VI PÓŁMARATON GLIWICKI
VI PKO Półmaraton Gliwicki 2019
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2019-10-26
Miejsce : Gliwice
Dystans : 21.1 km
Zgłoszonych : 1113
Wystartowało : 982
Nie ukończyło : 6
Ukończyło : 976
Na trasie : 6
Pełne wyniki dla 5km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5km | 10km | 15km | 20km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | Niepełnosprawni | Mieszkanki Gliwic | Mieszkańcy Gliwic | K-16 | M-16 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacji open, pierwsze 2000 miejsc wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu5_15_km
5km
   
1OLIJNYK Pawel 1147One TeamOSTRÓW WIELKOPOLSKIM-3000:00:0100:16:08
2ŻURAWIK Daniel 1034PPI SYSTEMY-GRZEWCZEJAWORZNOM-3000:00:0100:17:18
3MUSKIETORZ Piotr 593MIKOŁÓWM-3000:00:0100:17:26
4RYSZ Robert 784ZABRZEM-3000:00:0200:18:13
5SZCZECIŃSKI Maciej 871INŻYNIERIA BIEGANIAGLIWICEM-3000:00:0100:18:15
6MOMRO Łukasz 585AKMB PEDZIWIATR GLIWICEŚWIĘTOCHŁOWICEM-3000:00:0100:18:35
7ŁUKASIEWICZ Sebastian 518Klub Biegowy GepardMIEDZIANA GÓRAM-3000:00:0100:18:37
8JĘDROS Przemysław 318Inżynieria Biegania TeamGLIWICEM-3000:00:0200:19:00
9KNESZ Krzysztof 385WODZISŁAW ŚLĄSKIM-3000:00:0200:19:09
10WIERZCHOWSKI Tomasz 948Northmill Running TeamKATOWICEM-3000:00:0200:19:16
11DUŹNIAK Dominik 165Step-DanceGLIWICEM-3000:00:0200:19:19
12PRZELIORZ Paweł 734RYBNIKM-3000:00:0200:19:48
13LEDWOŃ Paweł 1068TYCHYM-3000:00:0300:20:04
14PODSIADŁO Adam 714KRAKÓWM-3000:00:0200:20:05
15STUCHLIK Marek 860Aktywna Pszczyna Runners TeamJARZĄBKOWICEM-3000:00:0200:20:10
16KLIMAS Kamil 377KATOWICEM-3000:00:0300:20:12
17DE LA PARRA Inaki 154Way2Champ.comKATOWICEM-3000:00:0600:20:19
18LANGNER Radosław 491Way2Champ.com / VEGE RUNNERSWROCŁAWM-3000:00:0600:20:19
19WOŹNIAK Grzegorz 1056BYTOMM-3000:00:0500:20:26
20BARAN Ryszard 14CHORZÓWM-3000:00:0500:20:34
21NOWAK Kamil 620ZAWIERCIEM-3000:00:1400:20:48
22JĘDZURA Daniel 321Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:00:0900:20:51
23RATYŃSKI Bartłomiej 755Happy RunnersBYTOMM-3000:00:1400:20:51
24PROBE Bartek 729Twój staryGLIWICEM-3000:00:0800:20:52
25ADAMSKI Krzysztof 2PRZYSZOWICEM-3000:00:0800:20:53
26BORSIAK Sebastian 61Opel Active TeamGLIWICEM-3000:00:0900:20:53
27GRUSZCZYŃSKI Stanisław 263GLIWICEM-3000:00:0700:20:54
28RAJTOR Paweł 1049GLIWICEM-3000:00:0900:20:54
29BUBAŁA Łukasz 81SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-3000:00:0700:20:56
30KLEWANIEC Jakub 373TARNOWSKIE GÓRYM-3000:00:1100:20:56
31POŚNIAK Tomasz 724istaZIMNA WÓDKAM-3000:00:0500:21:01
32SMYCZEK Bartosz 822KilometrożercaRYBNIKM-3000:00:1600:21:01
33GRAETSCH Sebastian 252VattenfallRUDA ŚLĄSKAM-3000:00:0900:21:03
34GRAMATYKA Jan 253Future Processing Running TeamGLIWICEM-3000:00:0300:21:05
35DOBICZEK Łukasz 155LĘDZINYM-3000:00:0800:21:12
36KŁYK Dominik 384ZABRZEM-3000:00:0800:21:20
37NOWICKI Szymon 628ZABRZEM-3000:00:3400:21:26
38TEKLA Krzysztof 907LĘDZINYM-3000:00:1800:21:28
39KALUKIEWICZ Dobromił 338FramigaWARSZAWAM-3000:00:1400:21:38
40FURMAN Paweł 197Huragan LigotaKATOWICEM-3000:00:1600:21:46
41PAJĄK Krzysztof 658WROCŁAWM-3000:00:1600:21:48
42BIELA Grzegorz 37GIBKE GIZDYZAWADAM-3000:00:0900:21:50
43MIRONOWICZ Bartlomiej 576GLIWICEM-3000:00:2100:21:52
44KRÓL Dariusz 445Speleoklub Dąbrowa GórniczaRUDA ŚLĄSKAM-3000:00:0400:21:58
45GABRYŚ Jacek 200PRUCHNAM-3000:00:1300:21:59
46KRAWCZYK Karol 435JAWORZNOM-3000:00:1000:22:00
47FURMANEK Łukasz 198Klub Biegacza Santander Consumer BankWILCZAM-3000:00:0800:22:03
48HERNACKI Karol 285LISWARTA KRZEPICEKRZEPICEM-3000:00:1600:22:03
49KUBERA Dawid 457alwaysinmotion.plTYCHYM-3000:00:1100:22:05
50TKACZ Piotr 908CHORZÓWM-3000:00:1900:22:06
51NIEDBAŁ Łukasz 606GTT - Inter ProjektGLIWICEM-3000:00:0500:22:14
52GORCZYCKI Arkadiusz 241Miechowicka Grupa BiegowaCHORZÓWM-3000:00:1500:22:18
53CHAŁADYN Sławek 99Inżynieria bieganiaDZIAŁOSZYNM-3000:00:1200:22:23
54ZDON Paweł 1002KĘDZIERZYN-KOŹLEM-3000:00:0900:22:27
55BURCZYK Klaudiusz 94URBANOWICEM-3000:00:0800:22:29
56KULPA Marek 4734QMMIĘDZYRZECZE GÓRNEM-3000:00:0500:22:34
57MICHALSKI Jarosław 565Hetman Tarnowskie GóryTARNOWSKIE GÓRYM-3000:00:2400:22:37
58STANISZ Marcin 841Night Runners PyskowicePYSKOWICEM-3000:00:2400:22:39
59TLOŁKA Michał 909ŻORYM-3000:00:1400:22:47
60SIERADZKI Dariusz 806Biegaj z TreneramiGLIWICEM-3000:00:0900:22:50
61BOGACZ Paweł 52GLIWICEM-3000:00:1300:22:51
62GARBACZ Damian 206SOŚNICOWICEM-3000:00:2400:23:02
63ŁAKOMY Piotr 1087GLIWICEM-3000:00:4500:23:03
64OPIŁEK Marek 640EuvicKATOWICEM-3000:00:2600:23:06
65WIDERA Marek 944SORBCHEMKATOWICEM-3000:00:3000:23:07
66WRZESIEŃ Dariusz 986GLIWICEM-3000:00:4000:23:07
67ORZECH Michał 645Mustangi GliwiceGLIWICEM-3000:00:1500:23:09
68RYBIŃSKI Łukasz 780EŁKA TeamRUDA ŚLĄSKAM-3000:00:4400:23:10
69MACHALICA Dominik 1062GLIWICEM-3000:00:3500:23:16
70KURZYK Dariusz 480GLIWICEM-3000:00:1400:23:18
71BLOCH Grzegorz 43Wr1 Oyama karate KatowiceRUDA ŚLĄSKAM-3000:00:2900:23:21
72WOMELA Maciej 973GLIWICEM-3000:00:2600:23:22
73ŁATKA Łukasz 514RYBNIKM-3000:00:2700:23:23
74MOJ Adam 583CHORZÓWM-3000:00:2600:23:25
75PIETRUSZEWSKI Marcin 695Biegam Bo LubięWANCERZÓWM-3000:00:2600:23:25
76MARTYNIUK Ryszard 542GMINA STRZELCE OPOLSKIESTRZELCE OPOLSKIEM-3000:00:4600:23:27
77MYSLIWIEC Wojciech 595Dystans LubomiaLUBOMIAM-3000:00:2000:23:29
78NASTULA Dariusz 601PYSKOWICEM-3000:00:1600:23:30
79FINKBEINER Łukasz 188KATOWICEM-3000:00:1800:23:30
80ZYMELA Dawid 1026TOSZEKM-3000:00:2100:23:30
81NYKIEL Mariusz 630SOCIOS SILESIAMYSŁOWICEM-3000:00:1600:23:31
82WILK Dawid 954PACEMAKERZABRZEM-3000:00:1600:23:31
83CHEJDYS Krystian 100Biegnę ale dokądGLIWICEM-3000:00:1900:23:33
84GDOWSKI Slawek 216Spasione miśkiGLIWICEM-3000:00:1900:23:33
85ZWOLIŃSKI Gabriel 1023AERO-SYSTEM.PLKATOWICEM-3000:00:1900:23:33
86SEROCKI Michał 799GLIWICEM-3000:00:3000:23:33
87NIESLER Michał 609Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:00:0700:23:34
88OSZYWA Damian 1065KIELCEM-3000:00:1900:23:34
89PIKULSKI Łukasz 699KNURÓWM-3000:00:2700:23:37
90MAY-MAJEWSKI Michał 5514 MGLIWICEM-3000:00:2400:23:38
91BOTOR Mateusz 67KATOWICEM-3000:00:2800:23:38
92BUK Marcin 91TriDivisionGLIWICEM-3000:00:4800:23:39
93SKOTNICKI Paweł 815GLIWICEM-3000:00:2500:23:43
94ZMACZYŃSKI Andrzej 1019Way2ChampKRAKÓWM-3000:00:3300:23:46
95MIKULSKI Jacek 573BYTOMM-3000:00:2000:23:50
96PLUCIŃSKI Michał 709SOSNOWIECM-3000:00:3900:23:50
97UJMA Michał 924GLIWICEM-3000:00:1600:23:52
98KOPPEL Bartłomiej 409GLIWICEM-3000:00:2900:23:54
99ZIELONKA Jacek 1011PSOFIXZABRZEM-3000:00:5300:23:55
100ZIELIŃSKI Jacek 1009BIELSKO BIAŁAM-3000:01:0500:23:55
101SOTER Bartłomiej 833CZELADŹM-3000:01:0700:23:56
102RATAJCZAK Krystian 1092ZABRZEM-3000:00:2300:23:58
103KUBIAK Mateusz 1101GLIWICEM-3000:00:5200:24:00
104KRAJEWSKI Radosław 433GLIWICEM-3000:00:2300:24:01
105GRESZTA Grzegorz 256Jah rastaGLIWICEM-3000:00:5100:24:01
106ŻABICKI Mariusz 1091GLIWICEM-3000:00:2600:24:02
107GÓRKA Szymon 244GLIWICEM-3000:00:3000:24:04
108PRYMAS Krystian 732GLIWICEM-3000:00:0900:24:13
109BAUC Bartłomiej 19Ledwo żywyKATOWICEM-3000:00:3800:24:15
110DYMEK Bartosz 172GLIWICEM-3000:00:5600:24:15
111MACZUGA Bartłomiej 522PacemakerGLIWICEM-3000:00:3400:24:16
112WIERZCHOWSKI Jędrzej 949SOSNOWIECM-3000:00:3400:24:16
113BICZYSKI Paweł 35KNURÓWM-3000:00:3500:24:16
114CHRZĄŚCIK Tomasz 105KATOWICEM-3000:00:3900:24:16
115ROGOSZ Michał 764GLIWICEM-3000:00:2800:24:17
116JAGIEŁA Michał 300PANIÓWKIM-3000:00:0700:24:19
117KRZYCKI Łukasz 454TYCHYM-3000:00:3800:24:24
118KAWKA Łukasz 357Night Runners ŚląskSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-3000:00:3900:24:24
119GŁOGOWSKI Konrad 228GLIWICEM-3000:00:2200:24:25
120BRZEZIŃSKI Przemysław 78GLIWICEM-3000:00:3300:24:26
121RUTKOWSKI Michał 777GLIWICEM-3000:00:3300:24:26
122MRZYK Ireneusz 590Biegacze mogą dłużejZABRZEM-3000:00:3800:24:26
123SOSNOWSKI Maciej 831ZABRZEM-3000:00:4900:24:28
124ADAMSKI Daniel 1066ZABRZEM-3000:01:5500:24:31
125OZYP Mariusz 654GLIWICEM-3000:00:0200:24:32
126SCHAB Bartłomiej 793GLIWICEM-3000:01:1000:24:33
127KAJSTURA Tomasz 335RYBNIKM-3000:00:3200:24:34
128KUŹMIŃSKI Michał 483KATOWICEM-3000:00:2900:24:37
129MALEC Arkadiusz 529PwC SDCGLIWICEM-3000:00:4200:24:38
130GDYNIA Daniel 218KNURÓWM-3000:00:5500:24:39
131SALAMON Emil 789Opel Active TeamGLIWICEM-3000:00:2600:24:47
132MARCINIAK Rafał 5351986GLIWICEM-3000:01:1400:24:48
133GRABOWSKI Maciej 247BYTOMM-3000:01:2000:24:50
134PETRYNA Bartosz 683OchajoRun & FriendsRYBNIKM-3000:00:4800:24:53
135WOŹNICZKO Robert 976Biegnę‚ żeby Bartek mógł biegaćKIELCEM-3000:01:2800:24:53
136KŁUJSZO Karol 383Quysho squadronBYTOMM-3000:00:4200:24:54
137KRÓL Artur 446NGK Running TeamBYTOMM-3000:00:2000:24:56
138STASIAK Mirosław 843Rockwell AutomationGLIWICEM-3000:00:1500:25:04
139RÓŻAŃSKI Michał 772MIKOŁÓWM-3000:01:0100:25:07
140CZAJKA Krzysztof 1077TARNOWSKIE GÓRYM-3000:00:4000:25:09
141KURNAKOWSKI Michał 478Biegacze Mogą DłużejCHORZÓWM-3000:00:5100:25:10
142GOCAL Łukasz 233TYCHYM-3000:00:5100:25:10
143RYMASZEWSKI Wojtek 783warsztatkoszulkowy.plZABRZEM-3000:00:1400:25:11
144ĆWIKŁA Kamil 141HarpaganyGLIWICEM-3000:00:0000:25:13
145STOJAK Paweł 851CHORZÓWM-3000:00:4600:25:13
146PIASECKI Mariusz 690GLIWICEM-3000:00:5900:25:13
147WEISS Filip 1043PRAGAM-3000:00:4900:25:14
148LUDWIKOWSKI Przemysław 513Jurassic RunnersDĄBROWA GÓRNICZAM-3000:01:0300:25:15
149BUGIEL Rafał 88RUDA ŚLĄSKAM-3000:00:4900:25:17
150NAWROCKI Piotr 603TRACHYM-3000:01:4100:25:21
151TURLEJ Michał 918Jurassic RunnersZAWIERCIEM-3000:01:0200:25:23
152WÓJCIK Tomasz 979GLIWICEM-3000:00:3000:25:25
153MAKSAJDA Andrzej 526Beerrunners !GLIWICEM-3000:00:5900:25:25
154CICHOCKI Dawid 110Nigh Runners PyskowicePYSKOWICEM-3000:00:5200:25:28
155BABIUCH Karol 5Wkurw_teamŁANY WIELKIEM-3000:01:0500:25:28
156KASZUBSKI Andrzej 355ZABRZEM-3000:00:5000:25:31
157JANIKOWSKI Adam 306Anica TeamGLIWICEM-3000:00:5000:25:32
158BAJ Tomasz 7GLIWICEM-3000:00:2700:25:34
159WIEKIERA Adam 946GLIWICEM-3000:00:4500:25:34
160WIDERA Tomasz 1104TARNOWSKIE GÓRYM-3000:00:5000:25:34
161PNIEWSKI Mariusz 713TYCHYM-3000:00:5400:25:37
162SZCZĘSNY Romuald 873Night Runners PyskowicePYSKOWICEM-3000:00:5600:25:37
163POKRYSZKA Bartosz 717SOSNOWIECM-3000:00:5200:25:39
164GOŁKOWSKI Radosław 238ZAWIERCIEM-3000:01:0300:25:43
165MATURA Roman 548KNURÓWM-3000:00:1300:25:44
166LESZKO Tomasz 502EUVICGLIWICEM-3000:00:3800:25:44
167MARCINIAK Krzysztof 537RACIBÓRZM-3000:01:0100:25:44
168JAWOREK Jacek 314JBC TeamZABRZEM-3000:00:4600:25:46
169LESZKIEWICZ Krzysztof 1124ELZAB ACTIVE TEAMKNURÓWM-3000:00:4700:25:46
170PRENZENA Paweł 727ZABRZEM-3000:00:2200:25:48
171GRZYMAŁA Jan 270PRZYSZOWICEM-3000:01:1300:25:51
172ZEGARTOWSKI Michal 1004DTiQ PolandGLIWICEM-3000:00:3400:25:54
173CHYLIŃSKI Krzysztof 109GLIWICEM-3000:01:3100:25:54
174DĄBROWSKI Marek 149GLIWICEM-3000:00:5400:25:59
175PYKA Adam 745GLIWICEM-3000:01:1100:26:01
176BRODACKI Paweł 1073GLIWICEM-3000:00:2900:26:02
177KWAPIEŃ Aleksander 1069GLIWICEM-3000:00:1900:26:03
178WALSKI Łukasz 1079GLIWICEM-3000:00:2700:26:07
179KOZAK Krzysztof 426EKO-OKNA RUNNERSSYRYNIAM-3000:01:1500:26:08
180CIEŚLAR Stanisław 114WISŁAM-3000:00:4800:26:10
181SZOBLIK Łukasz 880TYCHYM-3000:00:4800:26:11
182WRÓBEL Jarosław 1046DANKOWICEM-3000:01:1700:26:11
183WILK Andrzej 955GLIWICEM-3000:00:2300:26:19
184CZULUK Filip 137bagno!GLIWICEM-3000:00:2700:26:22
185DZIUBEK Michał 181W pogoni za duchemDĄBROWA GÓRNICZAM-3000:00:3900:26:28
186DWORNICZAK Paweł 166TYCHYM-3000:01:5300:26:29
187PIOTROWSKI Krzysztof 1114GLIWICEM-3000:00:2400:26:37
188CIOSMAK Cezary 116KB Orły z KnurowaKNUROWM-3000:00:3300:26:38
189KUPCZAK Filip 474BEERRUNNERS!GLIWICEM-3000:00:5800:26:38
190KUCZERA Łukasz 461Decathlon & PrzyjacieleRYBNIKM-3000:01:2400:26:38
191TOCZYDŁOWSKI Łukasz 910MIKOŁÓWM-3000:01:5600:26:43
192SOJKA Łukasz 827GLIWICEM-3000:01:1900:26:44
193NIEDOBA Daniel 1081CIESZYNM-3000:00:2500:26:57
194ZOGŁOWEK Jarosław 1021Crossfit Hellwood GliwiceGLIWICEM-3000:01:2200:26:58
195GRABOWSKI Michał 1082Opel Active TeamGLIWICEM-3000:00:5500:27:00
196WOŹNIAKOWSKI Jan 975Opel Active TeamGLIWICEM-3000:00:5600:27:00
197URBANEK Martin 927ista biegAmySIERAKOWICEM-3000:01:0300:27:01
198PLEWIŃSKI Tomasz 708ZABRZEM-3000:01:3900:27:04
199KOPER Tomasz 330GLIWICEM-3000:00:5500:27:10
200MACHNIK Artur 520ORZEŁ TEAMRYBNIKM-3000:00:4900:27:11
201KAMIŃSKI Sebastian 343KSIĄŻENICEM-3000:00:4800:27:12
202CZAPLAK Tomasz 124Radlinioki w bieguRADLINM-3000:01:2600:27:20
203CISZEWSKI Krzysztof 118SOŚNICOWICEM-3000:01:1800:27:25
204CAJZA Zbyszek 95KAJ METAGIERAŁTOWICEM-3000:01:2300:27:27
205SITKO Mateusz 809GLIWICEM-3000:01:2900:27:27
206OLSZEWSKI Grzegorz 636Olszak TeamKRAKÓWM-3000:01:3800:27:39
207BAJKACZ Krzysztof 8GLIWICEM-3000:01:0900:27:41
208KOŁODZIEJ Rafał 399ZABRZEM-3000:01:5400:27:48
209JEZIOR Bartosz 317DRIVGLIWICEM-3000:01:3900:27:53
210POLACZEK Adam 718KATOWICEM-3000:01:3000:27:54
211MARKOWSKI Kamil 540GLIWICEM-3000:01:1000:27:55
212WŁODARCZYK Paweł 962ING Bank Śląski SAKATOWICEM-3000:01:3400:27:57
213WYCIŚLOK Krzysztof 987STANICAM-3000:01:3500:27:58
214LIS Maciej 511GLIWICEM-3000:00:5200:28:01
215WIKIERSKI Michał 950GLIWICEM-3000:01:2500:28:06
216SELIGA Paweł 796Biegaj z Trenerami GliwiceGLIWICEM-3000:01:1200:28:08
217SOWIŃSKI Krzysztof 834KATOWICEM-3000:01:2800:28:08
218GRUCHALSKI Jakub 261ista BiegAmyCHORZÓWM-3000:01:0400:28:09
219HENDRYK Leszek 282Beerrunners!GLIWICEM-3000:00:5900:28:11
220KAMIŃSKI Rafał 342GLIWICEM-3000:01:0000:28:11
221BASZUN Michał 17Damy RadęGLIWICEM-3000:01:4300:28:15
222SOKOŁOWSKI Krzysztof 828Night Runners ZabrzeZABRZEM-3000:01:1600:28:16
223BANASZAK Marcin 12GLIWICEM-3000:00:5500:28:17
224SOBKOWICZ Jarosław 826Rise&ShineRUDA ŚLĄSKAM-3000:01:1900:28:17
225TOPORKIEWICZ Marcin 913biegacze mogą dłużejGLIWICEM-3000:01:1000:28:18
226FOLEK Andrzej 193DTiQ PolandPSZCZYNAM-3000:01:4300:28:19
227MAŃKA Marcin 533GLIWICEM-3000:01:4600:28:19
228MISIURA Artur 577GLIWICEM-3000:02:0000:28:22
229GAWROŃSKI Wojtek 213GLIWICEM-3000:01:3600:28:23
230MIKOŁAJCZYK Marcin 572TYCHYM-3000:01:0100:28:24
231BARAŃSKI Grzegorz 15GLIWICEM-3000:02:1000:28:24
232WAWRÓW Mirosław 939KLUB BIEGAM BO LUBIĘ RACIBÓRZBABORÓWM-3000:01:0200:28:28
233KUŹNICKI Tomasz 484JAWORZNOM-3000:01:3200:28:28
234BŁASZCZYSZYN Łukasz 46SOSNOWIECM-3000:01:3300:28:28
235KOWALCZYK Tomasz 417AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-3000:01:0800:28:34
236PAWEŁKÓW Michał 674GLIWICEM-3000:01:1300:28:35
237NIEDŹWIECKI Paweł 607Ochotnicza Straż Pożarna w KotuszowiePIEKARY ŚLĄSKIEM-3000:01:2700:28:35
238CHUDY Michał 106WARSZAWAM-3000:01:4800:28:35
239KSIĄDZ Adam 456KRYRYM-3000:01:1500:28:37
240KULAWIK Mariusz 466BYTOMM-3000:01:0100:28:41
241MILISZKIEWICZ Adam 575GLIWICEM-3000:01:1900:28:41
242KNYĆ Mateusz 38712 zupRUDA ŚLĄSKAM-3000:02:0800:28:41
243WIŚNIEWSKI Paweł 959Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:02:0400:28:44
244MATYSIEWICZ Piotr 550Inter ProjektZABRZEM-3000:00:2400:28:46
245KOJ Jakub 396Loco TeamŚWIĘTOCHŁOWICEM-3000:01:5600:28:50
246BUJALSKI Michał 90GLIWICEM-3000:01:5500:28:51
247TWAROCIK Konrad 1125GLIWICEM-3000:01:5900:28:54
248FUSIEK Juliusz 199Adeptus AstartesGLIWICEM-3000:00:4000:28:55
249KULESZA Łukasz 469MIKOŁÓWM-3000:01:4500:28:57
250STAŃKO Marcin 842GLIWICEM-3000:00:2800:28:59
251BOJDA Dawid 56GLIWICEM-3000:01:4700:29:01
252GĄSKA Piotr 215Gąska BalbinkaZABRZEM-3000:01:0300:29:06
253SZWARCZYŃSKI Jakub 891GLIWICEM-3000:01:1700:29:06
254LIKA Michał 507WIELOWIEŚM-3000:01:2600:29:07
255RADŁOWSKI Karol 750MIKOŁÓWM-3000:01:4100:29:07
256PIĄTKOWSKI Michał 691KATOWICEM-3000:01:4100:29:08
257KRAWCZYK Dariusz 438RUDA ŚLĄSKAM-3000:01:4100:29:08
258JAWORSKI Kamil 315FUCHS OIL TEAMGLIWICEM-3000:01:4600:29:12
259SZAFRANIEC Arkadiusz 8671985RUDA ŚLĄSKAM-3000:02:0900:29:13
260MARKUSIK Tomasz 541RADZIONKÓWM-3000:00:3200:29:15
261DRABEK Piotr 158seniorzyOŚWIĘCIMM-3000:01:2200:29:23
262MRZYGŁÓD Robert 589KATOWICEM-3000:00:3200:29:32
263DZIEDZIC Dominik 177GLIWICEM-3000:01:3700:29:41
264RYBOTYCKI Tomasz 781Wiktor TeamBRZEG DOLNYM-3000:01:2100:29:44
265BOJEŚ Marcin 57DTiQ PolandBIELSKO-BIAŁAM-3000:01:3700:29:47
266KOWALIK Miłosz 419GLIWICEM-3000:02:1700:30:06
267GŁOWACKI Jordan 230GLIWICEM-3000:00:3300:30:09
268KLIMKIEWICZ Jakub 380Banana TeamKATOWICEM-3000:01:3200:30:10
269MAZUR Mateusz 553RACHOWICEM-3000:01:3700:30:16
270SEKIENDA Michał 795GLIWICEM-3000:01:2800:30:19
271FUGOWSKI Grzegorz 196GLIWICEM-3000:00:0000:30:46
272WALEWSKI Kamil 933GLIWICEM-3000:01:3900:31:26
273BOGDAŁ Michał 53GLIWICEM-3000:00:3000:31:32
274TRELA Marcin 998KNUROWM-3000:02:0100:31:40
275DYJAS Michał 170Cats'teamSOSNOWIECM-3000:02:0100:31:43
276PEROŃCZYK Paweł 681KATOWICEM-3000:01:5100:31:49
277ŻMUDZIŃSKI Piotr 1032GLIWICEM-3000:01:4800:32:05
278SITO Paweł 811ZABRZEM-3000:01:3900:32:17
279KOWOLIK Łukasz 421Tauron TeamZABRZEM-3000:02:0800:33:06
280WRÓBEL Dariusz 984ZABRZEM-3000:02:0700:33:08
281ZACZEK Kamil 991RUDA ŚLĄSKAM-3000:02:0200:34:34
282KUĆ Rafał 464EuvicSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-3000:01:4900:35:26
283KAMIONKA Paweł 344ZABRZEM-3000:00:2301:33:52
284SUSEŁ Alek 865Marco pomagaMIKOŁÓWM-3000:00:0001:50:22
285KISIECKI Damian 367NOVA TRADING STALE BIEGAMKATOWICEM-3000:00:00
Znaleziono 285 wynik(ów)