VI PÓŁMARATON GLIWICKI

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2019-10-26
Miejsce:
Gliwice
Dystans:
21.1 km
Zgłoszonych:
1113
Wystartowało:
982
Nie ukończyło:
6
Ukończyło:
976
Na trasie:
6
Pełne wyniki dla 10km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5km | 10km | 15km | 20km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | Niepełnosprawni | Mieszkanki Gliwic | Mieszkańcy Gliwic | K-16 | M-16 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

Klasyfikacja wg czasów netto. W klasyfikacji open, pierwsze 2000 miejsc wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu5_15_km
5km
10_km
10km
    
1OLIJNYK Pawel 1147One TeamOSTRÓW WIELKOPOLSKIM-3000:00:0100:16:0800:32:45
2MALINA Dawid 1040Inżynieria bieganiaRYBNIKM-2000:00:0000:16:0900:32:46
3CIEPLAK Marcin 1148RYBNIKM-2000:00:0000:16:3700:34:37
4MUSKIETORZ Piotr 593MIKOŁÓWM-3000:00:0100:17:2600:35:01
5ŻURAWIK Daniel 1034PPI SYSTEMY-GRZEWCZEJAWORZNOM-3000:00:0100:17:1800:35:02
6WOJTACHA Adrian 965KS OLKUSZOLKUSZM-2000:00:0200:17:3000:35:15
7SZWASA Mateusz 1119OTK RzeźnikGLIWICEM-2000:00:0100:18:0200:36:14
8SZCZECIŃSKI Maciej 871INŻYNIERIA BIEGANIAGLIWICEM-3000:00:0100:18:1500:36:50
9RYSZ Robert 784ZABRZEM-3000:00:0200:18:1300:36:59
10POLAK Bogdan 1076GLIWICEM-4000:00:0200:18:3700:37:18
11ŁUKASIEWICZ Sebastian 518Klub Biegowy GepardMIEDZIANA GÓRAM-3000:00:0100:18:3700:37:19
12MOMRO Łukasz 585AKMB PEDZIWIATR GLIWICEŚWIĘTOCHŁOWICEM-3000:00:0100:18:3500:37:49
13JĘDROS Przemysław 318Inżynieria Biegania TeamGLIWICEM-3000:00:0200:19:0000:38:19
14PROKOPIUK Robert 730KalwatPIASECZNA GORKAM-4000:00:0100:19:0600:38:42
15STAWINOGA Janusz 846HirschvogelZABRZEM-4000:00:0300:19:0900:38:52
16KNESZ Krzysztof 385WODZISŁAW ŚLĄSKIM-3000:00:0200:19:0900:38:57
17HARZOWSKI Mateusz 278WROCŁAWM-2000:00:0100:19:1000:38:58
18KLIMAS Tomasz 375GLIWICEM-4000:00:0000:19:0800:38:59
19WIERZCHOWSKI Tomasz 948Northmill Running TeamKATOWICEM-3000:00:0200:19:1600:39:02
20GRZYWACZ Marcin 271Signify BielskoCZECHOWICE-DZIEDZICEM-4000:00:0300:19:2000:39:08
21DUŹNIAK Dominik 165Step-DanceGLIWICEM-3000:00:0200:19:1900:39:19
22SZYMURA Wojciech 898Decathlon Rybnik & PrzyjacieleRYBNIKM-4000:00:0500:19:2900:39:46
23DAMEC Aleksnder 144OchajoRun & FriendsRYBNIKM-4000:00:0500:19:4500:39:49
24FALEJCZYK Mateusz 185Holbox PolandGLIWICEM-2000:00:0100:19:4800:39:57
25LASKOWSKI Tomasz 493AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-4000:00:0400:19:4600:40:06
26LEDWOŃ Paweł 1068TYCHYM-3000:00:0300:20:0400:40:09
27SOLAREK Mateusz 1063GLIWICEM-2000:00:0600:19:4200:40:09
28KOŁODZIEJCZYK Łukasz 1121UKS Kometa GliwiceGLIWICEM-1600:00:0900:19:2100:40:15
29DE LA PARRA Inaki 154Way2Champ.comKATOWICEM-3000:00:0600:20:1900:40:17
30PRZELIORZ Paweł 734RYBNIKM-3000:00:0200:19:4800:40:24
31LANGNER Radosław 491Way2Champ.com / VEGE RUNNERSWROCŁAWM-3000:00:0600:20:1900:40:36
32STUCHLIK Marek 860Aktywna Pszczyna Runners TeamJARZĄBKOWICEM-3000:00:0200:20:1000:40:47
33WOŹNIAK Grzegorz 1056BYTOMM-3000:00:0500:20:2600:40:51
34PATAS Magdalena 1053WODZISŁAW ŚLĄSKIK-2000:00:0100:20:1300:40:58
35PALT Tomasz 664KATOWICEM-4000:00:0200:20:1200:41:03
36PRZEŹDZIAK Zygmunt 737Gmina Strzelce OpolskieSTRZELCE OPOLSKIEM-4000:00:0400:20:2500:41:03
37ŻOGAŁA Jan 1033Huragan LigotaKATOWICEM-4000:00:0500:20:1400:41:04
38PODSIADŁO Adam 714KRAKÓWM-3000:00:0200:20:0500:41:15
39OŻÓG Marek 655Night RunnersKATOWICEM-2000:00:0400:19:5300:41:23
40MARKIEWICZ Marcin 1059WITOSZÓWM-4000:00:0400:20:2900:41:28
41ŻŁOBIŃSKI Krzysztof 1031TYCHYM-6000:00:0900:20:3200:41:35
42RATYŃSKI Bartłomiej 755Happy RunnersBYTOMM-3000:00:1400:20:5100:41:41
43RAJTAR Krzysztof 1098Way2ChampKRAKÓWM-4000:00:0600:20:1900:41:52
44WIŚNIEWSKI Mateusz 960wisnia_m_aktywnie365CIENIN KOŚCIELNYM-2000:00:0400:20:4900:41:53
45SIWY Sebastian 1103MIKOŁÓWM-4000:00:0600:20:4700:41:56
46PIELA Mateusz 692SZTURMSOBLÓWKAM-2000:00:0400:20:2600:42:02
47NOWAK Kamil 620ZAWIERCIEM-3000:00:1400:20:4800:42:06
48ZIELIŃSKI Ireneusz 1008JASTRZĘBIE-ZDRÓJM-5000:00:1000:20:4700:42:08
49PIENIĄŻEK Krzysztof 693Inżynieria Biegania TeamGLIWICEM-4000:00:0500:20:5300:42:10
50FABIAN Michał 184CHORZÓWM-4000:00:0900:20:5100:42:10
51CHOMIK Rafał 104Way2Champ/ pacemakerGLIWICEM-4000:00:0700:20:5300:42:12
52PROBE Bartek 729Twój staryGLIWICEM-3000:00:0800:20:5200:42:12
53ADAMSKI Krzysztof 2PRZYSZOWICEM-3000:00:0800:20:5300:42:12
54BORSIAK Sebastian 61Opel Active TeamGLIWICEM-3000:00:0900:20:5300:42:12
55BARAN Ryszard 14CHORZÓWM-3000:00:0500:20:3400:42:13
56LIPIŃSKI Tomasz 509Lichota TeamSKOCZÓWM-4000:00:0700:20:5300:42:13
57BROSZ Michał 73PANIÓWKIM-5000:00:0700:20:5000:42:13
58GROŃ Krystian 259PACEMAKERZABRZEM-2000:00:0700:20:5300:42:13
59HOZAKOWSKI Marcin 292CZĘSTCHOWAM-2000:00:0700:20:5700:42:13
60RAJTOR Paweł 1049GLIWICEM-3000:00:0900:20:5400:42:14
61JĘDZURA Daniel 321Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:00:0900:20:5100:42:18
62SIELSKI Jarosław 804Opel Active TeamGLIWICEM-4000:00:0800:20:4600:42:19
63LASKOWSKA Katarzyna 492IB team GliwiceGLIWICEK-4000:00:0400:20:5500:42:23
64BERKE Rafał 25BATORY LOTOCHORZÓWM-4000:00:0700:20:3300:42:23
65STĘPIEŃ Wojciech 849Compañeros Asfalt TeamGLIWICEM-4000:00:1200:20:5100:42:23
66KLEWANIEC Jakub 373TARNOWSKIE GÓRYM-3000:00:1100:20:5600:42:24
67KILAN Przemysław 366KB Florian Zajączki DrugieIWANOWICE DUŻEM-2000:00:0700:20:5300:42:31
68PALEJ Zuzanna 661MIELECK-2000:00:0700:20:5400:42:32
69GRUSZCZYŃSKI Stanisław 263GLIWICEM-3000:00:0700:20:5400:42:33
70GRAMATYKA Jan 253Future Processing Running TeamGLIWICEM-3000:00:0300:21:0500:42:40
71MASŁOŃ Błażej 1149OSP Prudnik MałyRUDNIK MAŁYM-5000:00:1600:21:0700:42:40
72KRĘŻOŁEK Daniel 441GLIWICEM-4000:00:1000:21:0200:42:43
73KANIA Michał 346RYBNIKM-4000:00:0900:21:1600:42:49
74CZEPIGA Jan 130RUDA ŚLĄSKAM-4000:00:0800:21:0000:42:51
75STOLORZ Katarzyna 853INŻYNIERIA BIEGANIATYCHYK-3000:00:1200:21:1400:42:57
76DOBICZEK Łukasz 155LĘDZINYM-3000:00:0800:21:1200:42:58
77NIKODON Paweł 613Nikodon Dream TeamGLIWICEM-4000:00:1000:20:5200:42:59
78SMYCZEK Bartosz 822KilometrożercaRYBNIKM-3000:00:1600:21:0100:43:02
79DENICKI Przemysław 151Vege RunnersKNURÓWM-2000:00:0700:21:1500:43:03
80NOWICKI Szymon 628ZABRZEM-3000:00:3400:21:2600:43:03
81SPYCHALSKI Adam 835Leiber TeamRUDA ŚLĄSKAM-4000:00:0400:21:1400:43:07
82BUŁAWA Filip 3141UKS Kometa GliwiceGLIWICEM-1600:00:1000:20:2800:43:13
83KŁYK Dominik 384ZABRZEM-3000:00:0800:21:2000:43:14
84FIREK Rafał 1060OŚWIĘCIMM-4000:00:1300:21:3300:43:17
85BUBAŁA Łukasz 81SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-3000:00:0700:20:5600:43:23
86POŚNIAK Tomasz 724istaZIMNA WÓDKAM-3000:00:0500:21:0100:43:24
87TKACZ Piotr 908CHORZÓWM-3000:00:1900:22:0600:43:24
88TEKLA Krzysztof 907LĘDZINYM-3000:00:1800:21:2800:43:32
89ANTOŃCZYK Adam 4JASTRZEBIE ZDROJM-5000:00:1000:21:0600:43:37
90SAWCZYN Tomasz 792Ti22ESBRZĘKOWICE DOLNEM-4000:00:1300:21:2900:43:37
91KALUKIEWICZ Dobromił 338FramigaWARSZAWAM-3000:00:1400:21:3800:43:40
92ROMIK Krzysztof 1096HELI POLSKAPYSKOWICEM-4000:00:1000:21:3300:43:46
93ŻELIŃSKI Michał 1030CSC Adventure AcademyCHORZÓWM-2000:00:1100:21:4700:43:55
94FURMAN Paweł 197Huragan LigotaKATOWICEM-3000:00:1600:21:4600:43:59
95STACHOWICZ Kamil 837LecęBoChcęDĄBROWA GÓRNICZAM-4000:00:0600:21:5200:44:03
96BANYŚ Jacek 13Mostostal Zabrze UNITEDZAWIERCIEM-4000:00:0900:21:2300:44:05
97BEŚKA Sławomir 26OchajoRun & FriendsRYBNIKM-4000:00:0500:20:5400:44:10
98HERNACKI Karol 285LISWARTA KRZEPICEKRZEPICEM-3000:00:1600:22:0300:44:14
99GÓRECKI Michał 1095BPSCZABRZEM-4000:00:1300:21:3500:44:16
100PAJĄK Krzysztof 658WROCŁAWM-3000:00:1600:21:4800:44:17
101KONIECZNA Anna 402GLIWICEK-2000:00:0900:21:1800:44:18
102SZMIGIEL Klaudia 877Woźniak Running TeamWĘGRZYNÓWK-2000:00:1000:21:4800:44:23
103BIAŁAS Adam 28grupa biegowa 65STRZYŻOWICEM-2000:00:3800:21:4500:44:24
104KRAWCZYK Karol 435JAWORZNOM-3000:00:1000:22:0000:44:25
105WOLLNY Kamil 969Eko-Okna RunnersKORNICEM-2000:00:1200:21:5300:44:25
106FLORKIEWICZ Sławomir 192SOSNOWIECM-5000:00:1200:21:5200:44:32
107GABRYŚ Jacek 200PRUCHNAM-3000:00:1300:21:5900:44:36
108KWIATKOWSKI Grzegorz 489ŻERNICAM-4000:00:1100:21:1500:44:37
109GRAETSCH Sebastian 252VattenfallRUDA ŚLĄSKAM-3000:00:0900:21:0300:44:42
110NIEDBAŁ Łukasz 606GTT - Inter ProjektGLIWICEM-3000:00:0500:22:1400:44:44
111WÓJCIK Zbigniew 983TARNOWSKIE GÓRYM-4000:00:1700:22:1300:44:44
112BUJAK Marek 89#czeladzbiegaCZELADŹM-4000:00:2100:22:1900:44:45
113FURMANEK Łukasz 198Klub Biegacza Santander Consumer BankWILCZAM-3000:00:0800:22:0300:44:46
114MIRONOWICZ Bartlomiej 576GLIWICEM-3000:00:2100:21:5200:44:47
115STRZELCZYK Ewa 858Huragan LigotaKATOWICEK-4000:00:1500:22:0000:44:49
116NOWAK Adam 622GLIWICEM-4000:00:1800:22:1400:44:49
117GRZESIKIEWICZ Mariusz 267GLIWICEM-4000:00:1300:22:1000:44:51
118ROSKOSZ Rafał 768PRO WINDOW TEAM Tarnowskie GóryTARNOWSKIE GÓRYM-4000:00:1900:22:0900:44:53
119DREJA Zbigi 159GLIWICEM-4000:00:1800:22:4600:44:54
120CIEŚLIK Paweł 115Chateau ChalinPOZNAŃM-4000:00:0800:21:3900:44:55
121MANDOK Bogdan 532SOŚNICOWICEM-4000:00:0300:21:1100:44:57
122KRÓL Dariusz 445Speleoklub Dąbrowa GórniczaRUDA ŚLĄSKAM-3000:00:0400:21:5800:44:57
123BIELA Grzegorz 37GIBKE GIZDYZAWADAM-3000:00:0900:21:5000:44:57
124NAWROCKI Szymon 602MIKOŁÓWM-4000:00:1200:22:3100:45:03
125ZYGUŁA Piotr 1025DCWRPKATOWICEM-4000:00:1200:22:3100:45:03
126SIWEK Dariusz 812nowiny.plWYMYSŁÓWM-5000:00:0600:22:1100:45:08
127KAŁAMARZ Mariusz 339GLIWICEM-4000:00:0600:21:5200:45:09
128ZDON Paweł 1002KĘDZIERZYN-KOŹLEM-3000:00:0900:22:2700:45:10
129NIŹNIKIEWICZ Grzegorz 616KLESZCZÓWM-4000:00:2700:22:4000:45:13
130BOSOWSKI Tomasz 65PANIÓWKIM-4000:00:2000:22:3400:45:14
131GORCZYCKI Arkadiusz 241Miechowicka Grupa BiegowaCHORZÓWM-3000:00:1500:22:1800:45:17
132TLOŁKA Michał 909ŻORYM-3000:00:1400:22:4700:45:19
133MAZUR Patrycja 557Huragan LigotaKATOWICEK-4000:00:1600:21:5900:45:19
134HOŁYŃSKI Tomasz 290Orły z KnurowaKNURÓWM-4000:00:3600:22:4900:45:19
135BIELA Rafał 38GLIWICEM-4000:00:1400:22:4700:45:20
136GRZYB Dariusz 269niezrzeszonyCZĘSTOCHOWAM-4000:00:1600:22:5300:45:20
137NITKA Sebastian 615GLIWICEM-4000:00:0300:21:5500:45:21
138STANISZ Marcin 841Night Runners PyskowicePYSKOWICEM-3000:00:2400:22:3900:45:21
139ŁOAZA Krzysztof 516Night Runners PyskowicePYSKOWICEM-4000:00:2400:22:4600:45:21
140CHAŁADYN Sławek 99Inżynieria bieganiaDZIAŁOSZYNM-3000:00:1200:22:2300:45:24
141ODOSZEWSKI Roman 631Oasis Sport TEAMGLIWICEM-4000:00:1100:22:0400:45:27
142WÓJCIK Dariusz 981GLIWICEM-4000:00:1300:22:2000:45:29
143BEHRENDT Jakub 21Lece Bo ChceGLIWICEM-4000:00:2800:22:4300:45:32
144BĄK-CESARZ Damian 20Bieg na rekord :)GLIWICEM-2000:00:4000:22:5400:45:35
145KUSEK Andrzej 1061GLIWICEM-4000:00:1500:22:4000:45:37
146DYGDOŃ Paweł 168KATOWICEM-4000:00:0600:22:4100:45:38
147BRYŁA Grzegorz 76KNURÓWM-4000:00:5300:22:5500:45:40
148GOLDA Piotr 1085GLIWICEM-4000:00:0400:22:5600:45:41
149KULPA Marek 4734QMMIĘDZYRZECZE GÓRNEM-3000:00:0500:22:3400:45:41
150KURTO Grzegorz 479BBrunnersBIELSKO-BIAŁAM-4000:00:0500:22:3400:45:41
151BURCZYK Klaudiusz 94URBANOWICEM-3000:00:0800:22:2900:45:42
152ZADEBERNY Amadeusz 992GLIWICEM-2000:00:2600:22:4600:45:42
153CICHOŃSKI Damian 111Orange PolskaBĘDZINM-4000:00:0500:22:5800:45:46
154MICHALSKI Jarosław 565Hetman Tarnowskie GóryTARNOWSKIE GÓRYM-3000:00:2400:22:3700:45:46
155KUBERA Dawid 457alwaysinmotion.plTYCHYM-3000:00:1100:22:0500:45:52
156PIETYSZUK Darek 697Mostostal Zabrze UNITEDGLIWICEM-4000:00:2500:22:3900:45:55
157WIŚNIEWSKI Jarosław 961MOSTOSTA:L ZABRZE UnitedSOSNOWIECM-4000:00:2500:22:3900:45:56
158SIERADZKI Dariusz 806Biegaj z TreneramiGLIWICEM-3000:00:0900:22:5000:45:57
159LEWICKI Tomasz 506AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-4000:00:1000:22:4900:46:01
160LEWICKA Justyna 505Ista biegamyGLIWICEK-3000:00:1000:22:5000:46:01
161PALEJ Dawid 662PSEKATOWICEM-2000:00:0700:22:4400:46:02
162NOWAK Mariusz 621HirschvogelGLIWICEM-4000:00:1300:22:3900:46:02
163PAWLIKOWSKI Marcin 679Parkrun KatowiceKATOWICEM-2000:00:2100:23:1400:46:06
164DUDEK Monika 163PCHSPORTteamZIĘBICEK-3000:00:0400:22:4200:46:07
165CZAJKA Roman 122GLIWICEM-4000:00:1400:22:4800:46:07
166DESZYŃSKI Damian 153ista biegAmyGLIWICEM-4000:01:0300:23:0100:46:09
167WRZESIEŃ Dariusz 986GLIWICEM-3000:00:4000:23:0700:46:13
168OPIŁEK Marek 640EuvicKATOWICEM-3000:00:2600:23:0600:46:15
169TRZEWICZEK Marcin 917ZABRZEM-4000:00:2800:22:4800:46:22
170ŁAKOMY Piotr 1087GLIWICEM-3000:00:4500:23:0300:46:23
171MIECZNIKOWSKI Jacek 569KATOWICEM-4000:00:1900:22:5400:46:25
172REMIORZ Piotr 1071GLIWICEM-5000:00:3600:22:5500:46:26
173ŚLIWA Paweł 901GLIWICEM-2000:00:4000:23:1100:46:30
174WIDERA Marek 944SORBCHEMKATOWICEM-3000:00:3000:23:0700:46:31
175ORZECH Michał 645Mustangi GliwiceGLIWICEM-3000:00:1500:23:0900:46:38
176WOMELA Maciej 973GLIWICEM-3000:00:2600:23:2200:46:41
177ŁATKA Łukasz 514RYBNIKM-3000:00:2700:23:2300:46:41
178MACHALICA Dominik 1062GLIWICEM-3000:00:3500:23:1600:46:41
179POJDA Grzegorz 716Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy RazemRYBNIKM-4000:00:2100:23:0900:46:42
180PIETRUSZEWSKI Marcin 695Biegam Bo LubięWANCERZÓWM-3000:00:2600:23:2500:46:42
181ZIÓŁKOWSKI Grzegorz 1018GLIWICEM-5000:00:3000:23:2000:46:42
182KRAICZICZEK Krzysztof 431Keller Williams Power TeamGLIWICEM-4000:00:2500:23:2300:46:44
183CZARNIK Jędrzej 126TARNÓWM-2000:00:2100:23:2700:46:45
184MEJER Krzysztof 559KRS TKKF Jastrząb Ruda SląskaRUDA ŚLĄSKAM-5000:00:1700:23:1500:46:46
185WENGLORZ Marcin 942TBFCIESZYNM-2000:00:2300:23:2600:46:46
186KULIŚ Jakub 472RACIBÓRZM-2000:00:1800:23:3400:46:47
187BEŁKOT Arkadiusz 23ŚWIĘTOCHŁOWICEM-4000:00:2000:23:2800:46:47
188PTAK Bartłomiej 1118KRAKÓWM-4000:00:2100:23:2800:46:47
189NOWAKOWSKI Dominik 1078GLIWICEM-2000:00:1100:21:2100:46:48
190UKLAŃSKI Krzysztof 925EuvicRUDA ŚLĄSKAM-2000:00:1900:23:2900:46:48
191MOJ Tomasz 582CHORZÓWM-4000:00:2300:23:2600:46:48
192MOJ Adam 583CHORZÓWM-3000:00:2600:23:2500:46:48
193SIKORA Marek 807W Pogoni za DuchemDĄBROWA GÓRNICZAM-4000:00:1500:23:1000:46:49
194NASTULA Dariusz 601PYSKOWICEM-3000:00:1600:23:3000:46:49
195TRACZUK Marek 915GLIWICEM-4000:00:1900:23:3000:46:49
196MALCHERCZYK Grzegorz 527ŻERNICAM-2000:00:2800:23:2400:46:49
197SAKOWSKI Maciej 788Huragan LigotaKATOWICEM-4000:00:1700:23:3000:46:50
198PĘCHERCZYK Antoni 684KATOWICEM-5000:00:1700:23:3000:46:50
199BROLL Rafał 72CHORZÓWM-4000:00:1700:23:3000:46:50
200FINKBEINER Łukasz 188KATOWICEM-3000:00:1800:23:3000:46:50
201KLAPETEK Jacek 371ŚKK GoliatKATOWICEM-5000:00:2700:23:2000:46:50
202BOGACZ Paweł 52GLIWICEM-3000:00:1300:22:5100:46:51
203NIESZPOREK Adam 610Run-3LEBOSZOWICEM-4000:00:1500:23:1500:46:51
204NYKIEL Mariusz 630SOCIOS SILESIAMYSŁOWICEM-3000:00:1600:23:3100:46:51
205SOBANIA Tomasz 823Piast Gliwice/ pacemakerTOSZEKM-2000:00:1600:23:3100:46:51
206TANISTRA - SŁOWIK Katarzyna 906HURAGAN LIGOTAKATOWICEK-4000:00:2000:23:2700:46:51
207BRODEK Andrzej 69CERTUMGLIWICEM-5000:00:1000:22:3300:46:52
208ZYMELA Dawid 1026TOSZEKM-3000:00:2100:23:3000:46:52
209WILK Dawid 954PACEMAKERZABRZEM-3000:00:1600:23:3100:46:53
210KASZOWSKI Marcin 354GLIWICEM-4000:00:1700:23:3100:46:53
211CHEJDYS Krystian 100Biegnę ale dokądGLIWICEM-3000:00:1900:23:3300:46:53
212RYBIŃSKI Łukasz 780EŁKA TeamRUDA ŚLĄSKAM-3000:00:4400:23:1000:46:53
213GRZONDZIEL Mirek 268Huragan LigotaKATOWICEM-4000:00:1800:23:3100:46:54
214SZNYDER Wojciech 879GLIWICEM-4000:00:1100:23:3700:46:57
215GDOWSKI Slawek 216Spasione miśkiGLIWICEM-3000:00:1900:23:3300:46:57
216NIESLER Michał 609Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:00:0700:23:3400:46:58
217ŻABIŃSKI Tomasz 1027BYTOMM-2000:00:1800:23:3300:47:00
218HERTMAN Paweł 286BYTOMM-2000:00:1800:23:3300:47:00
219MYSLIWIEC Wojciech 595Dystans LubomiaLUBOMIAM-3000:00:2000:23:2900:47:01
220SEROCKI Michał 799GLIWICEM-3000:00:3000:23:3300:47:01
221BORTEL Mirosław 6240 LATEK SPLA TYCHYTYCHYM-4000:00:0100:22:5800:47:05
222WÓJCIKOWSKI Mateusz 982Anica TeamGLIWICEM-2000:00:2300:23:2800:47:05
223WALKOWIAK Piotr 934KNURÓWM-4000:00:0000:23:4900:47:09
224JANECZEK Marek 303GLIWICEM-4000:00:1700:23:3400:47:10
225KRUK Grzegorz 449CZĘSTOCHOWAM-5000:00:2200:23:3500:47:10
226RATAJCZAK Krystian 1092ZABRZEM-3000:00:2300:23:5800:47:12
227BEHRENDT Bartek 1045GLIWICEM-5000:00:5700:23:4500:47:13
228LAWACZ Waldemar 497ZABRZEM-5000:00:2800:23:0300:47:14
229WÓJCIK Rafał 977PIEKARY ŚLĄSKIEM-4000:00:2000:23:3200:47:16
230MAY-MAJEWSKI Michał 5514 MGLIWICEM-3000:00:2400:23:3800:47:18
231WYRZGOL Andrzej 988KIELCZAM-4000:00:3200:23:2900:47:20
232PUDLO Arkadiusz 1051DASIS TEAM CLUBZIEMIĘCICEM-4000:00:2400:23:2400:47:22
233WIELOCH Agnieszka 947Huragan Ligota/Ambitni AmatorzyKATOWICEK-3000:00:2000:23:3100:47:23
234TORBA Kacper 914Jurassic RunnersKATOWICEM-2000:01:0200:23:5100:47:24
235RAWŁUSZEWICZ Waldemar 756ZABRZEM-5000:00:1600:23:4300:47:25
236BOTOR Mateusz 67KATOWICEM-3000:00:2800:23:3800:47:25
237KLEPACKA-GANCARZ Barbara 372Mustangi GliwiceGLIWICEK-4000:00:1600:23:0800:47:26
238MIKULSKI Jacek 573BYTOMM-3000:00:2000:23:5000:47:27
239RUSZCZYK Marek 775GLIWICEM-4000:00:2400:23:3300:47:28
240ZIOBER Grzegorz 1017Sparta PLATFUSGLIWICEM-4000:00:5300:24:0600:47:28
241KOPEĆ Tomasz 406GLIWICEM-4000:00:1300:23:0300:47:29
242OSZYWA Damian 1065KIELCEM-3000:00:1900:23:3400:47:29
243SZAFRAŃSKI Michał 868KATOWICEM-4000:00:2300:23:3400:47:29
244MŁYŃCZAK Piotr 579Euvic GliwiceGLIWICEM-4000:00:3000:23:3800:47:30
245SKRZYPEK Krzysztof 817KATOWICEM-4000:00:1800:23:3400:47:31
246BLOCH Grzegorz 43Wr1 Oyama karate KatowiceRUDA ŚLĄSKAM-3000:00:2900:23:2100:47:33
247OSOJCA Mariusz 649FLUORORNONTOWICEM-4000:01:0000:23:4900:47:33
248ZIELIŃSKI Jacek 1009BIELSKO BIAŁAM-3000:01:0500:23:5500:47:37
249JAROSZYŃSKI Tomasz 1086GLIWICEM-2000:00:2400:23:4800:47:39
250PIKULSKI Łukasz 699KNURÓWM-3000:00:2700:23:3700:47:42
251MAZUR Krzysztof 552OPEL ACTIVE TEAMGLIWICEM-4000:01:0100:24:0300:47:43
252DOBOSZ Daniel 156GLIWICEM-4000:00:4100:23:1500:47:45
253BUK Marcin 91TriDivisionGLIWICEM-3000:00:4800:23:3900:47:46
254MARTYNIUK Ryszard 542GMINA STRZELCE OPOLSKIESTRZELCE OPOLSKIEM-3000:00:4600:23:2700:47:48
255TYSZKIEWICZ Cuma 920GLIWICEM-4000:00:5400:23:4500:47:53
256GARBACZ Damian 206SOŚNICOWICEM-3000:00:2400:23:0200:47:55
257ŻMIJEWSKI Dariusz 1094GLIWICEM-5000:00:3800:23:4000:47:55
258RYGOL Daniel 782Gibke GizdyTWORÓGM-2000:00:1700:23:4100:47:56
259BUKOWIEC Szymon 92GLIWICEM-2000:00:1600:23:2700:48:01
260PLUCIŃSKI Michał 709SOSNOWIECM-3000:00:3900:23:5000:48:03
261ZWOLIŃSKI Gabriel 1023AERO-SYSTEM.PLKATOWICEM-3000:00:1900:23:3300:48:05
262OWCZAREK Paweł 653BIELSKO-BIAŁAM-4000:00:3000:24:0600:48:05
263WOŁOSZ Marcin 972Quercus On TourCZĘSTOCHOWAM-4000:00:3300:23:5700:48:10
264SOTER Bartłomiej 833CZELADŹM-3000:01:0700:23:5600:48:10
265GANCARZ Maciej 205Mustangi GliwiceGLIWICEM-4000:00:1600:23:1900:48:12
266ZIELONKA Jacek 1011PSOFIXZABRZEM-3000:00:5300:23:5500:48:12
267PILCH-NANOWSKA Agnieszka 701GLIWICEK-4000:00:2200:23:4900:48:14
268PARUZEL Ireneusz 671ZABIEGANI NAUCZYCIELEMIKOŁÓWM-4000:00:2500:23:2900:48:14
269KRZYCKI Łukasz 454TYCHYM-3000:00:3800:24:2400:48:14
270RAK-SŁOMCZYŃSKA Magdalena 753CZĘSTOCHOWAK-3000:00:3500:23:4700:48:16
271KOWYNIA Grzegorz 423ANTONTEAMTWARDAWAM-2000:01:0900:24:2700:48:16
272JĘDRUŚ Jakub 319Dzik LigotaJASTRZĘBIE-ZDRÓJM-2000:00:0300:22:3000:48:18
273GIEMZA Armin 222TACISZÓWM-2000:01:1000:24:2400:48:21
274ROSADA Zdzisław 767GLIWICEM-6000:00:3600:24:1400:48:24
275CYGAN Piotr 120ZABRZEM-5000:00:4200:24:0800:48:24
276DYMEK Bartosz 172GLIWICEM-3000:00:5600:24:1500:48:26
277WASZAK Damian 937PYSKOWICEM-4000:00:3100:24:2300:48:28
278PŁONKA Krzysztof 712JASTRZĘBIE-ZDRÓJM-5000:00:3400:24:0700:48:28
279BAJOREK Dawid 9Biegam w KATOKATOWICEM-2000:00:1100:24:0700:48:30
280NITARSKI Patryk 614Night Runners GliwiceGLIWICEM-4000:00:3600:24:1500:48:30
281CHRZĄŚCIK Tomasz 105KATOWICEM-3000:00:3900:24:1600:48:30
282MACZUGA Bartłomiej 522PacemakerGLIWICEM-3000:00:3400:24:1600:48:31
283WIERZCHOWSKI Jędrzej 949SOSNOWIECM-3000:00:3400:24:1600:48:31
284ROGOSZ Michał 764GLIWICEM-3000:00:2800:24:1700:48:33
285HOMOTIUK Michał 291ŻERNICAM-4000:00:2900:23:5400:48:34
286JUDA Artur 324RADZIONKÓWM-4000:00:3200:24:2000:48:34
287ROSEK Jarosław 1057MOGILANYM-4000:00:3900:24:1200:48:34
288PURCZYNSKI Jan 744RYBNIKM-5000:00:3600:24:3100:48:35
289SKLORZ Marcin 813GLIWICEM-2000:00:3600:24:2000:48:36
290ORLIK Jerzy 644GLIWICEM-6000:00:1000:23:3100:48:37
291STANACH Tomasz 840MYŚLENICEM-2000:00:3500:24:1700:48:37
292GRESZTA Grzegorz 256Jah rastaGLIWICEM-3000:00:5100:24:0100:48:37
293NORBERT Teichmann 619GLIWICEM-5000:00:0000:24:1700:48:38
294SMYK Robert 1050Night Runners GliwiceGLIWICEM-4000:00:3500:24:1600:48:38
295WASIK Marcin 936Mustangi GliwiceGLIWICEM-4000:00:3600:24:1600:48:38
296KRAJEWSKI Radosław 433GLIWICEM-3000:00:2300:24:0100:48:41
297ŻABICKI Mariusz 1091GLIWICEM-3000:00:2600:24:0200:48:45
298BICZYSKI Paweł 35KNURÓWM-3000:00:3500:24:1600:48:46
299KOZIOŁ Artur 428Poranny PatrolKRAKÓWM-4000:01:3500:24:1800:48:46
300SKOTNICKI Paweł 815GLIWICEM-3000:00:2500:23:4300:48:48
301JAGIEŁA Michał 300PANIÓWKIM-3000:00:0700:24:1900:48:49
302KOCUR Patryk 391KATOWICEM-4000:00:2100:24:3100:48:49
303UJMA Michał 924GLIWICEM-3000:00:1600:23:5200:48:50
304POLUS Agnieszka 719RUDA ŚLĄSKAK-2000:00:5400:24:1600:48:50
305SOWIAR Maciej 1102AntonteamGLIWICEM-2000:00:3500:24:2100:48:54
306SIELSKA Joanna 803Opel Active TeamGLIWICEK-4000:00:0900:24:0600:48:55
307ZMACZYŃSKI Andrzej 1019Way2ChampKRAKÓWM-3000:00:3300:23:4600:48:59
308OSTROWSKI Rafał 652OPOLEM-4000:00:5100:24:0300:48:59
309KAJSTURA Tomasz 335RYBNIKM-3000:00:3200:24:3400:49:01
310BRZEZIŃSKI Przemysław 78GLIWICEM-3000:00:3300:24:2600:49:06
311RUTKOWSKI Michał 777GLIWICEM-3000:00:3300:24:2600:49:06
312KURZYK Dariusz 480GLIWICEM-3000:00:1400:23:1800:49:07
313MRZYK Ireneusz 590Biegacze mogą dłużejZABRZEM-3000:00:3800:24:2600:49:09
314GAWENDA Dariusz 210KOBIORM-4000:00:3500:24:1200:49:10
315BAUC Bartłomiej 19Ledwo żywyKATOWICEM-3000:00:3800:24:1500:49:13
316GŁOGOWSKI Konrad 228GLIWICEM-3000:00:2200:24:2500:49:15
317BOBOWSKI Dawid 50Wiśnia oddaj Quake III: ArenaGLIWICEM-2000:00:2000:24:1300:49:17
318KAWKA Łukasz 357Night Runners ŚląskSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-3000:00:3900:24:2400:49:17
319NIESZWIC Terencjusz 611Wiśnia oddaj Quake III: ArenaRUDNOM-2000:00:1900:24:1400:49:18
320STOPPEL Piotr 854KNURÓWM-2000:00:4300:24:2900:49:21
321MACYSZUJ Waldemar 1054GLIWICEM-5000:00:4500:24:4300:49:22
322MARCINIAK Rafał 5351986GLIWICEM-3000:01:1400:24:4800:49:26
323KOPPEL Bartłomiej 409GLIWICEM-3000:00:2900:23:5400:49:27
324JABŁOŃSKI Łukasz 298FIS-SST TEAMTYCHYM-2000:01:4200:25:1100:49:27
325SCHAB Bartłomiej 793GLIWICEM-3000:01:1000:24:3300:49:28
326LUBICKI Wojciech 512brakZABRZEM-5000:00:1600:24:3500:49:29
327PACUŁA Piotr 656AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-6000:00:0100:24:2200:49:30
328OZYP Mariusz 654GLIWICEM-3000:00:0200:24:3200:49:32
329CZERNEK Marek 131biegaj z treneramiGLIWICEM-4000:00:1700:24:3300:49:32
330ADAMSKI Daniel 1066ZABRZEM-3000:01:5500:24:3100:49:33
331BANACH Magda 10GLIWICEK-2000:00:3700:24:3600:49:34
332KUBIAK Mateusz 1101GLIWICEM-3000:00:5200:24:0000:49:35
333SALAMON Emil 789Opel Active TeamGLIWICEM-3000:00:2600:24:4700:49:37
334PYZIK Tomasz 749Drużyna mojacukrzyca.plGLIWICEM-4000:00:5700:24:3700:49:37
335JANIKOWSKI Michał 307KATOWICEM-4000:00:2700:24:0000:49:39
336SULIN Marek 863Spartanie DzieciomGLIWICEM-4000:00:1300:24:1900:49:40
337KĄDZIELA Jan 359KNURÓWM-4000:00:5200:24:1900:49:40
338GOLA Daniel 236GLIWICEM-2000:00:3600:24:3700:49:41
339RĄB Agnieszka 758WARSZAWAK-4000:00:4300:24:4100:49:41
340JĘDRYKA Piotr 320DRIVBYTOMM-4000:00:1200:24:1400:49:42
341KUCHNIA Krzysztof 459TS Regle Szklarska PorębaRYBNICAM-5000:00:3600:24:4000:49:44
342STASIOWSKI Dawid 844DTiQ PolandTARNOWSKIE GÓRYM-2000:01:4200:24:4600:49:44
343LASICZ Aleksandra 1111GLIWICEK-4000:00:5800:25:0100:49:45
344WOJTUKIEWICZ Artur 967DHL RUN CLUBGLIWICEM-4000:00:2400:24:5200:49:46
345STACHOWSKI Wojciech 838GLIWICEM-4000:00:3600:24:2900:49:46
346SOSNOWSKI Maciej 831ZABRZEM-3000:00:4900:24:2800:49:46
347GDYNIA Daniel 218KNURÓWM-3000:00:5500:24:3900:49:49
348KROCZYK Lesław 443KNURÓWM-4000:00:5500:24:3900:49:49
349KRÓL Artur 446NGK Running TeamBYTOMM-3000:00:2000:24:5600:49:50
350SROCZYŃSKI Dariusz 836GLIWICEM-4000:00:2000:24:5500:49:50
351MORCHAT Paweł 586#czeladzbiegaRUDA ŚLĄSKAM-4000:00:5000:24:4700:49:53
352NAWROCKI Paweł 1055RYBNIKM-5000:00:4500:24:4400:49:54
353PRZYŁUDZKI Janusz 741MIKOŁÓWM-6000:00:4500:24:4700:49:56
354DOMAŃSKI Marcin 1067RunningFish74GLIWICEM-4000:00:4800:25:0800:49:56
355KURCZEK Tomasz 477GLIWICEM-4000:00:4500:24:5200:49:57
356STRZAŁKA Tomasz 857MIELECM-2000:01:4400:24:5300:50:00
357GAWROŃSKI Ireneusz 214AmatorCZECHOWICE-DZIEDZICEM-5000:01:1100:24:5000:50:01
358URBASIK Mariusz 931RYDUŁTOWYM-5000:00:3400:24:5300:50:03
359ADAMCZAK Barbara 1TravoisKATOWICEK-3000:00:4800:25:0900:50:04
360CEDRO Damian 97Bosse Nogi Malinka OpoleOPOLEM-4000:00:2100:24:4400:50:06
361KŁUJSZO Karol 383Quysho squadronBYTOMM-3000:00:4200:24:5400:50:06
362JURECZKO Monika 328KATOWICEK-4000:00:4500:24:1800:50:07
363BROZYNA Magdalena 74Co ja tu robię?GLIWICEK-3000:00:1400:23:3400:50:09
364NASIENIAK-CZECH Anna 600GLIWICEK-4000:00:4400:25:0500:50:09
365PUŁA Adrian 743Srebrni Biegacze TG / Szombierki Dream TeamTARNOWSKIE GÓRYM-4000:00:4800:25:1500:50:09
366JANTAS Andrzej 310GLIWICEM-5000:00:5700:24:5800:50:09
367STRĄCAŁA Paweł 855GLIWICEM-2000:00:4100:24:4700:50:10
368WOŹNICZKO Robert 976Biegnę‚ żeby Bartek mógł biegaćKIELCEM-3000:01:2800:24:5300:50:11
369SZCZABEL Krystian 870ZABRZEM-2000:00:1200:23:3800:50:12
370OLCZYK Karina 634CHRZANÓWK-2000:00:4100:24:3500:50:14
371PETRYNA Bartosz 683OchajoRun & FriendsRYBNIKM-3000:00:4800:24:5300:50:16
372PIETRAS Sylwia 694Miechowicka Grupa BiegowaZABRZEK-3000:00:1400:24:5600:50:17
373WEISS Filip 1043PRAGAM-3000:00:4900:25:1400:50:19
374SZOTA Magdalena 885MIKOŁÓWK-4000:00:3900:25:0300:50:26
375PRYSZCZ Mirosław 733RUDA ŚLĄSKAM-4000:00:4400:24:3900:50:27
376GRABOWSKI Maciej 247BYTOMM-3000:01:2000:24:5000:50:27
377PRYMAS Krystian 732GLIWICEM-3000:00:0900:24:1300:50:28
378GŁUSZYK Joanna 232Way2champSZCZECINK-4000:00:3500:25:0100:50:28
379KULIGOWSKI Piotr 470GLIWICEM-2000:01:4300:25:0200:50:31
380KURNAKOWSKI Michał 478Biegacze Mogą DłużejCHORZÓWM-3000:00:5100:25:1000:50:32
381STEC Marcin 847KW GliwiceGLIWICEM-4000:01:1200:24:4600:50:38
382TYSZKO Berenika 922GLIWICEK-2000:00:4300:25:1800:50:41
383BRZEZINA Arkadiusz 77Srebrni Biegacze Tarnowskie GóryTARNOWSKIE GÓRYM-4000:00:4700:24:5600:50:44
384SKÓRA Aneta 1044GLIWICEK-3000:00:4800:25:0100:50:47
385SZNURA Piotr 878Ista BiegamyJEMIELNICAM-2000:01:0500:25:2500:50:47
386CZAJKA Krzysztof 1077TARNOWSKIE GÓRYM-3000:00:4000:25:0900:50:48
387RYMASZEWSKI Wojtek 783warsztatkoszulkowy.plZABRZEM-3000:00:1400:25:1100:50:50
388SMUDA Andrzej 821AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-4000:00:4500:25:3200:50:52
389RÓŻAŃSKI Michał 772MIKOŁÓWM-3000:01:0100:25:0700:50:52
390STOJAK Paweł 851CHORZÓWM-3000:00:4600:25:1300:50:53
391BOCHEŃSKA Agnieszka 51MOMO TeamGLIWICEK-4000:00:4600:25:0300:50:55
392BUGIEL Rafał 88RUDA ŚLĄSKAM-3000:00:4900:25:1700:50:55
393MALEC Arkadiusz 529PwC SDCGLIWICEM-3000:00:4200:24:3800:50:56
394BREGUŁA Krzysztof 68KLUCZBORKM-4000:00:3800:25:2200:50:58
395LEWANDOWSKI Henryk 504GLIWICEM-4000:00:4100:25:3300:50:59
396RENKE Piotr 760Ewa Bugdoł TeamRYBNIKM-4000:00:0000:25:3000:51:00
397HUBKA Jerzy 295ZABRZEM-5000:00:4900:25:2200:51:00
398KASZUBSKI Andrzej 355ZABRZEM-3000:00:5000:25:3100:51:01
399GAWEŁKO Janusz 208GLIWICEM-5000:00:5700:25:1400:51:01
400ZWIERZYCKI Artur 1022GLIWICEM-2000:01:1500:25:3200:51:01
401KUC Marcin 1105AugusteamSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-4000:00:3500:24:5800:51:02
402ICIEK Mariusz 296Aktywni KamieńskGOMUNICEM-4000:01:0100:25:1900:51:04
403LUDWIKOWSKI Przemysław 513Jurassic RunnersDĄBROWA GÓRNICZAM-3000:01:0300:25:1500:51:05
404ZIEBA Paweł 1093GLIWICEM-2000:00:2600:24:0000:51:06
405JAWOREK Jacek 314JBC TeamZABRZEM-3000:00:4600:25:4600:51:08
406CIEŚLA Arkadiusz 113Biegamy z Sercem.plKATOWICEM-4000:00:4200:25:3400:51:09
407PIASECKI Mariusz 690GLIWICEM-3000:00:5900:25:1300:51:10
408MAZUR Jarosław 558KATOWICEM-4000:01:0300:25:3100:51:10
409ŚLIWAKOWSKI Damian 902KŁOMNICEM-2000:01:1800:25:3300:51:10
410MATUSZNY Krzysztof 549GLIWICEM-2000:00:2700:25:2100:51:13
411KUŹMIŃSKI Michał 483KATOWICEM-3000:00:2900:24:3700:51:14
412SIDORSKI Robert 802Opel Active TeamGLIWICEM-4000:00:0000:26:0500:51:16
413GOCAL Łukasz 233TYCHYM-3000:00:5100:25:1000:51:16
414BRZOSKA Elżbieta 79Night Runners PyskowicePYSKOWICEK-4000:00:5200:25:2800:51:20
415SIATA Sebastian 801DRiVTRZEBINIAM-4000:01:0700:25:0100:51:20
416GAJEWSKI Jacek 202Kurczak i AgatkaGLIWICEM-5000:00:3200:25:1800:51:21
417CICHOCKI Dawid 110Nigh Runners PyskowicePYSKOWICEM-3000:00:5200:25:2800:51:21
418BŁOŃSKA Monika 48GLIWICEK-3000:00:2400:25:4100:51:22
419KOWAL Piotr 416-------GLIWICEM-4000:00:4200:25:2000:51:22
420JURECZKA Łukasz 327KNURÓWM-2000:00:4200:25:2400:51:23
421PNIEWSKI Mariusz 713TYCHYM-3000:00:5400:25:3700:51:23
422PISULA Dariusz 705CZĘSTOCHOWAM-2000:01:1400:25:4000:51:23
423SMOLARCZYK Dominik 819Słąby BiegaczGLIWICEM-5000:00:5400:25:2800:51:27
424HERLICZKA Tomasz 284AML FLY TEAMGLIWICEM-4000:00:5900:25:3000:51:28
425STRZELCZYK Tomasz 859Huragan LigotaKATOWICEM-4000:01:0100:25:3500:51:28
426GŁADYSZ Leszek 227#paniówkiRUNPANIÓWKIM-4000:01:3000:25:5700:51:28
427SZCZEŚNIAK Maria 872KATOWICEK-3000:00:1700:25:3500:51:29
428SZOŁTYSEK Piotr 882PYSKOWICEM-4000:00:5000:25:4500:51:29
429SZOŁTYSEK-GRZESIKIEWICZ Anna 884GLIWICEK-3000:00:5000:25:4500:51:29
430STRUG Mariusz 856GLIWICEM-4000:00:5900:25:2900:51:29
431ZEGARTOWSKI Grzegorz 1003DTiQ PolandGLWICEM-4000:00:5900:25:2600:51:29
432FLISIAK Jakub 189TYCHYM-2000:00:5000:24:5400:51:30
433SKORUPSKI Paweł 814GLIWICEM-4000:00:4700:25:3500:51:31
434HAJOK Marek 275GLIWICEM-4000:00:4700:25:3000:51:31
435NOWOK Michał 629CARBON OCR RACING TEAMRUDA ŚLĄSKAM-2000:00:5500:25:2400:51:31
436RYZIŃSKA Aneta 785GLIWICEK-4000:00:1900:25:1600:51:32
437PIŁOT Piotr 703NASFOLPSZCZYNAM-2000:00:5200:25:3700:51:32
438MAKSAJDA Andrzej 526Beerrunners !GLIWICEM-3000:00:5900:25:2500:51:32
439MARCINIAK Krzysztof 537RACIBÓRZM-3000:01:0100:25:4400:51:34
440GAŁECZKA Michał 204GLIWICEM-2000:00:4900:25:2100:51:35
441KAMPKA Aleksander 345GLIWICEM-4000:00:5400:25:3600:51:35
442KLIKS Andrzej 374FIS-SST TEAMSOSNOWIECM-4000:01:0000:25:3400:51:35
443BABIUCH Karol 5Wkurw_teamŁANY WIELKIEM-3000:01:0500:25:2800:51:35
444CANIBOŁ Anna 96Runteam PawłowiceGOŁKOWICEK-2000:00:2600:25:4000:51:36
445WIDERA Tomasz 1104TARNOWSKIE GÓRYM-3000:00:5000:25:3400:51:36
446ZIELONKA Tomasz 1010GLIWICEM-2000:00:5200:25:2800:51:36
447GRACZYK Zbigniew 250CZĘSTOCHOWAM-4000:01:0300:25:5800:51:36
448KAŁUŻA Arkadiusz 340PacemakerTYCHYM-4000:00:4700:25:3200:51:40
449BOREK Dariusz 59Myszków BiegaMYSZKÓWM-4000:00:4900:25:3200:51:40
450NABIELEC Jakub 597KRAKÓWM-4000:00:5400:25:3500:51:40
451URBAŃSKI Leszek 929ZABRZEM-4000:01:0000:25:3000:51:40
452PĘDOWSKA Bożena 685GLIWICEK-5000:00:0700:25:2300:51:41
453FRĄC Dariusz 10361:50GLIWICEM-4000:00:4600:25:3400:51:41
454RENKIEL Tomasz 761Companeros Asfalt TeamGLIWICEM-4000:00:4700:25:4200:51:41
455NAWROCKI Piotr 603TRACHYM-3000:01:4100:25:2100:51:41
456WIEKIERA Adam 946GLIWICEM-3000:00:4500:25:3400:51:42
457WAWRZAK Ryszard 940PACEMAKERGLIWICEM-4000:00:4600:25:4300:51:42
458CIEŚLAR Stanisław 114WISŁAM-3000:00:4800:26:1000:51:42
459GARBOWSKA Monika 207Compañeros Asfalt TeamGLIWICEK-4000:00:5700:25:4400:51:43
460GÓRKA Szymon 244GLIWICEM-3000:00:3000:24:0400:51:44
461KOŁODZIEJ Jacek 398Compañeros Asfalt TeamGLIWICEM-4000:00:5700:25:4400:51:44
461JANIK Johan 305Compañeros Asfalt TeamGLIWICEM-4000:00:5700:25:4400:51:44
463HERLICZKA Renata 283AML FLY TEAMGLIWICEK-3000:00:5800:25:5700:51:45
464BARYLAK Łukasz 16GLIWICEM-2000:01:5600:25:2600:51:45
465BUŁAWA Grzegorz 93gb-arch.pl Architekt Grzegorz BuławaGLIWICEM-4000:00:4600:25:3700:51:46
466DREWNIAK Marcin 160KATOWICEM-2000:01:4100:25:4900:51:46
467POKRYSZKA Bartosz 717SOSNOWIECM-3000:00:5200:25:3900:51:47
468KOSAŁKA Beata 413DĄBROWA GÓRNICZAK-3000:00:5400:26:0300:51:48
469MICHALAK Grzegorz 561TOTALNY AMATORZABRZEM-4000:00:1100:25:2100:51:49
470GERASCH Piotr 219CZĘSTO CHOWACZĘSTOCHOWAM-4000:00:3700:25:0100:51:50
471GAJDA Dariusz 201Extremalni NapaleńcyZAWIERCIEM-4000:00:3900:25:4200:51:50
472SZOBLIK Łukasz 880TYCHYM-3000:00:4800:26:1100:51:51
473RĄB Łukasz 757WARSZAWAM-4000:00:0000:26:0500:51:52
474WÓJCIK Tomasz 979GLIWICEM-3000:00:3000:25:2500:51:52
475WARAT Katarzyna 935Yes3GLIWICEK-3000:01:4000:25:3200:51:52
476LESZKO Tomasz 502EUVICGLIWICEM-3000:00:3800:25:4400:51:57
477PRZYBYSŁAWSKI Arkadiusz 7404-toZAWIERCIEM-4000:00:3400:25:4400:52:02
478SENDECKI Janusz 797KATOWICEM-5000:01:0100:25:3800:52:04
479CHYLIŃSKI Krzysztof 109GLIWICEM-3000:01:3100:25:5400:52:04
480WOŹNIAK-SOLAREK Zuzanna 1064GLIWICEK-2000:00:3700:25:3400:52:05
481BRYKOWSKI Przemysław 75KIELCZAM-4000:00:5900:26:1000:52:05
482SMIESZKOŁ-BRYKOWSKA Sonia 818KIELCZAK-4000:00:5800:26:1000:52:06
483KOZAK Krzysztof 426EKO-OKNA RUNNERSSYRYNIAM-3000:01:1500:26:0800:52:06
484OPOREK Sebastian 642TARNOWSKIE GÓRYM-4000:00:3200:26:0400:52:07
485MŁYŃCZAK Arkadiusz 580RUN and FUNTARNOWSKIE GÓRYM-4000:00:4800:25:5800:52:07
486JURCZYGA Maciej 326PILCHOWICEM-4000:01:2200:25:5100:52:07
487MATURA Roman 548KNURÓWM-3000:00:1300:25:4400:52:15
488SAMOL Aleksandra 790GLIWICEK-2000:00:2800:25:4200:52:15
489GRUSZCZYŃSKI Bogusław 1035GLIWICEM-6000:00:5000:25:5600:52:18
490RYZIŃSKI Dariusz 786GLIWICEM-5000:00:1800:25:3200:52:23
491KRAJEWSKI Michał 434GLIWICEM-4000:00:4700:26:1600:52:24
492KRZOK Krzysztof 453BYTOMM-4000:02:1800:26:0500:52:24
493GOŁKOWSKI Radosław 238ZAWIERCIEM-3000:01:0300:25:4300:52:25
494LESZKIEWICZ Krzysztof 1124ELZAB ACTIVE TEAMKNURÓWM-3000:00:4700:25:4600:52:29
495WRÓBEL Jarosław 1046DANKOWICEM-3000:01:1700:26:1100:52:30
496NIŹNIKIEWICZ Elżbieta 617KLESZCZÓWK-3000:00:4900:25:5300:52:33
497ŻARSKI Sławomir 1028GLINIANA GÓRAM-5000:00:5000:26:2300:52:34
498LEGUTKO Jakub 499BarceromaGLIWICEM-2000:00:5900:26:2800:52:34
499KOŚCIELNIAK Łukasz 414BarceromaGLIWICEM-2000:00:5900:26:2800:52:34
500KLIMAS Agnieszka 376GLIWICEK-4000:01:0900:26:0300:52:37
501TURLEJ Michał 918Jurassic RunnersZAWIERCIEM-3000:01:0200:25:2300:52:43
502KORAL Wojciech 410BIELSKO-BIAŁAM-4000:01:0200:26:2700:52:44
503BELUCH Witold 22GLIWICEM-5000:01:0400:26:0700:52:44
504BISKUP Maciej 1116GLIWICEM-5000:00:2300:26:0700:52:45
505PACZKA Michał 657GliwiceGLIWICEM-5000:00:5100:26:4800:52:45
506ZOGŁOWEK Jarosław 1021Crossfit Hellwood GliwiceGLIWICEM-3000:01:2200:26:5800:52:46
507WĄS Szymon 1080GLIWICEM-2000:00:2700:26:0800:52:47
508WALSKI Łukasz 1079GLIWICEM-3000:00:2700:26:0700:52:47
509DĄBROWSKI Marek 149GLIWICEM-3000:00:5400:25:5900:52:49
510KISIEL Tomasz 368COOPER STANDARDWRZOSOWAM-5000:00:5800:26:2800:52:51
511GRABOWSKI Michał 1082Opel Active TeamGLIWICEM-3000:00:5500:27:0000:52:55
512MICHALSKI Robert 563Hetman Tarnowskie GóryTARNOWSKIE GÓRYM-4000:00:2600:25:5900:52:56
513BRODACKI Paweł 1073GLIWICEM-3000:00:2900:26:0200:52:56
514MATUSZNY Barbara 1074GLIWICEK-4000:00:2800:26:0300:52:57
515STASIAK Mirosław 843Rockwell AutomationGLIWICEM-3000:00:1500:25:0400:52:58
516WILCZEK Małgorzata 952ista biegAmyGLIWICEK-3000:01:0300:26:2100:52:58
517SACHNIK Marek 787GLIWICEM-2000:00:2500:25:4500:53:00
518SZOTA Wojciech 886MIKOŁÓWM-4000:00:3900:26:5900:53:00
519JANIKOWSKI Adam 306Anica TeamGLIWICEM-3000:00:5000:25:3200:53:00
520GOMOLA Zbigniew 239RUDA ŚLĄSKAM-4000:00:3000:26:4000:53:05
521ZEGARTOWSKI Michal 1004DTiQ PolandGLIWICEM-3000:00:3400:25:5400:53:08
522WOŹNIAKOWSKI Jan 975Opel Active TeamGLIWICEM-3000:00:5600:27:0000:53:09
523YOUSSEF Anna 990RUDA ŚLĄSKAK-3000:00:3000:26:1200:53:11
524KOPLIN Kasia 408FraZochyGLIWICEK-3000:00:5800:26:0700:53:12
525SZKUDLAREK Michał 876run-log.comBRZEGM-4000:00:4700:25:4300:53:13
526DZIUBEK Monika 180W pogoni za duchemDĄBROWA GÓRNICZAK-3000:00:3900:26:2800:53:15
527DZIUBEK Michał 181W pogoni za duchemDĄBROWA GÓRNICZAM-3000:00:3900:26:2800:53:15
528SZCZĘSNY Romuald 873Night Runners PyskowicePYSKOWICEM-3000:00:5600:25:3700:53:15
529GRZYMAŁA Jan 270PRZYSZOWICEM-3000:01:1300:25:5100:53:16
530KUCZERA Łukasz 461Decathlon & PrzyjacieleRYBNIKM-3000:01:2400:26:3800:53:17
531KWAPIEŃ Aleksander 1069GLIWICEM-3000:00:1900:26:0300:53:18
532PYKA Adam 745GLIWICEM-3000:01:1100:26:0100:53:18
533KWAPIEŃ Paweł 1070GLIWICEM-4000:00:1800:26:0300:53:19
534KRZEMIEŃ Bartosz 452KATOWICEM-4000:01:2400:26:5200:53:19
535CZULUK Filip 137bagno!GLIWICEM-3000:00:2700:26:2200:53:20
536GRONDECKI Grzegorz 258biegamy z sercemGLIWICEM-4000:01:0700:27:0000:53:20
537GRACH Aleksandra 249GLIWICEK-4000:00:5800:26:1100:53:22
538POPIEL Artur 722GLIWICEM-4000:00:5400:26:5400:53:26
539DWORNICZAK Paweł 166TYCHYM-3000:01:5300:26:2900:53:27
540KOTAJNY Piotr 415GLIWICEM-4000:00:1300:26:3600:53:29
541SARKOWICZ Adam 791GLIWICEM-5000:01:0600:26:0300:53:32
542SIERADZKA Agnieszka 805Biegaj z TreneramiGLIWICEK-3000:00:5400:25:5200:53:34
543GOCYB Leszek 1108TARNOWSKIE GÓRYM-4000:00:1700:27:0200:53:35
544KUPCZAK Filip 474BEERRUNNERS!GLIWICEM-3000:00:5800:26:3800:53:35
545TOCZYDŁOWSKI Łukasz 910MIKOŁÓWM-3000:01:5600:26:4300:53:36
546MOCEK Roman 581CHUDÓWM-5000:01:5500:26:4500:53:37
547MALINOWSKI Łukasz 530TARNOWSKIE GÓRYM-4000:00:5900:26:0900:53:38
548ONOPIUK Maciej 638GLIWICEM-2000:01:0200:26:2000:53:40
549TOKAJ Piotr 911GLIWICEM-4000:01:2200:26:4800:53:41
550KROTOS Krzysztof 444OQSGLIWICEM-4000:00:3900:26:2100:53:42
551KWIATKOWSKA Katarzyna 488ŻERNICAK-4000:00:1000:25:5800:53:44
552WILSZ Adam 957#paniówkiRUNPANIÓWKIM-4000:01:3400:26:5900:53:46
553PISZCZ Marek 706Opel Active TeamGLIWICEM-4000:00:5800:26:1700:53:47
554PRZYBYLSKI Mariusz 738PGB Sportowa PaczkaGLIWICEM-4000:00:5600:26:4300:53:48
555CZARNIK-PECIAK Aleksandra 127PRZEZCHLEBIEK-4000:00:4900:27:1700:53:50
556PRADELOK Jerzy 726Gibke GizdyTWORÓGM-5000:01:1200:26:3700:53:51
557BOMBIS Sandra 58GLIWICEK-2000:01:0500:26:4600:53:52
558BROEN Bartosz 71Ławeczka Wilkowyje Running TeamBĘDZINM-4000:01:2700:26:5500:53:52
559CAJZA Zbyszek 95KAJ METAGIERAŁTOWICEM-3000:01:2300:27:2700:53:56
560KASPRZYK Marcin 1100KNURÒWM-4000:01:0500:27:1600:53:57
561ROZWADOWSKI Dariusz 770GLIWICEM-4000:01:0000:26:5400:53:58
562GIELERAK Daria 220ZABRZEK-3000:00:2100:27:1200:54:01
563MACURA Sylwia 521CIESZYNK-5000:01:1300:27:1800:54:01
564JONDA Marek 323ZABRZEM-2000:01:1700:26:5900:54:01
565ROZWADOWSKI Dariusz 769GLIWICEM-4000:01:3700:27:0100:54:01
566CIOSMAK Cezary 116KB Orły z KnurowaKNUROWM-3000:00:3300:26:3800:54:02
567CZERNIK Andrzej 135ZABRZEM-6000:02:0700:27:0000:54:02
568KASPER Iwona 351KB Orły z KnurowaKNURÓWK-4000:00:3200:26:3900:54:03
569POLEWICA Aleksandra 1123UKS Kometa GliwiceGLIWICEK-1600:00:0200:25:5700:54:04
570URBAŃSKI Michał 930ŚWIĘTOCHŁOWICEM-2000:01:1400:27:0100:54:05
571POLEWKA Tomasz 1122UKS Kometa GliwiceGLIWICEM-4000:00:0000:25:5900:54:06
572CZERNIK Judyta 134ZABRZEK-3000:00:5700:27:2900:54:07
573BIAŁECKI Aleksander 31MYSŁOWICEM-4000:01:0700:26:5000:54:10
574NIEDOBA Daniel 1081CIESZYNM-3000:00:2500:26:5700:54:13
575SOBIERAJSKI Przemek 825RACIBÓRZM-4000:00:5300:27:2200:54:14
576MAGDA Piotr 523Night Runners PyskowicePYSKOWICEM-4000:00:5600:26:4400:54:15
577GUŚCIORA Maciej 272GLIWICEM-2000:01:0500:25:5700:54:15
578GROHS Piotr 257BYTOMM-2000:00:4200:26:5900:54:17
579GÓRSKI Michał 245Giebułtów ciśnieGIEBUŁTÓWM-4000:01:1100:26:5400:54:17
580KONIECZNY Justyna 403Night Runner PyskowicePYSKOWICEK-3000:00:5300:26:4700:54:18
581BOM Mariusz 1088PIEKARY ŚLĄSKIEM-5000:01:2100:27:0900:54:18
582SOJKA Łukasz 827GLIWICEM-3000:01:1900:26:4400:54:20
583BAJ Tomasz 7GLIWICEM-3000:00:2700:25:3400:54:21
584KRZYWICKI Jan 455--------------------------------GLIWICEM-6000:00:4100:27:1000:54:21
585POPIEL Adriana 721GLIWICEK-3000:00:3900:27:0800:54:23
586KNIEJSKI Damian 386ORNONTOWICEM-4000:01:2100:27:3000:54:26
587DYRLAGA Stanisław 174JustFeelFITWĘGIERSKA GÓRKAM-6000:01:2400:27:2700:54:26
588OLEJNICZAK Dominik 635JAWORZNOM-4000:01:3400:28:2100:54:28
589MIKUŁA Leszek 574GLIWICEM-4000:00:0500:25:4900:54:29
590PRENZENA Paweł 727ZABRZEM-3000:00:2200:25:4800:54:29
591CZAPLAK Tomasz 124Radlinioki w bieguRADLINM-3000:01:2600:27:2000:54:38
592MACHNIK Artur 520ORZEŁ TEAMRYBNIKM-3000:00:4900:27:1100:54:40
593KAMIŃSKI Sebastian 343KSIĄŻENICEM-3000:00:4800:27:1200:54:41
594ZAPOTOCZNY Przemek 999GLIWICEM-4000:00:4300:27:1300:54:42
595KONOPKA Agnieszka 405I LO DwujęzyczneGLIWICEK-4000:01:0400:27:2700:54:42
596SZYMKÓW Krzysztof 897PKO BANK POLSKITYCHYM-4000:01:0400:26:4300:54:44
597MEOSSI Alessandro 560GLIWICEM-2000:01:0000:27:0900:54:45
598MALCZUK Aleksander 528TYCHYM-2000:01:0100:27:0800:54:45
599SZUSTAK Krzysztof 889SERCE METROPOLIIDĄBROWA GÓRNICZAM-4000:00:5500:27:2700:54:48
600ZNAMIROWSKI Krzysztof 1020Radio WrocławWROCŁAWM-4000:00:4400:26:3100:54:51
601PLEWIŃSKI Tomasz 708ZABRZEM-3000:01:3900:27:0400:54:52
602GRUCHAŁA Anna 262MK TeamSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK-3000:01:0500:27:2800:54:55
603HERZYK Adam 287Signify Bielsko-BiałaBIELSKO-BIAŁAM-5000:01:0800:27:1600:54:55
604HAŁAS Małgorzata 277DZIEWKOWICEK-3000:01:2400:27:2800:54:55
605BEDNARCZYK-ICIEK Aneta 1099Aktywni KamieńskRADOMSKOK-4000:01:0100:27:1200:54:57
606KOPER Tomasz 330GLIWICEM-3000:00:5500:27:1000:54:58
607WOŹNIAK Marek 974GLIWICEM-4000:01:0800:27:3600:54:58
608ŻELIŃSKI Marek 10292018CHORZÓWM-5000:02:0100:27:5000:54:59
609MISIURA Artur 577GLIWICEM-3000:02:0000:28:2200:55:01
610MARUSZCZYK Marian 543MIKOŁÓWM-5000:01:1800:27:2600:55:06
611KULCZYK Anna 467ZABRZEK-3000:00:5700:27:2200:55:07
612IZYDORCZYK Mirosław 297ZABRZEM-5000:01:0400:27:3600:55:11
613KOZA Krystian 424KATOWICEM-2000:01:0700:27:2000:55:11
614OLSZEWSKI Grzegorz 636Olszak TeamKRAKÓWM-3000:01:3800:27:3900:55:12
615SZASTOK Adam 869RADZIONKÓWM-4000:00:5700:28:0800:55:14
616KOCIELSKA Anna 389GLIWICEK-3000:01:0400:27:0400:55:15
617KOŁODZIEJ Rafał 399ZABRZEM-3000:01:5400:27:4800:55:15
618SITKO Mateusz 809GLIWICEM-3000:01:2900:27:2700:55:18
619MORDARSKI Artur 587GLIWICEM-4000:01:3200:27:4100:55:18
620SITKO Magdalena 810GLIWICEK-2000:01:2800:27:2700:55:20
621CISZEWSKI Krzysztof 118SOŚNICOWICEM-3000:01:1800:27:2500:55:21
622SKÓRA Michał 816GLIWICEM-4000:00:2200:27:3600:55:22
623CZUBAJ Cezary 136ŻARKIM-5000:00:5000:27:2200:55:26
624KLUSKA Piotr 382HURAGAN LIGOTAKATOWICEM-5000:01:2600:28:0400:55:26
625KIERA Szymon 365CHORZÓWM-4000:01:1400:27:5200:55:27
626DĄBROWSKI Marcin 148TEAM KORNELGLIWICEM-4000:00:2300:27:3600:55:29
627WILK Andrzej 955GLIWICEM-3000:00:2300:26:1900:55:29
628DYGOŃ Gosia 169Biegaj z treneramiGLUWICEK-4000:00:0000:28:1700:55:30
629WODA Ewelina 964Way2ChampKRAKÓWK-3000:01:1700:27:5300:55:30
630STOLARCZYK Robert 852Night Runner GliwiceGLIWICEM-4000:01:1500:27:5300:55:33
631JENDRYŚ Marek 1110GLIWICEM-4000:02:0700:28:3000:55:35
632RAJTOR Klaudiusz 752GLIWICEM-6000:01:1000:27:5200:55:41
633STALICA Wojciech 839IzoErgCZĘSTOCHOWAM-5000:00:5500:27:2300:55:44
634SOBKOWICZ Jarosław 826Rise&ShineRUDA ŚLĄSKAM-3000:01:1900:28:1700:55:45
635BAJKACZ Krzysztof 8GLIWICEM-3000:01:0900:27:4100:55:46
636WIKIERSKI Michał 950GLIWICEM-3000:01:2500:28:0600:55:46
637MARKOWSKA Sylwia 539GLIWICEK-3000:01:1000:27:5600:55:50
638MARKOWSKI Kamil 540GLIWICEM-3000:01:1000:27:5500:55:50
639KUCZMA Jarosław 463GLIWICEM-4000:01:2600:28:0400:55:52
640PYTLARCZYK Piotr 748Klub Biegacza WartaPAJĘCZNOM-4000:00:2100:26:5900:55:53
641FIGIEL Mariusz 187KATOWICEM-4000:01:5200:27:4900:55:53
642BOBKOWSKI Maciej 49Night Runners PyskowicePYSKOWICEM-4000:00:3100:27:1300:55:55
643KNYĆ Mateusz 38712 zupRUDA ŚLĄSKAM-3000:02:0800:28:4100:55:55
644KĄDZIOŁKA Jan 360Night Runners GliwiceGLIWICEM-5000:01:0000:28:1500:55:56
645 115000:01:1200:28:0400:55:56
646LESZCZYŃSKA Małgorzata 501GLIWICEK-4000:00:3500:27:1300:55:57
647ZAPOTOCZNA Renata 997GLIWICEK-4000:00:4400:27:1300:55:57
648CZARDYBON Laura 125SOŚNICOWICEK-4000:01:1300:27:5600:55:57
649POPIEL-KRUK Aleksandra 1047GLIWICEK-4000:01:2100:27:5900:55:57
650JURASZCZUK Katarzyna 1090Inżynieria bieganiaŻORYK-4000:01:3200:28:0400:55:57
651KĄDZIOŁKA Łukasz 361K2KATOWICEM-2000:00:5600:28:3600:56:01
652LIS Maciej 511GLIWICEM-3000:00:5200:28:0100:56:02
653SIKORA Michał 808GLIWICEM-4000:00:3400:27:0900:56:03
654ZADEBERNY Artur 993GLIWICEM-4000:01:1600:27:3400:56:03
655FUSIEK Juliusz 199Adeptus AstartesGLIWICEM-3000:00:4000:28:5500:56:04
656JANIEC Witold 304ZWONOWICEM-4000:01:0400:28:0900:56:05
657KALINOWSKI Krzysztof 337TARNOWSKIE GÓRYM-4000:01:4900:28:1200:56:07
658URBANEK Martin 927ista biegAmySIERAKOWICEM-3000:01:0300:27:0100:56:09
659PĘKALA Anna 688ZABRZEK-4000:01:3800:27:4100:56:10
660PATRZAŁEK Grzegorz 673BARDOM-4000:01:5800:28:0300:56:10
661BUFNAL Krzysztof 86GLIWICEM-4000:00:4600:27:4900:56:11
662SZKAMRUK Małgorzata 875GLIWICEK-3000:01:3700:27:4200:56:11
663ŁUKASIK Andrzej 519LUBLINM-5000:00:5800:27:3700:56:15
664MIKOŁAJCZYK Marcin 572TYCHYM-3000:01:0100:28:2400:56:15
665GRYGIEREK Jarosław 264JASTRZĘBIE-ZDRÓJM-2000:00:4700:27:5400:56:16
666KLIMCZYK Gaweł 379NOWA WIEŚM-2000:01:4100:27:5400:56:16
667KRUK Krzysztof 448GLIWICEM-4000:00:5200:28:2700:56:17
668SZYNAL Andrzej 899DHL Run clubZABRZEM-4000:01:3500:28:0200:56:18
669NANCKA Brygida 599-ZABRZEK-4000:00:2200:27:3500:56:19
670BANASZAK Marcin 12GLIWICEM-3000:00:5500:28:1700:56:19
671JASIENKIEWICZ Tomasz 313El Denatos PasadenaKĘDZIERZYN - KOXLEM-4000:01:0700:28:0300:56:19
672BALCARCZYK Bartłomiej 1117ZAKOPANEM-4000:01:0800:28:0900:56:19
673WYCIŚLOK Krzysztof 987STANICAM-3000:01:3500:27:5800:56:19
674BIER Agnieszka 40DTiQ PolandGLIWICEK-3000:01:3900:28:0100:56:19
675BŁASZCZYSZYN Łukasz 46SOSNOWIECM-3000:01:3300:28:2800:56:20
676KRAWCZYK Beata 439ŁAZISKA GÓRNEK-3000:01:3400:28:0500:56:20
677WŁODARCZYK Paweł 962ING Bank Śląski SAKATOWICEM-3000:01:3400:27:5700:56:20
678KRYCZAŁO Maciej 450WROCŁAWM-4000:01:2100:28:0000:56:21
679SOWIŃSKI Krzysztof 834KATOWICEM-3000:01:2800:28:0800:56:22
680BEM Michał 24Bemki SportKATOWICEM-4000:01:2100:28:0000:56:23
681KUCZMA Joanna 462GLIWICEK-4000:01:2600:28:0600:56:25
682NOWAK Ryszard 625GLIWICEM-5000:02:1400:28:0500:56:25
683GRUCHALSKI Jakub 261ista BiegAmyCHORZÓWM-3000:01:0400:28:0900:56:27
684SZO�TYSIK Pawe� 887Sparta PLATFUSGLIWICEM-4000:00:5300:28:3100:56:28
685OPAŁKA Marcin 639GLIWICEM-2000:01:3800:28:1500:56:28
686ROGOWSKI Jakub 1120GLIWICEM-2000:01:4200:28:1400:56:29
687CHUDY Michał 106WARSZAWAM-3000:01:4800:28:3500:56:29
688CISEK Stanisław 117GLIWICEM-4000:01:2300:28:1300:56:31
689SELIGA Paweł 796Biegaj z Trenerami GliwiceGLIWICEM-3000:01:1200:28:0800:56:32
690PĘDZIK Błażej 687SZCZEJKOWICEM-2000:01:1800:28:2000:56:32
691BARAŃSKI Grzegorz 15GLIWICEM-3000:02:1000:28:2400:56:33
692SOKOŁOWSKI Krzysztof 828Night Runners ZabrzeZABRZEM-3000:01:1600:28:1600:56:34
693PIŁAT Jarosław 702pacemakerRUDA ŚLĄSKAM-4000:01:1500:28:2200:56:35
694PAWIŃSKI Wojciech 675BOROWIANYM-4000:01:4400:28:3600:56:35
695PYPKA Elżbieta 746NAMYSŁÓWK-3000:00:4000:28:0100:56:36
696SZOJDA Małgorzata 881Inżynieria Biegania TeamRUDA ŚLĄSKAK-3000:01:1700:28:1200:56:36
697BASZUN Michał 17Damy RadęGLIWICEM-3000:01:4300:28:1500:56:36
698PETEJA-ĆWIK Aleksandra 682NSZOZAngiodensTYCHYK-5000:01:0800:28:1300:56:37
699SOBAS Katarzyna 824GLIWICEK-2000:01:0900:28:0500:56:37
700NOWAKOWSKA Agnieszka 626PacemakerGLIWICEK-2000:01:1600:28:1300:56:37
701FRANIELCZYK Marta 194GLIWICEK-3000:01:2900:28:1200:56:37
702ZIĘTEK Katarzyna 1015#bbktsJAWORZNOK-3000:01:3800:28:1600:56:37
703KUŚ Jan 481JAWORZEM-2000:01:3300:28:3500:56:38
704TOPORKIEWICZ Marcin 913biegacze mogą dłużejGLIWICEM-3000:01:1000:28:1800:56:39
705ULFIK Piotr 926CZĘSTOCHOWAM-2000:01:0300:28:0900:56:40
706FOLEK Andrzej 193DTiQ PolandPSZCZYNAM-3000:01:4300:28:1900:56:40
707KULESZA Łukasz 469MIKOŁÓWM-3000:01:4500:28:5700:56:40
708PYREK Anna 747TYCHYK-2000:01:1000:27:4600:56:41
709KAMIŃSKI Rafał 342GLIWICEM-3000:01:0000:28:1100:56:43
710BUJALSKI Michał 90GLIWICEM-3000:01:5500:28:5100:56:43
711KOJ Jakub 396Loco TeamŚWIĘTOCHŁOWICEM-3000:01:5600:28:5000:56:43
712CZERNIAK Żaneta 132GLIWICEK-4000:01:0800:28:1300:56:46
713BIAŁAS Tomek 29CONSULTASCHORZÓWM-4000:01:1900:28:3000:56:46
714GRAMATYKA Paweł 254Zabiegani MZ UnitedKRAKÓWM-4000:00:5300:28:3500:56:48
715HAŁAMBIEC Anna 276KĘDZIERZYN-KOŹLEK-3000:01:0700:28:0400:56:48
716LEDWOŃ Aneta 498Night Runners GliwiceGLIWICEK-4000:01:3000:28:2400:56:50
717KRUK Michał 447RUDA ŚLĄSKAM-2000:01:3400:28:1700:56:50
718BRZOZA Aleksandra 80Mostostal Zabrze UNITEDZABRZEK-3000:00:5000:28:3700:56:51
719CZERNIK Rafał 133ZABRZEM-4000:00:5700:27:4900:56:51
720KOLTERNIAK Monika 397Queens Park Harriers LondynLONDONK-4000:01:0100:28:1200:56:51
721MICHNA Wojciech 567GLIWICEM-2000:01:1200:28:0300:56:51
722DYMNICKI Andrzej 173OchajoRun & FriendsGLIWICEM-4000:01:3800:28:2800:56:51
723BIAŁAS Krzysztof 27RUDA ŚLĄSKAM-4000:00:3100:28:5200:56:52
724FAŁEK Krzysztof 186MIKOŁÓWM-4000:00:3100:28:5100:56:52
725WAWRÓW Mirosław 939KLUB BIEGAM BO LUBIĘ RACIBÓRZBABORÓWM-3000:01:0200:28:2800:56:52
726PUCHAŁA Ewelina 742PACEMAKERKATOWICEK-3000:01:2800:28:2700:56:52
727WILSZ Ewa 956#paniówkiRUNPANIÓWKIK-4000:01:3100:27:5400:56:52
728PAWEŁKÓW Michał 674GLIWICEM-3000:01:1300:28:3500:56:54
729DZIEKAN Mateusz 178KĘDZIERZYN-KOŹLEM-2000:01:1200:28:3700:56:55
730KALINOWSKI Dawid 336RADZIONKÓWM-2000:01:1600:28:2000:56:56
731LENCZYK Mariusz 500SKRZYSZÓWM-2000:01:4800:27:0000:56:56
732TOMCZYK Edyta 912RUDA ŚLĄSKAK-3000:01:2900:28:2900:57:04
733WIECZORKE Marcin 945PRZYSZOWICEM-4000:01:0500:27:5800:57:05
734DEMBOWSKA Bożena 150BOGUCHWAŁOWICEK-4000:01:3300:28:2300:57:05
735PĘDOWSKI Wojciech 686GLIWICEM-5000:01:3400:28:1900:57:05
736SZYMAŃSKI Filip 896KATOWICEM-2000:00:4700:27:5500:57:06
737KRAWCZYK Marta 436ZAWADZKIEK-4000:01:3500:28:4400:57:06
738URBANEK-RAJWA Barbara 928LAZISKA GORNEK-4000:00:4000:28:2600:57:07
739SZYMAŃSKA Dominika 895POMYKACZEKATOWICEK-2000:00:4700:27:5600:57:07
740BŁASZCZYK Paulina 45GLIWICEK-3000:01:3300:28:2800:57:08
741KOWRYGO Adam 422GLIWICEM-2000:01:3700:28:3200:57:08
742GIERADA Ryszard 225Night Runners GliwiceGLIWICEM-5000:01:0300:28:3300:57:09
743GIERADA Mateusz 224Night Runners GliwiceGLIWICEM-2000:01:0200:28:3400:57:11
744ZYGMUNTOWICZ Piotr 1024Anica TeamCZERWIONKA - LESZCZYNYM-4000:00:5100:27:4600:57:12
745GDULA Teodozja 217GLIWICEK-6000:01:1800:28:0500:57:13
746STUDNIK Agnieszka 861RUDA ŚLĄSKAK-3000:00:3600:28:2900:57:14
747RASZYK Andrzej 754parkrun KatowiceKATOWICEM-5000:01:0600:28:5100:57:15
748MAŃKA Marcin 533GLIWICEM-3000:01:4600:28:1900:57:16
749MILISZKIEWICZ Adam 575GLIWICEM-3000:01:1900:28:4100:57:18
750DANISZ Małgorzata 145MYSŁOWICEK-3000:01:4700:28:5700:57:18
751KSIĄDZ Adam 456KRYRYM-3000:01:1500:28:3700:57:20
752MICHALSKI Marek 564GLIWICEM-4000:00:3400:27:5900:57:23
753WILCZEK Tomasz 951GLIWICEM-2000:01:0000:28:0700:57:23
754KOWALCZYK Tomasz 417AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-3000:01:0800:28:3400:57:27
755SZWARCZYŃSKI Jakub 891GLIWICEM-3000:01:1700:29:0600:57:27
756TWAROCIK Konrad 1125GLIWICEM-3000:01:5900:28:5400:57:27
757KULAWIK Mariusz 466BYTOMM-3000:01:0100:28:4100:57:28
758KOZACZKA Włodzimierz 425GLIWICEM-4000:01:1700:28:4900:57:31
759SZUTER Justyna 890KATOWICEK-2000:01:1100:28:3100:57:32
760KOZUBEK Sergiusz 429SKOCZÓWM-4000:01:3900:28:3900:57:32
761DRABEK Piotr 158seniorzyOŚWIĘCIMM-3000:01:2200:29:2300:57:38
762NIEDŹWIECKI Paweł 607Ochotnicza Straż Pożarna w KotuszowiePIEKARY ŚLĄSKIEM-3000:01:2700:28:3500:57:38
763OSAK Małgorzata 646ZAWADZKIEK-3000:01:3500:28:3700:57:39
764STEINHOFF Adam 848WIKTOR TEAMBRZEG DOLNYM-4000:01:2000:28:2900:57:44
765KOŻUSZEK Sebastian 1083GLIWICEM-4000:01:2000:28:3900:57:46
766PIĄTKOWSKI Michał 691KATOWICEM-3000:01:4100:29:0800:57:47
767KRAWCZYK Dariusz 438RUDA ŚLĄSKAM-3000:01:4100:29:0800:57:47
768PIOTROWSKI Krzysztof 1114GLIWICEM-3000:00:2400:26:3700:57:48
769GRYNICKA-JASKÓŁA Aleksandra 1089BYTOMK-4000:01:0900:28:2700:57:48
770DZIECIĄTKOWSKI Jarosław 176Opel Active TeamGLIWICEM-4000:01:1600:29:0200:57:48
771GRZEGORCZYK Monika 266Night Runners ZabrzeZABRZEK-3000:01:1600:29:0200:57:48
772MASTALSKA Marzena 546Opel Active TeamZABRZEK-3000:01:1500:29:0300:57:49
773MIECZNIKOWSKA Agnieszka 568KATOWICEK-4000:01:0400:28:0500:57:52
774ŁUBKOWSKI Robert 517MAŁA WIEŚM-4000:01:4800:29:0700:57:57
775HELLWIG Adam 281MYSŁOWICEM-4000:01:0600:28:1900:58:00
776PIKTAS Paweł 698GLIWICEM-4000:01:3400:29:2000:58:01
777GAWROŃSKI Wojtek 213GLIWICEM-3000:01:3600:28:2300:58:03
778JAWORSKI Kamil 315FUCHS OIL TEAMGLIWICEM-3000:01:4600:29:1200:58:03
779BĄK Katarzyna 1084CZĘSTOCHOWAK-3000:01:0100:28:3700:58:06
780KIECKA Ewelina 364ORZESZEK-3000:01:4200:29:1700:58:06
781ŚLIWIŃSKA Alicja 903GLIWICEK-3000:00:5100:28:3100:58:07
782PIETRZAK Krzysztof 696BYTOMM-4000:01:1600:27:5400:58:08
783BIELECKI Adam 1107Chateau ChalinSZCZYRKM-4000:00:5400:28:4000:58:09
784HENDRYK Leszek 282Beerrunners!GLIWICEM-3000:00:5900:28:1100:58:09
785ZEMŁA Piotr 1005GLIWICEM-5000:01:0400:28:5700:58:11
786PRESNAL-ZMYSŁOWSKA Agnieszka 728KATOWICEK-4000:01:3000:27:5400:58:17
787POLACZEK Adam 718KATOWICEM-3000:01:3000:27:5400:58:17
788HRYNISZYN Agnieszka 293ZABRZEK-2000:01:2600:29:0700:58:22
789LIKA Michał 507WIELOWIEŚM-3000:01:2600:29:0700:58:22
790KLEMIŃSKI Tomasz 1113SŁAWKÓWM-4000:01:2700:29:2000:58:30
791PINDERA Barbara 1112SŁAWKÓWK-3000:01:2700:29:2000:58:30
792MARKUSIK Tomasz 541RADZIONKÓWM-3000:00:3200:29:1500:58:32
793BOJDA Dawid 56GLIWICEM-3000:01:4700:29:0100:58:32
794PAŁYGA Agnieszka 667Future Processing Running TeamSOSNOWIECK-3000:01:0600:28:4100:58:34
795STAŃKO Marcin 842GLIWICEM-3000:00:2800:28:5900:58:37
796PŁACHTA Marek 710Inter Projekt S.A.RUDA ŚLĄSKAM-4000:00:2400:28:4600:58:39
797MATYSIEWICZ Piotr 550Inter ProjektZABRZEM-3000:00:2400:28:4600:58:39
798WĘGIEL Kacper 943MIKOŁÓWM-2000:01:2700:29:4300:58:41
799JĘDZURA Agnieszka 322GLIWICEK-4000:01:2900:28:3600:58:45
800KONIOR Edyta 404Koliber TeamPRZEGINIA DUCHOWNAK-4000:01:1600:29:2200:58:50
801JARASZ Aleksander 311Night Runners ZabrzeZABRZEM-4000:01:3600:29:2000:58:50
802KRAFCZYK Edyta 430ŁANYK-3000:00:5400:28:5100:58:51
803ZWOLIŃSKA Katarzyna 1058AERO-SYSTEM.PLKATOWICEK-2000:01:3200:29:1800:58:51
804MIELNICZUK Marta 570Decathlon&PrzyjacieleZABRZEK-2000:01:3600:28:0500:58:51
805KNEBEL Patrycja 1115ZABRZEK-3000:01:0400:29:2500:58:55
806KĘPA Agnieszka 362Eko-Okna RunnersKORNICEK-3000:01:3700:29:3000:58:57
807WÓJCIK Rafał 980GLIWICEM-4000:01:1400:29:1800:58:58
808MAJCHRZAK Magdalena 524KORNICEK-3000:01:3700:29:3000:58:58
809WIŚNIEWSKI Paweł 959Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:02:0400:28:4400:58:59
810RADŁOWSKI Karol 750MIKOŁÓWM-3000:01:4100:29:0700:59:01
811NOWAK Wojciech 623Świński TruchtGLIWICEM-2000:00:5500:29:4800:59:11
812KUŹNICKI Tomasz 484JAWORZNOM-3000:01:3200:28:2800:59:11
813KORSZEWSKI Patrycjusz 412RUDA ŚLĄSKAM-4000:00:2500:29:5700:59:14
814GRABOWSKI Zbigniew 248BYTOMM-6000:01:2300:29:1400:59:15
815BATEJKO Beata 18Sport WspieraMy NaukowoCHORZÓWK-4000:01:4400:29:2800:59:15
816PAŁETKO Ryszard 665NIEBOROWICEM-4000:00:4200:29:1700:59:18
817OSTROWSKI Zygmunt 651TYCHYM-6000:01:3000:29:4400:59:26
818ZBOREK Dominika 1000GLIWICEK-3000:01:3800:29:2600:59:31
819KUTRZYK Przemysław 482SOSNOWIECM-4000:01:3400:29:1800:59:32
820PRACKA Danuta 725MIASTECZKO ŚLĄSKIEK-3000:01:4700:29:2900:59:32
821MAZUR Roman 556KNURÓWM-5000:01:2400:29:5100:59:33
822BUCHAL Grzegorz 82ZERNICAM-4000:01:0600:29:2500:59:34
823OSIŃSKI Paweł 648Biegaj z TreneramiGLIWICEM-4000:01:2600:28:2900:59:34
824BUCHAL Katarzyna 83ZERNICAK-5000:01:0500:29:2600:59:35
825KRAJEWSKI Adam 432GLIWICEM-4000:01:1800:29:0800:59:35
826GOŃKA Monika 240GLIWICEK-4000:01:1800:29:0800:59:35
827SZAFRANIEC Arkadiusz 8671985RUDA ŚLĄSKAM-3000:02:0900:29:1300:59:36
828ROJEK Monika 765SOSNOWIECK-4000:01:2400:29:4500:59:41
829ĆWIKŁA Grzegorz 140GLIWICEM-5000:01:3300:29:4800:59:44
830OSTROSZCZYK Rafał 650bez klubuGLIWICEM-4000:01:3500:29:4500:59:46
831MRZYGŁÓD Robert 589KATOWICEM-3000:00:3200:29:3200:59:47
832ĆWIOK Marek 142#paniówkiRUNPANIÓWKIM-4000:01:2000:30:0200:59:47
833ĆWIOK Barbara 143#paniówkiRUNPANIÓWKIK-4000:01:2000:30:0200:59:47
834JEZIOR Bartosz 317DRIVGLIWICEM-3000:01:3900:27:5300:59:48
835KROCZEK Liliana 442Night RunnersGLIWICEK-4000:01:1600:29:2700:59:50
836GŁOWACKA Marta 229LESZNOK-2000:01:4800:30:0400:59:50
837HEBDA-OLSZÓWKA Aleksandra 279BP Running Team GliwiceCHORZÓWK-3000:01:1600:29:2700:59:55
837MARUT Kaśka 544BP Running Team GliwiceGLIWICEK-4000:01:1600:29:2900:59:55
839RÓLKA Mariola 771BP RUNNING TEAMGLIWICEK-4000:01:1500:29:2900:59:56
840KOJ Krzysztof 395GLIWICEM-2000:00:5800:29:1700:59:57
841DZIEDZIC Dominik 177GLIWICEM-3000:01:3700:29:4101:00:00
842RYBOTYCKI Tomasz 781Wiktor TeamBRZEG DOLNYM-3000:01:2100:29:4401:00:01
843SERAFIN Patryk 798GLIWICEM-2000:01:0800:28:4301:00:07
844MIERZEJEWSKI Jacek 571AMATORRUDYM-5000:00:5200:29:1901:00:09
845MICHALIK Natalia 562GLIWICEK-2000:01:3700:29:5501:00:10
846NOGŁY Adam 618Biegacze z BojkowaKNURÓWM-4000:01:3600:29:5201:00:11
847NOWAKOWSKA-TRZASKA Joanna 627GLIWICEK-4000:01:3500:29:5601:00:12
848GRZEBIELUCH Tomasz 265TARNOWSKIE GÓRYM-4000:01:3900:30:1101:00:12
849CZAPEK Marek 123Night runners gliwiceGLIWICEM-4000:01:3500:29:5301:00:13
850KARMAŃSKI Jacek 349GLIWICEM-4000:01:0100:29:1001:00:16
851PISKON Agnieszka 938W pogoni za duchem/ pacemakerSOSNOWIECK-3000:01:3100:29:5001:00:16
852JURASZCZYK Dominika 325PACEMAKERŻORYK-2000:01:3100:29:5001:00:18
853RYBARZ Ewa 779ZERNICAK-3000:01:3800:29:5401:00:20
854SEKIENDA Michał 795GLIWICEM-3000:01:2800:30:1901:00:21
855SEKIENDA Grzegorz 794WILCZAM-4000:01:2800:30:1801:00:23
856HUBISZ Bartłomiej 294TARNOWSKIE GÓRYM-4000:00:4500:29:2701:00:24
857MAZUR Mateusz 553RACHOWICEM-3000:01:3700:30:1601:00:24
858KHAVALYTS Anton 363CZESTOCHOWAM-2000:01:5600:30:3701:00:26
859VOLOSHYNA Mariana 932CZESTOCHOWAK-3000:01:5500:30:3801:00:27
860SERUGA Aleksandra 800RUDZICAK-2000:01:3300:30:1001:00:28
861KOWALCZYK Anna 418HirschvogelZABRZEK-4000:01:2200:30:0201:00:29
862JACHIMOWSKA Agnieszka 299KNURÓWK-3000:01:2800:29:5001:00:34
863NAWROT Krzysztof 604ZAWADZKIEM-4000:01:4500:29:5601:00:35
864NAWROT Bożena 605ZAWADZKIEK-4000:01:4400:29:5601:00:37
865ZIĘBA Michał 1013GLIWICEM-2000:02:0300:29:1601:00:43
866FUGOWSKI Grzegorz 196GLIWICEM-3000:00:0000:30:4601:00:46
867KRAWCZYŃSKI Mirosław 440GLIWICEM-4000:01:0200:30:1901:00:49
868MUSIL Mike 591BYTOMM-4000:01:4900:30:3201:00:51
869KULIJ Jan 471KKTABLACHOWNIAM-6000:01:4300:29:2501:00:53
870KORNIJCZUK Tomasz 411RUDA ŚLĄSKAM-4000:00:2600:29:5601:01:02
871GŁOWACKI Jordan 230GLIWICEM-3000:00:3300:30:0901:01:15
872KOWALIK Miłosz 419GLIWICEM-3000:02:1700:30:0601:01:15
873SMOŁA Mieczysław 820AKMB PĘDZIWIATR GLIWICEGLIWICEM-6000:00:1800:30:0601:01:16
874PRUCHNIK Andrzej 731GLIWICEM-5000:00:2000:29:3801:01:16
875WŁODARSKA Dominika 963GLIWICEK-2000:00:3200:30:1001:01:16
876WOLIŃSKI Józef 968GLIWICEM-5000:01:3300:30:0401:01:19
877KLIMKIEWICZ Jakub 380Banana TeamKATOWICEM-3000:01:3200:30:1001:01:26
878KLIMASZ Katarzyna 378KATOWICEK-2000:01:0500:30:2201:01:28
879BINASIK Agnieszka 41Huragan LigotaKATOWICEK-4000:01:3700:30:2601:01:32
880LESZCZYK Krzysztof 1075BYTOMM-5000:00:2300:30:5601:01:54
881ŚLUSARSKA Sylwia 904KIELCEK-3000:00:1300:28:5501:02:00
882GREINER Anna 255ZABRZEK-4000:00:2200:30:0301:02:08
883CIUK Bartosz 119OLK SP.ZOZGLIWICEM-5000:02:0700:30:2301:02:14
884DYLSKI Jacek 171GLIWICEM-2000:02:1100:30:4601:02:16
885PAWLACZYK Lesław 676DTiQGLIWICEM-4000:01:4000:29:4401:02:28
886TRZCIŃSKI Łukasz 916DĄBROWA GÓRNICZAM-2000:02:0500:29:5801:02:29
887BOJEŚ Marcin 57DTiQ PolandBIELSKO-BIAŁAM-3000:01:3700:29:4701:02:31
888SZYDŁOWSKI Przemysław 892GLIWICEM-4000:01:5000:30:5901:02:32
889KWIATKOWSKA-STOJAK Ewelina 487CHORZÓWK-3000:00:4600:30:4301:02:33
890JANOSZEK Piotr 309GLIWICEM-4000:01:2900:30:2001:02:39
891DROBNY Miłosz 161KĘDZIERZYN KOŹLEM-2000:01:1200:31:0301:02:46
892BIEGUN Krzysztof 36ŻYWIECM-5000:01:4200:30:1301:02:49
893ESTKO Anna 182WIĘKSZYCEK-3000:01:4600:31:2701:02:49
894PAWNUK Jan 680TARNOWSKIE GÓRYM-6000:01:3800:31:1301:02:54
895CZYSZCZOŃ Anna 138RACIBÓRZK-2000:01:4100:31:3301:02:57
896KOZIOŁ Ewa 427Poranny PatrolKRAKÓWK-4000:01:3300:30:3801:03:12
897LEWANDOWSKA Magdalena 503MIKOŁÓWK-3000:02:0400:31:0901:03:12
898PIOTROWSKA Dorota 704RUDA ŚLĄSKAK-3000:02:0400:31:0901:03:12
899KOCUR Aleksander 392GLIWICEM-4000:00:4400:31:2301:03:14
900REWIUK-KOCUR Anna 763GLIWICEK-3000:00:4500:31:2201:03:14
901ZIMNY Michał 1016GLIWICEM-4000:01:0600:31:3501:03:14
902WÓJCIK Marcin 978GLIWICEM-2000:01:3700:30:1601:03:21
903ZAJĄC Jacek 994RCU UbezpieczeniaCIESZANÓWM-4000:01:5100:31:3401:03:22
904BOGDAŁ Michał 53GLIWICEM-3000:00:3000:31:3201:03:26
905BIAŁY Michał 33DMBZAWIERCIEM-4000:00:3300:30:5301:03:29
906BIAŁY Dagmara 34DMBZAWIERCIEK-4000:00:3300:31:1801:03:29
907PRZYBYSŁAWSKA Nina 7394-toZAWIERCIEK-3000:00:3300:31:1901:03:29
908TRELA Marcin 998KNUROWM-3000:02:0100:31:4001:03:39
909ZGÓRSKI Grzegorz 1006GLIWICEM-4000:01:4600:31:5201:03:42
910MARYNIOK Marian 1072ŻORYM-5000:01:5700:31:4301:03:45
911MARYNIOK Patryk 545GLIWICEM-2000:01:5700:31:4401:03:46
912GĄSKA Piotr 215Gąska BalbinkaZABRZEM-3000:01:0300:29:0601:03:49
913BROWSKA Aleksandra 1052GLIWICEK-3000:01:4200:31:4301:03:49
914PEROŃCZYK Paweł 681KATOWICEM-3000:01:5100:31:4901:03:49
915PIECHOWICZ-KUROWSKA Agata 1048GLIWICEK-3000:01:4100:31:4401:03:50
916NIEWDANA Anna 612EUVICKATOWICEK-2000:01:4800:31:5101:03:50
917KWARCIŃSKA Maria 485KATOWICEK-3000:01:4800:31:5101:03:50
918KOŁODZIEJCZYK Emilia 400Wataha -laczy nas bieganieWOŹNIKIK-2000:01:4600:31:5301:03:52
919SZELĄG Iwona 874GLIWICEK-3000:01:4500:31:5401:03:53
920HAJOK Magda 274GLIWICEK-3000:01:4500:31:5401:03:54
921BŁACH Piotr Buła 44PacemakerGLIWICEM-5000:01:4500:31:5401:03:54
922KAŁUŻNA Anna 341GLIWICEK-5000:01:4700:31:5901:04:03
923SZUMNIAK Ryszard 888GLIWICEM-5000:01:4800:31:5201:04:03
924ADAMUS Anna 3RUDA ŚLĄSKAK-4000:01:3700:31:1901:04:18
925CELAREK Janusz 98lecymy wartkoSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-5000:01:4500:32:0001:04:35
926FLORECKI Andrzej 190AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-6000:00:2100:30:4901:04:46
927ŻMUDZIŃSKI Piotr 1032GLIWICEM-3000:01:4800:32:0501:04:47
928GIEŁŻYŃSKA Angelika 221ZABRZEK-3000:01:0500:30:1901:04:56
929JANCZYSZYN Rafał 302GLIWICEM-2000:01:1500:32:5501:04:59
930DYJAS Michał 170Cats'teamSOSNOWIECM-3000:02:0100:31:4301:05:00
931KASPEREK Magdalena 352FIS - SSTZABRZEK-4000:01:4300:31:4301:05:11
932MOKRZYCKA Justyna 584Orly z KnurowaKNURÒWK-3000:01:3000:31:3301:05:15
933CIESZYŃSKA Jolanta 112KNURÓWK-5000:01:0100:32:3401:05:20
934WALEWSKI Kamil 933GLIWICEM-3000:01:3900:31:2601:05:20
935KASPEREK Ireneusz 353FIS - SSTZABRZEM-4000:01:4300:31:4201:05:30
936 113000:00:0000:44:2701:05:31
937DZIEKAN Katarzyna 179AntonteamKĘDZIERZYN-KOŹLEK-2000:02:0100:32:1701:05:38
938LATA Monika 494KyokushinGRACZEK-4000:01:4100:33:1201:06:04
939LATA Piotr 495KyokushinGRACZEM-4000:01:4100:33:1201:06:04
940KOPIEC Beata 407BeataZABRZEK-5000:01:4900:32:0301:06:06
941ROSA Anna 766-KATOWICEK-5000:01:4900:32:0101:06:06
942KOWOLIK Łukasz 421Tauron TeamZABRZEM-3000:02:0800:33:0601:06:13
942JAGODZIŃSKA Daria 301RUDA ŚLĄSKAK-2000:02:0600:33:0801:06:14
944WRÓBEL Dariusz 984ZABRZEM-3000:02:0700:33:0801:06:14
945BANACH Witold 11brakZABRZEM-4000:00:4300:31:5201:06:31
946SITO Paweł 811ZABRZEM-3000:01:3900:32:1701:06:52
947RUBINSKA Małgorzata 773GLIWICEK-5000:02:0700:32:2101:06:57
948WOLNY Ewa 970ZABRZEK-4000:01:1200:31:5301:07:03
949DWORNICZAK Iwona 167ZABIEGANE SIOSTRYSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK-5000:01:2800:33:0401:07:14
950GÓRKA Grzegorz 243BYTOMM-5000:00:2500:31:5701:07:19
951ĆWIKŁA Andrzej 139Tent GrupaGONIĄDZM-6000:01:0500:33:1101:07:24
952ZIELIŃSKA Izabela 1007GLIWICEK-4000:01:0000:31:5401:07:45
953PAWLARCZYK Karolina 677GLIWICEK-2000:01:3400:33:1101:07:53
954SOKÓŁ-OLEŚ Ewelina 829RUNTEAM PawłowiceJASTRZĘBIE ZDRÓJK-4000:02:0500:33:1901:07:53
955KACZMARCZYK Magdalena 331RUNTEAM PawłowicePAWŁOWICEK-2000:02:0600:33:1801:07:58
956POGORZELSKA-KLIKS Agata 715FIS-SST TEAMSOSNOWIECK-4000:01:5100:33:2101:08:08
957JARCZYK Magdalena 312Koliber TeamKRAKÓWK-4000:01:1700:33:2801:08:10
958ZAKLIŃSKA Katarzyna 995TMTeamGLIWICEK-4000:01:5100:33:1801:08:13
959JANKOWSKA Joanna 308KRAKÓWK-3000:01:2500:32:4701:08:20
960RUDNER-DERSIEWICZ Ula 774CrossFit Hellwood GliwiceGLIWICEK-3000:01:2500:32:4701:08:20
961HOLECZEK Dominika 289KRAPKOWICEK-3000:01:5200:33:1701:08:23
962NOWAK Dariusz 624FIS-SST TEAMZABRZEM-4000:01:5300:33:2001:08:52
963KOCYAN Małgorzata 393Biegaj z TreneramiGLIWICEK-6000:00:0000:34:4401:09:16
964KUĆ Rafał 464EuvicSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-3000:01:4900:35:2601:09:29
965KOŁODZIŃSKA Ewa 401GLIWICEK-4000:01:4000:34:1301:09:57
966ZACZEK Kamil 991RUDA ŚLĄSKAM-3000:02:0200:34:3401:11:33
967PILARSKI Arkadiusz 700GLIWICEM-2000:01:4000:34:5601:11:55
968RUTKA Wiola 776GLIWICEK-3000:01:3900:34:5701:11:56
969GAWEŁKO Rauszanija 209GLIWICEK-5000:00:4800:34:3901:12:32
970KOGUT Krzysztof 394Night Runners GliwiceGLIWICEM-4000:00:3000:34:2301:13:17
971LATOS Barbara 496Zabrzańskie Towarzystwo TriathlonoweZABRZEK-6000:02:0200:35:3901:13:17
972SUSEŁ Alek 865Marco pomagaMIKOŁÓWM-3000:00:0001:50:22
973KAPICKI Jan 347MYSŁOWICEM-6000:00:0001:52:45
974KISIECKI Damian 367NOVA TRADING STALE BIEGAMKATOWICEM-3000:00:00
975PŁATEK Michał 711GLIWICEM-2000:00:00
976ĆWIKŁA Kamil 141HarpaganyGLIWICEM-3000:00:0000:25:13
977MAŁEK Mirosław 531WUJEK BIEGAKATOWICEM-4000:00:00
978CHAVEZ Christina 1097ZABRZEK-2000:00:0001:33:27
979KLIMAS Kamil 377KATOWICEM-3000:00:0300:20:12
980ŚWIDA Adam 905Endure TeamKLUCZEM-4000:00:0700:20:57
981KAMIONKA Paweł 344ZABRZEM-3000:00:2301:33:52
982SKORUPA Mariusz 1106BIELSKO-BIAŁAM-4000:00:3901:12:23
Znaleziono 982 wynik(ów)