VII ZIMOWY MARATON BIESZCZADZKI 2021 - 20KM

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2021-03-20
Miejsce:
Cisna
Dystans:
20 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
399
Wystartowało:
302
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
302
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasu netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuCzas
netto
23km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1PITURA Eliza 1227SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAMLUBLINK401K 52021-03-20 08:42:0102:15:59.05 5:5410,1
2KITOWSKA Anna 1100GŁOGOVIA GŁOGÓW MAŁOPOLSKIGLOGOW MALOPOLSKIK402K 62021-03-20 09:04:3502:17:14.30+00:01:155:5810,1
3GRABARCZYK Ilona 1038LESZNOK403K 82021-03-20 08:38:4202:21:16.05+00:05:176:089,8
4SZUREK Joanna 1285GORLICEK404K 122021-03-20 09:26:0402:25:50.55+00:09:516:209,5
5SIŃCZUK Patrycja 1256TCZEWK405K 152021-03-20 09:25:0402:29:01.75+00:13:026:289,3
6ADAMCZUK Agnieszka 1001MARKOWI BIEGACZEMARKIK406K 182021-03-20 08:38:1802:32:59.80+00:17:006:399,0
7ŚWIĘCH Anna 1293STRZYŻÓWK407K 202021-03-20 08:49:4502:33:22.40+00:17:236:409,0
8GUSZCZA Ewa 1067MARKOWI BIEGACZEMARKIK408K 212021-03-20 08:38:1702:35:43.30+00:19:446:468,9
9LASKA Anna 1153OCR TEAM DĘBICAROPCZYCEK409K 232021-03-20 09:26:1302:36:47.90+00:20:486:498,8
10WÓJCIK-BILIŃSKA Marta 1422PKBPRZEMYŚLK4010K 252021-03-21 08:29:5502:38:26.35+00:22:276:538,7
10- - 1426-K4010K 252021-03-21 08:13:2402:38:26.35+00:22:276:538,7
12MARONKA Agnieszka 1382KRAKÓWK4012K 292021-03-21 08:25:3302:42:24.50+00:26:257:038,5
13BOZA Beata 1020PADŁ NA RYJGDYNIAK4013K 302021-03-20 08:27:2402:42:35.35+00:26:367:048,5
14SOSNOWSKA Stella 1261BEŁCHATÓWK4014K 312021-03-20 09:04:4602:43:27.65+00:27:287:068,4
15KNAPCZYK Elżbieta 1105MYŚLENICEK4015K 332021-03-20 09:04:5802:44:26.60+00:28:277:088,4
16KOŁODZIEJCZYK Marta 1111ŁĘCZNA BIEGAŁĘCZNAK4016K 382021-03-20 08:40:1502:46:34.45+00:30:357:148,3
17LE FELIC Monika 1159WARSZAWAK4017K 442021-03-20 08:45:1002:51:40.95+00:35:417:278,0
18BUREC-KWIECIEN Anna 1151OJOSWARSZAWAK4018K 452021-03-20 09:12:1602:51:51.75+00:35:527:288,0
19SZERSZEŃ Małgorzata 1411PIASECZNO RUNNINGPIASECZNOK4019K 472021-03-20 08:00:0602:53:43.60+00:37:447:337,9
20MASZKOWSKA Anna 1181LUBLINK4020K 492021-03-20 08:33:4002:55:54.45+00:39:557:387,8
21RZEPNIEWSKA Joanna 1251MARKOWI BIEGACZEMARKIK4021K 502021-03-20 08:41:5102:56:29.30+00:40:307:407,8
22LEŚNIAKOWSKA Anna 1158TURZAMIENIEK4022K 512021-03-20 08:20:5402:57:15.95+00:41:167:427,8
23GÓROWSKA Mariola 1057CIECHANÓWK4023K 522021-03-20 08:19:0702:58:54.90+00:42:557:467,7
24RADLOK Iwona 1242KLUCZBORKK4024K 562021-03-20 08:18:0103:03:50.90+00:47:517:597,5
25BUGAJSKA Katarzyna 1022KRAKÓWK4025K 592021-03-20 09:10:5903:05:58.20+00:49:598:057,4
26KRASOŃ Justyna 1127TSA SANDOMIERZSANDOMIERZK4026K 612021-03-20 08:27:4803:07:23.65+00:51:248:087,4
27SZYMANOWSKA Monika 1287PRZYKONAK4027K 652021-03-20 09:12:1403:13:03.40+00:57:048:237,1
28KULITA Ela 1139TAK LUBIĘ SANDOMIERZSANDOMIERZK4028K 662021-03-20 08:29:0303:13:21.05+00:57:228:247,1
29RYSIAWA Joanna 1250MIŃSK MAZOWIECKIK4029K 682021-03-20 07:14:5803:19:27.85+01:03:288:406,9
30WASZKIEWICZ Marta 1312RUN TEAM TYGRYSY ORZYSZMROZY WIELKIEK4030K 742021-03-20 08:55:0403:29:20.35+01:13:219:066,6
31PAPIERNIK Aneta 1212MARKOWI BIEGACZEMARKIK4031K 762021-03-20 08:41:4203:32:59.85+01:17:009:156,5
32WILGOSIEWICZ Paulina 1318MARKOWI BIEGACZEMARKIK4032K 772021-03-20 08:41:4303:38:05.95+01:22:069:286,3
33KRAWCZUK Sylwia 1129SAME PRZYJEMNOŚCIPIASECZNOK4033K 782021-03-20 08:20:5203:39:16.60+01:23:179:326,3
34STROŃSKA Agnieszka 1270KOPALNIA MOCYTARNOBRZEGK4034K 822021-03-20 08:29:2003:45:14.35+01:29:159:476,1
35BANASIK Magdalena 1007FIFARAFA STWSTALOWA WOLAK4035K 832021-03-20 08:23:4003:47:25.40+01:31:269:536,1
36GAŁACKA Joanna 1061WARSZAWAK4036K 842021-03-20 09:24:4103:54:10.80+01:38:1110:105,9
37KULA Ewa 1138GÓRY WYSOKIEK4037K 862021-03-20 08:29:1504:08:38.65+01:52:3910:485,6
38KACZOR Marzena 1367SANDOMIERZK4038K 872021-03-20 08:29:0704:08:49.00+01:52:4910:495,5
39PAWŁOWSKA Anna 1215EXTREME WOLFSZCZECINK4039K 882021-03-20 09:29:1304:15:23.25+01:59:2411:065,4
40CZECHOWSKA Izabela 1034WW TEAMLUBLINK4040K 912021-03-20 08:25:2704:45:13.00+02:29:1312:244,8
41ŁAHODA Agnieszka 1162LUBLINK4041K 922021-03-20 08:25:2804:45:13.55+02:29:1412:244,8
42HERNAS Aneta 1073LUBLINK4042K 932021-03-20 08:25:3004:45:17.60+02:29:1812:244,8
Znaleziono 42 wynik(ów)