VI PÓŁMARATON GLIWICKI
VI PKO Półmaraton Gliwicki 2019
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2019-10-26
Miejsce : Gliwice
Dystans : 21.1 km
Zgłoszonych : 1113
Wystartowało : 982
Nie ukończyło : 6
Ukończyło : 976
Na trasie : 6
Pełne wyniki dla 5km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5km | 10km | 15km | 20km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | Niepełnosprawni | Mieszkanki Gliwic | Mieszkańcy Gliwic | K-16 | M-16 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacji open, pierwsze 2000 miejsc wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu5_15_km
5km
   
1MALINA Dawid 1040Inżynieria bieganiaRYBNIKM-2000:00:0000:16:09
2CIEPLAK Marcin 1148RYBNIKM-2000:00:0000:16:37
3WOJTACHA Adrian 965KS OLKUSZOLKUSZM-2000:00:0200:17:30
4SZWASA Mateusz 1119OTK RzeźnikGLIWICEM-2000:00:0100:18:02
5HARZOWSKI Mateusz 278WROCŁAWM-2000:00:0100:19:10
6SOLAREK Mateusz 1063GLIWICEM-2000:00:0600:19:42
7FALEJCZYK Mateusz 185Holbox PolandGLIWICEM-2000:00:0100:19:48
8OŻÓG Marek 655Night RunnersKATOWICEM-2000:00:0400:19:53
9PIELA Mateusz 692SZTURMSOBLÓWKAM-2000:00:0400:20:26
10WIŚNIEWSKI Mateusz 960wisnia_m_aktywnie365CIENIN KOŚCIELNYM-2000:00:0400:20:49
11KILAN Przemysław 366KB Florian Zajączki DrugieIWANOWICE DUŻEM-2000:00:0700:20:53
12GROŃ Krystian 259PACEMAKERZABRZEM-2000:00:0700:20:53
13HOZAKOWSKI Marcin 292CZĘSTCHOWAM-2000:00:0700:20:57
14DENICKI Przemysław 151Vege RunnersKNURÓWM-2000:00:0700:21:15
15NOWAKOWSKI Dominik 1078GLIWICEM-2000:00:1100:21:21
16BIAŁAS Adam 28grupa biegowa 65STRZYŻOWICEM-2000:00:3800:21:45
17ŻELIŃSKI Michał 1030CSC Adventure AcademyCHORZÓWM-2000:00:1100:21:47
18WOLLNY Kamil 969Eko-Okna RunnersKORNICEM-2000:00:1200:21:53
19JĘDRUŚ Jakub 319Dzik LigotaJASTRZĘBIE-ZDRÓJM-2000:00:0300:22:30
20PALEJ Dawid 662PSEKATOWICEM-2000:00:0700:22:44
21ZADEBERNY Amadeusz 992GLIWICEM-2000:00:2600:22:46
22BĄK-CESARZ Damian 20Bieg na rekord :)GLIWICEM-2000:00:4000:22:54
23ŚLIWA Paweł 901GLIWICEM-2000:00:4000:23:11
24PAWLIKOWSKI Marcin 679Parkrun KatowiceKATOWICEM-2000:00:2100:23:14
25MALCHERCZYK Grzegorz 527ŻERNICAM-2000:00:2800:23:24
26WENGLORZ Marcin 942TBFCIESZYNM-2000:00:2300:23:26
27BUKOWIEC Szymon 92GLIWICEM-2000:00:1600:23:27
28CZARNIK Jędrzej 126TARNÓWM-2000:00:2100:23:27
29WÓJCIKOWSKI Mateusz 982Anica TeamGLIWICEM-2000:00:2300:23:28
30UKLAŃSKI Krzysztof 925EuvicRUDA ŚLĄSKAM-2000:00:1900:23:29
31SOBANIA Tomasz 823Piast Gliwice/ pacemakerTOSZEKM-2000:00:1600:23:31
32ŻABIŃSKI Tomasz 1027BYTOMM-2000:00:1800:23:33
33HERTMAN Paweł 286BYTOMM-2000:00:1800:23:33
34KULIŚ Jakub 472RACIBÓRZM-2000:00:1800:23:34
35SZCZABEL Krystian 870ZABRZEM-2000:00:1200:23:38
36RYGOL Daniel 782Gibke GizdyTWORÓGM-2000:00:1700:23:41
37JAROSZYŃSKI Tomasz 1086GLIWICEM-2000:00:2400:23:48
38TORBA Kacper 914Jurassic RunnersKATOWICEM-2000:01:0200:23:51
39ZIEBA Paweł 1093GLIWICEM-2000:00:2600:24:00
40BAJOREK Dawid 9Biegam w KATOKATOWICEM-2000:00:1100:24:07
41BOBOWSKI Dawid 50Wiśnia oddaj Quake III: ArenaGLIWICEM-2000:00:2000:24:13
42NIESZWIC Terencjusz 611Wiśnia oddaj Quake III: ArenaRUDNOM-2000:00:1900:24:14
43STANACH Tomasz 840MYŚLENICEM-2000:00:3500:24:17
44SKLORZ Marcin 813GLIWICEM-2000:00:3600:24:20
45SOWIAR Maciej 1102AntonteamGLIWICEM-2000:00:3500:24:21
46GIEMZA Armin 222TACISZÓWM-2000:01:1000:24:24
47KOWYNIA Grzegorz 423ANTONTEAMTWARDAWAM-2000:01:0900:24:27
48STOPPEL Piotr 854KNURÓWM-2000:00:4300:24:29
49GOLA Daniel 236GLIWICEM-2000:00:3600:24:37
50STASIOWSKI Dawid 844DTiQ PolandTARNOWSKIE GÓRYM-2000:01:4200:24:46
51STRĄCAŁA Paweł 855GLIWICEM-2000:00:4100:24:47
52STRZAŁKA Tomasz 857MIELECM-2000:01:4400:24:53
53FLISIAK Jakub 189TYCHYM-2000:00:5000:24:54
54KULIGOWSKI Piotr 470GLIWICEM-2000:01:4300:25:02
55JABŁOŃSKI Łukasz 298FIS-SST TEAMTYCHYM-2000:01:4200:25:11
56MATUSZNY Krzysztof 549GLIWICEM-2000:00:2700:25:21
57GAŁECZKA Michał 204GLIWICEM-2000:00:4900:25:21
58JURECZKA Łukasz 327KNURÓWM-2000:00:4200:25:24
59NOWOK Michał 629CARBON OCR RACING TEAMRUDA ŚLĄSKAM-2000:00:5500:25:24
60SZNURA Piotr 878Ista BiegamyJEMIELNICAM-2000:01:0500:25:25
61BARYLAK Łukasz 16GLIWICEM-2000:01:5600:25:26
62ZIELONKA Tomasz 1010GLIWICEM-2000:00:5200:25:28
63ZWIERZYCKI Artur 1022GLIWICEM-2000:01:1500:25:32
64ŚLIWAKOWSKI Damian 902KŁOMNICEM-2000:01:1800:25:33
65PIŁOT Piotr 703NASFOLPSZCZYNAM-2000:00:5200:25:37
66PISULA Dariusz 705CZĘSTOCHOWAM-2000:01:1400:25:40
67SACHNIK Marek 787GLIWICEM-2000:00:2500:25:45
68DREWNIAK Marcin 160KATOWICEM-2000:01:4100:25:49
69GUŚCIORA Maciej 272GLIWICEM-2000:01:0500:25:57
70WĄS Szymon 1080GLIWICEM-2000:00:2700:26:08
71ONOPIUK Maciej 638GLIWICEM-2000:01:0200:26:20
72LEGUTKO Jakub 499BarceromaGLIWICEM-2000:00:5900:26:28
73KOŚCIELNIAK Łukasz 414BarceromaGLIWICEM-2000:00:5900:26:28
74GROHS Piotr 257BYTOMM-2000:00:4200:26:59
75JONDA Marek 323ZABRZEM-2000:01:1700:26:59
76LENCZYK Mariusz 500SKRZYSZÓWM-2000:01:4800:27:00
77URBAŃSKI Michał 930ŚWIĘTOCHŁOWICEM-2000:01:1400:27:01
78MALCZUK Aleksander 528TYCHYM-2000:01:0100:27:08
79MEOSSI Alessandro 560GLIWICEM-2000:01:0000:27:09
80KOZA Krystian 424KATOWICEM-2000:01:0700:27:20
81GRYGIEREK Jarosław 264JASTRZĘBIE-ZDRÓJM-2000:00:4700:27:54
82KLIMCZYK Gaweł 379NOWA WIEŚM-2000:01:4100:27:54
83SZYMAŃSKI Filip 896KATOWICEM-2000:00:4700:27:55
84MICHNA Wojciech 567GLIWICEM-2000:01:1200:28:03
85WILCZEK Tomasz 951GLIWICEM-2000:01:0000:28:07
86ULFIK Piotr 926CZĘSTOCHOWAM-2000:01:0300:28:09
87ROGOWSKI Jakub 1120GLIWICEM-2000:01:4200:28:14
88OPAŁKA Marcin 639GLIWICEM-2000:01:3800:28:15
89KRUK Michał 447RUDA ŚLĄSKAM-2000:01:3400:28:17
90KALINOWSKI Dawid 336RADZIONKÓWM-2000:01:1600:28:20
91PĘDZIK Błażej 687SZCZEJKOWICEM-2000:01:1800:28:20
92KOWRYGO Adam 422GLIWICEM-2000:01:3700:28:32
93GIERADA Mateusz 224Night Runners GliwiceGLIWICEM-2000:01:0200:28:34
94KUŚ Jan 481JAWORZEM-2000:01:3300:28:35
95KĄDZIOŁKA Łukasz 361K2KATOWICEM-2000:00:5600:28:36
96DZIEKAN Mateusz 178KĘDZIERZYN-KOŹLEM-2000:01:1200:28:37
97SERAFIN Patryk 798GLIWICEM-2000:01:0800:28:43
98ZIĘBA Michał 1013GLIWICEM-2000:02:0300:29:16
99KOJ Krzysztof 395GLIWICEM-2000:00:5800:29:17
100WĘGIEL Kacper 943MIKOŁÓWM-2000:01:2700:29:43
101NOWAK Wojciech 623Świński TruchtGLIWICEM-2000:00:5500:29:48
102TRZCIŃSKI Łukasz 916DĄBROWA GÓRNICZAM-2000:02:0500:29:58
103WÓJCIK Marcin 978GLIWICEM-2000:01:3700:30:16
104KHAVALYTS Anton 363CZESTOCHOWAM-2000:01:5600:30:37
105DYLSKI Jacek 171GLIWICEM-2000:02:1100:30:46
106DROBNY Miłosz 161KĘDZIERZYN KOŹLEM-2000:01:1200:31:03
107MARYNIOK Patryk 545GLIWICEM-2000:01:5700:31:44
108JANCZYSZYN Rafał 302GLIWICEM-2000:01:1500:32:55
109PILARSKI Arkadiusz 700GLIWICEM-2000:01:4000:34:56
110PŁATEK Michał 711GLIWICEM-2000:00:00
Znaleziono 110 wynik(ów)