VII METROPOLIA BYDGOSZCZ MARATON MTB - 50 KM
Organizator : Rowerowa Brzoza
Data : 2015-05-24
Miejsce : Bydgoszcz
Dystans : 50 km
Zgłoszonych : 244
Wystartowało : 220
Nie ukończyło : 9
Ukończyło : 211
Na trasie : 9
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 32km | 39.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3 | K4 | M4 | M5 | M6 | Drużynowa
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacji open, pierwsze 20 miejsc wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu32km39.5kmCzas
netto
50km
Czas
brutto
50km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1BANACH Bartosz 1Hotel Cztery BrzozyGDANSKM21 000:00:0200:56:4801:17:2501:41:4801:41:50 2:0229,5
2EBERTOWSKI Przemysław 245KING OSCAR HOTE MISTRALGNIEWINOM31 000:00:0200:59:0701:20:3301:44:3201:44:34+00:02:442:0528,7
3RZESZUTEK Piotr 13Hotel Cztery BrzozySIERAKOWICEM11 000:00:0200:59:0601:20:2901:44:3701:44:39+00:02:492:0528,7
4DERHELD Łukasz 195TREK HONDA GDYNIAGDYNIAM22 000:00:0300:59:0701:20:3201:44:3801:44:41+00:02:502:0528,7
5STALMIERSKI Piotr 2Rowerowa BrzozaBYDGOSZCZM51 000:00:0200:59:0501:20:3201:44:4401:44:46+00:02:562:0528,6
6POLUS Piotr 233BYDGOSZCZM23 000:00:0600:59:0501:20:2401:44:4201:44:48+00:02:542:0528,7
7SZTURO Rafał 5TTC Bull Racing TeamLUBICZM32 000:00:0300:59:0501:20:3101:44:5301:44:56+00:03:052:0528,6
8MODERHAK Mateusz 199TREK HONDA GDYNIAGDYNIAM33 000:00:0400:59:0501:20:2801:44:5301:44:57+00:03:052:0528,6
9RÓŻAŃSKI Michał 7BCT GdyniaMŁAWA/GDAŃSKM24 000:00:0100:59:0901:20:3401:44:5801:44:59+00:03:102:0528,6
10ZDANOWICZ Mateusz 16Hotel Cztery BrzozyCZŁUCHÓWM25 000:00:0200:59:0701:20:3601:45:2201:45:24+00:03:342:0628,5
11FARION Paweł 4rowertour.comBYDGOSZCZM26 000:00:0400:59:0701:20:3101:45:2201:45:26+00:03:342:0628,5
12GUŻ Adrzej 26Hotel Cztery BrzozyGDAŃSKM34 000:00:0401:00:1701:22:1001:46:4301:46:47+00:04:552:0828,1
13SIEDLECKI Maciej 196TREK HONDA GDYNIAGDYNIAM27 000:00:0501:00:1501:22:0801:47:3601:47:41+00:05:482:0927,9
14WADELSKI Maciej 201AZS WSG BydgoszczBYDGOSZCZM28 000:00:1100:58:5901:21:0901:48:0601:48:17+00:06:182:0927,8
15WIŚNIEWSKI Przemysław 232TTC Bull Racing TeamTORUŃM29 000:00:0701:02:1501:24:1201:49:3801:49:45+00:07:502:1127,4
16LEWANDOWSKI Mateusz 9Activextreme Grupa Amazis Bike TeamŚCIBORZEM210 000:00:0601:02:2301:24:1401:50:0501:50:11+00:08:172:1227,3
16JUCHNIEWICZ Tomasz 235RETRO ROWERY DUDA TEAMGDYNIAM211 000:00:0601:02:1501:24:1801:50:0501:50:11+00:08:172:1227,3
18BORUCKI Mateusz 39WROCŁAW M212 000:01:2301:10:3701:48:5901:50:22+00:07:112:1027,5
19KLINIEWSKI Maciej 23rowertour.comBYDGOSZCZM12 000:00:0401:00:0701:22:1101:50:5401:50:58+00:09:062:1327,1
20BRUNKE Leszek 14Hotel Cztery BrzozyGDAŃSKM41 000:00:0201:02:2201:24:4301:51:2001:51:22+00:09:322:1326,9
21TYSZKIEWICZ Łukasz 191GDAŃSKM42 000:00:1401:02:0701:24:5201:51:3801:51:52+00:09:502:1326,9
22NAJDROWSKI Rafał 106Wheel BrothersGRUDZIADZM43 000:00:0801:02:1501:24:4301:52:0701:52:15+00:10:192:1426,8
23JACKOWSKI Andrzej 72Cellfast MTB Bike TeamSTARA ŁUBIANKAM52 000:00:0901:02:1601:24:4201:52:1101:52:20+00:10:232:1426,7
24WRÓBEL Andrzej 198TREK HONDA GDYNIAGDYNIAM213 000:00:0601:03:5301:26:5801:52:4801:52:54+00:11:002:1526,6
25ZIELIŃSKI Tomasz 179TORUŃM44 000:01:0601:18:0801:53:3601:54:42+00:11:482:1626,4
26BARAŃSKI Przemysław 19Rowerowa BrzozaBYDGOSZCZM35 000:00:0701:03:5401:26:5601:53:3801:53:45+00:11:502:1626,4
27JURCZAK Piotr 11AZS WSG BydgoszczGRUDZIĄDZM214 000:00:0601:03:5501:26:5701:53:5801:54:04+00:12:102:1626,3
28WITOŃSKI Bartosz 8AMSports.pl Bydgoszcz BYDGOSZCZM215 000:00:0401:03:5901:27:0601:54:2201:54:26+00:12:342:1726,2
29TYBURSKI Paweł 168FitSerwis MTB TEAMBYDGOSZCZM36 000:00:1401:04:3001:28:2501:55:0001:55:14+00:13:122:1826,1
30SMOLIŃSKI Artur 148Sport Serwis T.Miklas BydgoszczBYDGOSZCZM37 000:00:0401:04:5301:28:3401:55:1001:55:14+00:13:222:1826,0
31NAPOLSKI Wojciech 107GOLUB-DOBRZYŃM38 000:00:1701:04:4201:28:2301:55:3101:55:48+00:13:432:1826,0
32GOŁĘBICKI Paweł 241GDAŃSKM39 000:00:1001:28:2801:55:3301:55:43+00:13:452:1826,0
33STAWIARZ Tomasz 226BIKE TEAM CZŁUCHÓWCZŁUCHÓWM216 000:00:2001:04:3701:28:2101:55:4101:56:01+00:13:532:1825,9
34LUTOBORSKI Adam 10BIKEBOYS CADMARIO TEAMBYDGOSZCZM45 000:00:0501:04:3701:28:3701:55:5201:55:57+00:14:042:1925,9
35DOBROWOLSKI Wojciech 18BIKEBOYS CADMARIO TEAMBYDGOSZCZM53 000:00:0501:04:3901:28:3201:55:5401:55:59+00:14:062:1925,9
36DŁUGOSZ Andrzej 53GDAŃSKM310 000:00:3401:05:0401:28:4501:55:5901:56:33+00:14:112:1925,9
37GAWIŃSKI Michał 65FitSerwis MTB TEAM BYDGOSZCZM46 000:00:1401:04:4401:28:2601:56:1701:56:31+00:14:292:1925,8
38SUŚ Arkadiusz 159Bydzia Power Bike TeamBYDGOSZCZM311 000:00:3901:04:5701:28:3101:56:2001:56:59+00:14:322:1925,8
39OLSZEWSKI Adam 110GDYNIAM47 000:00:1201:05:2401:29:0601:56:4601:56:58+00:14:582:2025,7
40SKIBA Paweł 238JUSZKOWOM312 000:00:0901:05:2801:29:0801:56:5401:57:03+00:15:062:2025,7
41TORZEWSKI Jacek 167AMSports.pl BydgoszczBYDGOSZCZM48 000:00:0801:04:5101:28:3101:57:3801:57:46+00:15:502:2125,5
42PRZEKOP Michał 237BLISKA TEAMSUWAŁKIM13 000:00:0601:02:0801:29:1901:57:4601:57:52+00:15:582:2125,5
43WEBER Marek 172Wheel BrothersGRUDZIĄDZM313 000:00:1401:05:2101:28:5901:58:2201:58:36+00:16:342:2225,3
44LEWICKI Łukasz 223KKS MASTERS BRODNICABRODNICAM314 000:00:0801:05:2701:29:3201:58:3901:58:47+00:16:512:2225,3
45SIEWRUK Krzysztof 144BIKEBOYS CADMARIO TEAMBYDGOSZCZM315 000:00:3501:07:0301:31:3001:58:5701:59:32+00:17:092:2225,2
46DANA Przemysław 24AZS WSG BydgoszczGRUDZIĄDZM49 000:00:0701:02:1901:32:0501:59:0901:59:16+00:17:212:2225,2
47SUCHOMSKI Marcin 158KLUB KOLARSKI-WDA ŚWIECIESULNOWOM316 000:00:2001:06:4901:31:2001:59:1401:59:34+00:17:262:2325,2
48STAWICKI Łukasz 154FitSerwis MTB TEAMBYDGOSZCZM317 000:00:1301:06:5701:31:2901:59:2001:59:33+00:17:322:2325,1
48JANICKI Rafał 74BYDGOSZCZM318 000:00:1201:07:2701:31:5401:59:2001:59:32+00:17:322:2325,1
50MRÓZ Krzysztof 104Cyklo KwidzynKWIDZYNM319 000:00:1001:07:3001:31:5601:59:3501:59:45+00:17:472:2325,1
51MAŃCZAK Adam 189Wheel BrothersGRUDZIĄDZM410 000:00:1501:05:2301:29:4501:59:5202:00:07+00:18:042:2325,0
52ORŁOWICZ Grzegorz 220CTbike.plŚWIECIEM320 000:00:4701:07:2201:32:1202:00:2902:01:16+00:18:412:2424,9
53BRUDNICKI Dawid 244Google Pro Active EyewearKOZIEGŁOWYM217 000:00:0901:07:2901:32:3102:01:1102:01:20+00:19:232:2524,8
54PROŚCIŃSKI Jarosław 125Sport Serwis T.Miklas BydgoszczBYDGOSZCZM411 000:00:1301:07:2401:32:4502:01:5202:02:05+00:20:042:2624,6
55GÓRA Paweł 67Nie dotyczyCHEŁMNO M321 000:00:4801:09:3201:34:0202:02:2202:03:10+00:20:342:2624,5
56KRUSZYŃSKI Kamil 88TTC Bull Racing TeamTORUŃM322 000:00:3701:09:1801:34:0202:02:3302:03:10+00:20:452:2724,5
57KUCZYŃSKI Robert 93Cellfast MTB Bike TeamPIŁAM412 000:00:3001:07:3801:33:2702:02:4002:03:10+00:20:522:2724,5
58STĘPIEŃ Bogdan 156PKTK LuxtorpedyNOWY DWÓRM323 000:00:2801:08:2201:34:2102:02:4502:03:13+00:20:572:2724,4
59BUCZAK Przemek 236TTC Bull Racing TeamKROBIAM324 000:00:2101:08:5101:34:2102:02:5002:03:11+00:21:022:2724,4
60MANTYCKI Paweł 101BIKEBOYS CADMARIO TEAMBYDGOSZCZM325 000:00:2101:07:2001:32:3602:02:5602:03:17+00:21:082:2724,4
61FRANCZAK Rafał 210HAPPY RENTBYDGOSZCZM413 000:00:1901:08:5101:34:2202:02:5702:03:16+00:21:092:2724,4
62LEWANDOWSKI Andrzej 94Diablo-TeamPOTULICEM54 000:00:3301:09:1901:34:2002:03:3702:04:10+00:21:492:2824,3
63BAUMGART Adam 34Rowerowa BrzozaBYDGOSZCZM414 000:00:5001:09:1301:34:1902:03:5202:04:42+00:22:042:2824,2
64WNUK Sławomir 228CELLFAST MTB BIKE TEAMPIŁAM326 000:00:3001:09:2101:34:2202:04:0902:04:39+00:22:212:2824,2
65SIKORSKI Maciej 145BTDGOSZCZM327 000:00:3001:08:4101:34:1902:04:1002:04:40+00:22:222:2924,2
66SEKRECKI Adam 140Rowerowa BrzozaBYDGOSZCZM415 000:00:1801:07:5201:33:4802:04:2202:04:40+00:22:342:2924,1
67MUZYCZYK Adam 209GDYNIAM416 000:00:2701:09:5001:35:0902:05:0102:05:28+00:23:132:3024,0
68SIERBIN Adam 213WKTR WałczWAŁCZM328 000:00:1101:35:1802:05:0402:05:15+00:23:162:3024,0
69SOPOLIŃSKI Wojciech 151SISUBYDGOSZCZM417 000:00:1601:08:5701:34:4802:05:1402:05:30+00:23:262:3024,0
70NEUMANN Jerzy 194Fogt BikesSWARZĘDZM61 000:00:2001:10:0501:35:3902:05:2002:05:40+00:23:322:3023,9
71JASIŃSKI Arkadiusz 77device.plBYDGOSZCZM329 000:00:3701:11:1401:36:2102:06:0402:06:41+00:24:162:3123,8
72SOBIERAJ Krzysztof 25TTC Bull Racing TeamTORUŃM55 000:00:3401:09:2401:35:1502:06:1202:06:46+00:24:242:3123,8
73TYSZECKI Krzysztof 227Mustang PasłękPASŁĘKM418 000:00:2901:09:3701:36:0702:06:2002:06:49+00:24:322:3123,7
74WAŚKIEWICZ Jarosław 239SRALPE POLSKAGDAŃSKM330 000:00:0601:09:4701:34:5802:06:2702:06:33+00:24:392:3123,7
75ROMANOWSKI Mateusz 134STARE POLEM218 000:00:5601:10:4301:36:4002:06:3602:07:32+00:24:482:3123,7
76KASIERSKI Przemysław 81FitSerwis MTB TEAM BYDGOSZCZM331 000:00:3401:08:3701:36:2502:07:2202:07:56+00:25:342:3223,6
77IWASZKO Łukasz 211BIKEBOYS CADMARIO TEAMBYDGOSZCZM332 000:00:2601:09:3001:36:0702:07:3002:07:56+00:25:422:3323,5
78PIEKARSKI Marek 121SISU TEAM - KURKUMA BYDGOSZCZBYDGOSZCZM419 000:00:1001:11:0201:37:5302:07:3102:07:41+00:25:432:3323,5
79PYSZORA Ireneusz 129Cyklo KwidzynGRUDZIĄDZM420 000:00:1901:11:1901:37:4302:07:4602:08:05+00:25:582:3323,5
80JURCZAK Paweł 183AZS WSG BydgoszczBYDGOSZCZM219 000:00:1801:11:3601:37:4502:08:4902:09:07+00:27:012:3423,3
80ŻUCHLIŃSKI Adam 240GDYNIAM56 000:00:2501:11:2601:38:0502:08:4902:09:14+00:27:012:3423,3
82STEĆ Roman 155TRZECIEWNICAM421 000:00:1001:11:0801:38:2202:09:0702:09:17+00:27:192:3423,2
83SOBOLEWSKI Sławomir 149BYDGOSZCZM333 000:00:4201:11:1401:38:0002:09:1702:09:59+00:27:292:3523,2
83ZIELIŃSKI Łukasz 177BOŻENKOWOM220 000:00:4001:13:1501:39:3002:09:1702:09:57+00:27:292:3523,2
85SZKUTA Jarek 160100% witaminy CBYDGOSZCZM334 000:00:2601:11:1301:38:0602:09:3002:09:56+00:27:422:3523,2
86KALICH Andrzej 78RYPINM335 000:00:1601:11:3601:38:1402:09:3202:09:48+00:27:442:3523,2
87HOPPE Tomasz 190Bydzia Power Bike TeamBYDGOSZCZM336 000:00:3901:12:2901:42:1402:09:5702:10:36+00:28:092:3523,1
88BIELIŃSKI Bogumił 35BIKEBOYS CADMARIO TEAMBYDGOSZCZM337 000:00:2401:11:3101:38:5202:10:1302:10:37+00:28:252:3623,0
89OSMAŁEK Bartłomiej 114MITUTOYO DEMA PWR TEAMBYDGOSZCZM14 000:00:2201:12:4301:39:3402:10:1402:10:36+00:28:262:3623,0
90PIOTROWSKI Krzysztof 123PKTK LuxtorpedyBYDGOSZCZM338 000:00:5801:12:4401:39:5902:11:2802:12:26+00:29:402:3722,8
90PELICHOWSKI Damian 119BEJBOL Team PiłaPIŁAM339 000:00:4201:13:3001:40:4602:11:2802:12:10+00:29:402:3722,8
92ZUPA Wojciech 181SISU-OWB TeamBYDGOSZCZM57 000:00:3601:12:2701:39:4902:11:3402:12:10+00:29:462:3722,8
93SZULC Wojciech 163Kurkuma-Sisu TeamBYDGOSZCZM422 000:00:1801:12:4701:40:0802:11:5402:12:12+00:30:062:3822,7
94DORSCH Dariusz 55BYDGOSZCZM423 000:00:2001:13:3701:41:1602:12:1502:12:35+00:30:272:3822,7
95LESZCZYŃSKI Kazimierz 15Rowerowa BrzozaBYDGOSZCZM62 000:00:2701:13:5401:41:0802:12:4602:13:13+00:30:582:3922,6
96SZMOŃ Mirosław 161Rowerowa BrzozaBYDGOSZCZM63 000:01:0701:14:1501:42:0902:12:4702:13:54+00:30:592:3922,6
97JOACHIMIAK Dariusz 205BYDGOSZCZM221 000:00:4501:12:2101:39:4302:13:0502:13:50+00:31:172:3922,5
98TIOLURSKI Wiesław 250ZŁOTÓWM58 000:00:0901:14:1101:41:2502:13:1502:13:24+00:31:272:3922,5
98SAGANOWSKI Marcin 138NOWA WIEŚ WIELKAM340 000:00:3801:14:4601:42:5102:13:1502:13:53+00:31:272:3922,5
100KONWIŃSKI Michał 85Street Workout Solec Kujawski SOLEC KUJAWSKIM222 000:00:5001:13:3301:40:4702:13:3802:14:28+00:31:502:4022,4
101KLEKOWSKI Adrian 214Cyklo KwidzynKWIDZYNM223 000:00:5601:13:3801:42:3002:14:0702:15:03+00:32:192:4022,4
102GOZIMIRSKI Adam 66MASAZNATELEFON.PLBYDGOSZCZM341 000:00:1701:14:0401:42:1102:14:4802:15:05+00:33:002:4122,3
103NADOLSKI Bartosz 105GOLUB-DOBRZYŃM15 000:00:4301:14:2801:42:2802:14:5902:15:42+00:33:112:4122,2
104BIELOWICZ Marek 243GDYNIAM342 000:01:0601:17:0101:44:1602:15:3402:16:40+00:33:462:4222,1
105BARTOSZEWICZ Maciej 33BYDGOSZCZM224 000:00:3201:14:5401:42:5302:15:4802:16:20+00:34:002:4222,1
106PAŁASZYŃSKI Jacek 117Konwektor teamLIPNOM343 000:01:0301:15:5401:44:1902:16:0002:17:03+00:34:122:4322,1
107FALKOWSKI Michał 58MALBORKM344 000:00:5701:15:3301:43:4602:16:0102:16:58+00:34:132:4322,1
108KOMOROWSKI Andrzej 84INOWROCŁAWM424 000:00:4201:17:2601:44:4102:16:2202:17:04+00:34:342:4322,0
109OLSZEWSKI Patryk 111BYDGOSZCZM345 000:00:2901:16:1901:44:5102:16:3002:16:59+00:34:422:4322,0
110FARION Piotr 59DECATHLON FORDONBYDGOSZCZM225 000:01:1101:15:4101:44:1702:17:4802:18:59+00:36:002:4521,8
111TĘCZA Artur 186SOLEC KUJAWSKIM346 000:00:4301:15:0001:44:3102:17:5702:18:40+00:36:092:4521,7
112ŁOBODA Piotr 98JW 1515BYDGOSZ CZYM347 000:01:0201:16:1601:45:1702:18:0102:19:03+00:36:132:4521,7
113KOŚMIEJA Marcin 248TKKF Kolejarz BydgoszczBYDGOSZCZM348 000:01:1801:17:5001:44:4002:18:4802:20:06+00:37:002:4621,6
114WEBER Emanuel 171Funbike-TSSA-Cycloholics-Centrumrowerowe.plTORUŃM425 000:00:4301:15:5201:44:0102:19:1702:20:00+00:37:292:4721,5
115KUCZEWSKI Mateusz 200KRUSZYN KRAJEŃSKIM349 000:00:5901:16:4801:45:2602:19:3602:20:35+00:37:482:4721,5
116RUTKOWSKI Tomasz 136BYDGOSZCZM426 000:01:1301:16:0101:44:3902:19:5902:21:12+00:38:112:4721,4
117BINIAKOWSKI Janusz 36BYDGOSZCZM350 000:00:4901:18:1101:47:2002:20:2002:21:09+00:38:322:4821,4
118DZIEDZIC Grzegorz 57GRUDZIĄDZM226 000:01:1201:19:5701:48:0302:20:3502:21:47+00:38:472:4821,3
119DEPTUŁA Krzysztof 52GDAŃSKM351 000:00:3201:18:3501:48:4302:20:3702:21:09+00:38:492:4821,3
120LICA Krzysztof 96SISU OWB TEAMBYDGOSZCZM59 000:00:3801:16:1101:45:2502:20:4602:21:24+00:38:582:4821,3
121PODGÓRSKI Adam 124RYPINM352 000:00:1701:15:2701:45:2902:20:5202:21:09+00:39:042:4921,3
121RATAJCZAK Paweł 132KORONOWOM227 000:00:4101:18:1901:48:1202:20:5202:21:33+00:39:042:4921,3
123SUCHARSKI Rafał 157BYDGOSZCZM228 000:01:0401:18:2801:48:0902:21:3702:22:41+00:39:492:4921,2
124RAJKOWSKI Michał 184BYDGOSZCZM427 000:00:3101:21:1401:50:1302:22:2002:22:51+00:40:322:5021,1
125KOPER Michał 86CTbike.plBYDGOSZCZM229 000:01:1001:20:4701:50:1102:22:2202:23:32+00:40:342:5021,1
126TAFELSKI Przemysław 206GDAŃSKM353 000:00:5001:19:0301:49:4702:23:1002:24:00+00:41:222:5121,0
127SKWARCZAK Mariusz 147Thorn+FITGDYNIAM230 000:00:5501:20:3001:51:1702:24:2502:25:20+00:42:372:5320,8
128JAŃCZAK Wiesław 192BYDGOSZCZM510 000:00:5401:20:5801:50:3002:24:4002:25:34+00:42:522:5320,7
129MARKOWSKI Jarosław 224ZŁOTÓWM428 000:00:2201:19:3701:50:4802:25:0402:25:26+00:43:162:5420,7
130KABAŃSKI Adam 212GRUDZIĄDZM16 000:00:4901:21:2801:51:3802:25:4102:26:30+00:43:532:5420,6
131KOWALEWSKI Wojciech 87BYDGOSZCZM429 000:00:4801:22:4601:52:5402:26:3602:27:24+00:44:482:5520,5
132SILARSKI Łukasz 222CTbike.plŚWIECIEM430 000:01:0101:21:1501:51:4302:26:4202:27:43+00:44:542:5620,4
133BORKOWSKI Robert 230Cyklo KwidzynKWIDZYNM431 000:00:3201:21:4501:51:4602:26:5102:27:23+00:45:032:5620,4
134PACHOLCZYK Damian 115Decathlon FordonNIEMCZM231 000:01:1101:17:4801:47:3802:27:0102:28:12+00:45:132:5620,4
135CZARNECKI Paweł 193TRIODENTAL.PL TCZEWGDAŃSKM354 000:00:2601:21:2701:51:4802:27:1702:27:43+00:45:292:5620,4
136FUKSIEWICZ Michał 62BYDGOSZCZM432 000:00:4501:21:4001:51:4202:28:5202:29:37+00:47:042:5820,2
137NOWAK Maciej 108Sport Serwis T.Miklas BydgoszczBYDGOSZCZM355 000:00:1601:21:3401:53:2502:29:2602:29:42+00:47:382:5920,1
138WEŁNITZ Piotr 174POZNAŃM356 000:00:1101:21:3201:54:0802:30:4602:30:57+00:48:583:0019,9
139FILIPIUK Tomasz 61INOWROCŁAWM433 000:01:0001:23:4201:55:4802:31:0302:32:03+00:49:153:0119,9
140PRZYBYLSKI Maciej 126PRZYŁĘKIM434 000:01:0401:24:4601:56:3202:31:4702:32:51+00:49:593:0219,8
141DAMSKI Łukasz 51Gabi&KapiWTELNOM357 000:00:5101:21:2901:53:2302:32:0402:32:55+00:50:163:0219,7
142BLAZUCKI Marcin 37BYDGOSZCZM358 000:00:3901:26:1301:57:0502:32:3102:33:10+00:50:433:0319,7
143SZYNKIEWICZ Janusz 165Cyklo KwidzynKWIDZYNM511 000:00:3701:23:5701:56:5302:33:5102:34:28+00:52:033:0419,5
144BRZOZOWSKI Marcin 42BRZOZA TRI TEAMBRZOZAM232 000:00:4901:27:1502:00:2802:35:4202:36:31+00:53:543:0619,3
145BRZOZOWSKI Jarosław 41BRZOZAM512 000:00:4601:27:1202:00:2802:35:4702:36:33+00:53:593:0619,3
146PRZYBYŁ Krzysztof 127BYDGOSZCZM233 000:00:3101:27:0001:59:1002:35:5202:36:23+00:54:043:0719,2
147BRUSKI Dawid 40BYDGOSZCZM234 000:00:5001:25:1702:00:1102:35:5902:36:49+00:54:113:0719,2
148ZIELIŃSKI Radosław 178BYDGOSZCZM235 000:00:4001:27:0202:02:5002:36:1802:36:58+00:54:303:0719,2
149BUDZYŃSKI Witold 43ROWEROWANIE.COMBYDGOSZCZM359 000:01:0901:28:2202:02:3702:39:3502:40:44+00:57:473:1118,8
150CIMACHOWSKI Jakub 46CimaTechSOLEC KUJAWSKIM360 000:00:4401:22:3901:59:0002:39:3702:40:21+00:57:493:1118,8
151OLECH Jacek 109ŚWIECIEM435 000:01:1701:27:0802:01:2502:40:3802:41:55+00:58:503:1218,7
152JAKOBSCHE Wojciech 247ŚWIECIEM361 000:01:1901:27:3602:01:1602:40:4702:42:06+00:58:593:1218,7
153KUKOWSKI Jacek 249BYDGOSZCZM362 000:00:5901:31:0502:03:5802:40:5002:41:49+00:59:023:1318,7
154ZAJĄKAŁA Dariusz 202BYDGOSZCZM436 000:00:5801:29:5802:03:0202:41:4502:42:43+00:59:573:1418,5
155GAJEWSKI Marcin 218GRUDZIĄDZM363 000:00:5401:28:1202:02:5402:42:2702:43:21+01:00:393:1418,5
156ROLBIECKI Kamil 133BRT- Bike Rolbas TeamBYDGOSZCZM236 000:00:1201:25:1901:57:4902:42:4402:42:56+01:00:563:1518,4
157KUREK Dariusz 185Rowerowa BrzozaBYDGOSZCZM437 000:00:4801:27:0002:04:2202:44:2502:45:13+01:02:373:1718,2
158WILKOWSKI Krzysztof 175BYDGOSZCZM438 000:01:1401:28:1402:03:2502:44:2602:45:40+01:02:383:1718,2
159STADNICKI Jakub 204PRL BMXBYDGOSZCZM364 000:01:2101:29:1302:05:4602:45:2402:46:45+01:03:363:1818,1
160HEROLD Maciej 207URUBURUM365 000:00:3301:24:2201:59:5602:45:3302:46:06+01:03:453:1818,1
161SZULC Dariusz 208BYDGOSZCZM513 000:01:0201:29:5202:05:5902:46:3702:47:39+01:04:493:1918,0
162RYŁKO Ernest 137BYDGOSZCZM439 000:00:5301:28:3402:05:0802:46:3802:47:31+01:04:503:1918,0
163SIECZKA Piotr 142WAŁCZM64 000:00:2401:31:4902:05:5702:46:5402:47:18+01:05:063:2018,0
164FEDEC Andrzej 60ŻNINM440 000:00:5801:31:0502:06:1702:48:5602:49:54+01:07:083:2217,8
165JANIK Tomasz 75BYDGOSZCZM366 000:00:3101:32:5402:08:1802:49:2102:49:52+01:07:333:2317,7
166WITKOWSKI Tomasz 182Pomysł na Lepsze Życie BYDGOSZCZM441 000:02:1701:32:4302:09:3602:49:2902:51:46+01:07:413:2317,7
167SOWIŃSKI Jakub 187KK TeamBYDGOSZCZM237 000:01:1001:25:2201:58:2802:50:4202:51:52+01:08:543:2417,6
167PERA Marek 120BYDGOSZCZM367 000:00:4601:31:2002:08:5102:50:4202:51:28+01:08:543:2417,6
169CYRTA Paweł 47KK TeamFORDONM238 000:01:0801:33:5602:12:4302:51:5002:52:58+01:10:023:2617,5
170RADTKE Artur 130SOLEC KUJAWSKIM368 000:14:3701:34:1702:10:5602:52:2203:06:59+01:10:343:2617,4
171SIERACKI Krzysztof 143Rowerowa BrzozaBYDGOSZCZM369 000:00:2701:26:3602:10:2402:53:4102:54:08+01:11:533:2817,3
172IDZIŃSKI Paweł 70BYDGOSZCZM370 000:00:2901:34:2802:12:2402:54:2702:54:56+01:12:393:2917,2
173SIDOR Dariusz 141BYDGOSZCZM442 000:01:2401:33:0802:08:1602:54:3402:55:58+01:12:463:2917,2
174OLSZEWSKI Piotr 112SAMOSTRZELM239 000:00:5201:33:1002:09:3202:55:3702:56:29+01:13:493:3017,1
175LEWANDOWSKI Michał 95GRUDZIĄDZM514 000:01:1501:26:5501:59:4802:56:4002:57:55+01:14:523:3217,0
176KLUNDER Kamil 83KK TeamBYDGOSZCZM240 000:01:0701:34:1102:12:4502:56:5302:58:00+01:15:053:3217,0
177KANIEWSKI Andrzej 215BYDGOSZCZM65 000:01:0801:38:1102:15:4802:57:1702:58:25+01:15:293:3216,9
178INSZCZAK Przemysław 71BYDGOSZCZM371 000:01:0901:39:1502:18:3303:04:2303:05:32+01:22:353:4116,3
179PALICKI Tomasz 116ŁOCHOWOM372 000:01:0801:43:0402:21:4903:07:3103:08:39+01:25:433:4516,0
180RADZIKOWSKI Przemysław 131BYDGOSZCZM443 000:00:3501:34:4502:16:1603:07:5203:08:27+01:26:043:4516,0
181KALISZEWSKI Daniel 79TRYSZCZYNM444 000:01:0501:46:5402:25:3703:09:0303:10:08+01:27:153:4615,9
182LEWANDOWSKI Romuald 225ZamotnikPOZNAŃM515 000:00:4001:44:4102:26:1903:11:2403:12:04+01:29:363:4915,7
183ZIELIŃSKI Krzysztof 231TORUŃM241 000:01:1701:43:5802:27:0703:12:4303:14:00+01:30:553:5115,6
184GALLA Piotr 63MUROWANIECM373 000:00:5701:50:0402:30:2203:14:1203:15:09+01:32:243:5315,4
185CIEŚLUK Piotr 45Ride Your Way SolecSOLEC KUJAWSKIM374 000:00:4601:42:1902:26:1103:14:4903:15:35+01:33:013:5315,4
186BŁACHUTA Przemysław 38SADLINKIM242 000:01:0301:49:1502:33:5403:21:4003:22:43+01:39:524:0214,9
187ZIENTEK Maciej 180SOLEC KUJAWSKIM375 000:00:3801:52:5402:37:4703:28:2403:29:02+01:46:364:1014,4
188ANDRYSIAK Daniel 31BYDGOSZCZM243 000:01:0001:54:0102:42:2203:29:4303:30:43+01:47:554:1114,3
189GARDYZA Jacek 64IPA Bydgoszcz/Nakielski KBNAKŁO NAD NOTECIĄM445 000:00:5901:51:5402:40:0403:29:5703:30:56+01:48:094:1114,3
190WALCZAK Rafał 170ŁOCHOWOM376 000:01:1101:43:0002:21:4803:31:3503:32:46+01:49:474:1314,2
191SZYMANDERA Paweł 164INOWROCŁAWM17 000:00:4701:16:2002:59:0703:59:3504:00:22+02:17:474:4712,5
192JÓŹWIK Andrzej 197TREK HONDA GDYNIAGDYNIAM244 000:00:0500:51:55+1:1845,7
193SKOTNICKI Dariusz 146BrakBYDGOSZCZM446 000:07:1702:05:3603:06:31+01:49:064:4312,7
194KANIEWSKI Adam 80KOBYLARNIAM377 000:07:1602:05:3403:06:32+01:49:074:4312,7
195ĆWIKLIŃSKI Sławomir 50FitSerwis MTB TEAM BYDGOSZCZM378 000:00:1401:12:51+00:16:032:1626,4
196SOPOLIŃSKI Karol 150SISU OWB TEAMWÓJCINM447 000:01:0301:28:49+00:32:012:4621,6
197WOŹNIAK Wojciech 17Hotel Cztery BrzozyGDAŃSKM379 000:00:03   
198TYRBURSKI Mateusz 188FitSerwis MTB TeamBYDGOSZCZM245 000:00:15   
199LISEWSKI Wojciech 97BYDGOSZCZM246 000:01:00   
200CZERWIŃSKI Paweł 49BYDGOSZCZM380 000:01:01   
Znaleziono 200 wynik(ów)