VII MARSZ MIKOŁAJKOWY
IX Bieg Mikołajkowy
Organizator : Stowarzyszenie BiegamBoLubię Team Police
Data : 2021-12-05
Miejsce : Police
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 272
Wystartowało : 220
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 219
Na trasie : 1
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Czas startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1MISIEWICZ Bożena 152CHOJNA60+1K 1200:00:0000:36:22.5000:36:22.95 7:168,2
2KAROLAK Andrzej 88TRZEBIATÓW60+2M 1300:00:0100:37:08.9000:37:10.30+00:00:477:258,1
3LENER Sławomir 116SZCZECIN60+3M 1500:00:0100:38:10.0500:38:12.00+00:01:497:387,9
4MARTYNA Ewa 148ŚWINOUJŚCIE60+4K 2100:00:0200:39:19.2500:39:21.90+00:02:587:517,6
5PARCHIMOWICZ Janusz 173SZCZECIN60+5M 1800:00:0000:41:23.0500:41:23.80+00:05:008:167,2
6CETERA Janusz 29EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINDZIWNÓWEK60+6M 19Ekspedycja Nordic Team Szczecin 300:00:0300:42:01.8500:42:05.40+00:05:428:247,1
7ZIEMNIEWICZ Krystyna 254POLICE60+7K 4200:00:0200:42:52.6500:42:55.30+00:06:328:347,0
8PANAS Tomasz 26560+8M 2100:00:0600:43:06.3500:43:12.95+00:06:508:377,0
9SZCZERBIŃSKA Barbara 216GRYFINO60+9K 4800:00:0600:43:13.4000:43:19.75+00:06:568:386,9
10LINHARD Bożena 120DOBRZANY60+10K 4900:00:0600:43:19.1500:43:25.35+00:07:028:396,9
11BURZYCH Ireneusz 27STOWARZYSZENIE WODNE LEŃ POLICEPOLICE60+11M 2400:00:0500:43:54.1000:43:59.55+00:07:368:466,8
12SALA Mirosława 199POLICE60+12K 6100:00:0400:44:04.4000:44:08.45+00:07:458:486,8
13BARTYNA Krystyna 9POLICE60+13K 6900:00:0100:44:29.3000:44:30.80+00:08:078:536,7
14FIGIEL Danuta 52ALS SZCZECINSZCZECIN60+14K 7300:00:2500:44:21.4000:44:46.85+00:08:238:526,8
15KONDZIOŁA Maria 98SZCZECIN60+15K 7700:00:0800:45:01.2500:45:09.35+00:08:469:006,7
16ROSNER Bożena 193ALS SZCZECINSZCZECIN60+16K 8000:00:2400:45:30.1500:45:54.55+00:09:319:066,6
17PIETAŚ Sława 179SZALONE WILCZYCEPOLICE60+17K 9000:00:0900:47:40.7500:47:50.50+00:11:279:326,3
18BIERNACKA Helena 17NIEZRZESZONAPOLICE60+18K 9300:00:1300:47:42.7500:47:56.35+00:11:339:326,3
19MACIASZCZYK Zbigniew 135SAMI SWOISZCZECIN60+19M 34Sami Swoi00:00:1500:48:59.2000:49:14.20+00:12:519:476,1
20ROSIK Joanna 190SAMI SWOISZCZECIN60+20K 10700:00:1400:48:59.9000:49:14.50+00:12:519:476,1
21BINDER Zbigniew 20KS ŻYRAFYPOLICE60+21M 3500:00:0500:49:35.4000:49:40.80+00:13:179:556,1
22GAZECKA Krystyna 58NORDICOVELOVEPOLICE60+22K 11200:00:0200:49:39.4500:49:42.25+00:13:199:556,0
23STEFANICKI Marek 211WŁÓCZYKIJE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIE60+23M 3700:00:1900:49:27.6500:49:46.90+00:13:239:536,1
24KWAŚNA Teresa 110LEWACZKI TEAMŁOBEZ60+24K 12400:00:1000:50:24.9500:50:35.35+00:14:1210:046,0
25CEBEREK-PŁOTCZYK Marcelina 28SZCZECIN60+25K 12800:00:1800:50:20.2000:50:38.55+00:14:1510:046,0
26SUSZCZEWSKA Bogumiła 215WALKING WARRIORSPRZECŁAW60+26K 13200:04:0200:48:14.9000:52:16.90+00:15:539:386,2
27SACHARSKA Beata 197SZCZECIN60+27K 14000:00:1800:52:37.8000:52:56.40+00:16:3310:315,7
28KOTARSKA Małgorzata 100NORDIKOWELOVE POLICEPOLICE60+28K 14300:00:1100:53:56.1500:54:07.70+00:17:4410:475,6
29SZYDELSKA Krystyna 219NORDICOWELOVEPOLICE60+29K 14500:00:1200:53:56.0500:54:08.30+00:17:4510:475,6
30PILARSKA Elżbieta 180NORDICOWELOVEPOLICE60+30K 146NordicoweLove00:00:1100:53:56.8000:54:08.45+00:17:4510:475,6
30TOMZIK-SWINARSKA Izabela 230NORDINCOWELOVEPOLICE60+30K 146NordicoweLove00:00:1100:53:56.7000:54:08.45+00:17:4510:475,6
32WALCZAK Urszula 26960+32K 15600:00:0000:55:46.0000:55:46.00+00:19:2311:095,4
33MUSZKIET Zdzisława 156MUFFINKOWE MORSYSZCZECIN60+33K 16000:00:1200:57:18.3500:57:30.35+00:21:0711:275,2
34EUNIKA Jania 272POLICE60+34K 16800:00:0000:59:31.0000:59:31.00+00:23:0811:545,0
Znaleziono 34 wynik(ów)