VII BIEG PRZEŁAJOWY IM. CHOR. SZTAB. TADEUSZA KLOSKOWSKIEGO
Organiser : Fundacja "Sub ventum" w Słupsku
Date : 2022-09-24
Place : Słupsk
Distance : 6 km
Registered : 119
Started : 110
Not finished : 3
Finished : 107
On the track : 3
Complete results :
Simplified :
Classification at splits: Start | Finish
Classifications acc. to categories: All | OPEN -K | OPEN -M | Drużyna cywile | Drużyna mundurowa | K-Mundur | M-Mundur
Classification by gross time. Unofficial results !!!
PlaceParticipantNumberClubCityNATCategoryMCatF/MMundurowiNet
time
6km
GapPace
min/km
Pace
km/h
      
1OSIŃSKI Wojciech 86TEAM ZABIEGANE DNISŁUPSKDrużyna cywile1M 100:24:08.41 4:0114,9
2PELO Artur 1407 Brygada Wybrzeza SłupskSŁUPSKDrużyna mundurowa1M 2Tak00:25:10.90+00:01:024:1114,3
3WRÓBLEWSKI Leszek 126ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINANIEZABYSZEWODrużyna cywile2M 300:26:13.19+00:02:044:2213,7
4SZCZERBATY Paweł 105ŚWINOUJŚCIEDrużyna cywile3M 400:27:14.60+00:03:054:3213,2
5MAZUREK Marcin 80XXXBARCINODrużyna cywile4M 500:27:27.58+00:03:244:3413,1
6JĘCEK Krzysztof 43MARKOS RUNNING TEAMKRĘPA SŁUPSKADrużyna cywile5M 600:28:08.16+00:03:594:4112,8
7WILUSZ Krzysztof 123STOPA SŁUPSKSŁUPSKDrużyna cywile6M 700:28:32.72+00:04:254:4512,6
8JANKOWSKI Grzegorz 42POZYTYWNE NAKRĘCENIBYTÓWDrużyna cywile7M 800:28:36.08+00:04:284:4612,6
9RUSZCZYŃSKI Łukasz 96WĘZEŁ TELEINFORMATYCZNYSŁUPSKDrużyna mundurowa2M 9Tak00:29:05.25+00:04:564:5012,4
10CZYŻYKOWSKI Krzysztof 25SŁUPSKDrużyna cywile8M 1000:29:16.01+00:05:084:5212,3
11ŻYLICZ Paweł 134ARESZT ŚLEDCZY SŁUPSKSŁUPSKDrużyna mundurowa3M 11Tak00:29:30.43+00:05:224:5512,2
12SITEK Mariusz 100SŁUPSKDrużyna cywile9M 1200:29:42.90+00:05:354:5712,1
13KONKEL Agnieszka 58KOSZALINDrużyna cywile10K 100:29:48.09+00:05:414:5812,1
14KLOC Dariusz 143BOLESŁAWICEDrużyna cywile11M 1300:30:31.52+00:06:245:0511,8
15CHUDY Henryk 18K SOLSZEWSKI I SYNOWIESŁAWSKODrużyna cywile12M 1400:30:44.38+00:06:365:0711,7
16FIGURSKI Andrzej 31USTKADrużyna cywile13M 1500:31:03.40+00:06:565:1011,6
17HORBACZ Grzegorz 41SŁUPSKDrużyna cywile14M 1600:31:03.83+00:06:575:1011,6
18CHYLEWSKA Aleksandra 20SŁUPSKDrużyna cywile15K 200:31:05.01+00:06:585:1011,6
19KOREWO Andrzej 60SŁUPSKDrużyna mundurowa4M 17Tak00:31:12.52+00:07:045:1211,5
20WENCŁAWSKI Michał 122ANANASY Z 3FALSŁUPSKDrużyna cywile16M 1800:31:14.80+00:07:085:1211,5
21CHODORSKI Łukasz 17PRO DYSTANS KASPEROWICZBOLESŁAWICEDrużyna mundurowa5M 19Tak00:33:02.20+00:07:085:3010,9
22GAWEL Zbigniew 33ANANASY Z 3 FALSŁUPSKDrużyna mundurowa6M 20Tak00:31:28.64+00:07:225:1411,4
23ROSZAK Tomasz 95WARSZAWADrużyna cywile17M 2100:31:35.13+00:07:295:1511,4
24DREWNIAK Tomasz 27SŁUPSKDrużyna cywile18M 2200:32:15.92+00:08:105:2211,2
25DYŚKO Wojciech 30SŁUPSKDrużyna cywile19M 2300:32:31.93+00:08:245:2511,1
26KALISZEWSKA Beata 44ANANASY Z 3 FALSIEMIANICEDrużyna cywile20K 300:32:49.68+00:08:435:2811,0
27ANTOSIAK Grzegorz 3SŁUPSKDrużyna cywile21M 2400:32:47.94+00:08:435:2711,0
28OLESZEK Jerzy 85CPSP UstkaGRABNODrużyna mundurowa7M 25Tak00:33:24.53+00:09:165:3410,8
29BOGUSZEWSKI Michal -Misiek 11SŁUPSKDrużyna cywile22M 2600:33:40.75+00:09:355:3610,7
30 135Drużyna cywile23 100:33:41.86+00:09:405:3610,7
31GAWEŁ Iza 34ANANASY Z 3 FALSŁUPSKDrużyna cywile24K 400:33:52.53+00:09:465:3810,6
32KASPEROWICZ Zdzisław 50PRO DYSTANS KASPEROWICZSŁUPSKDrużyna mundurowa8M 27Tak00:35:42.81+00:09:505:5710,1
33PACHUTA Damian 88SŁUPSKDrużyna cywile25M 2800:34:25.63+00:10:195:4410,5
34KRYWUĆ Tomasz 64SŁUPSKDrużyna cywile26M 2900:34:33.16+00:10:255:4510,4
35KAWALEC Konrad 51SŁUPSKDrużyna cywile27M 3000:34:31.94+00:10:275:4510,4
36NARKUN Maciej 83SŁUPSKDrużyna cywile28M 3100:34:34.57+00:10:285:4510,4
37CYWIŃSKI Krzysztof 24SŁUPSKDrużyna mundurowa9M 32Tak00:34:37.22+00:10:325:4610,4
38DUBACKI Kazimierz 28NIGHT RUNNERS SŁUPSKDOBIESZEWODrużyna cywile29M 3300:34:35.47+00:10:335:4510,4
39DOMARUS Kamila 26SŁUPSKDrużyna cywile30K 500:34:46.64+00:10:385:4710,4
40SŁAWSKI Adrian 102KOSZALINDrużyna cywile31M 3400:34:47.00+00:10:395:4710,3
41DZIK Cezary 144SŁAWSKODrużyna cywile32 200:33:53.20+00:11:005:3810,6
42KĘSIK Agnieszka 53ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINASŁUPSKDrużyna cywile33K 600:35:22.78+00:11:165:5310,2
43ŻĄDEŁEK Jarek 132USTKADrużyna cywile34M 3500:35:23.41+00:11:175:5310,2
44KAMIŃSKI Marcin 142SŁUPSKDrużyna cywile35M 3600:35:30.05+00:11:285:5510,1
45SPYCHALSKI Artur 103ZSP SMOŁDZINOGARDNA WIELKADrużyna cywile36M 3700:35:35.68+00:11:325:5510,1
46KRZYŻANEK Marcin 68GARDNA WIELKADrużyna cywile37M 3800:35:36.12+00:11:325:5610,1
47KRZYŻANEK Marta 67GARDNA WIELKADrużyna cywile38K 700:35:36.57+00:11:325:5610,1
48CHYLEWSKA-MUCHA Aleksandra 21LEŚNA POLANADrużyna cywile39K 800:35:49.35+00:11:425:5810,1
49CHABOWSKA Agnieszka 16SŁUPSKDrużyna cywile40K 900:35:53.07+00:11:485:5810,0
50ŻMIJEWSKI Wojciech 133PROSPORT KLUB ŻEGLARSKISŁUPSKDrużyna cywile41M 3900:35:59.79+00:11:565:5910,0
51TOMCZAK Dominik 112CPSP UstkaSŁUPSKDrużyna mundurowa10M 40Tak00:36:20.29+00:12:126:039,9
52ULANOWSKA Małgorzata 119SŁUPSKDrużyna cywile42K 1000:36:50.25+00:12:496:089,8
53FRUBA Karina 32STOPA SŁUPSK / KORONA SZCZECINREDZIKOWODrużyna cywile43K 1100:37:01.17+00:12:566:109,7
54OSOWSKA Magdalena 87STARA DĄBROWADrużyna cywile44K 1200:37:05.27+00:13:006:109,7
55KAMIŃSKI Witold 46STOPA SŁUPSKKRĘPA SŁUPSKADrużyna cywile45M 4100:37:24.34+00:13:236:149,6
56KONONOVA Olha 59AJ RUNNINGSŁUPSKDrużyna mundurowa11K 13Tak00:37:37.64+00:13:316:169,6
57BRZEZIŃSKA Agnieszka 13SŁUPSKDrużyna cywile46K 1400:37:45.80+00:13:396:179,5
58KLEJDYSZ Beata 54SŁUPSKDrużyna cywile47K 1500:37:52.63+00:13:476:189,5
59HEC Tomek 39SŁUPSKDrużyna cywile48M 4200:37:57.54+00:13:486:199,5
60KRYWUĆ Małgorzata 65SŁUPSKDrużyna cywile49K 1600:38:00.05+00:13:526:209,5
61ZALEWSKI Grzegorz 84SŁUPSKDrużyna mundurowa12M 43Tak00:38:30.19+00:14:286:259,4
62KAMIŃSKI Zbigniew 47ROGAWICADrużyna cywile50M 4400:38:43.09+00:14:396:279,3
63KAMIŃSKA Justyna 45STOPA SŁUPSKKRĘPA SŁUPSKADrużyna mundurowa13K 17Tak00:38:52.66+00:14:456:289,3
64MAJCHRZAK Dariusz 137CPSP UstkaDrużyna mundurowa14 3Tak00:39:07.40+00:14:596:319,2
65KONIECZNA Paulina 57KWAKOWODrużyna mundurowa15K 18Tak00:39:27.82+00:15:216:349,1
66ANDRZEJEWSKA Paulina 2SŁUPSKDrużyna cywile51K 1900:39:53.75+00:15:506:389,0
67ŁUBKOWSKA Magdalena 75SŁUPSKDrużyna cywile52K 2000:39:59.69+00:15:546:399,0
68WEILAND Adam 136Night Wolves Ultra RunnersSŁUPSKDrużyna cywile53M 4500:40:18.20+00:16:186:438,9
69WEILAND Agnieszka 124Night Wolves Ultra RunnersSŁUPSKDrużyna cywile54K 2100:40:18.02+00:16:186:438,9
70RODZEWICZ Wiolka 138USTKADrużyna cywile55K 2200:39:17.36+00:16:266:329,2
71LEWANDOWSKA Maria 72W.P.K SŁOŃ TEAMUSTKADrużyna cywile56K 2300:40:31.22+00:16:276:458,9
72LEWANDOWSKI Adam 73W.P.K SŁOŃ TEAMUSTKADrużyna cywile57M 4600:40:32.38+00:16:286:458,9
73KANIA Brajan 146Biegam bo lubięSŁUPSK1Drużyna cywile58M 4700:40:39.27+00:16:356:468,9
74KARAŚ Radosław 49TERMOSOL TEAM SŁUPSKSŁUPSKDrużyna cywile59M 4800:40:53.38+00:16:496:488,8
75KRZESZOWSKI Lukasz 66SŁUPSKDrużyna cywile60M 4900:41:00.48+00:16:586:508,8
76SKIBIŃSKI Rafał 101AJ TEAMSŁUPSKDrużyna cywile61M 5000:42:30.59+00:18:257:058,5
77WOŁCZEK Henryk 125SŁUPSKDrużyna cywile62M 5100:42:44.38+00:18:367:078,4
78MOTOWIDŁO-ZAWADZKA Izabella 82SŁUPSKDrużyna cywile63K 2400:43:02.78+00:19:047:108,4
79BURDA Sebastian 15WPK SŁOŃ TEAMSŁUPSKDrużyna cywile64M 5200:43:15.58+00:19:187:128,3
80KRYGIER Ireneusz 63W.P.K. SLON TEAMUSTKADrużyna mundurowa16M 53Tak00:43:16.22+00:19:187:128,3
81SAGAŁA Patrycja 99ANANASY Z 3FALSŁUPSKDrużyna cywile65K 2500:43:33.50+00:19:307:158,3
82KORWIN-PIOTROWSKA Paulina 61ANANASY Z 3FALDĘBNICA KASZUBSKADrużyna cywile66K 2600:43:34.68+00:19:317:158,3
83TĘSNA Magdalena 111ANANASY Z 3 FALSIEMIANICEDrużyna cywile67K 2700:43:35.99+00:19:327:158,3
84URBAN Ewelina 120ANANASY Z 3 FALDĘBNICA KASZUBSKADrużyna cywile68K 2800:43:36.51+00:19:327:168,3
85ANDRZEJCZYK Ewelina 1ANANASY Z 3FALSŁUPSKDrużyna cywile69K 2900:43:36.24+00:19:337:168,3
86BORODZIUK Aneta 12SŁUPSKDrużyna cywile70K 3000:43:45.12+00:19:427:178,2
87PŁODZIEŃ Karolina 92KARZCINODrużyna cywile71K 3100:43:48.78+00:19:447:188,2
88MARCZAK Małgorzata 77WPK SŁOŃ TEAMŻELKOWODrużyna cywile72K 3200:44:02.46+00:19:597:208,2
89ZABORSKA Magdalena 130KOBYLNICADrużyna cywile73K 3300:44:23.90+00:20:187:238,1
90KAŁUZIŃSKA Katarzyna 145Vacu Activ GymSŁUPSKDrużyna cywile74K 3400:44:21.26+00:20:187:238,1
91MICHALAK-MAŁECKA Anna 81KOBYLNICADrużyna cywile75K 3500:44:21.44+00:20:197:238,1
92SŁOWIK Katarzyna 141SŁUPSKDrużyna cywile76 400:44:50.23+00:20:497:288,0
93KUBICA Agnieszka 69STRZELINODrużyna cywile77K 3600:44:50.38+00:20:497:288,0
94ZALEWSKA Monika 139SŁUPSKDrużyna cywile78K 3700:44:21.95+00:21:327:238,1
95SYCHLA Monika 104ŁOSINODrużyna cywile79K 3800:46:00.46+00:21:587:407,8
96UKLEJA Monika 147Potęga nordicaPOTĘGOQODrużyna cywile80 500:45:23.20+00:22:327:337,9
97ROGALA Łukasz 94SŁUPSKDrużyna cywile81M 5400:47:16.23+00:23:187:527,6
98KUŚMIERZ Adriana 71SŁUPSKDrużyna cywile82K 3900:48:51.25+00:24:498:087,4
99KOWALCZYK Justyna 62W.P.K. SŁOŃ TEAM USTKAUSTKADrużyna cywile83K 4000:50:58.34+00:27:008:297,1
100MARCZAK Andrzej 78WPK SŁOŃ TEAMŻELKOWODrużyna cywile84M 5500:51:01.95+00:27:018:307,1
101TURCZYN Grzegorz 115W.P.K. SŁOŃ TEAMSŁUPSKDrużyna cywile85M 5600:51:00.78+00:27:028:307,1
102CIŻMOWSKA Barbara 23MTS HAMER MIASTKOKĘPICEDrużyna cywile86K 4100:51:26.97+00:27:238:347,0
103PIETRZYCKI Andrzej 91SŁUPSKDrużyna cywile87M 5700:52:33.23+00:28:288:456,9
104SADOWSKA Urszula 97KOBYLNICADrużyna cywile88K 4200:54:01.60+00:30:009:006,7
105PIETRZYCKI Dariusz 90SŁUPSKDrużyna cywile89M 5800:54:58.78+00:30:549:096,5
106PIETRZYCKA Edytka 89SŁUPSKDrużyna mundurowa17K 43Tak00:54:47.84+00:30:549:076,6
107BIELICZ Justyna 9SŁUPSKDrużyna cywile90K 4400:55:22.54+00:31:169:136,5
108HANN Grzegorz 38FISKARSSŁUPSKDrużyna cywile91M 59   
109CISZEWSKA Aleksandra 22SŁUPSKDrużyna cywile92K 45   
110KULECZKA Katarzyna 70SŁUPSKDrużyna cywile93K 46   
Total 110 results.