VII ZIMOWY MARATON BIESZCZADZKI 2021 - 20KM

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2021-03-20
Miejsce:
Cisna
Dystans:
20 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
399
Wystartowało:
302
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
302
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasu netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMoment startu
  
1KAMIONOWSKI Mariusz-Jacek 1037OSTROŁĘKAM502021-03-20 07:04:30
2RYSIAWA Joanna 1250MIŃSK MAZOWIECKIK402021-03-20 07:14:58
3STASIŃSKI Paweł 1268SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWASZUDZIAŁOWOM302021-03-20 07:42:11
4KOLASA Barbara 1108KLUB J.SŁOWACKIEGOWARSZAWA-WESOŁAK602021-03-20 08:00:05
5SZERSZEŃ Małgorzata 1411PIASECZNO RUNNINGPIASECZNOK402021-03-20 08:00:06
6PECIO Kamil 1437PIASECZNO RUNNINGWARSZAWAM302021-03-20 08:00:06
7SAMUŚ Dariusz 1030RZESZÓWM402021-03-20 08:00:22
8ŚLIWIŃSKI Andrzej 1290MIECHÓWM602021-03-20 08:01:17
9WIERCHOŁA Joanna 1018LUBLINK602021-03-20 08:06:39
10WAJDA Andrzej 1416MIELNOM302021-03-20 08:13:00
11STRZYŻEWSKI Michał 1273KRAKÓWM302021-03-20 08:15:41
12ŁUSZCZYC Anna 1170RZESZÓWK302021-03-20 08:16:43
13ŁUSZCZYC Krzysztof 1169RZESZÓWM402021-03-20 08:16:44
14MAZUREK Łukasz 1185ŁĘCZNAM302021-03-20 08:17:07
15GŁUSZKO Przemysław 1033SOLINA TEAM / RUNONLINE.PL TEAMBEREZKAM302021-03-20 08:17:27
16ŚRODA Krzysztof 1291RZESZÓWM502021-03-20 08:17:42
17CHLIPAŁA Marek 1024JASTRZĘBIE-ZDRÓJM302021-03-20 08:17:55
18RADLOK Iwona 1242KLUCZBORKK402021-03-20 08:18:01
19PIJANKA Aleksandra 1224KLUCZBORKK302021-03-20 08:18:02
20GÓROWSKA Anna 1058CIECHANÓWK202021-03-20 08:19:06
21MROZEK Marcin 1195MAZOVIA PROACTIVWARSZAWAM302021-03-20 08:19:06
22GÓROWSKA Mariola 1057CIECHANÓWK402021-03-20 08:19:07
23JANOWIAK Wojciech 1081ŻYWCEM ZABIEGANIWARSZAWAM402021-03-20 08:19:16
24FORNAL Jacek 1051GŁOWIENKAM302021-03-20 08:19:17
25POLAŃSKI Robert 1231KROSNOM402021-03-20 08:19:17
26KAWIK Dawid 1095FELTANKORZESZEM402021-03-20 08:19:22
27KOSIERADZKI Łukasz 1119KRAKÓWM302021-03-20 08:20:10
28KOŁODZIEJ Mariusz 1110CYCÓWM502021-03-20 08:20:15
29KOSTRZON Maciej 1120SFORA-BMKPIONKIM402021-03-20 08:20:37
30KRAWCZUK Sylwia 1129SAME PRZYJEMNOŚCIPIASECZNOK402021-03-20 08:20:52
31LEŚNIAKOWSKA Anna 1158TURZAMIENIEK402021-03-20 08:20:54
32KĘPA Piotr 1098PIASECZNOM302021-03-20 08:20:54
33MERESTA Konrad 1189LW BOGDANKAŁĘCZNAM302021-03-20 08:22:47
34UNIOWSKI Tomasz 1301ĆMY BAROWELUBLINM402021-03-20 08:22:48
35SĘK Tomasz 1254ĆMY BAROWELUBLINM302021-03-20 08:22:48
36GROCHOWSKI Karol 1064ĆMY BAROWEŁĘCZNAM302021-03-20 08:22:49
37BANASIK Magdalena 1007FIFARAFA STWSTALOWA WOLAK402021-03-20 08:23:40
38BAREŁA Andrzej 1013FIFARAFASTALOWA WOLAM402021-03-20 08:23:40
39BOROWIEC Mariusz 1019KOŁOBRZEGM402021-03-20 08:24:00
40KRUPA Jacek 1132ATS WHEELSRUDAM402021-03-20 08:24:11
41CHODZIŃSKI Daniel 1025NOWY DWÓR MAZOWIECKIM402021-03-20 08:24:39
42KRUPA Paweł 1131STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZAAGATÓWKAM402021-03-20 08:24:55
43BIELECKI Mirmił 1015SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAMLUBLINM402021-03-20 08:24:58
44ŻUROWSKI Łukasz 1425BBKS ŁAWECZKA WILANÓWWARSZAWAM402021-03-20 08:25:17
45SKIBIŃSKI Mariusz 1257MIĘDZYLESIAKIWARSZAWAM402021-03-20 08:25:19
46BANDOSZ Bartłomiej 1008BBKS ŁAWECZKA WILANÓWWARSZAWAM402021-03-20 08:25:20
47CZECHOWSKA Izabela 1034WW TEAMLUBLINK402021-03-20 08:25:27
48ŁAHODA Agnieszka 1162LUBLINK402021-03-20 08:25:28
49HERNAS Aneta 1073LUBLINK402021-03-20 08:25:30
50BOZA Beata 1020PADŁ NA RYJGDYNIAK402021-03-20 08:27:24
51MĄKOSA Konrad 1187WARSZAWAM402021-03-20 08:27:41
52MORDZIŃSKI Marcin 1193WARSZAWAM502021-03-20 08:27:42
53KRASOŃ Justyna 1127TSA SANDOMIERZSANDOMIERZK402021-03-20 08:27:48
54JARZYŃSKA Kinga 1084TSA SANDOMIERZWARSZAWAK202021-03-20 08:27:52
55ŁUCZAK Bartek 1165TSA SANDOMIERZSANDOMIERZM202021-03-20 08:27:52
56KUŁAKOWSKI Piotr 1141CZŁAPACZEKONSTANCIN-JEZIORNAM602021-03-20 08:28:58
57SIKORSKA Agnieszka 1255WARSZAWAK302021-03-20 08:28:58
58KULITA Ela 1139TAK LUBIĘ SANDOMIERZSANDOMIERZK402021-03-20 08:29:03
59KULITA Marta 1140SANDOMIERZK202021-03-20 08:29:06
60WALUSIAK Kamil 1307BIAŁA PODLASKAM402021-03-20 08:29:07
61KACZOR Marzena 1367SANDOMIERZK402021-03-20 08:29:07
62GLEBA Mariusz 1054PSZCZÓŁKOWSKI TEAMOLSZTYNM302021-03-20 08:29:09
63BAŃBURA Sławek 1009TIME2GOBIAŁA PODLASKAM502021-03-20 08:29:09
64KORNILUK Bogdan 1116BIAŁA BIEGABIAŁA PODLASKAM602021-03-20 08:29:10
65MILCZARSKI Krzysztof 1191KLUB BIEGACZA BIAŁA BIEGACZOSNÓWKAM602021-03-20 08:29:10
66WALUSIAK Sylwia 1306BIEGACZA BIAŁA BIEGABIAŁA PODLASKAK302021-03-20 08:29:10
67SAŁAMACHA Stanisław 1252KB BIAŁA BIEGA1BIAŁA PODLASKAM602021-03-20 08:29:11
68KOBIELA Przemysław 1106TARNOBRZEGM502021-03-20 08:29:13
69KULA Ewa 1138GÓRY WYSOKIEK402021-03-20 08:29:15
70STROŃSKA Agnieszka 1270KOPALNIA MOCYTARNOBRZEGK402021-03-20 08:29:20
71BIENIEK Rafal 1016BUTCHERS BIKE TEAMZACZERNIEM402021-03-20 08:29:36
72IWASZEK Pawel 1075BUTCHERS BIKE TEAMRZEZZOWM402021-03-20 08:29:36
73BIEDROŃ Artur 1014ERP HEART TEAMWARSZAWAM402021-03-20 08:30:12
74BIELECKI Krzysiek 1083KRAKOWM202021-03-20 08:30:20
75CHOROMAŃSKI Paweł 1026KALINOWOM302021-03-20 08:30:20
76KAMIŃSKI Wojciech 1090BIELSKO BIAŁAM302021-03-20 08:30:27
77CIEMNY Wojciech 1029NIGHT RUNNERS PYSKOWICEPYSKOWICEM402021-03-20 08:30:44
78JUSZCZYK Jarosław 1088WARSZAWAM402021-03-20 08:30:54
79DARŁAK Joanna 1036LUBACZOWK302021-03-20 08:31:19
80DUCZMAL Wojciech 1041OPOLEM402021-03-20 08:31:19
81KOWAL Amadeusz 1122NAPRZÓD MŁOCINYLUBACZÓWM302021-03-20 08:31:22
82MAZUREK Grzegorz 1383AKADEMIA LEONA KOŹMIŃSKIEGOWARSZAWAM402021-03-20 08:31:45
83POREMBSKI Dariusz 1436ŁOMIANKIM402021-03-20 08:31:50
84LORYŚ Adam 1161NISKOM302021-03-20 08:32:59
85GŁAZ Marek 1055STALOWA WOLAM302021-03-20 08:33:00
86MASZKOWSKI Rafał 1182LUBLINM402021-03-20 08:33:40
87MASZKOWSKA Anna 1181LUBLINK402021-03-20 08:33:40
88WASIK Marta 1311EDC RUNNERSWARSZAWAK302021-03-20 08:33:50
89MARCIŃSKI Kuba 1178PROJEKT AIKWARSZAWAM402021-03-20 08:34:30
90ŁUKASZEWSKI Mateusz 1167WARSZAWAM202021-03-20 08:35:22
91KAŁDON Sławomir 1089GORZYCEM302021-03-20 08:36:29
92BAKIERSKI Filip 1006KWIDZYNM202021-03-20 08:36:41
93JARMOLIŃSKI Piotr 1082MIERZYNM402021-03-20 08:36:44
94CZARKOWSKI Tomasz 1350KNURÓWM202021-03-20 08:36:46
95JAWOROWICZ Tomasz 1366KS PEGAZKONSTANCIN-JEZIORNAM402021-03-20 08:37:01
96WIĘCEK Marek 1317RKS HUWDURANIŻÓWM202021-03-20 08:37:19
97KOPER Tomasz 1115MAKÓW PODHALAŃSKIM302021-03-20 08:37:38
98ŚCIESZKA Mateusz 1289SUCHA BESKIDZKAM402021-03-20 08:37:39
99REY Patryk 1244REYRUNNINGTEAMPRUSZKÓWM202021-03-20 08:37:40
100REY Andrzej 1245REY RUNNING TEAMWARSZAWAM402021-03-20 08:37:43
101RÓŻAŃSKI Michał 1248STYRSZÓWM302021-03-20 08:38:04
102NAJDER Sebastian 1196SUCHA BESKIDZKAM402021-03-20 08:38:14
103ZASKURSKI Marcin 1423KOMORÓWM302021-03-20 08:38:15
104GUSZCZA Ewa 1067MARKOWI BIEGACZEMARKIK402021-03-20 08:38:17
105ADAMCZUK Agnieszka 1001MARKOWI BIEGACZEMARKIK402021-03-20 08:38:18
106GRABARCZYK Ilona 1038LESZNOK402021-03-20 08:38:42
107BARAN Kamil 1010JAROSŁAWM302021-03-20 08:39:05
108ROKOSZ Rafał 1435JAROSŁAWM202021-03-20 08:39:07
109SOBOTA Rafał 1401SANOKM302021-03-20 08:39:12
110SURMAN Mariusz 1276DZIKIE MUSTANGIPUSTKÓW OSIEDLEM302021-03-20 08:39:33
111KOŁODZIEJCZYK Maciej 1112FIZJO SPORTŁĘCZNAM402021-03-20 08:40:14
112KOŁODZIEJCZYK Marta 1111ŁĘCZNA BIEGAŁĘCZNAK402021-03-20 08:40:15
113GÓRSKA Alicja 1059BYDGOSZCZK302021-03-20 08:40:16
114PEREGRYM Tobiasz 1220WROCŁAWM202021-03-20 08:40:21
115KĘDRA Agnieszka 1096RZESZÓWK302021-03-20 08:40:36
116LATAWIEC Jakub 1154KRAKOWM402021-03-20 08:41:11
117LATAWIEC Bartosz 1155KRAKÓWM302021-03-20 08:41:11
118STRZELCZYK Wiktor 1271CARPATHIAN RUNNERSRZESZÓWM302021-03-20 08:41:27
119PAPIERNIK Aneta 1212MARKOWI BIEGACZEMARKIK402021-03-20 08:41:42
120WILGOSIEWICZ Paulina 1318MARKOWI BIEGACZEMARKIK402021-03-20 08:41:43
121ROSTEK Andrzej 1246MARKOWI BIEGACZEMARKIM502021-03-20 08:41:51
122RZEPNIEWSKA Joanna 1251MARKOWI BIEGACZEMARKIK402021-03-20 08:41:51
123KUC Adam 1136THE STRYCHERSKRAKÓWM402021-03-20 08:41:55
124KNAP Tomasz 1104THE STRYCHERSKRAKÓWM302021-03-20 08:41:56
125MACH Tomasz 1171SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAMLUBLINM402021-03-20 08:42:00
126PITURA Eliza 1227SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAMLUBLINK402021-03-20 08:42:01
127POLSKI Adrian 1232LUBLINM202021-03-20 08:42:01
128MĄCIK Mateusz 1186SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAMLUBLINM202021-03-20 08:42:02
129ZWIERZAŃSKI Paweł 1337STAY INSANE/SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAMLUBLINM402021-03-20 08:42:03
130STACH Paweł 1264ROPKIM502021-03-20 08:42:07
131ŁUCZAK-POKÓJ Barbara 1166NOWOSARZYŃSKA GRUPA BIEGOWANOWA SARZYNAK202021-03-20 08:42:27
132PODKUL Konrad 1229KROSCIENKO WYZNEM302021-03-20 08:42:44
133BOROWSKA Teresa 1428MIASTKOK502021-03-20 08:43:07
134PODLEŚ Robert 1230COBI POLAND TEAMWARSZAWAM502021-03-20 08:43:44
135KUMIEGA Józef 1142WILKI JODŁOWAJODŁOWAM502021-03-20 08:44:04
136ŁUSZCZ Paweł 1168DĘBICAM302021-03-20 08:44:09
137BARAN Andrzej 1011WILKI JODŁOWAJODŁOWAM402021-03-20 08:44:15
138LE FELIC Monika 1159WARSZAWAK402021-03-20 08:45:10
139RUCIŃSKI Adam 1249WARSZAWAM402021-03-20 08:45:12
140HEJNAR Jakub 1070SZCZEPAŃCOWAM402021-03-20 08:45:16
141SZMIST Szymon 12803 PBOTSZCZEPANCOWAM402021-03-20 08:45:26
142PINDEL Piotr 1225ŁOWCY PIEROŻKÓWBIELSKO-BIAŁAM302021-03-20 08:46:09
143MAZUR-RUDNICKA Marlena 1384WARSZAWAK302021-03-20 08:46:18
144MADETKO Arkadiusz 1173KSIĄŻ WIELKIM302021-03-20 08:47:04
145KURCZ Magdalena 1144TEAM GAZELAKRAKÓWK202021-03-20 08:47:57
146KWAŚNIOK Rafał 1148NIGHT RUNNERS PYSKOWICETOSZEKM302021-03-20 08:48:05
147MAGDA Piotr 1174NIGHTRUNNERS PYSKOWICEPYSKOWICEM502021-03-20 08:48:07
148POŹNIAK Marcin 1236NIGHT RUNNERS PYSKOWICEPYSKOWICEM302021-03-20 08:48:08
149ŁOAZA Krzysztof 1164NIGHT RUNNERS PYSKOWICEPYSKOWICEM402021-03-20 08:48:12
150LEPIARZ Sylwester 1052NIEWYCHOWANI FIZYCZNIEWAŚNIÓWM202021-03-20 08:49:18
151OGONOWSKI Michał 1203CB163JELCZ-LASKOWICEM402021-03-20 08:49:28
152ŚWIĘCH Anna 1293STRZYŻÓWK402021-03-20 08:49:45
153TOKARZ Adrian 1294DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAM302021-03-20 08:49:45
154RACHWALSKI Tomasz 1241BŁĘKITNI ŻEGLCECHORKÓWKAM502021-03-20 08:50:39
155PUCHYRSKI Piotr 1238STARACHOWICEM302021-03-20 08:50:44
156MOSKWA Monika 1194CZUDECK202021-03-20 08:51:13
157DUNIEC Małgorzata 1042GRODZISK MAZOWIECKIK302021-03-20 08:51:43
158WALAC Anna 1303GRODZISK MAZOWIECKIK302021-03-20 08:51:43
159SKORUPKA Leszek 1258M3 SIEDLCENOWE IGANIEM402021-03-20 08:52:36
160KUTA Rafał 1146PUŁAWYM402021-03-20 08:52:37
161SUMOREK Sebastian 1275PUŁAWYM402021-03-20 08:52:38
162WĘGRZYN Małgorzata 1314WARSZAWAK302021-03-20 08:53:19
163WĘGRZYN Emil 1315WARBUD RUNNING TEAMWARSZAWAM302021-03-20 08:53:28
164NOWOSADZKI Wojciech 1202FFKROSNOM402021-03-20 08:53:43
165JATCZAK Monika 1086KROSNOK302021-03-20 08:53:43
166SOŁTYS Michał 1260ŁĘCZNAM302021-03-20 08:54:26
167WASZKIEWICZ Marta 1312RUN TEAM TYGRYSY ORZYSZMROZY WIELKIEK402021-03-20 08:55:04
168DUCHNOWSKA Karolina 1040RUN TEAM TYGRYSY ORZYSZEŁKK302021-03-20 08:55:07
169DZIEWA Agata 1043LUBLINK302021-03-20 08:55:16
170PENKALA Marcin 1218STRANGERSZĄBKIM402021-03-20 08:55:34
171PENKALA Grzegorz 1219WARSZAWAM502021-03-20 08:55:48
172PASZEK Krystyna 1213DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZK602021-03-20 08:57:20
173PAWELEC Krystyna 1214DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPIASTÓWK602021-03-20 08:57:20
174WIDERA Tomasz 1316KOKOSZKA36TEAMPRUSZKÓWM302021-03-20 08:57:34
175TRACZ Agnieszka 1297STALOWA WOLAK302021-03-20 08:58:35
176WŁOCH Sławomir 1319KROSNOKROSNOM502021-03-20 08:59:51
177KADYK Łukasz 1079CEZARWARSZAWAM402021-03-20 09:01:01
178ALBIGOWSKA POZYTYWNIE_ROZBIEGANA Magdalena 1003ŁÓDŹK302021-03-20 09:04:08
179KITOWSKA Anna 1100GŁOGOVIA GŁOGÓW MAŁOPOLSKIGLOGOW MALOPOLSKIK402021-03-20 09:04:35
180KITOWSKI Bartosz 1101GŁOGOVIA 1925 GŁOGÓW MAŁOPOLSKIGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM402021-03-20 09:04:36
181ANDRZEJEWSKI Krzysztof 1004TYMIENICEM502021-03-20 09:04:45
182SOSNOWSKA Stella 1261BEŁCHATÓWK402021-03-20 09:04:46
183KNAPCZYK Elżbieta 1105MYŚLENICEK402021-03-20 09:04:58
184PELCZAR Joanna 1062KROSNOK202021-03-20 09:04:58
185ADAMSKI Bartlomiej 1002MODLNICAM402021-03-20 09:05:36
186SKÓRA Marcin 1259EMESTARNÓWM502021-03-20 09:05:36
187MAŁEK Michał 1176EVERPROFLUBLINM402021-03-20 09:05:41
188MAŁEK Bartłomiej 1177LUBLINM402021-03-20 09:05:41
189KURYŁO Tomasz 1145LUBLINM402021-03-20 09:05:42
190BAJOREK Norbert 1438FITNESS FREAKSRZESZÓWM402021-03-20 09:05:56
191CIELAK Jerzy 1028BRZEŻNICAM602021-03-20 09:06:04
192ZYSKOWSKI Michał 1338TRONIK TRIATHLON TEAMPUŁTUSKM302021-03-20 09:06:11
193PENAR Arkadiusz 1217GORLICEM502021-03-20 09:06:18
194JĘDRACHOWICZ Agnieszka 1087WYJĄTKOWE BIEGACZKIWARSZAWAK302021-03-20 09:06:42
195MAJEWSKI Wieslaw 1175GRZMOT KOMORNIKISZRENIAWAM402021-03-20 09:06:42
196HUDYCZ Rafał 1074BRAKMUNINAM402021-03-20 09:06:51
197ZIOBROWSKI Łukasz 1335SZTUKA RUCHUŻŁOBIZNAM402021-03-20 09:06:56
198ŁUCHNIAK Kuba 154DROGA DO ULTRALODZM302021-03-20 09:08:01
199BREWCZAK Maciej 1021SAVE LIFEWARSZAWAM302021-03-20 09:08:19
200BUK Kamil 1023RZESZÓWM302021-03-20 09:08:19
201NOWAK Wojciech 1201BEFIT24TEAMKRAKÓWM402021-03-20 09:09:06
202BUGAJSKA Katarzyna 1022KRAKÓWK402021-03-20 09:10:59
203SZAJEWSKI Arkadiusz 1278O TAK ŁOKRAKÓWM402021-03-20 09:11:07
204IZDEBSKA Renata 1076-LUBLINK602021-03-20 09:12:09
205JAGIEŁŁO Jarosław 1077RAWA MAZOWIECKAM402021-03-20 09:12:12
206SZYMANOWSKA Monika 1287PRZYKONAK402021-03-20 09:12:14
207BUREC-KWIECIEN Anna 1151OJOSWARSZAWAK402021-03-20 09:12:16
208PIĄSTKA Daniel 1223KAWĘCZYNM402021-03-20 09:12:17
209GRUDNIEWSKI Leszek 1065GLIWICEM502021-03-20 09:12:26
210JAGUSTYN Maciej 1078GŁOWĄ DO CZOŁAGLIWICEM202021-03-20 09:12:55
211ZACHARZYŃSKA Katarzyna 1063ORANGE POLSKALUBLINK302021-03-20 09:13:01
212FARBISZEWSKI Marek 1439ORANGE POLSKAWARSZAWAM402021-03-20 09:13:08
213SZAFARCZYK Nicola 1277MAFIA TEAM LUBLINIECPAWONKÓWK302021-03-20 09:13:31
214PRZYBYŁA Krzysztof 1069ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM302021-03-20 09:14:37
215MROCZEK Justyna 1433ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAK302021-03-20 09:14:37
216KOŃKA Mariusz 1114BOGDAN TEAMCHOJNÓWM502021-03-20 09:15:36
217KRUZEL Rafał 1133BIEGOWE MISIELEGNICAM502021-03-20 09:15:37
218KRUZEL Joanna 1134BIEGOWE MISIELEGNICAK302021-03-20 09:15:37
219KĘDZIOR Michał 1097DRUŻYNA SZPIKURZESZÓWM302021-03-20 09:15:44
220NAKONIECZNY Jacek 1197SII RUNNING TEAMLUBLINM302021-03-20 09:16:16
221PELS Daniel 1216BDTKNMZARZECZEM402021-03-20 09:16:34
222WYBRANIEC Wojciech 1326OFIARY JEDZENIA KOTLETÓWSUCHA BESKIDZKAM402021-03-20 09:16:49
223PORĘBSKI Michał 1234BOCHNIAM302021-03-20 09:18:04
224STOPYRA Urszula 1429DĘBNOK302021-03-20 09:18:28
225SZPUNAR Marek 1430SONINAM402021-03-20 09:18:30
226MATYJASZEK Karolina 1183GARBÓWK202021-03-20 09:18:33
227STAFIŃSKI Paweł 1265LUBLINM302021-03-20 09:18:33
228POLANSKI Tomasz 1107B4 SPORTBYDGOSZCZM402021-03-20 09:19:00
229KASZUBA Katarzyna 1071CZELADŹK302021-03-20 09:19:12
230KOWALCZYK Magda 1072ŁÓDŹK302021-03-20 09:19:12
231ZAMOJSKI Sebastian 1329ZDYSZANI.PLPODDĘBICEM402021-03-20 09:23:12
232WAŁCZYK Wojciech 1308ŁAŃCUTM402021-03-20 09:24:16
233GAŁACKA Joanna 1061WARSZAWAK402021-03-20 09:24:41
234ZABOST Anna 1328WARSZAWAK302021-03-20 09:24:41
235SIŃCZUK Patrycja 1256TCZEWK402021-03-20 09:25:04
236JANIK Pawel 1080PRASKIE ULTRAŁOSIEWARSZAWAM402021-03-20 09:25:51
237SZUREK Joanna 1285GORLICEK402021-03-20 09:26:04
238SAWICKI Robert 1253GORLICEM402021-03-20 09:26:04
239ZARZECZNY Marcin 1330OCR TEAM DĘBICAROPCZYCEM402021-03-20 09:26:13
240LASKA Anna 1153OCR TEAM DĘBICAROPCZYCEK402021-03-20 09:26:13
241ORZEŁ Michał 1432ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM402021-03-20 09:28:31
242JASIŃSKA Natalia 1085EXTREME WOLFSZCZECINK302021-03-20 09:29:13
242PAWŁOWSKA Anna 1215EXTREME WOLFSZCZECINK402021-03-20 09:29:13
244KUFEL Grzegorz 1137STAY INSANELUBLINM302021-03-20 09:35:46
245SZYDŁAK Dariusz 1286RZESZÓWM302021-03-20 09:40:50
246SZYMCZYŃSKI Błażej 1288BIG TEAMKATOWICEM302021-03-20 09:42:26
247LESZCZYŃSKA Kamila 1157GANG ŚWIETLIKÓWWARSZAWAK202021-03-20 09:42:28
248KRÓLIKOWSKA Emilia 1130GANG ŚWIETLIKOWWARSZAWAK302021-03-20 09:42:28
249KIELASIŃSKI Krzysztof 1099GANG ŚWIETLIKÓWWARSZAWAM402021-03-20 09:42:30
250WASIEWICZ Michał 1310CHORZÓWM302021-03-20 09:45:50
251POKRYWKA Stefan 1118CISNAM602021-03-20 10:18:40
252STASZCZYK Michał 1066BRZESKOM302021-03-20 10:22:58
253KOMAN Tomasz 1113CHEŁMSKA GRUPA TRIATHLONUOKSZÓWM402021-03-21 07:02:44
254BARNAS Ilona 1434WARSZAWAK302021-03-21 07:10:36
255NOSAL Michał 1121SPARTAŃSKA DZICZPOGÓRSKA WOLAM402021-03-21 07:32:39
256KRZYSZTOF Sarad 1123SPARTAŃSKA DZICZZALASOWAM302021-03-21 07:32:48
257DZIADOSZ Sławomir 1356BRZOZOWSKI KLUB BIEGACZABRZOZÓWM402021-03-21 07:52:32
258SZCZURKOWSKI Sebastian 1409WADOWICEM302021-03-21 08:09:27
259PANASIUK Paweł 1211PAWKO RUNNER TEAMKROŚCIENKO WYŻNEM302021-03-21 08:09:44
260KLAUS Dominik 1370KS PIASECZNOŁOZISKAM402021-03-21 08:13:07
261MORYŃ Piotr 1386WARIATKI HISTERYCZKIKONSTANCIN-JEZIORNAM402021-03-21 08:13:07
262- - 1426-K402021-03-21 08:13:24
263MUMOT Dariusz 1389RADZYMIN RUN TEAMRADZYMINM402021-03-21 08:14:57
264KILIAN Mariusz 1369BIAŁYSTOKM502021-03-21 08:16:38
265CHABROWSKI Paweł 1347MROZYM402021-03-21 08:24:29
266ŚLĘCZKA Sebastian 1412KRAKÓWM302021-03-21 08:24:29
267CHABROWSKI Marcin 1348WARSZAWAM202021-03-21 08:24:30
268FILIP Adam 1357LUBLINM302021-03-21 08:24:31
269GÓRSKI Marcin 1363CHEŁMSKA GRUPA TRIATHLONUCHEŁMM402021-03-21 08:24:31
270SALAK Krzysztof 1399CHEŁMM302021-03-21 08:24:31
271MARONKA Bartek 1381KRAKÓWM202021-03-21 08:25:33
272MARONKA Agnieszka 1382KRAKÓWK402021-03-21 08:25:33
273SZCZYPIŃSKI Bartosz 1410GENTLEMENLUBARTÓWM402021-03-21 08:27:15
274KOZAK Marcin 1375LUKSUS LUBARTÓWLUBARTÓWM402021-03-21 08:27:16
275FURTAK Edyta 1361LUKSLUBARTÓWLUBARTÓWK302021-03-21 08:27:17
276MACHNIKOWSKI Tomasz 1379LUKS LUBARTÓWLUBARTÓWM402021-03-21 08:27:17
277DUDA Ewelina 1355LUKS LUBARTÓWLUBARTÓWK302021-03-21 08:27:18
278DOMAŃSKI Łukasz 1354LUKS LUBARTÓWLUBARTÓWM402021-03-21 08:27:19
279OPOLSKI Piotr 1391LUKS LUBARTÓW - SEKCJA BIEGOWALUBARTÓWM402021-03-21 08:27:20
280KOWALCZUK Paweł 1374ROPCZYCEM302021-03-21 08:29:11
281BIGAS Grzegorz 1345ARENAMEDWARSZAWAM302021-03-21 08:29:43
282BILIŃSKI Tomasz 1346PKBPRZEMYŚLM402021-03-21 08:29:55
283WÓJCIK-BILIŃSKA Marta 1422PKBPRZEMYŚLK402021-03-21 08:29:55
284LIK Marek 1378CHEŁM BIEGACHEŁMM502021-03-21 08:30:06
285BARANSKI Jaroslaw 1440RADOMM302021-03-21 08:30:31
286BARANSKI Piotr 1342RADOMM302021-03-21 08:30:46
287SEWERYN-CZYŻ Bożena 1400KRAPKOWICEK502021-03-21 08:32:49
288MAGALSKA Natalia 1380RADOMK202021-03-21 08:33:55
289CZARNECKI Konrad 1351RADOMM302021-03-21 08:33:56
290STASZCZUK Agata 1405FOX_ON_ROCKSWARSZAWAK302021-03-21 08:34:25
291ZDEB Piotr 1424LUBLINM402021-03-21 08:35:48
292MOSIO Grzegorz 1387ŻELICHÓWM402021-03-21 08:36:20
293ŚWIERAD Paweł 1413KOWALEWO BIEGAKOWALEWO POMORSKIEM302021-03-21 08:37:00
294STACHYRA Bartłomiej 1403LUBLINM202021-03-21 08:37:56
295STACHYRA Andrzej 1404LUBLINM502021-03-21 08:37:56
296WOLSKA Małgorzata 1420WOLSCY BROTHERS DESTRUCTION TEAMSŁUPSKK602021-03-21 08:38:21
297WOLSKI Marcin 1421WOLSCY BROTHERS DESTRUCTION TEAMKŁODZKOM302021-03-21 08:38:22
298WASYLÓW Jacek 1417CZR1 ANTEK TEAM LIPOWICA-PRZEMYŚLPRZEMYŚLM402021-03-21 08:40:27
299KRAMZA Wojciech 1126KATOWICEM502021-03-21 08:41:48
300SZCZEPKOWSKI Paweł 1407ARTEQUIPMENTWARSZAWAM602021-03-21 08:45:03
301CYWIŃSKA Joanna 1005PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAWARSZAWAK302021-03-21 10:22:31
302PIWONSKI Adam 1027GÓRA KALWARIAM402021-03-21 10:22:31
Znaleziono 302 wynik(ów)