VII ZIMOWA BIESZCZADZKA DYCHA 2021

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2021-03-20
Miejsce:
Cisna
Dystans:
10 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
237
Wystartowało:
185
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
185
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasu netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMoment startu
  
1POTERA Krystyna 2130FRYTKÓW!!!ŁAŃCUTK302021-03-20 07:18:58
2KOPIEC Iwona 2067JAZGARZEWK402021-03-20 08:00:08
3JARACZ Krystian 2051KB ATHLETIC ZRĘCINNOWY ŻMIGRÓDM202021-03-20 08:04:15
4JEZIOREK Jozi 2052ŁAPCZYCAM402021-03-20 08:15:40
5STANISŁAWCZYK Aleksandra 2151LUBLINK302021-03-20 08:17:06
6CZUBA Jadwiga 2024KLUCZBORKK302021-03-20 08:18:01
7MAŁEK Krzysztof 2237RZESZÓWM402021-03-20 08:33:01
8GRABARCZYK Dorian 2043LESZNOM202021-03-20 08:38:45
9PIWOWARSKA Kinga 2126WARSZAWAK202021-03-20 08:38:45
10WIECZOREK Joanna 2177MARKOWI BIEGACZEMARKIK402021-03-20 08:41:44
11BROŻYNA Magda 2015WARSZAWAK402021-03-20 08:44:58
12POPCZYK Piotr 2246ŻERNICAM402021-03-20 08:46:56
13MALINOWSKI Marcin 2092PRZEWORSKM302021-03-20 08:50:12
14OSIADŁY Bartosz 2109RZESZÓWM302021-03-20 08:52:24
15SYRYJCZYK-SACZUK Joanna 2158BIAŁA PODLASKAK402021-03-20 08:52:39
16CZERSKI Krzysztof 2023CHŁAPOWOM402021-03-20 08:54:12
17SKOREK-MASZOTA Weronika 2141PADŁ NA RYJ TEAMGDYNIAK402021-03-20 08:54:12
18DĄBRÓWKA Nina 2194FUNDACJA LATARNIABUKOWSKOK302021-03-20 08:54:33
19DĄBRÓWKA Radosław 2195FUNDACJA LATARNIABUKOWSKOM402021-03-20 08:54:34
20DOLNIAK Mateusz 2196FUNDACJA LATARNIABUKOWSKOM202021-03-20 08:54:34
21HOSPODAR Andrzej 2204FUNDACJA LATARNIABUKOWSKOM502021-03-20 08:54:34
22KAWIK Maciej 2209FUNDACJA LATARNIABUKOWSKOM202021-03-20 08:54:35
23STEBEL Marcin 2221FUNDACJA LATARNIABUKOWSKOM302021-03-20 08:54:36
24DUCHNOWSKI Łukasz 2053RUN TYM TYGRYSY ORZYSZEŁKM302021-03-20 09:00:22
25DZIENISIK Justyna 2031RUN TEAM ORZYSZORZYSZK202021-03-20 09:00:23
26SIERGIEJ Elżbieta 2139RUN TEAM TYGRYSY ORZYSZORZYSZK502021-03-20 09:00:25
27GACIOCH Jarosław 2035RUN TEAM TYGRYSY ORZYSZORZYSZM502021-03-20 09:00:26
28SADURA Anna 2136RUN TEAM TYGRYSY ORZYSZORZYSZK402021-03-20 09:00:26
29ZYCHOWICZ Daria 2188RUN TEAM TYGRYSY ORZYSZORZYSZK402021-03-20 09:00:26
30MAZUR Iwona 2096ĆMY BAROWEPRAWIEDNIKIK302021-03-20 09:03:11
31MAZUR Piotr 2097ĆMY BAROWEPRAWIEDNIKIM302021-03-20 09:03:11
32UNIOWSKA Kamila 2169ĆMY BAROWELUBLINK302021-03-20 09:03:11
33BICHAJŁO Maciek 2005MUNINAM302021-03-20 09:05:46
34ROKOSZ Łukasz 2132JAROSŁAWM302021-03-20 09:05:46
35PASIEKA Agnieszka 2114KB ATLETIC ZRĘCINUSTROBNAK402021-03-20 09:06:02
36BIESZCZAD Mateusz 2007ATHLETIC ZRĘCINWOJASZÓWKAM302021-03-20 09:06:03
37BIESZCZAD Regina 2008KB ATHLETIC ZRĘCINWOJASZÓWKAK202021-03-20 09:06:03
38SMOLIK Katarzyna 2143KB ATHLETIC ZRĘCIN/PAWKO RUNNER TEAMKROSNOK202021-03-20 09:06:04
39PEŁDIAK Mateusz 2116PAWKO RUNNER TEAMKROSNOM302021-03-20 09:06:05
40PADO Michal 2110PIJAKI TEAMRZEPEDZM302021-03-20 09:08:17
41HOŁOWATY Renata 2047RZEPEDŹK202021-03-20 09:08:19
42NESTOROWICZ Maksymilian 2105MAXNESTOR TEAMRZEPEDŹM302021-03-20 09:08:23
43SABAT Sebastian 2135KOMAŃCZAM202021-03-20 09:08:29
44MILLER Tomasz 2102BIEGAM BO LUBIĘ ZĄBKI TEAMZĄBKIM302021-03-20 09:08:44
45STANIKOWSKA Anna Ewa 2150RADOMK402021-03-20 09:10:02
46GÓRKA Jolanta 2042SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAK402021-03-20 09:10:06
47SZWED Karolina 2162SUSKA GRUPA BIEGOWAKURÓWK302021-03-20 09:10:06
48SZWED Tomasz 2245SUSKA GRUPA BIEGOWAKURÓWM302021-03-20 09:10:19
49RYNIAK Jakub 2134TARNAWA DOLNAM302021-03-20 09:10:49
50BOŻEK Sebastian 2013KATOWICEM302021-03-20 09:10:53
51GAŁUSZKA Mariusz 2250SKITUROWE BIESZCZADYCISNAM402021-03-20 09:11:38
52GAŁUSZKA Tomasz 2037SKITUROWE BIESZCZADYCISNAM402021-03-20 09:11:40
53KUKLEWSKA Ewa 2083WITOBELK602021-03-20 09:12:08
54LICHNOWSKA Anna 2088JAWORZNOK402021-03-20 09:12:09
55GALUS Agnieszka 2036MIERZYNK402021-03-20 09:12:13
56KOTEWICZ Przemysław 2073RADOMNO BIEGARADOMNOM302021-03-20 09:13:40
57KOTEWICZ Judyta 2072RADOMNO BIEGARADOMNOK302021-03-20 09:13:40
58KOWALSKI Marcin 2211RADOMNO BIEGNOWE MIASTO LUBAWSKIEM402021-03-20 09:13:40
59KRZYSZEWSKA Agnieszka 2045KRAKÓWK302021-03-20 09:13:47
60KNAP Elżbieta 2063GACEK TEAMKRAKÓWK302021-03-20 09:14:00
61WERESIŃSKI Michał 2173STUBNOM302021-03-20 09:15:40
62KOTARBA Mateusz 2241RZESZÓWM302021-03-20 09:18:28
63SZYBA Sylwester 2050GDAŃSKM302021-03-20 09:19:24
64KAMIŃSKA Katarzyna 2249MAJDAN KRÓLEWSKIK302021-03-20 09:20:16
65BISS-MIERZWIŃSKA Magdalena 2009ŻURAWICAK402021-03-20 09:22:55
66MIERZWIŃSKI Marcin 2099ŻURAWICAM402021-03-20 09:22:55
67KALICKA Justyna 2242ZAKLICZYNK202021-03-20 09:24:30
68CZAŁPIŃSKA Joanna 2020NOWA WIEŚK402021-03-20 09:24:37
69PETER Katarzyna 2119KATOWICEK402021-03-20 09:24:41
70KĘDZIOR Grzegorz 2060BIECZM202021-03-20 09:25:27
71KRUPA Ewa 2079LIPINKIK202021-03-20 09:25:28
72BODZIOCH Grzegorz 2010GORLICKA GRUPA BIEGOWAGORLICEM402021-03-20 09:25:39
73RAPCZYŃSKI Witold 2255WARSZAWAM502021-03-20 09:27:32
74PODOLAK Zbigniew 2128PRZEMYŚLM602021-03-20 09:28:10
75TARGOSZ Michał Mateusz 2166KRAKÓWM402021-03-20 09:29:50
76BEŚKA Michał 2004SPRINT GORZYCEGORZYCEM302021-03-20 09:30:03
77KORZONEK Karol 2068SPRINT GORZYCEGORZYCEM302021-03-20 09:30:06
78BUCZAK Szymon 2254WARSZAWAM302021-03-20 09:30:18
79CZAPLA Andrzej 2021CHEŁMM602021-03-20 09:30:45
80KOCHANOWSKA Anna 2064CZEWARUNTIMCZĘSTOCHOWAK402021-03-20 09:30:49
81CHLEBIŃSKI Maciej 2019RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYRZESZÓWM302021-03-20 09:30:58
82ZAWISZA Tomasz 2184JASLOM402021-03-20 09:31:13
83KAMIŃSKA -ZAWISZA Ewelina 2054JASŁOK402021-03-20 09:31:13
84PIĄTEK Piotr 2121GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM402021-03-20 09:31:25
85KOSTKA Robert 2071TEAM ZALEWSKISANOKM402021-03-20 09:32:16
86ZBYSLAW Damian 2210WARSZAWAM402021-03-20 09:32:18
87CZYZ Wojciech 2025GLIWICEM402021-03-20 09:32:23
88PERZEWSKI Maciej 2118TORUŃM302021-03-20 09:33:14
89PERZEWSKI Eryk 2117LEGIONOWOM202021-03-20 09:33:16
90RÓŻYCKI Paweł 2133SIEDLCEM402021-03-20 09:33:34
91HAJDUK Tomek 2046YULO RUN TEAM SIEDLCESIEDLCEM402021-03-20 09:33:34
92KANIA Monika 2055TORUŃK202021-03-20 09:33:44
93BERENDT Agnieszka 2003WARSZAWAK402021-03-20 09:33:44
94DOMISZEWSKI Ignacy 2029GUKLA BRATKOWICE KORZENIOWSKI.PLUSTRZYKI DOLNEM302021-03-20 09:34:00
95STASZEWSKI Kamil 2152LESZCZYDÓŁ STARYM302021-03-20 09:34:36
96KIELAR Kamila 2061WROCŁAWK302021-03-20 09:34:37
97ZAREMBA Waldemar 2183WARSZAWAM402021-03-20 09:34:38
98IZDEBSKA Ewa 2048LUBLINK202021-03-20 09:34:40
99SKRUTEK Jan 2142SEKCJA SPORTÓW GÓRSKICH GOPR BIESZCZADYWROCŁAWM602021-03-20 09:35:17
100BOROWIEC-RÓŻYCKA Magdalena 2012BIEGAJĄCY ŚWIDNIKŚWIDNIKK402021-03-20 09:35:30
101FIJAŁKOWSKA Karolina 2034ŚWIDNIKK302021-03-20 09:35:33
102JAŚTAL Piotr 2069LKB RUDNIK/AZS UJK KIELCEDOMASZOWICEM202021-03-20 09:36:11
103MIKSZA Aneta 2100CROSSFITTER BOX CHEŁMCHEŁMK402021-03-20 09:36:26
104MIKSZA Karol 2101CROSSFITTER BOX CHEŁMCHEŁMM502021-03-20 09:36:26
105GAWLIK Łukasz 2040STG KRAKÓW ŚRÓDMIEŚCIEWIELICZKAM402021-03-20 09:36:35
106DOMISZEWSKI Wojciech 2077ĆMY BAROWEUSTRZYKI DOLNEM502021-03-20 09:36:38
107SUDAK Magdalena 2154KOLBUSZOWAK302021-03-20 09:36:43
108SZCZĘSNA Anna 2159ZOFIÓWKAK302021-03-20 09:37:03
109KRAWCZYK-BIELECKA Dagmara 2076SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAMLUBLINK402021-03-20 09:37:41
110MACIĄG Aniela 2090SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAMLUBLINK202021-03-20 09:37:43
111OPIELAK Wiktoria 2108SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAMLUBLINK202021-03-20 09:37:43
112JAKUBIK Marcin 2049MKS HALICZ PSG KROŚCIENKOUSTRZYKI DOLNEM302021-03-20 09:37:50
113ZIELINSKI Pawel 2185WARSZAWAM302021-03-20 09:38:08
114LEW Beata 2086FART CIERPISZKRACZKOWAK402021-03-20 09:38:32
115RUDNICKI Piotr 2218WARSZAWAM302021-03-20 09:39:15
116MATUSIK Oskar 2253OSP CISNACISNAM202021-03-20 09:39:46
117WETHACZ Dariusz 2174LOKOMOTIV MAJDANCISNAM302021-03-20 09:40:13
118MACIEWICZ Teresa 2091MUNINAK502021-03-20 09:40:22
119KURP Bartłomiej 2085KIELCEM202021-03-20 09:41:26
120SKAWIŃSKI Kacper 2140NIE WIEM¸ NIE INTERESUJE MNIE TOWARSZAWAM202021-03-20 09:41:53
121KRAWCZYK Jakub 2075KRAKÓWM202021-03-20 09:42:07
122WINIARSKI Marcin 2179GOGOŁÓWM302021-03-20 09:42:23
123WINIARSKI Lucjan 2178WIŚNIOWAM202021-03-20 09:42:24
124STACHYRA Andrzej 2148LSBLUBLINM502021-03-20 09:42:32
125STACHYRA Bartłomiej 2149LUBLINM202021-03-20 09:42:35
126SROKA Sławomir 2145GŁOWIENKAM402021-03-20 09:42:36
127STACHOWSKI Jakub 2147NIE WIEM, NIE INTERESUJE MNIE TOKRAKÓWM202021-03-20 09:43:08
128PINKOWSKI Bartosz 2125NIE WIEM, NIE INTERESUJE MNIE TOKRAKÓWM202021-03-20 09:43:15
129JĘDRZEJCZYK Agnieszka 2206LECĘ BO CHCĘ ...KRAKÓWK402021-03-20 09:44:38
130JĘDRZEJCZYK Justyna 2207PODŁĘŻEK302021-03-20 09:44:38
131MAZUR Jakub 2095RUNNERS TEAMSZCZAWNEM202021-03-20 09:45:18
132SZTORC Joanna 2161KRAKÓWK302021-03-20 09:46:14
133PAŚKO Paweł 2115RZESZÓWM202021-03-20 09:49:03
134LIPIŃSKI Cezary 2089RZESZÓWM202021-03-20 09:49:07
135LEW Damian 2087KRACZKOWAM302021-03-20 09:49:14
136GRZEGOREK Justyna 2044WARSZAWAK402021-03-20 09:49:49
137JABŁOŃSKA Grażyna 2247WARSZAWAK402021-03-20 09:49:53
138SOŁTYS Mateusz 2144LUBARTÓWM302021-03-20 09:49:55
139PIESZCZOCH Monika 2124BUKOWSKOK302021-03-20 09:50:06
140CHAJDAŚ Mateusz 2017WAŚNIÓWM202021-03-20 09:50:10
141KRUZEL Małgorzata 2080BIEGOWE MISIELEGNICAK202021-03-20 09:52:17
142NIEMYJSKI Maciek 2106BIEGOWE MISIELEGNICAM202021-03-20 09:52:17
143TROJANOWSKI Ryszard 2168KRAKOWM502021-03-20 09:53:23
144TADLA Izabela 2164LUBLINK302021-03-20 09:56:08
145URBAN Paulina 2170LUBLINK202021-03-20 09:56:13
146UZDEJCZYK Kamil 2171SOLINA TEAMUSTRZYKI DOLNAM302021-03-20 09:57:38
147ZAKRZEWSKA Anna 2181JÓZEFOSŁAWK402021-03-20 10:00:02
148ZAKRZEWSKI Olaf 2182ANTYLOOPYJÓZEFOSŁAWM402021-03-20 10:00:08
149DOBROWOLSKA Julia 2251ŁÓDŹK202021-03-20 10:13:29
150MARCINEK Marta 2248ŁÓDŹK302021-03-20 10:13:29
151ZIOBROWSKA Agnieszka 2187ŻŁOBIZNAK402021-03-20 11:15:25
152MALER Władysław 2059EXTREME CONSTRUCTIONWARSZAWAM602021-03-21 08:27:22
153TWARDUŚ Leszek 2238UMIESZCZM402021-03-21 08:28:54
154OCHWAT Elżbieta 2243UKS ARKA UMIESZCZUMIESZCZK402021-03-21 08:28:54
155WASYLÓW Izabela 2011OFIARY JEDZENIA KOTLETÓW PRZEMYŚLK302021-03-21 08:40:23
156RADKIEWICZ Maciej 2216PRZEMYŚLM302021-03-21 08:40:28
157CHWASTA Mariusz 2193NIZINYM402021-03-21 08:40:29
158PAWELEC Krystyna 2032DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPIASTÓWK602021-03-21 08:45:35
159PASZEK Krystyna 2030DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZK602021-03-21 08:45:37
160WRÓBEL Bartłomiej 2180CISNACISNAM402021-03-21 08:50:48
161GET Maciej 2041ZAGÓRZM402021-03-21 08:50:49
162BRENDZOWSKI Adam 2192SOLINA TEAM / RUNONLINE.PL TEAMSOLINAM302021-03-21 08:51:32
163KARDASZ Dominik 2028SOLINA TEAMPOLAŃCZYKM202021-03-21 08:51:33
164KARDASZ Patryk 2062SOLINA TEAMPOLAŃCZYKM202021-03-21 08:51:33
165WAŁACHOWSKA Urszula 2228SOLINA TEAMHOCZEWK302021-03-21 08:51:33
166GAZDOWICZ Michał 2199RUNPASSION.PL TEAMPRZYSIETNICAM202021-03-21 08:55:24
167WOŹNIAK Janusz 2232SKOŁYSZYNM502021-03-21 09:06:00
168WOŹNIAK Lidia 2233SKOŁYSZYNK502021-03-21 09:06:02
169WALASZEK Karolina 2244PORMAT JEDLICZE BIEGASKOŁYSZYNK202021-03-21 09:06:11
170CZARNY Mariusz 2022JASŁOM502021-03-21 09:06:34
171ZAWADZKI Marcin 2239SZCZWANY TRZMIEL TEAMLUBENIAM302021-03-21 09:09:19
172MOSKOWICZ Stefan 2103PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAFREDROPOLM602021-03-21 09:12:45
173FIGIEL Michał 2198LUBLINM302021-03-21 09:14:07
174KUS Iwona 2027RZESZÓWK302021-03-21 09:16:44
175GÓRECKI Dariusz 2038USTRZYKI DOLNEM302021-03-21 09:16:45
176SZAREK Michał 2240RZESZÓWM302021-03-21 09:16:59
177KUTA Anna 2212PUŁAWYK402021-03-21 09:23:49
178KUTA Rafał 2213PUŁAWYM402021-03-21 09:23:50
179SUMOREK Sebastian 2223PUŁAWYM402021-03-21 09:23:50
180ZAWADZKI Mateusz 2235WARSZAWAM202021-03-21 09:25:24
181ŚWISTAK Piotr 2227WARSZAWAM302021-03-21 09:25:25
182WOLSKI Michał 2231WOLSCY BROTHERS DESTRUCTION TEAMGDAŃSKM302021-03-21 09:42:42
183WOLSKI Teodor 2230WOLSCY BROTHERS DESTRUCTION TEAMSŁUPSKM202021-03-21 09:42:45
184KAPUSTA-SZYDŁAK Sylwia 2208RZESZOWSKA AKADEMIA KOLARSKARZESZÓWK302021-03-21 09:45:30
185MALCZEWSKA Anna 2252MALCZUSIA TEAMGLIWICEK402021-03-21 10:08:11
Znaleziono 185 wynik(ów)