VII MARSZ MIKOŁAJKOWY
IX Bieg Mikołajkowy
Organizator : Stowarzyszenie BiegamBoLubię Team Police
Data : 2021-12-05
Miejsce : Police
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 272
Wystartowało : 220
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 219
Na trasie : 1
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaDrużyna 1Czas startu
   
1KUPNIEWSKA Aleksandra 109LOVELASYPOLICEK-3000:00:00
2LITWINIAK Izabela 124GOLENIÓWK-4000:00:00
3LUDWICKA Weronika 127SZCZECINK-30Świateczna rodzinka00:00:00
4ŁAPA-SUSKA Kamila 130SZCZECINK-3000:00:00
5MISIEWICZ Bożena 152CHOJNA60+00:00:00
6PARCHIMOWICZ Janusz 173SZCZECIN60+00:00:00
7RADCZUK Karolina 187POLICEK-4000:00:00
8SADOWSKA Kamila 198ZABOEGANE_PO_USZYPOLICEK-4000:00:00
9SOŁTYS Iwona -Franka 205DOBRAK-5000:00:00
10STACHOWICZ-HAWRYLAK Sylwia 208BIEG KORCZAKASZCZECINK-40Bieg Korczaka00:00:00
11SZYMSKA Małgorzata 223LUKI TEAM POLANDSZCZECINK-40Szybcy i gniewni z Zach Pom00:00:00
12ZIÓŁKOWSKA Sylwia 255PUSZCZYK BUKOWYSZCZECINK-40Szybcy i gniewni z Zach Pom00:00:00
13SIDŁOW Paulina 259GOLENIÓWK-3000:00:00
14MAĆKOWIAK Radosław 268POLICEM-4000:00:00
15WALCZAK Urszula 26960+00:00:00
16EUNIKA Jania 272POLICE60+00:00:00
17CHOJNACKI Paweł 31EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECIN-MIERZYNM-50Ekspedycja Nordic Team Szczecin 100:00:00
18MASŁYK Małgorzata 5PYRZYCEK-50Szybcy i gniewni z Zach Pom00:00:00
19FRĄCKIEWICZ Piotr 54POLICEM-4000:00:00
20FRĄCKIEWICZ Sylwia 55POLICEK-4000:00:00
21GALIKOWSKA Wioletta 57SIADŁO DOLNEK-4000:00:00
22GÓRSKA Dorota 62BEZRZECZEK-5000:00:00
23DOŁĘGOWSKI Marek 2GMINA WOLINKOŁCZEWOM-50Szybcy i gniewni z Zach Pom00:00:00
24ZGRAJA Katarzyna 1BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEK-40Szybcy i gniewni z Zach Pom00:00:01
25LENER Sławomir 116SZCZECIN60+00:00:01
26LUDWICZAK Andżelika 128EKSPEDYCJA NORDIC TEAMSZCZECINK-40Ekspedycja Nordic Team Szczecin 100:00:01
27LUDWICZAK Dariusz 129EKSPEDYCJA NORDIC TEAMSZCZECINM-50Ekspedycja Nordic Team Szczecin 100:00:01
28MAJKA Dariusz 138BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM-3000:00:01
29MALICKA Marzena 141POLICEK-4000:00:01
30NAKONIECZNY Grzegorz 159EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINM-40Ekspedycja Nordic Team Szczecin 100:00:01
31OLEŚ Joanna 168POLICEK-3000:00:01
32DAJLID Martyna 260KOŁCZEWOK-2000:00:01
33ŚWIERCZ Ewa 270DOBRAK-40Ekspedycja Nordic Team Szczecin 200:00:01
34FRĘŚKO Ewelina 56SZCZECINK-30Ekspedycja Nordic Team Szczecin00:00:01
35ABRAMOWICZ Małgorzata 6EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINK-30Ekspedycja Nordic Team Szczecin 300:00:01
36GŁADZIK Aleksander 60KOMPAS TEAMSZCZECINM-30Kompas Team 200:00:01
37HAWRYLAK Marcin 73BIEG KORCZAKASZCZECINM-50Bieg Korczaka00:00:01
38KARLEWSKA Maria 86POLICEK-3000:00:01
39KAROLAK Andrzej 88TRZEBIATÓW60+00:00:01
40BARTYNA Krystyna 9POLICE60+00:00:01
41KEDZIERSKA Karolina 92EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINK-40Ekspedycja Nordic Team Szczecin 100:00:01
42WOJNAS Beata 241HULKPOLICEK-40AktywnySplot00:00:01
43KUBIK Krystian 106GRYFICKA SIŁA BIEGOWAGRYFICEM-2000:00:02
44LASZKIEWICZ Waldemar 112KRZYWICEM-5000:00:02
45BĄKOWSKA Sylwia 14POLICEK-40AktywnySplot00:00:02
46MARTYNA Ewa 148ŚWINOUJŚCIE60+00:00:02
47MUSZKIET-SOBAŃSKA Agnieszka 157MUFFINKOWE MORSYSZCZECINK-40Muffinkowe Morsy00:00:02
48PALIWODA Kasia 171MIERZYNK-40Ekspedycja Nordic Team Szczecin 200:00:02
49SZYDŁOWSKA-JAROSZ Agnieszka 220POBIEROWO BIEGAPOBIEROWOK-40Szalone Kobiety00:00:02
50TYŁODZIECKA Magda 233#ZABIEGANEPOUSZY:)POLICEK-3000:00:02
51WIOLETA REĆKO Wioleta 238SZCZECINK-3000:00:02
52ZDANUK Artur 251EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINPRZĘSOCINM-50Ekspedycja Nordic Team Szczecin 200:00:02
53ZIEMNIEWICZ Krystyna 254POLICE60+00:00:02
54FIJAŁKOWSKA Monika 53POLICEK-30KPP Police00:00:02
55GAZECKA Krystyna 58NORDICOVELOVEPOLICE60+00:00:02
56KARPIENIA Ewa 89SZCZECINK-50Ekspedycja Nordic Team Szczecin 200:00:02
57KRÓLAK-CHOCHOŁ Joanna 103POLICEK-4000:00:03
58KRYCKA Danuta 104EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINK-40Ekspedycja Nordic Team Szczecin 200:00:03
59KUDERSKA Iwona 107KPP POLICEPOLICEK-5000:00:03
60LEDZION Dagmara 114SZCZECINK-4000:00:03
61LEDZION Robert 115SZCZECINM-5000:00:03
62LITWINIAK Patrycja 123SZCZECINK-2000:00:03
63BASZURO Marcin 13SZCZECINM-3000:00:03
64MARCINIAK Tomasz 147SZCZECINM-3000:00:03
65MICHALSKA Aneta 150KOMPAS TEAMPOLICEK-40Kompas Team 100:00:03
66OLEJNIK Marzena 167SZCZECINK-5000:00:03
67BINDER-OSMAN Marta 22KS ŻYRAFYSIEDLICEK-3000:00:03
68ŻOŁNO Magdalena 258GORZÓW WIELKOPOLSKIK-50Ekspedycja Nordic Team Szczecin 300:00:03
69CETERA Janusz 29EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINDZIWNÓWEK60+Ekspedycja Nordic Team Szczecin 300:00:03
70GŁADZIK Anna 61KOMPAS TEAMSZCZECINK-30Kompas Team 200:00:03
71JATCZAK Katarzyna 81KPP POLICEPOLICEK-30KPP Police00:00:03
72KLABAN Tetiana 94KOMPAS TEAMPOLICEK-40Kompas Team 200:00:03
73BARYŁA Dorota 11WOLINK-50Szalone Kobiety00:00:04
74MALINOWSKA Marzena 142POLICEK-5000:00:04
75MALINOWSKA Ewelina 143POLICEK-3000:00:04
76NARUK Regina 160WOLINK-50Szalone Kobiety00:00:04
77PASZKIEWICZ Monika 174DZIUBKIPOLICEK-3000:00:04
78PIOŁUNOWICZ Kacper 181POLICEM-2000:00:04
79SALA Mirosława 199POLICE60+00:00:04
80SELIGA Dominika 200SZCZECINK-3000:00:04
81SŁABOSZEWSKA Elżbieta 204KS POGODNI NORDIKOWCYSZCZECINK-50KS Pogodni Nordikowcy Szczecin00:00:04
82WNUK Wanda 239POLCEK-50KPP Police00:00:04
83GRZĄDKA Iwona 69POLICEK-4000:00:04
84BAJERSKA Aurelia 8KS ŻYRAFYSZCZECINK-2000:00:04
85JUDKIEWICZ Halina 82WOLINK-50Szalone Kobiety00:00:04
86BARYŁA Piotr 10WOLINM-50Szalone Kobiety00:00:05
87KRZACZKOWSKA Magdalena 105SZCZECINK-4000:00:05
88LEWANDOWSKA Dorota 119POLICEK-4000:00:05
89NIEDŹWIECKI Paweł 162PRZĘSOCINM-4000:00:05
90PIOŁUNOWICZ Jolanta 182POLICEK-5000:00:05
91BINDER Zbigniew 20KS ŻYRAFYPOLICE60+00:00:05
92SZUBERT-ADAMSKA Ewelina 218PRZĘSOCINK-4000:00:05
93ŁEMPKOWSKI Janusz 263M-4000:00:05
94BURZYCH Ireneusz 27STOWARZYSZENIE WODNE LEŃ POLICEPOLICE60+00:00:05
95JURCZYK Anna 83PRZĘSOCINK-3000:00:05
96KACPERSKA Katarzyna 84SZCZECINK-5000:00:05
97KAROL Agnieszka 87TEAMKAROLKIPOLICEK-4000:00:05
98KAŹMIERSKA-JASTRZĘBSKA Katarzyna 90SOPURE.MILLINERYSZCZECINK-3000:00:05
99LINHARD Bożena 120DOBRZANY60+00:00:06
100NIEDŹWIECKA Katarzyna 161PRZĘSOCINK-4000:00:06
101ROSIŃSKA Karolina 191TANOWOK-3000:00:06
102SZCZERBIŃSKA Barbara 216GRYFINO60+00:00:06
103BŁĄD-WASZKIEWICZ Wanda 23SZCZECINK-4000:00:06
104ZAJĄC Maciej 248BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM-3000:00:06
105PANAS Tomasz 26560+00:00:06
106BABIAK Katarzyna 7PRZĘSOCINK-4000:00:06
107HASA Alicja 72POLICEK-2000:00:06
108BASZURO Krystyna 12SZCZECINK-5000:00:07
109MOLENDA Monika 154PRZĘSOCINK-4000:00:07
110NIEZGODA Adam 164KOMPAS TEAMPOLICEM-40Kompas Team 200:00:07
111PRZYGODZKA Katarzyna 186LEWACZKI TEAMPILCHOWOK-4000:00:07
112STUDNIAREK Sylwia 214SZCZECINK-3000:00:07
113CIEŚLAK Helena 38LEGENDARY POWER SZEWCGRYFINOK-5000:00:07
114JASTRZĄB Joanna 80MIĘDZYWODZIEK-5000:00:07
115LEWAK Katarzyna 117LEWACZKI TEAMSZCZECINK-4000:00:08
116PAWLIKIEWICZ Katarzyna 175KOMPAS TEAMPOLICEK-40Kompas Team 100:00:08
117PIĄTKIEWICZ Grażyna 176EKSPEDYCJATRZEBIEŻK-50Ekspedycja Nordic Team Szczecin 300:00:08
118RYBCZYK Paweł 196KOMPAS TEAMTRZEBIEŻM-50Kompas Team 100:00:08
119CIEŚLAK Adam 37LEGENDARY POWER SZEWCGRYFINOM-5000:00:08
120SZYMAŃSKA Ewa 4#ZABIEGANE_PO_USZYPOLICEK-4000:00:08
121GRYGUŚ Dorota 67PŁOTYK-40Ekspedycja Nordic Team Szczecin 300:00:08
122KONDZIOŁA Maria 98SZCZECIN60+00:00:08
123LEWAK Arkadiusz 118LEWACZKI TEAMSZCZECINM-4000:00:09
124PIETAŚ Sława 179SZALONE WILCZYCEPOLICE60+00:00:09
125ROSIŃSKA Grażyna 192TANOWOK-5000:00:09
126SIELICKA Agnieszka 202SZCZECINK-5000:00:09
127TRZCIŃSKI Piotr 232MUFFINKOWE MORSYSZCZECINM-50Muffinkowe Morsy00:00:09
128WOŹNIEWSKA Grażyna 244POLICEK-50AktywnySplot00:00:09
129CHOJNACKA Maria 266K-4000:00:09
130CIACHLA Matylda 33TANOWOK-3000:00:09
131GÓRSKA Agnieszka 63SZALONE WILCZYCESZCZECINK-4000:00:09
132KWAŚNA Teresa 110LEWACZKI TEAMŁOBEZ60+00:00:10
133NAJMARK Małgorzata 158NORDIPOLICEK-4000:00:10
134RÓŻAŃSKA Beata 194POLICEK-5000:00:10
135TRZCIŃSKA Magdalena 231MUFFINKOWE MORSYSZCZECINK-50Muffinkowe Morsy00:00:10
136FALENSKI Rafał 51SZCZECINM-4000:00:10
137JARCZEWSKA Renata 79GOLENIÓWK-5000:00:10
138KARCZEWSKA Magdalena 85SZALONE WILCZYCEPOLICEK-3000:00:10
139KOTARSKA Małgorzata 100NORDIKOWELOVE POLICEPOLICE60+00:00:11
140NOWAK Aneta 165NORDICOWELOVE POLICEPOLICEK-4000:00:11
141PILARSKA Elżbieta 180NORDICOWELOVEPOLICE60+NordicoweLove00:00:11
142PODHAJNA Agnieszka 184SZCZECINK-4000:00:11
143TOMZIK-SWINARSKA Izabela 230NORDINCOWELOVEPOLICE60+NordicoweLove00:00:11
144WOJDAK Żaneta 240POLICEK-3000:00:11
145POSPYCHAŁA Ewa 271K-5000:00:11
146HETMAŃSKA Diana 74BARTOSZEWOK-30LoveLasy00:00:11
147KOŁODZIEJCZYK Justyna 96MUFFINKOWE MORSYSZCZECINK-4000:00:11
148KRASNODĘBSKA Magdalena 102BBL POLICENOWE WARPNOK-4000:00:12
149MUSZKIET Zdzisława 156MUFFINKOWE MORSYSZCZECIN60+00:00:12
150PACEK Małgorzata 170KOMPAS TEAMSZCZECINK-40Kompas Team 100:00:12
151PALUSIŃSKA Agnieszka 172LOVELASYPOLICEK-40LoveLasy00:00:12
152SZYDELSKA Krystyna 219NORDICOWELOVEPOLICE60+00:00:12
153ŚLIWKA Małgorzata 224ŚWINOUJŚCIEK-5000:00:12
154WYPYCH Iwona 247ŚWINOUJŚCIEK-5000:00:12
155JANOWSKA-PASZKOWSKA Joanna 78MUFFINKOWE MORSYSZCZECINK-3000:00:12
156ŁAZOWSKA Edyta 132KOMPAS TEAMSZCZECINK-40Kompas Team 200:00:13
157PABJAN Dorota 169ŚWINOUJŚCIEK-4000:00:13
158BIERNACKA Helena 17NIEZRZESZONAPOLICE60+00:00:13
159ŁEMPKOWSKA Beata 264M-4000:00:13
160DROZDEK Joanna 44KOMPAS TEAMSZCZECINK-40Kompas Team 100:00:13
161KĘSKA-PLĄSEK Małgorzata 93LOVELASYPOLICEK-40LoveLasy00:00:13
162ŁASKAWSKA Mariola 131POLICEK-3000:00:14
163OBARZANEK Bozena 166NIEZRZESZONAPOLICEK-4000:00:14
164ROSIK Joanna 190SAMI SWOISZCZECIN60+00:00:14
165ŚLIWKA Joanna 225ŚWINOUJŚCIEK-4000:00:14
166MACIASZCZYK Zbigniew 135SAMI SWOISZCZECIN60+Sami Swoi00:00:15
167UKLEJA-PADOŁ Ilona 236TANOWOK-3000:00:15
168DEMKOWICZ Edyta 41WEGASWOLINK-5000:00:15
169GROCHOLSKA Agnieszka 64WOLINK-4000:00:15
170GROCHOLSKI Marek 65WOLINM-5000:00:15
171LIPIEC Ewelina 121SZCZECINK-3000:00:15
172MALEK Monika 140SZCZECINK-4000:00:16
173JANICKA - GNAT Karolina 261MIERZYNK-4000:00:16
174DZIEMIDOWICZ Jadwiga 48WOLINK-3000:00:16
175DZIEMIDOWICZ Arkadiusz 49WOLINM-4000:00:16
176KOWERSKA Elżbieta 101POLICEK-5000:00:17
176LOLAS-SZYDŁOWSKA Margarita 126POLICEK-4000:00:17
178NIESCIER Dorota 163POLICEK-4000:00:17
179ZGRAJA Piotr 253ŚWINOUJŚCIEM-5000:00:17
180POLTORAK Ela 262SZCZECINK-40Szalone Kobiety00:00:17
181DUDEK Agnieszka 45BEZRZECZEK-4000:00:17
182SACHARSKA Beata 197SZCZECIN60+00:00:18
183SIKORA Magdalena 203POLICEK-4000:00:18
184TARWID Bożena 227SZCZECINK-5000:00:18
185CEBEREK-PŁOTCZYK Marcelina 28SZCZECIN60+00:00:18
186GEBKA-ZYLA Magdalena 59SZCZECINK-4000:00:18
187MAJCHEREK Paulina 137SZCZECINK-3000:00:19
188STEFANICKI Marek 211WŁÓCZYKIJE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIE60+00:00:19
189SZYLL Renata 222SZCZECINK-3000:00:19
190LIPIŃSKI Karol 3KS POGODNI NORDIKOWCY SZCZECINSZCZECINM-40KS Pogodni Nordikowcy Szczecin00:00:19
191GRYGORCEWICZ Anna 66POLICEK-4000:00:19
192MURAWSKI Sławomir 155ŚWINOUJŚCIEM-4000:00:20
193BRODA Aleksander 25BOLI BOLIPOLICEM-20BOLI BOLI00:00:21
194BRODA Dagmara 26BOLI BOLIPOLICEK-30BOLI BOLI00:00:21
195GRZYBOWSKA Katarzyna 70POLICEK-4000:00:21
196JANOWICZ Renata 77MORSY SIADŁO DOLNESIADŁO DOLNEK-3000:00:21
197DREWS Izabela 43SZCZECINK-3000:00:21
198SKORNIA Krzysztof 21POLICEM-40Azoty00:00:22
199STOMPE Katarzyna 212BERNAUK-3000:00:22
200STOMPE Jörg 213BERNAUM-3000:00:22
201WOLSKA-RAJCHEL Maria 243POLICEK-3000:00:22
202HRYŃCZUK Marta 75POLICEK-3000:00:22
203BETKER Anna 15POLICEK-4000:00:23
204ROSNER Bożena 193ALS SZCZECINSZCZECIN60+00:00:24
205STANISZEWSKA Izabela 209SIADŁO DOLNEK-4000:00:24
206SZYKOŁOWSKA Ewa 221POLICEK-4000:00:24
207WOLNA Dorota 242SZCZECINK-3000:00:24
208BIESAGA Piotr 18ALS SZCZECINSZCZECINM-5000:00:25
209FIGIEL Danuta 52ALS SZCZECINSZCZECIN60+00:00:25
210RIEDEL Magdalena 188MORSY SIADŁO DOLNEKOŁBASKOWOK-4000:00:26
211SOSNOWSKA Patrycja 206SZCZECINK-2000:00:26
212SOSNOWSKA Aneta 207SZCZECINK-4000:00:27
213MARCHIEL Lenka 146SZCZECINK-5000:00:37
214KAŻMIERSKI Andrzej 91SZCZECINM-5000:00:37
215SEŃ Agata 201SZCZECINK-3000:02:18
216SUSZCZEWSKA Bogumiła 215WALKING WARRIORSPRZECŁAW60+00:04:02
217MIKLAS Aleksandra 151WALKING WARRIORSPRZECŁAWK-30Walking Warriors00:04:05
218GURGACZ Gabriela 71WALKING WARRIORSBEZRZECZEK-40Walking Warriors00:04:09
219WUJDA Anna 246DĘBNOK-4000:08:35
220PIEKARSKA Katarzyna 177DĘBNOK-3000:08:36
Znaleziono 220 wynik(ów)