VII MARSZ MIKOŁAJKOWY
IX Bieg Mikołajkowy
Organizator : Stowarzyszenie BiegamBoLubię Team Police
Data : 2021-12-05
Miejsce : Police
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 272
Wystartowało : 220
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 219
Na trasie : 1
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Czas startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1MASŁYK Małgorzata 5PYRZYCEK-501K 2Szybcy i gniewni z Zach Pom00:00:0000:32:54.2500:32:54.60 6:349,1
2KARPIENIA Ewa 89SZCZECINK-502K 7Ekspedycja Nordic Team Szczecin 200:00:0200:34:44.9000:34:47.45+00:01:526:568,6
3OLEJNIK Marzena 167SZCZECINK-503K 1700:00:0300:38:00.3500:38:04.00+00:05:097:367,9
4JARCZEWSKA Renata 79GOLENIÓWK-504K 1800:00:1000:38:52.4000:39:02.75+00:06:087:467,7
5ŻOŁNO Magdalena 258GORZÓW WIELKOPOLSKIK-505K 20Ekspedycja Nordic Team Szczecin 300:00:0300:39:12.4500:39:15.70+00:06:217:507,7
6MARCHIEL Lenka 146SZCZECINK-506K 2400:00:3700:39:08.5500:39:46.45+00:06:517:497,7
7PIĄTKIEWICZ Grażyna 176EKSPEDYCJATRZEBIEŻK-507K 28Ekspedycja Nordic Team Szczecin 300:00:0800:40:34.6000:40:43.00+00:07:488:067,4
8NARUK Regina 160WOLINK-508K 31Szalone Kobiety00:00:0400:41:03.1000:41:07.40+00:08:128:127,3
9BARYŁA Dorota 11WOLINK-509K 32Szalone Kobiety00:00:0400:41:20.4500:41:24.85+00:08:308:167,3
10SIELICKA Agnieszka 202SZCZECINK-5010K 3800:00:0900:42:15.3000:42:25.05+00:09:308:277,1
11SŁABOSZEWSKA Elżbieta 204KS POGODNI NORDIKOWCYSZCZECINK-5011K 39KS Pogodni Nordikowcy Szczecin00:00:0400:42:22.8500:42:27.30+00:09:328:287,1
12MALINOWSKA Marzena 142POLICEK-5012K 4700:00:0400:43:10.5500:43:14.55+00:10:198:386,9
13DEMKOWICZ Edyta 41WEGASWOLINK-5013K 5200:00:1500:43:34.3000:43:49.70+00:10:558:426,9
14KUDERSKA Iwona 107KPP POLICEPOLICEK-5014K 5600:00:0300:43:58.4000:44:02.25+00:11:078:476,8
15JASTRZĄB Joanna 80MIĘDZYWODZIEK-5015K 6200:00:0700:44:01.0500:44:08.95+00:11:148:486,8
16WOŹNIEWSKA Grażyna 244POLICEK-5016K 64AktywnySplot00:00:0900:44:02.7000:44:11.90+00:11:178:486,8
17BASZURO Krystyna 12SZCZECINK-5017K 6700:00:0700:44:10.6500:44:18.00+00:11:238:506,8
18KACPERSKA Katarzyna 84SZCZECINK-5018K 7600:00:0500:45:03.0000:45:08.45+00:12:139:006,7
19CIEŚLAK Helena 38LEGENDARY POWER SZEWCGRYFINOK-5019K 8300:00:0700:45:58.4500:46:06.05+00:13:119:116,5
20JUDKIEWICZ Halina 82WOLINK-5020K 88Szalone Kobiety00:00:0400:46:27.7000:46:32.55+00:13:379:176,5
21TRZCIŃSKA Magdalena 231MUFFINKOWE MORSYSZCZECINK-5021K 97Muffinkowe Morsy00:00:1000:48:00.8500:48:11.00+00:15:169:366,3
22WNUK Wanda 239POLCEK-5022K 100KPP Police00:00:0400:48:58.2000:49:02.50+00:16:079:476,1
23PIOŁUNOWICZ Jolanta 182POLICEK-5023K 10400:00:0500:49:06.4000:49:11.50+00:16:169:496,1
24WYPYCH Iwona 247ŚWINOUJŚCIEK-5024K 10800:00:1200:49:03.7500:49:16.35+00:16:219:486,1
25ŚLIWKA Małgorzata 224ŚWINOUJŚCIEK-5025K 11300:00:1200:49:34.0500:49:46.90+00:16:529:546,1
26SOŁTYS Iwona -Franka 205DOBRAK-5026K 11700:00:0000:50:13.0000:50:13.00+00:17:1810:026,0
26GÓRSKA Dorota 62BEZRZECZEK-5026K 11700:00:0000:50:13.0000:50:13.00+00:17:1810:026,0
28POSPYCHAŁA Ewa 271K-5028K 12900:00:1100:50:30.7500:50:41.80+00:17:4710:065,9
29KOWERSKA Elżbieta 101POLICEK-5029K 13400:00:1700:52:08.3500:52:25.70+00:19:3110:255,8
30ROSIŃSKA Grażyna 192TANOWOK-5030K 15300:00:0900:55:10.6500:55:20.30+00:22:2511:025,4
31RÓŻAŃSKA Beata 194POLICEK-5031K 15800:00:1000:55:56.1500:56:06.45+00:23:1111:115,4
32TARWID Bożena 227SZCZECINK-5032K 16900:00:1801:02:19.6501:02:37.80+00:29:4312:274,8
Znaleziono 32 wynik(ów)