VII ZIMOWY MARATON BIESZCZADZKI 2021 - 20KM

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2021-03-20
Miejsce:
Cisna
Dystans:
20 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
399
Wystartowało:
302
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
302
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasu netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuCzas
netto
23km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1ORZEŁ Michał 1432ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM401M 22021-03-20 09:28:3101:32:47.75 4:0214,9
2SZMIST Szymon 12803 PBOTSZCZEPANCOWAM402M 32021-03-20 08:45:2601:36:11.45+00:03:234:1014,3
3POLANSKI Tomasz 1107B4 SPORTBYDGOSZCZM403M 42021-03-20 09:19:0001:39:48.15+00:07:004:2013,8
4WASYLÓW Jacek 1417CZR1 ANTEK TEAM LIPOWICA-PRZEMYŚLPRZEMYŚLM404M 52021-03-21 08:40:2701:42:51.25+00:10:034:2813,4
5JARMOLIŃSKI Piotr 1082MIERZYNM405M 82021-03-20 08:36:4401:46:56.05+00:14:084:3812,9
6KRUPA Paweł 1131STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZAAGATÓWKAM406M 102021-03-20 08:24:5501:47:30.55+00:14:424:4012,8
7HEJNAR Jakub 1070SZCZEPAŃCOWAM407M 122021-03-20 08:45:1601:49:29.30+00:16:414:4512,6
8ZIOBROWSKI Łukasz 1335SZTUKA RUCHUŻŁOBIZNAM408M 142021-03-20 09:06:5601:51:28.75+00:18:414:5012,4
9MACH Tomasz 1171SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAMLUBLINM409M 152021-03-20 08:42:0001:52:13.35+00:19:254:5212,3
10SZPUNAR Marek 1430SONINAM4010M 242021-03-20 09:18:3002:04:25.90+00:31:385:2411,1
11DZIADOSZ Sławomir 1356BRZOZOWSKI KLUB BIEGACZABRZOZÓWM4011M 282021-03-21 07:52:3202:06:27.20+00:33:395:2910,9
12PIWONSKI Adam 1027GÓRA KALWARIAM4012M 292021-03-21 10:22:3102:07:38.25+00:34:505:3210,8
13SKORUPKA Leszek 1258M3 SIEDLCENOWE IGANIEM4013M 302021-03-20 08:52:3602:07:58.35+00:35:105:3310,8
14JANOWIAK Wojciech 1081ŻYWCEM ZABIEGANIWARSZAWAM4014M 312021-03-20 08:19:1602:08:33.10+00:35:455:3510,7
15CHABROWSKI Paweł 1347MROZYM4015M 332021-03-21 08:24:2902:08:42.60+00:35:545:3510,7
16MOSIO Grzegorz 1387ŻELICHÓWM4016M 372021-03-21 08:36:2002:10:06.15+00:37:185:3910,6
17SZCZYPIŃSKI Bartosz 1410GENTLEMENLUBARTÓWM4017M 382021-03-21 08:27:1502:10:18.70+00:37:305:3910,6
18MACHNIKOWSKI Tomasz 1379LUKS LUBARTÓWLUBARTÓWM4018M 392021-03-21 08:27:1702:10:18.75+00:37:315:3910,6
19JAWOROWICZ Tomasz 1366KS PEGAZKONSTANCIN-JEZIORNAM4019M 422021-03-20 08:37:0102:12:56.95+00:40:095:4610,4
20ZAMOJSKI Sebastian 1329ZDYSZANI.PLPODDĘBICEM4020M 442021-03-20 09:23:1202:13:31.65+00:40:435:4810,3
21KUTA Rafał 1146PUŁAWYM4021M 492021-03-20 08:52:3702:16:03.55+00:43:155:5410,1
22SUMOREK Sebastian 1275PUŁAWYM4022M 512021-03-20 08:52:3802:17:06.45+00:44:185:5710,1
23LATAWIEC Jakub 1154KRAKOWM4023M 542021-03-20 08:41:1102:18:59.50+00:46:116:029,9
24HUDYCZ Rafał 1074BRAKMUNINAM4024M 572021-03-20 09:06:5102:19:41.20+00:46:536:049,9
25BIENIEK Rafal 1016BUTCHERS BIKE TEAMZACZERNIEM4025M 612021-03-20 08:29:3602:20:59.05+00:48:116:079,8
26PELS Daniel 1216BDTKNMZARZECZEM4026M 622021-03-20 09:16:3402:22:03.05+00:49:156:109,7
27KITOWSKI Bartosz 1101GŁOGOVIA 1925 GŁOGÓW MAŁOPOLSKIGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM4027M 632021-03-20 09:04:3602:22:03.40+00:49:156:109,7
28KLAUS Dominik 1370KS PIASECZNOŁOZISKAM4028M 672021-03-21 08:13:0702:24:25.00+00:51:376:169,6
29NOWAK Wojciech 1201BEFIT24TEAMKRAKÓWM4029M 682021-03-20 09:09:0602:24:27.35+00:51:396:169,6
30SAWICKI Robert 1253GORLICEM4030M 742021-03-20 09:26:0402:25:49.25+00:53:016:209,5
31KAWIK Dawid 1095FELTANKORZESZEM4031M 752021-03-20 08:19:2202:26:10.05+00:53:226:219,4
32MUMOT Dariusz 1389RADZYMIN RUN TEAMRADZYMINM4032M 762021-03-21 08:14:5702:26:49.15+00:54:016:239,4
33ZARZECZNY Marcin 1330OCR TEAM DĘBICAROPCZYCEM4033M 772021-03-20 09:26:1302:27:06.65+00:54:186:239,4
34KOMAN Tomasz 1113CHEŁMSKA GRUPA TRIATHLONUOKSZÓWM4034M 782021-03-21 07:02:4402:27:07.60+00:54:196:239,4
35KUC Adam 1136THE STRYCHERSKRAKÓWM4035M 822021-03-20 08:41:5502:28:23.40+00:55:356:279,3
36ZWIERZAŃSKI Paweł 1337STAY INSANE/SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAMLUBLINM4036M 842021-03-20 08:42:0302:28:32.20+00:55:446:279,3
37SKIBIŃSKI Mariusz 1257MIĘDZYLESIAKIWARSZAWAM4037M 872021-03-20 08:25:1902:28:45.40+00:55:576:289,3
38KOZAK Marcin 1375LUKSUS LUBARTÓWLUBARTÓWM4038M 892021-03-21 08:27:1602:29:32.15+00:56:446:309,2
39SZAJEWSKI Arkadiusz 1278O TAK ŁOKRAKÓWM4039M 932021-03-20 09:11:0702:30:30.35+00:57:426:329,2
40ŻUROWSKI Łukasz 1425BBKS ŁAWECZKA WILANÓWWARSZAWAM4040M 942021-03-20 08:25:1702:31:08.90+00:58:216:349,1
41MORYŃ Piotr 1386WARIATKI HISTERYCZKIKONSTANCIN-JEZIORNAM4041M 952021-03-21 08:13:0702:31:09.95+00:58:226:349,1
42ŁUSZCZYC Krzysztof 1169RZESZÓWM4042M 962021-03-20 08:16:4402:32:30.70+00:59:426:379,0
43BIEDROŃ Artur 1014ERP HEART TEAMWARSZAWAM4043M 992021-03-20 08:30:1202:33:27.50+01:00:396:409,0
44KRUPA Jacek 1132ATS WHEELSRUDAM4044M 1002021-03-20 08:24:1102:33:31.40+01:00:436:409,0
45SAMUŚ Dariusz 1030RZESZÓWM4045M 1012021-03-20 08:00:2202:33:34.25+01:00:466:409,0
46WYBRANIEC Wojciech 1326OFIARY JEDZENIA KOTLETÓWSUCHA BESKIDZKAM4046M 1022021-03-20 09:16:4902:33:49.70+01:01:016:419,0
47BOROWIEC Mariusz 1019KOŁOBRZEGM4047M 1052021-03-20 08:24:0002:34:59.95+01:02:126:448,9
48GÓRSKI Marcin 1363CHEŁMSKA GRUPA TRIATHLONUCHEŁMM4048M 1062021-03-21 08:24:3102:35:01.20+01:02:136:448,9
49BANDOSZ Bartłomiej 1008BBKS ŁAWECZKA WILANÓWWARSZAWAM4049M 1072021-03-20 08:25:2002:35:04.20+01:02:166:448,9
50WAŁCZYK Wojciech 1308ŁAŃCUTM4050M 1092021-03-20 09:24:1602:35:52.45+01:03:046:468,9
51BIELECKI Mirmił 1015SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAMLUBLINM4051M 1102021-03-20 08:24:5802:36:07.60+01:03:196:478,8
52POREMBSKI Dariusz 1436ŁOMIANKIM4052M 1112021-03-20 08:31:5002:36:21.75+01:03:346:478,8
53BAJOREK Norbert 1438FITNESS FREAKSRZESZÓWM4053M 1152021-03-20 09:05:5602:37:29.50+01:04:416:508,8
54BILIŃSKI Tomasz 1346PKBPRZEMYŚLM4054M 1182021-03-21 08:29:5502:38:26.40+01:05:386:538,7
55ZDEB Piotr 1424LUBLINM4055M 1202021-03-21 08:35:4802:39:16.80+01:06:296:558,7
56RUCIŃSKI Adam 1249WARSZAWAM4056M 1222021-03-20 08:45:1202:39:59.35+01:07:116:578,6
57NOSAL Michał 1121SPARTAŃSKA DZICZPOGÓRSKA WOLAM4057M 1282021-03-21 07:32:3902:40:52.25+01:08:046:598,6
58MARCIŃSKI Kuba 1178PROJEKT AIKWARSZAWAM4058M 1302021-03-20 08:34:3002:41:00.15+01:08:127:008,6
59ŚCIESZKA Mateusz 1289SUCHA BESKIDZKAM4059M 1322021-03-20 08:37:3902:41:23.40+01:08:357:018,6
60WALUSIAK Kamil 1307BIAŁA PODLASKAM4060M 1332021-03-20 08:29:0702:42:00.20+01:09:127:028,5
61NOWOSADZKI Wojciech 1202FFKROSNOM4061M 1412021-03-20 08:53:4302:45:35.45+01:12:477:118,3
62ŁOAZA Krzysztof 1164NIGHT RUNNERS PYSKOWICEPYSKOWICEM4062M 1422021-03-20 08:48:1202:46:23.05+01:13:357:148,3
63CHODZIŃSKI Daniel 1025NOWY DWÓR MAZOWIECKIM4063M 1432021-03-20 08:24:3902:47:03.65+01:14:157:158,3
64KOŁODZIEJCZYK Maciej 1112FIZJO SPORTŁĘCZNAM4064M 1442021-03-20 08:40:1402:47:14.00+01:14:267:168,3
65NAJDER Sebastian 1196SUCHA BESKIDZKAM4065M 1452021-03-20 08:38:1402:47:23.35+01:14:357:168,2
66DUCZMAL Wojciech 1041OPOLEM4066M 1472021-03-20 08:31:1902:48:06.05+01:15:187:188,2
67BARAN Andrzej 1011WILKI JODŁOWAJODŁOWAM4067M 1482021-03-20 08:44:1502:48:09.05+01:15:217:188,2
68POLAŃSKI Robert 1231KROSNOM4068M 1522021-03-20 08:19:1702:48:50.50+01:16:027:208,2
69MAJEWSKI Wieslaw 1175GRZMOT KOMORNIKISZRENIAWAM4069M 1532021-03-20 09:06:4202:48:55.45+01:16:077:208,2
70CIEMNY Wojciech 1029NIGHT RUNNERS PYSKOWICEPYSKOWICEM4070M 1542021-03-20 08:30:4402:49:41.45+01:16:537:228,1
71MAZUREK Grzegorz 1383AKADEMIA LEONA KOŹMIŃSKIEGOWARSZAWAM4071M 1552021-03-20 08:31:4502:49:50.50+01:17:027:238,1
72JAGIEŁŁO Jarosław 1077RAWA MAZOWIECKAM4072M 1592021-03-20 09:12:1202:51:57.90+01:19:107:288,0
73KOSTRZON Maciej 1120SFORA-BMKPIONKIM4073M 1642021-03-20 08:20:3702:54:45.80+01:21:587:357,9
74MASZKOWSKI Rafał 1182LUBLINM4074M 1672021-03-20 08:33:4002:55:54.55+01:23:067:387,8
75DOMAŃSKI Łukasz 1354LUKS LUBARTÓWLUBARTÓWM4075M 1712021-03-21 08:27:1903:01:14.95+01:28:277:527,6
76PENKALA Marcin 1218STRANGERSZĄBKIM4076M 1762021-03-20 08:55:3403:08:10.25+01:35:228:107,3
77ADAMSKI Bartlomiej 1002MODLNICAM4077M 1772021-03-20 09:05:3603:08:40.50+01:35:528:127,3
78IWASZEK Pawel 1075BUTCHERS BIKE TEAMRZEZZOWM4078M 1792021-03-20 08:29:3603:10:45.30+01:37:578:177,2
79KURYŁO Tomasz 1145LUBLINM4079M 1802021-03-20 09:05:4203:11:28.30+01:38:408:197,2
80MAŁEK Bartłomiej 1177LUBLINM4080M 1812021-03-20 09:05:4103:11:43.35+01:38:558:207,2
81MAŁEK Michał 1176EVERPROFLUBLINM4081M 1822021-03-20 09:05:4103:11:43.55+01:38:558:207,2
82KIELASIŃSKI Krzysztof 1099GANG ŚWIETLIKÓWWARSZAWAM4082M 1832021-03-20 09:42:3003:12:27.95+01:39:408:227,2
83OGONOWSKI Michał 1203CB163JELCZ-LASKOWICEM4083M 1862021-03-20 08:49:2803:12:53.50+01:40:058:237,2
84PIĄSTKA Daniel 1223KAWĘCZYNM4084M 1892021-03-20 09:12:1703:12:58.15+01:40:108:237,2
85KADYK Łukasz 1079CEZARWARSZAWAM4085M 1942021-03-20 09:01:0103:14:45.25+01:41:578:287,1
86OPOLSKI Piotr 1391LUKS LUBARTÓW - SEKCJA BIEGOWALUBARTÓWM4086M 1952021-03-21 08:27:2003:17:51.85+01:45:048:367,0
87UNIOWSKI Tomasz 1301ĆMY BAROWELUBLINM4087M 1972021-03-20 08:22:4803:20:59.40+01:48:118:446,9
88JANIK Pawel 1080PRASKIE ULTRAŁOSIEWARSZAWAM4088M 2022021-03-20 09:25:5103:32:19.10+01:59:319:136,5
89JUSZCZYK Jarosław 1088WARSZAWAM4089M 2032021-03-20 08:30:5403:33:16.15+02:00:289:166,5
90BAREŁA Andrzej 1013FIFARAFASTALOWA WOLAM4090M 2042021-03-20 08:23:4003:36:43.80+02:03:569:256,4
91MĄKOSA Konrad 1187WARSZAWAM4091M 2052021-03-20 08:27:4103:38:59.30+02:06:119:316,3
92FARBISZEWSKI Marek 1439ORANGE POLSKAWARSZAWAM4092M 2072021-03-20 09:13:0804:06:17.20+02:33:2910:425,6
93REY Andrzej 1245REY RUNNING TEAMWARSZAWAM4093M 2092021-03-20 08:37:4304:29:38.25+02:56:5011:435,1
Znaleziono 93 wynik(ów)