VII ZIMOWY MARATON BIESZCZADZKI 2021 - 20KM

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2021-03-20
Miejsce:
Cisna
Dystans:
20 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
399
Wystartowało:
302
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
302
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasu netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuCzas
netto
23km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1RACHWALSKI Tomasz 1241BŁĘKITNI ŻEGLCECHORKÓWKAM501M 112021-03-20 08:50:3901:48:55.95 4:4412,7
2KOŁODZIEJ Mariusz 1110CYCÓWM502M 162021-03-20 08:20:1501:54:45.20+00:05:494:5912,0
3WŁOCH Sławomir 1319KROSNOKROSNOM503M 202021-03-20 08:59:5102:02:41.00+00:13:455:2011,2
4PODLEŚ Robert 1230COBI POLAND TEAMWARSZAWAM504M 362021-03-20 08:43:4402:09:43.65+00:20:475:3810,6
5STACH Paweł 1264ROPKIM505M 452021-03-20 08:42:0702:14:01.45+00:25:055:4910,3
6ŚRODA Krzysztof 1291RZESZÓWM506M 552021-03-20 08:17:4202:19:06.35+00:30:106:029,9
7KRAMZA Wojciech 1126KATOWICEM507M 642021-03-21 08:41:4802:22:04.90+00:33:086:109,7
8ROSTEK Andrzej 1246MARKOWI BIEGACZEMARKIM508M 1082021-03-20 08:41:5102:35:27.70+00:46:316:458,9
9LIK Marek 1378CHEŁM BIEGACHEŁMM509M 1132021-03-21 08:30:0602:36:56.75+00:48:006:498,8
10STACHYRA Andrzej 1404LUBLINM5010M 1212021-03-21 08:37:5602:39:49.70+00:50:536:568,6
11ANDRZEJEWSKI Krzysztof 1004TYMIENICEM5011M 1252021-03-20 09:04:4502:40:18.75+00:51:226:588,6
12KILIAN Mariusz 1369BIAŁYSTOKM5012M 1512021-03-21 08:16:3802:48:32.80+00:59:367:198,2
13MAGDA Piotr 1174NIGHTRUNNERS PYSKOWICEPYSKOWICEM5013M 1562021-03-20 08:48:0702:49:51.25+01:00:557:238,1
14SKÓRA Marcin 1259EMESTARNÓWM5014M 1582021-03-20 09:05:3602:50:46.60+01:01:507:258,1
15PENKALA Grzegorz 1219WARSZAWAM5015M 1622021-03-20 08:55:4802:53:46.85+01:04:507:337,9
16KUMIEGA Józef 1142WILKI JODŁOWAJODŁOWAM5016M 1682021-03-20 08:44:0402:57:44.65+01:08:487:437,8
17GRUDNIEWSKI Leszek 1065GLIWICEM5017M 1732021-03-20 09:12:2603:06:31.95+01:17:368:067,4
18PENAR Arkadiusz 1217GORLICEM5018M 1782021-03-20 09:06:1803:08:46.65+01:19:508:127,3
19KRUZEL Rafał 1133BIEGOWE MISIELEGNICAM5019M 1872021-03-20 09:15:3703:12:55.10+01:23:598:237,2
20KOŃKA Mariusz 1114BOGDAN TEAMCHOJNÓWM5020M 1882021-03-20 09:15:3603:12:56.50+01:24:008:237,2
21BAŃBURA Sławek 1009TIME2GOBIAŁA PODLASKAM5021M 1932021-03-20 08:29:0903:13:20.25+01:24:248:247,1
22KOBIELA Przemysław 1106TARNOBRZEGM5022M 1962021-03-20 08:29:1303:18:59.80+01:30:038:396,9
23KAMIONOWSKI Mariusz-Jacek 1037OSTROŁĘKAM5023M 2002021-03-20 07:04:3003:30:47.70+01:41:519:096,5
24MORDZIŃSKI Marcin 1193WARSZAWAM5024M 2012021-03-20 08:27:4203:31:37.50+01:42:419:126,5
Znaleziono 24 wynik(ów)