VII ZIMOWA BIESZCZADZKA DYCHA 2021

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2021-03-20
Miejsce:
Cisna
Dystans:
10 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
237
Wystartowało:
185
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
185
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasu netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuCzas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1LEW Beata 2086FART CIERPISZKRACZKOWAK401K 42021-03-20 09:38:3201:14:26.05 7:268,1
2BERENDT Agnieszka 2003WARSZAWAK402K 82021-03-20 09:33:4401:19:27.80+00:05:017:567,6
3BISS-MIERZWIŃSKA Magdalena 2009ŻURAWICAK403K 102021-03-20 09:22:5501:21:17.00+00:06:508:077,4
4PASIEKA Agnieszka 2114KB ATLETIC ZRĘCINUSTROBNAK404K 132021-03-20 09:06:0201:23:07.40+00:08:418:187,2
5KRAWCZYK-BIELECKA Dagmara 2076SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAMLUBLINK405K 162021-03-20 09:37:4101:24:26.00+00:09:598:267,1
6KOCHANOWSKA Anna 2064CZEWARUNTIMCZĘSTOCHOWAK406K 182021-03-20 09:30:4901:27:48.45+00:13:228:466,8
7ZYCHOWICZ Daria 2188RUN TEAM TYGRYSY ORZYSZORZYSZK407K 232021-03-20 09:00:2601:30:45.95+00:16:199:046,6
8GÓRKA Jolanta 2042SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAK408K 332021-03-20 09:10:0601:36:36.60+00:22:109:396,2
9ZAKRZEWSKA Anna 2181JÓZEFOSŁAWK409K 342021-03-20 10:00:0201:36:37.70+00:22:119:396,2
10KAMIŃSKA -ZAWISZA Ewelina 2054JASŁOK4010K 352021-03-20 09:31:1301:36:57.40+00:22:319:416,2
11KUTA Anna 2212PUŁAWYK4011K 362021-03-21 09:23:4901:37:18.00+00:22:519:436,2
12STANIKOWSKA Anna Ewa 2150RADOMK4012K 392021-03-20 09:10:0201:38:01.05+00:23:359:486,1
13SADURA Anna 2136RUN TEAM TYGRYSY ORZYSZORZYSZK4013K 402021-03-20 09:00:2601:39:37.70+00:25:119:576,0
14PETER Katarzyna 2119KATOWICEK4014K 432021-03-20 09:24:4101:42:32.05+00:28:0610:155,9
15ZIOBROWSKA Agnieszka 2187ŻŁOBIZNAK4015K 442021-03-20 11:15:2501:42:35.60+00:28:0910:155,8
16LICHNOWSKA Anna 2088JAWORZNOK4016K 452021-03-20 09:12:0901:43:12.75+00:28:4610:195,8
17CZAŁPIŃSKA Joanna 2020NOWA WIEŚK4017K 462021-03-20 09:24:3701:44:32.90+00:30:0610:275,7
18GALUS Agnieszka 2036MIERZYNK4018K 512021-03-20 09:12:1301:46:26.70+00:32:0010:385,6
19BOROWIEC-RÓŻYCKA Magdalena 2012BIEGAJĄCY ŚWIDNIKŚWIDNIKK4019K 522021-03-20 09:35:3001:47:09.95+00:32:4310:425,6
20MIKSZA Aneta 2100CROSSFITTER BOX CHEŁMCHEŁMK4020K 532021-03-20 09:36:2601:47:20.80+00:32:5410:445,6
21JĘDRZEJCZYK Agnieszka 2206LECĘ BO CHCĘ ...KRAKÓWK4021K 612021-03-20 09:44:3801:51:40.65+00:37:1411:105,4
22WIECZOREK Joanna 2177MARKOWI BIEGACZEMARKIK4022K 632021-03-20 08:41:4401:55:03.60+00:40:3711:305,2
23BROŻYNA Magda 2015WARSZAWAK4023K 652021-03-20 08:44:5801:57:42.35+00:43:1611:465,1
24SYRYJCZYK-SACZUK Joanna 2158BIAŁA PODLASKAK4024K 662021-03-20 08:52:3901:59:18.45+00:44:5211:555,0
25OCHWAT Elżbieta 2243UKS ARKA UMIESZCZUMIESZCZK4025K 692021-03-21 08:28:5402:08:22.05+00:53:5612:504,7
26KOPIEC Iwona 2067JAZGARZEWK4026K 702021-03-20 08:00:0802:10:35.20+00:56:0913:034,6
27SKOREK-MASZOTA Weronika 2141PADŁ NA RYJ TEAMGDYNIAK4027K 712021-03-20 08:54:1202:11:18.55+00:56:5213:074,6
28MALCZEWSKA Anna 2252MALCZUSIA TEAMGLIWICEK4028K 732021-03-21 10:08:1102:20:31.90+01:06:0514:034,3
29JABŁOŃSKA Grażyna 2247WARSZAWAK4029K 742021-03-20 09:49:5303:30:56.90+02:16:3021:052,8
30GRZEGOREK Justyna 2044WARSZAWAK4030K 752021-03-20 09:49:4903:31:04.80+02:16:3821:062,8
Znaleziono 30 wynik(ów)