VII ZIMOWY MARATON BIESZCZADZKI 2021 - 20KM
Zimowy Maraton Bieszczadzki 2021
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2021-03-20
Miejsce : Cisna
Dystans : 20 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 399
Wystartowało : 302
Nie ukończyło : 0
Ukończyło : 302
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMoment startu
  
1RYSIAWA Joanna 1250MIŃSK MAZOWIECKIK402021-03-20 07:14:58
2SZERSZEŃ Małgorzata 1411PIASECZNO RUNNINGPIASECZNOK402021-03-20 08:00:06
3RADLOK Iwona 1242KLUCZBORKK402021-03-20 08:18:01
4GÓROWSKA Mariola 1057CIECHANÓWK402021-03-20 08:19:07
5KRAWCZUK Sylwia 1129SAME PRZYJEMNOŚCIPIASECZNOK402021-03-20 08:20:52
6LEŚNIAKOWSKA Anna 1158TURZAMIENIEK402021-03-20 08:20:54
7BANASIK Magdalena 1007FIFARAFA STWSTALOWA WOLAK402021-03-20 08:23:40
8CZECHOWSKA Izabela 1034WW TEAMLUBLINK402021-03-20 08:25:27
9ŁAHODA Agnieszka 1162LUBLINK402021-03-20 08:25:28
10HERNAS Aneta 1073LUBLINK402021-03-20 08:25:30
11BOZA Beata 1020PADŁ NA RYJGDYNIAK402021-03-20 08:27:24
12KRASOŃ Justyna 1127TSA SANDOMIERZSANDOMIERZK402021-03-20 08:27:48
13KULITA Ela 1139TAK LUBIĘ SANDOMIERZSANDOMIERZK402021-03-20 08:29:03
14KACZOR Marzena 1367SANDOMIERZK402021-03-20 08:29:07
15KULA Ewa 1138GÓRY WYSOKIEK402021-03-20 08:29:15
16STROŃSKA Agnieszka 1270KOPALNIA MOCYTARNOBRZEGK402021-03-20 08:29:20
17MASZKOWSKA Anna 1181LUBLINK402021-03-20 08:33:40
18GUSZCZA Ewa 1067MARKOWI BIEGACZEMARKIK402021-03-20 08:38:17
19ADAMCZUK Agnieszka 1001MARKOWI BIEGACZEMARKIK402021-03-20 08:38:18
20GRABARCZYK Ilona 1038LESZNOK402021-03-20 08:38:42
21KOŁODZIEJCZYK Marta 1111ŁĘCZNA BIEGAŁĘCZNAK402021-03-20 08:40:15
22PAPIERNIK Aneta 1212MARKOWI BIEGACZEMARKIK402021-03-20 08:41:42
23WILGOSIEWICZ Paulina 1318MARKOWI BIEGACZEMARKIK402021-03-20 08:41:43
24RZEPNIEWSKA Joanna 1251MARKOWI BIEGACZEMARKIK402021-03-20 08:41:51
25PITURA Eliza 1227SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAMLUBLINK402021-03-20 08:42:01
26LE FELIC Monika 1159WARSZAWAK402021-03-20 08:45:10
27ŚWIĘCH Anna 1293STRZYŻÓWK402021-03-20 08:49:45
28WASZKIEWICZ Marta 1312RUN TEAM TYGRYSY ORZYSZMROZY WIELKIEK402021-03-20 08:55:04
29KITOWSKA Anna 1100GŁOGOVIA GŁOGÓW MAŁOPOLSKIGLOGOW MALOPOLSKIK402021-03-20 09:04:35
30SOSNOWSKA Stella 1261BEŁCHATÓWK402021-03-20 09:04:46
31KNAPCZYK Elżbieta 1105MYŚLENICEK402021-03-20 09:04:58
32BUGAJSKA Katarzyna 1022KRAKÓWK402021-03-20 09:10:59
33SZYMANOWSKA Monika 1287PRZYKONAK402021-03-20 09:12:14
34BUREC-KWIECIEN Anna 1151OJOSWARSZAWAK402021-03-20 09:12:16
35GAŁACKA Joanna 1061WARSZAWAK402021-03-20 09:24:41
36SIŃCZUK Patrycja 1256TCZEWK402021-03-20 09:25:04
37SZUREK Joanna 1285GORLICEK402021-03-20 09:26:04
38LASKA Anna 1153OCR TEAM DĘBICAROPCZYCEK402021-03-20 09:26:13
39PAWŁOWSKA Anna 1215EXTREME WOLFSZCZECINK402021-03-20 09:29:13
40- - 1426-K402021-03-21 08:13:24
41MARONKA Agnieszka 1382KRAKÓWK402021-03-21 08:25:33
42WÓJCIK-BILIŃSKA Marta 1422PKBPRZEMYŚLK402021-03-21 08:29:55
Znaleziono 42 wynik(ów)