VII ZIMOWY MARATON BIESZCZADZKI 2021 - 20KM

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2021-03-20
Miejsce:
Cisna
Dystans:
20 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
399
Wystartowało:
302
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
302
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuCzas
netto
23km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1GŁUSZKO Przemysław 1033SOLINA TEAM / RUNONLINE.PL TEAMBEREZKAM301M 62021-03-20 08:17:2701:44:26.25 4:3213,2
2WOLSKI Marcin 1421WOLSCY BROTHERS DESTRUCTION TEAMKŁODZKOM302M 92021-03-21 08:38:2201:46:57.00+00:02:304:3912,9
3KOWAL Amadeusz 1122NAPRZÓD MŁOCINYLUBACZÓWM303M 132021-03-20 08:31:2201:50:03.75+00:05:374:4712,5
4PUCHYRSKI Piotr 1238STARACHOWICEM304M 172021-03-20 08:50:4401:58:16.65+00:13:505:0811,7
5KAMIŃSKI Wojciech 1090BIELSKO BIAŁAM305M 182021-03-20 08:30:2701:58:40.35+00:14:145:0911,6
6SZYDŁAK Dariusz 1286RZESZÓWM306M 192021-03-20 09:40:5002:02:34.10+00:18:075:1911,3
7BARANSKI Jaroslaw 1440RADOMM307M 212021-03-21 08:30:3102:03:59.50+00:19:335:2311,1
8BARAN Kamil 1010JAROSŁAWM308M 262021-03-20 08:39:0502:06:01.05+00:21:345:2811,0
9CHLIPAŁA Marek 1024JASTRZĘBIE-ZDRÓJM309M 272021-03-20 08:17:5502:06:23.35+00:21:575:2910,9
10SOŁTYS Michał 1260ŁĘCZNAM3010M 342021-03-20 08:54:2602:09:16.00+00:24:495:3710,7
11ŚLĘCZKA Sebastian 1412KRAKÓWM3011M 402021-03-21 08:24:2902:11:40.85+00:27:145:4310,5
12GLEBA Mariusz 1054PSZCZÓŁKOWSKI TEAMOLSZTYNM3012M 412021-03-20 08:29:0902:11:50.75+00:27:245:4310,5
13KNAP Tomasz 1104THE STRYCHERSKRAKÓWM3013M 432021-03-20 08:41:5602:13:11.85+00:28:455:4710,4
14STASZCZYK Michał 1066BRZESKOM3014M 462021-03-20 10:22:5802:14:49.25+00:30:235:5110,2
15LATAWIEC Bartosz 1155KRAKÓWM3015M 472021-03-20 08:41:1102:15:17.15+00:30:505:5210,2
16PINDEL Piotr 1225ŁOWCY PIEROŻKÓWBIELSKO-BIAŁAM3016M 502021-03-20 08:46:0902:17:02.65+00:32:365:5710,1
17WIDERA Tomasz 1316KOKOSZKA36TEAMPRUSZKÓWM3017M 562021-03-20 08:57:3402:19:36.60+00:35:106:049,9
18MAZUREK Łukasz 1185ŁĘCZNAM3018M 582021-03-20 08:17:0702:19:43.85+00:35:176:049,9
19STRZELCZYK Wiktor 1271CARPATHIAN RUNNERSRZESZÓWM3019M 602021-03-20 08:41:2702:20:28.20+00:36:016:069,8
20PORĘBSKI Michał 1234BOCHNIAM3020M 652021-03-20 09:18:0402:22:20.35+00:37:546:119,7
21SURMAN Mariusz 1276DZIKIE MUSTANGIPUSTKÓW OSIEDLEM3021M 662021-03-20 08:39:3302:22:31.90+00:38:056:119,7
22STASIŃSKI Paweł 1268SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWASZUDZIAŁOWOM3022M 692021-03-20 07:42:1102:24:33.05+00:40:066:179,5
23CHOROMAŃSKI Paweł 1026KALINOWOM3023M 702021-03-20 08:30:2002:24:45.45+00:40:196:179,5
24BARANSKI Piotr 1342RADOMM3024M 712021-03-21 08:30:4602:24:52.75+00:40:266:179,5
25KOSIERADZKI Łukasz 1119KRAKÓWM3025M 722021-03-20 08:20:1002:24:58.20+00:40:316:189,5
26FORNAL Jacek 1051GŁOWIENKAM3026M 732021-03-20 08:19:1702:25:02.80+00:40:366:189,5
27PRZYBYŁA Krzysztof 1069ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM3027M 792021-03-20 09:14:3702:27:21.10+00:42:546:249,4
28KOWALCZUK Paweł 1374ROPCZYCEM3028M 802021-03-21 08:29:1102:27:57.40+00:43:316:259,3
29LORYŚ Adam 1161NISKOM3029M 832021-03-20 08:32:5902:28:28.70+00:44:026:279,3
30CZARNECKI Konrad 1351RADOMM3030M 882021-03-21 08:33:5602:29:07.40+00:44:416:299,3
31ŁUCHNIAK Kuba 154DROGA DO ULTRALODZM3031M 902021-03-20 09:08:0102:29:34.20+00:45:076:309,2
32ŚWIERAD Paweł 1413KOWALEWO BIEGAKOWALEWO POMORSKIEM3032M 912021-03-21 08:37:0002:29:55.40+00:45:296:319,2
33ZASKURSKI Marcin 1423KOMORÓWM3033M 922021-03-20 08:38:1502:30:19.30+00:45:536:329,2
34KĘDZIOR Michał 1097DRUŻYNA SZPIKURZESZÓWM3034M 972021-03-20 09:15:4402:33:11.75+00:48:456:399,0
35TOKARZ Adrian 1294DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAM3035M 982021-03-20 08:49:4502:33:23.10+00:48:566:409,0
36MADETKO Arkadiusz 1173KSIĄŻ WIELKIM3036M 1032021-03-20 08:47:0402:34:11.40+00:49:456:429,0
37FILIP Adam 1357LUBLINM3037M 1042021-03-21 08:24:3102:34:46.85+00:50:206:438,9
38STRZYŻEWSKI Michał 1273KRAKÓWM3038M 1122021-03-20 08:15:4102:36:35.95+00:52:096:488,8
39SZCZURKOWSKI Sebastian 1409WADOWICEM3039M 1142021-03-21 08:09:2702:37:07.85+00:52:416:498,8
40SALAK Krzysztof 1399CHEŁMM3040M 1162021-03-21 08:24:3102:37:45.80+00:53:196:518,7
41NAKONIECZNY Jacek 1197SII RUNNING TEAMLUBLINM3041M 1172021-03-20 09:16:1602:38:19.25+00:53:536:538,7
42WAJDA Andrzej 1416MIELNOM3042M 1192021-03-20 08:13:0002:38:27.00+00:54:006:538,7
43KOPER Tomasz 1115MAKÓW PODHALAŃSKIM3043M 1232021-03-20 08:37:3802:40:04.55+00:55:386:578,6
44KRZYSZTOF Sarad 1123SPARTAŃSKA DZICZZALASOWAM3044M 1242021-03-21 07:32:4802:40:11.20+00:55:446:578,6
45BREWCZAK Maciej 1021SAVE LIFEWARSZAWAM3045M 1262021-03-20 09:08:1902:40:44.65+00:56:186:598,6
46BUK Kamil 1023RZESZÓWM3046M 1272021-03-20 09:08:1902:40:45.85+00:56:196:598,6
47SOBOTA Rafał 1401SANOKM3047M 1292021-03-20 08:39:1202:41:00.10+00:56:337:008,6
48BIGAS Grzegorz 1345ARENAMEDWARSZAWAM3048M 1312021-03-21 08:29:4302:41:09.20+00:56:427:008,6
49PODKUL Konrad 1229KROSCIENKO WYZNEM3049M 1352021-03-20 08:42:4402:43:32.45+00:59:067:068,4
50KAŁDON Sławomir 1089GORZYCEM3050M 1362021-03-20 08:36:2902:44:00.10+00:59:337:078,4
51STAFIŃSKI Paweł 1265LUBLINM3051M 1372021-03-20 09:18:3302:44:11.15+00:59:447:088,4
52KWAŚNIOK Rafał 1148NIGHT RUNNERS PYSKOWICETOSZEKM3052M 1382021-03-20 08:48:0502:44:30.05+01:00:037:098,4
53RÓŻAŃSKI Michał 1248STYRSZÓWM3053M 1462021-03-20 08:38:0402:47:34.05+01:03:077:178,2
54ŁUSZCZ Paweł 1168DĘBICAM3054M 1492021-03-20 08:44:0902:48:24.60+01:03:587:198,2
55GŁAZ Marek 1055STALOWA WOLAM3055M 1502021-03-20 08:33:0002:48:28.80+01:04:027:198,2
56ZYSKOWSKI Michał 1338TRONIK TRIATHLON TEAMPUŁTUSKM3056M 1572021-03-20 09:06:1102:50:35.90+01:06:097:258,1
57KUFEL Grzegorz 1137STAY INSANELUBLINM3057M 1602021-03-20 09:35:4602:52:37.00+01:08:107:308,0
58PECIO Kamil 1437PIASECZNO RUNNINGWARSZAWAM3058M 1612021-03-20 08:00:0602:53:44.20+01:09:177:337,9
59POŹNIAK Marcin 1236NIGHT RUNNERS PYSKOWICEPYSKOWICEM3059M 1632021-03-20 08:48:0802:54:25.75+01:09:597:357,9
60PANASIUK Paweł 1211PAWKO RUNNER TEAMKROŚCIENKO WYŻNEM3060M 1652021-03-21 08:09:4402:55:14.25+01:10:487:377,9
61WASIEWICZ Michał 1310CHORZÓWM3061M 1662021-03-20 09:45:5002:55:41.55+01:11:157:387,9
62MROZEK Marcin 1195MAZOVIA PROACTIVWARSZAWAM3062M 1692021-03-20 08:19:0602:58:28.65+01:14:027:457,7
63MERESTA Konrad 1189LW BOGDANKAŁĘCZNAM3063M 1722021-03-20 08:22:4703:02:08.55+01:17:427:557,6
64SZYMCZYŃSKI Błażej 1288BIG TEAMKATOWICEM3064M 1742021-03-20 09:42:2603:07:11.50+01:22:458:087,4
65WĘGRZYN Emil 1315WARBUD RUNNING TEAMWARSZAWAM3065M 1752021-03-20 08:53:2803:07:36.70+01:23:108:097,4
66SĘK Tomasz 1254ĆMY BAROWELUBLINM3066M 1982021-03-20 08:22:4803:21:02.20+01:36:358:446,9
67GROCHOWSKI Karol 1064ĆMY BAROWEŁĘCZNAM3067M 1992021-03-20 08:22:4903:21:05.40+01:36:398:446,9
68KĘPA Piotr 1098PIASECZNOM3068M 2062021-03-20 08:20:5403:39:09.45+01:54:439:316,3
Znaleziono 68 wynik(ów)