Organizator : | Fundacja Bieg Rzeźnika |
Data : | 2019-10-12 |
Miejsce : | Cisna |
Dystans : | 26 km |
Mapa : | Pokaż |
Zgłoszonych : | 489 |
Wystartowało : | 422 |
Nie ukończyło : | 4 |
Ukończyło : | 418 |
Na trasie : | 1 |
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | P2_Roztoki 12km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KUJAWSKI Bartosz | 1202 | Grupetto Gorlice | GORLICE | M20 | 00:00:01 | 01:06:24 | |
2 | TRACZ Łukasz | 1400 | www.treningfizjoterapia.pl / AquaReh | RADYMNO | M30 | 00:00:00 | 01:06:44 | |
3 | SUDACKI Sebastian | 1373 | CZUDEC | M20 | 00:00:09 | 01:07:47 | ||
4 | ZYGMUNT Tomasz | 1466 | GIEDLAROWA | M20 | 00:00:02 | 01:08:24 | ||
5 | BOKACZ Piotr | 1037 | USTKA | M20 | 00:00:10 | 01:08:56 | ||
6 | WEGLINSKI Sebastian | 1416 | Mkb Dreptak | MINSK MAZ | M30 | 00:00:01 | 01:09:32 | |
7 | WĘGLIŃSKI Mikołaj | 1417 | JAROCIN | M30 | 00:00:16 | 01:09:33 | ||
8 | CYTAWA Adrian | 1068 | Łęczna Biega | ŁĘCZNA | M20 | 00:00:06 | 01:11:44 | |
9 | SNARSKI Bogdan | 1347 | Albatrosy | WARSZAWA | M40 | 00:00:02 | 01:11:46 | |
10 | WIĘCH Piotr | 736 | WOŁOMIN | M30 | 00:00:04 | 01:11:46 | ||
11 | WILMONT Krzysztof | 1423 | Centrum Szkolenia Marynarki Wojennej w Ustce | SŁUPSK | M30 | 00:00:11 | 01:12:45 | |
12 | CYRANKIEWICZ Patryk | 1067 | lubelskibiegacz.pl TEAM | STRZYŻEWICE | M20 | 00:00:02 | 01:12:58 | |
13 | GLAB Krzysztof | 1118 | ngb klobuck / vege runners | KŁOBUCK | M50 | 00:00:02 | 01:13:03 | |
14 | GIERULA Piotr | 1116 | Old Scholl Trail Running | RZESZÓW | M30 | 00:00:06 | 01:13:09 | |
15 | URBAŃCZYK Marcin | 1405 | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | M20 | 00:00:04 | 01:13:48 | ||
16 | MAZURKIEWICZ Bartłomiej | 1246 | Zaporowy Maraton Team | SANOK | M20 | 00:00:01 | 01:14:20 | |
17 | MIKOŁAJCZYK Sandra | 1252 | SilesiaRunnersClub | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | K30 | 00:00:00 | 01:14:30 | |
18 | BAZUŁKA Aleksandra | 1019 | KATOWICE | K20 | 00:00:09 | 01:14:54 | ||
19 | PRZYWARA Piotr | 1314 | Mtu Aero Engines Polska | BUDY GŁOGOWSKIE | M30 | 00:00:02 | 01:15:13 | |
20 | STEPANIUK Adam | 1368 | Chełm Biega/Biegamy Dzisiaj? | WIERZBICA-OSIEDLE | M40 | 00:00:10 | 01:16:45 | |
21 | PIETRAS Ryszard | 1298 | Biegam z ABS | LUBLIN | M40 | 00:00:12 | 01:16:51 | |
22 | BOROWSKI Roman | 1041 | SANOK | M40 | 00:00:02 | 01:17:19 | ||
23 | ŁOBODOWSKI Marcin | 1223 | Racefighter GOSIR Dębe Wielkie | SIENNICA | M30 | 00:00:05 | 01:17:23 | |
24 | ZABORNIAK Paweł | 1449 | Kresowianie | KOWALÓWKA | M30 | 00:00:03 | 01:17:31 | |
25 | ZAJĄC Grzegorz | 1451 | ŁĘCZNA | M40 | 00:00:11 | 01:17:39 | ||
26 | DUL Karolina | 1090 | Family Team / Ślęzak Team | JELENIA GÓRA | K20 | 00:00:03 | 01:17:48 | |
27 | STEC Tomasz | 1364 | DzikiTim | RZESZÓW | M30 | 00:00:04 | 01:18:04 | |
28 | BEKAS Marcin | 1022 | Runonline.pl | KRAKÓW | M40 | 00:00:38 | 01:19:08 | |
29 | GÓRECKI Rafał | 1127 | LESZNO | M40 | 00:00:02 | 01:19:45 | ||
30 | RUSZNICA Tomasz | 1327 | RZESZÓW | M30 | 00:00:03 | 01:19:58 | ||
31 | ŚLIWOWSKA Justyna | 1391 | KS Staszewscy | ŁÓDŹ | K20 | 00:00:05 | 01:20:15 | |
32 | MUCHA Łukasz | 1262 | Duszpasterstwo Akademickie Radom | RADOM | M20 | 00:00:03 | 01:20:17 | |
33 | KULIGA Sławomir | 1203 | Posmakuj Run Team | KROSNO | M30 | 00:00:05 | 01:20:19 | |
34 | DADEJ Grzegorz | 1075 | KS Masters Jordan Kraków | KRAKÓW | M40 | 00:00:12 | 01:20:28 | |
35 | WÓJCIK Agnieszka | 1438 | MKB Dreptak | GLINIANKA | K30 | 00:00:04 | 01:20:42 | |
36 | MISZTAL Kamil | 1255 | GLIWICE | M30 | 00:00:08 | 01:21:02 | ||
37 | FRITZ Wojciech | 1103 | BIEG PO ZDRÓJ | BIELSKO-BIAŁA | M40 | 00:00:35 | 01:21:25 | |
38 | SZULTK Magdalena | 1384 | BakalieWSzuwarach | GDYNIA | K20 | 00:00:02 | 01:21:34 | |
39 | BAKALARZ Emil | 1008 | Bakalie W Szuwarach | WROCŁAW | M30 | 00:00:02 | 01:21:36 | |
40 | GUZIK Łukasz | 1134 | Go Aptiv! | ŁYSOKANIE | M30 | 00:00:19 | 01:21:39 | |
41 | MACIEJEWSKI Daniel | 1232 | Pro-gres | LUBLIN | M30 | 00:00:06 | 01:21:58 | |
42 | DZIEDZIC Krzysztof | 1092 | KRAKÓW | M40 | 00:00:07 | 01:21:59 | ||
43 | SZYBKOWSKI Marcin | 1386 | DzikiTim | RZESZÓW | M30 | 00:00:06 | 01:22:20 | |
44 | MATERNA Roman | 1240 | SPAR Polska | TYCZYN | M50 | 00:00:06 | 01:22:32 | |
45 | SĄSIADEK Grzegorz | 1333 | SZCZUCIN | M20 | 00:00:23 | 01:23:01 | ||
46 | GŁUSZKO Przemysław | 1121 | SOLINA TEAM / RUNONLINE.PL TEAM | POLAŃCZYK | M30 | 00:00:01 | 01:23:08 | |
47 | KACZKOWSKI Jakub | 1153 | Go Aptiv! | KRAKÓW | M20 | 00:00:12 | 01:23:15 | |
48 | KOLACHA Patryk | 1171 | IMIELIN | M20 | 00:00:02 | 01:23:22 | ||
49 | KOPEĆ Paweł | 1178 | Rzeszowskie Gazele i Geparty | MAJDAN KRÓLEWSKI | M30 | 00:00:15 | 01:23:22 | |
50 | TUCHOWSKI Janusz | 1403 | DĘBICA | M40 | 00:00:19 | 01:23:28 | ||
51 | ORGAN Michał | 1278 | RZESZÓW | M30 | 00:00:07 | 01:23:32 | ||
52 | SZYBIAK Joanna | 1385 | Agona W&M | KRZYWCZA | K40 | 00:00:05 | 01:23:43 | |
53 | GARUS Łukasz | 1110 | RADZIONKÓW | M30 | 00:00:07 | 01:23:43 | ||
54 | PODLEŚ Robert | 1305 | WARSZAWA | M50 | 00:00:02 | 01:24:08 | ||
55 | TOKARZ Adrian | 1396 | Dzikie Mustangi | PASZCZYNA | M30 | 00:00:17 | 01:24:15 | |
56 | JAKUBOWSKI Bartłomiej | 1144 | PAWŁOWICE | M30 | 00:00:20 | 01:24:19 | ||
57 | DRZAZGA Marta | 1086 | ORT Łomianki | ŁOMIANKI | K30 | 00:00:05 | 01:24:28 | |
58 | SOBIERAJ Kamil | 1351 | Wkurw_team | MAŁOGOSZCZ | M20 | 00:00:10 | 01:24:32 | |
59 | LEWANDOWSKI Przemysław | 1216 | 6*9=42 | RZESZÓW | M30 | 00:00:02 | 01:24:39 | |
60 | WIECZOREK Patryk | 1419 | POTOK | M20 | 00:00:00 | 01:24:40 | ||
61 | MOSIO Grzegorz | 1257 | GRĘBOSZÓW | M40 | 00:00:34 | 01:25:08 | ||
62 | PAWLIK Robert | 1289 | STASZÓW | M30 | 00:00:07 | 01:25:16 | ||
63 | BARSKI Łukasz | 1017 | JÓZEFOSŁAW | M30 | 00:00:30 | 01:25:24 | ||
64 | NEMŚ Arkadiusz | 1268 | BBL Staszów/STARiS | STASZÓW | M40 | 00:00:07 | 01:25:29 | |
65 | JACHIMOWSKI Jarosław | 1142 | Pozytywnie Zabiegani Sanok | SANOK | M30 | 00:00:01 | 01:25:37 | |
66 | CZECH Mateusz | 1478 | Małosolni | NOWA SÓL | M20 | 00:00:29 | 01:25:40 | |
67 | POLKOWSKI Piotr | 1307 | Rącze Raciczki | WARSZAWA | M30 | 00:00:10 | 01:26:11 | |
68 | KOMOSIŃSKI Łukasz | 1175 | WARSZAWA | M30 | 00:00:03 | 01:26:19 | ||
69 | FICEK Karolina | 1098 | Carphatian Challenge | SKAWICA | K30 | 00:00:04 | 01:26:37 | |
70 | FURMAGA Przemyslaw | 1104 | POWER TRAINING | WARSZAWA | M40 | 00:00:02 | 01:26:54 | |
71 | LUBACZEWSKI Krzysztof | 1220 | Anpoleko Runing Team | CZARNA GÓRNA | M20 | 00:00:32 | 01:27:03 | |
72 | CHOJACKI Mikołaj | 1480 | WARSZAWA | M40 | 00:00:29 | 01:27:52 | ||
73 | ŚLIWIŃSKI Andrzej | 1390 | MIECHÓW | M60 | 00:00:03 | 01:27:55 | ||
74 | OŻÓG Paweł | 597 | MEDYNIA | M30 | 00:00:24 | 01:27:59 | ||
75 | SIKORA Jacek | 153 | WYŻNE | M30 | 00:00:07 | 01:28:05 | ||
76 | BŁASZCZAK Jarosław | 1033 | Go Aptiv! | KRAKOW | M40 | 00:01:37 | 01:28:26 | |
77 | KĘDZIOR Paweł | 1164 | Maratńczyk | DĘBICA | M40 | 00:00:19 | 01:28:34 | |
78 | WASZKIEWICZ Mateusz | 1413 | Małosolni | NOWA SÓL | M30 | 00:00:28 | 01:28:38 | |
79 | KRZYSZTOŃ Piotr | 1198 | GMP Lasy-Kraśnik | LASY | M40 | 00:00:23 | 01:28:41 | |
80 | ZAWADZKI Piotr | 1458 | KRZEPICE | M30 | 00:00:07 | 01:28:43 | ||
81 | ŚWIERC Barbara | 1001 | BUFF Family | LISOWICE | K30 | 00:00:03 | 01:28:46 | |
82 | MAREK Sławomir | 1238 | ZAWOJA | M30 | 00:00:18 | 01:28:46 | ||
83 | SOBCZYK Wioletta | 1349 | Velux Gniezno | WITKOWO | K40 | 00:00:19 | 01:28:46 | |
84 | KOBYLIŃSKI Mariusz | 1170 | SST Lubcza/DzikiTim | WOLA ZGŁOBIEŃSKA | M30 | 00:00:07 | 01:28:50 | |
85 | ZYGMUNT Paweł | 1465 | GIEDLAROWA | M40 | 00:00:04 | 01:28:51 | ||
86 | KUBICKI Franciszek | 1200 | KONSTANCIN-JEZIORNA | M30 | 00:00:05 | 01:28:54 | ||
87 | BERENT Alina | 1023 | Nazwa firmy | WARSZAWA | K30 | 00:00:05 | 01:28:55 | |
88 | MACHTAŁOWICZ Szymon | 1230 | ŁÓDŹ | M30 | 00:00:09 | 01:29:00 | ||
89 | SOŁTYSIAK Marta | 1357 | ŁÓDŹ | K30 | 00:00:49 | 01:29:18 | ||
90 | BARDAN Michał | 1015 | Żelazo nie klęka | WARSZAWA | M30 | 00:00:13 | 01:29:40 | |
91 | KANCLERZ-MAZURCZUK Monika | 1159 | Crossfitter Box Chelm | CHELM | K40 | 00:00:03 | 01:29:49 | |
92 | LIANA Tomasz | 1218 | KLĘCZANY | M20 | 00:00:26 | 01:29:52 | ||
93 | ANUSZKIEWICZ Grzegorz | 1482 | SULEJÓWEK | M40 | 00:00:07 | 01:30:01 | ||
94 | CHLIPAŁA Marek | 1058 | JASTRZĘBIE-ZDRÓJ | M20 | 00:00:09 | 01:30:08 | ||
95 | STOPYRA Urszula | 1370 | DEBNO | K20 | 00:00:04 | 01:30:09 | ||
96 | WALANUS Mariusz | 1410 | Athlete Box | PRZEWORSK | M40 | 00:00:08 | 01:30:10 | |
97 | PRZYBYŁOWICZ Marek | 1313 | SIECIECHÓW | M40 | 00:00:02 | 01:30:11 | ||
98 | PRZYBYŁOWICZ Ramona | 1003 | SIECIECHÓW | K30 | 00:00:01 | 01:30:13 | ||
99 | MERESTA Konrad | 1248 | ŁĘCZNA | M30 | 00:00:12 | 01:30:32 | ||
100 | PECIO Mariusz | 1291 | SGSP | WARSZAWA | M40 | 00:00:09 | 01:30:37 | |
101 | PESZEK Katarzyna | 1293 | Dzikie Grubasy Szatana | WARSZAWA | K40 | 00:00:12 | 01:30:43 | |
102 | SZPOTON Monika | 1383 | Adidas Runners | WARSZAWA | K30 | 00:00:08 | 01:30:44 | |
103 | ZAWADZKI Grzegorz | 1456 | Klub Sportowy PRESTIGE | GŁOGÓW MAŁOPOLSKI | M30 | 00:00:29 | 01:30:51 | |
104 | KASINSKI Rafal | 1160 | Formed | BIELSKO BIAŁA | M40 | 00:00:34 | 01:31:08 | |
105 | GÓRECKI Krzysztof | 1128 | PIASECZNO | M40 | 00:00:10 | 01:31:11 | ||
106 | PIĄTEK Beata | 1297 | treningfizjoterapia.pl/Ultra Łańcut | ŁAŃCUT | K30 | 00:00:01 | 01:31:15 | |
107 | LEKSY Robert | 1213 | Trajlowe biegi duchowe | WARSZAWA | M40 | 00:00:34 | 01:31:18 | |
108 | CHILICKA Marta | 1057 | Red Lion Club | MIĘDZYRZEC PODLASKI | K30 | 00:00:06 | 01:31:19 | |
109 | SOBCZYŃSKI Paweł | 1350 | KSB | WARSZAWA | M30 | 00:00:36 | 01:31:26 | |
110 | LASOTA Arkadiusz | 1209 | SOSNOWIEC | M40 | 00:00:20 | 01:31:34 | ||
111 | WYCZÓŁKOWSKI Grzegorz | 1444 | JÓZEFOSŁAW | M40 | 00:00:14 | 01:31:43 | ||
112 | NIEDŹWIEDŹ Tomasz | 1269 | ŚWIDNIK | M30 | 00:00:06 | 01:32:10 | ||
113 | SOCJUSZ Maciej | 1356 | WARSZAWA | M30 | 00:00:12 | 01:32:21 | ||
114 | WRĘCZYCKI Mirosław | 1440 | KATOWICE | M50 | 00:00:18 | 01:32:22 | ||
115 | GOŁĘBIEWSKA Oliwia | 1123 | PŁOCK | K20 | 00:00:15 | 01:32:26 | ||
116 | SKOWROŃSKI Maciej | 1342 | LUBLIN | M40 | 00:00:14 | 01:32:29 | ||
117 | SKROBEK Karolina | 1343 | Vege Runners | RUDNIKI | K30 | 00:00:18 | 01:32:53 | |
118 | FRANKOWSKI Piotr | 1101 | WARSZAWA | M40 | 00:00:37 | 01:32:57 | ||
119 | SKALSKI Jarosław | 1338 | DZIEWKI | M40 | 00:00:04 | 01:33:03 | ||
120 | MOŻEJKO Dawid | 1258 | DZIK KOMANDO | ŁÓDŹ | M30 | 00:00:19 | 01:33:50 | |
121 | ZABŁOTNY Kamil | 1448 | SPIZGANI NA KŁEPE | ŚREM | M20 | 00:00:11 | 01:33:51 | |
122 | PURSKI Konrad | 1318 | POZNAŃ | M40 | 00:00:04 | 01:33:57 | ||
123 | KOZŁOWSKI Maciej | 1191 | Dzikie Bobry | KIELCE | M30 | 00:00:11 | 01:33:59 | |
124 | LEWCZUK Norbert | 1217 | Biegacze pomagacze | ŁOSICE | M30 | 00:00:31 | 01:34:57 | |
125 | WOJCIECHOWSKA-HRYCYK Agata | 1430 | KOŁOBRZEG | K50 | 00:00:22 | 01:35:05 | ||
126 | HŁASKO Ania | 1139 | JÓZEFÓW | K20 | 00:00:15 | 01:35:16 | ||
127 | WOJTOWICZ Daniel | 1434 | USTRZYKI DOLNE | M40 | 00:00:11 | 01:35:23 | ||
128 | DYREK Adam | 1091 | SKAWINA | M30 | 00:00:12 | 01:35:30 | ||
129 | SZCZĘSNA Edyta | 1380 | Carbon OCR Racing Team | CZECHOWICE - DZIEDZICE | K30 | 00:00:24 | 01:35:31 | |
130 | SZCZEPANEK Sylwester | 1376 | SIEDLISKA | M30 | 00:00:03 | 01:35:40 | ||
131 | PIŁAT Jakub | 1300 | Multimedia Runners Puławy | GÓRA PUŁAWSKA | M30 | 00:00:30 | 01:35:41 | |
132 | WIEWIÓRA Krzysztof | 1421 | KRAKÓW | M30 | 00:00:30 | 01:35:42 | ||
133 | NOWICKA Katarzyna | 1272 | JAWORZNO | K20 | 00:00:26 | 01:35:48 | ||
134 | STUDZIŃSKI Rafał | 1372 | Anpoleko Running Team | KROSNO | M20 | 00:00:32 | 01:35:51 | |
135 | KONOWAŁEK Bartek | 1176 | Łęczna Biega/Fizjo-Sport | ŁĘCZNA | M30 | 00:00:22 | 01:35:52 | |
136 | SZCZUREK Mateusz | 1381 | Anpoleko Running Team | IWONICZ | M30 | 00:00:32 | 01:35:52 | |
137 | GOTFRYD Karol | 1126 | Anpoleko Running Team | KROSNO | M20 | 00:00:33 | 01:35:56 | |
138 | HANUS Michał | 391 | BIEG PO ZDRÓJ Jaworze | JAWORZE | M40 | 00:00:33 | 01:36:02 | |
139 | HRYSZKO Robert | 1140 | Pozytywnie Zabiegani Sanok | SANOK | M50 | 00:00:13 | 01:36:09 | |
140 | KOSTRUBIEC Tomasz | 1186 | SZCZEBRZESZYN | M40 | 00:00:21 | 01:36:37 | ||
141 | BARAN Zenon | 1013 | RĄCZE RACICZKI | WARSZAWA | M50 | 00:00:38 | 01:36:47 | |
142 | SOBCZAK Zbigniew | 1348 | Mazurski Wilk | KRAKÓW (KRAKÓW-ŚRÓDMIEŚCIE) | M30 | 00:00:07 | 01:36:48 | |
143 | BLACHA Jarosław | 1032 | BIŁGORAJ | M30 | 00:00:15 | 01:36:53 | ||
144 | KLAWIKOWSKI Mateusz | 1165 | JacekBiega Running Team | WARSZAWA | M20 | 00:00:34 | 01:37:18 | |
145 | MACIOSZEK Katarzyna | 1233 | Florki | WARSZAWA | K30 | 00:00:11 | 01:37:21 | |
146 | SZMYTKOWSKI Krzysztof | 1382 | Mia san mia | LEGIONOWO | M40 | 00:00:18 | 01:37:25 | |
147 | SKIBIŃSKI Mariusz | 1339 | WARSZAWA | M40 | 00:00:11 | 01:37:29 | ||
148 | KORCZYNSKI Piotr | 1180 | Adidas Runners Warsaw | WARSZAWA | M50 | 00:00:12 | 01:37:29 | |
149 | ŻUK Marcin | 1468 | WARSZAWA | M40 | 00:00:13 | 01:37:33 | ||
150 | ISKRA Grzegorz | 1141 | KP PSP STRZYŻÓW | CZUDEC | M30 | 00:00:10 | 01:37:38 | |
151 | NAZIM Agnieszka | 1267 | Skawina Biega | SKAWINA | K30 | 00:00:10 | 01:37:46 | |
152 | LESNIAK-POPIEL Marta | 1214 | POZYTYWNIE Zabiegami Sanok | SANOK | K40 | 00:00:17 | 01:37:52 | |
153 | WIERZBICKA Joanna | 175 | BOGUCHWAŁA | K40 | 00:00:07 | 01:38:03 | ||
154 | STEFANIUK Marzena | 1367 | WARSZAWA | K30 | 00:00:09 | 01:38:07 | ||
155 | BASIAK Michał | 1018 | Hardcorowe Wychylylybymy | JÓZEFÓW | M20 | 00:00:15 | 01:38:13 | |
156 | WINKLER Marcin | 1424 | Gralnia | SOMPOLNO | M40 | 00:00:30 | 01:38:41 | |
157 | WIŚNIEWSKI Rafał | 1427 | ŁÓDŹ | M30 | 00:00:24 | 01:38:42 | ||
158 | GUT Marcin | 1133 | ŁAŃCUT | M30 | 00:00:24 | 01:38:45 | ||
159 | RDZANEK Damian | 1323 | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | M30 | 00:00:34 | 01:38:45 | ||
160 | ZAWROTNIAK Paweł | 1459 | KRAKÓW | M20 | 00:00:40 | 01:38:47 | ||
161 | ZAWROTNIAK Arkadiusz | 1460 | LWÓWEK ŚLĄSKI | M20 | 00:00:40 | 01:38:47 | ||
162 | MAŁEK Wojciech | 1472 | ZARSZYN | M40 | 00:00:07 | 01:38:54 | ||
163 | MATUSIK-SKALSKA Renata | 1243 | Żuki w błocie | DZIEWKI | K40 | 00:00:04 | 01:38:59 | |
164 | JAKUBOWSKI Daniel | 1145 | Centrum Animacji Społecznej Caritas | ZABAJKA | M40 | 00:00:25 | 01:39:01 | |
165 | KUCZBORSKI Jarosław | 1201 | Harpagan Sosnowiec | SOSNOWIEC | M40 | 00:00:30 | 01:39:06 | |
166 | BARAŃSKA Monika | 1014 | KRAKÓW | K50 | 00:00:45 | 01:39:15 | ||
167 | FALKOWSKI Piotr | 1500 | KS Pegaz Piaseczno | WARSZAWA | M50 | 00:00:24 | 01:39:17 | |
168 | DĄBROWSKI Mateusz | 1078 | WASILKÓW | M20 | 00:00:40 | 01:39:23 | ||
169 | OPAŁA Krzysztof | 1277 | Trailowe Biegi Duchowe TBD | WARSZAWA | M40 | 00:00:35 | 01:39:27 | |
170 | TRĄBCZYŃSKA Marta | 1401 | WARSZAWA | K30 | 00:00:34 | 01:39:33 | ||
171 | DANKIEWICZ Henryk | 1076 | Biegamy dla zdrowia | BIAŁYSTOK | M50 | 00:00:23 | 01:39:40 | |
172 | DOMARADZKA-KASZUBOWICZ Wiktoria | 1082 | Pozytywnie Zabiegani Sanok | SANOK | K30 | 00:00:17 | 01:39:41 | |
173 | POZDRAWIAM Mariusz | 1309 | Biegamy dla Zdrowia | ŁOMŻA | M60 | 00:00:23 | 01:39:43 | |
174 | KOŁODZIEJCZYK Marta | 1173 | Łęczna Biega | ŁĘCZNA | K40 | 00:00:23 | 01:39:43 | |
175 | KOŁODZIEJCZYK Maciej | 1174 | Fizjo-Sport | ŁĘCZNA | M40 | 00:00:24 | 01:39:49 | |
176 | KOWALSKI Mateusz | 1189 | WARSZAWA | M20 | 00:00:39 | 01:40:15 | ||
177 | WÓJCIK Julian | 1439 | SZWLA STARGARD | STARGARD | M60 | 00:00:50 | 01:40:15 | |
Niesklasyfikowani | ||||||||
RAPACZ Marcin | 1321 | Fundacja Tylko Bieszczady | KRAKÓW | M50 | DNF | 01:40:18 DNF | ||
179 | CZARNECKI Piotr | 1071 | WARSZAWA | M30 | 00:00:26 | 01:40:25 | ||
180 | NOWAK Piotr | 1271 | RADZYMIN | M30 | 00:00:27 | 01:40:25 | ||
181 | BRZEZIŃSKI Sergiusz | 1048 | Dusza Drzewa | BUDY BARCZĄCKIE | M40 | 00:00:33 | 01:40:26 | |
182 | BRZEZIŃSKA Agnieszka | 1046 | Dusza Drzewa | BUDY BARCZĄCKIE | K40 | 00:00:34 | 01:40:26 | |
183 | ADACH Dariusz | 1004 | Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein | ZĄBKOWICE ŚLĄSKIE | M40 | 00:00:10 | 01:40:34 | |
184 | BIENIAS Paulina | 1028 | OZORKÓW | K20 | 00:00:15 | 01:40:39 | ||
185 | GWOŹDZIOWSKI Marcin | 1135 | TARNOBRZEG | M40 | 00:00:15 | 01:40:43 | ||
186 | CIOSEK Robert | 1062 | Dobreboxy.pl | WARSZAWA | M40 | 00:00:12 | 01:40:47 | |
187 | WANDAS Grzegorz | 1477 | WIELICZKA | M40 | 00:00:08 | 01:40:48 | ||
188 | SKRUTEK Adam | 1344 | WIEDEN | M30 | 00:00:13 | 01:40:50 | ||
189 | ROBERT Skobel | 1325 | Szakal Biega | RADOM | M40 | 00:00:12 | 01:40:57 | |
190 | MIEDZINSKI Piotr | 1250 | MSD Running Club | ŁOMIANKI DOLNE | M50 | 00:00:07 | 01:41:00 | |
191 | JAKUBOWSKA Małgorzata | 1143 | PAWŁOWICE | K30 | 00:00:21 | 01:41:11 | ||
192 | ZIĘBA Bogumił | 1463 | Inovatica | ŁÓDŹ | M40 | 00:00:16 | 01:41:12 | |
193 | PSZENICZNA Joanna | 1315 | Vege Runners | WARSZAWA | K20 | 00:00:49 | 01:41:25 | |
194 | MANDZIUK Mateusz | 1237 | KrosSki Remsport / Tomaszów Lubelski | TOMASZÓW LUBELSKI | M20 | 00:00:16 | 01:41:38 | |
195 | BIEGAJ Jacek | 1024 | Biegam z ABS | LUBLIN | M40 | 00:00:11 | 01:41:42 | |
196 | RYBAŁTOWSKI Jakub | 1328 | Tarchośfiry | WARSZAWA | M20 | 00:00:25 | 01:41:42 | |
197 | HAŁASA Piotr | 1136 | TOMASZÓW LUB. | M40 | 00:00:16 | 01:41:55 | ||
198 | WŁODYKA Sławomir | 1429 | PGE Run Obrót | STRZYŻÓW | M30 | 00:00:41 | 01:42:13 | |
199 | SZYMCZAK Zbigniew | 1388 | BIEGAB BO LUBIĘ ZĄBKI TEAM | ZĄBKI | M50 | 00:00:42 | 01:42:14 | |
200 | ŁOPATOWSKI Michał | 1225 | KANAPOWI PIWOSZE KRAKÓW | KRAKÓW | M30 | 00:00:15 | 01:42:28 | |
201 | KOSNOWSKI Andrzej | 1183 | WARSZAWA | M20 | 00:00:31 | 01:42:31 | ||
202 | ŁOKIETEK Michał | 1224 | Małosolni | NOWA SÓL | M30 | 00:00:30 | 01:42:57 | |
203 | BARAN Paulina | 1012 | Rącze Raciczki | PIASECZNO | K20 | 00:00:10 | 01:43:03 | |
204 | PELA Olga | 1292 | Sky-Trans | ŁUBIANKA | K30 | 00:00:14 | 01:43:09 | |
205 | DUDKO Mikalai | 1089 | JacekBiega Running Team | WARSAW | M30 | 00:00:16 | 01:43:09 | |
206 | WRÓBLEWSKA Weronika | 1442 | Biegusiem.pl | PUŁAWY | K30 | 00:00:03 | 01:43:32 | |
207 | JASTRZEMBSKI Piotr | 411 | ZGIERZ | M40 | 00:00:43 | 01:43:39 | ||
208 | GOLAS Marcin | 1122 | eXile | GDYNIA | M40 | 00:00:37 | 01:43:47 | |
209 | GAJEWSKI Sebastian | 1107 | Stargard Ja Się Nie Ścigam | STARGARD | M30 | 00:00:22 | 01:44:03 | |
210 | TOMASZEWSKI Marek | 1398 | WALLISELLEN | M30 | 00:00:44 | 01:44:05 | ||
211 | HERMANOWICZ Aneta | 1138 | PZU Sport Team | MALBORK | K30 | 00:00:08 | 01:44:08 | |
212 | MACKO Mariusz | 1235 | Morsy Ostrołęka | BIAŁOBIEL | M40 | 00:00:39 | 01:44:09 | |
213 | WIŚNIEWSKA Iwona | 1425 | Biegacze Specjalnej Troski | WARSZAWA | K30 | 00:00:12 | 01:44:11 | |
214 | BIENIARZ Sebastian | 1026 | CHMIELNIK | M20 | 00:00:48 | 01:44:16 | ||
215 | STASIŃSKI Paweł | 1362 | Sokólska Grupa Biegowa | SZUDZIAŁOWO | M30 | 00:00:41 | 01:44:18 | |
216 | DERCZYŃSKI Marcin | 1483 | ŁÓDŹ | M50 | 00:00:44 | 01:44:36 | ||
217 | WÓJCIK Magdalena | 1436 | KARCZEW | K30 | 00:00:09 | 01:44:39 | ||
218 | ZIĄBKA Jakub | 1461 | Boat City Team | WARSZAWA | M30 | 00:00:50 | 01:44:44 | |
219 | NOWICKI Jarosław | 1273 | CZECHÓW | M40 | 00:00:33 | 01:44:45 | ||
220 | KIDA Andrzej | 445 | LOS TREPOS COMPANIEROS | KRAKÓW | M40 | 00:00:05 | 01:44:46 | |
221 | MEBENGA Joanna | 1247 | Boat City Team | LODZ | K30 | 00:00:50 | 01:44:46 | |
222 | UBYSZ Marek | 1404 | JacekBiega Running Team | WARSZAWA | M40 | 00:00:32 | 01:44:51 | |
223 | SIONKOWSKI Maciej | 1337 | Crossfitter Box Chełm | CHEŁM | M40 | 00:00:04 | 01:44:54 | |
224 | SAJ Sławomir | 1331 | TRI Unlimited | OSTROŁĘKA | M50 | 00:00:19 | 01:44:58 | |
225 | WAŁĘGA Monika | 1411 | DĘBICA | K30 | 00:00:11 | 01:45:08 | ||
226 | KUŹMA Dorota | 1206 | Grupa Biegaczy Skórzec Biega | SKÓRZEC | K40 | 00:00:15 | 01:45:10 | |
227 | AMBO Rafal | 1006 | R.AMBO DRUGA CREW | OLSZTYN | M20 | 00:00:20 | 01:45:31 | |
228 | PROCHOWSKA Beata | 1310 | OLSZTYN | K40 | 00:00:20 | 01:45:33 | ||
229 | STANEK Krzysztof | 1359 | GÓRSKO | M40 | 00:00:37 | 01:45:35 | ||
230 | PLEŚNIAR-KOZŁOWSKA Agata | 1302 | WARSZAWA | K40 | 00:00:19 | 01:45:38 | ||
231 | KOBIAŁKA Irek | 1169 | DĘBICA | M40 | 00:00:12 | 01:45:43 | ||
232 | ŁUSZCZYC Anna | 1229 | wkurw_team | RZESZÓW | K30 | 00:00:25 | 01:45:50 | |
233 | BOCEK Sławomir | 1034 | Wataha | BOGUCHWAŁA | M40 | 00:00:17 | 01:46:09 | |
234 | BORCZ Marcin | 1471 | WATAHA | KAŃCZUGA | M30 | 00:00:18 | 01:46:09 | |
235 | GAUDEN Piotr | 1112 | SPC/KM UMK Toruń | TORUŃ | M40 | 00:00:20 | 01:46:19 | |
236 | KASKA Krzysztof | 1161 | LEGIONOWO | M50 | 00:00:21 | 01:46:19 | ||
237 | KAŁOWSKI Irek | 1156 | WARSZAWA | M40 | 00:00:22 | 01:46:26 | ||
238 | GAWRYSZEWSKI Michał | 1113 | GRANICA | M40 | 00:00:26 | 01:46:27 | ||
239 | CIOSEK Małgorzata | 1063 | WARSZAWA | K40 | 00:00:13 | 01:46:30 | ||
240 | WACŁAWEK Marta | 1409 | Power Training | PIASTÓW | K30 | 00:00:06 | 01:46:31 | |
241 | GORECKA Aleksandra | 1125 | Biegusiem.pl | MARKUSZÓW | K20 | 00:00:18 | 01:46:37 | |
242 | CZEKALSKI Mariusz | 1073 | 608129873 | BIALOBIEL | M40 | 00:00:42 | 01:46:49 | |
243 | BURY Marek | 1053 | KATOWICE | M40 | 00:00:16 | 01:47:31 | ||
244 | WYSZYŃSKI Artur | 1474 | USKI | SOSNOWIEC | M30 | 00:00:29 | 01:47:39 | |
245 | DUDA Justyna | 1088 | LUBARTÓW | K30 | 00:00:14 | 01:47:44 | ||
246 | KORDYS Krzysztof | 470 | Zabierzow Biega | ZABIERZOW | M30 | 00:00:41 | 01:47:48 | |
247 | TUCHOWSKA Anna | 1402 | SOSNOWIEC | K30 | 00:00:28 | 01:47:53 | ||
248 | MATUSZEWSKI Szymon | 1245 | POZNAN | M30 | 00:00:00 | 01:47:59 | ||
249 | BRENKUS Piotr | 1043 | BIEG PO ZDRÓJ | JAWORZE | M30 | 00:00:34 | 01:47:59 | |
250 | LUSIO Marcin | 1222 | JAWORZE | M40 | 00:00:33 | 01:48:00 | ||
251 | TALIK Monika | 1393 | ML Team | CZECHOWICE-DZIEDZICE | K40 | 00:00:10 | 01:48:08 | |
252 | KRAIŃSKI Piotr | 1042 | CZELADŹ | M40 | 00:00:08 | 01:48:11 | ||
253 | MAJSZCZYK Paulina | 1236 | Hardcorowe Wychylylybymy | OTWOCK | K30 | 00:00:15 | 01:48:21 | |
254 | GÓRSKI Łukasz | 1129 | MATKA BIEGNIE Z TYŁU | WROCŁAW | M30 | 00:00:32 | 01:48:22 | |
255 | GÓRSKI Tomasz | 1130 | MATKA BIEGNIE Z TYŁU | DUCHNICE | M40 | 00:00:32 | 01:48:22 | |
256 | ŁUCZAK Janusz | 1226 | ŁÓDŹ | M50 | 00:00:28 | 01:48:42 | ||
257 | PODEDWORNY Artur | 1303 | LUTOMIERSK | M40 | 00:00:27 | 01:49:19 | ||
258 | CZAJKOWSKI Tomasz | 1069 | WARSZAWA | M40 | 00:00:18 | 01:49:20 | ||
259 | PODLASIŃSKI Wojciech | 1304 | Wkurw_Team | PRUSZKÓW | M30 | 00:00:21 | 01:49:22 | |
260 | MIŁOŃ Mariusz | 1254 | RZESZÓW | M30 | 00:00:24 | 01:49:35 | ||
261 | TOMCZAK Zbigniew | 1399 | Altom Gniezno | GNIEZNO | M60 | 00:01:30 | 01:49:42 | |
262 | CEGLARZ Jacek | 1056 | BLAZE RUNNERS | KIELNAROWA | M30 | 00:00:44 | 01:49:51 | |
263 | MIŁOŃ Aleksandra | 1253 | RZESZÓW | K20 | 00:00:23 | 01:50:03 | ||
264 | RĄCZKA Mateusz | 1322 | KOLBUSZOWA | M30 | 00:00:26 | 01:50:04 | ||
265 | MACIOSZEK Krystyna | 1234 | ZIELONA GÓRA | K30 | 00:00:35 | 01:50:06 | ||
266 | ŚCIESZKA Mateusz | 1389 | SUCHA BESKIDZKA | M30 | 00:00:22 | 01:50:11 | ||
267 | JĘDREJ Emilia | 1149 | WARSZAWA | K40 | 00:00:14 | 01:50:15 | ||
268 | BUK Kamil | 1052 | RZESZÓW | M30 | 00:00:45 | 01:50:24 | ||
269 | BREWCZAK Maciej | 1044 | WARSZAWA | M30 | 00:00:45 | 01:50:34 | ||
270 | MUCHA Jarek | 1261 | x | OTWOCK | M50 | 00:00:14 | 01:51:00 | |
271 | POLAŃSKA Agnieszka | 1306 | WARSZAWA | K30 | 00:00:34 | 01:51:10 | ||
272 | OPALIŃSKI Tomasz | 1276 | Drużyna Wilka | OSTRÓDA | M50 | 00:00:18 | 01:51:26 | |
273 | KACZMARCZYK Mariusz | 1154 | REXER | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIA | M50 | 00:01:10 | 01:51:32 | |
274 | DUDEK Kamila | 1479 | Power Training | PIASECZNO | K30 | 00:00:55 | 01:51:45 | |
275 | SOBCZAK Daniel | 1476 | KB Wyszków | WYSZKÓW | M30 | 00:00:46 | 01:51:48 | |
276 | KORAB Grzegorz | 1179 | OTWOCK | M40 | 00:00:52 | 01:51:55 | ||
277 | SOBCZAK Justyna | 1475 | KB Wyszków | WYSZKÓW | K30 | 00:00:45 | 01:51:56 | |
278 | ŚWIĘCH Adam | 1392 | ZABIEŻKI | M40 | 00:00:50 | 01:51:56 | ||
279 | WRÓBLEWSKI Borys | 1443 | WARSZAWA | M30 | 00:00:49 | 01:51:57 | ||
280 | SZCZEŚNIAK Agnieszka | 1379 | SB SOBOLE | WARSZAWA | K40 | 00:00:13 | 01:52:07 | |
281 | WOJTASIK Joanna | 1432 | WARSZAWA | K30 | 00:00:44 | 01:52:12 | ||
282 | KOSEL Iwona | 1181 | IŁŻA | K40 | 00:00:46 | 01:52:13 | ||
283 | WOJTASIK Adam | 1433 | WARSZAWA | M30 | 00:00:44 | 01:52:15 | ||
284 | SOBULSKI Karol | 1355 | SB SOBOLE | PIASECZNO | M40 | 00:00:12 | 01:52:20 | |
285 | POSIM Tomasz | 1308 | RYKI | M30 | 00:00:25 | 01:52:20 | ||
286 | BOROWSKI Piotr | 1040 | OTWOCK | M30 | 00:00:52 | 01:52:21 | ||
287 | TENDAJ Daniel | 1395 | ŁOMIANKI | M50 | 00:00:48 | 01:52:24 | ||
288 | KĄCKI Piotr | 1163 | WŁOCŁAWEK | M50 | 00:00:09 | 01:52:25 | ||
289 | BITNER Krystian | 1031 | IWANOWICE MAŁE | M30 | 00:00:12 | 01:52:30 | ||
Przekroczony limit czasu: 05:00:00 | ||||||||
290 | DĄBROWSKA Edyta | 1077 | PIASECZNO | K30 | 00:00:41 | 01:52:36 | ||
291 | SAWICKI Piotr | 1332 | POWER TRAINING | WARSZAWA | M30 | 00:00:03 | 01:52:37 | |
292 | WITOWSKA Aleksandra | 1428 | Deloitte Adventure Team | WARSZAWA | K20 | 00:00:06 | 01:52:37 | |
293 | NASTAZIAK Andrzej | 1266 | KOBYŁKA | M50 | 00:00:40 | 01:52:37 | ||
294 | SOSZYŃSKA Gosia | 1358 | Człapacze | WARSZAWA | K50 | 00:00:38 | 01:52:51 | |
295 | BOREK Paweł | 1038 | KRAKÓW | M20 | 00:00:20 | 01:52:53 | ||
296 | KOŃKA Mariusz | 1177 | CHOJNÓW | M40 | 00:00:17 | 01:52:58 | ||
297 | GIL Wojciech | 1117 | Warszawa | WARSZAWA | M40 | 00:00:38 | 01:53:09 | |
298 | HANASIEWICZ Paweł | 1137 | PRZEMYŚL | M20 | 00:00:20 | 01:53:12 | ||
299 | STAŃCZYK Mateusz | 1361 | WARSZAWA | M30 | 00:00:44 | 01:53:34 | ||
300 | RADYK Joanna | 1320 | Przemyski Klub Biegacza | PRZEMYŚL | K30 | 00:00:06 | 01:53:38 | |
301 | KAMIONOWSKI Mariusz-Jacek | 1158 | Morsy Ostrołęka | OSTROŁĘKA | M50 | 00:00:39 | 01:53:45 | |
302 | BAGIŃSKI Arkadiusz | 1007 | TVN Media | PIASTÓW | M30 | 00:00:47 | 01:54:01 | |
303 | FOLTA Katarzyna | 1099 | MIELEC | K20 | 00:00:23 | 01:54:04 | ||
304 | KRAWCZYK Jakub | 1194 | 42 do szczęścia | KIELCE | M20 | 00:00:35 | 01:54:05 | |
305 | LEDER Michał | 1211 | Retkinia Run | ŁÓDŹ | M40 | 00:00:14 | 01:54:07 | |
306 | KOTULA Klaudia | 1187 | MIELEC | K20 | 00:00:23 | 01:54:14 | ||
307 | JAROCKA Małgorzata | 1147 | Stalowowolski Klub Biegacza | STALOWA WOLA | K40 | 00:00:46 | 01:54:19 | |
308 | ZIELAK Aldona | 1462 | WARSZAWA | K40 | 00:00:33 | 01:54:23 | ||
309 | ADAMIAK Rafał | 1005 | WARSZAWA | M30 | 00:00:32 | 01:54:42 | ||
310 | STAŃCZUK Wojciech | 1360 | Grupa Biegowa CHTMO | WARSZAWA | M40 | 00:00:34 | 01:55:04 | |
311 | ZAKRZEWSKI Piotr | 1452 | RZESZÓW | M30 | 00:00:30 | 01:55:14 | ||
312 | SZCZEPANIAK Robert | 1377 | wkurw_team | GOLINA | M20 | 00:00:31 | 01:55:19 | |
313 | KAWALEC Anna | 1162 | RZESZÓW | K30 | 00:00:08 | 01:55:40 | ||
314 | DRZAZGA Katarzyna | 1084 | WARSZAWA | K30 | 00:00:26 | 01:55:43 | ||
315 | DRZAZGA Tomasz | 1085 | WARSZAWA | M30 | 00:00:26 | 01:55:44 | ||
316 | BUTKIEWICZ Mateusz | 1055 | Małosolni | NOWA SÓL | M20 | 00:00:18 | 01:56:03 | |
317 | KRZEMIŃSKA Agata | 1196 | Bike Equipa Sandomierz | SANDOMIERZ | K50 | 00:00:14 | 01:56:32 | |
318 | BRZOZOWSKA Paulina | 1049 | Bike Equipa Sandomierz | STALOWA WOLA | K30 | 00:00:13 | 01:56:33 | |
319 | KSIĄŻEK-WOŁYNIEC Magdalena | 1199 | ŚWIDNIK | K30 | 00:00:13 | 01:56:38 | ||
320 | GOLEŃ Justyna | 1665 | Monkeys'Team | KRAŚNIK | K30 | 00:00:42 | 01:56:45 | |
321 | ZAWADZKA Agnieszka | 1455 | Klub Sportowy PRESTIGE | GŁOGÓW MAŁOPOLSKI | K30 | 00:00:28 | 01:56:48 | |
322 | STECYK Natalia | 1365 | Trailowe Biegi Duchowe TBD | WARSZAWA | K30 | 00:00:35 | 01:56:48 | |
323 | CHRÓŚCIAK Paweł | 1060 | TOMICE | M30 | 00:00:32 | 01:57:05 | ||
324 | KUKLA Elzbieta | 1725 | PwC Running Team | WARSZAWA | K50 | 00:00:20 | 01:57:14 | |
325 | MIERCZYK Agnieszka | 1251 | WARSZAWA | K30 | 00:00:31 | 01:57:23 | ||
326 | SADŁOWSKA Magda | 1330 | Biegacze Specjalnej Troski | WARSZAWA | K30 | 00:00:13 | 01:57:40 | |
327 | BĄK Bogdan | 1020 | DĘBNO | M40 | 00:00:34 | 01:58:12 | ||
328 | JUSZCZYK Małgorzata | 1152 | NIEPOŁOMICE | K40 | 00:00:36 | 01:58:25 | ||
329 | BINEK Katarzyna | 1481 | Night Runners | POZNAŃ | K30 | 00:00:25 | 01:58:33 | |
330 | BILCZEWSKA Basia | 1030 | KRAKÓW | K30 | 00:00:29 | 01:58:33 | ||
331 | BRODECKI Adam | 1045 | WATAHAłączy Nas bieganie | RADZYŃ PODLASKI | M20 | 00:00:38 | 01:58:33 | |
332 | KUTKOWSKI Jan | 1205 | Hyundai Radom | RADOM | M30 | 00:00:25 | 01:58:41 | |
333 | PAWLAK Ewa | 1288 | EwarMed/ StreetRunRadom/VegeRunners | RADOM | K40 | 00:00:31 | 01:58:41 | |
334 | WARCHOCKA Ewelina | 1412 | LUBLIN | K30 | 00:00:43 | 01:59:02 | ||
335 | SZCZEPOCKI Andrzej | 1378 | Niepołomice Biegają | NIEPOŁOMICE | M40 | 00:00:00 | 01:59:18 | |
336 | SZYMCZAK Wojciech | 1387 | Mocno w Prawo Team | GŁUCHOWO | M40 | 00:00:21 | 01:59:20 | |
337 | KOWALEWSKA Kinga | 1470 | WARSZAWA | K30 | 00:00:22 | 01:59:22 | ||
338 | MORAWSKA Anna | 1256 | WARSZAWA | K60 | 00:00:09 | 01:59:28 | ||
339 | CHROMIK Krzysztof | 1059 | WROCŁAW | M30 | 00:00:22 | 01:59:28 | ||
340 | PYDYN Regina | 1319 | ZŁOTÓW | K50 | 00:00:39 | 01:59:45 | ||
341 | MATUSIAK Anna | 1242 | ŁÓDŹ | K50 | 00:00:05 | 01:59:46 | ||
342 | TOMAKA Agnieszka | 1397 | RZESZÓW | K30 | 00:00:08 | 01:59:51 | ||
343 | WICZKOWSKA Jolanta | 1418 | WŁOCŁAWEK | K40 | 00:00:09 | 02:00:09 | ||
344 | ZAURSKI Pawel | 1454 | TriUnlimited | DZBENIN | M40 | 00:00:50 | 02:00:15 | |
345 | NOLL-ZAURSKA Malgorzata | 1270 | DZBENIN | K40 | 00:00:50 | 02:00:17 | ||
346 | STASZCZUK Jarosław | 1363 | WATAHA | BRZEG | M40 | 00:00:39 | 02:00:37 | |
347 | SZEWCZYK Katarzyna | 1830 | Monkeys' Team | KRAŚNIK | K40 | 00:00:42 | 02:00:49 | |
348 | BURAK Ewelina | 1622 | KRAŚNIK | K30 | 00:00:42 | 02:00:51 | ||
349 | KOSNO Weronika | 1182 | Night Runners Poznań | POZNAŃ | K30 | 00:00:27 | 02:01:06 | |
350 | STEFANIUK Agnieszka | 1366 | Stargard Ja Sie Nie Ścigam | STARGATD | K30 | 00:00:24 | 02:01:08 | |
351 | MACHTAŁOWICZ Beata | 1231 | ŁÓDŹ | K30 | 00:00:20 | 02:01:10 | ||
352 | WROŃSKI Julian | 1441 | HIAB SPORTS TEAM | STARGARD | M30 | 00:00:24 | 02:01:10 | |
353 | PAWEŁAS Marta | 1285 | WARSZAWA | K30 | 00:00:13 | 02:01:15 | ||
354 | GĘBICKA Agata | 1115 | Stargard Ja Się Nie Ścigam | STARGARD | K30 | 00:00:24 | 02:01:16 | |
355 | SZANIAWA Marcin | 1375 | OstroBiec | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | M40 | 00:00:16 | 02:01:18 | |
356 | KRONIŁOW Piotr | 1499 | WARSZAWA | M40 | 00:00:48 | 02:01:30 | ||
357 | WILK Rafał | 1422 | SEKCJA PIASKI | PIASKI | M40 | 00:00:26 | 02:01:33 | |
358 | WACHOWSKI Piotr | 1408 | KORONOWO | M40 | 00:00:19 | 02:01:46 | ||
359 | GRANDE Piotr | 1131 | Drunk Warriors | GDYNIA | M30 | 00:00:41 | 02:01:47 | |
360 | ZAWADZKI Piotr | 1457 | WARSZAWA | M30 | 00:00:49 | 02:02:10 | ||
361 | SIKORSKA Agnieszka | 1336 | WARSZAWA | K30 | 00:00:38 | 02:02:40 | ||
362 | OSIECKA-POLLER Aleksandra | 1279 | Trainig Lab | WARSZAWA | K30 | 00:00:38 | 02:02:49 | |
363 | URBAŃSKA Paulina | 1406 | WARSZAWA | K30 | 00:00:38 | 02:02:50 | ||
364 | SKOWROŃSKA Agnieszka | 1340 | TRZEBNICA | K40 | 00:00:20 | 02:03:19 | ||
365 | FURMAN Agnieszka | 1105 | OchajoRun & Friends | KRAKÓW | K30 | 00:00:43 | 02:03:40 | |
366 | MYŚLIŃSKI Tomasz | 1264 | Biegusiem.pl | RADOM | M40 | 00:00:24 | 02:03:49 | |
367 | PAWLIK Anna | 1290 | Ostróda Runners | OSTRÓDA | K40 | 00:00:44 | 02:04:02 | |
368 | PULKOWSKI Dariusz | 1317 | Ostróda Runners | OSTRÓDA | M50 | 00:00:43 | 02:04:17 | |
369 | WIŚNIEWSKA Katarzyna | 1426 | Wiśnia Team | WARSZAWA | K40 | 00:00:10 | 02:04:18 | |
370 | SERKIES Magdalena | 1334 | Boat City Team | ŁÓDŹ | K30 | 00:00:31 | 02:04:36 | |
371 | STOKOWSKI Maciej | 1369 | Boat City Team | ŁÓDŹ | M30 | 00:00:31 | 02:04:38 | |
372 | KOŁACIŃSKA Ewelina | 1172 | Leśne Szychy | WARSZAWA | K40 | 00:00:51 | 02:04:56 | |
373 | KŁOPOTOWSKA SOSNA Kaśka | 1168 | Unlimited Triathlon Team | KRAKÓW | K50 | 00:00:13 | 02:05:11 | |
374 | SŁUPIŃSKA Ewa | 1346 | KRAKÓW | K30 | 00:00:14 | 02:05:20 | ||
375 | WALKOWSKA Justyna | 1469 | Jacekbiega Running Team | NOWA IWICZNA | K40 | 00:00:27 | 02:05:24 | |
376 | DZIEDZIC Joanna | 1093 | KRAKÓW | K30 | 00:00:37 | 02:05:53 | ||
377 | ZALEWSKA Adrianna | 1453 | Tri unlimited ZHP Ostrołęka | OSTROŁĘKA | K20 | 00:00:29 | 02:05:58 | |
378 | KLIMCZAK Urszula | 1166 | MILANÓWEK | K20 | 00:00:28 | 02:05:59 | ||
379 | SKOWROŃSKA Milena | 1341 | JacekBiega Running Team | BRUSSELS | K30 | 00:00:27 | 02:06:25 | |
380 | CZOSTEK Joanna | 1074 | wkurw_team | PIASTOW | K50 | 00:00:16 | 02:06:26 | |
381 | FREJ Marcin | 1102 | Zabiegani.TV | WARSZAWA | M30 | 00:00:19 | 02:07:12 | |
382 | GĄSIOREK Kamila | 1114 | WARSZAWA | K30 | 00:00:18 | 02:07:15 | ||
383 | BIENIARZ Agata | 1027 | CHMIELNIK | K50 | 00:00:47 | 02:07:35 | ||
384 | BIENIARZ Andrzej | 1025 | CHMIELNIK | M40 | 00:00:47 | 02:07:35 | ||
385 | WOŹNIAK Aleksandra | 1435 | WARSZAWA | K30 | 00:00:14 | 02:07:49 | ||
386 | MULKA Urszula | 1263 | LĘDZINY | K30 | 00:00:23 | 02:08:58 | ||
387 | WYSMOLIŃSKI Piotr | 1447 | OSIELSKO | M40 | 00:00:15 | 02:08:59 | ||
388 | WYSMOLIŃSKA Barbara | 1446 | OSIELSKO | K40 | 00:00:16 | 02:08:59 | ||
389 | MILER Lidia | 564 | Zabierzów Biega | ZABIERZÓW | K30 | 00:00:43 | 02:09:02 | |
390 | ŻALIŃSKA Teresa | 1467 | Jaworzno Runners | JAWORZNO | K50 | 00:00:23 | 02:09:24 | |
391 | SIARA Marcin | 1335 | Witkowo Biega | WITKOWO | M30 | 00:00:19 | 02:09:27 | |
392 | GAJOCHA Olga | 1108 | Harpagan Sosnowiec | SOSNOWIEC | K30 | 00:00:30 | 02:09:33 | |
393 | WEBER Agata | 1415 | JacekBiega Running Team | WARSZAWA | K40 | 00:00:28 | 02:09:47 | |
394 | BALCEWICZ Alfred | 1010 | WARSZAWA | M20 | 00:00:44 | 02:09:49 | ||
395 | DĄBROWSKI Adrian | 1079 | Power Training | WARSZAWA | M20 | 00:00:04 | 02:10:29 | |
396 | PARADOWSKI Paweł | 1283 | wkurw_team | RZESZÓW | M50 | 00:00:31 | 02:11:51 | |
397 | BURZ Jowita | 1054 | wkurw_team | RZESZÓW | K40 | 00:00:31 | 02:11:58 | |
398 | RZECZKOWSKI Maciej | 1329 | OTWOCK | M50 | 00:00:41 | 02:13:17 | ||
399 | KUŚMIERSKI Krzysztof | 1204 | WARSZAWA | M50 | 00:00:41 | 02:13:43 | ||
400 | GŁOWACKA Aleksandra | 1119 | Młody vs Stary | LEGIONOWO | K40 | 00:00:17 | 02:15:45 | |
401 | GŁOWACKI Andrzej | 1120 | Dowództwo Wojsk Obrony Terytprialnej | LEGIONOWO | M40 | 00:00:17 | 02:15:47 | |
402 | MRUCZYŃSKA-PIETRUCZANIS Katarzyna | 1260 | wkurw_team | WĘGRÓW | K40 | 00:00:29 | 02:16:33 | |
403 | STRASSBERGER Katarzyna | 1371 | Extremalne OTK na Relaksie | GLIWICE | K50 | 00:00:49 | 02:16:56 | |
404 | WYDERKA Bartosz | 1445 | GLIWICE | M50 | 00:00:49 | 02:16:56 | ||
405 | PĘDOWSKA Bożena | 1294 | indywidualnie | GLIWICE | K50 | 00:00:50 | 02:16:57 | |
406 | PĘDOWSKI Wojciech | 1295 | 1964 | GLIWICE | M50 | 00:00:50 | 02:16:59 | |
407 | KOSTARSKI Patryk | 1185 | WARSZAWA | M40 | 00:00:36 | 02:17:03 | ||
407 | KOSTARSKA Bożena | 1184 | WARSZAWA | K40 | 00:00:37 | 02:17:04 | ||
409 | LITWIN Tomasz | 1219 | DĘBICA | M40 | 00:00:40 | 02:17:09 | ||
410 | KWIATKOWSKA Alicja | 1207 | MAŁE LWY | GDAŃSK | K30 | 00:00:37 | 02:17:40 | |
411 | PĘKALA Anna | 1296 | ZABRZE | K40 | 00:00:18 | 02:18:09 | ||
412 | PROKOPOWICZ Anna | 1311 | GLIWICE | K30 | 00:00:18 | 02:18:11 | ||
BOGATKIEWICZ Maciej | 1036 | Florki | WARSZAWA | M30 | DNF | 02:25:05 DNF | ||
414 | DOMARADZKA Małgorzata | 1081 | DUBLIN | K40 | 00:00:06 | 02:26:33 | ||
415 | OŻÓG Dorota | 1281 | CHEŁM | K40 | 00:00:36 | 02:26:46 | ||
416 | OŻÓG Iwona | 1280 | CHEŁM | K40 | 00:00:36 | 02:26:46 | ||
417 | GOŁĘBSKA Jolanta | 1124 | WĘGLINIEC | K40 | 00:00:05 | 02:27:15 | ||
418 | BORKOWSKA Ewa | 1039 | Wkurw-team | ZŁOTOW | K60 | 00:00:37 | 02:38:19 | |
419 | KLIŚ Tomasz | 1167 | BIELSKO BIALA | M30 | 00:00:40 | 02:38:31 | ||
420 | REY Andrzej | 1324 | WARSZAWA | M40 | 00:00:47 | 02:48:46 | ||
KOZUBAŁA Paweł | 1192 | ŻÓŁW ULTRAS TEAM | WOŁOMIN | M30 | DNF | 02:53:49 DNF | ||
422 | BEDNARCZYK Dariusz | 1021 | OSP Świdnik Duży | ŚWIDNIK DUŻY PIERWSZY | M30 | 00:00:00 |
Znaleziono 422 wynik(ów)