VII METROPOLIA BYDGOSZCZ MARATON MTB - 50 KM
Organizator : Rowerowa Brzoza
Data : 2015-05-24
Miejsce : Bydgoszcz
Dystans : 50 km
Zgłoszonych : 244
Wystartowało : 220
Nie ukończyło : 9
Ukończyło : 211
Na trasie : 9
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 32km | 39.5km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K1 | M1 | K2 | M2 | K3 | M3 | K4 | M4 | M5 | M6 | Drużynowa
Klasyfikacja wg czasu netto. W klasyfikacji open, pierwsze 20 miejsc wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startu32km39.5kmCzas
netto
50km
Czas
brutto
50km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
         
1EBERTOWSKI Przemysław 245KING OSCAR HOTE MISTRALGNIEWINOM31 000:00:0200:59:0701:20:3301:44:3201:44:34 2:0528,7
2MODERHAK Mateusz 199TREK HONDA GDYNIAGDYNIAM33 000:00:0400:59:0501:20:2801:44:5301:44:57+00:00:212:0528,6
3SZTURO Rafał 5TTC Bull Racing TeamLUBICZM32 000:00:0300:59:0501:20:3101:44:5301:44:56+00:00:212:0528,6
4GUŻ Adrzej 26Hotel Cztery BrzozyGDAŃSKM34 000:00:0401:00:1701:22:1001:46:4301:46:47+00:02:112:0828,1
5BARAŃSKI Przemysław 19Rowerowa BrzozaBYDGOSZCZM35 000:00:0701:03:5401:26:5601:53:3801:53:45+00:09:062:1626,4
6TYBURSKI Paweł 168FitSerwis MTB TEAMBYDGOSZCZM36 000:00:1401:04:3001:28:2501:55:0001:55:14+00:10:282:1826,1
6SMOLIŃSKI Artur 148Sport Serwis T.Miklas BydgoszczBYDGOSZCZM37 000:00:0401:04:5301:28:3401:55:1001:55:14+00:10:382:1826,0
8NAPOLSKI Wojciech 107GOLUB-DOBRZYŃM38 000:00:1701:04:4201:28:2301:55:3101:55:48+00:10:592:1826,0
9GOŁĘBICKI Paweł 241GDAŃSKM39 000:00:1001:28:2801:55:3301:55:43+00:11:012:1826,0
10DŁUGOSZ Andrzej 53GDAŃSKM310 000:00:3401:05:0401:28:4501:55:5901:56:33+00:11:272:1925,9
11SUŚ Arkadiusz 159Bydzia Power Bike TeamBYDGOSZCZM311 000:00:3901:04:5701:28:3101:56:2001:56:59+00:11:482:1925,8
12SKIBA Paweł 238JUSZKOWOM312 000:00:0901:05:2801:29:0801:56:5401:57:03+00:12:222:2025,7
13WEBER Marek 172Wheel BrothersGRUDZIĄDZM313 000:00:1401:05:2101:28:5901:58:2201:58:36+00:13:502:2225,3
14LEWICKI Łukasz 223KKS MASTERS BRODNICABRODNICAM314 000:00:0801:05:2701:29:3201:58:3901:58:47+00:14:072:2225,3
15SIEWRUK Krzysztof 144BIKEBOYS CADMARIO TEAMBYDGOSZCZM315 000:00:3501:07:0301:31:3001:58:5701:59:32+00:14:252:2225,2
16SUCHOMSKI Marcin 158KLUB KOLARSKI-WDA ŚWIECIESULNOWOM316 000:00:2001:06:4901:31:2001:59:1401:59:34+00:14:422:2325,2
17STAWICKI Łukasz 154FitSerwis MTB TEAMBYDGOSZCZM317 000:00:1301:06:5701:31:2901:59:2001:59:33+00:14:482:2325,1
18JANICKI Rafał 74BYDGOSZCZM318 000:00:1201:07:2701:31:5401:59:2001:59:32+00:14:482:2325,1
19MRÓZ Krzysztof 104Cyklo KwidzynKWIDZYNM319 000:00:1001:07:3001:31:5601:59:3501:59:45+00:15:032:2325,1
20ORŁOWICZ Grzegorz 220CTbike.plŚWIECIEM320 000:00:4701:07:2201:32:1202:00:2902:01:16+00:15:572:2424,9
21GÓRA Paweł 67Nie dotyczyCHEŁMNO M321 000:00:4801:09:3201:34:0202:02:2202:03:10+00:17:502:2624,5
22KRUSZYŃSKI Kamil 88TTC Bull Racing TeamTORUŃM322 000:00:3701:09:1801:34:0202:02:3302:03:10+00:18:012:2724,5
23STĘPIEŃ Bogdan 156PKTK LuxtorpedyNOWY DWÓRM323 000:00:2801:08:2201:34:2102:02:4502:03:13+00:18:132:2724,4
24BUCZAK Przemek 236TTC Bull Racing TeamKROBIAM324 000:00:2101:08:5101:34:2102:02:5002:03:11+00:18:182:2724,4
25MANTYCKI Paweł 101BIKEBOYS CADMARIO TEAMBYDGOSZCZM325 000:00:2101:07:2001:32:3602:02:5602:03:17+00:18:242:2724,4
26WNUK Sławomir 228CELLFAST MTB BIKE TEAMPIŁAM326 000:00:3001:09:2101:34:2202:04:0902:04:39+00:19:372:2824,2
27SIKORSKI Maciej 145BTDGOSZCZM327 000:00:3001:08:4101:34:1902:04:1002:04:40+00:19:382:2924,2
28SIERBIN Adam 213WKTR WałczWAŁCZM328 000:00:1101:35:1802:05:0402:05:15+00:20:322:3024,0
29JASIŃSKI Arkadiusz 77device.plBYDGOSZCZM329 000:00:3701:11:1401:36:2102:06:0402:06:41+00:21:322:3123,8
30WAŚKIEWICZ Jarosław 239SRALPE POLSKAGDAŃSKM330 000:00:0601:09:4701:34:5802:06:2702:06:33+00:21:552:3123,7
31KASIERSKI Przemysław 81FitSerwis MTB TEAM BYDGOSZCZM331 000:00:3401:08:3701:36:2502:07:2202:07:56+00:22:502:3223,6
32IWASZKO Łukasz 211BIKEBOYS CADMARIO TEAMBYDGOSZCZM332 000:00:2601:09:3001:36:0702:07:3002:07:56+00:22:582:3323,5
33SOBOLEWSKI Sławomir 149BYDGOSZCZM333 000:00:4201:11:1401:38:0002:09:1702:09:59+00:24:452:3523,2
34SZKUTA Jarek 160100% witaminy CBYDGOSZCZM334 000:00:2601:11:1301:38:0602:09:3002:09:56+00:24:582:3523,2
35KALICH Andrzej 78RYPINM335 000:00:1601:11:3601:38:1402:09:3202:09:48+00:25:002:3523,2
36HOPPE Tomasz 190Bydzia Power Bike TeamBYDGOSZCZM336 000:00:3901:12:2901:42:1402:09:5702:10:36+00:25:252:3523,1
37BIELIŃSKI Bogumił 35BIKEBOYS CADMARIO TEAMBYDGOSZCZM337 000:00:2401:11:3101:38:5202:10:1302:10:37+00:25:412:3623,0
38PIOTROWSKI Krzysztof 123PKTK LuxtorpedyBYDGOSZCZM338 000:00:5801:12:4401:39:5902:11:2802:12:26+00:26:562:3722,8
38PELICHOWSKI Damian 119BEJBOL Team PiłaPIŁAM339 000:00:4201:13:3001:40:4602:11:2802:12:10+00:26:562:3722,8
40SAGANOWSKI Marcin 138NOWA WIEŚ WIELKAM340 000:00:3801:14:4601:42:5102:13:1502:13:53+00:28:432:3922,5
41GOZIMIRSKI Adam 66MASAZNATELEFON.PLBYDGOSZCZM341 000:00:1701:14:0401:42:1102:14:4802:15:05+00:30:162:4122,3
42BIELOWICZ Marek 243GDYNIAM342 000:01:0601:17:0101:44:1602:15:3402:16:40+00:31:022:4222,1
43PAŁASZYŃSKI Jacek 117Konwektor teamLIPNOM343 000:01:0301:15:5401:44:1902:16:0002:17:03+00:31:282:4322,1
44FALKOWSKI Michał 58MALBORKM344 000:00:5701:15:3301:43:4602:16:0102:16:58+00:31:292:4322,1
45OLSZEWSKI Patryk 111BYDGOSZCZM345 000:00:2901:16:1901:44:5102:16:3002:16:59+00:31:582:4322,0
46TĘCZA Artur 186SOLEC KUJAWSKIM346 000:00:4301:15:0001:44:3102:17:5702:18:40+00:33:252:4521,7
47ŁOBODA Piotr 98JW 1515BYDGOSZ CZYM347 000:01:0201:16:1601:45:1702:18:0102:19:03+00:33:292:4521,7
48KOŚMIEJA Marcin 248TKKF Kolejarz BydgoszczBYDGOSZCZM348 000:01:1801:17:5001:44:4002:18:4802:20:06+00:34:162:4621,6
49KUCZEWSKI Mateusz 200KRUSZYN KRAJEŃSKIM349 000:00:5901:16:4801:45:2602:19:3602:20:35+00:35:042:4721,5
50BINIAKOWSKI Janusz 36BYDGOSZCZM350 000:00:4901:18:1101:47:2002:20:2002:21:09+00:35:482:4821,4
51DEPTUŁA Krzysztof 52GDAŃSKM351 000:00:3201:18:3501:48:4302:20:3702:21:09+00:36:052:4821,3
52PODGÓRSKI Adam 124RYPINM352 000:00:1701:15:2701:45:2902:20:5202:21:09+00:36:202:4921,3
53TAFELSKI Przemysław 206GDAŃSKM353 000:00:5001:19:0301:49:4702:23:1002:24:00+00:38:382:5121,0
54CZARNECKI Paweł 193TRIODENTAL.PL TCZEWGDAŃSKM354 000:00:2601:21:2701:51:4802:27:1702:27:43+00:42:452:5620,4
55NOWAK Maciej 108Sport Serwis T.Miklas BydgoszczBYDGOSZCZM355 000:00:1601:21:3401:53:2502:29:2602:29:42+00:44:542:5920,1
56WEŁNITZ Piotr 174POZNAŃM356 000:00:1101:21:3201:54:0802:30:4602:30:57+00:46:143:0019,9
57DAMSKI Łukasz 51Gabi&KapiWTELNOM357 000:00:5101:21:2901:53:2302:32:0402:32:55+00:47:323:0219,7
58BLAZUCKI Marcin 37BYDGOSZCZM358 000:00:3901:26:1301:57:0502:32:3102:33:10+00:47:593:0319,7
59BUDZYŃSKI Witold 43ROWEROWANIE.COMBYDGOSZCZM359 000:01:0901:28:2202:02:3702:39:3502:40:44+00:55:033:1118,8
60CIMACHOWSKI Jakub 46CimaTechSOLEC KUJAWSKIM360 000:00:4401:22:3901:59:0002:39:3702:40:21+00:55:053:1118,8
61JAKOBSCHE Wojciech 247ŚWIECIEM361 000:01:1901:27:3602:01:1602:40:4702:42:06+00:56:153:1218,7
62KUKOWSKI Jacek 249BYDGOSZCZM362 000:00:5901:31:0502:03:5802:40:5002:41:49+00:56:183:1318,7
63GAJEWSKI Marcin 218GRUDZIĄDZM363 000:00:5401:28:1202:02:5402:42:2702:43:21+00:57:553:1418,5
64STADNICKI Jakub 204PRL BMXBYDGOSZCZM364 000:01:2101:29:1302:05:4602:45:2402:46:45+01:00:523:1818,1
65HEROLD Maciej 207URUBURUM365 000:00:3301:24:2201:59:5602:45:3302:46:06+01:01:013:1818,1
66JANIK Tomasz 75BYDGOSZCZM366 000:00:3101:32:5402:08:1802:49:2102:49:52+01:04:493:2317,7
67PERA Marek 120BYDGOSZCZM367 000:00:4601:31:2002:08:5102:50:4202:51:28+01:06:103:2417,6
68RADTKE Artur 130SOLEC KUJAWSKIM368 000:14:3701:34:1702:10:5602:52:2203:06:59+01:07:503:2617,4
69SIERACKI Krzysztof 143Rowerowa BrzozaBYDGOSZCZM369 000:00:2701:26:3602:10:2402:53:4102:54:08+01:09:093:2817,3
70IDZIŃSKI Paweł 70BYDGOSZCZM370 000:00:2901:34:2802:12:2402:54:2702:54:56+01:09:553:2917,2
71INSZCZAK Przemysław 71BYDGOSZCZM371 000:01:0901:39:1502:18:3303:04:2303:05:32+01:19:513:4116,3
72PALICKI Tomasz 116ŁOCHOWOM372 000:01:0801:43:0402:21:4903:07:3103:08:39+01:22:593:4516,0
73GALLA Piotr 63MUROWANIECM373 000:00:5701:50:0402:30:2203:14:1203:15:09+01:29:403:5315,4
74CIEŚLUK Piotr 45Ride Your Way SolecSOLEC KUJAWSKIM374 000:00:4601:42:1902:26:1103:14:4903:15:35+01:30:173:5315,4
75ZIENTEK Maciej 180SOLEC KUJAWSKIM375 000:00:3801:52:5402:37:4703:28:2403:29:02+01:43:524:1014,4
76WALCZAK Rafał 170ŁOCHOWOM376 000:01:1101:43:0002:21:4803:31:3503:32:46+01:47:034:1314,2
77KANIEWSKI Adam 80KOBYLARNIAM377 000:07:1602:05:3403:06:32+01:45:594:4312,7
78ĆWIKLIŃSKI Sławomir 50FitSerwis MTB TEAM BYDGOSZCZM378 000:00:1401:12:51+00:13:442:1626,4
79WOŹNIAK Wojciech 17Hotel Cztery BrzozyGDAŃSKM379 000:00:03   
80CZERWIŃSKI Paweł 49BYDGOSZCZM380 000:01:01   
Znaleziono 80 wynik(ów)