VII ZIMOWA BIESZCZADZKA DYCHA 2021

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2021-03-20
Miejsce:
Cisna
Dystans:
10 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
237
Wystartowało:
185
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
185
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasu netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuCzas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1KAPUSTA-SZYDŁAK Sylwia 2208RZESZOWSKA AKADEMIA KOLARSKARZESZÓWK301K 12021-03-21 09:45:3001:00:07.15 6:0010,0
2KIELAR Kamila 2061WROCŁAWK302K 22021-03-20 09:34:3701:10:21.90+00:10:147:028,5
3SZTORC Joanna 2161KRAKÓWK303K 32021-03-20 09:46:1401:12:36.10+00:12:287:158,3
4LEW Beata 2086FART CIERPISZKRACZKOWAK401K 42021-03-20 09:38:3201:14:26.05+00:14:187:268,1
5POTERA Krystyna 2130FRYTKÓW!!!ŁAŃCUTK304K 52021-03-20 07:18:5801:14:26.55+00:14:197:268,1
6MACIĄG Aniela 2090SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAMLUBLINK201K 62021-03-20 09:37:4301:15:38.65+00:15:317:337,9
7SIERGIEJ Elżbieta 2139RUN TEAM TYGRYSY ORZYSZORZYSZK501K 72021-03-20 09:00:2501:17:16.75+00:17:097:437,8
8BERENDT Agnieszka 2003WARSZAWAK402K 82021-03-20 09:33:4401:19:27.80+00:19:207:567,6
9TADLA Izabela 2164LUBLINK305K 92021-03-20 09:56:0801:19:47.40+00:19:407:587,5
10BISS-MIERZWIŃSKA Magdalena 2009ŻURAWICAK403K 102021-03-20 09:22:5501:21:17.00+00:21:098:077,4
11SMOLIK Katarzyna 2143KB ATHLETIC ZRĘCIN/PAWKO RUNNER TEAMKROSNOK202K 112021-03-20 09:06:0401:23:06.05+00:22:588:187,2
12BIESZCZAD Regina 2008KB ATHLETIC ZRĘCINWOJASZÓWKAK203K 122021-03-20 09:06:0301:23:06.70+00:22:598:187,2
13PASIEKA Agnieszka 2114KB ATLETIC ZRĘCINUSTROBNAK404K 132021-03-20 09:06:0201:23:07.40+00:23:008:187,2
14WAŁACHOWSKA Urszula 2228SOLINA TEAMHOCZEWK306K 142021-03-21 08:51:3301:23:54.70+00:23:478:237,2
15OPIELAK Wiktoria 2108SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAMLUBLINK204K 152021-03-20 09:37:4301:23:58.75+00:23:518:237,1
16KRAWCZYK-BIELECKA Dagmara 2076SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAMLUBLINK405K 162021-03-20 09:37:4101:24:26.00+00:24:188:267,1
17DZIENISIK Justyna 2031RUN TEAM ORZYSZORZYSZK205K 172021-03-20 09:00:2301:26:24.65+00:26:178:386,9
18KOCHANOWSKA Anna 2064CZEWARUNTIMCZĘSTOCHOWAK406K 182021-03-20 09:30:4901:27:48.45+00:27:418:466,8
19IZDEBSKA Ewa 2048LUBLINK206K 192021-03-20 09:34:4001:28:57.15+00:28:508:536,7
20PIWOWARSKA Kinga 2126WARSZAWAK207K 202021-03-20 08:38:4501:29:09.75+00:29:028:546,7
21KRUPA Ewa 2079LIPINKIK208K 212021-03-20 09:25:2801:30:13.05+00:30:059:016,7
22KAMIŃSKA Katarzyna 2249MAJDAN KRÓLEWSKIK307K 222021-03-20 09:20:1601:30:30.25+00:30:239:036,6
23ZYCHOWICZ Daria 2188RUN TEAM TYGRYSY ORZYSZORZYSZK407K 232021-03-20 09:00:2601:30:45.95+00:30:389:046,6
24KOTEWICZ Judyta 2072RADOMNO BIEGARADOMNOK308K 242021-03-20 09:13:4001:31:01.05+00:30:539:066,6
25SZCZĘSNA Anna 2159ZOFIÓWKAK309K 252021-03-20 09:37:0301:31:01.10+00:30:539:066,6
26MACIEWICZ Teresa 2091MUNINAK502K 262021-03-20 09:40:2201:31:12.00+00:31:049:076,6
27WALASZEK Karolina 2244PORMAT JEDLICZE BIEGASKOŁYSZYNK209K 272021-03-21 09:06:1101:31:24.90+00:31:179:086,6
28PIESZCZOCH Monika 2124BUKOWSKOK3010K 282021-03-20 09:50:0601:32:02.90+00:31:559:126,5
29KALICKA Justyna 2242ZAKLICZYNK2010K 292021-03-20 09:24:3001:32:56.85+00:32:499:176,5
30WASYLÓW Izabela 2011OFIARY JEDZENIA KOTLETÓW PRZEMYŚLK3011K 302021-03-21 08:40:2301:33:40.95+00:33:339:226,4
31KUKLEWSKA Ewa 2083WITOBELK601K 312021-03-20 09:12:0801:35:53.40+00:35:469:356,3
32SZWED Karolina 2162SUSKA GRUPA BIEGOWAKURÓWK3012K 322021-03-20 09:10:0601:36:33.05+00:36:259:396,2
33GÓRKA Jolanta 2042SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAK408K 332021-03-20 09:10:0601:36:36.60+00:36:299:396,2
34ZAKRZEWSKA Anna 2181JÓZEFOSŁAWK409K 342021-03-20 10:00:0201:36:37.70+00:36:309:396,2
35KAMIŃSKA -ZAWISZA Ewelina 2054JASŁOK4010K 352021-03-20 09:31:1301:36:57.40+00:36:509:416,2
36KUTA Anna 2212PUŁAWYK4011K 362021-03-21 09:23:4901:37:18.00+00:37:109:436,2
37KUS Iwona 2027RZESZÓWK3013K 372021-03-21 09:16:4401:37:21.70+00:37:149:446,2
38HOŁOWATY Renata 2047RZEPEDŹK2011K 382021-03-20 09:08:1901:37:40.05+00:37:329:466,1
39STANIKOWSKA Anna Ewa 2150RADOMK4012K 392021-03-20 09:10:0201:38:01.05+00:37:539:486,1
40SADURA Anna 2136RUN TEAM TYGRYSY ORZYSZORZYSZK4013K 402021-03-20 09:00:2601:39:37.70+00:39:309:576,0
41WOŹNIAK Lidia 2233SKOŁYSZYNK503K 412021-03-21 09:06:0201:39:45.80+00:39:389:586,0
42URBAN Paulina 2170LUBLINK2012K 422021-03-20 09:56:1301:41:18.75+00:41:1110:075,9
43PETER Katarzyna 2119KATOWICEK4014K 432021-03-20 09:24:4101:42:32.05+00:42:2410:155,9
44ZIOBROWSKA Agnieszka 2187ŻŁOBIZNAK4015K 442021-03-20 11:15:2501:42:35.60+00:42:2810:155,8
45LICHNOWSKA Anna 2088JAWORZNOK4016K 452021-03-20 09:12:0901:43:12.75+00:43:0510:195,8
46CZAŁPIŃSKA Joanna 2020NOWA WIEŚK4017K 462021-03-20 09:24:3701:44:32.90+00:44:2510:275,7
47UNIOWSKA Kamila 2169ĆMY BAROWELUBLINK3014K 472021-03-20 09:03:1101:44:37.05+00:44:2910:275,7
48MAZUR Iwona 2096ĆMY BAROWEPRAWIEDNIKIK3015K 482021-03-20 09:03:1101:44:37.80+00:44:3010:275,7
49KNAP Elżbieta 2063GACEK TEAMKRAKÓWK3016K 492021-03-20 09:14:0001:45:13.90+00:45:0610:315,7
50KRZYSZEWSKA Agnieszka 2045KRAKÓWK3017K 502021-03-20 09:13:4701:45:45.55+00:45:3810:345,7
51GALUS Agnieszka 2036MIERZYNK4018K 512021-03-20 09:12:1301:46:26.70+00:46:1910:385,6
52BOROWIEC-RÓŻYCKA Magdalena 2012BIEGAJĄCY ŚWIDNIKŚWIDNIKK4019K 522021-03-20 09:35:3001:47:09.95+00:47:0210:425,6
53MIKSZA Aneta 2100CROSSFITTER BOX CHEŁMCHEŁMK4020K 532021-03-20 09:36:2601:47:20.80+00:47:1310:445,6
54SUDAK Magdalena 2154KOLBUSZOWAK3018K 542021-03-20 09:36:4301:47:41.60+00:47:3410:465,6
55MARCINEK Marta 2248ŁÓDŹK3019K 552021-03-20 10:13:2901:48:08.25+00:48:0110:485,5
56DOBROWOLSKA Julia 2251ŁÓDŹK2013K 562021-03-20 10:13:2901:48:08.70+00:48:0110:485,5
57PASZEK Krystyna 2030DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZK602K 572021-03-21 08:45:3701:48:08.80+00:48:0110:485,5
58PAWELEC Krystyna 2032DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPIASTÓWK603K 582021-03-21 08:45:3501:48:09.65+00:48:0210:485,5
59KRUZEL Małgorzata 2080BIEGOWE MISIELEGNICAK2014K 592021-03-20 09:52:1701:48:41.85+00:48:3410:525,5
60JĘDRZEJCZYK Justyna 2207PODŁĘŻEK3020K 602021-03-20 09:44:3801:51:36.20+00:51:2911:095,4
61JĘDRZEJCZYK Agnieszka 2206LECĘ BO CHCĘ ...KRAKÓWK4021K 612021-03-20 09:44:3801:51:40.65+00:51:3311:105,4
62KANIA Monika 2055TORUŃK2015K 622021-03-20 09:33:4401:53:11.50+00:53:0411:195,3
63WIECZOREK Joanna 2177MARKOWI BIEGACZEMARKIK4022K 632021-03-20 08:41:4401:55:03.60+00:54:5611:305,2
64FIJAŁKOWSKA Karolina 2034ŚWIDNIKK3021K 642021-03-20 09:35:3301:55:31.65+00:55:2411:335,2
65BROŻYNA Magda 2015WARSZAWAK4023K 652021-03-20 08:44:5801:57:42.35+00:57:3511:465,1
66SYRYJCZYK-SACZUK Joanna 2158BIAŁA PODLASKAK4024K 662021-03-20 08:52:3901:59:18.45+00:59:1111:555,0
67CZUBA Jadwiga 2024KLUCZBORKK3022K 672021-03-20 08:18:0102:00:45.60+01:00:3812:045,0
68DĄBRÓWKA Nina 2194FUNDACJA LATARNIABUKOWSKOK3023K 682021-03-20 08:54:3302:03:04.15+01:02:5712:184,9
69OCHWAT Elżbieta 2243UKS ARKA UMIESZCZUMIESZCZK4025K 692021-03-21 08:28:5402:08:22.05+01:08:1412:504,7
70KOPIEC Iwona 2067JAZGARZEWK4026K 702021-03-20 08:00:0802:10:35.20+01:10:2813:034,6
71SKOREK-MASZOTA Weronika 2141PADŁ NA RYJ TEAMGDYNIAK4027K 712021-03-20 08:54:1202:11:18.55+01:11:1113:074,6
72STANISŁAWCZYK Aleksandra 2151LUBLINK3024K 722021-03-20 08:17:0602:13:57.30+01:13:5013:234,5
73MALCZEWSKA Anna 2252MALCZUSIA TEAMGLIWICEK4028K 732021-03-21 10:08:1102:20:31.90+01:20:2414:034,3
74JABŁOŃSKA Grażyna 2247WARSZAWAK4029K 742021-03-20 09:49:5303:30:56.90+02:30:4921:052,8
75GRZEGOREK Justyna 2044WARSZAWAK4030K 752021-03-20 09:49:4903:31:04.80+02:30:5721:062,8
Znaleziono 75 wynik(ów)