VII ZIMOWA BIESZCZADZKA DYCHA 2021

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2021-03-20
Miejsce:
Cisna
Dystans:
10 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
237
Wystartowało:
185
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
185
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasu netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuCzas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1JAŚTAL Piotr 2069LKB RUDNIK/AZS UJK KIELCEDOMASZOWICEM201M 12021-03-20 09:36:1100:45:18.65 4:3113,2
2DOMISZEWSKI Ignacy 2029GUKLA BRATKOWICE KORZENIOWSKI.PLUSTRZYKI DOLNEM301M 22021-03-20 09:34:0000:46:02.15+00:00:434:3613,0
3GAZDOWICZ Michał 2199RUNPASSION.PL TEAMPRZYSIETNICAM202M 32021-03-21 08:55:2400:48:40.70+00:03:224:5212,3
4JAKUBIK Marcin 2049MKS HALICZ PSG KROŚCIENKOUSTRZYKI DOLNEM302M 42021-03-20 09:37:5000:50:04.10+00:04:455:0012,0
5TARGOSZ Michał Mateusz 2166KRAKÓWM401M 52021-03-20 09:29:5000:52:54.50+00:07:355:1711,3
6WETHACZ Dariusz 2174LOKOMOTIV MAJDANCISNAM303M 62021-03-20 09:40:1300:55:08.65+00:09:505:3010,9
7ZAWADZKI Marcin 2239SZCZWANY TRZMIEL TEAMLUBENIAM304M 72021-03-21 09:09:1900:57:30.30+00:12:115:4510,4
8BRENDZOWSKI Adam 2192SOLINA TEAM / RUNONLINE.PL TEAMSOLINAM305M 82021-03-21 08:51:3200:57:37.20+00:12:185:4510,4
9KAPUSTA-SZYDŁAK Sylwia 2208RZESZOWSKA AKADEMIA KOLARSKARZESZÓWK301K 12021-03-21 09:45:3001:00:07.15+00:14:486:0010,0
10KORZONEK Karol 2068SPRINT GORZYCEGORZYCEM306M 92021-03-20 09:30:0601:03:12.40+00:17:536:199,5
11WOLSKI Michał 2231WOLSCY BROTHERS DESTRUCTION TEAMGDAŃSKM307M 102021-03-21 09:42:4201:05:33.25+00:20:146:339,2
12KRAWCZYK Jakub 2075KRAKÓWM203M 112021-03-20 09:42:0701:06:46.35+00:21:276:409,0
13SZAREK Michał 2240RZESZÓWM308M 122021-03-21 09:16:5901:06:54.00+00:21:356:419,0
14SZYBA Sylwester 2050GDAŃSKM309M 132021-03-20 09:19:2401:07:42.10+00:22:236:468,9
15PEŁDIAK Mateusz 2116PAWKO RUNNER TEAMKROSNOM3010M 142021-03-20 09:06:0501:07:47.60+00:22:286:468,9
16CZYZ Wojciech 2025GLIWICEM402M 152021-03-20 09:32:2301:08:06.30+00:22:476:488,8
17MAZUR Jakub 2095RUNNERS TEAMSZCZAWNEM204M 162021-03-20 09:45:1801:08:22.50+00:23:036:508,8
18SKAWIŃSKI Kacper 2140NIE WIEM¸ NIE INTERESUJE MNIE TOWARSZAWAM205M 172021-03-20 09:41:5301:09:04.55+00:23:456:548,7
19DOMISZEWSKI Wojciech 2077ĆMY BAROWEUSTRZYKI DOLNEM501M 182021-03-20 09:36:3801:09:28.80+00:24:106:568,6
20GAŁUSZKA Tomasz 2037SKITUROWE BIESZCZADYCISNAM403M 192021-03-20 09:11:4001:09:32.50+00:24:136:578,6
21BEŚKA Michał 2004SPRINT GORZYCEGORZYCEM3011M 202021-03-20 09:30:0301:09:41.75+00:24:236:588,6
22MALINOWSKI Marcin 2092PRZEWORSKM3012M 212021-03-20 08:50:1201:10:17.85+00:24:597:018,5
23KIELAR Kamila 2061WROCŁAWK302K 22021-03-20 09:34:3701:10:21.90+00:25:037:028,5
24STACHYRA Bartłomiej 2149LUBLINM206M 222021-03-20 09:42:3501:10:38.15+00:25:197:038,5
25UZDEJCZYK Kamil 2171SOLINA TEAMUSTRZYKI DOLNAM3013M 232021-03-20 09:57:3801:10:59.40+00:25:407:058,5
26KURP Bartłomiej 2085KIELCEM207M 242021-03-20 09:41:2601:11:13.60+00:25:547:078,4
27BODZIOCH Grzegorz 2010GORLICKA GRUPA BIEGOWAGORLICEM404M 252021-03-20 09:25:3901:11:15.60+00:25:567:078,4
28MOSKOWICZ Stefan 2103PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAFREDROPOLM601M 262021-03-21 09:12:4501:11:46.55+00:26:277:108,4
29KOSTKA Robert 2071TEAM ZALEWSKISANOKM405M 272021-03-20 09:32:1601:12:12.85+00:26:547:138,3
30SZTORC Joanna 2161KRAKÓWK303K 32021-03-20 09:46:1401:12:36.10+00:27:177:158,3
31WOŹNIAK Janusz 2232SKOŁYSZYNM502M 282021-03-21 09:06:0001:12:44.90+00:27:267:168,2
32ROKOSZ Łukasz 2132JAROSŁAWM3014M 292021-03-20 09:05:4601:13:27.20+00:28:087:208,2
33BICHAJŁO Maciek 2005MUNINAM3015M 302021-03-20 09:05:4601:13:28.30+00:28:097:208,2
34SABAT Sebastian 2135KOMAŃCZAM208M 312021-03-20 09:08:2901:13:38.65+00:28:207:218,1
35BOŻEK Sebastian 2013KATOWICEM3016M 322021-03-20 09:10:5301:14:07.45+00:28:487:248,1
36PODOLAK Zbigniew 2128PRZEMYŚLM602M 332021-03-20 09:28:1001:14:15.35+00:28:567:258,1
37LEW Beata 2086FART CIERPISZKRACZKOWAK401K 42021-03-20 09:38:3201:14:26.05+00:29:077:268,1
38POTERA Krystyna 2130FRYTKÓW!!!ŁAŃCUTK304K 52021-03-20 07:18:5801:14:26.55+00:29:077:268,1
39LEW Damian 2087KRACZKOWAM3017M 342021-03-20 09:49:1401:14:27.00+00:29:087:268,1
40RAPCZYŃSKI Witold 2255WARSZAWAM503M 352021-03-20 09:27:3201:14:43.20+00:29:247:288,0
41BUCZAK Szymon 2254WARSZAWAM3018M 362021-03-20 09:30:1801:15:04.30+00:29:457:308,0
42GET Maciej 2041ZAGÓRZM406M 372021-03-21 08:50:4901:15:16.45+00:29:577:318,0
43WRÓBEL Bartłomiej 2180CISNACISNAM407M 382021-03-21 08:50:4801:15:33.70+00:30:157:337,9
44MACIĄG Aniela 2090SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAMLUBLINK201K 62021-03-20 09:37:4301:15:38.65+00:30:207:337,9
45ZIELINSKI Pawel 2185WARSZAWAM3019M 392021-03-20 09:38:0801:15:44.75+00:30:267:347,9
46STEBEL Marcin 2221FUNDACJA LATARNIABUKOWSKOM3020M 402021-03-20 08:54:3601:15:50.35+00:30:317:357,9
47KAWIK Maciej 2209FUNDACJA LATARNIABUKOWSKOM209M 412021-03-20 08:54:3501:15:54.75+00:30:367:357,9
48DOLNIAK Mateusz 2196FUNDACJA LATARNIABUKOWSKOM2010M 422021-03-20 08:54:3401:16:12.20+00:30:537:377,9
49MIERZWIŃSKI Marcin 2099ŻURAWICAM408M 432021-03-20 09:22:5501:16:29.30+00:31:107:387,8
50SZWED Tomasz 2245SUSKA GRUPA BIEGOWAKURÓWM3021M 442021-03-20 09:10:1901:16:49.85+00:31:317:407,8
51SIERGIEJ Elżbieta 2139RUN TEAM TYGRYSY ORZYSZORZYSZK501K 72021-03-20 09:00:2501:17:16.75+00:31:587:437,8
52STACHYRA Andrzej 2148LSBLUBLINM504M 452021-03-20 09:42:3201:18:42.20+00:33:237:527,6
53PAŚKO Paweł 2115RZESZÓWM2011M 462021-03-20 09:49:0301:19:09.35+00:33:507:547,6
54BERENDT Agnieszka 2003WARSZAWAK402K 82021-03-20 09:33:4401:19:27.80+00:34:097:567,6
55TADLA Izabela 2164LUBLINK305K 92021-03-20 09:56:0801:19:47.40+00:34:287:587,5
56PERZEWSKI Eryk 2117LEGIONOWOM2012M 472021-03-20 09:33:1601:19:54.35+00:34:357:597,5
57WERESIŃSKI Michał 2173STUBNOM3022M 482021-03-20 09:15:4001:20:14.95+00:34:568:017,5
58RYNIAK Jakub 2134TARNAWA DOLNAM3023M 492021-03-20 09:10:4901:20:16.55+00:34:578:017,5
59SROKA Sławomir 2145GŁOWIENKAM409M 502021-03-20 09:42:3601:20:31.05+00:35:128:037,5
60FIGIEL Michał 2198LUBLINM3024M 512021-03-21 09:14:0701:20:39.70+00:35:218:037,4
61STACHOWSKI Jakub 2147NIE WIEM, NIE INTERESUJE MNIE TOKRAKÓWM2013M 522021-03-20 09:43:0801:21:11.35+00:35:528:077,4
62BISS-MIERZWIŃSKA Magdalena 2009ŻURAWICAK403K 102021-03-20 09:22:5501:21:17.00+00:35:588:077,4
63ZBYSLAW Damian 2210WARSZAWAM4010M 532021-03-20 09:32:1801:21:20.95+00:36:028:087,4
64HAJDUK Tomek 2046YULO RUN TEAM SIEDLCESIEDLCEM4011M 542021-03-20 09:33:3401:22:20.85+00:37:028:147,3
65GAWLIK Łukasz 2040STG KRAKÓW ŚRÓDMIEŚCIEWIELICZKAM4012M 552021-03-20 09:36:3501:22:28.65+00:37:108:147,3
66SMOLIK Katarzyna 2143KB ATHLETIC ZRĘCIN/PAWKO RUNNER TEAMKROSNOK202K 112021-03-20 09:06:0401:23:06.05+00:37:478:187,2
67BIESZCZAD Regina 2008KB ATHLETIC ZRĘCINWOJASZÓWKAK203K 122021-03-20 09:06:0301:23:06.70+00:37:488:187,2
68PASIEKA Agnieszka 2114KB ATLETIC ZRĘCINUSTROBNAK404K 132021-03-20 09:06:0201:23:07.40+00:37:488:187,2
69MALER Władysław 2059EXTREME CONSTRUCTIONWARSZAWAM603M 562021-03-21 08:27:2201:23:45.15+00:38:268:227,2
70WAŁACHOWSKA Urszula 2228SOLINA TEAMHOCZEWK306K 142021-03-21 08:51:3301:23:54.70+00:38:368:237,2
71KARDASZ Patryk 2062SOLINA TEAMPOLAŃCZYKM2014M 572021-03-21 08:51:3301:23:55.40+00:38:368:237,1
72KARDASZ Dominik 2028SOLINA TEAMPOLAŃCZYKM2015M 582021-03-21 08:51:3301:23:56.45+00:38:378:237,1
73OPIELAK Wiktoria 2108SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAMLUBLINK204K 152021-03-20 09:37:4301:23:58.75+00:38:408:237,1
74KRAWCZYK-BIELECKA Dagmara 2076SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAMLUBLINK405K 162021-03-20 09:37:4101:24:26.00+00:39:078:267,1
75PERZEWSKI Maciej 2118TORUŃM3025M 592021-03-20 09:33:1401:24:46.20+00:39:278:287,1
76CZARNY Mariusz 2022JASŁOM505M 602021-03-21 09:06:3401:25:17.00+00:39:588:317,0
77TROJANOWSKI Ryszard 2168KRAKOWM506M 612021-03-20 09:53:2301:25:37.85+00:40:198:337,0
78STASZEWSKI Kamil 2152LESZCZYDÓŁ STARYM3026M 622021-03-20 09:34:3601:25:42.25+00:40:238:347,0
79KOWALSKI Marcin 2211RADOMNO BIEGNOWE MIASTO LUBAWSKIEM4013M 632021-03-20 09:13:4001:26:10.80+00:40:528:377,0
80KOTEWICZ Przemysław 2073RADOMNO BIEGARADOMNOM3027M 642021-03-20 09:13:4001:26:11.75+00:40:538:377,0
81DZIENISIK Justyna 2031RUN TEAM ORZYSZORZYSZK205K 172021-03-20 09:00:2301:26:24.65+00:41:068:386,9
82DUCHNOWSKI Łukasz 2053RUN TYM TYGRYSY ORZYSZEŁKM3028M 652021-03-20 09:00:2201:26:24.80+00:41:068:386,9
83PIĄTEK Piotr 2121GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM4014M 662021-03-20 09:31:2501:26:27.50+00:41:088:386,9
84ZAREMBA Waldemar 2183WARSZAWAM4015M 672021-03-20 09:34:3801:27:05.90+00:41:478:426,9
85KOTARBA Mateusz 2241RZESZÓWM3029M 682021-03-20 09:18:2801:27:30.90+00:42:128:456,9
86KOCHANOWSKA Anna 2064CZEWARUNTIMCZĘSTOCHOWAK406K 182021-03-20 09:30:4901:27:48.45+00:42:298:466,8
87WINIARSKI Lucjan 2178WIŚNIOWAM2016M 692021-03-20 09:42:2401:28:26.35+00:43:078:506,8
88WINIARSKI Marcin 2179GOGOŁÓWM3030M 702021-03-20 09:42:2301:28:28.60+00:43:098:506,8
89IZDEBSKA Ewa 2048LUBLINK206K 192021-03-20 09:34:4001:28:57.15+00:43:388:536,7
90PIWOWARSKA Kinga 2126WARSZAWAK207K 202021-03-20 08:38:4501:29:09.75+00:43:518:546,7
91GRABARCZYK Dorian 2043LESZNOM2017M 712021-03-20 08:38:4501:29:11.50+00:43:528:556,7
92CZERSKI Krzysztof 2023CHŁAPOWOM4016M 722021-03-20 08:54:1201:29:22.20+00:44:038:566,7
93KĘDZIOR Grzegorz 2060BIECZM2018M 732021-03-20 09:25:2701:30:04.55+00:44:459:006,7
94KRUPA Ewa 2079LIPINKIK208K 212021-03-20 09:25:2801:30:13.05+00:44:549:016,7
95SOŁTYS Mateusz 2144LUBARTÓWM3031M 742021-03-20 09:49:5501:30:20.60+00:45:019:026,6
96KAMIŃSKA Katarzyna 2249MAJDAN KRÓLEWSKIK307K 222021-03-20 09:20:1601:30:30.25+00:45:119:036,6
97ZYCHOWICZ Daria 2188RUN TEAM TYGRYSY ORZYSZORZYSZK407K 232021-03-20 09:00:2601:30:45.95+00:45:279:046,6
98KOTEWICZ Judyta 2072RADOMNO BIEGARADOMNOK308K 242021-03-20 09:13:4001:31:01.05+00:45:429:066,6
99SZCZĘSNA Anna 2159ZOFIÓWKAK309K 252021-03-20 09:37:0301:31:01.10+00:45:429:066,6
100MACIEWICZ Teresa 2091MUNINAK502K 262021-03-20 09:40:2201:31:12.00+00:45:539:076,6
101WALASZEK Karolina 2244PORMAT JEDLICZE BIEGASKOŁYSZYNK209K 272021-03-21 09:06:1101:31:24.90+00:46:069:086,6
102MAZUR Piotr 2097ĆMY BAROWEPRAWIEDNIKIM3032M 752021-03-20 09:03:1101:31:44.35+00:46:259:106,5
103CHAJDAŚ Mateusz 2017WAŚNIÓWM2019M 762021-03-20 09:50:1001:31:59.80+00:46:419:116,5
104PIESZCZOCH Monika 2124BUKOWSKOK3010K 282021-03-20 09:50:0601:32:02.90+00:46:449:126,5
105KALICKA Justyna 2242ZAKLICZYNK2010K 292021-03-20 09:24:3001:32:56.85+00:47:389:176,5
106WASYLÓW Izabela 2011OFIARY JEDZENIA KOTLETÓW PRZEMYŚLK3011K 302021-03-21 08:40:2301:33:40.95+00:48:229:226,4
107GAŁUSZKA Mariusz 2250SKITUROWE BIESZCZADYCISNAM4017M 772021-03-20 09:11:3801:33:43.25+00:48:249:226,4
108MILLER Tomasz 2102BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAMZĄBKIM3033M 782021-03-20 09:08:4401:35:51.75+00:50:339:356,3
109KUKLEWSKA Ewa 2083WITOBELK601K 312021-03-20 09:12:0801:35:53.40+00:50:349:356,3
110RÓŻYCKI Paweł 2133SIEDLCEM4018M 792021-03-20 09:33:3401:36:17.70+00:50:599:376,2
111SUMOREK Sebastian 2223PUŁAWYM4019M 802021-03-21 09:23:5001:36:25.00+00:51:069:386,2
112SZWED Karolina 2162SUSKA GRUPA BIEGOWAKURÓWK3012K 322021-03-20 09:10:0601:36:33.05+00:51:149:396,2
113ZAKRZEWSKI Olaf 2182ANTYLOOPYJÓZEFOSŁAWM4020M 812021-03-20 10:00:0801:36:34.60+00:51:159:396,2
114GÓRKA Jolanta 2042SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAK408K 332021-03-20 09:10:0601:36:36.60+00:51:179:396,2
115ZAKRZEWSKA Anna 2181JÓZEFOSŁAWK409K 342021-03-20 10:00:0201:36:37.70+00:51:199:396,2
116KAMIŃSKA -ZAWISZA Ewelina 2054JASŁOK4010K 352021-03-20 09:31:1301:36:57.40+00:51:389:416,2
117ZAWISZA Tomasz 2184JASLOM4021M 822021-03-20 09:31:1301:36:57.65+00:51:399:416,2
118OSIADŁY Bartosz 2109RZESZÓWM3034M 832021-03-20 08:52:2401:37:07.90+00:51:499:426,2
119KUTA Anna 2212PUŁAWYK4011K 362021-03-21 09:23:4901:37:18.00+00:51:599:436,2
120GÓRECKI Dariusz 2038USTRZYKI DOLNEM3035M 842021-03-21 09:16:4501:37:21.60+00:52:029:446,2
121KUS Iwona 2027RZESZÓWK3013K 372021-03-21 09:16:4401:37:21.70+00:52:039:446,2
122KUTA Rafał 2213PUŁAWYM4022M 852021-03-21 09:23:5001:37:21.90+00:52:039:446,2
123NESTOROWICZ Maksymilian 2105MAXNESTOR TEAMRZEPEDŹM3036M 862021-03-20 09:08:2301:37:36.95+00:52:189:456,1
124HOŁOWATY Renata 2047RZEPEDŹK2011K 382021-03-20 09:08:1901:37:40.05+00:52:219:466,1
125PADO Michal 2110PIJAKI TEAMRZEPEDZM3037M 872021-03-20 09:08:1701:37:41.00+00:52:229:466,1
126ŚWISTAK Piotr 2227WARSZAWAM3038M 882021-03-21 09:25:2501:37:41.25+00:52:229:466,1
127STANIKOWSKA Anna Ewa 2150RADOMK4012K 392021-03-20 09:10:0201:38:01.05+00:52:429:486,1
128MATUSIK Oskar 2253OSP CISNACISNAM2020M 892021-03-20 09:39:4601:38:41.10+00:53:229:526,1
129RUDNICKI Piotr 2218WARSZAWAM3039M 902021-03-20 09:39:1501:39:14.55+00:53:559:556,0
130POPCZYK Piotr 2246ŻERNICAM4023M 912021-03-20 08:46:5601:39:24.10+00:54:059:566,0
131GACIOCH Jarosław 2035RUN TEAM TYGRYSY ORZYSZORZYSZM507M 922021-03-20 09:00:2601:39:36.65+00:54:189:576,0
132SADURA Anna 2136RUN TEAM TYGRYSY ORZYSZORZYSZK4013K 402021-03-20 09:00:2601:39:37.70+00:54:199:576,0
133WOŹNIAK Lidia 2233SKOŁYSZYNK503K 412021-03-21 09:06:0201:39:45.80+00:54:279:586,0
134RADKIEWICZ Maciej 2216PRZEMYŚLM3040M 932021-03-21 08:40:2801:39:49.10+00:54:309:586,0
135CHWASTA Mariusz 2193NIZINYM4024M 942021-03-21 08:40:2901:39:53.45+00:54:349:596,0
136URBAN Paulina 2170LUBLINK2012K 422021-03-20 09:56:1301:41:18.75+00:56:0010:075,9
137PINKOWSKI Bartosz 2125NIE WIEM, NIE INTERESUJE MNIE TOKRAKÓWM2021M 952021-03-20 09:43:1501:41:35.55+00:56:1610:095,9
138PETER Katarzyna 2119KATOWICEK4014K 432021-03-20 09:24:4101:42:32.05+00:57:1310:155,9
139ZIOBROWSKA Agnieszka 2187ŻŁOBIZNAK4015K 442021-03-20 11:15:2501:42:35.60+00:57:1610:155,8
140LICHNOWSKA Anna 2088JAWORZNOK4016K 452021-03-20 09:12:0901:43:12.75+00:57:5410:195,8
141CZAŁPIŃSKA Joanna 2020NOWA WIEŚK4017K 462021-03-20 09:24:3701:44:32.90+00:59:1410:275,7
142UNIOWSKA Kamila 2169ĆMY BAROWELUBLINK3014K 472021-03-20 09:03:1101:44:37.05+00:59:1810:275,7
143MAZUR Iwona 2096ĆMY BAROWEPRAWIEDNIKIK3015K 482021-03-20 09:03:1101:44:37.80+00:59:1910:275,7
144KNAP Elżbieta 2063GACEK TEAMKRAKÓWK3016K 492021-03-20 09:14:0001:45:13.90+00:59:5510:315,7
145KRZYSZEWSKA Agnieszka 2045KRAKÓWK3017K 502021-03-20 09:13:4701:45:45.55+01:00:2610:345,7
146GALUS Agnieszka 2036MIERZYNK4018K 512021-03-20 09:12:1301:46:26.70+01:01:0810:385,6
147BOROWIEC-RÓŻYCKA Magdalena 2012BIEGAJĄCY ŚWIDNIKŚWIDNIKK4019K 522021-03-20 09:35:3001:47:09.95+01:01:5110:425,6
148MIKSZA Karol 2101CROSSFITTER BOX CHEŁMCHEŁMM508M 962021-03-20 09:36:2601:47:19.80+01:02:0110:435,6
149MIKSZA Aneta 2100CROSSFITTER BOX CHEŁMCHEŁMK4020K 532021-03-20 09:36:2601:47:20.80+01:02:0210:445,6
150ZAWADZKI Mateusz 2235WARSZAWAM2022M 972021-03-21 09:25:2401:47:28.20+01:02:0910:445,6
151LIPIŃSKI Cezary 2089RZESZÓWM2023M 982021-03-20 09:49:0701:47:39.20+01:02:2010:455,6
152SUDAK Magdalena 2154KOLBUSZOWAK3018K 542021-03-20 09:36:4301:47:41.60+01:02:2210:465,6
153MARCINEK Marta 2248ŁÓDŹK3019K 552021-03-20 10:13:2901:48:08.25+01:02:4910:485,5
154DOBROWOLSKA Julia 2251ŁÓDŹK2013K 562021-03-20 10:13:2901:48:08.70+01:02:5010:485,5
155PASZEK Krystyna 2030DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZK602K 572021-03-21 08:45:3701:48:08.80+01:02:5010:485,5
156SKRUTEK Jan 2142SEKCJA SPORTÓW GÓRSKICH GOPR BIESZCZADYWROCŁAWM604M 992021-03-20 09:35:1701:48:09.45+01:02:5010:485,5
157PAWELEC Krystyna 2032DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPIASTÓWK603K 582021-03-21 08:45:3501:48:09.65+01:02:5110:485,5
158JARACZ Krystian 2051KB ATHLETIC ZRĘCINNOWY ŻMIGRÓDM2024M 1002021-03-20 08:04:1501:48:33.60+01:03:1410:515,5
159NIEMYJSKI Maciek 2106BIEGOWE MISIELEGNICAM2025M 1012021-03-20 09:52:1701:48:41.35+01:03:2210:525,5
160KRUZEL Małgorzata 2080BIEGOWE MISIELEGNICAK2014K 592021-03-20 09:52:1701:48:41.85+01:03:2310:525,5
161CZAPLA Andrzej 2021CHEŁMM605M 1022021-03-20 09:30:4501:48:53.85+01:03:3510:535,5
162BIESZCZAD Mateusz 2007ATHLETIC ZRĘCINWOJASZÓWKAM3041M 1032021-03-20 09:06:0301:50:00.95+01:04:4211:005,5
163JĘDRZEJCZYK Justyna 2207PODŁĘŻEK3020K 602021-03-20 09:44:3801:51:36.20+01:06:1711:095,4
164JĘDRZEJCZYK Agnieszka 2206LECĘ BO CHCĘ ...KRAKÓWK4021K 612021-03-20 09:44:3801:51:40.65+01:06:2211:105,4
165KANIA Monika 2055TORUŃK2015K 622021-03-20 09:33:4401:53:11.50+01:07:5211:195,3
166JEZIOREK Jozi 2052ŁAPCZYCAM4025M 1042021-03-20 08:15:4001:54:19.45+01:09:0011:255,2
167HOSPODAR Andrzej 2204FUNDACJA LATARNIABUKOWSKOM509M 1052021-03-20 08:54:3401:54:45.70+01:09:2711:285,2
168WIECZOREK Joanna 2177MARKOWI BIEGACZEMARKIK4022K 632021-03-20 08:41:4401:55:03.60+01:09:4411:305,2
169FIJAŁKOWSKA Karolina 2034ŚWIDNIKK3021K 642021-03-20 09:35:3301:55:31.65+01:10:1311:335,2
170CHLEBIŃSKI Maciej 2019RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYRZESZÓWM3042M 1062021-03-20 09:30:5801:55:45.50+01:10:2611:345,2
171BROŻYNA Magda 2015WARSZAWAK4023K 652021-03-20 08:44:5801:57:42.35+01:12:2311:465,1
172SYRYJCZYK-SACZUK Joanna 2158BIAŁA PODLASKAK4024K 662021-03-20 08:52:3901:59:18.45+01:13:5911:555,0
173CZUBA Jadwiga 2024KLUCZBORKK3022K 672021-03-20 08:18:0102:00:45.60+01:15:2612:045,0
174DĄBRÓWKA Nina 2194FUNDACJA LATARNIABUKOWSKOK3023K 682021-03-20 08:54:3302:03:04.15+01:17:4512:184,9
175DĄBRÓWKA Radosław 2195FUNDACJA LATARNIABUKOWSKOM4026M 1072021-03-20 08:54:3402:03:06.75+01:17:4812:184,9
176WOLSKI Teodor 2230WOLSCY BROTHERS DESTRUCTION TEAMSŁUPSKM2026M 1082021-03-21 09:42:4502:05:18.05+01:19:5912:314,8
177TWARDUŚ Leszek 2238UMIESZCZM4027M 1092021-03-21 08:28:5402:08:21.80+01:23:0312:504,7
178OCHWAT Elżbieta 2243UKS ARKA UMIESZCZUMIESZCZK4025K 692021-03-21 08:28:5402:08:22.05+01:23:0312:504,7
179KOPIEC Iwona 2067JAZGARZEWK4026K 702021-03-20 08:00:0802:10:35.20+01:25:1613:034,6
180SKOREK-MASZOTA Weronika 2141PADŁ NA RYJ TEAMGDYNIAK4027K 712021-03-20 08:54:1202:11:18.55+01:25:5913:074,6
181STANISŁAWCZYK Aleksandra 2151LUBLINK3024K 722021-03-20 08:17:0602:13:57.30+01:28:3813:234,5
182MALCZEWSKA Anna 2252MALCZUSIA TEAMGLIWICEK4028K 732021-03-21 10:08:1102:20:31.90+01:35:1314:034,3
183MAŁEK Krzysztof 2237RZESZÓWM4028M 1102021-03-20 08:33:0102:48:28.65+02:03:1016:503,6
184JABŁOŃSKA Grażyna 2247WARSZAWAK4029K 742021-03-20 09:49:5303:30:56.90+02:45:3821:052,8
185GRZEGOREK Justyna 2044WARSZAWAK4030K 752021-03-20 09:49:4903:31:04.80+02:45:4621:062,8
Znaleziono 185 wynik(ów)