VI PÓŁMARATON GLIWICKI
VI PKO Półmaraton Gliwicki 2019
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2019-10-26
Miejsce : Gliwice
Dystans : 21.1 km
Zgłoszonych : 1113
Wystartowało : 982
Nie ukończyło : 6
Ukończyło : 976
Na trasie : 6
Pełne wyniki dla 5km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 5km | 10km | 15km | 20km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | Niepełnosprawni | Mieszkanki Gliwic | Mieszkańcy Gliwic | K-16 | M-16 | K-20 | M-20 | K-30 | M-30 | K-40 | M-40 | K-50 | M-50 | K-60 | M-60
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacji open, pierwsze 2000 miejsc wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startu5_15_km
5km
   
1OLIJNYK Pawel 1147One TeamOSTRÓW WIELKOPOLSKIM-3000:00:0100:16:08
2MALINA Dawid 1040Inżynieria bieganiaRYBNIKM-2000:00:0000:16:09
3CIEPLAK Marcin 1148RYBNIKM-2000:00:0000:16:37
4ŻURAWIK Daniel 1034PPI SYSTEMY-GRZEWCZEJAWORZNOM-3000:00:0100:17:18
5MUSKIETORZ Piotr 593MIKOŁÓWM-3000:00:0100:17:26
6WOJTACHA Adrian 965KS OLKUSZOLKUSZM-2000:00:0200:17:30
7SZWASA Mateusz 1119OTK RzeźnikGLIWICEM-2000:00:0100:18:02
8RYSZ Robert 784ZABRZEM-3000:00:0200:18:13
9SZCZECIŃSKI Maciej 871INŻYNIERIA BIEGANIAGLIWICEM-3000:00:0100:18:15
10MOMRO Łukasz 585AKMB PEDZIWIATR GLIWICEŚWIĘTOCHŁOWICEM-3000:00:0100:18:35
11ŁUKASIEWICZ Sebastian 518Klub Biegowy GepardMIEDZIANA GÓRAM-3000:00:0100:18:37
12POLAK Bogdan 1076GLIWICEM-4000:00:0200:18:37
13JĘDROS Przemysław 318Inżynieria Biegania TeamGLIWICEM-3000:00:0200:19:00
14PROKOPIUK Robert 730KalwatPIASECZNA GORKAM-4000:00:0100:19:06
15KLIMAS Tomasz 375GLIWICEM-4000:00:0000:19:08
16KNESZ Krzysztof 385WODZISŁAW ŚLĄSKIM-3000:00:0200:19:09
17STAWINOGA Janusz 846HirschvogelZABRZEM-4000:00:0300:19:09
18HARZOWSKI Mateusz 278WROCŁAWM-2000:00:0100:19:10
19WIERZCHOWSKI Tomasz 948Northmill Running TeamKATOWICEM-3000:00:0200:19:16
20DUŹNIAK Dominik 165Step-DanceGLIWICEM-3000:00:0200:19:19
21GRZYWACZ Marcin 271Signify BielskoCZECHOWICE-DZIEDZICEM-4000:00:0300:19:20
22KOŁODZIEJCZYK Łukasz 1121UKS Kometa GliwiceGLIWICEM-1600:00:0900:19:21
23SZYMURA Wojciech 898Decathlon Rybnik & PrzyjacieleRYBNIKM-4000:00:0500:19:29
24SOLAREK Mateusz 1063GLIWICEM-2000:00:0600:19:42
25DAMEC Aleksnder 144OchajoRun & FriendsRYBNIKM-4000:00:0500:19:45
26LASKOWSKI Tomasz 493AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-4000:00:0400:19:46
27FALEJCZYK Mateusz 185Holbox PolandGLIWICEM-2000:00:0100:19:48
28PRZELIORZ Paweł 734RYBNIKM-3000:00:0200:19:48
29OŻÓG Marek 655Night RunnersKATOWICEM-2000:00:0400:19:53
30LEDWOŃ Paweł 1068TYCHYM-3000:00:0300:20:04
31PODSIADŁO Adam 714KRAKÓWM-3000:00:0200:20:05
32STUCHLIK Marek 860Aktywna Pszczyna Runners TeamJARZĄBKOWICEM-3000:00:0200:20:10
33PALT Tomasz 664KATOWICEM-4000:00:0200:20:12
34KLIMAS Kamil 377KATOWICEM-3000:00:0300:20:12
35ŻOGAŁA Jan 1033Huragan LigotaKATOWICEM-4000:00:0500:20:14
36DE LA PARRA Inaki 154Way2Champ.comKATOWICEM-3000:00:0600:20:19
37LANGNER Radosław 491Way2Champ.com / VEGE RUNNERSWROCŁAWM-3000:00:0600:20:19
38RAJTAR Krzysztof 1098Way2ChampKRAKÓWM-4000:00:0600:20:19
39PRZEŹDZIAK Zygmunt 737Gmina Strzelce OpolskieSTRZELCE OPOLSKIEM-4000:00:0400:20:25
40PIELA Mateusz 692SZTURMSOBLÓWKAM-2000:00:0400:20:26
41WOŹNIAK Grzegorz 1056BYTOMM-3000:00:0500:20:26
42BUŁAWA Filip 3141UKS Kometa GliwiceGLIWICEM-1600:00:1000:20:28
43MARKIEWICZ Marcin 1059WITOSZÓWM-4000:00:0400:20:29
44ŻŁOBIŃSKI Krzysztof 1031TYCHYM-6000:00:0900:20:32
45BERKE Rafał 25BATORY LOTOCHORZÓWM-4000:00:0700:20:33
46BARAN Ryszard 14CHORZÓWM-3000:00:0500:20:34
47SIELSKI Jarosław 804Opel Active TeamGLIWICEM-4000:00:0800:20:46
48SIWY Sebastian 1103MIKOŁÓWM-4000:00:0600:20:47
49ZIELIŃSKI Ireneusz 1008JASTRZĘBIE-ZDRÓJM-5000:00:1000:20:47
50NOWAK Kamil 620ZAWIERCIEM-3000:00:1400:20:48
51WIŚNIEWSKI Mateusz 960wisnia_m_aktywnie365CIENIN KOŚCIELNYM-2000:00:0400:20:49
52BROSZ Michał 73PANIÓWKIM-5000:00:0700:20:50
53FABIAN Michał 184CHORZÓWM-4000:00:0900:20:51
54JĘDZURA Daniel 321Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:00:0900:20:51
55STĘPIEŃ Wojciech 849Compañeros Asfalt TeamGLIWICEM-4000:00:1200:20:51
56RATYŃSKI Bartłomiej 755Happy RunnersBYTOMM-3000:00:1400:20:51
57PROBE Bartek 729Twój staryGLIWICEM-3000:00:0800:20:52
58NIKODON Paweł 613Nikodon Dream TeamGLIWICEM-4000:00:1000:20:52
59PIENIĄŻEK Krzysztof 693Inżynieria Biegania TeamGLIWICEM-4000:00:0500:20:53
60LIPIŃSKI Tomasz 509Lichota TeamSKOCZÓWM-4000:00:0700:20:53
61CHOMIK Rafał 104Way2Champ/ pacemakerGLIWICEM-4000:00:0700:20:53
62KILAN Przemysław 366KB Florian Zajączki DrugieIWANOWICE DUŻEM-2000:00:0700:20:53
63GROŃ Krystian 259PACEMAKERZABRZEM-2000:00:0700:20:53
64ADAMSKI Krzysztof 2PRZYSZOWICEM-3000:00:0800:20:53
65BORSIAK Sebastian 61Opel Active TeamGLIWICEM-3000:00:0900:20:53
66BEŚKA Sławomir 26OchajoRun & FriendsRYBNIKM-4000:00:0500:20:54
67GRUSZCZYŃSKI Stanisław 263GLIWICEM-3000:00:0700:20:54
68RAJTOR Paweł 1049GLIWICEM-3000:00:0900:20:54
69BUBAŁA Łukasz 81SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-3000:00:0700:20:56
70KLEWANIEC Jakub 373TARNOWSKIE GÓRYM-3000:00:1100:20:56
71ŚWIDA Adam 905Endure TeamKLUCZEM-4000:00:0700:20:57
72HOZAKOWSKI Marcin 292CZĘSTCHOWAM-2000:00:0700:20:57
73CZEPIGA Jan 130RUDA ŚLĄSKAM-4000:00:0800:21:00
74POŚNIAK Tomasz 724istaZIMNA WÓDKAM-3000:00:0500:21:01
75SMYCZEK Bartosz 822KilometrożercaRYBNIKM-3000:00:1600:21:01
76KRĘŻOŁEK Daniel 441GLIWICEM-4000:00:1000:21:02
77GRAETSCH Sebastian 252VattenfallRUDA ŚLĄSKAM-3000:00:0900:21:03
78GRAMATYKA Jan 253Future Processing Running TeamGLIWICEM-3000:00:0300:21:05
79ANTOŃCZYK Adam 4JASTRZEBIE ZDROJM-5000:00:1000:21:06
80MASŁOŃ Błażej 1149OSP Prudnik MałyRUDNIK MAŁYM-5000:00:1600:21:07
81MANDOK Bogdan 532SOŚNICOWICEM-4000:00:0300:21:11
82DOBICZEK Łukasz 155LĘDZINYM-3000:00:0800:21:12
83SPYCHALSKI Adam 835Leiber TeamRUDA ŚLĄSKAM-4000:00:0400:21:14
84DENICKI Przemysław 151Vege RunnersKNURÓWM-2000:00:0700:21:15
85KWIATKOWSKI Grzegorz 489ŻERNICAM-4000:00:1100:21:15
86KANIA Michał 346RYBNIKM-4000:00:0900:21:16
87KŁYK Dominik 384ZABRZEM-3000:00:0800:21:20
88NOWAKOWSKI Dominik 1078GLIWICEM-2000:00:1100:21:21
89BANYŚ Jacek 13Mostostal Zabrze UNITEDZAWIERCIEM-4000:00:0900:21:23
90NOWICKI Szymon 628ZABRZEM-3000:00:3400:21:26
91TEKLA Krzysztof 907LĘDZINYM-3000:00:1800:21:28
92SAWCZYN Tomasz 792Ti22ESBRZĘKOWICE DOLNEM-4000:00:1300:21:29
93ROMIK Krzysztof 1096HELI POLSKAPYSKOWICEM-4000:00:1000:21:33
94FIREK Rafał 1060OŚWIĘCIMM-4000:00:1300:21:33
95GÓRECKI Michał 1095BPSCZABRZEM-4000:00:1300:21:35
96KALUKIEWICZ Dobromił 338FramigaWARSZAWAM-3000:00:1400:21:38
97CIEŚLIK Paweł 115Chateau ChalinPOZNAŃM-4000:00:0800:21:39
98BIAŁAS Adam 28grupa biegowa 65STRZYŻOWICEM-2000:00:3800:21:45
99FURMAN Paweł 197Huragan LigotaKATOWICEM-3000:00:1600:21:46
100ŻELIŃSKI Michał 1030CSC Adventure AcademyCHORZÓWM-2000:00:1100:21:47
101PAJĄK Krzysztof 658WROCŁAWM-3000:00:1600:21:48
102BIELA Grzegorz 37GIBKE GIZDYZAWADAM-3000:00:0900:21:50
103KAŁAMARZ Mariusz 339GLIWICEM-4000:00:0600:21:52
104STACHOWICZ Kamil 837LecęBoChcęDĄBROWA GÓRNICZAM-4000:00:0600:21:52
105FLORKIEWICZ Sławomir 192SOSNOWIECM-5000:00:1200:21:52
106MIRONOWICZ Bartlomiej 576GLIWICEM-3000:00:2100:21:52
107WOLLNY Kamil 969Eko-Okna RunnersKORNICEM-2000:00:1200:21:53
108NITKA Sebastian 615GLIWICEM-4000:00:0300:21:55
109KRÓL Dariusz 445Speleoklub Dąbrowa GórniczaRUDA ŚLĄSKAM-3000:00:0400:21:58
110GABRYŚ Jacek 200PRUCHNAM-3000:00:1300:21:59
111KRAWCZYK Karol 435JAWORZNOM-3000:00:1000:22:00
112FURMANEK Łukasz 198Klub Biegacza Santander Consumer BankWILCZAM-3000:00:0800:22:03
113HERNACKI Karol 285LISWARTA KRZEPICEKRZEPICEM-3000:00:1600:22:03
114ODOSZEWSKI Roman 631Oasis Sport TEAMGLIWICEM-4000:00:1100:22:04
115KUBERA Dawid 457alwaysinmotion.plTYCHYM-3000:00:1100:22:05
116TKACZ Piotr 908CHORZÓWM-3000:00:1900:22:06
117ROSKOSZ Rafał 768PRO WINDOW TEAM Tarnowskie GóryTARNOWSKIE GÓRYM-4000:00:1900:22:09
118GRZESIKIEWICZ Mariusz 267GLIWICEM-4000:00:1300:22:10
119SIWEK Dariusz 812nowiny.plWYMYSŁÓWM-5000:00:0600:22:11
120WÓJCIK Zbigniew 983TARNOWSKIE GÓRYM-4000:00:1700:22:13
121NIEDBAŁ Łukasz 606GTT - Inter ProjektGLIWICEM-3000:00:0500:22:14
122NOWAK Adam 622GLIWICEM-4000:00:1800:22:14
123GORCZYCKI Arkadiusz 241Miechowicka Grupa BiegowaCHORZÓWM-3000:00:1500:22:18
124BUJAK Marek 89#czeladzbiegaCZELADŹM-4000:00:2100:22:19
125WÓJCIK Dariusz 981GLIWICEM-4000:00:1300:22:20
126CHAŁADYN Sławek 99Inżynieria bieganiaDZIAŁOSZYNM-3000:00:1200:22:23
127ZDON Paweł 1002KĘDZIERZYN-KOŹLEM-3000:00:0900:22:27
128BURCZYK Klaudiusz 94URBANOWICEM-3000:00:0800:22:29
129JĘDRUŚ Jakub 319Dzik LigotaJASTRZĘBIE-ZDRÓJM-2000:00:0300:22:30
130NAWROCKI Szymon 602MIKOŁÓWM-4000:00:1200:22:31
131ZYGUŁA Piotr 1025DCWRPKATOWICEM-4000:00:1200:22:31
132BRODEK Andrzej 69CERTUMGLIWICEM-5000:00:1000:22:33
133KULPA Marek 4734QMMIĘDZYRZECZE GÓRNEM-3000:00:0500:22:34
134KURTO Grzegorz 479BBrunnersBIELSKO-BIAŁAM-4000:00:0500:22:34
135BOSOWSKI Tomasz 65PANIÓWKIM-4000:00:2000:22:34
136MICHALSKI Jarosław 565Hetman Tarnowskie GóryTARNOWSKIE GÓRYM-3000:00:2400:22:37
137NOWAK Mariusz 621HirschvogelGLIWICEM-4000:00:1300:22:39
138STANISZ Marcin 841Night Runners PyskowicePYSKOWICEM-3000:00:2400:22:39
139PIETYSZUK Darek 697Mostostal Zabrze UNITEDGLIWICEM-4000:00:2500:22:39
140WIŚNIEWSKI Jarosław 961MOSTOSTA:L ZABRZE UnitedSOSNOWIECM-4000:00:2500:22:39
141KUSEK Andrzej 1061GLIWICEM-4000:00:1500:22:40
142NIŹNIKIEWICZ Grzegorz 616KLESZCZÓWM-4000:00:2700:22:40
143DYGDOŃ Paweł 168KATOWICEM-4000:00:0600:22:41
144BEHRENDT Jakub 21Lece Bo ChceGLIWICEM-4000:00:2800:22:43
145PALEJ Dawid 662PSEKATOWICEM-2000:00:0700:22:44
146DREJA Zbigi 159GLIWICEM-4000:00:1800:22:46
147ŁOAZA Krzysztof 516Night Runners PyskowicePYSKOWICEM-4000:00:2400:22:46
148ZADEBERNY Amadeusz 992GLIWICEM-2000:00:2600:22:46
149TLOŁKA Michał 909ŻORYM-3000:00:1400:22:47
150BIELA Rafał 38GLIWICEM-4000:00:1400:22:47
151CZAJKA Roman 122GLIWICEM-4000:00:1400:22:48
152TRZEWICZEK Marcin 917ZABRZEM-4000:00:2800:22:48
153LEWICKI Tomasz 506AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-4000:00:1000:22:49
154HOŁYŃSKI Tomasz 290Orły z KnurowaKNURÓWM-4000:00:3600:22:49
155SIERADZKI Dariusz 806Biegaj z TreneramiGLIWICEM-3000:00:0900:22:50
156BOGACZ Paweł 52GLIWICEM-3000:00:1300:22:51
157GRZYB Dariusz 269niezrzeszonyCZĘSTOCHOWAM-4000:00:1600:22:53
158MIECZNIKOWSKI Jacek 569KATOWICEM-4000:00:1900:22:54
159BĄK-CESARZ Damian 20Bieg na rekord :)GLIWICEM-2000:00:4000:22:54
160REMIORZ Piotr 1071GLIWICEM-5000:00:3600:22:55
161BRYŁA Grzegorz 76KNURÓWM-4000:00:5300:22:55
162GOLDA Piotr 1085GLIWICEM-4000:00:0400:22:56
163BORTEL Mirosław 6240 LATEK SPLA TYCHYTYCHYM-4000:00:0100:22:58
164CICHOŃSKI Damian 111Orange PolskaBĘDZINM-4000:00:0500:22:58
165DESZYŃSKI Damian 153ista biegAmyGLIWICEM-4000:01:0300:23:01
166GARBACZ Damian 206SOŚNICOWICEM-3000:00:2400:23:02
167KOPEĆ Tomasz 406GLIWICEM-4000:00:1300:23:03
168LAWACZ Waldemar 497ZABRZEM-5000:00:2800:23:03
169ŁAKOMY Piotr 1087GLIWICEM-3000:00:4500:23:03
170OPIŁEK Marek 640EuvicKATOWICEM-3000:00:2600:23:06
171WIDERA Marek 944SORBCHEMKATOWICEM-3000:00:3000:23:07
172WRZESIEŃ Dariusz 986GLIWICEM-3000:00:4000:23:07
173ORZECH Michał 645Mustangi GliwiceGLIWICEM-3000:00:1500:23:09
174POJDA Grzegorz 716Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy RazemRYBNIKM-4000:00:2100:23:09
175SIKORA Marek 807W Pogoni za DuchemDĄBROWA GÓRNICZAM-4000:00:1500:23:10
176RYBIŃSKI Łukasz 780EŁKA TeamRUDA ŚLĄSKAM-3000:00:4400:23:10
177ŚLIWA Paweł 901GLIWICEM-2000:00:4000:23:11
178PAWLIKOWSKI Marcin 679Parkrun KatowiceKATOWICEM-2000:00:2100:23:14
179NIESZPOREK Adam 610Run-3LEBOSZOWICEM-4000:00:1500:23:15
180MEJER Krzysztof 559KRS TKKF Jastrząb Ruda SląskaRUDA ŚLĄSKAM-5000:00:1700:23:15
181DOBOSZ Daniel 156GLIWICEM-4000:00:4100:23:15
182MACHALICA Dominik 1062GLIWICEM-3000:00:3500:23:16
183KURZYK Dariusz 480GLIWICEM-3000:00:1400:23:18
184GANCARZ Maciej 205Mustangi GliwiceGLIWICEM-4000:00:1600:23:19
185KLAPETEK Jacek 371ŚKK GoliatKATOWICEM-5000:00:2700:23:20
186ZIÓŁKOWSKI Grzegorz 1018GLIWICEM-5000:00:3000:23:20
187BLOCH Grzegorz 43Wr1 Oyama karate KatowiceRUDA ŚLĄSKAM-3000:00:2900:23:21
188WOMELA Maciej 973GLIWICEM-3000:00:2600:23:22
189KRAICZICZEK Krzysztof 431Keller Williams Power TeamGLIWICEM-4000:00:2500:23:23
190ŁATKA Łukasz 514RYBNIKM-3000:00:2700:23:23
191PUDLO Arkadiusz 1051DASIS TEAM CLUBZIEMIĘCICEM-4000:00:2400:23:24
192MALCHERCZYK Grzegorz 527ŻERNICAM-2000:00:2800:23:24
193MOJ Adam 583CHORZÓWM-3000:00:2600:23:25
194PIETRUSZEWSKI Marcin 695Biegam Bo LubięWANCERZÓWM-3000:00:2600:23:25
195WENGLORZ Marcin 942TBFCIESZYNM-2000:00:2300:23:26
196MOJ Tomasz 582CHORZÓWM-4000:00:2300:23:26
197BUKOWIEC Szymon 92GLIWICEM-2000:00:1600:23:27
198CZARNIK Jędrzej 126TARNÓWM-2000:00:2100:23:27
199MARTYNIUK Ryszard 542GMINA STRZELCE OPOLSKIESTRZELCE OPOLSKIEM-3000:00:4600:23:27
200BEŁKOT Arkadiusz 23ŚWIĘTOCHŁOWICEM-4000:00:2000:23:28
201PTAK Bartłomiej 1118KRAKÓWM-4000:00:2100:23:28
202WÓJCIKOWSKI Mateusz 982Anica TeamGLIWICEM-2000:00:2300:23:28
203UKLAŃSKI Krzysztof 925EuvicRUDA ŚLĄSKAM-2000:00:1900:23:29
204MYSLIWIEC Wojciech 595Dystans LubomiaLUBOMIAM-3000:00:2000:23:29
205PARUZEL Ireneusz 671ZABIEGANI NAUCZYCIELEMIKOŁÓWM-4000:00:2500:23:29
206WYRZGOL Andrzej 988KIELCZAM-4000:00:3200:23:29
207NASTULA Dariusz 601PYSKOWICEM-3000:00:1600:23:30
208SAKOWSKI Maciej 788Huragan LigotaKATOWICEM-4000:00:1700:23:30
209PĘCHERCZYK Antoni 684KATOWICEM-5000:00:1700:23:30
210BROLL Rafał 72CHORZÓWM-4000:00:1700:23:30
211FINKBEINER Łukasz 188KATOWICEM-3000:00:1800:23:30
212TRACZUK Marek 915GLIWICEM-4000:00:1900:23:30
213ZYMELA Dawid 1026TOSZEKM-3000:00:2100:23:30
214ORLIK Jerzy 644GLIWICEM-6000:00:1000:23:31
215NYKIEL Mariusz 630SOCIOS SILESIAMYSŁOWICEM-3000:00:1600:23:31
216SOBANIA Tomasz 823Piast Gliwice/ pacemakerTOSZEKM-2000:00:1600:23:31
217WILK Dawid 954PACEMAKERZABRZEM-3000:00:1600:23:31
218KASZOWSKI Marcin 354GLIWICEM-4000:00:1700:23:31
219GRZONDZIEL Mirek 268Huragan LigotaKATOWICEM-4000:00:1800:23:31
220WÓJCIK Rafał 977PIEKARY ŚLĄSKIEM-4000:00:2000:23:32
221ŻABIŃSKI Tomasz 1027BYTOMM-2000:00:1800:23:33
222HERTMAN Paweł 286BYTOMM-2000:00:1800:23:33
223CHEJDYS Krystian 100Biegnę ale dokądGLIWICEM-3000:00:1900:23:33
224GDOWSKI Slawek 216Spasione miśkiGLIWICEM-3000:00:1900:23:33
225ZWOLIŃSKI Gabriel 1023AERO-SYSTEM.PLKATOWICEM-3000:00:1900:23:33
226RUSZCZYK Marek 775GLIWICEM-4000:00:2400:23:33
227SEROCKI Michał 799GLIWICEM-3000:00:3000:23:33
228NIESLER Michał 609Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:00:0700:23:34
229JANECZEK Marek 303GLIWICEM-4000:00:1700:23:34
230SKRZYPEK Krzysztof 817KATOWICEM-4000:00:1800:23:34
231KULIŚ Jakub 472RACIBÓRZM-2000:00:1800:23:34
232OSZYWA Damian 1065KIELCEM-3000:00:1900:23:34
233SZAFRAŃSKI Michał 868KATOWICEM-4000:00:2300:23:34
234KRUK Grzegorz 449CZĘSTOCHOWAM-5000:00:2200:23:35
235SZNYDER Wojciech 879GLIWICEM-4000:00:1100:23:37
236PIKULSKI Łukasz 699KNURÓWM-3000:00:2700:23:37
237SZCZABEL Krystian 870ZABRZEM-2000:00:1200:23:38
238MAY-MAJEWSKI Michał 5514 MGLIWICEM-3000:00:2400:23:38
239BOTOR Mateusz 67KATOWICEM-3000:00:2800:23:38
240MŁYŃCZAK Piotr 579Euvic GliwiceGLIWICEM-4000:00:3000:23:38
241BUK Marcin 91TriDivisionGLIWICEM-3000:00:4800:23:39
242ŻMIJEWSKI Dariusz 1094GLIWICEM-5000:00:3800:23:40
243RYGOL Daniel 782Gibke GizdyTWORÓGM-2000:00:1700:23:41
244RAWŁUSZEWICZ Waldemar 756ZABRZEM-5000:00:1600:23:43
245SKOTNICKI Paweł 815GLIWICEM-3000:00:2500:23:43
246TYSZKIEWICZ Cuma 920GLIWICEM-4000:00:5400:23:45
247BEHRENDT Bartek 1045GLIWICEM-5000:00:5700:23:45
248ZMACZYŃSKI Andrzej 1019Way2ChampKRAKÓWM-3000:00:3300:23:46
249JAROSZYŃSKI Tomasz 1086GLIWICEM-2000:00:2400:23:48
250WALKOWIAK Piotr 934KNURÓWM-4000:00:0000:23:49
251OSOJCA Mariusz 649FLUORORNONTOWICEM-4000:01:0000:23:49
252MIKULSKI Jacek 573BYTOMM-3000:00:2000:23:50
253PLUCIŃSKI Michał 709SOSNOWIECM-3000:00:3900:23:50
254TORBA Kacper 914Jurassic RunnersKATOWICEM-2000:01:0200:23:51
255UJMA Michał 924GLIWICEM-3000:00:1600:23:52
256KOPPEL Bartłomiej 409GLIWICEM-3000:00:2900:23:54
257HOMOTIUK Michał 291ŻERNICAM-4000:00:2900:23:54
258ZIELONKA Jacek 1011PSOFIXZABRZEM-3000:00:5300:23:55
259ZIELIŃSKI Jacek 1009BIELSKO BIAŁAM-3000:01:0500:23:55
260SOTER Bartłomiej 833CZELADŹM-3000:01:0700:23:56
261WOŁOSZ Marcin 972Quercus On TourCZĘSTOCHOWAM-4000:00:3300:23:57
262RATAJCZAK Krystian 1092ZABRZEM-3000:00:2300:23:58
263ZIEBA Paweł 1093GLIWICEM-2000:00:2600:24:00
264JANIKOWSKI Michał 307KATOWICEM-4000:00:2700:24:00
265KUBIAK Mateusz 1101GLIWICEM-3000:00:5200:24:00
266KRAJEWSKI Radosław 433GLIWICEM-3000:00:2300:24:01
267GRESZTA Grzegorz 256Jah rastaGLIWICEM-3000:00:5100:24:01
268ŻABICKI Mariusz 1091GLIWICEM-3000:00:2600:24:02
269OSTROWSKI Rafał 652OPOLEM-4000:00:5100:24:03
270MAZUR Krzysztof 552OPEL ACTIVE TEAMGLIWICEM-4000:01:0100:24:03
271GÓRKA Szymon 244GLIWICEM-3000:00:3000:24:04
272OWCZAREK Paweł 653BIELSKO-BIAŁAM-4000:00:3000:24:06
273ZIOBER Grzegorz 1017Sparta PLATFUSGLIWICEM-4000:00:5300:24:06
274BAJOREK Dawid 9Biegam w KATOKATOWICEM-2000:00:1100:24:07
275PŁONKA Krzysztof 712JASTRZĘBIE-ZDRÓJM-5000:00:3400:24:07
276CYGAN Piotr 120ZABRZEM-5000:00:4200:24:08
277GAWENDA Dariusz 210KOBIORM-4000:00:3500:24:12
278ROSEK Jarosław 1057MOGILANYM-4000:00:3900:24:12
279PRYMAS Krystian 732GLIWICEM-3000:00:0900:24:13
280BOBOWSKI Dawid 50Wiśnia oddaj Quake III: ArenaGLIWICEM-2000:00:2000:24:13
281JĘDRYKA Piotr 320DRIVBYTOMM-4000:00:1200:24:14
282NIESZWIC Terencjusz 611Wiśnia oddaj Quake III: ArenaRUDNOM-2000:00:1900:24:14
283ROSADA Zdzisław 767GLIWICEM-6000:00:3600:24:14
284NITARSKI Patryk 614Night Runners GliwiceGLIWICEM-4000:00:3600:24:15
285BAUC Bartłomiej 19Ledwo żywyKATOWICEM-3000:00:3800:24:15
286DYMEK Bartosz 172GLIWICEM-3000:00:5600:24:15
287MACZUGA Bartłomiej 522PacemakerGLIWICEM-3000:00:3400:24:16
288WIERZCHOWSKI Jędrzej 949SOSNOWIECM-3000:00:3400:24:16
289BICZYSKI Paweł 35KNURÓWM-3000:00:3500:24:16
290SMYK Robert 1050Night Runners GliwiceGLIWICEM-4000:00:3500:24:16
291WASIK Marcin 936Mustangi GliwiceGLIWICEM-4000:00:3600:24:16
292CHRZĄŚCIK Tomasz 105KATOWICEM-3000:00:3900:24:16
293NORBERT Teichmann 619GLIWICEM-5000:00:0000:24:17
294ROGOSZ Michał 764GLIWICEM-3000:00:2800:24:17
295STANACH Tomasz 840MYŚLENICEM-2000:00:3500:24:17
296KOZIOŁ Artur 428Poranny PatrolKRAKÓWM-4000:01:3500:24:18
297JAGIEŁA Michał 300PANIÓWKIM-3000:00:0700:24:19
298SULIN Marek 863Spartanie DzieciomGLIWICEM-4000:00:1300:24:19
299KĄDZIELA Jan 359KNURÓWM-4000:00:5200:24:19
300JUDA Artur 324RADZIONKÓWM-4000:00:3200:24:20
301SKLORZ Marcin 813GLIWICEM-2000:00:3600:24:20
302SOWIAR Maciej 1102AntonteamGLIWICEM-2000:00:3500:24:21
303PACUŁA Piotr 656AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-6000:00:0100:24:22
304WASZAK Damian 937PYSKOWICEM-4000:00:3100:24:23
305KRZYCKI Łukasz 454TYCHYM-3000:00:3800:24:24
306KAWKA Łukasz 357Night Runners ŚląskSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-3000:00:3900:24:24
307GIEMZA Armin 222TACISZÓWM-2000:01:1000:24:24
308GŁOGOWSKI Konrad 228GLIWICEM-3000:00:2200:24:25
309BRZEZIŃSKI Przemysław 78GLIWICEM-3000:00:3300:24:26
310RUTKOWSKI Michał 777GLIWICEM-3000:00:3300:24:26
311MRZYK Ireneusz 590Biegacze mogą dłużejZABRZEM-3000:00:3800:24:26
312KOWYNIA Grzegorz 423ANTONTEAMTWARDAWAM-2000:01:0900:24:27
313SOSNOWSKI Maciej 831ZABRZEM-3000:00:4900:24:28
314STACHOWSKI Wojciech 838GLIWICEM-4000:00:3600:24:29
315STOPPEL Piotr 854KNURÓWM-2000:00:4300:24:29
316KOCUR Patryk 391KATOWICEM-4000:00:2100:24:31
317PURCZYNSKI Jan 744RYBNIKM-5000:00:3600:24:31
318ADAMSKI Daniel 1066ZABRZEM-3000:01:5500:24:31
319OZYP Mariusz 654GLIWICEM-3000:00:0200:24:32
320CZERNEK Marek 131biegaj z treneramiGLIWICEM-4000:00:1700:24:33
321SCHAB Bartłomiej 793GLIWICEM-3000:01:1000:24:33
322KAJSTURA Tomasz 335RYBNIKM-3000:00:3200:24:34
323LUBICKI Wojciech 512brakZABRZEM-5000:00:1600:24:35
324KUŹMIŃSKI Michał 483KATOWICEM-3000:00:2900:24:37
325GOLA Daniel 236GLIWICEM-2000:00:3600:24:37
326PYZIK Tomasz 749Drużyna mojacukrzyca.plGLIWICEM-4000:00:5700:24:37
327MALEC Arkadiusz 529PwC SDCGLIWICEM-3000:00:4200:24:38
328PRYSZCZ Mirosław 733RUDA ŚLĄSKAM-4000:00:4400:24:39
329GDYNIA Daniel 218KNURÓWM-3000:00:5500:24:39
330KROCZYK Lesław 443KNURÓWM-4000:00:5500:24:39
331KUCHNIA Krzysztof 459TS Regle Szklarska PorębaRYBNICAM-5000:00:3600:24:40
332MACYSZUJ Waldemar 1054GLIWICEM-5000:00:4500:24:43
333CEDRO Damian 97Bosse Nogi Malinka OpoleOPOLEM-4000:00:2100:24:44
334NAWROCKI Paweł 1055RYBNIKM-5000:00:4500:24:44
335STEC Marcin 847KW GliwiceGLIWICEM-4000:01:1200:24:46
336STASIOWSKI Dawid 844DTiQ PolandTARNOWSKIE GÓRYM-2000:01:4200:24:46
337SALAMON Emil 789Opel Active TeamGLIWICEM-3000:00:2600:24:47
338STRĄCAŁA Paweł 855GLIWICEM-2000:00:4100:24:47
339PRZYŁUDZKI Janusz 741MIKOŁÓWM-6000:00:4500:24:47
340MORCHAT Paweł 586#czeladzbiegaRUDA ŚLĄSKAM-4000:00:5000:24:47
341MARCINIAK Rafał 5351986GLIWICEM-3000:01:1400:24:48
342GAWROŃSKI Ireneusz 214AmatorCZECHOWICE-DZIEDZICEM-5000:01:1100:24:50
343GRABOWSKI Maciej 247BYTOMM-3000:01:2000:24:50
344WOJTUKIEWICZ Artur 967DHL RUN CLUBGLIWICEM-4000:00:2400:24:52
345KURCZEK Tomasz 477GLIWICEM-4000:00:4500:24:52
346URBASIK Mariusz 931RYDUŁTOWYM-5000:00:3400:24:53
347PETRYNA Bartosz 683OchajoRun & FriendsRYBNIKM-3000:00:4800:24:53
348WOŹNICZKO Robert 976Biegnę‚ żeby Bartek mógł biegaćKIELCEM-3000:01:2800:24:53
349STRZAŁKA Tomasz 857MIELECM-2000:01:4400:24:53
350KŁUJSZO Karol 383Quysho squadronBYTOMM-3000:00:4200:24:54
351FLISIAK Jakub 189TYCHYM-2000:00:5000:24:54
352SROCZYŃSKI Dariusz 836GLIWICEM-4000:00:2000:24:55
353KRÓL Artur 446NGK Running TeamBYTOMM-3000:00:2000:24:56
354BRZEZINA Arkadiusz 77Srebrni Biegacze Tarnowskie GóryTARNOWSKIE GÓRYM-4000:00:4700:24:56
355KUC Marcin 1105AugusteamSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-4000:00:3500:24:58
356JANTAS Andrzej 310GLIWICEM-5000:00:5700:24:58
357GERASCH Piotr 219CZĘSTO CHOWACZĘSTOCHOWAM-4000:00:3700:25:01
358SIATA Sebastian 801DRiVTRZEBINIAM-4000:01:0700:25:01
359KULIGOWSKI Piotr 470GLIWICEM-2000:01:4300:25:02
360STASIAK Mirosław 843Rockwell AutomationGLIWICEM-3000:00:1500:25:04
361RÓŻAŃSKI Michał 772MIKOŁÓWM-3000:01:0100:25:07
362DOMAŃSKI Marcin 1067RunningFish74GLIWICEM-4000:00:4800:25:08
363CZAJKA Krzysztof 1077TARNOWSKIE GÓRYM-3000:00:4000:25:09
364KURNAKOWSKI Michał 478Biegacze Mogą DłużejCHORZÓWM-3000:00:5100:25:10
365GOCAL Łukasz 233TYCHYM-3000:00:5100:25:10
366RYMASZEWSKI Wojtek 783warsztatkoszulkowy.plZABRZEM-3000:00:1400:25:11
367JABŁOŃSKI Łukasz 298FIS-SST TEAMTYCHYM-2000:01:4200:25:11
368ĆWIKŁA Kamil 141HarpaganyGLIWICEM-3000:00:0000:25:13
369STOJAK Paweł 851CHORZÓWM-3000:00:4600:25:13
370PIASECKI Mariusz 690GLIWICEM-3000:00:5900:25:13
371WEISS Filip 1043PRAGAM-3000:00:4900:25:14
372GAWEŁKO Janusz 208GLIWICEM-5000:00:5700:25:14
373PUŁA Adrian 743Srebrni Biegacze TG / Szombierki Dream TeamTARNOWSKIE GÓRYM-4000:00:4800:25:15
374LUDWIKOWSKI Przemysław 513Jurassic RunnersDĄBROWA GÓRNICZAM-3000:01:0300:25:15
375BUGIEL Rafał 88RUDA ŚLĄSKAM-3000:00:4900:25:17
376GAJEWSKI Jacek 202Kurczak i AgatkaGLIWICEM-5000:00:3200:25:18
377ICIEK Mariusz 296Aktywni KamieńskGOMUNICEM-4000:01:0100:25:19
378KOWAL Piotr 416-------GLIWICEM-4000:00:4200:25:20
379MICHALAK Grzegorz 561TOTALNY AMATORZABRZEM-4000:00:1100:25:21
380MATUSZNY Krzysztof 549GLIWICEM-2000:00:2700:25:21
381GAŁECZKA Michał 204GLIWICEM-2000:00:4900:25:21
382NAWROCKI Piotr 603TRACHYM-3000:01:4100:25:21
383BREGUŁA Krzysztof 68KLUCZBORKM-4000:00:3800:25:22
384HUBKA Jerzy 295ZABRZEM-5000:00:4900:25:22
385TURLEJ Michał 918Jurassic RunnersZAWIERCIEM-3000:01:0200:25:23
386JURECZKA Łukasz 327KNURÓWM-2000:00:4200:25:24
387NOWOK Michał 629CARBON OCR RACING TEAMRUDA ŚLĄSKAM-2000:00:5500:25:24
388WÓJCIK Tomasz 979GLIWICEM-3000:00:3000:25:25
389MAKSAJDA Andrzej 526Beerrunners !GLIWICEM-3000:00:5900:25:25
390SZNURA Piotr 878Ista BiegamyJEMIELNICAM-2000:01:0500:25:25
391ZEGARTOWSKI Grzegorz 1003DTiQ PolandGLWICEM-4000:00:5900:25:26
392BARYLAK Łukasz 16GLIWICEM-2000:01:5600:25:26
393ZIELONKA Tomasz 1010GLIWICEM-2000:00:5200:25:28
394CICHOCKI Dawid 110Nigh Runners PyskowicePYSKOWICEM-3000:00:5200:25:28
395SMOLARCZYK Dominik 819Słąby BiegaczGLIWICEM-5000:00:5400:25:28
396BABIUCH Karol 5Wkurw_teamŁANY WIELKIEM-3000:01:0500:25:28
397STRUG Mariusz 856GLIWICEM-4000:00:5900:25:29
398RENKE Piotr 760Ewa Bugdoł TeamRYBNIKM-4000:00:0000:25:30
399HAJOK Marek 275GLIWICEM-4000:00:4700:25:30
400HERLICZKA Tomasz 284AML FLY TEAMGLIWICEM-4000:00:5900:25:30
401URBAŃSKI Leszek 929ZABRZEM-4000:01:0000:25:30
402KASZUBSKI Andrzej 355ZABRZEM-3000:00:5000:25:31
403MAZUR Jarosław 558KATOWICEM-4000:01:0300:25:31
404RYZIŃSKI Dariusz 786GLIWICEM-5000:00:1800:25:32
405SMUDA Andrzej 821AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-4000:00:4500:25:32
406KAŁUŻA Arkadiusz 340PacemakerTYCHYM-4000:00:4700:25:32
407BOREK Dariusz 59Myszków BiegaMYSZKÓWM-4000:00:4900:25:32
408JANIKOWSKI Adam 306Anica TeamGLIWICEM-3000:00:5000:25:32
409ZWIERZYCKI Artur 1022GLIWICEM-2000:01:1500:25:32
410LEWANDOWSKI Henryk 504GLIWICEM-4000:00:4100:25:33
411ŚLIWAKOWSKI Damian 902KŁOMNICEM-2000:01:1800:25:33
412BAJ Tomasz 7GLIWICEM-3000:00:2700:25:34
413CIEŚLA Arkadiusz 113Biegamy z Sercem.plKATOWICEM-4000:00:4200:25:34
414WIEKIERA Adam 946GLIWICEM-3000:00:4500:25:34
415FRĄC Dariusz 10361:50GLIWICEM-4000:00:4600:25:34
416WIDERA Tomasz 1104TARNOWSKIE GÓRYM-3000:00:5000:25:34
417KLIKS Andrzej 374FIS-SST TEAMSOSNOWIECM-4000:01:0000:25:34
418SKORUPSKI Paweł 814GLIWICEM-4000:00:4700:25:35
419NABIELEC Jakub 597KRAKÓWM-4000:00:5400:25:35
420STRZELCZYK Tomasz 859Huragan LigotaKATOWICEM-4000:01:0100:25:35
421KAMPKA Aleksander 345GLIWICEM-4000:00:5400:25:36
422BUŁAWA Grzegorz 93gb-arch.pl Architekt Grzegorz BuławaGLIWICEM-4000:00:4600:25:37
423PIŁOT Piotr 703NASFOLPSZCZYNAM-2000:00:5200:25:37
424PNIEWSKI Mariusz 713TYCHYM-3000:00:5400:25:37
425SZCZĘSNY Romuald 873Night Runners PyskowicePYSKOWICEM-3000:00:5600:25:37
426SENDECKI Janusz 797KATOWICEM-5000:01:0100:25:38
427POKRYSZKA Bartosz 717SOSNOWIECM-3000:00:5200:25:39
428PISULA Dariusz 705CZĘSTOCHOWAM-2000:01:1400:25:40
429GAJDA Dariusz 201Extremalni NapaleńcyZAWIERCIEM-4000:00:3900:25:42
430RENKIEL Tomasz 761Companeros Asfalt TeamGLIWICEM-4000:00:4700:25:42
431WAWRZAK Ryszard 940PACEMAKERGLIWICEM-4000:00:4600:25:43
432SZKUDLAREK Michał 876run-log.comBRZEGM-4000:00:4700:25:43
433GOŁKOWSKI Radosław 238ZAWIERCIEM-3000:01:0300:25:43
434MATURA Roman 548KNURÓWM-3000:00:1300:25:44
435PRZYBYSŁAWSKI Arkadiusz 7404-toZAWIERCIEM-4000:00:3400:25:44
436LESZKO Tomasz 502EUVICGLIWICEM-3000:00:3800:25:44
437KOŁODZIEJ Jacek 398Compañeros Asfalt TeamGLIWICEM-4000:00:5700:25:44
437JANIK Johan 305Compañeros Asfalt TeamGLIWICEM-4000:00:5700:25:44
439MARCINIAK Krzysztof 537RACIBÓRZM-3000:01:0100:25:44
440SACHNIK Marek 787GLIWICEM-2000:00:2500:25:45
441SZOŁTYSEK Piotr 882PYSKOWICEM-4000:00:5000:25:45
442JAWOREK Jacek 314JBC TeamZABRZEM-3000:00:4600:25:46
443LESZKIEWICZ Krzysztof 1124ELZAB ACTIVE TEAMKNURÓWM-3000:00:4700:25:46
444PRENZENA Paweł 727ZABRZEM-3000:00:2200:25:48
445MIKUŁA Leszek 574GLIWICEM-4000:00:0500:25:49
446DREWNIAK Marcin 160KATOWICEM-2000:01:4100:25:49
447GRZYMAŁA Jan 270PRZYSZOWICEM-3000:01:1300:25:51
448JURCZYGA Maciej 326PILCHOWICEM-4000:01:2200:25:51
449ZEGARTOWSKI Michal 1004DTiQ PolandGLIWICEM-3000:00:3400:25:54
450CHYLIŃSKI Krzysztof 109GLIWICEM-3000:01:3100:25:54
451GRUSZCZYŃSKI Bogusław 1035GLIWICEM-6000:00:5000:25:56
452GUŚCIORA Maciej 272GLIWICEM-2000:01:0500:25:57
453GŁADYSZ Leszek 227#paniówkiRUNPANIÓWKIM-4000:01:3000:25:57
454MŁYŃCZAK Arkadiusz 580RUN and FUNTARNOWSKIE GÓRYM-4000:00:4800:25:58
455GRACZYK Zbigniew 250CZĘSTOCHOWAM-4000:01:0300:25:58
456POLEWKA Tomasz 1122UKS Kometa GliwiceGLIWICEM-4000:00:0000:25:59
457MICHALSKI Robert 563Hetman Tarnowskie GóryTARNOWSKIE GÓRYM-4000:00:2600:25:59
458DĄBROWSKI Marek 149GLIWICEM-3000:00:5400:25:59
459PYKA Adam 745GLIWICEM-3000:01:1100:26:01
460BRODACKI Paweł 1073GLIWICEM-3000:00:2900:26:02
461KWAPIEŃ Paweł 1070GLIWICEM-4000:00:1800:26:03
462KWAPIEŃ Aleksander 1069GLIWICEM-3000:00:1900:26:03
463SARKOWICZ Adam 791GLIWICEM-5000:01:0600:26:03
464OPOREK Sebastian 642TARNOWSKIE GÓRYM-4000:00:3200:26:04
465RĄB Łukasz 757WARSZAWAM-4000:00:0000:26:05
466SIDORSKI Robert 802Opel Active TeamGLIWICEM-4000:00:0000:26:05
467KRZOK Krzysztof 453BYTOMM-4000:02:1800:26:05
468BISKUP Maciej 1116GLIWICEM-5000:00:2300:26:07
469WALSKI Łukasz 1079GLIWICEM-3000:00:2700:26:07
470BELUCH Witold 22GLIWICEM-5000:01:0400:26:07
471WĄS Szymon 1080GLIWICEM-2000:00:2700:26:08
472KOZAK Krzysztof 426EKO-OKNA RUNNERSSYRYNIAM-3000:01:1500:26:08
473MALINOWSKI Łukasz 530TARNOWSKIE GÓRYM-4000:00:5900:26:09
474CIEŚLAR Stanisław 114WISŁAM-3000:00:4800:26:10
475BRYKOWSKI Przemysław 75KIELCZAM-4000:00:5900:26:10
476SZOBLIK Łukasz 880TYCHYM-3000:00:4800:26:11
477WRÓBEL Jarosław 1046DANKOWICEM-3000:01:1700:26:11
478KRAJEWSKI Michał 434GLIWICEM-4000:00:4700:26:16
479PISZCZ Marek 706Opel Active TeamGLIWICEM-4000:00:5800:26:17
480WILK Andrzej 955GLIWICEM-3000:00:2300:26:19
481ONOPIUK Maciej 638GLIWICEM-2000:01:0200:26:20
482KROTOS Krzysztof 444OQSGLIWICEM-4000:00:3900:26:21
483CZULUK Filip 137bagno!GLIWICEM-3000:00:2700:26:22
484ŻARSKI Sławomir 1028GLINIANA GÓRAM-5000:00:5000:26:23
485KORAL Wojciech 410BIELSKO-BIAŁAM-4000:01:0200:26:27
486DZIUBEK Michał 181W pogoni za duchemDĄBROWA GÓRNICZAM-3000:00:3900:26:28
487KISIEL Tomasz 368COOPER STANDARDWRZOSOWAM-5000:00:5800:26:28
488LEGUTKO Jakub 499BarceromaGLIWICEM-2000:00:5900:26:28
489KOŚCIELNIAK Łukasz 414BarceromaGLIWICEM-2000:00:5900:26:28
490DWORNICZAK Paweł 166TYCHYM-3000:01:5300:26:29
491ZNAMIROWSKI Krzysztof 1020Radio WrocławWROCŁAWM-4000:00:4400:26:31
492KOTAJNY Piotr 415GLIWICEM-4000:00:1300:26:36
493PIOTROWSKI Krzysztof 1114GLIWICEM-3000:00:2400:26:37
494PRADELOK Jerzy 726Gibke GizdyTWORÓGM-5000:01:1200:26:37
495CIOSMAK Cezary 116KB Orły z KnurowaKNUROWM-3000:00:3300:26:38
496KUPCZAK Filip 474BEERRUNNERS!GLIWICEM-3000:00:5800:26:38
497KUCZERA Łukasz 461Decathlon & PrzyjacieleRYBNIKM-3000:01:2400:26:38
498GOMOLA Zbigniew 239RUDA ŚLĄSKAM-4000:00:3000:26:40
499PRZYBYLSKI Mariusz 738PGB Sportowa PaczkaGLIWICEM-4000:00:5600:26:43
500SZYMKÓW Krzysztof 897PKO BANK POLSKITYCHYM-4000:01:0400:26:43
501TOCZYDŁOWSKI Łukasz 910MIKOŁÓWM-3000:01:5600:26:43
502MAGDA Piotr 523Night Runners PyskowicePYSKOWICEM-4000:00:5600:26:44
503SOJKA Łukasz 827GLIWICEM-3000:01:1900:26:44
504MOCEK Roman 581CHUDÓWM-5000:01:5500:26:45
505PACZKA Michał 657GliwiceGLIWICEM-5000:00:5100:26:48
506TOKAJ Piotr 911GLIWICEM-4000:01:2200:26:48
507BIAŁECKI Aleksander 31MYSŁOWICEM-4000:01:0700:26:50
508KRZEMIEŃ Bartosz 452KATOWICEM-4000:01:2400:26:52
509POPIEL Artur 722GLIWICEM-4000:00:5400:26:54
510ROZWADOWSKI Dariusz 770GLIWICEM-4000:01:0000:26:54
511GÓRSKI Michał 245Giebułtów ciśnieGIEBUŁTÓWM-4000:01:1100:26:54
512BROEN Bartosz 71Ławeczka Wilkowyje Running TeamBĘDZINM-4000:01:2700:26:55
513NIEDOBA Daniel 1081CIESZYNM-3000:00:2500:26:57
514ZOGŁOWEK Jarosław 1021Crossfit Hellwood GliwiceGLIWICEM-3000:01:2200:26:58
515PYTLARCZYK Piotr 748Klub Biegacza WartaPAJĘCZNOM-4000:00:2100:26:59
516SZOTA Wojciech 886MIKOŁÓWM-4000:00:3900:26:59
517GROHS Piotr 257BYTOMM-2000:00:4200:26:59
518JONDA Marek 323ZABRZEM-2000:01:1700:26:59
519WILSZ Adam 957#paniówkiRUNPANIÓWKIM-4000:01:3400:26:59
520GRABOWSKI Michał 1082Opel Active TeamGLIWICEM-3000:00:5500:27:00
521WOŹNIAKOWSKI Jan 975Opel Active TeamGLIWICEM-3000:00:5600:27:00
522GRONDECKI Grzegorz 258biegamy z sercemGLIWICEM-4000:01:0700:27:00
523LENCZYK Mariusz 500SKRZYSZÓWM-2000:01:4800:27:00
524CZERNIK Andrzej 135ZABRZEM-6000:02:0700:27:00
525URBANEK Martin 927ista biegAmySIERAKOWICEM-3000:01:0300:27:01
526URBAŃSKI Michał 930ŚWIĘTOCHŁOWICEM-2000:01:1400:27:01
527ROZWADOWSKI Dariusz 769GLIWICEM-4000:01:3700:27:01
528GOCYB Leszek 1108TARNOWSKIE GÓRYM-4000:00:1700:27:02
529PLEWIŃSKI Tomasz 708ZABRZEM-3000:01:3900:27:04
530MALCZUK Aleksander 528TYCHYM-2000:01:0100:27:08
531SIKORA Michał 808GLIWICEM-4000:00:3400:27:09
532MEOSSI Alessandro 560GLIWICEM-2000:01:0000:27:09
533BOM Mariusz 1088PIEKARY ŚLĄSKIEM-5000:01:2100:27:09
534KRZYWICKI Jan 455--------------------------------GLIWICEM-6000:00:4100:27:10
535KOPER Tomasz 330GLIWICEM-3000:00:5500:27:10
536MACHNIK Artur 520ORZEŁ TEAMRYBNIKM-3000:00:4900:27:11
537KAMIŃSKI Sebastian 343KSIĄŻENICEM-3000:00:4800:27:12
538BOBKOWSKI Maciej 49Night Runners PyskowicePYSKOWICEM-4000:00:3100:27:13
539ZAPOTOCZNY Przemek 999GLIWICEM-4000:00:4300:27:13
540KASPRZYK Marcin 1100KNURÒWM-4000:01:0500:27:16
541HERZYK Adam 287Signify Bielsko-BiałaBIELSKO-BIAŁAM-5000:01:0800:27:16
542KOZA Krystian 424KATOWICEM-2000:01:0700:27:20
543CZAPLAK Tomasz 124Radlinioki w bieguRADLINM-3000:01:2600:27:20
544CZUBAJ Cezary 136ŻARKIM-5000:00:5000:27:22
545SOBIERAJSKI Przemek 825RACIBÓRZM-4000:00:5300:27:22
546STALICA Wojciech 839IzoErgCZĘSTOCHOWAM-5000:00:5500:27:23
547CISZEWSKI Krzysztof 118SOŚNICOWICEM-3000:01:1800:27:25
548MARUSZCZYK Marian 543MIKOŁÓWM-5000:01:1800:27:26
549SZUSTAK Krzysztof 889SERCE METROPOLIIDĄBROWA GÓRNICZAM-4000:00:5500:27:27
550CAJZA Zbyszek 95KAJ METAGIERAŁTOWICEM-3000:01:2300:27:27
551DYRLAGA Stanisław 174JustFeelFITWĘGIERSKA GÓRKAM-6000:01:2400:27:27
552SITKO Mateusz 809GLIWICEM-3000:01:2900:27:27
553KNIEJSKI Damian 386ORNONTOWICEM-4000:01:2100:27:30
554ZADEBERNY Artur 993GLIWICEM-4000:01:1600:27:34
555SKÓRA Michał 816GLIWICEM-4000:00:2200:27:36
556DĄBROWSKI Marcin 148TEAM KORNELGLIWICEM-4000:00:2300:27:36
557IZYDORCZYK Mirosław 297ZABRZEM-5000:01:0400:27:36
558WOŹNIAK Marek 974GLIWICEM-4000:01:0800:27:36
559ŁUKASIK Andrzej 519LUBLINM-5000:00:5800:27:37
560OLSZEWSKI Grzegorz 636Olszak TeamKRAKÓWM-3000:01:3800:27:39
561BAJKACZ Krzysztof 8GLIWICEM-3000:01:0900:27:41
562MORDARSKI Artur 587GLIWICEM-4000:01:3200:27:41
563ZYGMUNTOWICZ Piotr 1024Anica TeamCZERWIONKA - LESZCZYNYM-4000:00:5100:27:46
564KOŁODZIEJ Rafał 399ZABRZEM-3000:01:5400:27:48
565BUFNAL Krzysztof 86GLIWICEM-4000:00:4600:27:49
566CZERNIK Rafał 133ZABRZEM-4000:00:5700:27:49
567FIGIEL Mariusz 187KATOWICEM-4000:01:5200:27:49
568ŻELIŃSKI Marek 10292018CHORZÓWM-5000:02:0100:27:50
569RAJTOR Klaudiusz 752GLIWICEM-6000:01:1000:27:52
570KIERA Szymon 365CHORZÓWM-4000:01:1400:27:52
571STOLARCZYK Robert 852Night Runner GliwiceGLIWICEM-4000:01:1500:27:53
572JEZIOR Bartosz 317DRIVGLIWICEM-3000:01:3900:27:53
573GRYGIEREK Jarosław 264JASTRZĘBIE-ZDRÓJM-2000:00:4700:27:54
574PIETRZAK Krzysztof 696BYTOMM-4000:01:1600:27:54
575POLACZEK Adam 718KATOWICEM-3000:01:3000:27:54
576KLIMCZYK Gaweł 379NOWA WIEŚM-2000:01:4100:27:54
577SZYMAŃSKI Filip 896KATOWICEM-2000:00:4700:27:55
578MARKOWSKI Kamil 540GLIWICEM-3000:01:1000:27:55
579WŁODARCZYK Paweł 962ING Bank Śląski SAKATOWICEM-3000:01:3400:27:57
580WIECZORKE Marcin 945PRZYSZOWICEM-4000:01:0500:27:58
581WYCIŚLOK Krzysztof 987STANICAM-3000:01:3500:27:58
582MICHALSKI Marek 564GLIWICEM-4000:00:3400:27:59
583KRYCZAŁO Maciej 450WROCŁAWM-4000:01:2100:28:00
583BEM Michał 24Bemki SportKATOWICEM-4000:01:2100:28:00
585LIS Maciej 511GLIWICEM-3000:00:5200:28:01
586SZYNAL Andrzej 899DHL Run clubZABRZEM-4000:01:3500:28:02
587JASIENKIEWICZ Tomasz 313El Denatos PasadenaKĘDZIERZYN - KOXLEM-4000:01:0700:28:03
588MICHNA Wojciech 567GLIWICEM-2000:01:1200:28:03
589PATRZAŁEK Grzegorz 673BARDOM-4000:01:5800:28:03
590KUCZMA Jarosław 463GLIWICEM-4000:01:2600:28:04
591KLUSKA Piotr 382HURAGAN LIGOTAKATOWICEM-5000:01:2600:28:04
592NOWAK Ryszard 625GLIWICEM-5000:02:1400:28:05
593WIKIERSKI Michał 950GLIWICEM-3000:01:2500:28:06
594WILCZEK Tomasz 951GLIWICEM-2000:01:0000:28:07
595SZASTOK Adam 869RADZIONKÓWM-4000:00:5700:28:08
596SELIGA Paweł 796Biegaj z Trenerami GliwiceGLIWICEM-3000:01:1200:28:08
597SOWIŃSKI Krzysztof 834KATOWICEM-3000:01:2800:28:08
598ULFIK Piotr 926CZĘSTOCHOWAM-2000:01:0300:28:09
599GRUCHALSKI Jakub 261ista BiegAmyCHORZÓWM-3000:01:0400:28:09
600JANIEC Witold 304ZWONOWICEM-4000:01:0400:28:09
601BALCARCZYK Bartłomiej 1117ZAKOPANEM-4000:01:0800:28:09
602HENDRYK Leszek 282Beerrunners!GLIWICEM-3000:00:5900:28:11
603KAMIŃSKI Rafał 342GLIWICEM-3000:01:0000:28:11
604KALINOWSKI Krzysztof 337TARNOWSKIE GÓRYM-4000:01:4900:28:12
605CISEK Stanisław 117GLIWICEM-4000:01:2300:28:13
606ROGOWSKI Jakub 1120GLIWICEM-2000:01:4200:28:14
607KĄDZIOŁKA Jan 360Night Runners GliwiceGLIWICEM-5000:01:0000:28:15
608OPAŁKA Marcin 639GLIWICEM-2000:01:3800:28:15
609BASZUN Michał 17Damy RadęGLIWICEM-3000:01:4300:28:15
610SOKOŁOWSKI Krzysztof 828Night Runners ZabrzeZABRZEM-3000:01:1600:28:16
611BANASZAK Marcin 12GLIWICEM-3000:00:5500:28:17
612SOBKOWICZ Jarosław 826Rise&ShineRUDA ŚLĄSKAM-3000:01:1900:28:17
613KRUK Michał 447RUDA ŚLĄSKAM-2000:01:3400:28:17
614TOPORKIEWICZ Marcin 913biegacze mogą dłużejGLIWICEM-3000:01:1000:28:18
615HELLWIG Adam 281MYSŁOWICEM-4000:01:0600:28:19
616PĘDOWSKI Wojciech 686GLIWICEM-5000:01:3400:28:19
617FOLEK Andrzej 193DTiQ PolandPSZCZYNAM-3000:01:4300:28:19
618MAŃKA Marcin 533GLIWICEM-3000:01:4600:28:19
619KALINOWSKI Dawid 336RADZIONKÓWM-2000:01:1600:28:20
620PĘDZIK Błażej 687SZCZEJKOWICEM-2000:01:1800:28:20
621OLEJNICZAK Dominik 635JAWORZNOM-4000:01:3400:28:21
622PIŁAT Jarosław 702pacemakerRUDA ŚLĄSKAM-4000:01:1500:28:22
623MISIURA Artur 577GLIWICEM-3000:02:0000:28:22
624GAWROŃSKI Wojtek 213GLIWICEM-3000:01:3600:28:23
625MIKOŁAJCZYK Marcin 572TYCHYM-3000:01:0100:28:24
626BARAŃSKI Grzegorz 15GLIWICEM-3000:02:1000:28:24
627KRUK Krzysztof 448GLIWICEM-4000:00:5200:28:27
628WAWRÓW Mirosław 939KLUB BIEGAM BO LUBIĘ RACIBÓRZBABORÓWM-3000:01:0200:28:28
629KUŹNICKI Tomasz 484JAWORZNOM-3000:01:3200:28:28
630BŁASZCZYSZYN Łukasz 46SOSNOWIECM-3000:01:3300:28:28
631DYMNICKI Andrzej 173OchajoRun & FriendsGLIWICEM-4000:01:3800:28:28
632STEINHOFF Adam 848WIKTOR TEAMBRZEG DOLNYM-4000:01:2000:28:29
633OSIŃSKI Paweł 648Biegaj z TreneramiGLIWICEM-4000:01:2600:28:29
634BIAŁAS Tomek 29CONSULTASCHORZÓWM-4000:01:1900:28:30
635JENDRYŚ Marek 1110GLIWICEM-4000:02:0700:28:30
636SZO�TYSIK Pawe� 887Sparta PLATFUSGLIWICEM-4000:00:5300:28:31
637KOWRYGO Adam 422GLIWICEM-2000:01:3700:28:32
638GIERADA Ryszard 225Night Runners GliwiceGLIWICEM-5000:01:0300:28:33
639GIERADA Mateusz 224Night Runners GliwiceGLIWICEM-2000:01:0200:28:34
640KOWALCZYK Tomasz 417AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-3000:01:0800:28:34
641GRAMATYKA Paweł 254Zabiegani MZ UnitedKRAKÓWM-4000:00:5300:28:35
642PAWEŁKÓW Michał 674GLIWICEM-3000:01:1300:28:35
643NIEDŹWIECKI Paweł 607Ochotnicza Straż Pożarna w KotuszowiePIEKARY ŚLĄSKIEM-3000:01:2700:28:35
644KUŚ Jan 481JAWORZEM-2000:01:3300:28:35
645CHUDY Michał 106WARSZAWAM-3000:01:4800:28:35
646KĄDZIOŁKA Łukasz 361K2KATOWICEM-2000:00:5600:28:36
647PAWIŃSKI Wojciech 675BOROWIANYM-4000:01:4400:28:36
648DZIEKAN Mateusz 178KĘDZIERZYN-KOŹLEM-2000:01:1200:28:37
649KSIĄDZ Adam 456KRYRYM-3000:01:1500:28:37
650KOŻUSZEK Sebastian 1083GLIWICEM-4000:01:2000:28:39
651KOZUBEK Sergiusz 429SKOCZÓWM-4000:01:3900:28:39
652BIELECKI Adam 1107Chateau ChalinSZCZYRKM-4000:00:5400:28:40
653KULAWIK Mariusz 466BYTOMM-3000:01:0100:28:41
654MILISZKIEWICZ Adam 575GLIWICEM-3000:01:1900:28:41
655KNYĆ Mateusz 38712 zupRUDA ŚLĄSKAM-3000:02:0800:28:41
656SERAFIN Patryk 798GLIWICEM-2000:01:0800:28:43
657WIŚNIEWSKI Paweł 959Night Runners GliwiceGLIWICEM-3000:02:0400:28:44
658PŁACHTA Marek 710Inter Projekt S.A.RUDA ŚLĄSKAM-4000:00:2400:28:46
659MATYSIEWICZ Piotr 550Inter ProjektZABRZEM-3000:00:2400:28:46
660KOZACZKA Włodzimierz 425GLIWICEM-4000:01:1700:28:49
661KOJ Jakub 396Loco TeamŚWIĘTOCHŁOWICEM-3000:01:5600:28:50
662FAŁEK Krzysztof 186MIKOŁÓWM-4000:00:3100:28:51
663RASZYK Andrzej 754parkrun KatowiceKATOWICEM-5000:01:0600:28:51
664BUJALSKI Michał 90GLIWICEM-3000:01:5500:28:51
665BIAŁAS Krzysztof 27RUDA ŚLĄSKAM-4000:00:3100:28:52
666TWAROCIK Konrad 1125GLIWICEM-3000:01:5900:28:54
667FUSIEK Juliusz 199Adeptus AstartesGLIWICEM-3000:00:4000:28:55
668ZEMŁA Piotr 1005GLIWICEM-5000:01:0400:28:57
669KULESZA Łukasz 469MIKOŁÓWM-3000:01:4500:28:57
670STAŃKO Marcin 842GLIWICEM-3000:00:2800:28:59
671BOJDA Dawid 56GLIWICEM-3000:01:4700:29:01
672DZIECIĄTKOWSKI Jarosław 176Opel Active TeamGLIWICEM-4000:01:1600:29:02
673GĄSKA Piotr 215Gąska BalbinkaZABRZEM-3000:01:0300:29:06
674SZWARCZYŃSKI Jakub 891GLIWICEM-3000:01:1700:29:06
675LIKA Michał 507WIELOWIEŚM-3000:01:2600:29:07
676RADŁOWSKI Karol 750MIKOŁÓWM-3000:01:4100:29:07
677ŁUBKOWSKI Robert 517MAŁA WIEŚM-4000:01:4800:29:07
678KRAJEWSKI Adam 432GLIWICEM-4000:01:1800:29:08
679PIĄTKOWSKI Michał 691KATOWICEM-3000:01:4100:29:08
680KRAWCZYK Dariusz 438RUDA ŚLĄSKAM-3000:01:4100:29:08
681KARMAŃSKI Jacek 349GLIWICEM-4000:01:0100:29:10
682JAWORSKI Kamil 315FUCHS OIL TEAMGLIWICEM-3000:01:4600:29:12
683SZAFRANIEC Arkadiusz 8671985RUDA ŚLĄSKAM-3000:02:0900:29:13
684GRABOWSKI Zbigniew 248BYTOMM-6000:01:2300:29:14
685MARKUSIK Tomasz 541RADZIONKÓWM-3000:00:3200:29:15
686ZIĘBA Michał 1013GLIWICEM-2000:02:0300:29:16
687PAŁETKO Ryszard 665NIEBOROWICEM-4000:00:4200:29:17
688KOJ Krzysztof 395GLIWICEM-2000:00:5800:29:17
689WÓJCIK Rafał 980GLIWICEM-4000:01:1400:29:18
690KUTRZYK Przemysław 482SOSNOWIECM-4000:01:3400:29:18
691MIERZEJEWSKI Jacek 571AMATORRUDYM-5000:00:5200:29:19
692KLEMIŃSKI Tomasz 1113SŁAWKÓWM-4000:01:2700:29:20
693PIKTAS Paweł 698GLIWICEM-4000:01:3400:29:20
694JARASZ Aleksander 311Night Runners ZabrzeZABRZEM-4000:01:3600:29:20
695DRABEK Piotr 158seniorzyOŚWIĘCIMM-3000:01:2200:29:23
696BUCHAL Grzegorz 82ZERNICAM-4000:01:0600:29:25
697KULIJ Jan 471KKTABLACHOWNIAM-6000:01:4300:29:25
698HUBISZ Bartłomiej 294TARNOWSKIE GÓRYM-4000:00:4500:29:27
699MRZYGŁÓD Robert 589KATOWICEM-3000:00:3200:29:32
700PRUCHNIK Andrzej 731GLIWICEM-5000:00:2000:29:38
701DZIEDZIC Dominik 177GLIWICEM-3000:01:3700:29:41
702WĘGIEL Kacper 943MIKOŁÓWM-2000:01:2700:29:43
703RYBOTYCKI Tomasz 781Wiktor TeamBRZEG DOLNYM-3000:01:2100:29:44
704OSTROWSKI Zygmunt 651TYCHYM-6000:01:3000:29:44
705PAWLACZYK Lesław 676DTiQGLIWICEM-4000:01:4000:29:44
706OSTROSZCZYK Rafał 650bez klubuGLIWICEM-4000:01:3500:29:45
707BOJEŚ Marcin 57DTiQ PolandBIELSKO-BIAŁAM-3000:01:3700:29:47
708NOWAK Wojciech 623Świński TruchtGLIWICEM-2000:00:5500:29:48
709ĆWIKŁA Grzegorz 140GLIWICEM-5000:01:3300:29:48
710MAZUR Roman 556KNURÓWM-5000:01:2400:29:51
711NOGŁY Adam 618Biegacze z BojkowaKNURÓWM-4000:01:3600:29:52
712CZAPEK Marek 123Night runners gliwiceGLIWICEM-4000:01:3500:29:53
713KORNIJCZUK Tomasz 411RUDA ŚLĄSKAM-4000:00:2600:29:56
714NAWROT Krzysztof 604ZAWADZKIEM-4000:01:4500:29:56
715KORSZEWSKI Patrycjusz 412RUDA ŚLĄSKAM-4000:00:2500:29:57
716TRZCIŃSKI Łukasz 916DĄBROWA GÓRNICZAM-2000:02:0500:29:58
717ĆWIOK Marek 142#paniówkiRUNPANIÓWKIM-4000:01:2000:30:02
718WOLIŃSKI Józef 968GLIWICEM-5000:01:3300:30:04
719SMOŁA Mieczysław 820AKMB PĘDZIWIATR GLIWICEGLIWICEM-6000:00:1800:30:06
720KOWALIK Miłosz 419GLIWICEM-3000:02:1700:30:06
721GŁOWACKI Jordan 230GLIWICEM-3000:00:3300:30:09
722KLIMKIEWICZ Jakub 380Banana TeamKATOWICEM-3000:01:3200:30:10
723GRZEBIELUCH Tomasz 265TARNOWSKIE GÓRYM-4000:01:3900:30:11
724BIEGUN Krzysztof 36ŻYWIECM-5000:01:4200:30:13
725MAZUR Mateusz 553RACHOWICEM-3000:01:3700:30:16
726WÓJCIK Marcin 978GLIWICEM-2000:01:3700:30:16
727SEKIENDA Grzegorz 794WILCZAM-4000:01:2800:30:18
728KRAWCZYŃSKI Mirosław 440GLIWICEM-4000:01:0200:30:19
729SEKIENDA Michał 795GLIWICEM-3000:01:2800:30:19
730JANOSZEK Piotr 309GLIWICEM-4000:01:2900:30:20
731CIUK Bartosz 119OLK SP.ZOZGLIWICEM-5000:02:0700:30:23
732MUSIL Mike 591BYTOMM-4000:01:4900:30:32
733KHAVALYTS Anton 363CZESTOCHOWAM-2000:01:5600:30:37
734FUGOWSKI Grzegorz 196GLIWICEM-3000:00:0000:30:46
735DYLSKI Jacek 171GLIWICEM-2000:02:1100:30:46
736FLORECKI Andrzej 190AKMB Pędziwiatr GliwiceGLIWICEM-6000:00:2100:30:49
737BIAŁY Michał 33DMBZAWIERCIEM-4000:00:3300:30:53
738LESZCZYK Krzysztof 1075BYTOMM-5000:00:2300:30:56
739SZYDŁOWSKI Przemysław 892GLIWICEM-4000:01:5000:30:59
740DROBNY Miłosz 161KĘDZIERZYN KOŹLEM-2000:01:1200:31:03
741PAWNUK Jan 680TARNOWSKIE GÓRYM-6000:01:3800:31:13
742KOCUR Aleksander 392GLIWICEM-4000:00:4400:31:23
743WALEWSKI Kamil 933GLIWICEM-3000:01:3900:31:26
744BOGDAŁ Michał 53GLIWICEM-3000:00:3000:31:32
745ZAJĄC Jacek 994RCU UbezpieczeniaCIESZANÓWM-4000:01:5100:31:34
746ZIMNY Michał 1016GLIWICEM-4000:01:0600:31:35
747TRELA Marcin 998KNUROWM-3000:02:0100:31:40
748KASPEREK Ireneusz 353FIS - SSTZABRZEM-4000:01:4300:31:42
749MARYNIOK Marian 1072ŻORYM-5000:01:5700:31:43
750DYJAS Michał 170Cats'teamSOSNOWIECM-3000:02:0100:31:43
751MARYNIOK Patryk 545GLIWICEM-2000:01:5700:31:44
752PEROŃCZYK Paweł 681KATOWICEM-3000:01:5100:31:49
753BANACH Witold 11brakZABRZEM-4000:00:4300:31:52
754ZGÓRSKI Grzegorz 1006GLIWICEM-4000:01:4600:31:52
755SZUMNIAK Ryszard 888GLIWICEM-5000:01:4800:31:52
756BŁACH Piotr Buła 44PacemakerGLIWICEM-5000:01:4500:31:54
757GÓRKA Grzegorz 243BYTOMM-5000:00:2500:31:57
758CELAREK Janusz 98lecymy wartkoSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-5000:01:4500:32:00
759ŻMUDZIŃSKI Piotr 1032GLIWICEM-3000:01:4800:32:05
760SITO Paweł 811ZABRZEM-3000:01:3900:32:17
761JANCZYSZYN Rafał 302GLIWICEM-2000:01:1500:32:55
762KOWOLIK Łukasz 421Tauron TeamZABRZEM-3000:02:0800:33:06
763WRÓBEL Dariusz 984ZABRZEM-3000:02:0700:33:08
764ĆWIKŁA Andrzej 139Tent GrupaGONIĄDZM-6000:01:0500:33:11
765LATA Piotr 495KyokushinGRACZEM-4000:01:4100:33:12
766NOWAK Dariusz 624FIS-SST TEAMZABRZEM-4000:01:5300:33:20
767KOGUT Krzysztof 394Night Runners GliwiceGLIWICEM-4000:00:3000:34:23
768ZACZEK Kamil 991RUDA ŚLĄSKAM-3000:02:0200:34:34
769PILARSKI Arkadiusz 700GLIWICEM-2000:01:4000:34:56
770KUĆ Rafał 464EuvicSIEMIANOWICE ŚLĄSKIEM-3000:01:4900:35:26
771SKORUPA Mariusz 1106BIELSKO-BIAŁAM-4000:00:3901:12:23
772KAMIONKA Paweł 344ZABRZEM-3000:00:2301:33:52
773SUSEŁ Alek 865Marco pomagaMIKOŁÓWM-3000:00:0001:50:22
774KAPICKI Jan 347MYSŁOWICEM-6000:00:0001:52:45
775KISIECKI Damian 367NOVA TRADING STALE BIEGAMKATOWICEM-3000:00:00
776PŁATEK Michał 711GLIWICEM-2000:00:00
777MAŁEK Mirosław 531WUJEK BIEGAKATOWICEM-4000:00:00
Znaleziono 777 wynik(ów)