Organizator : | Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem,Rada Dzielnicy Oliwa,Sportevo Triathlon Team |
Data : | 2019-10-13 |
Miejsce : | Gdańsk |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 102 |
Wystartowało : | 88 |
Nie ukończyło : | 0 |
Ukończyło : | 88 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Czas netto 5km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KAZYAKA Katarzyna | 60 | BIEGAMYRAZEM.PL GDYNIA | GDYNIA | K30-39 | 1 | K 1 | 00:22:15.75 | 4:27 | 13.5 (100%) | ||
2 | SZUMACHER Marta | 163 | GDAŃSK | K18-29 | 1 | K 2 | 00:23:29.25 | +00:01:13 (5.2%) | 4:41 | 12.8 (94.8%) | ||
3 | POCHOPIEŃ Mira | 122 | WATAHA-ŁĄCZY NAS BIEGANIE | GDAŃSK | K30-39 | 2 | K 3 | 00:26:27.15 | +00:04:11 (15.8%) | 5:17 | 11.3 (83.7%) | |
4 | BŁASZKOWSKA Zofia | 217 | GDANSK | K16-17 | 1 | K 4 | 00:26:45.35 | +00:04:29 (16.8%) | 5:21 | 11.2 (83.0%) | ||
5 | ŚNIEG Aleksandra | 169 | WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE | GDAŃSK | K50-59 | 1 | K 5 | 00:27:18.40 | +00:05:02 (18.5%) | 5:27 | 11 (81.5%) | |
6 | STOLTMANN Paulina | 153 | KOBIETY W BIEGU | GDAŃSK | K30-39 | 3 | K 6 | 00:27:43.25 | +00:05:27 (19.7%) | 5:32 | 10.8 (80.0%) | |
7 | BRZEZIŃSKA Agnieszka | 17 | GDAŃSK | K30-39 | 4 | K 7 | 00:28:04.30 | +00:05:48 (20.7%) | 5:36 | 10.7 (79.3%) | ||
8 | KREFT Ewa | 70 | DREAM TRI TEAM | GDAŃSK | K40-49 | 1 | K 8 | 00:28:15.40 | +00:05:59 (21.2%) | 5:39 | 10.6 (78.5%) | |
9 | SKROUBA Magdalena | 141 | NADMORSKIE WILKI | CHWASZCZYNO | K30-39 | 5 | K 9 | 00:28:17.55 | +00:06:01 (21.3%) | 5:39 | 10.6 (78.5%) | |
10 | SZMAGLIK Lucyna | 161 | GDAŃSK | K30-39 | 6 | K 10 | 00:28:35.50 | +00:06:19 (22.1%) | 5:43 | 10.5 (77.8%) | ||
11 | GRĘBECKA Magdalena | 41 | GDAŃSK | K30-39 | 7 | K 11 | 00:28:46.30 | +00:06:30 (22.6%) | 5:45 | 10.4 (77.0%) | ||
12 | WITCZAK Anna | 186 | IRONTEAM3CITY | KOWALE | K40-49 | 2 | K 12 | 00:28:48.05 | +00:06:32 (22.7%) | 5:45 | 10.4 (77.0%) | |
13 | WYSOCKA Gabriela | 191 | GDAŃSK | K18-29 | 2 | K 13 | 00:29:10.10 | +00:06:54 (23.7%) | 5:50 | 10.3 (76.3%) | ||
14 | TOMICKA Marta | 174 | GARDNA MAŁA | K30-39 | 8 | K 14 | 00:29:45.35 | +00:07:29 (25.2%) | 5:57 | 10.1 (74.8%) | ||
15 | KACZMARZ Agata | 216 | GDANSK | K18-29 | 3 | K 15 | 00:30:05.35 | +00:07:49 (26.0%) | 6:01 | 10 (74.1%) | ||
16 | KUDUK Patrycja | 76 | WARCZ | K30-39 | 9 | K 16 | 00:30:07.70 | +00:07:51 (26.1%) | 6:01 | 10 (74.1%) | ||
17 | NABAKOWSKA Barbara | 211 | GDANSK | K60-69 | 1 | K 17 | 00:30:19.05 | +00:08:03 (26.6%) | 6:03 | 9.9 (73.3%) | ||
18 | WYSOCKA Dorota | 190 | GDAŃSK | K50-59 | 2 | K 18 | 00:30:49.95 | +00:08:34 (27.8%) | 6:10 | 9.7 (71.9%) | ||
19 | RZEPKA Katarzyna | 135 | GDAŃSK | K30-39 | 10 | K 19 | 00:31:23.05 | +00:09:07 (29.1%) | 6:16 | 9.6 (71.1%) | ||
20 | ARNISTER-RUDNICKA Anna | 2 | TORUŃSKIE PIERNIKI | TORUN | K30-39 | 11 | K 20 | 00:31:23.90 | +00:09:08 (29.1%) | 6:16 | 9.6 (71.1%) | |
21 | JASIONOWSKA Małgorzata | 57 | GDAŃSK | K30-39 | 12 | K 21 | 00:31:46.65 | +00:09:30 (29.9%) | 6:21 | 9.4 (69.6%) | ||
22 | TALAGA Małgorzata | 172 | GDAŃSK | K30-39 | 13 | K 22 | 00:32:00.60 | +00:09:44 (30.5%) | 6:24 | 9.4 (69.6%) | ||
23 | ŚWITOŃSKA Aleksandra | 199 | GDYNIA | K40-49 | 3 | K 23 | 00:32:12.60 | +00:09:56 (30.9%) | 6:26 | 9.3 (68.9%) | ||
24 | PIASECKA Agata | 113 | IRON TEAM | GDAŃSK | K18-29 | 4 | K 24 | 00:32:16.45 | +00:10:00 (31.0%) | 6:27 | 9.3 (68.9%) | |
25 | TROJANOWSKA Bogumiła | 177 | GDAŃSK-OLIWA | K50-59 | 3 | K 25 | 00:32:27.50 | +00:10:11 (31.4%) | 6:29 | 9.2 (68.1%) | ||
26 | SIENICKA Patrycja | 140 | GDYNIA | K30-39 | 14 | K 26 | 00:32:33.10 | +00:10:17 (31.6%) | 6:30 | 9.2 (68.1%) | ||
27 | BARTSCH Aleksandra | 10 | BIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM | GDYNIA | K30-39 | 15 | K 27 | 00:33:04.50 | +00:10:48 (32.7%) | 6:37 | 9.1 (67.4%) | |
28 | KACZMAREK Magdalena | 59 | RUSZ DUPKĘ | GDAŃSK | K40-49 | 4 | K 28 | 00:33:11.85 | +00:10:56 (32.9%) | 6:38 | 9 (66.7%) | |
29 | KELSZ-KARLIŃSKA Dorota | 61 | CURRENDA | SOPOT | K18-29 | 5 | K 29 | 00:34:19.10 | +00:12:03 (35.1%) | 6:51 | 8.7 (64.4%) | |
30 | JANIAK Dominika | 204 | GDYNIA | K30-39 | 16 | K 30 | 00:34:39.15 | +00:12:23 (35.8%) | 6:55 | 8.7 (64.4%) | ||
31 | STAJKOWSKA Helena | 149 | INOWROCŁAW | K16-17 | 2 | K 31 | 00:35:01.55 | +00:12:45 (36.4%) | 7:00 | 8.6 (63.7%) | ||
32 | PISKULSKA Nikola | 117 | GDYNIA | K18-29 | 6 | K 32 | 00:35:12.85 | +00:12:57 (36.8%) | 7:02 | 8.5 (63.0%) | ||
33 | PRZYBYSZ Monika | 128 | RUSZ DUPKĘ | GDAŃSK | K30-39 | 17 | K 33 | 00:36:10.90 | +00:13:55 (38.5%) | 7:14 | 8.3 (61.5%) | |
34 | POBŁOCKA Lucyna | 119 | TCZEW | K40-49 | 5 | K 34 | 00:36:45.85 | +00:14:30 (39.4%) | 7:21 | 8.2 (60.7%) | ||
35 | ŚWIDERSKA Magdalena | 170 | RUSZ DUPKE | GDAŃSK | K40-49 | 6 | K 35 | 00:36:54.40 | +00:14:38 (39.7%) | 7:22 | 8.1 (60.0%) | |
36 | DEIK Elżbieta | 26 | PRZYJAŹŃ | K60-69 | 2 | K 36 | 00:36:55.50 | +00:14:39 (39.7%) | 7:23 | 8.1 (60.0%) | ||
37 | JAKIMIUK Małgorzata | 54 | INOWROCŁAW | K40-49 | 7 | K 37 | 00:37:40.00 | +00:15:24 (40.9%) | 7:32 | 8 (59.3%) | ||
38 | CHOŁOTA Sylwia | 22 | GDAŃSK | K18-29 | 7 | K 38 | 00:37:40.90 | +00:15:25 (40.9%) | 7:32 | 8 (59.3%) |
Znaleziono 38 wynik(ów)