 1092ZABRZEM-3000:00:2300:23:58
279ZIEBA Paweł 1093GLIWICEM-2000:00:2600:24:00
280JANIKOWSKI Michał 307KATOWICEM-4000:00:2700:24:00
281KUBIAK Mateusz 1101GLIWICEM-3000:00:5200:24:00
282KRAJEWSKI Radosław 433GLIWICEM-3000:00:2300:24:01
283GRESZTA Grzegorz 256Jah rastaGLIWICEM-3000:00:5100:24:01
284ŻABICKI Mariusz 1091GLIWICEM-3000:00:2600:24:02
285OSTROWSKI Rafał 652OPOLEM-4000:00:5100:24:03
286MAZUR Krzysztof 552OPEL ACTIVE TEAMGLIWICEM-4000:01:0100:24:03
287GÓRKA Szymon 244GLIWICEM-3000:00:3000:24:04
288SIELSKA Joanna 803Opel Active TeamGLIWICEK-4000:00:0900:24:06
289OWCZAREK Paweł 653BIELSKO-BIAŁAM-4000:00:3000:24:06
290ZIOBER Grzegorz 1017Sparta PLATFUSGLIWICEM-4000:00:5300:24:06
291BAJOREK Dawid 9Biegam w KATOKATOWICEM-2000:00:1100:24:07
292PŁONKA Krzysztof 712JASTRZĘBIE-ZDRÓJM-5000:00:3400:24:07
293CYGAN Piotr 120ZABRZEM-5000:00:4200:24:08
294GAWENDA Dariusz 210KOBIORM-4000:00:3500:24:12
295ROSEK Jarosław 1057MOGILANYM-4000:00:3900:24:12
296PRYMAS Krystian 732GLIWICEM-3000:00:0900:24:13
297BOBOWSKI Dawid 50Wiśnia oddaj Quake III: ArenaGLIWICEM-2000:00:2000:24:13
298JĘDRYKA Piotr 320DRIVBYTOMM-4000:00:1200:24:14
299NIESZWIC Terencjusz 611Wiśnia oddaj Quake III: ArenaRUDNOM-2000:00:1900:24:14
300ROSADA Zdzisław 767GLIWICEM-6000:00:3600:24:14
301NITARSKI Patryk 614Night Runners GliwiceGLIWICEM-4000:00:3600:24:15
302BAUC Bartłomiej 19Ledwo żywyKATOWICEM-3000:00:3800:24:15
303DYMEK Bartosz 172GLIWICEM-3000:00:5600:24:15
304MACZUGA Bartłomiej 522PacemakerGLIWICEM-3000:00:3400:24:16
305WIERZCHOWSKI Jędrzej 949SOSNOWIECM-3000:00:3400:24:16
306BICZYSKI Paweł 35KNURÓWM-3000:00:3500:24:16
307SMYK Robert 1050Night Runners GliwiceGLIWICEM-4000:00:3500:24:16
308WASIK Marcin 936Mustangi GliwiceGLIWICEM-4000:00:3600:24:16
309CHRZĄŚCIK Tomasz 105KATOWICEM-3000:00:3900:24:16
310POLUS Agnieszka 719RUDA ŚLĄSKAK-2000:00:5400:24:16
311NORBERT Teichmann 619GLIWICEM-5000:00:0000:24:17
312ROGOSZ Michał 764GLIWICEM-3000:00:2800:24:17
313STANACH Tomasz 840MYŚLENICEM-2000:00:3500:24:17
314JURECZKO Monika 328KATOWICEK-4000:00:4500:24:18
315KOZIOŁ Artur 428Poranny PatrolKRAKÓWM-4000:01:3500:24:18
316JAGIEŁA Michał 300PANIÓWKIM-3000:00:0700:24:19
317SULIN Marek 863Spartanie DzieciomGLIWICEM-4000:00:1300:24:19
318KĄDZIELA Jan 359KNURÓWM-4000:00:5200:24:19
319JUDA Artur 324RADZIONKÓWM-4000:00:3200:24:20
320SKLORZ Marcin 813GLIWICEM-2000:00:3600:24:20
321SOWIAR Maciej 1102AntonteamGLIWICEM-2000:00:3500:24:21
322PACUŁA Piotr 656AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-6000:00:0100:24:22
323WASZAK Damian 937PYSKOWICEM-4000:00:3100:24:23
324KRZYCKI Łukasz 454TYCHYM-3000:00:3800:24:24
325KAWKA Łukasz 357Night Runners ŚląskSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-3000:00:3900:24:24
326GIEMZA Armin 222TACISZÓWM-2000:01:1000:24:24
327GŁOGOWSKI Konrad 228GLIWICEM-3000:00:2200:24:25
328BRZEZIŃSKI Przemysław 78GLIWICEM-3000:00:3300:24:26
329RUTKOWSKI Michał 777GLIWICEM-3000:00:3300:24:26
330MRZYK Ireneusz 590Biegacze mogą dłużejZABRZEM-3000:00:3800:24:26
331KOWYNIA Grzegorz 423ANTONTEAMTWARDAWAM-2000:01:0900:24:27
332SOSNOWSKI Maciej 831ZABRZEM-3000:00:4900:24:28
333STACHOWSKI Wojciech 838GLIWICEM-4000:00:3600:24:29
334STOPPEL Piotr 854KNURÓWM-2000:00:4300:24:29
335KOCUR Patryk 391KATOWICEM-4000:00:2100:24:31
336PURCZYNSKI Jan 744RYBNIKM-5000:00:3600:24:31
337ADAMSKI Daniel 1066ZABRZEM-3000:01:5500:24:31
338OZYP Mariusz 654GLIWICEM-3000:00:0200:24:32
339CZERNEK Marek 131biegaj z treneramiGLIWICEM-4000:00:1700:24:33
340SCHAB Bartłomiej 793GLIWICEM-3000:01:1000:24:33
341KAJSTURA Tomasz 335RYBNIKM-3000:00:3200:24:34
342LUBICKI Wojciech 512brakZABRZEM-5000:00:1600:24:35
343OLCZYK Karina 634CHRZANÓWK-2000:00:4100:24:35
344BANACH Magda 10GLIWICEK-2000:00:3700:24:36
345KUŹMIŃSKI Michał 483KATOWICEM-3000:00:2900:24:37
346GOLA Daniel 236GLIWICEM-2000:00:3600:24:37
347PYZIK Tomasz 749Drużyna mojacukrzyca.plGLIWICEM-4000:00:5700:24:37
348MALEC Arkadiusz 529PwC SDCGLIWICEM-3000:00:4200:24:38
349PRYSZCZ Mirosław 733RUDA ŚLĄSKAM-4000:00:4400:24:39
350GDYNIA Daniel 218KNURÓWM-3000:00:5500:24:39
351KROCZYK Lesław 443KNURÓWM-4000:00:5500:24:39
352KUCHNIA Krzysztof 459TS Regle Szklarska PorębaRYBNICAM-5000:00:3600:24:40
353RĄB Agnieszka 758WARSZAWAK-4000:00:4300:24:41
354MACYSZUJ Waldemar 1054GLIWICEM-5000:00:4500:24:43
355CEDRO Damian 97Bosse Nogi Malinka OpoleOPOLEM-4000:00:2100:24:44
356NAWROCKI Paweł 1055RYBNIKM-5000:00:4500:24:44
357STEC Marcin 847KW GliwiceGLIWICEM-4000:01:1200:24:46
358STASIOWSKI Dawid 844DTiQ PolandTARNOWSKIE GÓRYM-2000:01:4200:24:46
359SALAMON Emil 789Opel Active TeamGLIWICEM-3000:00:2600:24:47
360STRĄCAŁA Paweł 855GLIWICEM-2000:00:4100:24:47
361PRZYŁUDZKI Janusz 741MIKOŁÓWM-6000:00:4500:24:47
362MORCHAT Paweł 586#czeladzbiegaRUDA ŚLĄSKAM-4000:00:5000:24:47
363MARCINIAK Rafał 5351986GLIWICEM-3000:01:1400:24:48
364GAWROŃSKI Ireneusz 214AmatorCZECHOWICE-DZIEDZICEM-5000:01:1100:24:50
365GRABOWSKI Maciej 247BYTOMM-3000:01:2000:24:50
366WOJTUKIEWICZ Artur 967DHL RUN CLUBGLIWICEM-4000:00:2400:24:52
367KURCZEK Tomasz 477GLIWICEM-4000:00:4500:24:52
368URBASIK Mariusz 931RYDUŁTOWYM-5000:00:3400:24:53
369PETRYNA Bartosz 683OchajoRun & FriendsRYBNIKM-3000:00:4800:24:53
370WOŹNICZKO Robert 976Biegnę‚ żeby Bartek mógł biegaćKIELCEM-3000:01:2800:24:53
371STRZAŁKA Tomasz 857MIELECM-2000:01:4400:24:53
372KŁUJSZO Karol 383Quysho squadronBYTOMM-3000:00:4200:24:54
373FLISIAK Jakub 189TYCHYM-2000:00:5000:24:54
374SROCZYŃSKI Dariusz 836GLIWICEM-4000:00:2000:24:55
375PIETRAS Sylwia 694Miechowicka Grupa BiegowaZABRZEK-3000:00:1400:24:56
376KRÓL Artur 446NGK Running TeamBYTOMM-3000:00:2000:24:56
377BRZEZINA Arkadiusz 77Srebrni Biegacze Tarnowskie GóryTARNOWSKIE GÓRYM-4000:00:4700:24:56
378KUC Marcin 1105AugusteamSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-4000:00:3500:24:58
379JANTAS Andrzej 310GLIWICEM-5000:00:5700:24:58
380GŁUSZYK Joanna 232Way2champSZCZECINK-4000:00:3500:25:01
381GERASCH Piotr 219CZĘSTO CHOWACZĘSTOCHOWAM-4000:00:3700:25:01
382SKÓRA Aneta 1044GLIWICEK-3000:00:4800:25:01
383LASICZ Aleksandra 1111GLIWICEK-4000:00:5800:25:01
384SIATA Sebastian 801DRiVTRZEBINIAM-4000:01:0700:25:01
385KULIGOWSKI Piotr 470GLIWICEM-2000:01:4300:25:02
386SZOTA Magdalena 885MIKOŁÓWK-4000:00:3900:25:03
387BOCHEŃSKA Agnieszka 51MOMO TeamGLIWICEK-4000:00:4600:25:03
388STASIAK Mirosław 843Rockwell AutomationGLIWICEM-3000:00:1500:25:04
389NASIENIAK-CZECH Anna 600GLIWICEK-4000:00:4400:25:05
390RÓŻAŃSKI Michał 772MIKOŁÓWM-3000:01:0100:25:07
391DOMAŃSKI Marcin 1067RunningFish74GLIWICEM-4000:00:4800:25:08
392CZAJKA Krzysztof 1077TARNOWSKIE GÓRYM-3000:00:4000:25:09
393ADAMCZAK Barbara 1TravoisKATOWICEK-3000:00:4800:25:09
394KURNAKOWSKI Michał 478Biegacze Mogą DłużejCHORZÓWM-3000:00:5100:25:10
395GOCAL Łukasz 233TYCHYM-3000:00:5100:25:10
396RYMASZEWSKI Wojtek 783warsztatkoszulkowy.plZABRZEM-3000:00:1400:25:11
397JABŁOŃSKI Łukasz 298FIS-SST TEAMTYCHYM-2000:01:4200:25:11
398ĆWIKŁA Kamil 141HarpaganyGLIWICEM-3000:00:0000:25:13
399STOJAK Paweł 851CHORZÓWM-3000:00:4600:25:13
400PIASECKI Mariusz 690GLIWICEM-3000:00:5900:25:13
401WEISS Filip 1043PRAGAM-3000:00:4900:25:14
402GAWEŁKO Janusz 208GLIWICEM-5000:00:5700:25:14
403PUŁA Adrian 743Srebrni Biegacze TG / Szombierki Dream TeamTARNOWSKIE GÓRYM-4000:00:4800:25:15
404LUDWIKOWSKI Przemysław 513Jurassic RunnersDĄBROWA GÓRNICZAM-3000:01:0300:25:15
405RYZIŃSKA Aneta 785GLIWICEK-4000:00:1900:25:16
406BUGIEL Rafał 88RUDA ŚLĄSKAM-3000:00:4900:25:17
407GAJEWSKI Jacek 202Kurczak i AgatkaGLIWICEM-5000:00:3200:25:18
408TYSZKO Berenika 922GLIWICEK-2000:00:4300:25:18
409ICIEK Mariusz 296Aktywni KamieńskGOMUNICEM-4000:01:0100:25:19
410KOWAL Piotr 416-------GLIWICEM-4000:00:4200:25:20
411MICHALAK Grzegorz 561TOTALNY AMATORZABRZEM-4000:00:1100:25:21
412MATUSZNY Krzysztof 549GLIWICEM-2000:00:2700:25:21
413GAŁECZKA Michał 204GLIWICEM-2000:00:4900:25:21
414NAWROCKI Piotr 603TRACHYM-3000:01:4100:25:21
415BREGUŁA Krzysztof 68KLUCZBORKM-4000:00:3800:25:22
416HUBKA Jerzy 295ZABRZEM-5000:00:4900:25:22
417PĘDOWSKA Bożena 685GLIWICEK-5000:00:0700:25:23
418TURLEJ Michał 918Jurassic RunnersZAWIERCIEM-3000:01:0200:25:23
419JURECZKA Łukasz 327KNURÓWM-2000:00:4200:25:24
420NOWOK Michał 629CARBON OCR RACING TEAMRUDA ŚLĄSKAM-2000:00:5500:25:24
421WÓJCIK Tomasz 979GLIWICEM-3000:00:3000:25:25
422MAKSAJDA Andrzej 526Beerrunners !GLIWICEM-3000:00:5900:25:25
423SZNURA Piotr 878Ista BiegamyJEMIELNICAM-2000:01:0500:25:25
424ZEGARTOWSKI Grzegorz 1003DTiQ PolandGLWICEM-4000:00:5900:25:26
425BARYLAK Łukasz 16GLIWICEM-2000:01:5600:25:26
426ZIELONKA Tomasz 1010GLIWICEM-2000:00:5200:25:28
427BRZOSKA Elżbieta 79Night Runners PyskowicePYSKOWICEK-4000:00:5200:25:28
428CICHOCKI Dawid 110Nigh Runners PyskowicePYSKOWICEM-3000:00:5200:25:28
429SMOLARCZYK Dominik 819Słąby BiegaczGLIWICEM-5000:00:5400:25:28
430BABIUCH Karol 5Wkurw_teamŁANY WIELKIEM-3000:01:0500:25:28
431STRUG Mariusz 856GLIWICEM-4000:00:5900:25:29
432RENKE Piotr 760Ewa Bugdoł TeamRYBNIKM-4000:00:0000:25:30
433HAJOK Marek 275GLIWICEM-4000:00:4700:25:30
434HERLICZKA Tomasz 284AML FLY TEAMGLIWICEM-4000:00:5900:25:30
435URBAŃSKI Leszek 929ZABRZEM-4000:01:0000:25:30
436KASZUBSKI Andrzej 355ZABRZEM-3000:00:5000:25:31
437MAZUR Jarosław 558KATOWICEM-4000:01:0300:25:31
438RYZIŃSKI Dariusz 786GLIWICEM-5000:00:1800:25:32
439SMUDA Andrzej 821AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-4000:00:4500:25:32
440KAŁUŻA Arkadiusz 340PacemakerTYCHYM-4000:00:4700:25:32
441BOREK Dariusz 59Myszków BiegaMYSZKÓWM-4000:00:4900:25:32
442JANIKOWSKI Adam 306Anica TeamGLIWICEM-3000:00:5000:25:32
443ZWIERZYCKI Artur 1022GLIWICEM-2000:01:1500:25:32
444WARAT Katarzyna 935Yes3GLIWICEK-3000:01:4000:25:32
445LEWANDOWSKI Henryk 504GLIWICEM-4000:00:4100:25:33
446ŚLIWAKOWSKI Damian 902KŁOMNICEM-2000:01:1800:25:33
447BAJ Tomasz 7GLIWICEM-3000:00:2700:25:34
448WOŹNIAK-SOLAREK Zuzanna 1064GLIWICEK-2000:00:3700:25:34
449CIEŚLA Arkadiusz 113Biegamy z Sercem.plKATOWICEM-4000:00:4200:25:34
450WIEKIERA Adam 946GLIWICEM-3000:00:4500:25:34
451FRĄC Dariusz 10361:50GLIWICEM-4000:00:4600:25:34
452WIDERA Tomasz 1104TARNOWSKIE GÓRYM-3000:00:5000:25:34
453KLIKS Andrzej 374FIS-SST TEAMSOSNOWIECM-4000:01:0000:25:34
454SZCZEŚNIAK Maria 872KATOWICEK-3000:00:1700:25:35
455SKORUPSKI Paweł 814GLIWICEM-4000:00:4700:25:35
456NABIELEC Jakub 597KRAKÓWM-4000:00:5400:25:35
457STRZELCZYK Tomasz 859Huragan LigotaKATOWICEM-4000:01:0100:25:35
458KAMPKA Aleksander 345GLIWICEM-4000:00:5400:25:36
459BUŁAWA Grzegorz 93gb-arch.pl Architekt Grzegorz BuławaGLIWICEM-4000:00:4600:25:37
460PIŁOT Piotr 703NASFOLPSZCZYNAM-2000:00:5200:25:37
461PNIEWSKI Mariusz 713TYCHYM-3000:00:5400:25:37
462SZCZĘSNY Romuald 873Night Runners PyskowicePYSKOWICEM-3000:00:5600:25:37
463SENDECKI Janusz 797KATOWICEM-5000:01:0100:25:38
464POKRYSZKA Bartosz 717SOSNOWIECM-3000:00:5200:25:39
465CANIBOŁ Anna 96Runteam PawłowiceGOŁKOWICEK-2000:00:2600:25:40
466PISULA Dariusz 705CZĘSTOCHOWAM-2000:01:1400:25:40
467BŁOŃSKA Monika 48GLIWICEK-3000:00:2400:25:41
468SAMOL Aleksandra 790GLIWICEK-2000:00:2800:25:42
469GAJDA Dariusz 201Extremalni NapaleńcyZAWIERCIEM-4000:00:3900:25:42
470RENKIEL Tomasz 761Companeros Asfalt TeamGLIWICEM-4000:00:4700:25:42
471WAWRZAK Ryszard 940PACEMAKERGLIWICEM-4000:00:4600:25:43
472SZKUDLAREK Michał 876run-log.comBRZEGM-4000:00:4700:25:43
473GOŁKOWSKI Radosław 238ZAWIERCIEM-3000:01:0300:25:43
474MATURA Roman 548KNURÓWM-3000:00:1300:25:44
475PRZYBYSŁAWSKI Arkadiusz 7404-toZAWIERCIEM-4000:00:3400:25:44
476LESZKO Tomasz 502EUVICGLIWICEM-3000:00:3800:25:44
477KOŁODZIEJ Jacek 398Compañeros Asfalt TeamGLIWICEM-4000:00:5700:25:44
477JANIK Johan 305Compañeros Asfalt TeamGLIWICEM-4000:00:5700:25:44
479GARBOWSKA Monika 207Compañeros Asfalt TeamGLIWICEK-4000:00:5700:25:44
480MARCINIAK Krzysztof 537RACIBÓRZM-3000:01:0100:25:44
481SACHNIK Marek 787GLIWICEM-2000:00:2500:25:45
482SZOŁTYSEK Piotr 882PYSKOWICEM-4000:00:5000:25:45
483SZOŁTYSEK-GRZESIKIEWICZ Anna 884GLIWICEK-3000:00:5000:25:45
484JAWOREK Jacek 314JBC TeamZABRZEM-3000:00:4600:25:46
485LESZKIEWICZ Krzysztof 1124ELZAB ACTIVE TEAMKNURÓWM-3000:00:4700:25:46
486PRENZENA Paweł 727ZABRZEM-3000:00:2200:25:48
487MIKUŁA Leszek 574GLIWICEM-4000:00:0500:25:49
488DREWNIAK Marcin 160KATOWICEM-2000:01:4100:25:49
489GRZYMAŁA Jan 270PRZYSZOWICEM-3000:01:1300:25:51
490JURCZYGA Maciej 326PILCHOWICEM-4000:01:2200:25:51
491SIERADZKA Agnieszka 805Biegaj z TreneramiGLIWICEK-3000:00:5400:25:52
492NIŹNIKIEWICZ Elżbieta 617KLESZCZÓWK-3000:00:4900:25:53
493ZEGARTOWSKI Michal 1004DTiQ PolandGLIWICEM-3000:00:3400:25:54
494CHYLIŃSKI Krzysztof 109GLIWICEM-3000:01:3100:25:54
495GRUSZCZYŃSKI Bogusław 1035GLIWICEM-6000:00:5000:25:56
496POLEWICA Aleksandra 1123UKS Kometa GliwiceGLIWICEK-1600:00:0200:25:57
497HERLICZKA Renata 283AML FLY TEAMGLIWICEK-3000:00:5800:25:57
498GUŚCIORA Maciej 272GLIWICEM-2000:01:0500:25:57
499GŁADYSZ Leszek 227#paniówkiRUNPANIÓWKIM-4000:01:3000:25:57
500KWIATKOWSKA Katarzyna 488ŻERNICAK-4000:00:1000:25:58
501MŁYŃCZAK Arkadiusz 580RUN and FUNTARNOWSKIE GÓRYM-4000:00:4800:25:58
502GRACZYK Zbigniew 250CZĘSTOCHOWAM-4000:01:0300:25:58
503POLEWKA Tomasz 1122UKS Kometa GliwiceGLIWICEM-4000:00:0000:25:59
504MICHALSKI Robert 563Hetman Tarnowskie GóryTARNOWSKIE GÓRYM-4000:00:2600:25:59
505DĄBROWSKI Marek 149GLIWICEM-3000:00:5400:25:59
506PYKA Adam 745GLIWICEM-3000:01:1100:26:01
507BRODACKI Paweł 1073GLIWICEM-3000:00:2900:26:02
508KWAPIEŃ Paweł 1070GLIWICEM-4000:00:1800:26:03
509KWAPIEŃ Aleksander 1069GLIWICEM-3000:00:1900:26:03
510MATUSZNY Barbara 1074GLIWICEK-4000:00:2800:26:03
511KOSAŁKA Beata 413DĄBROWA GÓRNICZAK-3000:00:5400:26:03
512SARKOWICZ Adam 791GLIWICEM-5000:01:0600:26:03
513KLIMAS Agnieszka 376GLIWICEK-4000:01:0900:26:03
514OPOREK Sebastian 642TARNOWSKIE GÓRYM-4000:00:3200:26:04
515RĄB Łukasz 757WARSZAWAM-4000:00:0000:26:05
516SIDORSKI Robert 802Opel Active TeamGLIWICEM-4000:00:0000:26:05
517KRZOK Krzysztof 453BYTOMM-4000:02:1800:26:05
518BISKUP Maciej 1116GLIWICEM-5000:00:2300:26:07
519WALSKI Łukasz 1079GLIWICEM-3000:00:2700:26:07
520KOPLIN Kasia 408FraZochyGLIWICEK-3000:00:5800:26:07
521BELUCH Witold 22GLIWICEM-5000:01:0400:26:07
522WĄS Szymon 1080GLIWICEM-2000:00:2700:26:08
523KOZAK Krzysztof 426EKO-OKNA RUNNERSSYRYNIAM-3000:01:1500:26:08
524MALINOWSKI Łukasz 530TARNOWSKIE GÓRYM-4000:00:5900:26:09
525CIEŚLAR Stanisław 114WISŁAM-3000:00:4800:26:10
526SMIESZKOŁ-BRYKOWSKA Sonia 818KIELCZAK-4000:00:5800:26:10
527BRYKOWSKI Przemysław 75KIELCZAM-4000:00:5900:26:10
528SZOBLIK Łukasz 880TYCHYM-3000:00:4800:26:11
529GRACH Aleksandra 249GLIWICEK-4000:00:5800:26:11
530WRÓBEL Jarosław 1046DANKOWICEM-3000:01:1700:26:11
531YOUSSEF Anna 990RUDA ŚLĄSKAK-3000:00:3000:26:12
532KRAJEWSKI Michał 434GLIWICEM-4000:00:4700:26:16
533PISZCZ Marek 706Opel Active TeamGLIWICEM-4000:00:5800:26:17
534WILK Andrzej 955GLIWICEM-3000:00:2300:26:19
535ONOPIUK Maciej 638GLIWICEM-2000:01:0200:26:20
536KROTOS Krzysztof 444OQSGLIWICEM-4000:00:3900:26:21
537WILCZEK Małgorzata 952ista biegAmyGLIWICEK-3000:01:0300:26:21
538CZULUK Filip 137bagno!GLIWICEM-3000:00:2700:26:22
539ŻARSKI Sławomir 1028GLINIANA GÓRAM-5000:00:5000:26:23
540KORAL Wojciech 410BIELSKO-BIAŁAM-4000:01:0200:26:27
541DZIUBEK Monika 180W pogoni za duchemDĄBROWA GÓRNICZAK-3000:00:3900:26:28
542DZIUBEK Michał 181W pogoni za duchemDĄBROWA GÓRNICZAM-3000:00:3900:26:28
543KISIEL Tomasz 368COOPER STANDARDWRZOSOWAM-5000:00:5800:26:28
544LEGUTKO Jakub 499BarceromaGLIWICEM-2000:00:5900:26:28
545KOŚCIELNIAK Łukasz 414BarceromaGLIWICEM-2000:00:5900:26:28
546DWORNICZAK Paweł 166TYCHYM-3000:01:5300:26:29
547ZNAMIROWSKI Krzysztof 1020Radio WrocławWROCŁAWM-4000:00:4400:26:31
548KOTAJNY Piotr 415GLIWICEM-4000:00:1300:26:36
549PIOTROWSKI Krzysztof 1114GLIWICEM-3000:00:2400:26:37
550PRADELOK Jerzy 726Gibke GizdyTWORÓGM-5000:01:1200:26:37
551CIOSMAK Cezary 116KB Orły z KnurowaKNUROWM-3000:00:3300:26:38
552KUPCZAK Filip 474BEERRUNNERS!GLIWICEM-3000:00:5800:26:38
553KUCZERA Łukasz 461Decathlon & PrzyjacieleRYBNIKM-3000:01:2400:26:38
554KASPER Iwona 351KB Orły z KnurowaKNURÓWK-4000:00:3200:26:39
555GOMOLA Zbigniew 239RUDA ŚLĄSKAM-4000:00:3000:26:40
556PRZYBYLSKI Mariusz 738PGB Sportowa PaczkaGLIWICEM-4000:00:5600:26:43
557SZYMKÓW Krzysztof 897PKO BANK POLSKITYCHYM-4000:01:0400:26:43
558TOCZYDŁOWSKI Łukasz 910MIKOŁÓWM-3000:01:5600:26:43
559MAGDA Piotr 523Night Runners PyskowicePYSKOWICEM-4000:00:5600:26:44
560SOJKA Łukasz 827GLIWICEM-3000:01:1900:26:44
561MOCEK Roman 581CHUDÓWM-5000:01:5500:26:45
562BOMBIS Sandra 58GLIWICEK-2000:01:0500:26:46
563KONIECZNY Justyna 403Night Runner PyskowicePYSKOWICEK-3000:00:5300:26:47
564PACZKA Michał 657GliwiceGLIWICEM-5000:00:5100:26:48
565TOKAJ Piotr 911GLIWICEM-4000:01:2200:26:48
566BIAŁECKI Aleksander 31MYSŁOWICEM-4000:01:0700:26:50
567KRZEMIEŃ Bartosz 452KATOWICEM-4000:01:2400:26:52
568POPIEL Artur 722GLIWICEM-4000:00:5400:26:54
569ROZWADOWSKI Dariusz 770GLIWICEM-4000:01:0000:26:54
570GÓRSKI Michał 245Giebułtów ciśnieGIEBUŁTÓWM-4000:01:1100:26:54
571BROEN Bartosz 71Ławeczka Wilkowyje Running TeamBĘDZINM-4000:01:2700:26:55
572NIEDOBA Daniel 1081CIESZYNM-3000:00:2500:26:57
573ZOGŁOWEK Jarosław 1021Crossfit Hellwood GliwiceGLIWICEM-3000:01:2200:26:58
574PYTLARCZYK Piotr 748Klub Biegacza WartaPAJĘCZNOM-4000:00:2100:26:59
575SZOTA Wojciech 886MIKOŁÓWM-4000:00:3900:26:59
576GROHS Piotr 257BYTOMM-2000:00:4200:26:59
577JONDA Marek 323ZABRZEM-2000:01:1700:26:59
578WILSZ Adam 957#paniówkiRUNPANIÓWKIM-4000:01:3400:26:59
579GRABOWSKI Michał 1082Opel Active TeamGLIWICEM-3000:00:5500:27:00
580WOŹNIAKOWSKI Jan 975Opel Active TeamGLIWICEM-3000:00:5600:27:00
581GRONDECKI Grzegorz 258biegamy z sercemGLIWICEM-4000:01:0700:27:00
582LENCZYK Mariusz 500SKRZYSZÓWM-2000:01:4800:27:00
583CZERNIK Andrzej 135ZABRZEM-6000:02:0700:27:00
584URBANEK Martin 927ista biegAmySIERAKOWICEM-3000:01:0300:27:01
585URBAŃSKI Michał 930ŚWIĘTOCHŁOWICEM-2000:01:1400:27:01
586ROZWADOWSKI Dariusz 769GLIWICEM-4000:01:3700:27:01
587GOCYB Leszek 1108TARNOWSKIE GÓRYM-4000:00:1700:27:02
588KOCIELSKA Anna 389GLIWICEK-3000:01:0400:27:04
589PLEWIŃSKI Tomasz 708ZABRZEM-3000:01:3900:27:04
590POPIEL Adriana 721GLIWICEK-3000:00:3900:27:08
591MALCZUK Aleksander 528TYCHYM-2000:01:0100:27:08
592SIKORA Michał 808GLIWICEM-4000:00:3400:27:09
593MEOSSI Alessandro 560GLIWICEM-2000:01:0000:27:09
594BOM Mariusz 1088PIEKARY ŚLĄSKIEM-5000:01:2100:27:09
595KRZYWICKI Jan 455--------------------------------GLIWICEM-6000:00:4100:27:10
596KOPER Tomasz 330GLIWICEM-3000:00:5500:27:10
597MACHNIK Artur 520ORZEŁ TEAMRYBNIKM-3000:00:4900:27:11
598GIELERAK Daria 220ZABRZEK-3000:00:2100:27:12
599KAMIŃSKI Sebastian 343KSIĄŻENICEM-3000:00:4800:27:12
600BEDNARCZYK-ICIEK Aneta 1099Aktywni KamieńskRADOMSKOK-4000:01:0100:27:12
601BOBKOWSKI Maciej 49Night Runners PyskowicePYSKOWICEM-4000:00:3100:27:13
602LESZCZYŃSKA Małgorzata 501GLIWICEK-4000:00:3500:27:13
603ZAPOTOCZNY Przemek 999GLIWICEM-4000:00:4300:27:13
604ZAPOTOCZNA Renata 997GLIWICEK-4000:00:4400:27:13
605KASPRZYK Marcin 1100KNURÒWM-4000:01:0500:27:16
606HERZYK Adam 287Signify Bielsko-BiałaBIELSKO-BIAŁAM-5000:01:0800:27:16
607CZARNIK-PECIAK Aleksandra 127PRZEZCHLEBIEK-4000:00:4900:27:17
608MACURA Sylwia 521CIESZYNK-5000:01:1300:27:18
609KOZA Krystian 424KATOWICEM-2000:01:0700:27:20
610CZAPLAK Tomasz 124Radlinioki w bieguRADLINM-3000:01:2600:27:20
611CZUBAJ Cezary 136ŻARKIM-5000:00:5000:27:22
612SOBIERAJSKI Przemek 825RACIBÓRZM-4000:00:5300:27:22
613KULCZYK Anna 467ZABRZEK-3000:00:5700:27:22
614STALICA Wojciech 839IzoErgCZĘSTOCHOWAM-5000:00:5500:27:23
615CISZEWSKI Krzysztof 118SOŚNICOWICEM-3000:01:1800:27:25
616MARUSZCZYK Marian 543MIKOŁÓWM-5000:01:1800:27:26
617SZUSTAK Krzysztof 889SERCE METROPOLIIDĄBROWA GÓRNICZAM-4000:00:5500:27:27
618KONOPKA Agnieszka 405I LO DwujęzyczneGLIWICEK-4000:01:0400:27:27
619CAJZA Zbyszek 95KAJ METAGIERAŁTOWICEM-3000:01:2300:27:27
620DYRLAGA Stanisław 174JustFeelFITWĘGIERSKA GÓRKAM-6000:01:2400:27:27
621SITKO Magdalena 810GLIWICEK-2000:01:2800:27:27
622SITKO Mateusz 809GLIWICEM-3000:01:2900:27:27
623GRUCHAŁA Anna 262MK TeamSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK-3000:01:0500:27:28
624HAŁAS Małgorzata 277DZIEWKOWICEK-3000:01:2400:27:28
625CZERNIK Judyta 134ZABRZEK-3000:00:5700:27:29
626KNIEJSKI Damian 386ORNONTOWICEM-4000:01:2100:27:30
627ZADEBERNY Artur 993GLIWICEM-4000:01:1600:27:34
628NANCKA Brygida 599-ZABRZEK-4000:00:2200:27:35
629SKÓRA Michał 816GLIWICEM-4000:00:2200:27:36
630DĄBROWSKI Marcin 148TEAM KORNELGLIWICEM-4000:00:2300:27:36
631IZYDORCZYK Mirosław 297ZABRZEM-5000:01:0400:27:36
632WOŹNIAK Marek 974GLIWICEM-4000:01:0800:27:36
633ŁUKASIK Andrzej 519LUBLINM-5000:00:5800:27:37
634OLSZEWSKI Grzegorz 636Olszak TeamKRAKÓWM-3000:01:3800:27:39
635BAJKACZ Krzysztof 8GLIWICEM-3000:01:0900:27:41
636MORDARSKI Artur 587GLIWICEM-4000:01:3200:27:41
637PĘKALA Anna 688ZABRZEK-4000:01:3800:27:41
638SZKAMRUK Małgorzata 875GLIWICEK-3000:01:3700:27:42
639ZYGMUNTOWICZ Piotr 1024Anica TeamCZERWIONKA - LESZCZYNYM-4000:00:5100:27:46
640PYREK Anna 747TYCHYK-2000:01:1000:27:46
641KOŁODZIEJ Rafał 399ZABRZEM-3000:01:5400:27:48
642BUFNAL Krzysztof 86GLIWICEM-4000:00:4600:27:49
643CZERNIK Rafał 133ZABRZEM-4000:00:5700:27:49
644FIGIEL Mariusz 187KATOWICEM-4000:01:5200:27:49
645ŻELIŃSKI Marek 10292018CHORZÓWM-5000:02:0100:27:50
646RAJTOR Klaudiusz 752GLIWICEM-6000:01:1000:27:52
647KIERA Szymon 365CHORZÓWM-4000:01:1400:27:52
648STOLARCZYK Robert 852Night Runner GliwiceGLIWICEM-4000:01:1500:27:53
649WODA Ewelina 964Way2ChampKRAKÓWK-3000:01:1700:27:53
650JEZIOR Bartosz 317DRIVGLIWICEM-3000:01:3900:27:53
651GRYGIEREK Jarosław 264JASTRZĘBIE-ZDRÓJM-2000:00:4700:27:54
652PIETRZAK Krzysztof 696BYTOMM-4000:01:1600:27:54
653PRESNAL-ZMYSŁOWSKA Agnieszka 728KATOWICEK-4000:01:3000:27:54
654POLACZEK Adam 718KATOWICEM-3000:01:3000:27:54
655WILSZ Ewa 956#paniówkiRUNPANIÓWKIK-4000:01:3100:27:54
656KLIMCZYK Gaweł 379NOWA WIEŚM-2000:01:4100:27:54
657SZYMAŃSKI Filip 896KATOWICEM-2000:00:4700:27:55
658MARKOWSKI Kamil 540GLIWICEM-3000:01:1000:27:55
659SZYMAŃSKA Dominika 895POMYKACZEKATOWICEK-2000:00:4700:27:56
660MARKOWSKA Sylwia 539GLIWICEK-3000:01:1000:27:56
661CZARDYBON Laura 125SOŚNICOWICEK-4000:01:1300:27:56
662WŁODARCZYK Paweł 962ING Bank Śląski SAKATOWICEM-3000:01:3400:27:57
663WIECZORKE Marcin 945PRZYSZOWICEM-4000:01:0500:27:58
664WYCIŚLOK Krzysztof 987STANICAM-3000:01:3500:27:58
665MICHALSKI Marek 564GLIWICEM-4000:00:3400:27:59
666POPIEL-KRUK Aleksandra 1047GLIWICEK-4000:01:2100:27:59
667KRYCZAŁO Maciej 450WROCŁAWM-4000:01:2100:28:00
667BEM Michał 24Bemki SportKATOWICEM-4000:01:2100:28:00
669PYPKA Elżbieta 746NAMYSŁÓWK-3000:00:4000:28:01
670LIS Maciej 511GLIWICEM-3000:00:5200:28:01
671BIER Agnieszka 40DTiQ PolandGLIWICEK-3000:01:3900:28:01
672SZYNAL Andrzej 899DHL Run clubZABRZEM-4000:01:3500:28:02
673JASIENKIEWICZ Tomasz 313El Denatos PasadenaKĘDZIERZYN - KOXLEM-4000:01:0700:28:03
674MICHNA Wojciech 567GLIWICEM-2000:01:1200:28:03
675PATRZAŁEK Grzegorz 673BARDOM-4000:01:5800:28:03
676HAŁAMBIEC Anna 276KĘDZIERZYN-KOŹLEK-3000:01:0700:28:04
677 115000:01:1200:28:04
678KUCZMA Jarosław 463GLIWICEM-4000:01:2600:28:04
679KLUSKA Piotr 382HURAGAN LIGOTAKATOWICEM-5000:01:2600:28:04
680JURASZCZUK Katarzyna 1090Inżynieria bieganiaŻORYK-4000:01:3200:28:04
681MIECZNIKOWSKA Agnieszka 568KATOWICEK-4000:01:0400:28:05
682SOBAS Katarzyna 824GLIWICEK-2000:01:0900:28:05
683GDULA Teodozja 217GLIWICEK-6000:01:1800:28:05
684KRAWCZYK Beata 439ŁAZISKA GÓRNEK-3000:01:3400:28:05
685MIELNICZUK Marta 570Decathlon&PrzyjacieleZABRZEK-2000:01:3600:28:05
686NOWAK Ryszard 625GLIWICEM-5000:02:1400:28:05
687WIKIERSKI Michał 950GLIWICEM-3000:01:2500:28:06
688KUCZMA Joanna 462GLIWICEK-4000:01:2600:28:06
689WILCZEK Tomasz 951GLIWICEM-2000:01:0000:28:07
690SZASTOK Adam 869RADZIONKÓWM-4000:00:5700:28:08
691SELIGA Paweł 796Biegaj z Trenerami GliwiceGLIWICEM-3000:01:1200:28:08
692SOWIŃSKI Krzysztof 834KATOWICEM-3000:01:2800:28:08
693ULFIK Piotr 926CZĘSTOCHOWAM-2000:01:0300:28:09
694GRUCHALSKI Jakub 261ista BiegAmyCHORZÓWM-3000:01:0400:28:09
695JANIEC Witold 304ZWONOWICEM-4000:01:0400:28:09
696BALCARCZYK Bartłomiej 1117ZAKOPANEM-4000:01:0800:28:09
697HENDRYK Leszek 282Beerrunners!GLIWICEM-3000:00:5900:28:11
698KAMIŃSKI Rafał 342GLIWICEM-3000:01:0000:28:11
699KOLTERNIAK Monika 397Queens Park Harriers LondynLONDONK-4000:01:0100:28:12
700SZOJDA Małgorzata 881Inżynieria Biegania TeamRUDA ŚLĄSKAK-3000:01:1700:28:12
701FRANIELCZYK Marta 194GLIWICEK-3000:01:2900:28:12
702KALINOWSKI Krzysztof 337TARNOWSKIE GÓRYM-4000:01:4900:28:12
703CZERNIAK Żaneta 132GLIWICEK-4000:01:0800:28:13
704PETEJA-ĆWIK Aleksandra 682NSZOZAngiodensTYCHYK-5000:01:0800:28:13
705NOWAKOWSKA Agnieszka 626PacemakerGLIWICEK-2000:01:1600:28:13
706CISEK Stanisław 117GLIWICEM-4000:01:2300:28:13
707ROGOWSKI Jakub 1120GLIWICEM-2000:01:4200:28:14
708KĄDZIOŁKA Jan 360Night Runners GliwiceGLIWICEM-5000:01:0000:28:15
709OPAŁKA Marcin 639GLIWICEM-2000:01:3800:28:15
710BASZUN Michał 17Damy RadęGLIWICEM-3000:01:4300:28:15
711SOKOŁOWSKI Krzysztof 828Night Runners ZabrzeZABRZEM-3000:01:1600:28:16
712ZIĘTEK Katarzyna 1015#bbktsJAWORZNOK-3000:01:3800:28:16
713DYGOŃ Gosia 169Biegaj z treneramiGLUWICEK-4000:00:0000:28:17
714BANASZAK Marcin 12GLIWICEM-3000:00:5500:28:17
715SOBKOWICZ Jarosław 826Rise&ShineRUDA ŚLĄSKAM-3000:01:1900:28:17
716KRUK Michał 447RUDA ŚLĄSKAM-2000:01:3400:28:17
717TOPORKIEWICZ Marcin 913biegacze mogą dłużejGLIWICEM-3000:01:1000:28:18
718HELLWIG Adam 281MYSŁOWICEM-4000:01:0600:28:19
719PĘDOWSKI Wojciech 686GLIWICEM-5000:01:3400:28:19
720FOLEK Andrzej 193DTiQ PolandPSZCZYNAM-3000:01:4300:28:19
721MAŃKA Marcin 533GLIWICEM-3000:01:4600:28:19
722KALINOWSKI Dawid 336RADZIONKÓWM-2000:01:1600:28:20
723PĘDZIK Błażej 687SZCZEJKOWICEM-2000:01:1800:28:20
724OLEJNICZAK Dominik 635JAWORZNOM-4000:01:3400:28:21
725PIŁAT Jarosław 702pacemakerRUDA ŚLĄSKAM-4000:01:1500:28:22
726MISIURA Artur 577GLIWICEM-3000:02:0000:28:22
727DEMBOWSKA Bożena 150BOGUCHWAŁOWICEK-4000:01:3300:28:23
728GAWROŃSKI Wojtek 213GLIWICEM-3000:01:3600:28:23
729MIKOŁAJCZYK Marcin 572TYCHYM-3000:01:0100:28:24
730LEDWOŃ Aneta 498Night Runners GliwiceGLIWICEK-4000:01:3000:28:24
731BARAŃSKI Grzegorz 15GLIWICEM-3000:02:1000:28:24
732URBANEK-RAJWA Barbara 928LAZISKA GORNEK-4000:00:4000:28:26
733KRUK Krzysztof 448GLIWICEM-4000:00:5200:28:27
734GRYNICKA-JASKÓŁA Aleksandra 1089BYTOMK-4000:01:0900:28:27
735PUCHAŁA Ewelina 742PACEMAKERKATOWICEK-3000:01:2800:28:27
736WAWRÓW Mirosław 939KLUB BIEGAM BO LUBIĘ RACIBÓRZBABORÓWM-3000:01:0200:28:28
737KUŹNICKI Tomasz 484JAWORZNOM-3000:01:3200:28:28
738BŁASZCZYK Paulina 45GLIWICEK-3000:01:3300:28:28
739BŁASZCZYSZYN Łukasz 46SOSNOWIECM-3000:01:3300:28:28
740DYMNICKI Andrzej 173OchajoRun & FriendsGLIWICEM-4000:01:3800:28:28
741STUDNIK Agnieszka 861RUDA ŚLĄSKAK-3000:00:3600:28:29
742STEINHOFF Adam 848WIKTOR TEAMBRZEG DOLNYM-4000:01:2000:28:29
743OSIŃSKI Paweł 648Biegaj z TreneramiGLIWICEM-4000:01:2600:28:29
744TOMCZYK Edyta 912RUDA ŚLĄSKAK-3000:01:2900:28:29
745BIAŁAS Tomek 29CONSULTASCHORZÓWM-4000:01:1900:28:30
746JENDRYŚ Marek 1110GLIWICEM-4000:02:0700:28:30
747ŚLIWIŃSKA Alicja 903GLIWICEK-3000:00:5100:28:31
748SZO�TYSIK Pawe� 887Sparta PLATFUSGLIWICEM-4000:00:5300:28:31
749SZUTER Justyna 890KATOWICEK-2000:01:1100:28:31
750KOWRYGO Adam 422GLIWICEM-2000:01:3700:28:32
751GIERADA Ryszard 225Night Runners GliwiceGLIWICEM-5000:01:0300:28:33
752GIERADA Mateusz 224Night Runners GliwiceGLIWICEM-2000:01:0200:28:34
753KOWALCZYK Tomasz 417AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-3000:01:0800:28:34
754GRAMATYKA Paweł 254Zabiegani MZ UnitedKRAKÓWM-4000:00:5300:28:35
755PAWEŁKÓW Michał 674GLIWICEM-3000:01:1300:28:35
756NIEDŹWIECKI Paweł 607Ochotnicza Straż Pożarna w KotuszowiePIEKARY ŚLĄSKIEM-3000:01:2700:28:35
757KUŚ Jan 481JAWORZEM-2000:01:3300:28:35
758CHUDY Michał 106WARSZAWAM-3000:01:4800:28:35
759KĄDZIOŁKA Łukasz 361K2KATOWICEM-2000:00:5600:28:36
760JĘDZURA Agnieszka 322GLIWICEK-4000:01:2900:28:36
761PAWIŃSKI Wojciech 675BOROWIANYM-4000:01:4400:28:36
762BRZOZA Aleksandra 80Mostostal Zabrze UNITEDZABRZEK-3000:00:5000:28:37
763BĄK Katarzyna 1084CZĘSTOCHOWAK-3000:01:0100:28:37
764DZIEKAN Mateusz 178KĘDZIERZYN-KOŹLEM-2000:01:1200:28:37
765KSIĄDZ Adam 456KRYRYM-3000:01:1500:28:37
766OSAK Małgorzata 646ZAWADZKIEK-3000:01:3500:28:37
767KOŻUSZEK Sebastian 1083GLIWICEM-4000:01:2000:28:39
768KOZUBEK Sergiusz 429SKOCZÓWM-4000:01:3900:28:39
769BIELECKI Adam 1107Chateau ChalinSZCZYRKM-4000:00:5400:28:40
770KULAWIK Mariusz 466BYTOMM-3000:01:0100:28:41
771PAŁYGA Agnieszka 667Future Processing Running TeamSOSNOWIECK-3000:01:0600:28:41
772MILISZKIEWICZ Adam 575GLIWICEM-3000:01:1900:28:41
773KNYĆ Mateusz 38712 zupRUDA ŚLĄSKAM-3000:02:0800:28:41
774SERAFIN Patryk 798GLIWICEM-2000:01:0800:28:43
775KRAWCZYK Marta 436ZAWADZKIEK-4000:01:3500:28:44
776WIŚNIEWSKI Paweł 959Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:02:0400:28:44
777PŁACHTA Marek 710Inter Projekt S.A.RUDA ŚLĄSKAM-4000:00:2400:28:46
778MATYSIEWICZ Piotr 550Inter ProjektZABRZEM-3000:00:2400:28:46
779KOZACZKA Włodzimierz 425GLIWICEM-4000:01:1700:28:49
780KOJ Jakub 396Loco TeamŚWIĘTOCHŁOWICEM-3000:01:5600:28:50
781FAŁEK Krzysztof 186MIKOŁÓWM-4000:00:3100:28:51
782KRAFCZYK Edyta 430ŁANYK-3000:00:5400:28:51
783RASZYK Andrzej 754parkrun KatowiceKATOWICEM-5000:01:0600:28:51
784BUJALSKI Michał 90GLIWICEM-3000:01:5500:28:51
785BIAŁAS Krzysztof 27RUDA ŚLĄSKAM-4000:00:3100:28:52
786TWAROCIK Konrad 1125GLIWICEM-3000:01:5900:28:54
787ŚLUSARSKA Sylwia 904KIELCEK-3000:00:1300:28:55
788FUSIEK Juliusz 199Adeptus AstartesGLIWICEM-3000:00:4000:28:55
789ZEMŁA Piotr 1005GLIWICEM-5000:01:0400:28:57
790KULESZA Łukasz 469MIKOŁÓWM-3000:01:4500:28:57
791DANISZ Małgorzata 145MYSŁOWICEK-3000:01:4700:28:57
792STAŃKO Marcin 842GLIWICEM-3000:00:2800:28:59
793BOJDA Dawid 56GLIWICEM-3000:01:4700:29:01
794DZIECIĄTKOWSKI Jarosław 176Opel Active TeamGLIWICEM-4000:01:1600:29:02
795GRZEGORCZYK Monika 266Night Runners ZabrzeZABRZEK-3000:01:1600:29:02
796MASTALSKA Marzena 546Opel Active TeamZABRZEK-3000:01:1500:29:03
797GĄSKA Piotr 215Gąska BalbinkaZABRZEM-3000:01:0300:29:06
798SZWARCZYŃSKI Jakub 891GLIWICEM-3000:01:1700:29:06
799HRYNISZYN Agnieszka 293ZABRZEK-2000:01:2600:29:07
800LIKA Michał 507WIELOWIEŚM-3000:01:2600:29:07
801RADŁOWSKI Karol 750MIKOŁÓWM-3000:01:4100:29:07
802ŁUBKOWSKI Robert 517MAŁA WIEŚM-4000:01:4800:29:07
803KRAJEWSKI Adam 432GLIWICEM-4000:01:1800:29:08
804GOŃKA Monika 240GLIWICEK-4000:01:1800:29:08
805PIĄTKOWSKI Michał 691KATOWICEM-3000:01:4100:29:08
806KRAWCZYK Dariusz 438RUDA ŚLĄSKAM-3000:01:4100:29:08
807KARMAŃSKI Jacek 349GLIWICEM-4000:01:0100:29:10
808JAWORSKI Kamil 315FUCHS OIL TEAMGLIWICEM-3000:01:4600:29:12
809SZAFRANIEC Arkadiusz 8671985RUDA ŚLĄSKAM-3000:02:0900:29:13
810GRABOWSKI Zbigniew 248BYTOMM-6000:01:2300:29:14
811MARKUSIK Tomasz 541RADZIONKÓWM-3000:00:3200:29:15
812ZIĘBA Michał 1013GLIWICEM-2000:02:0300:29:16
813PAŁETKO Ryszard 665NIEBOROWICEM-4000:00:4200:29:17
814KOJ Krzysztof 395GLIWICEM-2000:00:5800:29:17
815KIECKA Ewelina 364ORZESZEK-3000:01:4200:29:17
816WÓJCIK Rafał 980GLIWICEM-4000:01:1400:29:18
817ZWOLIŃSKA Katarzyna 1058AERO-SYSTEM.PLKATOWICEK-2000:01:3200:29:18
818KUTRZYK Przemysław 482SOSNOWIECM-4000:01:3400:29:18
819MIERZEJEWSKI Jacek 571AMATORRUDYM-5000:00:5200:29:19
820KLEMIŃSKI Tomasz 1113SŁAWKÓWM-4000:01:2700:29:20
821PINDERA Barbara 1112SŁAWKÓWK-3000:01:2700:29:20
822PIKTAS Paweł 698GLIWICEM-4000:01:3400:29:20
823JARASZ Aleksander 311Night Runners ZabrzeZABRZEM-4000:01:3600:29:20
824KONIOR Edyta 404Koliber TeamPRZEGINIA DUCHOWNAK-4000:01:1600:29:22
825DRABEK Piotr 158seniorzyOŚWIĘCIMM-3000:01:2200:29:23
826KNEBEL Patrycja 1115ZABRZEK-3000:01:0400:29:25
827BUCHAL Grzegorz 82ZERNICAM-4000:01:0600:29:25
828KULIJ Jan 471KKTABLACHOWNIAM-6000:01:4300:29:25
829BUCHAL Katarzyna 83ZERNICAK-5000:01:0500:29:26
830ZBOREK Dominika 1000GLIWICEK-3000:01:3800:29:26
831HUBISZ Bartłomiej 294TARNOWSKIE GÓRYM-4000:00:4500:29:27
832KROCZEK Liliana 442Night RunnersGLIWICEK-4000:01:1600:29:27
833HEBDA-OLSZÓWKA Aleksandra 279BP Running Team GliwiceCHORZÓWK-3000:01:1600:29:27
834BATEJKO Beata 18Sport WspieraMy NaukowoCHORZÓWK-4000:01:4400:29:28
835RÓLKA Mariola 771BP RUNNING TEAMGLIWICEK-4000:01:1500:29:29
836MARUT Kaśka 544BP Running Team GliwiceGLIWICEK-4000:01:1600:29:29
837PRACKA Danuta 725MIASTECZKO ŚLĄSKIEK-3000:01:4700:29:29
838MAJCHRZAK Magdalena 524KORNICEK-3000:01:3700:29:30
839KĘPA Agnieszka 362Eko-Okna RunnersKORNICEK-3000:01:3700:29:30
840MRZYGŁÓD Robert 589KATOWICEM-3000:00:3200:29:32
841PRUCHNIK Andrzej 731GLIWICEM-5000:00:2000:29:38
842DZIEDZIC Dominik 177GLIWICEM-3000:01:3700:29:41
843WĘGIEL Kacper 943MIKOŁÓWM-2000:01:2700:29:43
844RYBOTYCKI Tomasz 781Wiktor TeamBRZEG DOLNYM-3000:01:2100:29:44
845OSTROWSKI Zygmunt 651TYCHYM-6000:01:3000:29:44
846PAWLACZYK Lesław 676DTiQGLIWICEM-4000:01:4000:29:44
847ROJEK Monika 765SOSNOWIECK-4000:01:2400:29:45
848OSTROSZCZYK Rafał 650bez klubuGLIWICEM-4000:01:3500:29:45
849BOJEŚ Marcin 57DTiQ PolandBIELSKO-BIAŁAM-3000:01:3700:29:47
850NOWAK Wojciech 623Świński TruchtGLIWICEM-2000:00:5500:29:48
851ĆWIKŁA Grzegorz 140GLIWICEM-5000:01:3300:29:48
852JACHIMOWSKA Agnieszka 299KNURÓWK-3000:01:2800:29:50
853JURASZCZYK Dominika 325PACEMAKERŻORYK-2000:01:3100:29:50
854PISKON Agnieszka 938W pogoni za duchem/ pacemakerSOSNOWIECK-3000:01:3100:29:50
855MAZUR Roman 556KNURÓWM-5000:01:2400:29:51
856NOGŁY Adam 618Biegacze z BojkowaKNURÓWM-4000:01:3600:29:52
857CZAPEK Marek 123Night runners gliwiceGLIWICEM-4000:01:3500:29:53
858RYBARZ Ewa 779ZERNICAK-3000:01:3800:29:54
859MICHALIK Natalia 562GLIWICEK-2000:01:3700:29:55
860KORNIJCZUK Tomasz 411RUDA ŚLĄSKAM-4000:00:2600:29:56
861NOWAKOWSKA-TRZASKA Joanna 627GLIWICEK-4000:01:3500:29:56
862NAWROT Bożena 605ZAWADZKIEK-4000:01:4400:29:56
863NAWROT Krzysztof 604ZAWADZKIEM-4000:01:4500:29:56
864KORSZEWSKI Patrycjusz 412RUDA ŚLĄSKAM-4000:00:2500:29:57
865TRZCIŃSKI Łukasz 916DĄBROWA GÓRNICZAM-2000:02:0500:29:58
866ĆWIOK Marek 142#paniówkiRUNPANIÓWKIM-4000:01:2000:30:02
867ĆWIOK Barbara 143#paniówkiRUNPANIÓWKIK-4000:01:2000:30:02
868KOWALCZYK Anna 418HirschvogelZABRZEK-4000:01:2200:30:02
869GREINER Anna 255ZABRZEK-4000:00:2200:30:03
870WOLIŃSKI Józef 968GLIWICEM-5000:01:3300:30:04
871GŁOWACKA Marta 229LESZNOK-2000:01:4800:30:04
872SMOŁA Mieczysław 820AKMB PĘDZIWIATR GLIWICEGLIWICEM-6000:00:1800:30:06
873KOWALIK Miłosz 419GLIWICEM-3000:02:1700:30:06
874GŁOWACKI Jordan 230GLIWICEM-3000:00:3300:30:09
875WŁODARSKA Dominika 963GLIWICEK-2000:00:3200:30:10
876KLIMKIEWICZ Jakub 380Banana TeamKATOWICEM-3000:01:3200:30:10
877SERUGA Aleksandra 800RUDZICAK-2000:01:3300:30:10
878GRZEBIELUCH Tomasz 265TARNOWSKIE GÓRYM-4000:01:3900:30:11
879BIEGUN Krzysztof 36ŻYWIECM-5000:01:4200:30:13
880MAZUR Mateusz 553RACHOWICEM-3000:01:3700:30:16
881WÓJCIK Marcin 978GLIWICEM-2000:01:3700:30:16
882SEKIENDA Grzegorz 794WILCZAM-4000:01:2800:30:18
883KRAWCZYŃSKI Mirosław 440GLIWICEM-4000:01:0200:30:19
884GIEŁŻYŃSKA Angelika 221ZABRZEK-3000:01:0500:30:19
885SEKIENDA Michał 795GLIWICEM-3000:01:2800:30:19
886JANOSZEK Piotr 309GLIWICEM-4000:01:2900:30:20
887KLIMASZ Katarzyna 378KATOWICEK-2000:01:0500:30:22
888CIUK Bartosz 119OLK SP.ZOZGLIWICEM-5000:02:0700:30:23
889BINASIK Agnieszka 41Huragan LigotaKATOWICEK-4000:01:3700:30:26
890MUSIL Mike 591BYTOMM-4000:01:4900:30:32
891KHAVALYTS Anton 363CZESTOCHOWAM-2000:01:5600:30:37
892KOZIOŁ Ewa 427Poranny PatrolKRAKÓWK-4000:01:3300:30:38
893VOLOSHYNA Mariana 932CZESTOCHOWAK-3000:01:5500:30:38
894KWIATKOWSKA-STOJAK Ewelina 487CHORZÓWK-3000:00:4600:30:43
895FUGOWSKI Grzegorz 196GLIWICEM-3000:00:0000:30:46
896DYLSKI Jacek 171GLIWICEM-2000:02:1100:30:46
897FLORECKI Andrzej 190AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-6000:00:2100:30:49
898BIAŁY Michał 33DMBZAWIERCIEM-4000:00:3300:30:53
899LESZCZYK Krzysztof 1075BYTOMM-5000:00:2300:30:56
900SZYDŁOWSKI Przemysław 892GLIWICEM-4000:01:5000:30:59
901DROBNY Miłosz 161KĘDZIERZYN KOŹLEM-2000:01:1200:31:03
902LEWANDOWSKA Magdalena 503MIKOŁÓWK-3000:02:0400:31:09
903PIOTROWSKA Dorota 704RUDA ŚLĄSKAK-3000:02:0400:31:09
904PAWNUK Jan 680TARNOWSKIE GÓRYM-6000:01:3800:31:13
905BIAŁY Dagmara 34DMBZAWIERCIEK-4000:00:3300:31:18
906PRZYBYSŁAWSKA Nina 7394-toZAWIERCIEK-3000:00:3300:31:19
907ADAMUS Anna 3RUDA ŚLĄSKAK-4000:01:3700:31:19
908REWIUK-KOCUR Anna 763GLIWICEK-3000:00:4500:31:22
909KOCUR Aleksander 392GLIWICEM-4000:00:4400:31:23
910WALEWSKI Kamil 933GLIWICEM-3000:01:3900:31:26
911ESTKO Anna 182WIĘKSZYCEK-3000:01:4600:31:27
912BOGDAŁ Michał 53GLIWICEM-3000:00:3000:31:32
913MOKRZYCKA Justyna 584Orly z KnurowaKNURÒWK-3000:01:3000:31:33
914CZYSZCZOŃ Anna 138RACIBÓRZK-2000:01:4100:31:33
915ZAJĄC Jacek 994RCU UbezpieczeniaCIESZANÓWM-4000:01:5100:31:34
916ZIMNY Michał 1016GLIWICEM-4000:01:0600:31:35
917TRELA Marcin 998KNUROWM-3000:02:0100:31:40
918KASPEREK Ireneusz 353FIS - SSTZABRZEM-4000:01:4300:31:42
919BROWSKA Aleksandra 1052GLIWICEK-3000:01:4200:31:43
920KASPEREK Magdalena 352FIS - SSTZABRZEK-4000:01:4300:31:43
921MARYNIOK Marian 1072ŻORYM-5000:01:5700:31:43
922DYJAS Michał 170Cats'teamSOSNOWIECM-3000:02:0100:31:43
923PIECHOWICZ-KUROWSKA Agata 1048GLIWICEK-3000:01:4100:31:44
924MARYNIOK Patryk 545GLIWICEM-2000:01:5700:31:44
925PEROŃCZYK Paweł 681KATOWICEM-3000:01:5100:31:49
926NIEWDANA Anna 612EUVICKATOWICEK-2000:01:4800:31:51
927KWARCIŃSKA Maria 485KATOWICEK-3000:01:4800:31:51
928BANACH Witold 11brakZABRZEM-4000:00:4300:31:52
929ZGÓRSKI Grzegorz 1006GLIWICEM-4000:01:4600:31:52
930SZUMNIAK Ryszard 888GLIWICEM-5000:01:4800:31:52
931WOLNY Ewa 970ZABRZEK-4000:01:1200:31:53
932KOŁODZIEJCZYK Emilia 400Wataha -laczy nas bieganieWOŹNIKIK-2000:01:4600:31:53
933ZIELIŃSKA Izabela 1007GLIWICEK-4000:01:0000:31:54
934HAJOK Magda 274GLIWICEK-3000:01:4500:31:54
935SZELĄG Iwona 874GLIWICEK-3000:01:4500:31:54
936BŁACH Piotr Buła 44PacemakerGLIWICEM-5000:01:4500:31:54
937GÓRKA Grzegorz 243BYTOMM-5000:00:2500:31:57
938KAŁUŻNA Anna 341GLIWICEK-5000:01:4700:31:59
939CELAREK Janusz 98lecymy wartkoSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-5000:01:4500:32:00
940ROSA Anna 766-KATOWICEK-5000:01:4900:32:01
941KOPIEC Beata 407BeataZABRZEK-5000:01:4900:32:03
942ŻMUDZIŃSKI Piotr 1032GLIWICEM-3000:01:4800:32:05
943SITO Paweł 811ZABRZEM-3000:01:3900:32:17
944DZIEKAN Katarzyna 179AntonteamKĘDZIERZYN-KOŹLEK-2000:02:0100:32:17
945RUBINSKA Małgorzata 773GLIWICEK-5000:02:0700:32:21
946CIESZYŃSKA Jolanta 112KNURÓWK-5000:01:0100:32:34
947JANKOWSKA Joanna 308KRAKÓWK-3000:01:2500:32:47
948RUDNER-DERSIEWICZ Ula 774CrossFit Hellwood GliwiceGLIWICEK-3000:01:2500:32:47
949JANCZYSZYN Rafał 302GLIWICEM-2000:01:1500:32:55
950DWORNICZAK Iwona 167ZABIEGANE SIOSTRYSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK-5000:01:2800:33:04
951KOWOLIK Łukasz 421Tauron TeamZABRZEM-3000:02:0800:33:06
951JAGODZIŃSKA Daria 301RUDA ŚLĄSKAK-2000:02:0600:33:08
953WRÓBEL Dariusz 984ZABRZEM-3000:02:0700:33:08
954ĆWIKŁA Andrzej 139Tent GrupaGONIĄDZM-6000:01:0500:33:11
955PAWLARCZYK Karolina 677GLIWICEK-2000:01:3400:33:11
956LATA Monika 494KyokushinGRACZEK-4000:01:4100:33:12
957LATA Piotr 495KyokushinGRACZEM-4000:01:4100:33:12
958HOLECZEK Dominika 289KRAPKOWICEK-3000:01:5200:33:17
959ZAKLIŃSKA Katarzyna 995TMTeamGLIWICEK-4000:01:5100:33:18
960KACZMARCZYK Magdalena 331RUNTEAM PawłowicePAWŁOWICEK-2000:02:0600:33:18
961SOKÓŁ-OLEŚ Ewelina 829RUNTEAM PawłowiceJASTRZĘBIE ZDRÓJK-4000:02:0500:33:19
962NOWAK Dariusz 624FIS-SST TEAMZABRZEM-4000:01:5300:33:20
963POGORZELSKA-KLIKS Agata 715FIS-SST TEAMSOSNOWIECK-4000:01:5100:33:21
964JARCZYK Magdalena 312Koliber TeamKRAKÓWK-4000:01:1700:33:28
965KOŁODZIŃSKA Ewa 401GLIWICEK-4000:01:4000:34:13
966KOGUT Krzysztof 394Night Runners GliwiceGLIWICEM-4000:00:3000:34:23
967ZACZEK Kamil 991RUDA ŚLĄSKAM-3000:02:0200:34:34
968GAWEŁKO Rauszanija 209GLIWICEK-5000:00:4800:34:39
969KOCYAN Małgorzata 393Biegaj z TreneramiGLIWICEK-6000:00:0000:34:44
970PILARSKI Arkadiusz 700GLIWICEM-2000:01:4000:34:56
971RUTKA Wiola 776GLIWICEK-3000:01:3900:34:57
972KUĆ Rafał 464EuvicSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-3000:01:4900:35:26
973LATOS Barbara 496Zabrzańskie Towarzystwo TriathlonoweZABRZEK-6000:02:0200:35:39
974 113000:00:0000:44:27
975SKORUPA Mariusz 1106BIELSKO-BIAŁAM-4000:00:3901:12:23
976CHAVEZ Christina 1097ZABRZEK-2000:00:0001:33:27
977KAMIONKA Paweł 344ZABRZEM-3000:00:2301:33:52
978SUSEŁ Alek 865Marco pomagaMIKOŁÓWM-3000:00:0001:50:22
979KAPICKI Jan 347MYSŁOWICEM-6000:00:0001:52:45
980KISIECKI Damian 367NOVA TRADING STALE BIEGAMKATOWICEM-3000:00:00
981PŁATEK Michał 711GLIWICEM-2000:00:00
982MAŁEK Mirosław 531WUJEK BIEGAKATOWICEM-4000:00:00
Znaleziono 982 wynik(ów)