VII RAJD NORDIC WALKING NA MOUNT EVEREST- PIĘKNO NATURY
VII Bieg i Rajd Nordic Walking na Mount Everest - Piękno Natury Bytów
VII Bieg i Rajd Nordic Walking na Mount Everest - Piękno Natury Bytów
Organizator : | Klub Biegacza ,,GOCH" Bytów |
Data : | 2018-04-29 |
Miejsce : | Bytów |
Dystans : | 8.85 km |
Zgłoszonych : | 105 |
Wystartowało : | 92 |
Nie ukończyło : | 1 |
Ukończyło : | 91 |
Na trasie : | 1 |
Klasyfikacja wg
czasu netto.
Wyniki nieoficjalne !!!
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | SZYMANOWSKI Eugeniusz | 244 | LĘBORSKIE KIJKI | LĘBORK | M-60 | |
2 | ŚWISŁOCKI Bogdan | 246 | FACE NORDIC WALKING TEAM | MIKOSZEWO | M-50 | |
3 | TRZCIŃSKI Eugeniusz | 248 | BYDGOSZCZ | M-60 | ||
4 | PRZERWA Adrian | 229 | LUBELSKIE MORSY | LUBLIN | M-18 | |
5 | NOWAK Maciej 'Rumcajs' | 221 | PILSCY MIŁOŚNICY NORDIC WALKING | PIŁA | M-40 | |
6 | WÓJCIK Piotr | 256 | MORSIK WETERAN | GDYNIA | M-50 | |
7 | NOWAK Bartłomiej | 219 | SAILING TEAM FERAJNA | PIŁA | M-40 | |
8 | OSIEJA Tomasz | 223 | FORMA NA PIĄTKĘ NW | PABIANICE | M-50 | |
9 | STRZELECKI Sebastian 'Kaszana' | 240 | SAILING TEAM FERAJNA | PIŁA | M-40 | |
10 | KLUCZAK Sławomir | 194 | FORMA NA PIĄTKĘ NW | PABIANICE | M-40 | |
11 | MAŁKIEWICZ Jacek | 214 | SOLEC KUJAWSKI | M-50 | ||
12 | APPEL Jerzy | 162 | GOSIR OSIELSKO | BYDGOSZCZ | M-70+ | |
13 | BORZYSKOWSKI Franciszek | 167 | BYTÓW | M-60 | ||
14 | TOMCZYK Edward | 247 | MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃ | POZNAŃ | M-70+ | |
15 | MOTOCZYŃSKI Krzysztof | 217 | GOSIR OSIELSKO | BYDGOSZCZ | M-60 | |
16 | JASIŁEK Przemysław | 187 | RADAWNICA | M-40 | ||
17 | STEFAŃSKI Andrzej | 236 | FACE NORDIC WALKING TEAM | MOTARZYNO | M-50 | |
18 | KUŚMIEREK Patryk | 209 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | M-18 | |
19 | BARCHANOWSKI Andrzej | 165 | SAMOTNY BIAŁY ŻAGIEL | SŁUPSK | M-40 | |
20 | BUCZKOWSKI Jerzy | 169 | KS SOKÓŁ GĄSAWA | ŻNIN | M-60 | |
21 | BRACISZEWSKI Krzysztof | 168 | GĄSAWA | M-30 | ||
22 | NITKA Wacław | 218 | OTOMIN | M-60 | ||
23 | KLOSKA Kazimierz | 192 | BYTÓW | M-70+ | ||
24 | KUBIAK Wojciech | 206 | KS SOKÓŁ GĄSAWA | ŻNIN | M-50 | |
25 | LIP Arkadiusz | 213 | RUMIA | M-50 | ||
26 | KOWALCZUK Robert | 265 | ELITE TEAM | GDAŃSK | M-50 | |
27 | WOJCIEKIAN Stanisław | 252 | WATAHA | REDZIKOWO | M-60 | |
28 | BIAŁK Roman | 166 | GDAŃSK | M-60 | ||
29 | GRONALEWSKI Krzysztof | 184 | BŁĘKITNI DZIEMIANY | DZIEMIANY | M-30 | |
30 | WAKSZYŃSKI Bogdan | 266 | M-60 | |||
31 | GAWRON Piotr | 181 | KLUB BIEGACZA 'GOCH' BYTÓW | BYTÓW | M-40 | |
32 | SAPA Dariusz | 230 | BYDGOSKIE ŻÓŁWIE | BYDGOSZCZ | M-50 | |
33 | KUSIAK Włodzimierz | 208 | GDAŃSK | M-60 | ||
34 | WIADERSKI Wojciech | 251 | ELBLĄG | M-60 | ||
35 | KULCZYCKI Jan | 207 | GDAŃSK | M-60 |
Znaleziono 35 wynik(ów)