VI PÓŁMARATON GLIWICKI

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2019-10-26
Miejsce:
Gliwice
Dystans:
21.1 km
Zgłoszonych:
1113
Wystartowało:
982
Nie ukończyło:
6
Ukończyło:
976
Na trasie:
6
Pełne wyniki dla 15km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5km | 10km | 15km | 20km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | Niepełnosprawni | Mieszkanki Gliwic | Mieszkańcy Gliwic | K-16 | M-16 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60

Klasyfikacja wg czasów netto. W klasyfikacji open, pierwsze 2000 miejsc wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu5_15_km
5km
10_km
10km
5_15_km
15km
     
1OLIJNYK Pawel 1147One TeamOSTRÓW WIELKOPOLSKIM-3000:00:0100:16:0800:32:4500:49:13
2MALINA Dawid 1040Inżynieria bieganiaRYBNIKM-2000:00:0000:16:0900:32:4600:49:14
3CIEPLAK Marcin 1148RYBNIKM-2000:00:0000:16:3700:34:3700:51:52
4WOJTACHA Adrian 965KS OLKUSZOLKUSZM-2000:00:0200:17:3000:35:1500:52:17
5MUSKIETORZ Piotr 593MIKOŁÓWM-3000:00:0100:17:2600:35:0100:52:50
6ŻURAWIK Daniel 1034PPI SYSTEMY-GRZEWCZEJAWORZNOM-3000:00:0100:17:1800:35:0200:52:56
7SZWASA Mateusz 1119OTK RzeźnikGLIWICEM-2000:00:0100:18:0200:36:1400:54:40
8SZCZECIŃSKI Maciej 871INŻYNIERIA BIEGANIAGLIWICEM-3000:00:0100:18:1500:36:5000:55:30
9RYSZ Robert 784ZABRZEM-3000:00:0200:18:1300:36:5900:55:44
10ŁUKASIEWICZ Sebastian 518Klub Biegowy GepardMIEDZIANA GÓRAM-3000:00:0100:18:3700:37:1900:55:50
11POLAK Bogdan 1076GLIWICEM-4000:00:0200:18:3700:37:1800:55:50
12MOMRO Łukasz 585AKMB PEDZIWIATR GLIWICEŚWIĘTOCHŁOWICEM-3000:00:0100:18:3500:37:4900:57:16
13JĘDROS Przemysław 318Inżynieria Biegania TeamGLIWICEM-3000:00:0200:19:0000:38:1900:57:37
14PROKOPIUK Robert 730KalwatPIASECZNA GORKAM-4000:00:0100:19:0600:38:4200:58:00
15KLIMAS Tomasz 375GLIWICEM-4000:00:0000:19:0800:38:5900:58:09
16WIERZCHOWSKI Tomasz 948Northmill Running TeamKATOWICEM-3000:00:0200:19:1600:39:0200:58:20
17KNESZ Krzysztof 385WODZISŁAW ŚLĄSKIM-3000:00:0200:19:0900:38:5700:58:24
18STAWINOGA Janusz 846HirschvogelZABRZEM-4000:00:0300:19:0900:38:5200:58:29
19HARZOWSKI Mateusz 278WROCŁAWM-2000:00:0100:19:1000:38:5800:58:59
20GRZYWACZ Marcin 271Signify BielskoCZECHOWICE-DZIEDZICEM-4000:00:0300:19:2000:39:0800:59:00
21DUŹNIAK Dominik 165Step-DanceGLIWICEM-3000:00:0200:19:1900:39:1900:59:31
22DAMEC Aleksnder 144OchajoRun & FriendsRYBNIKM-4000:00:0500:19:4500:39:4900:59:55
23FALEJCZYK Mateusz 185Holbox PolandGLIWICEM-2000:00:0100:19:4800:39:5700:59:57
24LEDWOŃ Paweł 1068TYCHYM-3000:00:0300:20:0400:40:0901:00:01
25DE LA PARRA Inaki 154Way2Champ.comKATOWICEM-3000:00:0600:20:1900:40:1701:00:08
26SZYMURA Wojciech 898Decathlon Rybnik & PrzyjacieleRYBNIKM-4000:00:0500:19:2900:39:4601:00:24
27LASKOWSKI Tomasz 493AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-4000:00:0400:19:4600:40:0601:00:32
28SOLAREK Mateusz 1063GLIWICEM-2000:00:0600:19:4200:40:0901:00:44
29WOŹNIAK Grzegorz 1056BYTOMM-3000:00:0500:20:2600:40:5101:00:59
30KOŁODZIEJCZYK Łukasz 1121UKS Kometa GliwiceGLIWICEM-1600:00:0900:19:2100:40:1501:01:00
31LANGNER Radosław 491Way2Champ.com / VEGE RUNNERSWROCŁAWM-3000:00:0600:20:1900:40:3601:01:02
32PRZELIORZ Paweł 734RYBNIKM-3000:00:0200:19:4800:40:2401:01:05
33STUCHLIK Marek 860Aktywna Pszczyna Runners TeamJARZĄBKOWICEM-3000:00:0200:20:1000:40:4701:01:23
34PRZEŹDZIAK Zygmunt 737Gmina Strzelce OpolskieSTRZELCE OPOLSKIEM-4000:00:0400:20:2500:41:0301:01:30
35PATAS Magdalena 1053WODZISŁAW ŚLĄSKIK-2000:00:0100:20:1300:40:5801:01:37
36PALT Tomasz 664KATOWICEM-4000:00:0200:20:1200:41:0301:01:45
37ŻOGAŁA Jan 1033Huragan LigotaKATOWICEM-4000:00:0500:20:1400:41:0401:01:54
38RATYŃSKI Bartłomiej 755Happy RunnersBYTOMM-3000:00:1400:20:5100:41:4101:02:04
39PODSIADŁO Adam 714KRAKÓWM-3000:00:0200:20:0500:41:1501:02:15
40MARKIEWICZ Marcin 1059WITOSZÓWM-4000:00:0400:20:2900:41:2801:02:22
41RAJTAR Krzysztof 1098Way2ChampKRAKÓWM-4000:00:0600:20:1900:41:5201:02:28
42WIŚNIEWSKI Mateusz 960wisnia_m_aktywnie365CIENIN KOŚCIELNYM-2000:00:0400:20:4900:41:5301:02:30
43ŻŁOBIŃSKI Krzysztof 1031TYCHYM-6000:00:0900:20:3200:41:3501:02:35
44SIWY Sebastian 1103MIKOŁÓWM-4000:00:0600:20:4700:41:5601:02:55
45FABIAN Michał 184CHORZÓWM-4000:00:0900:20:5100:42:1001:03:04
46PIENIĄŻEK Krzysztof 693Inżynieria Biegania TeamGLIWICEM-4000:00:0500:20:5300:42:1001:03:07
47RAJTOR Paweł 1049GLIWICEM-3000:00:0900:20:5400:42:1401:03:21
48CHOMIK Rafał 104Way2Champ/ pacemakerGLIWICEM-4000:00:0700:20:5300:42:1201:03:22
49GROŃ Krystian 259PACEMAKERZABRZEM-2000:00:0700:20:5300:42:1301:03:22
50PROBE Bartek 729Twój staryGLIWICEM-3000:00:0800:20:5200:42:1201:03:22
51LIPIŃSKI Tomasz 509Lichota TeamSKOCZÓWM-4000:00:0700:20:5300:42:1301:03:23
52HOZAKOWSKI Marcin 292CZĘSTCHOWAM-2000:00:0700:20:5700:42:1301:03:23
53ADAMSKI Krzysztof 2PRZYSZOWICEM-3000:00:0800:20:5300:42:1201:03:23
54PIELA Mateusz 692SZTURMSOBLÓWKAM-2000:00:0400:20:2600:42:0201:03:24
55NOWAK Kamil 620ZAWIERCIEM-3000:00:1400:20:4800:42:0601:03:29
56BROSZ Michał 73PANIÓWKIM-5000:00:0700:20:5000:42:1301:03:35
57BORSIAK Sebastian 61Opel Active TeamGLIWICEM-3000:00:0900:20:5300:42:1201:03:35
58ZIELIŃSKI Ireneusz 1008JASTRZĘBIE-ZDRÓJM-5000:00:1000:20:4700:42:0801:03:51
59STĘPIEŃ Wojciech 849Compañeros Asfalt TeamGLIWICEM-4000:00:1200:20:5100:42:2301:03:52
60BARAN Ryszard 14CHORZÓWM-3000:00:0500:20:3400:42:1301:03:56
61GRAMATYKA Jan 253Future Processing Running TeamGLIWICEM-3000:00:0300:21:0500:42:4001:04:01
62PALEJ Zuzanna 661MIELECK-2000:00:0700:20:5400:42:3201:04:03
63JĘDZURA Daniel 321Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:00:0900:20:5100:42:1801:04:12
64BERKE Rafał 25BATORY LOTOCHORZÓWM-4000:00:0700:20:3300:42:2301:04:13
65TKACZ Piotr 908CHORZÓWM-3000:00:1900:22:0600:43:2401:04:13
66MASŁOŃ Błażej 1149OSP Prudnik MałyRUDNIK MAŁYM-5000:00:1600:21:0700:42:4001:04:15
67STOLORZ Katarzyna 853INŻYNIERIA BIEGANIATYCHYK-3000:00:1200:21:1400:42:5701:04:18
68KRĘŻOŁEK Daniel 441GLIWICEM-4000:00:1000:21:0200:42:4301:04:23
69DOBICZEK Łukasz 155LĘDZINYM-3000:00:0800:21:1200:42:5801:04:24
70KANIA Michał 346RYBNIKM-4000:00:0900:21:1600:42:4901:04:26
71SIELSKI Jarosław 804Opel Active TeamGLIWICEM-4000:00:0800:20:4600:42:1901:04:29
72NOWICKI Szymon 628ZABRZEM-3000:00:3400:21:2600:43:0301:04:35
73KLEWANIEC Jakub 373TARNOWSKIE GÓRYM-3000:00:1100:20:5600:42:2401:04:43
74SPYCHALSKI Adam 835Leiber TeamRUDA ŚLĄSKAM-4000:00:0400:21:1400:43:0701:04:46
75DENICKI Przemysław 151Vege RunnersKNURÓWM-2000:00:0700:21:1500:43:0301:04:48
76SMYCZEK Bartosz 822KilometrożercaRYBNIKM-3000:00:1600:21:0100:43:0201:04:55
77FIREK Rafał 1060OŚWIĘCIMM-4000:00:1300:21:3300:43:1701:04:56
78LASKOWSKA Katarzyna 492IB team GliwiceGLIWICEK-4000:00:0400:20:5500:42:2301:05:01
79CZEPIGA Jan 130RUDA ŚLĄSKAM-4000:00:0800:21:0000:42:5101:05:10
80KŁYK Dominik 384ZABRZEM-3000:00:0800:21:2000:43:1401:05:27
81SAWCZYN Tomasz 792Ti22ESBRZĘKOWICE DOLNEM-4000:00:1300:21:2900:43:3701:05:31
82GRUSZCZYŃSKI Stanisław 263GLIWICEM-3000:00:0700:20:5400:42:3301:05:32
83TEKLA Krzysztof 907LĘDZINYM-3000:00:1800:21:2800:43:3201:05:34
84ŻELIŃSKI Michał 1030CSC Adventure AcademyCHORZÓWM-2000:00:1100:21:4700:43:5501:05:35
85KALUKIEWICZ Dobromił 338FramigaWARSZAWAM-3000:00:1400:21:3800:43:4001:05:42
86NIKODON Paweł 613Nikodon Dream TeamGLIWICEM-4000:00:1000:20:5200:42:5901:05:43
87STACHOWICZ Kamil 837LecęBoChcęDĄBROWA GÓRNICZAM-4000:00:0600:21:5200:44:0301:05:57
88BUBAŁA Łukasz 81SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-3000:00:0700:20:5600:43:2301:05:57
89ROMIK Krzysztof 1096HELI POLSKAPYSKOWICEM-4000:00:1000:21:3300:43:4601:06:03
90BANYŚ Jacek 13Mostostal Zabrze UNITEDZAWIERCIEM-4000:00:0900:21:2300:44:0501:06:06
91PAJĄK Krzysztof 658WROCŁAWM-3000:00:1600:21:4800:44:1701:06:08
92BUŁAWA Filip 3141UKS Kometa GliwiceGLIWICEM-1600:00:1000:20:2800:43:1301:06:09
93FURMAN Paweł 197Huragan LigotaKATOWICEM-3000:00:1600:21:4600:43:5901:06:09
94DREJA Zbigi 159GLIWICEM-4000:00:1800:22:4600:44:5401:06:09
95KILAN Przemysław 366KB Florian Zajączki DrugieIWANOWICE DUŻEM-2000:00:0700:20:5300:42:3101:06:17
96ANTOŃCZYK Adam 4JASTRZEBIE ZDROJM-5000:00:1000:21:0600:43:3701:06:18
97GABRYŚ Jacek 200PRUCHNAM-3000:00:1300:21:5900:44:3601:06:34
98WOLLNY Kamil 969Eko-Okna RunnersKORNICEM-2000:00:1200:21:5300:44:2501:06:43
99KRAWCZYK Karol 435JAWORZNOM-3000:00:1000:22:0000:44:2501:06:46
100POŚNIAK Tomasz 724istaZIMNA WÓDKAM-3000:00:0500:21:0100:43:2401:06:52
101NIEDBAŁ Łukasz 606GTT - Inter ProjektGLIWICEM-3000:00:0500:22:1400:44:4401:07:02
102HERNACKI Karol 285LISWARTA KRZEPICEKRZEPICEM-3000:00:1600:22:0300:44:1401:07:03
103TLOŁKA Michał 909ŻORYM-3000:00:1400:22:4700:45:1901:07:04
104NAWROCKI Szymon 602MIKOŁÓWM-4000:00:1200:22:3100:45:0301:07:05
105ZYGUŁA Piotr 1025DCWRPKATOWICEM-4000:00:1200:22:3100:45:0301:07:05
106WÓJCIK Zbigniew 983TARNOWSKIE GÓRYM-4000:00:1700:22:1300:44:4401:07:08
107SZMIGIEL Klaudia 877Woźniak Running TeamWĘGRZYNÓWK-2000:00:1000:21:4800:44:2301:07:09
108GOLDA Piotr 1085GLIWICEM-4000:00:0400:22:5600:45:4101:07:12
109STANISZ Marcin 841Night Runners PyskowicePYSKOWICEM-3000:00:2400:22:3900:45:2101:07:15
110ŁOAZA Krzysztof 516Night Runners PyskowicePYSKOWICEM-4000:00:2400:22:4600:45:2101:07:15
111CICHOŃSKI Damian 111Orange PolskaBĘDZINM-4000:00:0500:22:5800:45:4601:07:21
112BIAŁAS Adam 28grupa biegowa 65STRZYŻOWICEM-2000:00:3800:21:4500:44:2401:07:21
113GRZYB Dariusz 269niezrzeszonyCZĘSTOCHOWAM-4000:00:1600:22:5300:45:2001:07:22
114KONIECZNA Anna 402GLIWICEK-2000:00:0900:21:1800:44:1801:07:23
115BUJAK Marek 89#czeladzbiegaCZELADŹM-4000:00:2100:22:1900:44:4501:07:24
116GÓRECKI Michał 1095BPSCZABRZEM-4000:00:1300:21:3500:44:1601:07:25
117STRZELCZYK Ewa 858Huragan LigotaKATOWICEK-4000:00:1500:22:0000:44:4901:07:28
118BOSOWSKI Tomasz 65PANIÓWKIM-4000:00:2000:22:3400:45:1401:07:34
119ROSKOSZ Rafał 768PRO WINDOW TEAM Tarnowskie GóryTARNOWSKIE GÓRYM-4000:00:1900:22:0900:44:5301:07:37
120NOWAK Adam 622GLIWICEM-4000:00:1800:22:1400:44:4901:07:38
121GORCZYCKI Arkadiusz 241Miechowicka Grupa BiegowaCHORZÓWM-3000:00:1500:22:1800:45:1701:07:40
122FLORKIEWICZ Sławomir 192SOSNOWIECM-5000:00:1200:21:5200:44:3201:07:42
123GRZESIKIEWICZ Mariusz 267GLIWICEM-4000:00:1300:22:1000:44:5101:07:42
124FURMANEK Łukasz 198Klub Biegacza Santander Consumer BankWILCZAM-3000:00:0800:22:0300:44:4601:07:45
125ZDON Paweł 1002KĘDZIERZYN-KOŹLEM-3000:00:0900:22:2700:45:1001:07:45
126HOŁYŃSKI Tomasz 290Orły z KnurowaKNURÓWM-4000:00:3600:22:4900:45:1901:07:45
127NIŹNIKIEWICZ Grzegorz 616KLESZCZÓWM-4000:00:2700:22:4000:45:1301:07:50
128BIELA Rafał 38GLIWICEM-4000:00:1400:22:4700:45:2001:07:54
129MIRONOWICZ Bartlomiej 576GLIWICEM-3000:00:2100:21:5200:44:4701:08:01
130BĄK-CESARZ Damian 20Bieg na rekord :)GLIWICEM-2000:00:4000:22:5400:45:3501:08:03
131CIEŚLIK Paweł 115Chateau ChalinPOZNAŃM-4000:00:0800:21:3900:44:5501:08:13
132ZADEBERNY Amadeusz 992GLIWICEM-2000:00:2600:22:4600:45:4201:08:16
133SIWEK Dariusz 812nowiny.plWYMYSŁÓWM-5000:00:0600:22:1100:45:0801:08:17
134BRYŁA Grzegorz 76KNURÓWM-4000:00:5300:22:5500:45:4001:08:22
135KRÓL Dariusz 445Speleoklub Dąbrowa GórniczaRUDA ŚLĄSKAM-3000:00:0400:21:5800:44:5701:08:28
136MANDOK Bogdan 532SOŚNICOWICEM-4000:00:0300:21:1100:44:5701:08:30
137KURTO Grzegorz 479BBrunnersBIELSKO-BIAŁAM-4000:00:0500:22:3400:45:4101:08:33
138KULPA Marek 4734QMMIĘDZYRZECZE GÓRNEM-3000:00:0500:22:3400:45:4101:08:34
139CHAŁADYN Sławek 99Inżynieria bieganiaDZIAŁOSZYNM-3000:00:1200:22:2300:45:2401:08:37
140BEHRENDT Jakub 21Lece Bo ChceGLIWICEM-4000:00:2800:22:4300:45:3201:08:37
141BIELA Grzegorz 37GIBKE GIZDYZAWADAM-3000:00:0900:21:5000:44:5701:08:41
142PAWLIKOWSKI Marcin 679Parkrun KatowiceKATOWICEM-2000:00:2100:23:1400:46:0601:08:42
143NOWAK Mariusz 621HirschvogelGLIWICEM-4000:00:1300:22:3900:46:0201:08:45
144KUSEK Andrzej 1061GLIWICEM-4000:00:1500:22:4000:45:3701:08:48
145DYGDOŃ Paweł 168KATOWICEM-4000:00:0600:22:4100:45:3801:08:49
146SIERADZKI Dariusz 806Biegaj z TreneramiGLIWICEM-3000:00:0900:22:5000:45:5701:08:49
147PALEJ Dawid 662PSEKATOWICEM-2000:00:0700:22:4400:46:0201:08:52
148ŁATKA Łukasz 514RYBNIKM-3000:00:2700:23:2300:46:4101:08:53
149MAZUR Patrycja 557Huragan LigotaKATOWICEK-4000:00:1600:21:5900:45:1901:08:54
150CZAJKA Roman 122GLIWICEM-4000:00:1400:22:4800:46:0701:09:00
151WRZESIEŃ Dariusz 986GLIWICEM-3000:00:4000:23:0700:46:1301:09:04
152KULIŚ Jakub 472RACIBÓRZM-2000:00:1800:23:3400:46:4701:09:05
153NITKA Sebastian 615GLIWICEM-4000:00:0300:21:5500:45:2101:09:10
154KWIATKOWSKI Grzegorz 489ŻERNICAM-4000:00:1100:21:1500:44:3701:09:10
155OPIŁEK Marek 640EuvicKATOWICEM-3000:00:2600:23:0600:46:1501:09:14
156WÓJCIK Dariusz 981GLIWICEM-4000:00:1300:22:2000:45:2901:09:15
157WOMELA Maciej 973GLIWICEM-3000:00:2600:23:2200:46:4101:09:19
158CZARNIK Jędrzej 126TARNÓWM-2000:00:2100:23:2700:46:4501:09:20
159BURCZYK Klaudiusz 94URBANOWICEM-3000:00:0800:22:2900:45:4201:09:21
160MICHALSKI Jarosław 565Hetman Tarnowskie GóryTARNOWSKIE GÓRYM-3000:00:2400:22:3700:45:4601:09:23
161PIETYSZUK Darek 697Mostostal Zabrze UNITEDGLIWICEM-4000:00:2500:22:3900:45:5501:09:27
162WIŚNIEWSKI Jarosław 961MOSTOSTA:L ZABRZE UnitedSOSNOWIECM-4000:00:2500:22:3900:45:5601:09:27
163KAŁAMARZ Mariusz 339GLIWICEM-4000:00:0600:21:5200:45:0901:09:28
164ODOSZEWSKI Roman 631Oasis Sport TEAMGLIWICEM-4000:00:1100:22:0400:45:2701:09:29
165GRAETSCH Sebastian 252VattenfallRUDA ŚLĄSKAM-3000:00:0900:21:0300:44:4201:09:32
166TORBA Kacper 914Jurassic RunnersKATOWICEM-2000:01:0200:23:5100:47:2401:09:33
167BEŚKA Sławomir 26OchajoRun & FriendsRYBNIKM-4000:00:0500:20:5400:44:1001:09:34
168LEWICKI Tomasz 506AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-4000:00:1000:22:4900:46:0101:09:34
169ŁAKOMY Piotr 1087GLIWICEM-3000:00:4500:23:0300:46:2301:09:36
170DUDEK Monika 163PCHSPORTteamZIĘBICEK-3000:00:0400:22:4200:46:0701:09:39
171LEWICKA Justyna 505Ista biegamyGLIWICEK-3000:00:1000:22:5000:46:0101:09:39
172NASTULA Dariusz 601PYSKOWICEM-3000:00:1600:23:3000:46:4901:09:40
173ORZECH Michał 645Mustangi GliwiceGLIWICEM-3000:00:1500:23:0900:46:3801:09:41
174DESZYŃSKI Damian 153ista biegAmyGLIWICEM-4000:01:0300:23:0100:46:0901:09:44
175BEŁKOT Arkadiusz 23ŚWIĘTOCHŁOWICEM-4000:00:2000:23:2800:46:4701:09:47
176PĘCHERCZYK Antoni 684KATOWICEM-5000:00:1700:23:3000:46:5001:09:53
177MIECZNIKOWSKI Jacek 569KATOWICEM-4000:00:1900:22:5400:46:2501:09:53
178PIETRUSZEWSKI Marcin 695Biegam Bo LubięWANCERZÓWM-3000:00:2600:23:2500:46:4201:09:57
179SIKORA Marek 807W Pogoni za DuchemDĄBROWA GÓRNICZAM-4000:00:1500:23:1000:46:4901:10:04
180ŚLIWA Paweł 901GLIWICEM-2000:00:4000:23:1100:46:3001:10:04
181NIESLER Michał 609Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:00:0700:23:3400:46:5801:10:05
182SZNYDER Wojciech 879GLIWICEM-4000:00:1100:23:3700:46:5701:10:09
183MALCHERCZYK Grzegorz 527ŻERNICAM-2000:00:2800:23:2400:46:4901:10:17
184BORTEL Mirosław 6240 LATEK SPLA TYCHYTYCHYM-4000:00:0100:22:5800:47:0501:10:19
185WENGLORZ Marcin 942TBFCIESZYNM-2000:00:2300:23:2600:46:4601:10:21
186MOJ Adam 583CHORZÓWM-3000:00:2600:23:2500:46:4801:10:21
187NOWAKOWSKI Dominik 1078GLIWICEM-2000:00:1100:21:2100:46:4801:10:23
188PTAK Bartłomiej 1118KRAKÓWM-4000:00:2100:23:2800:46:4701:10:23
189RATAJCZAK Krystian 1092ZABRZEM-3000:00:2300:23:5800:47:1201:10:23
190KRAICZICZEK Krzysztof 431Keller Williams Power TeamGLIWICEM-4000:00:2500:23:2300:46:4401:10:23
191ZYMELA Dawid 1026TOSZEKM-3000:00:2100:23:3000:46:5201:10:24
192FINKBEINER Łukasz 188KATOWICEM-3000:00:1800:23:3000:46:5001:10:25
193CHEJDYS Krystian 100Biegnę ale dokądGLIWICEM-3000:00:1900:23:3300:46:5301:10:25
194UKLAŃSKI Krzysztof 925EuvicRUDA ŚLĄSKAM-2000:00:1900:23:2900:46:4801:10:25
195REMIORZ Piotr 1071GLIWICEM-5000:00:3600:22:5500:46:2601:10:25
196ZIOBER Grzegorz 1017Sparta PLATFUSGLIWICEM-4000:00:5300:24:0600:47:2801:10:25
197TRACZUK Marek 915GLIWICEM-4000:00:1900:23:3000:46:4901:10:26
198POJDA Grzegorz 716Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy RazemRYBNIKM-4000:00:2100:23:0900:46:4201:10:26
199NYKIEL Mariusz 630SOCIOS SILESIAMYSŁOWICEM-3000:00:1600:23:3100:46:5101:10:27
200SOBANIA Tomasz 823Piast Gliwice/ pacemakerTOSZEKM-2000:00:1600:23:3100:46:5101:10:27
201KASZOWSKI Marcin 354GLIWICEM-4000:00:1700:23:3100:46:5301:10:27
202WILK Dawid 954PACEMAKERZABRZEM-3000:00:1600:23:3100:46:5301:10:29
203MACHALICA Dominik 1062GLIWICEM-3000:00:3500:23:1600:46:4101:10:29
204WIDERA Marek 944SORBCHEMKATOWICEM-3000:00:3000:23:0700:46:3101:10:31
205GDOWSKI Slawek 216Spasione miśkiGLIWICEM-3000:00:1900:23:3300:46:5701:10:33
206SEROCKI Michał 799GLIWICEM-3000:00:3000:23:3300:47:0101:10:33
207MEJER Krzysztof 559KRS TKKF Jastrząb Ruda SląskaRUDA ŚLĄSKAM-5000:00:1700:23:1500:46:4601:10:34
208ŻABIŃSKI Tomasz 1027BYTOMM-2000:00:1800:23:3300:47:0001:10:35
209TRZEWICZEK Marcin 917ZABRZEM-4000:00:2800:22:4800:46:2201:10:37
210KUBERA Dawid 457alwaysinmotion.plTYCHYM-3000:00:1100:22:0500:45:5201:10:39
211OSOJCA Mariusz 649FLUORORNONTOWICEM-4000:01:0000:23:4900:47:3301:10:40
212BROLL Rafał 72CHORZÓWM-4000:00:1700:23:3000:46:5001:10:42
213WALKOWIAK Piotr 934KNURÓWM-4000:00:0000:23:4900:47:0901:10:43
214KRUK Grzegorz 449CZĘSTOCHOWAM-5000:00:2200:23:3500:47:1001:10:44
215JAROSZYŃSKI Tomasz 1086GLIWICEM-2000:00:2400:23:4800:47:3901:10:44
216HERTMAN Paweł 286BYTOMM-2000:00:1800:23:3300:47:0001:10:45
217MAY-MAJEWSKI Michał 5514 MGLIWICEM-3000:00:2400:23:3800:47:1801:10:49
218GRZONDZIEL Mirek 268Huragan LigotaKATOWICEM-4000:00:1800:23:3100:46:5401:10:50
219ZIÓŁKOWSKI Grzegorz 1018GLIWICEM-5000:00:3000:23:2000:46:4201:10:53
220RYBIŃSKI Łukasz 780EŁKA TeamRUDA ŚLĄSKAM-3000:00:4400:23:1000:46:5301:10:53
221MOJ Tomasz 582CHORZÓWM-4000:00:2300:23:2600:46:4801:10:56
222NIESZPOREK Adam 610Run-3LEBOSZOWICEM-4000:00:1500:23:1500:46:5101:11:00
223BOGACZ Paweł 52GLIWICEM-3000:00:1300:22:5100:46:5101:11:02
224RAWŁUSZEWICZ Waldemar 756ZABRZEM-5000:00:1600:23:4300:47:2501:11:03
225TANISTRA - SŁOWIK Katarzyna 906HURAGAN LIGOTAKATOWICEK-4000:00:2000:23:2700:46:5101:11:04
226SAKOWSKI Maciej 788Huragan LigotaKATOWICEM-4000:00:1700:23:3000:46:5001:11:06
227ZIELIŃSKI Jacek 1009BIELSKO BIAŁAM-3000:01:0500:23:5500:47:3701:11:07
228MAZUR Krzysztof 552OPEL ACTIVE TEAMGLIWICEM-4000:01:0100:24:0300:47:4301:11:11
229WIELOCH Agnieszka 947Huragan Ligota/Ambitni AmatorzyKATOWICEK-3000:00:2000:23:3100:47:2301:11:15
230MIKULSKI Jacek 573BYTOMM-3000:00:2000:23:5000:47:2701:11:16
231RUSZCZYK Marek 775GLIWICEM-4000:00:2400:23:3300:47:2801:11:18
232KOWYNIA Grzegorz 423ANTONTEAMTWARDAWAM-2000:01:0900:24:2700:48:1601:11:22
233JANECZEK Marek 303GLIWICEM-4000:00:1700:23:3400:47:1001:11:25
234BEHRENDT Bartek 1045GLIWICEM-5000:00:5700:23:4500:47:1301:11:25
235WYRZGOL Andrzej 988KIELCZAM-4000:00:3200:23:2900:47:2001:11:26
236BOTOR Mateusz 67KATOWICEM-3000:00:2800:23:3800:47:2501:11:32
237SKRZYPEK Krzysztof 817KATOWICEM-4000:00:1800:23:3400:47:3101:11:34
238SZAFRAŃSKI Michał 868KATOWICEM-4000:00:2300:23:3400:47:2901:11:35
239KLEPACKA-GANCARZ Barbara 372Mustangi GliwiceGLIWICEK-4000:00:1600:23:0800:47:2601:11:36
240MŁYŃCZAK Piotr 579Euvic GliwiceGLIWICEM-4000:00:3000:23:3800:47:3001:11:37
241OWCZAREK Paweł 653BIELSKO-BIAŁAM-4000:00:3000:24:0600:48:0501:11:38
242KRZYCKI Łukasz 454TYCHYM-3000:00:3800:24:2400:48:1401:11:40
243WÓJCIK Rafał 977PIEKARY ŚLĄSKIEM-4000:00:2000:23:3200:47:1601:11:43
244TYSZKIEWICZ Cuma 920GLIWICEM-4000:00:5400:23:4500:47:5301:11:55
245BRODEK Andrzej 69CERTUMGLIWICEM-5000:00:1000:22:3300:46:5201:11:56
246WASZAK Damian 937PYSKOWICEM-4000:00:3100:24:2300:48:2801:11:59
247DYMEK Bartosz 172GLIWICEM-3000:00:5600:24:1500:48:2601:11:59
248WÓJCIKOWSKI Mateusz 982Anica TeamGLIWICEM-2000:00:2300:23:2800:47:0501:12:00
249KLAPETEK Jacek 371ŚKK GoliatKATOWICEM-5000:00:2700:23:2000:46:5001:12:00
250SOTER Bartłomiej 833CZELADŹM-3000:01:0700:23:5600:48:1001:12:02
251NORBERT Teichmann 619GLIWICEM-5000:00:0000:24:1700:48:3801:12:05
252PIKULSKI Łukasz 699KNURÓWM-3000:00:2700:23:3700:47:4201:12:08
253KOPEĆ Tomasz 406GLIWICEM-4000:00:1300:23:0300:47:2901:12:10
254BAJOREK Dawid 9Biegam w KATOKATOWICEM-2000:00:1100:24:0700:48:3001:12:14
255WOŁOSZ Marcin 972Quercus On TourCZĘSTOCHOWAM-4000:00:3300:23:5700:48:1001:12:14
256ZIELONKA Jacek 1011PSOFIXZABRZEM-3000:00:5300:23:5500:48:1201:12:17
257ROGOSZ Michał 764GLIWICEM-3000:00:2800:24:1700:48:3301:12:19
258BUKOWIEC Szymon 92GLIWICEM-2000:00:1600:23:2700:48:0101:12:21
259PURCZYNSKI Jan 744RYBNIKM-5000:00:3600:24:3100:48:3501:12:26
260OSZYWA Damian 1065KIELCEM-3000:00:1900:23:3400:47:2901:12:34
261BLOCH Grzegorz 43Wr1 Oyama karate KatowiceRUDA ŚLĄSKAM-3000:00:2900:23:2100:47:3301:12:35
262ŻMIJEWSKI Dariusz 1094GLIWICEM-5000:00:3800:23:4000:47:5501:12:35
263ROSADA Zdzisław 767GLIWICEM-6000:00:3600:24:1400:48:2401:12:43
264CYGAN Piotr 120ZABRZEM-5000:00:4200:24:0800:48:2401:12:43
265BUK Marcin 91TriDivisionGLIWICEM-3000:00:4800:23:3900:47:4601:12:44
266PLUCIŃSKI Michał 709SOSNOWIECM-3000:00:3900:23:5000:48:0301:12:45
267RYGOL Daniel 782Gibke GizdyTWORÓGM-2000:00:1700:23:4100:47:5601:12:46
268JUDA Artur 324RADZIONKÓWM-4000:00:3200:24:2000:48:3401:12:48
269STANACH Tomasz 840MYŚLENICEM-2000:00:3500:24:1700:48:3701:12:52
270NITARSKI Patryk 614Night Runners GliwiceGLIWICEM-4000:00:3600:24:1500:48:3001:12:56
271SMYK Robert 1050Night Runners GliwiceGLIWICEM-4000:00:3500:24:1600:48:3801:12:57
272MACZUGA Bartłomiej 522PacemakerGLIWICEM-3000:00:3400:24:1600:48:3101:12:58
273WIERZCHOWSKI Jędrzej 949SOSNOWIECM-3000:00:3400:24:1600:48:3101:12:58
274SKLORZ Marcin 813GLIWICEM-2000:00:3600:24:2000:48:3601:12:58
275HOMOTIUK Michał 291ŻERNICAM-4000:00:2900:23:5400:48:3401:13:01
276MYSLIWIEC Wojciech 595Dystans LubomiaLUBOMIAM-3000:00:2000:23:2900:47:0101:13:03
277PILCH-NANOWSKA Agnieszka 701GLIWICEK-4000:00:2200:23:4900:48:1401:13:03
278WASIK Marcin 936Mustangi GliwiceGLIWICEM-4000:00:3600:24:1600:48:3801:13:03
279CHRZĄŚCIK Tomasz 105KATOWICEM-3000:00:3900:24:1600:48:3001:13:03
280GIEMZA Armin 222TACISZÓWM-2000:01:1000:24:2400:48:2101:13:03
281PUDLO Arkadiusz 1051DASIS TEAM CLUBZIEMIĘCICEM-4000:00:2400:23:2400:47:2201:13:04
282RAK-SŁOMCZYŃSKA Magdalena 753CZĘSTOCHOWAK-3000:00:3500:23:4700:48:1601:13:05
283KOCUR Patryk 391KATOWICEM-4000:00:2100:24:3100:48:4901:13:06
284DOBOSZ Daniel 156GLIWICEM-4000:00:4100:23:1500:47:4501:13:08
285JAGIEŁA Michał 300PANIÓWKIM-3000:00:0700:24:1900:48:4901:13:14
286SOWIAR Maciej 1102AntonteamGLIWICEM-2000:00:3500:24:2100:48:5401:13:16
287ROSEK Jarosław 1057MOGILANYM-4000:00:3900:24:1200:48:3401:13:16
288ŻABICKI Mariusz 1091GLIWICEM-3000:00:2600:24:0200:48:4501:13:21
289JĘDRUŚ Jakub 319Dzik LigotaJASTRZĘBIE-ZDRÓJM-2000:00:0300:22:3000:48:1801:13:26
290PŁONKA Krzysztof 712JASTRZĘBIE-ZDRÓJM-5000:00:3400:24:0700:48:2801:13:27
291ZWOLIŃSKI Gabriel 1023AERO-SYSTEM.PLKATOWICEM-3000:00:1900:23:3300:48:0501:13:34
292KOZIOŁ Artur 428Poranny PatrolKRAKÓWM-4000:01:3500:24:1800:48:4601:13:35
293MARCINIAK Rafał 5351986GLIWICEM-3000:01:1400:24:4800:49:2601:13:43
294GŁOGOWSKI Konrad 228GLIWICEM-3000:00:2200:24:2500:49:1501:13:45
295JABŁOŃSKI Łukasz 298FIS-SST TEAMTYCHYM-2000:01:4200:25:1100:49:2701:13:47
296STASIOWSKI Dawid 844DTiQ PolandTARNOWSKIE GÓRYM-2000:01:4200:24:4600:49:4401:13:49
297KRAJEWSKI Radosław 433GLIWICEM-3000:00:2300:24:0100:48:4101:13:53
298KAJSTURA Tomasz 335RYBNIKM-3000:00:3200:24:3400:49:0101:13:53
299STOPPEL Piotr 854KNURÓWM-2000:00:4300:24:2900:49:2101:13:53
300SIELSKA Joanna 803Opel Active TeamGLIWICEK-4000:00:0900:24:0600:48:5501:13:57
301GAWENDA Dariusz 210KOBIORM-4000:00:3500:24:1200:49:1001:13:59
302POLUS Agnieszka 719RUDA ŚLĄSKAK-2000:00:5400:24:1600:48:5001:14:00
303WOJTUKIEWICZ Artur 967DHL RUN CLUBGLIWICEM-4000:00:2400:24:5200:49:4601:14:09
304GRESZTA Grzegorz 256Jah rastaGLIWICEM-3000:00:5100:24:0100:48:3701:14:10
305MACYSZUJ Waldemar 1054GLIWICEM-5000:00:4500:24:4300:49:2201:14:12
306KRÓL Artur 446NGK Running TeamBYTOMM-3000:00:2000:24:5600:49:5001:14:13
307SROCZYŃSKI Dariusz 836GLIWICEM-4000:00:2000:24:5500:49:5001:14:13
308ADAMSKI Daniel 1066ZABRZEM-3000:01:5500:24:3100:49:3301:14:15
309MRZYK Ireneusz 590Biegacze mogą dłużejZABRZEM-3000:00:3800:24:2600:49:0901:14:16
310PRZYŁUDZKI Janusz 741MIKOŁÓWM-6000:00:4500:24:4700:49:5601:14:16
311BICZYSKI Paweł 35KNURÓWM-3000:00:3500:24:1600:48:4601:14:17
312MORCHAT Paweł 586#czeladzbiegaRUDA ŚLĄSKAM-4000:00:5000:24:4700:49:5301:14:17
313PYZIK Tomasz 749Drużyna mojacukrzyca.plGLIWICEM-4000:00:5700:24:3700:49:3701:14:20
314KURCZEK Tomasz 477GLIWICEM-4000:00:4500:24:5200:49:5701:14:24
315SALAMON Emil 789Opel Active TeamGLIWICEM-3000:00:2600:24:4700:49:3701:14:29
316PUŁA Adrian 743Srebrni Biegacze TG / Szombierki Dream TeamTARNOWSKIE GÓRYM-4000:00:4800:25:1500:50:0901:14:29
317ORLIK Jerzy 644GLIWICEM-6000:00:1000:23:3100:48:3701:14:35
318SCHAB Bartłomiej 793GLIWICEM-3000:01:1000:24:3300:49:2801:14:35
319GANCARZ Maciej 205Mustangi GliwiceGLIWICEM-4000:00:1600:23:1900:48:1201:14:37
320OZYP Mariusz 654GLIWICEM-3000:00:0200:24:3200:49:3201:14:38
321UJMA Michał 924GLIWICEM-3000:00:1600:23:5200:48:5001:14:38
322BRZEZIŃSKI Przemysław 78GLIWICEM-3000:00:3300:24:2600:49:0601:14:42
323RUTKOWSKI Michał 777GLIWICEM-3000:00:3300:24:2600:49:0601:14:42
324BANACH Magda 10GLIWICEK-2000:00:3700:24:3600:49:3401:14:44
325NASIENIAK-CZECH Anna 600GLIWICEK-4000:00:4400:25:0500:50:0901:14:44
326BAUC Bartłomiej 19Ledwo żywyKATOWICEM-3000:00:3800:24:1500:49:1301:14:50
327DOMAŃSKI Marcin 1067RunningFish74GLIWICEM-4000:00:4800:25:0800:49:5601:14:51
328GARBACZ Damian 206SOŚNICOWICEM-3000:00:2400:23:0200:47:5501:14:52
329GOLA Daniel 236GLIWICEM-2000:00:3600:24:3700:49:4101:14:54
330LASICZ Aleksandra 1111GLIWICEK-4000:00:5800:25:0100:49:4501:14:55
331LUBICKI Wojciech 512brakZABRZEM-5000:00:1600:24:3500:49:2901:15:07
332OSTROWSKI Rafał 652OPOLEM-4000:00:5100:24:0300:48:5901:15:07
333GDYNIA Daniel 218KNURÓWM-3000:00:5500:24:3900:49:4901:15:07
334KROCZYK Lesław 443KNURÓWM-4000:00:5500:24:3900:49:4901:15:07
335PIETRAS Sylwia 694Miechowicka Grupa BiegowaZABRZEK-3000:00:1400:24:5600:50:1701:15:11
336MARTYNIUK Ryszard 542GMINA STRZELCE OPOLSKIESTRZELCE OPOLSKIEM-3000:00:4600:23:2700:47:4801:15:11
337PACUŁA Piotr 656AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-6000:00:0100:24:2200:49:3001:15:18
338RĄB Agnieszka 758WARSZAWAK-4000:00:4300:24:4100:49:4101:15:24
339STRZAŁKA Tomasz 857MIELECM-2000:01:4400:24:5300:50:0001:15:26
340STRĄCAŁA Paweł 855GLIWICEM-2000:00:4100:24:4700:50:1001:15:27
341ADAMCZAK Barbara 1TravoisKATOWICEK-3000:00:4800:25:0900:50:0401:15:28
342WEISS Filip 1043PRAGAM-3000:00:4900:25:1400:50:1901:15:29
343JURECZKO Monika 328KATOWICEK-4000:00:4500:24:1800:50:0701:15:30
344JANTAS Andrzej 310GLIWICEM-5000:00:5700:24:5800:50:0901:15:32
345ZMACZYŃSKI Andrzej 1019Way2ChampKRAKÓWM-3000:00:3300:23:4600:48:5901:15:33
346URBASIK Mariusz 931RYDUŁTOWYM-5000:00:3400:24:5300:50:0301:15:33
347KURNAKOWSKI Michał 478Biegacze Mogą DłużejCHORZÓWM-3000:00:5100:25:1000:50:3201:15:33
348GAWROŃSKI Ireneusz 214AmatorCZECHOWICE-DZIEDZICEM-5000:01:1100:24:5000:50:0101:15:38
349SOSNOWSKI Maciej 831ZABRZEM-3000:00:4900:24:2800:49:4601:15:39
350LAWACZ Waldemar 497ZABRZEM-5000:00:2800:23:0300:47:1401:15:42
351CZERNEK Marek 131biegaj z treneramiGLIWICEM-4000:00:1700:24:3300:49:3201:15:43
352NAWROCKI Paweł 1055RYBNIKM-5000:00:4500:24:4400:49:5401:15:43
353CEDRO Damian 97Bosse Nogi Malinka OpoleOPOLEM-4000:00:2100:24:4400:50:0601:15:44
354KŁUJSZO Karol 383Quysho squadronBYTOMM-3000:00:4200:24:5400:50:0601:15:44
355WOŹNICZKO Robert 976Biegnę‚ żeby Bartek mógł biegaćKIELCEM-3000:01:2800:24:5300:50:1101:15:44
356KULIGOWSKI Piotr 470GLIWICEM-2000:01:4300:25:0200:50:3101:15:46
357JĘDRYKA Piotr 320DRIVBYTOMM-4000:00:1200:24:1400:49:4201:15:48
358PETRYNA Bartosz 683OchajoRun & FriendsRYBNIKM-3000:00:4800:24:5300:50:1601:15:48
359TYSZKO Berenika 922GLIWICEK-2000:00:4300:25:1800:50:4101:15:53
360GRABOWSKI Maciej 247BYTOMM-3000:01:2000:24:5000:50:2701:15:59
361SKOTNICKI Paweł 815GLIWICEM-3000:00:2500:23:4300:48:4801:16:01
362JANIKOWSKI Michał 307KATOWICEM-4000:00:2700:24:0000:49:3901:16:01
363SZOTA Magdalena 885MIKOŁÓWK-4000:00:3900:25:0300:50:2601:16:03
364KĄDZIELA Jan 359KNURÓWM-4000:00:5200:24:1900:49:4001:16:05
365KOPPEL Bartłomiej 409GLIWICEM-3000:00:2900:23:5400:49:2701:16:06
366SULIN Marek 863Spartanie DzieciomGLIWICEM-4000:00:1300:24:1900:49:4001:16:07
367KUBIAK Mateusz 1101GLIWICEM-3000:00:5200:24:0000:49:3501:16:09
368MATUSZNY Krzysztof 549GLIWICEM-2000:00:2700:25:2100:51:1301:16:13
369LEWANDOWSKI Henryk 504GLIWICEM-4000:00:4100:25:3300:50:5901:16:19
370BŁOŃSKA Monika 48GLIWICEK-3000:00:2400:25:4100:51:2201:16:22
371STEC Marcin 847KW GliwiceGLIWICEM-4000:01:1200:24:4600:50:3801:16:28
372KUCHNIA Krzysztof 459TS Regle Szklarska PorębaRYBNICAM-5000:00:3600:24:4000:49:4401:16:30
373ICIEK Mariusz 296Aktywni KamieńskGOMUNICEM-4000:01:0100:25:1900:51:0401:16:31
374SZNURA Piotr 878Ista BiegamyJEMIELNICAM-2000:01:0500:25:2500:50:4701:16:31
375SMUDA Andrzej 821AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-4000:00:4500:25:3200:50:5201:16:35
376CZAJKA Krzysztof 1077TARNOWSKIE GÓRYM-3000:00:4000:25:0900:50:4801:16:40
377CIEŚLA Arkadiusz 113Biegamy z Sercem.plKATOWICEM-4000:00:4200:25:3400:51:0901:16:41
378KUC Marcin 1105AugusteamSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-4000:00:3500:24:5800:51:0201:16:42
379GŁUSZYK Joanna 232Way2champSZCZECINK-4000:00:3500:25:0100:50:2801:16:43
380BUGIEL Rafał 88RUDA ŚLĄSKAM-3000:00:4900:25:1700:50:5501:16:43
381JAWOREK Jacek 314JBC TeamZABRZEM-3000:00:4600:25:4600:51:0801:16:45
382BREGUŁA Krzysztof 68KLUCZBORKM-4000:00:3800:25:2200:50:5801:16:46
383BRZEZINA Arkadiusz 77Srebrni Biegacze Tarnowskie GóryTARNOWSKIE GÓRYM-4000:00:4700:24:5600:50:4401:16:46
384PNIEWSKI Mariusz 713TYCHYM-3000:00:5400:25:3700:51:2301:16:48
385RENKE Piotr 760Ewa Bugdoł TeamRYBNIKM-4000:00:0000:25:3000:51:0001:16:51
386HERLICZKA Tomasz 284AML FLY TEAMGLIWICEM-4000:00:5900:25:3000:51:2801:16:51
387STACHOWSKI Wojciech 838GLIWICEM-4000:00:3600:24:2900:49:4601:16:52
388SIDORSKI Robert 802Opel Active TeamGLIWICEM-4000:00:0000:26:0500:51:1601:16:53
389ZEGARTOWSKI Grzegorz 1003DTiQ PolandGLWICEM-4000:00:5900:25:2600:51:2901:16:56
390MARCINIAK Krzysztof 537RACIBÓRZM-3000:01:0100:25:4400:51:3401:16:56
391ZWIERZYCKI Artur 1022GLIWICEM-2000:01:1500:25:3200:51:0101:16:57
392STOJAK Paweł 851CHORZÓWM-3000:00:4600:25:1300:50:5301:17:00
393CHYLIŃSKI Krzysztof 109GLIWICEM-3000:01:3100:25:5400:52:0401:17:02
394OLCZYK Karina 634CHRZANÓWK-2000:00:4100:24:3500:50:1401:17:03
395ŚLIWAKOWSKI Damian 902KŁOMNICEM-2000:01:1800:25:3300:51:1001:17:04
396PIASECKI Mariusz 690GLIWICEM-3000:00:5900:25:1300:51:1001:17:05
397SKÓRA Aneta 1044GLIWICEK-3000:00:4800:25:0100:50:4701:17:06
398GAWEŁKO Janusz 208GLIWICEM-5000:00:5700:25:1400:51:0101:17:06
399KOSAŁKA Beata 413DĄBROWA GÓRNICZAK-3000:00:5400:26:0300:51:4801:17:08
400BOCHEŃSKA Agnieszka 51MOMO TeamGLIWICEK-4000:00:4600:25:0300:50:5501:17:09
401PISULA Dariusz 705CZĘSTOCHOWAM-2000:01:1400:25:4000:51:2301:17:09
402SIATA Sebastian 801DRiVTRZEBINIAM-4000:01:0700:25:0100:51:2001:17:14
403KOWAL Piotr 416-------GLIWICEM-4000:00:4200:25:2000:51:2201:17:16
404GOCAL Łukasz 233TYCHYM-3000:00:5100:25:1000:51:1601:17:17
405SZCZABEL Krystian 870ZABRZEM-2000:00:1200:23:3800:50:1201:17:18
406CIEŚLAR Stanisław 114WISŁAM-3000:00:4800:26:1000:51:4201:17:18
407SZOBLIK Łukasz 880TYCHYM-3000:00:4800:26:1100:51:5101:17:19
408KAWKA Łukasz 357Night Runners ŚląskSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-3000:00:3900:24:2400:49:1701:17:20
409BARYLAK Łukasz 16GLIWICEM-2000:01:5600:25:2600:51:4501:17:20
410LUDWIKOWSKI Przemysław 513Jurassic RunnersDĄBROWA GÓRNICZAM-3000:01:0300:25:1500:51:0501:17:21
411MALEC Arkadiusz 529PwC SDCGLIWICEM-3000:00:4200:24:3800:50:5601:17:22
412BRZOSKA Elżbieta 79Night Runners PyskowicePYSKOWICEK-4000:00:5200:25:2800:51:2001:17:22
413CICHOCKI Dawid 110Nigh Runners PyskowicePYSKOWICEM-3000:00:5200:25:2800:51:2101:17:22
414GRACZYK Zbigniew 250CZĘSTOCHOWAM-4000:01:0300:25:5800:51:3601:17:23
415PARUZEL Ireneusz 671ZABIEGANI NAUCZYCIELEMIKOŁÓWM-4000:00:2500:23:2900:48:1401:17:24
416STRUG Mariusz 856GLIWICEM-4000:00:5900:25:2900:51:2901:17:25
417STRZELCZYK Tomasz 859Huragan LigotaKATOWICEM-4000:01:0100:25:3500:51:2801:17:25
418NOWOK Michał 629CARBON OCR RACING TEAMRUDA ŚLĄSKAM-2000:00:5500:25:2400:51:3101:17:26
419POKRYSZKA Bartosz 717SOSNOWIECM-3000:00:5200:25:3900:51:4701:17:27
420SZOŁTYSEK Piotr 882PYSKOWICEM-4000:00:5000:25:4500:51:2901:17:29
421SZCZEŚNIAK Maria 872KATOWICEK-3000:00:1700:25:3500:51:2901:17:30
422ZIELONKA Tomasz 1010GLIWICEM-2000:00:5200:25:2800:51:3601:17:31
423KAMPKA Aleksander 345GLIWICEM-4000:00:5400:25:3600:51:3501:17:31
424BOBOWSKI Dawid 50Wiśnia oddaj Quake III: ArenaGLIWICEM-2000:00:2000:24:1300:49:1701:17:32
425NIESZWIC Terencjusz 611Wiśnia oddaj Quake III: ArenaRUDNOM-2000:00:1900:24:1400:49:1801:17:33
426PACZKA Michał 657GliwiceGLIWICEM-5000:00:5100:26:4800:52:4501:17:33
427PIŁOT Piotr 703NASFOLPSZCZYNAM-2000:00:5200:25:3700:51:3201:17:33
428KURZYK Dariusz 480GLIWICEM-3000:00:1400:23:1800:49:0701:17:34
429KAŁUŻA Arkadiusz 340PacemakerTYCHYM-4000:00:4700:25:3200:51:4001:17:34
430WIDERA Tomasz 1104TARNOWSKIE GÓRYM-3000:00:5000:25:3400:51:3601:17:34
431JURCZYGA Maciej 326PILCHOWICEM-4000:01:2200:25:5100:52:0701:17:35
432PRYSZCZ Mirosław 733RUDA ŚLĄSKAM-4000:00:4400:24:3900:50:2701:17:36
433WAWRZAK Ryszard 940PACEMAKERGLIWICEM-4000:00:4600:25:4300:51:4201:17:36
434FRĄC Dariusz 10361:50GLIWICEM-4000:00:4600:25:3400:51:4101:17:36
435HAJOK Marek 275GLIWICEM-4000:00:4700:25:3000:51:3101:17:37
436WIEKIERA Adam 946GLIWICEM-3000:00:4500:25:3400:51:4201:17:38
437RÓŻAŃSKI Michał 772MIKOŁÓWM-3000:01:0100:25:0700:50:5201:17:39
438SZOŁTYSEK-GRZESIKIEWICZ Anna 884GLIWICEK-3000:00:5000:25:4500:51:2901:17:40
439BUŁAWA Grzegorz 93gb-arch.pl Architekt Grzegorz BuławaGLIWICEM-4000:00:4600:25:3700:51:4601:17:41
440DREWNIAK Marcin 160KATOWICEM-2000:01:4100:25:4900:51:4601:17:41
441KLIKS Andrzej 374FIS-SST TEAMSOSNOWIECM-4000:01:0000:25:3400:51:3501:17:43
442RYMASZEWSKI Wojtek 783warsztatkoszulkowy.plZABRZEM-3000:00:1400:25:1100:50:5001:17:48
443WÓJCIK Tomasz 979GLIWICEM-3000:00:3000:25:2500:51:5201:17:48
444GŁADYSZ Leszek 227#paniówkiRUNPANIÓWKIM-4000:01:3000:25:5700:51:2801:17:48
445HERLICZKA Renata 283AML FLY TEAMGLIWICEK-3000:00:5800:25:5700:51:4501:17:51
446KOZAK Krzysztof 426EKO-OKNA RUNNERSSYRYNIAM-3000:01:1500:26:0800:52:0601:17:53
447GAŁECZKA Michał 204GLIWICEM-2000:00:4900:25:2100:51:3501:17:54
448OPOREK Sebastian 642TARNOWSKIE GÓRYM-4000:00:3200:26:0400:52:0701:17:55
449MEOSSI Alessandro 560GLIWICEM-2000:01:0000:27:0900:54:4501:17:55
450SZOTA Wojciech 886MIKOŁÓWM-4000:00:3900:26:5900:53:0001:17:56
451RĄB Łukasz 757WARSZAWAM-4000:00:0000:26:0500:51:5201:17:57
452NABIELEC Jakub 597KRAKÓWM-4000:00:5400:25:3500:51:4001:17:59
453SKORUPSKI Paweł 814GLIWICEM-4000:00:4700:25:3500:51:3101:18:00
454MATURA Roman 548KNURÓWM-3000:00:1300:25:4400:52:1501:18:02
455GAJEWSKI Jacek 202Kurczak i AgatkaGLIWICEM-5000:00:3200:25:1800:51:2101:18:04
456CANIBOŁ Anna 96Runteam PawłowiceGOŁKOWICEK-2000:00:2600:25:4000:51:3601:18:05
457BROZYNA Magdalena 74Co ja tu robię?GLIWICEK-3000:00:1400:23:3400:50:0901:18:07
458MŁYŃCZAK Arkadiusz 580RUN and FUNTARNOWSKIE GÓRYM-4000:00:4800:25:5800:52:0701:18:07
459SMOLARCZYK Dominik 819Słąby BiegaczGLIWICEM-5000:00:5400:25:2800:51:2701:18:08
460KUŹMIŃSKI Michał 483KATOWICEM-3000:00:2900:24:3700:51:1401:18:13
461PĘDOWSKA Bożena 685GLIWICEK-5000:00:0700:25:2300:51:4101:18:14
462KASZUBSKI Andrzej 355ZABRZEM-3000:00:5000:25:3100:51:0101:18:14
463MICHALAK Grzegorz 561TOTALNY AMATORZABRZEM-4000:00:1100:25:2100:51:4901:18:15
464HUBKA Jerzy 295ZABRZEM-5000:00:4900:25:2200:51:0001:18:15
465GRABOWSKI Michał 1082Opel Active TeamGLIWICEM-3000:00:5500:27:0000:52:5501:18:19
466FLISIAK Jakub 189TYCHYM-2000:00:5000:24:5400:51:3001:18:20
467KRAJEWSKI Michał 434GLIWICEM-4000:00:4700:26:1600:52:2401:18:21
468RYZIŃSKA Aneta 785GLIWICEK-4000:00:1900:25:1600:51:3201:18:25
469GARBOWSKA Monika 207Compañeros Asfalt TeamGLIWICEK-4000:00:5700:25:4400:51:4301:18:25
470GOMOLA Zbigniew 239RUDA ŚLĄSKAM-4000:00:3000:26:4000:53:0501:18:27
471GOŁKOWSKI Radosław 238ZAWIERCIEM-3000:01:0300:25:4300:52:2501:18:31
472RENKIEL Tomasz 761Companeros Asfalt TeamGLIWICEM-4000:00:4700:25:4200:51:4101:18:34
473ŻARSKI Sławomir 1028GLINIANA GÓRAM-5000:00:5000:26:2300:52:3401:18:35
474PRYMAS Krystian 732GLIWICEM-3000:00:0900:24:1300:50:2801:18:38
475BRYKOWSKI Przemysław 75KIELCZAM-4000:00:5900:26:1000:52:0501:18:39
476SMIESZKOŁ-BRYKOWSKA Sonia 818KIELCZAK-4000:00:5800:26:1000:52:0601:18:41
477KORAL Wojciech 410BIELSKO-BIAŁAM-4000:01:0200:26:2700:52:4401:18:42
478TOCZYDŁOWSKI Łukasz 910MIKOŁÓWM-3000:01:5600:26:4300:53:3601:18:44
479WOŹNIAK-SOLAREK Zuzanna 1064GLIWICEK-2000:00:3700:25:3400:52:0501:18:46
480MOCEK Roman 581CHUDÓWM-5000:01:5500:26:4500:53:3701:18:46
481MAKSAJDA Andrzej 526Beerrunners !GLIWICEM-3000:00:5900:25:2500:51:3201:18:50
482SENDECKI Janusz 797KATOWICEM-5000:01:0100:25:3800:52:0401:18:53
483PRZYBYSŁAWSKI Arkadiusz 7404-toZAWIERCIEM-4000:00:3400:25:4400:52:0201:18:54
484BOREK Dariusz 59Myszków BiegaMYSZKÓWM-4000:00:4900:25:3200:51:4001:18:56
485GRUSZCZYŃSKI Bogusław 1035GLIWICEM-6000:00:5000:25:5600:52:1801:18:58
486ZOGŁOWEK Jarosław 1021Crossfit Hellwood GliwiceGLIWICEM-3000:01:2200:26:5800:52:4601:19:01
487KLIMAS Agnieszka 376GLIWICEK-4000:01:0900:26:0300:52:3701:19:06
488MAZUR Jarosław 558KATOWICEM-4000:01:0300:25:3100:51:1001:19:07
489BISKUP Maciej 1116GLIWICEM-5000:00:2300:26:0700:52:4501:19:13
490WILCZEK Małgorzata 952ista biegAmyGLIWICEK-3000:01:0300:26:2100:52:5801:19:13
491WĄS Szymon 1080GLIWICEM-2000:00:2700:26:0800:52:4701:19:15
492WOŹNIAKOWSKI Jan 975Opel Active TeamGLIWICEM-3000:00:5600:27:0000:53:0901:19:15
493WALSKI Łukasz 1079GLIWICEM-3000:00:2700:26:0700:52:4701:19:16
494NIŹNIKIEWICZ Elżbieta 617KLESZCZÓWK-3000:00:4900:25:5300:52:3301:19:17
495BABIUCH Karol 5Wkurw_teamŁANY WIELKIEM-3000:01:0500:25:2800:51:3501:19:20
496KRZOK Krzysztof 453BYTOMM-4000:02:1800:26:0500:52:2401:19:21
497NAWROCKI Piotr 603TRACHYM-3000:01:4100:25:2100:51:4101:19:23
498OLEJNICZAK Dominik 635JAWORZNOM-4000:01:3400:28:2100:54:2801:19:24
499WRÓBEL Jarosław 1046DANKOWICEM-3000:01:1700:26:1100:52:3001:19:25
500WARAT Katarzyna 935Yes3GLIWICEK-3000:01:4000:25:3200:51:5201:19:28
501RYZIŃSKI Dariusz 786GLIWICEM-5000:00:1800:25:3200:52:2301:19:30
502KUCZERA Łukasz 461Decathlon & PrzyjacieleRYBNIKM-3000:01:2400:26:3800:53:1701:19:30
503LESZKO Tomasz 502EUVICGLIWICEM-3000:00:3800:25:4400:51:5701:19:32
504BELUCH Witold 22GLIWICEM-5000:01:0400:26:0700:52:4401:19:37
505DWORNICZAK Paweł 166TYCHYM-3000:01:5300:26:2900:53:2701:19:40
506GRONDECKI Grzegorz 258biegamy z sercemGLIWICEM-4000:01:0700:27:0000:53:2001:19:44
507KISIEL Tomasz 368COOPER STANDARDWRZOSOWAM-5000:00:5800:26:2800:52:5101:19:45
508KRZEMIEŃ Bartosz 452KATOWICEM-4000:01:2400:26:5200:53:1901:19:49
509WILSZ Adam 957#paniówkiRUNPANIÓWKIM-4000:01:3400:26:5900:53:4601:19:49
510KASPRZYK Marcin 1100KNURÒWM-4000:01:0500:27:1600:53:5701:19:52
511KUPCZAK Filip 474BEERRUNNERS!GLIWICEM-3000:00:5800:26:3800:53:3501:19:53
512CZERNIK Judyta 134ZABRZEK-3000:00:5700:27:2900:54:0701:19:54
513CZARNIK-PECIAK Aleksandra 127PRZEZCHLEBIEK-4000:00:4900:27:1700:53:5001:19:55
514SAMOL Aleksandra 790GLIWICEK-2000:00:2800:25:4200:52:1501:19:57
515URBAŃSKI Michał 930ŚWIĘTOCHŁOWICEM-2000:01:1400:27:0100:54:0501:19:58
516MICHALSKI Robert 563Hetman Tarnowskie GóryTARNOWSKIE GÓRYM-4000:00:2600:25:5900:52:5601:20:00
517URBAŃSKI Leszek 929ZABRZEM-4000:01:0000:25:3000:51:4001:20:00
518CZULUK Filip 137bagno!GLIWICEM-3000:00:2700:26:2200:53:2001:20:04
519LEGUTKO Jakub 499BarceromaGLIWICEM-2000:00:5900:26:2800:52:3401:20:06
520KOŚCIELNIAK Łukasz 414BarceromaGLIWICEM-2000:00:5900:26:2800:52:3401:20:06
521BROEN Bartosz 71Ławeczka Wilkowyje Running TeamBĘDZINM-4000:01:2700:26:5500:53:5201:20:06
522DĄBROWSKI Marek 149GLIWICEM-3000:00:5400:25:5900:52:4901:20:14
523DZIUBEK Michał 181W pogoni za duchemDĄBROWA GÓRNICZAM-3000:00:3900:26:2800:53:1501:20:16
524DZIUBEK Monika 180W pogoni za duchemDĄBROWA GÓRNICZAK-3000:00:3900:26:2800:53:1501:20:18
525POPIEL Artur 722GLIWICEM-4000:00:5400:26:5400:53:2601:20:18
526YOUSSEF Anna 990RUDA ŚLĄSKAK-3000:00:3000:26:1200:53:1101:20:24
527TOKAJ Piotr 911GLIWICEM-4000:01:2200:26:4800:53:4101:20:24
528ZIEBA Paweł 1093GLIWICEM-2000:00:2600:24:0000:51:0601:20:31
529KNIEJSKI Damian 386ORNONTOWICEM-4000:01:2100:27:3000:54:2601:20:32
530GAJDA Dariusz 201Extremalni NapaleńcyZAWIERCIEM-4000:00:3900:25:4200:51:5001:20:33
531CAJZA Zbyszek 95KAJ METAGIERAŁTOWICEM-3000:01:2300:27:2700:53:5601:20:34
532KOTAJNY Piotr 415GLIWICEM-4000:00:1300:26:3600:53:2901:20:42
533JONDA Marek 323ZABRZEM-2000:01:1700:26:5900:54:0101:20:44
534MACURA Sylwia 521CIESZYNK-5000:01:1300:27:1800:54:0101:20:51
535ROZWADOWSKI Dariusz 769GLIWICEM-4000:01:3700:27:0100:54:0101:20:53
536GROHS Piotr 257BYTOMM-2000:00:4200:26:5900:54:1701:20:55
537KROTOS Krzysztof 444OQSGLIWICEM-4000:00:3900:26:2100:53:4201:20:57
538LESZKIEWICZ Krzysztof 1124ELZAB ACTIVE TEAMKNURÓWM-3000:00:4700:25:4600:52:2901:21:00
539SZASTOK Adam 869RADZIONKÓWM-4000:00:5700:28:0800:55:1401:21:00
540MISIURA Artur 577GLIWICEM-3000:02:0000:28:2200:55:0101:21:03
541CZAPLAK Tomasz 124Radlinioki w bieguRADLINM-3000:01:2600:27:2000:54:3801:21:05
542ŻELIŃSKI Marek 10292018CHORZÓWM-5000:02:0100:27:5000:54:5901:21:06
543KWAPIEŃ Aleksander 1069GLIWICEM-3000:00:1900:26:0300:53:1801:21:08
544DYRLAGA Stanisław 174JustFeelFITWĘGIERSKA GÓRKAM-6000:01:2400:27:2700:54:2601:21:08
545KWAPIEŃ Paweł 1070GLIWICEM-4000:00:1800:26:0300:53:1901:21:09
546SACHNIK Marek 787GLIWICEM-2000:00:2500:25:4500:53:0001:21:10
547ROZWADOWSKI Dariusz 770GLIWICEM-4000:01:0000:26:5400:53:5801:21:10
548GOCYB Leszek 1108TARNOWSKIE GÓRYM-4000:00:1700:27:0200:53:3501:21:15
549ONOPIUK Maciej 638GLIWICEM-2000:01:0200:26:2000:53:4001:21:17
550GERASCH Piotr 219CZĘSTO CHOWACZĘSTOCHOWAM-4000:00:3700:25:0100:51:5001:21:19
551SZCZĘSNY Romuald 873Night Runners PyskowicePYSKOWICEM-3000:00:5600:25:3700:53:1501:21:27
552MALINOWSKI Łukasz 530TARNOWSKIE GÓRYM-4000:00:5900:26:0900:53:3801:21:28
553CIOSMAK Cezary 116KB Orły z KnurowaKNUROWM-3000:00:3300:26:3800:54:0201:21:29
554KASPER Iwona 351KB Orły z KnurowaKNURÓWK-4000:00:3200:26:3900:54:0301:21:31
555CZERNIK Andrzej 135ZABRZEM-6000:02:0700:27:0000:54:0201:21:31
556KOPLIN Kasia 408FraZochyGLIWICEK-3000:00:5800:26:0700:53:1201:21:34
557BRODACKI Paweł 1073GLIWICEM-3000:00:2900:26:0200:52:5601:21:35
558POPIEL Adriana 721GLIWICEK-3000:00:3900:27:0800:54:2301:21:36
559MATUSZNY Barbara 1074GLIWICEK-4000:00:2800:26:0300:52:5701:21:37
560FUSIEK Juliusz 199Adeptus AstartesGLIWICEM-3000:00:4000:28:5500:56:0401:21:37
561BOM Mariusz 1088PIEKARY ŚLĄSKIEM-5000:01:2100:27:0900:54:1801:21:38
562SOBIERAJSKI Przemek 825RACIBÓRZM-4000:00:5300:27:2200:54:1401:21:40
563KNYĆ Mateusz 38712 zupRUDA ŚLĄSKAM-3000:02:0800:28:4100:55:5501:21:41
564KOŁODZIEJ Rafał 399ZABRZEM-3000:01:5400:27:4800:55:1501:21:44
565GRACH Aleksandra 249GLIWICEK-4000:00:5800:26:1100:53:2201:21:46
566SOJKA Łukasz 827GLIWICEM-3000:01:1900:26:4400:54:2001:21:46
567GÓRSKI Michał 245Giebułtów ciśnieGIEBUŁTÓWM-4000:01:1100:26:5400:54:1701:21:49
568KRZYWICKI Jan 455--------------------------------GLIWICEM-6000:00:4100:27:1000:54:2101:21:50
569GIELERAK Daria 220ZABRZEK-3000:00:2100:27:1200:54:0101:21:58
570PISZCZ Marek 706Opel Active TeamGLIWICEM-4000:00:5800:26:1700:53:4701:21:58
571TURLEJ Michał 918Jurassic RunnersZAWIERCIEM-3000:01:0200:25:2300:52:4301:21:59
572SARKOWICZ Adam 791GLIWICEM-5000:01:0600:26:0300:53:3201:21:59
573NIEDOBA Daniel 1081CIESZYNM-3000:00:2500:26:5700:54:1301:22:00
574SIERADZKA Agnieszka 805Biegaj z TreneramiGLIWICEK-3000:00:5400:25:5200:53:3401:22:00
575BOMBIS Sandra 58GLIWICEK-2000:01:0500:26:4600:53:5201:22:01
576SZYMKÓW Krzysztof 897PKO BANK POLSKITYCHYM-4000:01:0400:26:4300:54:4401:22:02
577MAGDA Piotr 523Night Runners PyskowicePYSKOWICEM-4000:00:5600:26:4400:54:1501:22:04
578PRZYBYLSKI Mariusz 738PGB Sportowa PaczkaGLIWICEM-4000:00:5600:26:4300:53:4801:22:06
579KWIATKOWSKA Katarzyna 488ŻERNICAK-4000:00:1000:25:5800:53:4401:22:08
580POLEWICA Aleksandra 1123UKS Kometa GliwiceGLIWICEK-1600:00:0200:25:5700:54:0401:22:12
581KONOPKA Agnieszka 405I LO DwujęzyczneGLIWICEK-4000:01:0400:27:2700:54:4201:22:12
582OLSZEWSKI Grzegorz 636Olszak TeamKRAKÓWM-3000:01:3800:27:3900:55:1201:22:12
583POLEWKA Tomasz 1122UKS Kometa GliwiceGLIWICEM-4000:00:0000:25:5900:54:0601:22:14
584MACHNIK Artur 520ORZEŁ TEAMRYBNIKM-3000:00:4900:27:1100:54:4001:22:17
585KOPER Tomasz 330GLIWICEM-3000:00:5500:27:1000:54:5801:22:17
586JENDRYŚ Marek 1110GLIWICEM-4000:02:0700:28:3000:55:3501:22:17
587KAMIŃSKI Sebastian 343KSIĄŻENICEM-3000:00:4800:27:1200:54:4101:22:18
588ZAPOTOCZNY Przemek 999GLIWICEM-4000:00:4300:27:1300:54:4201:22:20
589WOŹNIAK Marek 974GLIWICEM-4000:01:0800:27:3600:54:5801:22:25
590KUŚ Jan 481JAWORZEM-2000:01:3300:28:3500:56:3801:22:25
591SZO�TYSIK Pawe� 887Sparta PLATFUSGLIWICEM-4000:00:5300:28:3100:56:2801:22:30
592SZUSTAK Krzysztof 889SERCE METROPOLIIDĄBROWA GÓRNICZAM-4000:00:5500:27:2700:54:4801:22:30
593HERZYK Adam 287Signify Bielsko-BiałaBIELSKO-BIAŁAM-5000:01:0800:27:1600:54:5501:22:36
594STOLARCZYK Robert 852Night Runner GliwiceGLIWICEM-4000:01:1500:27:5300:55:3301:22:37
595MORDARSKI Artur 587GLIWICEM-4000:01:3200:27:4100:55:1801:22:41
596BEDNARCZYK-ICIEK Aneta 1099Aktywni KamieńskRADOMSKOK-4000:01:0100:27:1200:54:5701:22:42
597STASIAK Mirosław 843Rockwell AutomationGLIWICEM-3000:00:1500:25:0400:52:5801:22:43
598KLUSKA Piotr 382HURAGAN LIGOTAKATOWICEM-5000:01:2600:28:0400:55:2601:22:47
599JASIENKIEWICZ Tomasz 313El Denatos PasadenaKĘDZIERZYN - KOXLEM-4000:01:0700:28:0300:56:1901:22:51
600IZYDORCZYK Mirosław 297ZABRZEM-5000:01:0400:27:3600:55:1101:22:54
601KUCZMA Jarosław 463GLIWICEM-4000:01:2600:28:0400:55:5201:22:56
602POPIEL-KRUK Aleksandra 1047GLIWICEK-4000:01:2100:27:5900:55:5701:23:01
603SOBKOWICZ Jarosław 826Rise&ShineRUDA ŚLĄSKAM-3000:01:1900:28:1700:55:4501:23:04
604GRUCHAŁA Anna 262MK TeamSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK-3000:01:0500:27:2800:54:5501:23:05
605WODA Ewelina 964Way2ChampKRAKÓWK-3000:01:1700:27:5300:55:3001:23:05
606DYGOŃ Gosia 169Biegaj z treneramiGLUWICEK-4000:00:0000:28:1700:55:3001:23:07
607GRZYMAŁA Jan 270PRZYSZOWICEM-3000:01:1300:25:5100:53:1601:23:07
608KIERA Szymon 365CHORZÓWM-4000:01:1400:27:5200:55:2701:23:08
609SKÓRA Michał 816GLIWICEM-4000:00:2200:27:3600:55:2201:23:09
610PYKA Adam 745GLIWICEM-3000:01:1100:26:0100:53:1801:23:09
611KONIECZNY Justyna 403Night Runner PyskowicePYSKOWICEK-3000:00:5300:26:4700:54:1801:23:10
612HAŁAS Małgorzata 277DZIEWKOWICEK-3000:01:2400:27:2800:54:5501:23:14
613ZEGARTOWSKI Michal 1004DTiQ PolandGLIWICEM-3000:00:3400:25:5400:53:0801:23:16
614GUŚCIORA Maciej 272GLIWICEM-2000:01:0500:25:5700:54:1501:23:20
615KULESZA Łukasz 469MIKOŁÓWM-3000:01:4500:28:5700:56:4001:23:20
616KULCZYK Anna 467ZABRZEK-3000:00:5700:27:2200:55:0701:23:22
617SZKUDLAREK Michał 876run-log.comBRZEGM-4000:00:4700:25:4300:53:1301:23:24
618DĄBROWSKI Marcin 148TEAM KORNELGLIWICEM-4000:00:2300:27:3600:55:2901:23:25
619PLEWIŃSKI Tomasz 708ZABRZEM-3000:01:3900:27:0400:54:5201:23:26
620KALINOWSKI Krzysztof 337TARNOWSKIE GÓRYM-4000:01:4900:28:1200:56:0701:23:27
621GÓRKA Szymon 244GLIWICEM-3000:00:3000:24:0400:51:4401:23:28
622 115000:01:1200:28:0400:55:5601:23:33
623SITKO Mateusz 809GLIWICEM-3000:01:2900:27:2700:55:1801:23:34
624SOKOŁOWSKI Krzysztof 828Night Runners ZabrzeZABRZEM-3000:01:1600:28:1600:56:3401:23:36
625SITKO Magdalena 810GLIWICEK-2000:01:2800:27:2700:55:2001:23:36
626DRABEK Piotr 158seniorzyOŚWIĘCIMM-3000:01:2200:29:2300:57:3801:23:40
627STALICA Wojciech 839IzoErgCZĘSTOCHOWAM-5000:00:5500:27:2300:55:4401:23:44
628JANIEC Witold 304ZWONOWICEM-4000:01:0400:28:0900:56:0501:23:46
629WIKIERSKI Michał 950GLIWICEM-3000:01:2500:28:0600:55:4601:23:47
630BALCARCZYK Bartłomiej 1117ZAKOPANEM-4000:01:0800:28:0900:56:1901:23:50
631BIAŁECKI Aleksander 31MYSŁOWICEM-4000:01:0700:26:5000:54:1001:23:51
632PRADELOK Jerzy 726Gibke GizdyTWORÓGM-5000:01:1200:26:3700:53:5101:23:52
633KĄDZIOŁKA Łukasz 361K2KATOWICEM-2000:00:5600:28:3600:56:0101:23:54
634CZARDYBON Laura 125SOŚNICOWICEK-4000:01:1300:27:5600:55:5701:23:54
635DZIEKAN Mateusz 178KĘDZIERZYN-KOŹLEM-2000:01:1200:28:3700:56:5501:23:55
636BŁASZCZYSZYN Łukasz 46SOSNOWIECM-3000:01:3300:28:2800:56:2001:23:55
637MARKOWSKA Sylwia 539GLIWICEK-3000:01:1000:27:5600:55:5001:24:03
638MARKOWSKI Kamil 540GLIWICEM-3000:01:1000:27:5500:55:5001:24:03
639KRUK Krzysztof 448GLIWICEM-4000:00:5200:28:2700:56:1701:24:04
640ŁUKASIK Andrzej 519LUBLINM-5000:00:5800:27:3700:56:1501:24:04
641KOCIELSKA Anna 389GLIWICEK-3000:01:0400:27:0400:55:1501:24:04
642CISZEWSKI Krzysztof 118SOŚNICOWICEM-3000:01:1800:27:2500:55:2101:24:06
643LIS Maciej 511GLIWICEM-3000:00:5200:28:0100:56:0201:24:08
644RAJTOR Klaudiusz 752GLIWICEM-6000:01:1000:27:5200:55:4101:24:08
645JANIKOWSKI Adam 306Anica TeamGLIWICEM-3000:00:5000:25:3200:53:0001:24:10
646CZUBAJ Cezary 136ŻARKIM-5000:00:5000:27:2200:55:2601:24:10
647BANASZAK Marcin 12GLIWICEM-3000:00:5500:28:1700:56:1901:24:12
648ZNAMIROWSKI Krzysztof 1020Radio WrocławWROCŁAWM-4000:00:4400:26:3100:54:5101:24:13
649MARUSZCZYK Marian 543MIKOŁÓWM-5000:01:1800:27:2600:55:0601:24:15
650DANISZ Małgorzata 145MYSŁOWICEK-3000:01:4700:28:5700:57:1801:24:19
651KĄDZIOŁKA Jan 360Night Runners GliwiceGLIWICEM-5000:01:0000:28:1500:55:5601:24:25
652BASZUN Michał 17Damy RadęGLIWICEM-3000:01:4300:28:1500:56:3601:24:25
653SOWIŃSKI Krzysztof 834KATOWICEM-3000:01:2800:28:0800:56:2201:24:26
654KOZA Krystian 424KATOWICEM-2000:01:0700:27:2000:55:1101:24:28
655BIAŁAS Krzysztof 27RUDA ŚLĄSKAM-4000:00:3100:28:5200:56:5201:24:30
656FAŁEK Krzysztof 186MIKOŁÓWM-4000:00:3100:28:5100:56:5201:24:30
657PATRZAŁEK Grzegorz 673BARDOM-4000:01:5800:28:0300:56:1001:24:30
658BARAŃSKI Grzegorz 15GLIWICEM-3000:02:1000:28:2400:56:3301:24:34
659JURASZCZUK Katarzyna 1090Inżynieria bieganiaŻORYK-4000:01:3200:28:0400:55:5701:24:36
660ROGOWSKI Jakub 1120GLIWICEM-2000:01:4200:28:1400:56:2901:24:38
661DYMNICKI Andrzej 173OchajoRun & FriendsGLIWICEM-4000:01:3800:28:2800:56:5101:24:39
662BIER Agnieszka 40DTiQ PolandGLIWICEK-3000:01:3900:28:0100:56:1901:24:39
663SZYNAL Andrzej 899DHL Run clubZABRZEM-4000:01:3500:28:0200:56:1801:24:47
664WYCIŚLOK Krzysztof 987STANICAM-3000:01:3500:27:5800:56:1901:24:47
665KRAWCZYK Marta 436ZAWADZKIEK-4000:01:3500:28:4400:57:0601:24:48
666ZIĘTEK Katarzyna 1015#bbktsJAWORZNOK-3000:01:3800:28:1600:56:3701:24:48
667PRENZENA Paweł 727ZABRZEM-3000:00:2200:25:4800:54:2901:24:49
668KRAWCZYK Beata 439ŁAZISKA GÓRNEK-3000:01:3400:28:0500:56:2001:24:49
669KRYCZAŁO Maciej 450WROCŁAWM-4000:01:2100:28:0000:56:2101:24:50
669BEM Michał 24Bemki SportKATOWICEM-4000:01:2100:28:0000:56:2301:24:50
671BOBKOWSKI Maciej 49Night Runners PyskowicePYSKOWICEM-4000:00:3100:27:1300:55:5501:24:51
672BAJKACZ Krzysztof 8GLIWICEM-3000:01:0900:27:4100:55:4601:24:51
673SELIGA Paweł 796Biegaj z Trenerami GliwiceGLIWICEM-3000:01:1200:28:0800:56:3201:24:51
674KOJ Jakub 396Loco TeamŚWIĘTOCHŁOWICEM-3000:01:5600:28:5000:56:4301:24:51
675MIKOŁAJCZYK Marcin 572TYCHYM-3000:01:0100:28:2400:56:1501:24:52
676KUCZMA Joanna 462GLIWICEK-4000:01:2600:28:0600:56:2501:24:52
677BUJALSKI Michał 90GLIWICEM-3000:01:5500:28:5100:56:4301:24:52
678OPAŁKA Marcin 639GLIWICEM-2000:01:3800:28:1500:56:2801:24:57
679CISEK Stanisław 117GLIWICEM-4000:01:2300:28:1300:56:3101:24:58
680FIGIEL Mariusz 187KATOWICEM-4000:01:5200:27:4900:55:5301:24:58
681KOŁODZIEJ Jacek 398Compañeros Asfalt TeamGLIWICEM-4000:00:5700:25:4400:51:4401:25:00
681JANIK Johan 305Compañeros Asfalt TeamGLIWICEM-4000:00:5700:25:4400:51:4401:25:00
683PĘDZIK Błażej 687SZCZEJKOWICEM-2000:01:1800:28:2000:56:3201:25:02
684MAŃKA Marcin 533GLIWICEM-3000:01:4600:28:1900:57:1601:25:02
685PIŁAT Jarosław 702pacemakerRUDA ŚLĄSKAM-4000:01:1500:28:2200:56:3501:25:03
686NOWAKOWSKA Agnieszka 626PacemakerGLIWICEK-2000:01:1600:28:1300:56:3701:25:05
687SZOJDA Małgorzata 881Inżynieria Biegania TeamRUDA ŚLĄSKAK-3000:01:1700:28:1200:56:3601:25:05
688PYTLARCZYK Piotr 748Klub Biegacza WartaPAJĘCZNOM-4000:00:2100:26:5900:55:5301:25:06
689PAWIŃSKI Wojciech 675BOROWIANYM-4000:01:4400:28:3600:56:3501:25:06
690GRUCHALSKI Jakub 261ista BiegAmyCHORZÓWM-3000:01:0400:28:0900:56:2701:25:07
691PAWEŁKÓW Michał 674GLIWICEM-3000:01:1300:28:3500:56:5401:25:07
692PETEJA-ĆWIK Aleksandra 682NSZOZAngiodensTYCHYK-5000:01:0800:28:1300:56:3701:25:08
693SOBAS Katarzyna 824GLIWICEK-2000:01:0900:28:0500:56:3701:25:08
694SIKORA Michał 808GLIWICEM-4000:00:3400:27:0900:56:0301:25:16
695GRAMATYKA Paweł 254Zabiegani MZ UnitedKRAKÓWM-4000:00:5300:28:3500:56:4801:25:16
696KLIMCZYK Gaweł 379NOWA WIEŚM-2000:01:4100:27:5400:56:1601:25:16
697SZYMAŃSKI Filip 896KATOWICEM-2000:00:4700:27:5500:57:0601:25:20
698BRZOZA Aleksandra 80Mostostal Zabrze UNITEDZABRZEK-3000:00:5000:28:3700:56:5101:25:20
699WAWRÓW Mirosław 939KLUB BIEGAM BO LUBIĘ RACIBÓRZBABORÓWM-3000:01:0200:28:2800:56:5201:25:20
700LEDWOŃ Aneta 498Night Runners GliwiceGLIWICEK-4000:01:3000:28:2400:56:5001:25:20
701KAMIŃSKI Rafał 342GLIWICEM-3000:01:0000:28:1100:56:4301:25:21
702CHUDY Michał 106WARSZAWAM-3000:01:4800:28:3500:56:2901:25:21
703SZWARCZYŃSKI Jakub 891GLIWICEM-3000:01:1700:29:0600:57:2701:25:22
704FRANIELCZYK Marta 194GLIWICEK-3000:01:2900:28:1200:56:3701:25:22
705ŁUBKOWSKI Robert 517MAŁA WIEŚM-4000:01:4800:29:0700:57:5701:25:22
706NANCKA Brygida 599-ZABRZEK-4000:00:2200:27:3500:56:1901:25:26
707BUFNAL Krzysztof 86GLIWICEM-4000:00:4600:27:4900:56:1101:25:30
708TOPORKIEWICZ Marcin 913biegacze mogą dłużejGLIWICEM-3000:01:1000:28:1800:56:3901:25:31
709KOZUBEK Sergiusz 429SKOCZÓWM-4000:01:3900:28:3900:57:3201:25:31
710GRYGIEREK Jarosław 264JASTRZĘBIE-ZDRÓJM-2000:00:4700:27:5400:56:1601:25:32
711PYPKA Elżbieta 746NAMYSŁÓWK-3000:00:4000:28:0100:56:3601:25:35
712ZAPOTOCZNA Renata 997GLIWICEK-4000:00:4400:27:1300:55:5701:25:37
713STUDNIK Agnieszka 861RUDA ŚLĄSKAK-3000:00:3600:28:2900:57:1401:25:38
714PUCHAŁA Ewelina 742PACEMAKERKATOWICEK-3000:01:2800:28:2700:56:5201:25:41
715NOWAK Ryszard 625GLIWICEM-5000:02:1400:28:0500:56:2501:25:42
716KULAWIK Mariusz 466BYTOMM-3000:01:0100:28:4100:57:2801:25:43
717TOMCZYK Edyta 912RUDA ŚLĄSKAK-3000:01:2900:28:2900:57:0401:25:43
718MIKUŁA Leszek 574GLIWICEM-4000:00:0500:25:4900:54:2901:25:47
719GIERADA Ryszard 225Night Runners GliwiceGLIWICEM-5000:01:0300:28:3300:57:0901:25:47
720GIERADA Mateusz 224Night Runners GliwiceGLIWICEM-2000:01:0200:28:3400:57:1101:25:48
721RASZYK Andrzej 754parkrun KatowiceKATOWICEM-5000:01:0600:28:5100:57:1501:25:48
722BIAŁAS Tomek 29CONSULTASCHORZÓWM-4000:01:1900:28:3000:56:4601:25:50
723MICHALSKI Marek 564GLIWICEM-4000:00:3400:27:5900:57:2301:25:51
724JAWORSKI Kamil 315FUCHS OIL TEAMGLIWICEM-3000:01:4600:29:1200:58:0301:25:51
725ULFIK Piotr 926CZĘSTOCHOWAM-2000:01:0300:28:0900:56:4001:25:54
726BAJ Tomasz 7GLIWICEM-3000:00:2700:25:3400:54:2101:25:55
727WILK Andrzej 955GLIWICEM-3000:00:2300:26:1900:55:2901:25:56
728KOLTERNIAK Monika 397Queens Park Harriers LondynLONDONK-4000:01:0100:28:1200:56:5101:25:58
729MICHNA Wojciech 567GLIWICEM-2000:01:1200:28:0300:56:5101:25:58
730LESZCZYŃSKA Małgorzata 501GLIWICEK-4000:00:3500:27:1300:55:5701:25:59
731ZEMŁA Piotr 1005GLIWICEM-5000:01:0400:28:5700:58:1101:26:03
732PYREK Anna 747TYCHYK-2000:01:1000:27:4600:56:4101:26:03
733DEMBOWSKA Bożena 150BOGUCHWAŁOWICEK-4000:01:3300:28:2300:57:0501:26:07
734FOLEK Andrzej 193DTiQ PolandPSZCZYNAM-3000:01:4300:28:1900:56:4001:26:08
735KOZACZKA Włodzimierz 425GLIWICEM-4000:01:1700:28:4900:57:3101:26:09
736PĘKALA Anna 688ZABRZEK-4000:01:3800:27:4100:56:1001:26:10
737SZKAMRUK Małgorzata 875GLIWICEK-3000:01:3700:27:4200:56:1101:26:13
738WILSZ Ewa 956#paniówkiRUNPANIÓWKIK-4000:01:3100:27:5400:56:5201:26:14
739PIKTAS Paweł 698GLIWICEM-4000:01:3400:29:2000:58:0101:26:14
740KOWRYGO Adam 422GLIWICEM-2000:01:3700:28:3200:57:0801:26:14
741KALINOWSKI Dawid 336RADZIONKÓWM-2000:01:1600:28:2000:56:5601:26:23
742KIECKA Ewelina 364ORZESZEK-3000:01:4200:29:1700:58:0601:26:23
743URBANEK Martin 927ista biegAmySIERAKOWICEM-3000:01:0300:27:0100:56:0901:26:26
744TWAROCIK Konrad 1125GLIWICEM-3000:01:5900:28:5400:57:2701:26:27
745HAŁAMBIEC Anna 276KĘDZIERZYN-KOŹLEK-3000:01:0700:28:0400:56:4801:26:28
746MILISZKIEWICZ Adam 575GLIWICEM-3000:01:1900:28:4100:57:1801:26:28
747WŁODARCZYK Paweł 962ING Bank Śląski SAKATOWICEM-3000:01:3400:27:5700:56:2001:26:28
748BŁASZCZYK Paulina 45GLIWICEK-3000:01:3300:28:2800:57:0801:26:34
749SZUTER Justyna 890KATOWICEK-2000:01:1100:28:3100:57:3201:26:38
750KRUK Michał 447RUDA ŚLĄSKAM-2000:01:3400:28:1700:56:5001:26:39
751ZADEBERNY Artur 993GLIWICEM-4000:01:1600:27:3400:56:0301:26:41
752CZERNIK Rafał 133ZABRZEM-4000:00:5700:27:4900:56:5101:27:02
753KORNIJCZUK Tomasz 411RUDA ŚLĄSKAM-4000:00:2600:29:5601:01:0201:27:08
754KORSZEWSKI Patrycjusz 412RUDA ŚLĄSKAM-4000:00:2500:29:5700:59:1401:27:11
755KLEMIŃSKI Tomasz 1113SŁAWKÓWM-4000:01:2700:29:2000:58:3001:27:18
756PINDERA Barbara 1112SŁAWKÓWK-3000:01:2700:29:2000:58:3001:27:18
757MALCZUK Aleksander 528TYCHYM-2000:01:0100:27:0800:54:4501:27:20
758NIEDŹWIECKI Paweł 607Ochotnicza Straż Pożarna w KotuszowiePIEKARY ŚLĄSKIEM-3000:01:2700:28:3500:57:3801:27:20
759URBANEK-RAJWA Barbara 928LAZISKA GORNEK-4000:00:4000:28:2600:57:0701:27:22
760BĄK Katarzyna 1084CZĘSTOCHOWAK-3000:01:0100:28:3700:58:0601:27:24
761KOŻUSZEK Sebastian 1083GLIWICEM-4000:01:2000:28:3900:57:4601:27:28
762DZIECIĄTKOWSKI Jarosław 176Opel Active TeamGLIWICEM-4000:01:1600:29:0200:57:4801:27:29
763MASTALSKA Marzena 546Opel Active TeamZABRZEK-3000:01:1500:29:0300:57:4901:27:30
764GRZEGORCZYK Monika 266Night Runners ZabrzeZABRZEK-3000:01:1600:29:0200:57:4801:27:30
765PIĄTKOWSKI Michał 691KATOWICEM-3000:01:4100:29:0800:57:4701:27:33
766KRAWCZYK Dariusz 438RUDA ŚLĄSKAM-3000:01:4100:29:0800:57:4701:27:34
767BOJDA Dawid 56GLIWICEM-3000:01:4700:29:0100:58:3201:27:36
768GRYNICKA-JASKÓŁA Aleksandra 1089BYTOMK-4000:01:0900:28:2700:57:4801:27:38
769MAZUR Mateusz 553RACHOWICEM-3000:01:3700:30:1601:00:2401:27:47
770CZERNIAK Żaneta 132GLIWICEK-4000:01:0800:28:1300:56:4601:27:52
771MARKUSIK Tomasz 541RADZIONKÓWM-3000:00:3200:29:1500:58:3201:27:53
772STEINHOFF Adam 848WIKTOR TEAMBRZEG DOLNYM-4000:01:2000:28:2900:57:4401:27:58
773PĘDOWSKI Wojciech 686GLIWICEM-5000:01:3400:28:1900:57:0501:28:09
774JARASZ Aleksander 311Night Runners ZabrzeZABRZEM-4000:01:3600:29:2000:58:5001:28:15
775KSIĄDZ Adam 456KRYRYM-3000:01:1500:28:3700:57:2001:28:19
776HRYNISZYN Agnieszka 293ZABRZEK-2000:01:2600:29:0700:58:2201:28:22
777LIKA Michał 507WIELOWIEŚM-3000:01:2600:29:0700:58:2201:28:22
778KĘPA Agnieszka 362Eko-Okna RunnersKORNICEK-3000:01:3700:29:3000:58:5701:28:24
779NOWAK Wojciech 623Świński TruchtGLIWICEM-2000:00:5500:29:4800:59:1101:28:29
780PRESNAL-ZMYSŁOWSKA Agnieszka 728KATOWICEK-4000:01:3000:27:5400:58:1701:28:37
781POLACZEK Adam 718KATOWICEM-3000:01:3000:27:5400:58:1701:28:37
782ROJEK Monika 765SOSNOWIECK-4000:01:2400:29:4500:59:4101:28:39
783MAZUR Roman 556KNURÓWM-5000:01:2400:29:5100:59:3301:28:48
784WILCZEK Tomasz 951GLIWICEM-2000:01:0000:28:0700:57:2301:28:49
785KONIOR Edyta 404Koliber TeamPRZEGINIA DUCHOWNAK-4000:01:1600:29:2200:58:5001:28:49
786KHAVALYTS Anton 363CZESTOCHOWAM-2000:01:5600:30:3701:00:2601:28:50
787VOLOSHYNA Mariana 932CZESTOCHOWAK-3000:01:5500:30:3801:00:2701:28:51
788WÓJCIK Rafał 980GLIWICEM-4000:01:1400:29:1800:58:5801:28:56
789ŚLIWIŃSKA Alicja 903GLIWICEK-3000:00:5100:28:3100:58:0701:29:00
790MIECZNIKOWSKA Agnieszka 568KATOWICEK-4000:01:0400:28:0500:57:5201:29:01
791KNEBEL Patrycja 1115ZABRZEK-3000:01:0400:29:2500:58:5501:29:04
792ZYGMUNTOWICZ Piotr 1024Anica TeamCZERWIONKA - LESZCZYNYM-4000:00:5100:27:4600:57:1201:29:05
793STAŃKO Marcin 842GLIWICEM-3000:00:2800:28:5900:58:3701:29:11
794BIELECKI Adam 1107Chateau ChalinSZCZYRKM-4000:00:5400:28:4000:58:0901:29:12
795KRAFCZYK Edyta 430ŁANYK-3000:00:5400:28:5100:58:5101:29:15
796PŁACHTA Marek 710Inter Projekt S.A.RUDA ŚLĄSKAM-4000:00:2400:28:4600:58:3901:29:17
797MATYSIEWICZ Piotr 550Inter ProjektZABRZEM-3000:00:2400:28:4600:58:3901:29:17
798PAŁYGA Agnieszka 667Future Processing Running TeamSOSNOWIECK-3000:01:0600:28:4100:58:3401:29:18
799GRABOWSKI Zbigniew 248BYTOMM-6000:01:2300:29:1400:59:1501:29:20
800OSTROWSKI Zygmunt 651TYCHYM-6000:01:3000:29:4400:59:2601:29:24
801GDULA Teodozja 217GLIWICEK-6000:01:1800:28:0500:57:1301:29:29
802MRZYGŁÓD Robert 589KATOWICEM-3000:00:3200:29:3200:59:4701:29:38
803ZWOLIŃSKA Katarzyna 1058AERO-SYSTEM.PLKATOWICEK-2000:01:3200:29:1800:58:5101:29:42
804OSTROSZCZYK Rafał 650bez klubuGLIWICEM-4000:01:3500:29:4500:59:4601:29:44
805GŁOWACKA Marta 229LESZNOK-2000:01:4800:30:0400:59:5001:29:44
806SEKIENDA Michał 795GLIWICEM-3000:01:2800:30:1901:00:2101:29:48
807BUCHAL Grzegorz 82ZERNICAM-4000:01:0600:29:2500:59:3401:29:49
808BUCHAL Katarzyna 83ZERNICAK-5000:01:0500:29:2600:59:3501:29:52
809LENCZYK Mariusz 500SKRZYSZÓWM-2000:01:4800:27:0000:56:5601:29:57
810WIŚNIEWSKI Paweł 959Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:02:0400:28:4400:58:5901:29:57
811DZIEDZIC Dominik 177GLIWICEM-3000:01:3700:29:4101:00:0001:29:59
812WIECZORKE Marcin 945PRZYSZOWICEM-4000:01:0500:27:5800:57:0501:30:01
813MAJCHRZAK Magdalena 524KORNICEK-3000:01:3700:29:3000:58:5801:30:01
814SZYMAŃSKA Dominika 895POMYKACZEKATOWICEK-2000:00:4700:27:5600:57:0701:30:05
815GAWROŃSKI Wojtek 213GLIWICEM-3000:01:3600:28:2300:58:0301:30:09
816PIETRZAK Krzysztof 696BYTOMM-4000:01:1600:27:5400:58:0801:30:15
817HEBDA-OLSZÓWKA Aleksandra 279BP Running Team GliwiceCHORZÓWK-3000:01:1600:29:2700:59:5501:30:15
818PRACKA Danuta 725MIASTECZKO ŚLĄSKIEK-3000:01:4700:29:2900:59:3201:30:15
819ĆWIKŁA Grzegorz 140GLIWICEM-5000:01:3300:29:4800:59:4401:30:17
820KROCZEK Liliana 442Night RunnersGLIWICEK-4000:01:1600:29:2700:59:5001:30:18
821MARUT Kaśka 544BP Running Team GliwiceGLIWICEK-4000:01:1600:29:2900:59:5501:30:18
822WĘGIEL Kacper 943MIKOŁÓWM-2000:01:2700:29:4300:58:4101:30:19
823RÓLKA Mariola 771BP RUNNING TEAMGLIWICEK-4000:01:1500:29:2900:59:5601:30:20
824HUBISZ Bartłomiej 294TARNOWSKIE GÓRYM-4000:00:4500:29:2701:00:2401:30:28
825HENDRYK Leszek 282Beerrunners!GLIWICEM-3000:00:5900:28:1100:58:0901:30:28
826ĆWIOK Marek 142#paniówkiRUNPANIÓWKIM-4000:01:2000:30:0200:59:4701:30:29
827ĆWIOK Barbara 143#paniówkiRUNPANIÓWKIK-4000:01:2000:30:0200:59:4701:30:30
828BATEJKO Beata 18Sport WspieraMy NaukowoCHORZÓWK-4000:01:4400:29:2800:59:1501:30:30
829OSAK Małgorzata 646ZAWADZKIEK-3000:01:3500:28:3700:57:3901:30:34
830SZAFRANIEC Arkadiusz 8671985RUDA ŚLĄSKAM-3000:02:0900:29:1300:59:3601:30:35
831MUSIL Mike 591BYTOMM-4000:01:4900:30:3201:00:5101:30:38
832KOWALCZYK Anna 418HirschvogelZABRZEK-4000:01:2200:30:0201:00:2901:30:43
833JĘDZURA Agnieszka 322GLIWICEK-4000:01:2900:28:3600:58:4501:30:54
834MICHALIK Natalia 562GLIWICEK-2000:01:3700:29:5501:00:1001:31:02
835NOWAKOWSKA-TRZASKA Joanna 627GLIWICEK-4000:01:3500:29:5601:00:1201:31:03
836NOGŁY Adam 618Biegacze z BojkowaKNURÓWM-4000:01:3600:29:5201:00:1101:31:03
837PIOTROWSKI Krzysztof 1114GLIWICEM-3000:00:2400:26:3700:57:4801:31:05
838ZBOREK Dominika 1000GLIWICEK-3000:01:3800:29:2600:59:3101:31:06
839CZAPEK Marek 123Night runners gliwiceGLIWICEM-4000:01:3500:29:5301:00:1301:31:08
840KUTRZYK Przemysław 482SOSNOWIECM-4000:01:3400:29:1800:59:3201:31:11
841GRZEBIELUCH Tomasz 265TARNOWSKIE GÓRYM-4000:01:3900:30:1101:00:1201:31:12
842OSIŃSKI Paweł 648Biegaj z TreneramiGLIWICEM-4000:01:2600:28:2900:59:3401:31:14
843KUŹNICKI Tomasz 484JAWORZNOM-3000:01:3200:28:2800:59:1101:31:17
844SEKIENDA Grzegorz 794WILCZAM-4000:01:2800:30:1801:00:2301:31:23
845PAŁETKO Ryszard 665NIEBOROWICEM-4000:00:4200:29:1700:59:1801:31:26
846JURASZCZYK Dominika 325PACEMAKERŻORYK-2000:01:3100:29:5001:00:1801:31:29
847PISKON Agnieszka 938W pogoni za duchem/ pacemakerSOSNOWIECK-3000:01:3100:29:5001:00:1601:31:29
848RYBARZ Ewa 779ZERNICAK-3000:01:3800:29:5401:00:2001:31:32
849RYBOTYCKI Tomasz 781Wiktor TeamBRZEG DOLNYM-3000:01:2100:29:4401:00:0101:31:38
850KOWALCZYK Tomasz 417AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-3000:01:0800:28:3400:57:2701:31:44
851MIERZEJEWSKI Jacek 571AMATORRUDYM-5000:00:5200:29:1901:00:0901:31:53
852RADŁOWSKI Karol 750MIKOŁÓWM-3000:01:4100:29:0700:59:0101:31:59
853NAWROT Krzysztof 604ZAWADZKIEM-4000:01:4500:29:5601:00:3501:32:05
854NAWROT Bożena 605ZAWADZKIEK-4000:01:4400:29:5601:00:3701:32:06
855KRAWCZYŃSKI Mirosław 440GLIWICEM-4000:01:0200:30:1901:00:4901:32:20
856KARMAŃSKI Jacek 349GLIWICEM-4000:01:0100:29:1001:00:1601:32:25
857SMOŁA Mieczysław 820AKMB PĘDZIWIATR GLIWICEGLIWICEM-6000:00:1800:30:0601:01:1601:32:44
858KLIMKIEWICZ Jakub 380Banana TeamKATOWICEM-3000:01:3200:30:1001:01:2601:32:56
859FUGOWSKI Grzegorz 196GLIWICEM-3000:00:0000:30:4601:00:4601:33:02
860SERAFIN Patryk 798GLIWICEM-2000:01:0800:28:4301:00:0701:33:04
861WOLIŃSKI Józef 968GLIWICEM-5000:01:3300:30:0401:01:1901:33:24
862SERUGA Aleksandra 800RUDZICAK-2000:01:3300:30:1001:00:2801:33:24
863CZYSZCZOŃ Anna 138RACIBÓRZK-2000:01:4100:31:3301:02:5701:33:34
864PAWNUK Jan 680TARNOWSKIE GÓRYM-6000:01:3800:31:1301:02:5401:33:37
865KOWALIK Miłosz 419GLIWICEM-3000:02:1700:30:0601:01:1501:33:39
866KRAJEWSKI Adam 432GLIWICEM-4000:01:1800:29:0800:59:3501:33:41
867GOŃKA Monika 240GLIWICEK-4000:01:1800:29:0800:59:3501:33:41
868GŁOWACKI Jordan 230GLIWICEM-3000:00:3300:30:0901:01:1501:33:44
869LESZCZYK Krzysztof 1075BYTOMM-5000:00:2300:30:5601:01:5401:33:45
870WŁODARSKA Dominika 963GLIWICEK-2000:00:3200:30:1001:01:1601:33:45
871DYLSKI Jacek 171GLIWICEM-2000:02:1100:30:4601:02:1601:33:56
872DROBNY Miłosz 161KĘDZIERZYN KOŹLEM-2000:01:1200:31:0301:02:4601:34:01
873KLIMASZ Katarzyna 378KATOWICEK-2000:01:0500:30:2201:01:2801:34:11
874JACHIMOWSKA Agnieszka 299KNURÓWK-3000:01:2800:29:5001:00:3401:34:21
875BINASIK Agnieszka 41Huragan LigotaKATOWICEK-4000:01:3700:30:2601:01:3201:34:42
876PRUCHNIK Andrzej 731GLIWICEM-5000:00:2000:29:3801:01:1601:34:49
877KOJ Krzysztof 395GLIWICEM-2000:00:5800:29:1700:59:5701:34:51
878ZIMNY Michał 1016GLIWICEM-4000:01:0600:31:3501:03:1401:34:51
879GREINER Anna 255ZABRZEK-4000:00:2200:30:0301:02:0801:35:00
880LEWANDOWSKA Magdalena 503MIKOŁÓWK-3000:02:0400:31:0901:03:1201:35:05
881PIOTROWSKA Dorota 704RUDA ŚLĄSKAK-3000:02:0400:31:0901:03:1201:35:05
882ZAJĄC Jacek 994RCU UbezpieczeniaCIESZANÓWM-4000:01:5100:31:3401:03:2201:35:10
883REWIUK-KOCUR Anna 763GLIWICEK-3000:00:4500:31:2201:03:1401:35:21
884KOCUR Aleksander 392GLIWICEM-4000:00:4400:31:2301:03:1401:35:22
885ESTKO Anna 182WIĘKSZYCEK-3000:01:4600:31:2701:02:4901:35:28
886ZIĘBA Michał 1013GLIWICEM-2000:02:0300:29:1601:00:4301:35:28
887TRELA Marcin 998KNUROWM-3000:02:0100:31:4001:03:3901:35:33
888KWIATKOWSKA-STOJAK Ewelina 487CHORZÓWK-3000:00:4600:30:4301:02:3301:35:36
889KULIJ Jan 471KKTABLACHOWNIAM-6000:01:4300:29:2501:00:5301:35:39
890KASPEREK Magdalena 352FIS - SSTZABRZEK-4000:01:4300:31:4301:05:1101:35:44
891SZUMNIAK Ryszard 888GLIWICEM-5000:01:4800:31:5201:04:0301:35:45
892NIEWDANA Anna 612EUVICKATOWICEK-2000:01:4800:31:5101:03:5001:35:46
893KWARCIŃSKA Maria 485KATOWICEK-3000:01:4800:31:5101:03:5001:35:47
894KOŁODZIEJCZYK Emilia 400Wataha -laczy nas bieganieWOŹNIKIK-2000:01:4600:31:5301:03:5201:35:48
895ŻMUDZIŃSKI Piotr 1032GLIWICEM-3000:01:4800:32:0501:04:4701:35:48
896CELAREK Janusz 98lecymy wartkoSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-5000:01:4500:32:0001:04:3501:35:49
897SZELĄG Iwona 874GLIWICEK-3000:01:4500:31:5401:03:5301:35:49
898BŁACH Piotr Buła 44PacemakerGLIWICEM-5000:01:4500:31:5401:03:5401:35:49
899BIEGUN Krzysztof 36ŻYWIECM-5000:01:4200:30:1301:02:4901:35:53
900BROWSKA Aleksandra 1052GLIWICEK-3000:01:4200:31:4301:03:4901:35:56
901PIECHOWICZ-KUROWSKA Agata 1048GLIWICEK-3000:01:4100:31:4401:03:5001:35:57
902SZYDŁOWSKI Przemysław 892GLIWICEM-4000:01:5000:30:5901:02:3201:36:03
903BOGDAŁ Michał 53GLIWICEM-3000:00:3000:31:3201:03:2601:36:09
904JANOSZEK Piotr 309GLIWICEM-4000:01:2900:30:2001:02:3901:36:34
905KAŁUŻNA Anna 341GLIWICEK-5000:01:4700:31:5901:04:0301:36:37
906MIELNICZUK Marta 570Decathlon&PrzyjacieleZABRZEK-2000:01:3600:28:0500:58:5101:36:50
907CIUK Bartosz 119OLK SP.ZOZGLIWICEM-5000:02:0700:30:2301:02:1401:36:50
908BIAŁY Dagmara 34DMBZAWIERCIEK-4000:00:3300:31:1801:03:2901:37:02
909PRZYBYSŁAWSKA Nina 7394-toZAWIERCIEK-3000:00:3300:31:1901:03:2901:37:02
910PAWLACZYK Lesław 676DTiQGLIWICEM-4000:01:4000:29:4401:02:2801:37:04
911BOJEŚ Marcin 57DTiQ PolandBIELSKO-BIAŁAM-3000:01:3700:29:4701:02:3101:37:08
912JANCZYSZYN Rafał 302GLIWICEM-2000:01:1500:32:5501:04:5901:37:34
913BIAŁY Michał 33DMBZAWIERCIEM-4000:00:3300:30:5301:03:2901:37:36
914KOZIOŁ Ewa 427Poranny PatrolKRAKÓWK-4000:01:3300:30:3801:03:1201:37:39
915PEROŃCZYK Paweł 681KATOWICEM-3000:01:5100:31:4901:03:4901:37:47
916ZGÓRSKI Grzegorz 1006GLIWICEM-4000:01:4600:31:5201:03:4201:37:51
917HAJOK Magda 274GLIWICEK-3000:01:4500:31:5401:03:5401:37:53
918ŚLUSARSKA Sylwia 904KIELCEK-3000:00:1300:28:5501:02:0001:38:00
919MARYNIOK Patryk 545GLIWICEM-2000:01:5700:31:4401:03:4601:38:11
920MARYNIOK Marian 1072ŻORYM-5000:01:5700:31:4301:03:4501:38:11
921 113000:00:0000:44:2701:05:3101:38:26
922WÓJCIK Marcin 978GLIWICEM-2000:01:3700:30:1601:03:2101:38:26
923KOWOLIK Łukasz 421Tauron TeamZABRZEM-3000:02:0800:33:0601:06:1301:38:36
923JAGODZIŃSKA Daria 301RUDA ŚLĄSKAK-2000:02:0600:33:0801:06:1401:38:37
925WRÓBEL Dariusz 984ZABRZEM-3000:02:0700:33:0801:06:1401:38:37
926JEZIOR Bartosz 317DRIVGLIWICEM-3000:01:3900:27:5300:59:4801:38:41
927LATA Monika 494KyokushinGRACZEK-4000:01:4100:33:1201:06:0401:38:51
928LATA Piotr 495KyokushinGRACZEM-4000:01:4100:33:1201:06:0401:38:52
929CIESZYŃSKA Jolanta 112KNURÓWK-5000:01:0100:32:3401:05:2001:39:00
930TRZCIŃSKI Łukasz 916DĄBROWA GÓRNICZAM-2000:02:0500:29:5801:02:2901:39:06
931ADAMUS Anna 3RUDA ŚLĄSKAK-4000:01:3700:31:1901:04:1801:39:09
932MOKRZYCKA Justyna 584Orly z KnurowaKNURÒWK-3000:01:3000:31:3301:05:1501:39:37
933DYJAS Michał 170Cats'teamSOSNOWIECM-3000:02:0100:31:4301:05:0001:39:58
934WALEWSKI Kamil 933GLIWICEM-3000:01:3900:31:2601:05:2001:39:59
935GĄSKA Piotr 215Gąska BalbinkaZABRZEM-3000:01:0300:29:0601:03:4901:40:04
936RUBINSKA Małgorzata 773GLIWICEK-5000:02:0700:32:2101:06:5701:40:39
937FLORECKI Andrzej 190AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-6000:00:2100:30:4901:04:4601:41:06
938KASPEREK Ireneusz 353FIS - SSTZABRZEM-4000:01:4300:31:4201:05:3001:42:26
939DZIEKAN Katarzyna 179AntonteamKĘDZIERZYN-KOŹLEK-2000:02:0100:32:1701:05:3801:42:27
940KUĆ Rafał 464EuvicSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-3000:01:4900:35:2601:09:2901:42:31
941DWORNICZAK Iwona 167ZABIEGANE SIOSTRYSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEK-5000:01:2800:33:0401:07:1401:42:40
942KOPIEC Beata 407BeataZABRZEK-5000:01:4900:32:0301:06:0601:42:40
943ROSA Anna 766-KATOWICEK-5000:01:4900:32:0101:06:0601:42:40
944GIEŁŻYŃSKA Angelika 221ZABRZEK-3000:01:0500:30:1901:04:5601:42:48
945ĆWIKŁA Andrzej 139Tent GrupaGONIĄDZM-6000:01:0500:33:1101:07:2401:42:56
946SITO Paweł 811ZABRZEM-3000:01:3900:32:1701:06:5201:43:08
947SOKÓŁ-OLEŚ Ewelina 829RUNTEAM PawłowiceJASTRZĘBIE ZDRÓJK-4000:02:0500:33:1901:07:5301:44:14
948KACZMARCZYK Magdalena 331RUNTEAM PawłowicePAWŁOWICEK-2000:02:0600:33:1801:07:5801:44:15
949BANACH Witold 11brakZABRZEM-4000:00:4300:31:5201:06:3101:44:25
950POGORZELSKA-KLIKS Agata 715FIS-SST TEAMSOSNOWIECK-4000:01:5100:33:2101:08:0801:44:34
951WOLNY Ewa 970ZABRZEK-4000:01:1200:31:5301:07:0301:44:47
952GÓRKA Grzegorz 243BYTOMM-5000:00:2500:31:5701:07:1901:44:50
953JARCZYK Magdalena 312Koliber TeamKRAKÓWK-4000:01:1700:33:2801:08:1001:45:01
954ZIELIŃSKA Izabela 1007GLIWICEK-4000:01:0000:31:5401:07:4501:45:06
955NOWAK Dariusz 624FIS-SST TEAMZABRZEM-4000:01:5300:33:2001:08:5201:46:13
956HOLECZEK Dominika 289KRAPKOWICEK-3000:01:5200:33:1701:08:2301:46:59
957ZAKLIŃSKA Katarzyna 995TMTeamGLIWICEK-4000:01:5100:33:1801:08:1301:47:00
958KOCYAN Małgorzata 393Biegaj z TreneramiGLIWICEK-6000:00:0000:34:4401:09:1601:47:32
959JANKOWSKA Joanna 308KRAKÓWK-3000:01:2500:32:4701:08:2001:48:49
960RUDNER-DERSIEWICZ Ula 774CrossFit Hellwood GliwiceGLIWICEK-3000:01:2500:32:4701:08:2001:48:49
961KOŁODZIŃSKA Ewa 401GLIWICEK-4000:01:4000:34:1301:09:5701:49:00
962ZACZEK Kamil 991RUDA ŚLĄSKAM-3000:02:0200:34:3401:11:3301:49:24
963PAWLARCZYK Karolina 677GLIWICEK-2000:01:3400:33:1101:07:5301:49:46
964PILARSKI Arkadiusz 700GLIWICEM-2000:01:4000:34:5601:11:5501:49:46
965RUTKA Wiola 776GLIWICEK-3000:01:3900:34:5701:11:5601:49:47
966KOGUT Krzysztof 394Night Runners GliwiceGLIWICEM-4000:00:3000:34:2301:13:1701:52:50
967GAWEŁKO Rauszanija 209GLIWICEK-5000:00:4800:34:3901:12:3201:54:05
968LATOS Barbara 496Zabrzańskie Towarzystwo TriathlonoweZABRZEK-6000:02:0200:35:3901:13:1701:54:30
969SUSEŁ Alek 865Marco pomagaMIKOŁÓWM-3000:00:0001:50:22
970KAPICKI Jan 347MYSŁOWICEM-6000:00:0001:52:45
971KISIECKI Damian 367NOVA TRADING STALE BIEGAMKATOWICEM-3000:00:00
972PŁATEK Michał 711GLIWICEM-2000:00:00
973ĆWIKŁA Kamil 141HarpaganyGLIWICEM-3000:00:0000:25:13
974MAŁEK Mirosław 531WUJEK BIEGAKATOWICEM-4000:00:00
975CHAVEZ Christina 1097ZABRZEK-2000:00:0001:33:27
976KLIMAS Kamil 377KATOWICEM-3000:00:0300:20:12
977OŻÓG Marek 655Night RunnersKATOWICEM-2000:00:0400:19:5300:41:23
978ŚWIDA Adam 905Endure TeamKLUCZEM-4000:00:0700:20:57
979KAMIONKA Paweł 344ZABRZEM-3000:00:2301:33:52
980SKORUPA Mariusz 1106BIELSKO-BIAŁAM-4000:00:3901:12:23
981JURECZKA Łukasz 327KNURÓWM-2000:00:4200:25:2400:51:23
982HELLWIG Adam 281MYSŁOWICEM-4000:01:0600:28:1900:58:00
Znaleziono 982 wynik(ów)