Organizator : | PFNW |
Data : | 2017-04-08 |
Miejsce : | Jastrowie |
Dystans : | 42.195 km |
Zgłoszonych : | 34 |
Wystartowało : | 34 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 34 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | Czas startu | Start_All 5.36km | Start_All 10.72km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | WETOSZKA Piotr LASKOWSKI Mirosław BIŁEK Artur KARASIŃSKI Maciej | 127 | TKKF KRZNA BIAŁA PODLASKA | Sztafeta Męska | 00:00:42 | 00:33:51 | 01:08:34 | ||||
2 | KLICZKA Kamil DOŁĘGOWSKI Marek KŁACZYNSKA Danuta ZGRAJA Katarzyna | 121 | SLOW MOTION NW SZCZECIN | Sztafeta Mieszana | 00:00:42 | 00:33:51 | 01:08:36 | ||||
3 | WITCZUK Łukasz BORKOWSKA Lidia JACHIMOWICZ Renata DELĄG Jakub | 131 | LUKI TEAM SIEDLCE | Sztafeta Mieszana | 1 | 00:00:42 | 00:34:59 | 01:11:52 | |||
4 | MATECKI Ryszard HELWICH Stefan WOROCH Roman GRYGOROWICZ Bogdan | 124 | KS METRACO POLKOWICE | Sztafeta Męska | 2 | 00:00:43 | 00:36:34 | 01:14:06 | |||
5 | KUŚMIEREK Jan STACHOWICZ Marcin KNITTER Tomasz KUŚMIEREK Patryk | 123 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | Sztafeta Męska | 1 | 00:00:42 | 00:36:56 | 01:14:13 | |||
6 | JASIUKIEWICZ Jacek UHRYN Marcin MŁYŃSKI Krzysztof DROZDOWSKI Konrad | 113 | 1 GRUPA NORDIC WALKING-DOBRE MIASTO | Sztafeta Męska | 2 | 00:00:43 | 00:38:01 | 01:17:44 | |||
7 | PREKURAT Marzena JACHIMOWICZ Mirosław ZACHARCZUK Zofia SZCZYGIELSKI Paweł | 132 | LUKI TEAM 3 | Sztafeta Mieszana | 1 | 00:00:44 | 00:38:42 | 01:18:36 | |||
8 | ŚLUSARCZYK Andrzej HAŁAS Marcin CHARCZUK Zenon SPYCHAŁA Leszek | 109 | WESOŁY BORSUK TEAM | Sztafeta Męska | 00:00:42 | 00:39:20 | 01:18:54 | ||||
9 | KAŹMIERCZAK Żanetta MOTOCZYŃSKI Krzysztof UKLEJEWSKA Agnieszka GÓRSKI Jacek | 120 | GOSIR OSIELSKO TEAM 2 | Sztafeta Mieszana | 00:00:43 | 00:38:40 | 01:19:28 | ||||
10 | PARTYKA Teresa MARONDEL Katarzyna GAPLIŃSKA Janina POGORZELSKA Wiesława | 126 | WESOŁY BORSUK TEAM2 | Sztafeta Kobieca | 00:00:42 | 00:39:00 | 01:19:34 | ||||
11 | SZYMURA Kazimierz STYRC Bernard KAWCZYŃSKI Zbigniew FOJCIK Piotr | 128 | RYBNICKI KLUB NORDIC WALKING 1 | Sztafeta Męska | 00:00:43 | 00:38:37 | 01:19:40 | ||||
12 | WOJTASIŃSKI Daniel DUSIEL Ewa KOLARSKA Agnieszka STĘPNIEWSKI Paweł | 122 | VIKING NORDIC TEAM CZĘSTOCHOWA | Sztafeta Mieszana | 00:00:44 | 00:39:16 | 01:19:41 | ||||
13 | MOŻYSZEK Piotr FRANKIEWICZ Mirosław RATAJCZYK Sebastian PATYKOWSKI Krzysztof | 116 | FORMA NA PIĄTKĘ 3 | Sztafeta Męska | 00:00:44 | 00:39:10 | 01:19:41 | ||||
14 | NETKOWSKI Wojciech MIERNICKI Mariusz WROŃSKI Włodzimierz ADAMCZYK Adam | 111 | PASJA NORDIC WALKING 2 | Sztafeta Męska | 2 | 00:00:46 | 00:39:44 | 01:20:40 | |||
15 | BORKOWSKA Ewelina WASILUK Beata RUCIŃSKA Beata POLKOWSKA Katarzyna | 133 | LUKI TEAM 2 | Sztafeta Kobieca | 00:00:43 | 00:40:33 | 01:20:54 | ||||
16 | WAWRZYNIAK Anna KOPCZEWSKI Dariusz WOJTACHNIO Edyta KOWALCZUK Robert | 103 | FACE NORDIC WALKING TEAM 4 | Sztafeta Mieszana | 00:00:43 | 00:39:34 | 01:20:59 | ||||
17 | BURDANOWSKI Andrzej UKLEJEWSKI Kacper GÓRSKA Weronika ZDZIEBŁO Anna | 119 | GOSIR OSIELSKO TEAM 1 | Sztafeta Mieszana | 00:00:48 | 00:41:33 | 01:22:30 | ||||
18 | DUKIEWICZ Aneta SPRYSZAK Anna JUDYCKA Iwona PATELSKA Katarzyna | 125 | CZARNE PANTERY1 - PIŁA | Sztafeta Kobieca | 1 | 00:00:47 | 00:40:54 | 01:22:31 | |||
19 | GRĄDZKA-MOŻYSZEK Aleksandra ŚPIONEK Emilia SUDRA-GRABARZ Emilia HANKE Lidia | 114 | FORMA NA PIĄTKĘ 1 | Sztafeta Kobieca | 00:00:44 | 00:41:17 | 01:23:04 | ||||
20 | STRZELECKA Małgorzata SZEWS Jakub SZEWS Anna SZEWS Piotr | 106 | SAILING TEAM FERAJNA | Sztafeta Mieszana | 1 | 00:00:46 | 00:41:37 | 01:23:35 | |||
21 | GOLUS Agnieszka GADOMSKA-PAPUGA Joanna ŚWIERCZYŃSKI Jacek STRZELCZYK Szymon | 117 | FORMA NA PIĄTKĘ 4 | Sztafeta Mieszana | 2 | 00:00:45 | 00:41:16 | 01:24:36 | |||
22 | TYLUTKI Andrzej WANDEL Agnieszka FIGURSKA Dominika BARTOSIEWICZ Włodzimierz | 102 | FACE NORDIC WALKING TEAM 6 | Sztafeta Mieszana | 1 | 00:00:44 | 00:41:40 | 01:24:37 | |||
23 | IDKOWIAK Magdalena REMBARZ Łukasz KUBIAK Przemysław MOLENDA Magdalena | 108 | KS IDMAR | Sztafeta Mieszana | 1 | 00:00:45 | 00:41:53 | 01:24:41 | |||
24 | STYRC Lidia LAMPART Marta CIEŚLA Edyta FOJCIK Gabriela | 129 | RYBNICKI KLUB NORDIC WALKING 2 | Sztafeta Kobieca | 1 | 00:00:44 | 00:43:08 | 01:26:23 | |||
25 | HOPCIA Tomasz MIRUSZEWSKA Magdalena HIRSCH Krystyna WITKOWSKI Piotr | 107 | OPEC GDYNIA | Sztafeta Mieszana | 00:00:42 | 00:41:44 | 01:27:04 | ||||
26 | OSIEJA Elżbieta STRZELCZYK Marzena KLUCZAK Marzena FILIPOWSKA Bogusia | 112 | FORMA NA PIĄTKĘ 2 | Sztafeta Kobieca | 1 | 00:00:45 | 00:43:36 | 01:28:17 | |||
27 | NOWALIŃSKI Piotr NOWALIŃSKA Anastazja GIERSZENDORF Monika STEFAŃSKI Andrzej | 105 | FACE NORDIC WALKING TEAM 2 | Sztafeta Mieszana | 00:00:45 | 00:41:43 | 01:28:53 | ||||
28 | DYMKOWSKI Krzysztof JAWORSKA Joanna KRAWCZYK Dorota SMOLARSKI Andrzej | 130 | CZARNE PANTERY2 - PIŁA | Sztafeta Mieszana | 1 | 00:00:46 | 00:44:50 | 01:29:17 | |||
29 | BEM Małgorzata WIERESZKO-CZYŻ Regina WASZCZUK Zofia GRABOWSKA Agnieszka | 115 | 2 GRUPA NORDIC WALKING-DOBRE MIASTO | Sztafeta Kobieca | 00:00:45 | 00:44:06 | 01:29:22 | ||||
30 | OMARSKA Grażyna GWAREK Anita SAKOWSKA Krystyna GAŁAŚ Joanna | 110 | PASJA NORDIC WALKING | Sztafeta Kobieca | 00:00:48 | 00:44:52 | 01:29:28 | ||||
31 | DUDZIK Henryk GOIK Grzegorz RYZIŃSKI Jarosław DZIUBAK Janusz | 134 | RYBNICKI KLUB NORDIC WALKING 3 | Sztafeta Męska | 00:00:46 | 00:45:17 | 01:29:38 | ||||
32 | WASIELA Beata KUTNIEWSKA Maria LIPIŃSKA Urszula FOLWARSKA Małgorzata | 104 | FACE NORDIC WALKING TEAM 5 | Sztafeta Kobieca | 00:00:46 | 00:45:57 | 01:34:57 | ||||
33 | MAJEWSKA Małgorzata GAŁĘZIEWSKA Maria KOMOROWSKA Monika CZERWIŃSKA Wanda | 118 | 3 GRUPA NORDIC WALKING-DOBRE MIASTO | Sztafeta Kobieca | 00:00:48 | 00:48:16 | 01:36:11 | ||||
34 | SZEWCZYK Agnieszka SZEWCZYK Marek PIECZKA Monika MARCZYK Paweł | 101 | FACE NORDIC WALKING TEAM 1 | Sztafeta Mieszana | 00:00:48 | 00:50:28 | 01:42:04 |
Znaleziono 34 wynik(ów)