VII MARSZ MIKOŁAJKOWY
IX Bieg Mikołajkowy
Organizator : Stowarzyszenie BiegamBoLubię Team Police
Data : 2021-12-05
Miejsce : Police
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 272
Wystartowało : 220
Nie ukończyło : 1
Ukończyło : 219
Na trasie : 1
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MDrużyna 1Czas startuCzas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1DOŁĘGOWSKI Marek 2GMINA WOLINKOŁCZEWOM-501M 1Szybcy i gniewni z Zach Pom00:00:0000:30:27.0500:30:27.60 6:059,9
2MAJKA Dariusz 138BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM-301M 200:00:0100:30:41.5000:30:42.65+00:00:156:089,8
3NAKONIECZNY Grzegorz 159EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECINM-401M 3Ekspedycja Nordic Team Szczecin 100:00:0100:32:05.7500:32:07.05+00:01:396:259,4
4CHOJNACKI Paweł 31EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINSZCZECIN-MIERZYNM-502M 4Ekspedycja Nordic Team Szczecin 100:00:0000:32:25.4500:32:25.80+00:01:586:299,3
5HAWRYLAK Marcin 73BIEG KORCZAKASZCZECINM-503M 5Bieg Korczaka00:00:0100:33:24.8000:33:26.50+00:02:586:409,0
6LUDWICZAK Dariusz 129EKSPEDYCJA NORDIC TEAMSZCZECINM-504M 6Ekspedycja Nordic Team Szczecin 100:00:0100:33:30.5500:33:32.50+00:03:046:429,0
7GŁADZIK Aleksander 60KOMPAS TEAMSZCZECINM-302M 7Kompas Team 200:00:0100:33:31.1500:33:32.80+00:03:056:429,0
8ZDANUK Artur 251EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINPRZĘSOCINM-505M 8Ekspedycja Nordic Team Szczecin 200:00:0200:33:56.7000:33:59.25+00:03:316:478,8
9MARCINIAK Tomasz 147SZCZECINM-303M 900:00:0300:35:32.3500:35:35.70+00:05:087:068,4
10BASZURO Marcin 13SZCZECINM-304M 1000:00:0300:35:57.3500:36:01.25+00:05:337:118,3
11LASZKIEWICZ Waldemar 112KRZYWICEM-506M 1100:00:0200:36:09.8500:36:12.30+00:05:447:138,3
12KUBIK Krystian 106GRYFICKA SIŁA BIEGOWAGRYFICEM-201M 1200:00:0200:36:29.9500:36:32.35+00:06:047:178,2
13KAROLAK Andrzej 88TRZEBIATÓW60+2M 1300:00:0100:37:08.9000:37:10.30+00:06:427:258,1
14LEDZION Robert 115SZCZECINM-507M 1400:00:0300:37:52.1500:37:55.40+00:07:277:347,9
15LENER Sławomir 116SZCZECIN60+3M 1500:00:0100:38:10.0500:38:12.00+00:07:447:387,9
16ŁEMPKOWSKI Janusz 263M-402M 1600:00:0500:38:34.5000:38:40.25+00:08:127:427,8
17ZAJĄC Maciej 248BIEGACZE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIEM-305M 1700:00:0600:39:09.0000:39:15.00+00:08:477:497,7
18PARCHIMOWICZ Janusz 173SZCZECIN60+5M 1800:00:0000:41:23.0500:41:23.80+00:10:568:167,2
19CETERA Janusz 29EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECINDZIWNÓWEK60+6M 19Ekspedycja Nordic Team Szczecin 300:00:0300:42:01.8500:42:05.40+00:11:378:247,1
20NIEZGODA Adam 164KOMPAS TEAMPOLICEM-403M 20Kompas Team 200:00:0700:43:03.7000:43:11.30+00:12:438:367,0
21PANAS Tomasz 26560+8M 2100:00:0600:43:06.3500:43:12.95+00:12:458:377,0
22GROCHOLSKI Marek 65WOLINM-508M 2200:00:1500:43:34.4500:43:49.70+00:13:228:426,9
23DZIEMIDOWICZ Arkadiusz 49WOLINM-404M 2300:00:1600:43:33.5500:43:50.00+00:13:228:426,9
24BURZYCH Ireneusz 27STOWARZYSZENIE WODNE LEŃ POLICEPOLICE60+11M 2400:00:0500:43:54.1000:43:59.55+00:13:318:466,8
25KAŻMIERSKI Andrzej 91SZCZECINM-509M 2500:00:3700:43:44.4000:44:21.45+00:13:538:446,9
26BIESAGA Piotr 18ALS SZCZECINSZCZECINM-5010M 2600:00:2500:44:02.3000:44:27.95+00:14:008:486,8
27SKORNIA Krzysztof 21POLICEM-405M 27Azoty00:00:2200:44:57.8000:45:20.40+00:14:528:596,7
28CIEŚLAK Adam 37LEGENDARY POWER SZEWCGRYFINOM-5011M 2800:00:0800:45:57.6500:46:06.45+00:15:389:116,5
29RYBCZYK Paweł 196KOMPAS TEAMTRZEBIEŻM-5012M 29Kompas Team 100:00:0800:46:03.6500:46:12.20+00:15:449:126,5
30LIPIŃSKI Karol 3KS POGODNI NORDIKOWCY SZCZECINSZCZECINM-406M 30KS Pogodni Nordikowcy Szczecin00:00:1900:46:06.1500:46:25.25+00:15:579:136,5
31FALENSKI Rafał 51SZCZECINM-407M 3100:00:1000:46:46.2500:46:56.95+00:16:299:216,4
32TRZCIŃSKI Piotr 232MUFFINKOWE MORSYSZCZECINM-5013M 32Muffinkowe Morsy00:00:0900:48:01.8000:48:10.90+00:17:439:366,2
33PIOŁUNOWICZ Kacper 181POLICEM-202M 3300:00:0400:49:07.0000:49:11.75+00:18:449:496,1
34MACIASZCZYK Zbigniew 135SAMI SWOISZCZECIN60+19M 34Sami Swoi00:00:1500:48:59.2000:49:14.20+00:18:469:476,1
35BINDER Zbigniew 20KS ŻYRAFYPOLICE60+21M 3500:00:0500:49:35.4000:49:40.80+00:19:139:556,1
36ZGRAJA Piotr 253ŚWINOUJŚCIEM-5014M 3600:00:1700:49:29.0000:49:46.75+00:19:199:536,1
37STEFANICKI Marek 211WŁÓCZYKIJE ŚWINOUJŚCIEŚWINOUJŚCIE60+23M 3700:00:1900:49:27.6500:49:46.90+00:19:199:536,1
38LEWAK Arkadiusz 118LEWACZKI TEAMSZCZECINM-408M 3800:00:0900:50:25.2500:50:35.20+00:20:0710:056,0
39ŁEMPKOWSKA Beata 264M-409M 3900:00:1300:52:34.2000:52:47.95+00:22:2010:305,7
40NIEDŹWIECKI Paweł 162PRZĘSOCINM-4010M 4000:00:0500:52:52.7500:52:58.55+00:22:3010:345,7
41MURAWSKI Sławomir 155ŚWINOUJŚCIEM-4011M 4100:00:2000:52:53.4000:53:14.15+00:22:4610:345,7
42STOMPE Jörg 213BERNAUM-306M 4200:00:2200:53:58.0500:54:20.20+00:23:5210:475,6
43FRĄCKIEWICZ Piotr 54POLICEM-4012M 4300:00:0000:54:35.3000:54:35.30+00:24:0710:555,5
44BRODA Aleksander 25BOLI BOLIPOLICEM-203M 44BOLI BOLI00:00:2100:55:15.1500:55:36.25+00:25:0811:035,4
45MAĆKOWIAK Radosław 268POLICEM-4013M 4500:00:0000:55:55.0000:55:55.00+00:25:2711:115,4
46BARYŁA Piotr 10WOLINM-5015M 46Szalone Kobiety00:00:0500:57:08.9000:57:14.50+00:26:4611:255,3
Znaleziono 46 wynik(ów)