VII ZIMOWA BIESZCZADZKA DYCHA 2021

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2021-03-20
Miejsce:
Cisna
Dystans:
10 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
237
Wystartowało:
185
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
185
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasu netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuCzas
netto
10km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1TARGOSZ Michał Mateusz 2166KRAKÓWM401M 52021-03-20 09:29:5000:52:54.50 5:1711,3
2CZYZ Wojciech 2025GLIWICEM402M 152021-03-20 09:32:2301:08:06.30+00:15:116:488,8
3GAŁUSZKA Tomasz 2037SKITUROWE BIESZCZADYCISNAM403M 192021-03-20 09:11:4001:09:32.50+00:16:386:578,6
4BODZIOCH Grzegorz 2010GORLICKA GRUPA BIEGOWAGORLICEM404M 252021-03-20 09:25:3901:11:15.60+00:18:217:078,4
5KOSTKA Robert 2071TEAM ZALEWSKISANOKM405M 272021-03-20 09:32:1601:12:12.85+00:19:187:138,3
6GET Maciej 2041ZAGÓRZM406M 372021-03-21 08:50:4901:15:16.45+00:22:217:318,0
7WRÓBEL Bartłomiej 2180CISNACISNAM407M 382021-03-21 08:50:4801:15:33.70+00:22:397:337,9
8MIERZWIŃSKI Marcin 2099ŻURAWICAM408M 432021-03-20 09:22:5501:16:29.30+00:23:347:387,8
9SROKA Sławomir 2145GŁOWIENKAM409M 502021-03-20 09:42:3601:20:31.05+00:27:368:037,5
10ZBYSLAW Damian 2210WARSZAWAM4010M 532021-03-20 09:32:1801:21:20.95+00:28:268:087,4
11HAJDUK Tomek 2046YULO RUN TEAM SIEDLCESIEDLCEM4011M 542021-03-20 09:33:3401:22:20.85+00:29:268:147,3
12GAWLIK Łukasz 2040STG KRAKÓW ŚRÓDMIEŚCIEWIELICZKAM4012M 552021-03-20 09:36:3501:22:28.65+00:29:348:147,3
13KOWALSKI Marcin 2211RADOMNO BIEGNOWE MIASTO LUBAWSKIEM4013M 632021-03-20 09:13:4001:26:10.80+00:33:168:377,0
14PIĄTEK Piotr 2121GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM4014M 662021-03-20 09:31:2501:26:27.50+00:33:338:386,9
15ZAREMBA Waldemar 2183WARSZAWAM4015M 672021-03-20 09:34:3801:27:05.90+00:34:118:426,9
16CZERSKI Krzysztof 2023CHŁAPOWOM4016M 722021-03-20 08:54:1201:29:22.20+00:36:278:566,7
17GAŁUSZKA Mariusz 2250SKITUROWE BIESZCZADYCISNAM4017M 772021-03-20 09:11:3801:33:43.25+00:40:489:226,4
18RÓŻYCKI Paweł 2133SIEDLCEM4018M 792021-03-20 09:33:3401:36:17.70+00:43:239:376,2
19SUMOREK Sebastian 2223PUŁAWYM4019M 802021-03-21 09:23:5001:36:25.00+00:43:309:386,2
20ZAKRZEWSKI Olaf 2182ANTYLOOPYJÓZEFOSŁAWM4020M 812021-03-20 10:00:0801:36:34.60+00:43:409:396,2
21ZAWISZA Tomasz 2184JASLOM4021M 822021-03-20 09:31:1301:36:57.65+00:44:039:416,2
22KUTA Rafał 2213PUŁAWYM4022M 852021-03-21 09:23:5001:37:21.90+00:44:279:446,2
23POPCZYK Piotr 2246ŻERNICAM4023M 912021-03-20 08:46:5601:39:24.10+00:46:299:566,0
24CHWASTA Mariusz 2193NIZINYM4024M 942021-03-21 08:40:2901:39:53.45+00:46:589:596,0
25JEZIOREK Jozi 2052ŁAPCZYCAM4025M 1042021-03-20 08:15:4001:54:19.45+01:01:2411:255,2
26DĄBRÓWKA Radosław 2195FUNDACJA LATARNIABUKOWSKOM4026M 1072021-03-20 08:54:3402:03:06.75+01:10:1212:184,9
27TWARDUŚ Leszek 2238UMIESZCZM4027M 1092021-03-21 08:28:5402:08:21.80+01:15:2712:504,7
28MAŁEK Krzysztof 2237RZESZÓWM4028M 1102021-03-20 08:33:0102:48:28.65+01:55:3416:503,6
Znaleziono 28 wynik(ów)