VII OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI NORDIC WALKING W MARATONIE
VII Otwarte Mistrzostwa Polski w Maratonie
VII Otwarte Mistrzostwa Polski w Maratonie
Organizator : | Polska Federacja Nordic Walking; Urząd Miasta i Gminy Biały Bór |
Data : | 2020-10-10 |
Miejsce : | Biały Bór |
Dystans : | 42.195 km |
Zgłoszonych : | 101 |
Wystartowało : | 67 |
Nie ukończyło : | 2 |
Ukończyło : | 65 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Żół. kartki | Czer. kartki | Lap_1 4.2km | Lap_2 8.4km | Lap_3 12.6km | Lap_4 16.8km | Lap_5 21km | Lap_6 25.2km | Lap_7 29.4km | Lap_8 33.6km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ROSAK Marcin | 1 | BACHUS NORDICUS ZIELONA GÓRA | ZIELONA GÓRA | M40-44 | 00:26:49 | 00:54:16 | 01:21:56 | 01:49:33 | 02:17:01 | 02:43:36 | 03:10:41 | 03:38:15 | |||
2 | CZERSKI Krzysztof | 13 | ŁÓDŹ | M40-44 | 00:28:27 | 00:56:37 | 01:24:23 | 01:51:59 | 02:19:30 | 02:47:05 | 03:14:37 | 03:42:43 | ||||
3 | CZŁONKOWSKI Krzysztof | 3 | OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINY | SZCZEKOCINY | M40-44 | 00:27:15 | 00:54:50 | 01:22:45 | 01:50:49 | 02:18:38 | 02:47:10 | 03:15:44 | 03:44:38 | |||
4 | BOGACKI Sławek | 4 | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | BRZOZÓWKA K.TORUNIA | M45-49 | 00:27:05 | 00:54:41 | 01:22:36 | 01:50:38 | 02:18:29 | 02:47:01 | 03:15:52 | 03:45:36 | |||
5 | MACKIEWICZ Dariusz | 23 | AKTYWNY KODEŃ | KODEŃ | M45-49 | 00:28:38 | 00:56:52 | 01:25:10 | 01:53:13 | 02:21:48 | 02:50:34 | 03:19:19 | 03:48:05 | |||
6 | WILCZEK Krzysztof | 17 | CIDRY LATAJOM | ZĘBOWICE | M45-49 | 00:29:44 | 00:58:17 | 01:26:37 | 01:54:41 | 02:22:54 | 02:51:17 | 03:20:39 | 03:50:13 | |||
7 | WETOSZKA Piotr | 5 | TKKF KRZNA | BIAŁA PODLASKA | M18-34 | 00:28:22 | 00:56:47 | 01:25:24 | 01:53:55 | 02:22:55 | 02:51:53 | 03:21:11 | 03:50:37 | |||
8 | HAŁAS Marcin | 8 | CZECHOWICE-DZIEDZICE | M35-39 | 00:28:59 | 00:57:25 | 01:25:52 | 01:54:10 | 02:22:39 | 02:52:23 | 03:23:14 | 03:53:30 | ||||
9 | LASKOWSKI Mirosław | 33 | LKS MILANÓW | KOMARÓWKA PODLASKA | M50-54 | 00:30:18 | 01:00:26 | 01:29:42 | 01:59:05 | 02:28:07 | 02:58:02 | 03:28:14 | 03:58:20 | |||
10 | BORKOWSKI Dariusz | 35 | NOWI SIEDLCE | SIEDLCE | M50-54 | 00:30:10 | 01:00:17 | 01:29:38 | 01:58:58 | 02:28:02 | 02:58:01 | 03:28:14 | 03:59:03 | |||
11 | ŻACZEK Władysław | 44 | ANDRESPOL | M55-59 | 00:29:44 | 00:59:29 | 01:28:39 | 01:58:05 | 02:27:29 | 02:57:27 | 03:27:41 | 04:00:16 | ||||
12 | ZYCH Witold | 31 | ROGI | M50-54 | 00:30:22 | 01:00:36 | 01:30:03 | 01:59:28 | 02:29:10 | 02:59:47 | 03:31:02 | 04:02:32 | ||||
13 | LIPIŃSKI Karol | 14 | POGODNI NORDIKOWCY SZCZECIN | SZCZECIN | M40-44 | 00:29:57 | 00:59:52 | 01:30:02 | 02:00:02 | 02:30:13 | 03:01:13 | 03:32:49 | 04:05:27 | |||
14 | FRĄCKOWIAK Krzysztof | 2 | NOWI SIEDLCE | SIEDLCE | M50-54 | 00:30:23 | 01:00:07 | 01:28:46 | 01:58:36 | 02:29:43 | 03:01:42 | 03:34:25 | 04:07:09 | |||
15 | PARZYBUT Jan | 48 | POSTEP PNIEWY TEAM | PNIEWY | M55-59 | 00:30:19 | 01:00:10 | 01:29:51 | 01:59:47 | 02:30:12 | 03:01:49 | 03:34:09 | 04:07:46 | |||
16 | KLUCZYŃSKI Remigiusz | 27 | KIJKOWY KLUB SPORTOWY | PAMIĄTKOWO | M50-54 | 00:29:57 | 00:59:12 | 01:28:40 | 01:58:35 | 02:29:19 | 03:01:29 | 03:34:54 | 04:08:51 | |||
17 | SZYMAŃSKI Jacek | 29 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | SKÓRKA | M50-54 | 00:30:38 | 01:00:33 | 01:29:54 | 02:00:11 | 02:31:12 | 03:03:20 | 03:36:12 | 04:09:32 | |||
18 | MĄDRY Grzegorz | 52 | KIJKOWE TRZEMESZNO | TRZEMESZNO | M60-64 | 00:30:07 | 01:00:28 | 01:31:11 | 02:02:13 | 02:33:36 | 03:04:56 | 03:36:52 | 04:10:36 | |||
Niesklasyfikowani | ||||||||||||||||
KOP Wiesław | 47 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | PIŁA | M55-59 | 00:30:37 DNF | 01:00:24 DNF | 01:29:53 DNF | 01:59:18 DNF | 02:28:49 DNF | 03:00:33 DNF | 03:33:59 DNF | 04:10:46 DNF | ||||
20 | ŚWISŁOCKI Bogdan | 46 | FACE NORDIC WALKING TEAM | MIKOSZEWO | M55-59 | 00:30:26 | 01:00:29 | 01:30:34 | 02:01:33 | 02:33:40 | 03:05:39 | 03:38:51 | 04:12:56 | |||
21 | GOŁĘBIOWSKI Krzysztof | 37 | ZAWSZE MŁODZI NORDIC WALKING | ŁÓDŹ | M55-59 | 00:32:04 | 01:03:23 | 01:34:23 | 02:05:34 | 02:36:49 | 03:08:20 | 03:40:47 | 04:13:13 | |||
22 | RAKOWIECKI Zbigniew | 50 | FACE NORDIC WALKING TEAM | GDAŃSK | M55-59 | 00:30:24 | 01:00:51 | 01:31:38 | 02:02:45 | 02:34:15 | 03:06:22 | 03:39:53 | 04:14:28 | |||
23 | SKIERA Krzysztof | 15 | ŁĄCZĄ NAS PASJE | BYDGOSZCZ | M40-44 | 00:29:47 | 00:59:19 | 01:29:53 | 02:00:10 | 02:33:14 | 03:06:55 | 03:43:08 | 04:21:19 | |||
24 | CYRUS Bogdan | 28 | SILESIA NORDIC TEAM | STRZEBIŃ | M50-54 | 00:30:40 | 01:01:43 | 01:34:12 | 02:07:17 | 02:40:48 | 03:14:11 | 03:48:57 | 04:24:11 | |||
25 | LAJTER Jerzy | 61 | 4 RUN TEAM PIŁA | PIŁA | M70+ | 00:34:20 | 01:07:47 | 01:40:54 | 02:13:42 | 02:46:53 | 03:19:59 | 03:52:49 | 04:25:23 | |||
26 | CHUDZIŃSKI Andrzej | 64 | K.S.ELBLĄSKIE WŁÓCZY-KIJE | KOSZALIN | M70+ | 00:33:50 | 01:06:59 | 01:39:18 | 02:12:46 | 02:46:19 | 03:19:40 | 03:52:36 | 04:26:15 | |||
27 | CIESIELSKI Jan | 18 | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | TORUŃ | M45-49 | 00:30:19 | 01:00:48 | 01:31:36 | 02:03:29 | 02:36:28 | 03:10:46 | 03:48:32 | 04:26:36 | |||
28 | TOMCZYK Edward | 59 | MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃ | POZNAŃ | M70+ | 00:32:42 | 01:05:51 | 01:38:58 | 02:11:48 | 02:44:39 | 03:18:28 | 03:52:22 | 04:27:07 | |||
29 | BIEGAŃSKI Jakub | 21 | NORDIC WALKING KIEKRZ | SUCHY LAS | M45-49 | 00:31:16 | 01:02:33 | 01:35:01 | 02:08:12 | 02:42:26 | 03:17:12 | 03:54:23 | 04:30:36 | |||
30 | WENDT Jarosław | 30 | POLIPACK TEAM GWE | SASINO | M50-54 | 00:31:36 | 01:03:59 | 01:37:14 | 02:10:35 | 02:44:52 | 03:21:03 | 03:58:37 | 04:37:17 | |||
31 | GAUDEN Piotr | 19 | TORUŃ - IDZIEMY BEZ RYZYKA | TORUŃ | M45-49 | 00:34:11 | 01:07:44 | 01:42:18 | 02:15:49 | 02:50:57 | 03:26:44 | 04:01:46 | 04:39:47 | |||
32 | OLECH Marcin | 22 | GDAŃSK | M45-49 | 00:33:35 | 01:07:24 | 01:40:50 | 02:14:58 | 02:48:55 | 03:24:29 | 04:02:33 | 04:41:32 | ||||
33 | BRYLIŃSKI Piotr | 16 | NW BEŁCHATÓW | BEŁCHATÓW | M45-49 | 00:34:05 | 01:06:43 | 01:39:26 | 02:13:24 | 02:49:14 | 03:26:32 | 04:04:43 | 04:42:48 | |||
34 | KRAWCZYK Jakub | 11 | MORSY KROSNO | IWONICZ | M35-39 | 00:33:00 | 01:05:47 | 01:38:44 | 02:12:20 | 02:47:15 | 03:23:29 | 04:02:23 | 04:42:49 | |||
35 | MARCHEWKA Andrzej | 54 | 13 ŚLĄSKA BRYGADA OT KATOWICE | PRECZÓW | M60-64 | 00:33:01 | 01:06:27 | 01:40:46 | 02:15:37 | 02:50:50 | 03:28:25 | 04:05:37 | 04:44:15 | |||
36 | RUSINOWICZ Andrzej | 62 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | PIŁA | M70+ | 00:34:10 | 01:07:20 | 01:40:52 | 02:14:16 | 02:49:35 | 03:26:57 | 04:05:41 | 04:45:07 | |||
37 | PŁACZEK Filip | 7 | BARLINEK TO MNIE RUSZA | BARLINEK | M18-34 | 00:32:34 | 01:04:23 | 01:38:19 | 02:13:14 | 02:50:21 | 03:28:27 | 04:08:29 | 04:49:07 | |||
38 | CZMOCH Marian | 58 | PUKS JEDYNKA ŁOSICE | ŁOSICE | M65-69 | 00:33:04 | 01:06:07 | 01:39:36 | 02:13:52 | 02:49:00 | 03:27:11 | 04:06:26 | 04:50:37 | |||
39 | PRZYBYLSKI Krzysztof | 12 | OPALENICA | M35-39 | 00:34:20 | 01:08:55 | 01:44:32 | 02:20:56 | 02:57:09 | 03:34:17 | 04:12:48 | 04:51:52 | ||||
40 | ŁOPIŃSKI Aleksy | 63 | DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM | PIŁA | M70+ | 00:38:19 | 01:16:38 | 01:54:28 | 02:31:23 | 03:08:41 | 03:46:40 | 04:23:23 | 05:00:10 | |||
41 | KRUGIOŁKA Grzegorz | 10 | AKTYWNIE W PNIEWACH | PNIEWY | M35-39 | 00:30:44 | 01:01:46 | 01:33:08 | 02:05:23 | 02:39:19 | 03:16:54 | 04:29:36 | 05:07:11 | |||
42 | BILIK Wojciech | 26 | SAMOTNI WĘDROWCY | KROSNO | M50-54 | 00:35:45 | 01:12:22 | 01:50:04 | 02:29:07 | 03:11:14 | 03:55:58 | 04:42:02 | 05:27:29 | |||
43 | WĄTROBA Sebastian | 24 | BEL MARE RESORT NORDIC WALKING TEAM | WARSZAWA | M45-49 | 00:39:33 | 01:19:53 | 02:00:50 | 02:45:19 | 03:27:13 | 04:12:04 | 04:59:19 | 05:43:05 | |||
44 | MÓRAWSKI Sławomir | 45 | TORUŃ- IDZIEMY BEZ RYZYKA | TORUŃ | M55-59 | 00:44:09 | 01:29:30 | 02:14:58 | 03:01:25 | 03:48:15 | 04:35:59 | 05:28:07 | 06:18:41 | |||
DYWELSKI Marek | 36 | BRAK | KOSZALIN | M55-59 | 00:34:36 DNF | 01:09:18 DNF | 01:45:05 DNF | 02:21:44 DNF | 02:59:53 DNF | 03:39:47 DNF | 04:42:57 DNF | DNF |
Znaleziono 45 wynik(ów)