VII ZIMOWY MARATON BIESZCZADZKI 2021 - 20KM

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2021-03-20
Miejsce:
Cisna
Dystans:
20 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
399
Wystartowało:
302
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
302
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasu netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuCzas
netto
23km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1LEPIARZ Sylwester 1052NIEWYCHOWANI FIZYCZNIEWAŚNIÓWM201M 12021-03-20 08:49:1801:30:17.90 3:5515,3
2ORZEŁ Michał 1432ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM401M 22021-03-20 09:28:3101:32:47.75+00:02:294:0214,9
3SZMIST Szymon 12803 PBOTSZCZEPANCOWAM402M 32021-03-20 08:45:2601:36:11.45+00:05:534:1014,3
4POLANSKI Tomasz 1107B4 SPORTBYDGOSZCZM403M 42021-03-20 09:19:0001:39:48.15+00:09:304:2013,8
5WASYLÓW Jacek 1417CZR1 ANTEK TEAM LIPOWICA-PRZEMYŚLPRZEMYŚLM404M 52021-03-21 08:40:2701:42:51.25+00:12:334:2813,4
6GŁUSZKO Przemysław 1033SOLINA TEAM / RUNONLINE.PL TEAMBEREZKAM301M 62021-03-20 08:17:2701:44:26.25+00:14:084:3213,2
7ŁUKASZEWSKI Mateusz 1167WARSZAWAM202M 72021-03-20 08:35:2201:46:53.80+00:16:354:3812,9
8JARMOLIŃSKI Piotr 1082MIERZYNM405M 82021-03-20 08:36:4401:46:56.05+00:16:384:3812,9
9WOLSKI Marcin 1421WOLSCY BROTHERS DESTRUCTION TEAMKŁODZKOM302M 92021-03-21 08:38:2201:46:57.00+00:16:394:3912,9
10KRUPA Paweł 1131STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZAAGATÓWKAM406M 102021-03-20 08:24:5501:47:30.55+00:17:124:4012,8
11RACHWALSKI Tomasz 1241BŁĘKITNI ŻEGLCECHORKÓWKAM501M 112021-03-20 08:50:3901:48:55.95+00:18:384:4412,7
12HEJNAR Jakub 1070SZCZEPAŃCOWAM407M 122021-03-20 08:45:1601:49:29.30+00:19:114:4512,6
13KOWAL Amadeusz 1122NAPRZÓD MŁOCINYLUBACZÓWM303M 132021-03-20 08:31:2201:50:03.75+00:19:454:4712,5
14ZIOBROWSKI Łukasz 1335SZTUKA RUCHUŻŁOBIZNAM408M 142021-03-20 09:06:5601:51:28.75+00:21:104:5012,4
15MACH Tomasz 1171SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAMLUBLINM409M 152021-03-20 08:42:0001:52:13.35+00:21:554:5212,3
16KOŁODZIEJ Mariusz 1110CYCÓWM502M 162021-03-20 08:20:1501:54:45.20+00:24:274:5912,0
17PUCHYRSKI Piotr 1238STARACHOWICEM304M 172021-03-20 08:50:4401:58:16.65+00:27:585:0811,7
18KAMIŃSKI Wojciech 1090BIELSKO BIAŁAM305M 182021-03-20 08:30:2701:58:40.35+00:28:225:0911,6
19SZYDŁAK Dariusz 1286RZESZÓWM306M 192021-03-20 09:40:5002:02:34.10+00:32:165:1911,3
20WŁOCH Sławomir 1319KROSNOKROSNOM503M 202021-03-20 08:59:5102:02:41.00+00:32:235:2011,2
21BARANSKI Jaroslaw 1440RADOMM307M 212021-03-21 08:30:3102:03:59.50+00:33:415:2311,1
22JAGUSTYN Maciej 1078GŁOWĄ DO CZOŁAGLIWICEM203M 222021-03-20 09:12:5502:04:08.85+00:33:505:2311,1
23PEREGRYM Tobiasz 1220WROCŁAWM204M 232021-03-20 08:40:2102:04:20.25+00:34:025:2411,1
24SZPUNAR Marek 1430SONINAM4010M 242021-03-20 09:18:3002:04:25.90+00:34:085:2411,1
25ROKOSZ Rafał 1435JAROSŁAWM205M 252021-03-20 08:39:0702:05:58.90+00:35:415:2811,0
26BARAN Kamil 1010JAROSŁAWM308M 262021-03-20 08:39:0502:06:01.05+00:35:435:2811,0
27CHLIPAŁA Marek 1024JASTRZĘBIE-ZDRÓJM309M 272021-03-20 08:17:5502:06:23.35+00:36:055:2910,9
28DZIADOSZ Sławomir 1356BRZOZOWSKI KLUB BIEGACZABRZOZÓWM4011M 282021-03-21 07:52:3202:06:27.20+00:36:095:2910,9
29PIWONSKI Adam 1027GÓRA KALWARIAM4012M 292021-03-21 10:22:3102:07:38.25+00:37:205:3210,8
30SKORUPKA Leszek 1258M3 SIEDLCENOWE IGANIEM4013M 302021-03-20 08:52:3602:07:58.35+00:37:405:3310,8
31JANOWIAK Wojciech 1081ŻYWCEM ZABIEGANIWARSZAWAM4014M 312021-03-20 08:19:1602:08:33.10+00:38:155:3510,7
32CHABROWSKI Marcin 1348WARSZAWAM206M 322021-03-21 08:24:3002:08:41.90+00:38:245:3510,7
33CHABROWSKI Paweł 1347MROZYM4015M 332021-03-21 08:24:2902:08:42.60+00:38:245:3510,7
34SOŁTYS Michał 1260ŁĘCZNAM3010M 342021-03-20 08:54:2602:09:16.00+00:38:585:3710,7
35ŁUCZAK Bartek 1165TSA SANDOMIERZSANDOMIERZM207M 352021-03-20 08:27:5202:09:40.30+00:39:225:3810,6
36PODLEŚ Robert 1230COBI POLAND TEAMWARSZAWAM504M 362021-03-20 08:43:4402:09:43.65+00:39:255:3810,6
37MOSIO Grzegorz 1387ŻELICHÓWM4016M 372021-03-21 08:36:2002:10:06.15+00:39:485:3910,6
38SZCZYPIŃSKI Bartosz 1410GENTLEMENLUBARTÓWM4017M 382021-03-21 08:27:1502:10:18.70+00:40:005:3910,6
39MACHNIKOWSKI Tomasz 1379LUKS LUBARTÓWLUBARTÓWM4018M 392021-03-21 08:27:1702:10:18.75+00:40:005:3910,6
40ŚLĘCZKA Sebastian 1412KRAKÓWM3011M 402021-03-21 08:24:2902:11:40.85+00:41:225:4310,5
41GLEBA Mariusz 1054PSZCZÓŁKOWSKI TEAMOLSZTYNM3012M 412021-03-20 08:29:0902:11:50.75+00:41:325:4310,5
42JAWOROWICZ Tomasz 1366KS PEGAZKONSTANCIN-JEZIORNAM4019M 422021-03-20 08:37:0102:12:56.95+00:42:395:4610,4
43KNAP Tomasz 1104THE STRYCHERSKRAKÓWM3013M 432021-03-20 08:41:5602:13:11.85+00:42:535:4710,4
44ZAMOJSKI Sebastian 1329ZDYSZANI.PLPODDĘBICEM4020M 442021-03-20 09:23:1202:13:31.65+00:43:135:4810,3
45STACH Paweł 1264ROPKIM505M 452021-03-20 08:42:0702:14:01.45+00:43:435:4910,3
46STASZCZYK Michał 1066BRZESKOM3014M 462021-03-20 10:22:5802:14:49.25+00:44:315:5110,2
47LATAWIEC Bartosz 1155KRAKÓWM3015M 472021-03-20 08:41:1102:15:17.15+00:44:595:5210,2
48BAKIERSKI Filip 1006KWIDZYNM208M 482021-03-20 08:36:4102:15:42.50+00:45:245:5410,2
49KUTA Rafał 1146PUŁAWYM4021M 492021-03-20 08:52:3702:16:03.55+00:45:455:5410,1
50PINDEL Piotr 1225ŁOWCY PIEROŻKÓWBIELSKO-BIAŁAM3016M 502021-03-20 08:46:0902:17:02.65+00:46:445:5710,1
51SUMOREK Sebastian 1275PUŁAWYM4022M 512021-03-20 08:52:3802:17:06.45+00:46:485:5710,1
52ŚLIWIŃSKI Andrzej 1290MIECHÓWM601M 522021-03-20 08:01:1702:17:43.45+00:47:255:5910,0
53STACHYRA Bartłomiej 1403LUBLINM209M 532021-03-21 08:37:5602:17:59.05+00:47:415:5910,0
54LATAWIEC Jakub 1154KRAKOWM4023M 542021-03-20 08:41:1102:18:59.50+00:48:416:029,9
55ŚRODA Krzysztof 1291RZESZÓWM506M 552021-03-20 08:17:4202:19:06.35+00:48:486:029,9
56WIDERA Tomasz 1316KOKOSZKA36TEAMPRUSZKÓWM3017M 562021-03-20 08:57:3402:19:36.60+00:49:186:049,9
57HUDYCZ Rafał 1074BRAKMUNINAM4024M 572021-03-20 09:06:5102:19:41.20+00:49:236:049,9
58MAZUREK Łukasz 1185ŁĘCZNAM3018M 582021-03-20 08:17:0702:19:43.85+00:49:256:049,9
59WIĘCEK Marek 1317RKS HUWDURANIŻÓWM2010M 592021-03-20 08:37:1902:19:57.75+00:49:396:059,9
60STRZELCZYK Wiktor 1271CARPATHIAN RUNNERSRZESZÓWM3019M 602021-03-20 08:41:2702:20:28.20+00:50:106:069,8
61BIENIEK Rafal 1016BUTCHERS BIKE TEAMZACZERNIEM4025M 612021-03-20 08:29:3602:20:59.05+00:50:416:079,8
62PELS Daniel 1216BDTKNMZARZECZEM4026M 622021-03-20 09:16:3402:22:03.05+00:51:456:109,7
63KITOWSKI Bartosz 1101GŁOGOVIA 1925 GŁOGÓW MAŁOPOLSKIGŁOGÓW MAŁOPOLSKIM4027M 632021-03-20 09:04:3602:22:03.40+00:51:456:109,7
64KRAMZA Wojciech 1126KATOWICEM507M 642021-03-21 08:41:4802:22:04.90+00:51:476:109,7
65PORĘBSKI Michał 1234BOCHNIAM3020M 652021-03-20 09:18:0402:22:20.35+00:52:026:119,7
66SURMAN Mariusz 1276DZIKIE MUSTANGIPUSTKÓW OSIEDLEM3021M 662021-03-20 08:39:3302:22:31.90+00:52:146:119,7
67KLAUS Dominik 1370KS PIASECZNOŁOZISKAM4028M 672021-03-21 08:13:0702:24:25.00+00:54:076:169,6
68NOWAK Wojciech 1201BEFIT24TEAMKRAKÓWM4029M 682021-03-20 09:09:0602:24:27.35+00:54:096:169,6
69STASIŃSKI Paweł 1268SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWASZUDZIAŁOWOM3022M 692021-03-20 07:42:1102:24:33.05+00:54:156:179,5
70CHOROMAŃSKI Paweł 1026KALINOWOM3023M 702021-03-20 08:30:2002:24:45.45+00:54:276:179,5
71BARANSKI Piotr 1342RADOMM3024M 712021-03-21 08:30:4602:24:52.75+00:54:346:179,5
72KOSIERADZKI Łukasz 1119KRAKÓWM3025M 722021-03-20 08:20:1002:24:58.20+00:54:406:189,5
73FORNAL Jacek 1051GŁOWIENKAM3026M 732021-03-20 08:19:1702:25:02.80+00:54:446:189,5
74SAWICKI Robert 1253GORLICEM4030M 742021-03-20 09:26:0402:25:49.25+00:55:316:209,5
75KAWIK Dawid 1095FELTANKORZESZEM4031M 752021-03-20 08:19:2202:26:10.05+00:55:526:219,4
76MUMOT Dariusz 1389RADZYMIN RUN TEAMRADZYMINM4032M 762021-03-21 08:14:5702:26:49.15+00:56:316:239,4
77ZARZECZNY Marcin 1330OCR TEAM DĘBICAROPCZYCEM4033M 772021-03-20 09:26:1302:27:06.65+00:56:486:239,4
78KOMAN Tomasz 1113CHEŁMSKA GRUPA TRIATHLONUOKSZÓWM4034M 782021-03-21 07:02:4402:27:07.60+00:56:496:239,4
79PRZYBYŁA Krzysztof 1069ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM3027M 792021-03-20 09:14:3702:27:21.10+00:57:036:249,4
80KOWALCZUK Paweł 1374ROPCZYCEM3028M 802021-03-21 08:29:1102:27:57.40+00:57:396:259,3
81BIELECKI Krzysiek 1083KRAKOWM2011M 812021-03-20 08:30:2002:28:08.55+00:57:506:269,3
82KUC Adam 1136THE STRYCHERSKRAKÓWM4035M 822021-03-20 08:41:5502:28:23.40+00:58:056:279,3
83LORYŚ Adam 1161NISKOM3029M 832021-03-20 08:32:5902:28:28.70+00:58:106:279,3
84ZWIERZAŃSKI Paweł 1337STAY INSANE/SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAMLUBLINM4036M 842021-03-20 08:42:0302:28:32.20+00:58:146:279,3
85POLSKI Adrian 1232LUBLINM2012M 852021-03-20 08:42:0102:28:33.35+00:58:156:279,3
86MĄCIK Mateusz 1186SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAMLUBLINM2013M 862021-03-20 08:42:0202:28:34.85+00:58:166:279,3
87SKIBIŃSKI Mariusz 1257MIĘDZYLESIAKIWARSZAWAM4037M 872021-03-20 08:25:1902:28:45.40+00:58:276:289,3
88CZARNECKI Konrad 1351RADOMM3030M 882021-03-21 08:33:5602:29:07.40+00:58:496:299,3
89KOZAK Marcin 1375LUKSUS LUBARTÓWLUBARTÓWM4038M 892021-03-21 08:27:1602:29:32.15+00:59:146:309,2
90ŁUCHNIAK Kuba 154DROGA DO ULTRALODZM3031M 902021-03-20 09:08:0102:29:34.20+00:59:166:309,2
91ŚWIERAD Paweł 1413KOWALEWO BIEGAKOWALEWO POMORSKIEM3032M 912021-03-21 08:37:0002:29:55.40+00:59:376:319,2
92ZASKURSKI Marcin 1423KOMORÓWM3033M 922021-03-20 08:38:1502:30:19.30+01:00:016:329,2
93SZAJEWSKI Arkadiusz 1278O TAK ŁOKRAKÓWM4039M 932021-03-20 09:11:0702:30:30.35+01:00:126:329,2
94ŻUROWSKI Łukasz 1425BBKS ŁAWECZKA WILANÓWWARSZAWAM4040M 942021-03-20 08:25:1702:31:08.90+01:00:516:349,1
95MORYŃ Piotr 1386WARIATKI HISTERYCZKIKONSTANCIN-JEZIORNAM4041M 952021-03-21 08:13:0702:31:09.95+01:00:526:349,1
96ŁUSZCZYC Krzysztof 1169RZESZÓWM4042M 962021-03-20 08:16:4402:32:30.70+01:02:126:379,0
97KĘDZIOR Michał 1097DRUŻYNA SZPIKURZESZÓWM3034M 972021-03-20 09:15:4402:33:11.75+01:02:536:399,0
98TOKARZ Adrian 1294DZIKIE MUSTANGIBRZEŹNICAM3035M 982021-03-20 08:49:4502:33:23.10+01:03:056:409,0
99BIEDROŃ Artur 1014ERP HEART TEAMWARSZAWAM4043M 992021-03-20 08:30:1202:33:27.50+01:03:096:409,0
100KRUPA Jacek 1132ATS WHEELSRUDAM4044M 1002021-03-20 08:24:1102:33:31.40+01:03:136:409,0
101SAMUŚ Dariusz 1030RZESZÓWM4045M 1012021-03-20 08:00:2202:33:34.25+01:03:166:409,0
102WYBRANIEC Wojciech 1326OFIARY JEDZENIA KOTLETÓWSUCHA BESKIDZKAM4046M 1022021-03-20 09:16:4902:33:49.70+01:03:316:419,0
103MADETKO Arkadiusz 1173KSIĄŻ WIELKIM3036M 1032021-03-20 08:47:0402:34:11.40+01:03:536:429,0
104FILIP Adam 1357LUBLINM3037M 1042021-03-21 08:24:3102:34:46.85+01:04:286:438,9
105BOROWIEC Mariusz 1019KOŁOBRZEGM4047M 1052021-03-20 08:24:0002:34:59.95+01:04:426:448,9
106GÓRSKI Marcin 1363CHEŁMSKA GRUPA TRIATHLONUCHEŁMM4048M 1062021-03-21 08:24:3102:35:01.20+01:04:436:448,9
107BANDOSZ Bartłomiej 1008BBKS ŁAWECZKA WILANÓWWARSZAWAM4049M 1072021-03-20 08:25:2002:35:04.20+01:04:466:448,9
108ROSTEK Andrzej 1246MARKOWI BIEGACZEMARKIM508M 1082021-03-20 08:41:5102:35:27.70+01:05:096:458,9
109WAŁCZYK Wojciech 1308ŁAŃCUTM4050M 1092021-03-20 09:24:1602:35:52.45+01:05:346:468,9
110BIELECKI Mirmił 1015SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAMLUBLINM4051M 1102021-03-20 08:24:5802:36:07.60+01:05:496:478,8
111POREMBSKI Dariusz 1436ŁOMIANKIM4052M 1112021-03-20 08:31:5002:36:21.75+01:06:036:478,8
112STRZYŻEWSKI Michał 1273KRAKÓWM3038M 1122021-03-20 08:15:4102:36:35.95+01:06:186:488,8
113LIK Marek 1378CHEŁM BIEGACHEŁMM509M 1132021-03-21 08:30:0602:36:56.75+01:06:386:498,8
114SZCZURKOWSKI Sebastian 1409WADOWICEM3039M 1142021-03-21 08:09:2702:37:07.85+01:06:496:498,8
115BAJOREK Norbert 1438FITNESS FREAKSRZESZÓWM4053M 1152021-03-20 09:05:5602:37:29.50+01:07:116:508,8
116SALAK Krzysztof 1399CHEŁMM3040M 1162021-03-21 08:24:3102:37:45.80+01:07:276:518,7
117NAKONIECZNY Jacek 1197SII RUNNING TEAMLUBLINM3041M 1172021-03-20 09:16:1602:38:19.25+01:08:016:538,7
118BILIŃSKI Tomasz 1346PKBPRZEMYŚLM4054M 1182021-03-21 08:29:5502:38:26.40+01:08:086:538,7
119WAJDA Andrzej 1416MIELNOM3042M 1192021-03-20 08:13:0002:38:27.00+01:08:096:538,7
120ZDEB Piotr 1424LUBLINM4055M 1202021-03-21 08:35:4802:39:16.80+01:08:586:558,7
121STACHYRA Andrzej 1404LUBLINM5010M 1212021-03-21 08:37:5602:39:49.70+01:09:316:568,6
122RUCIŃSKI Adam 1249WARSZAWAM4056M 1222021-03-20 08:45:1202:39:59.35+01:09:416:578,6
123KOPER Tomasz 1115MAKÓW PODHALAŃSKIM3043M 1232021-03-20 08:37:3802:40:04.55+01:09:466:578,6
124KRZYSZTOF Sarad 1123SPARTAŃSKA DZICZZALASOWAM3044M 1242021-03-21 07:32:4802:40:11.20+01:09:536:578,6
125ANDRZEJEWSKI Krzysztof 1004TYMIENICEM5011M 1252021-03-20 09:04:4502:40:18.75+01:10:006:588,6
126BREWCZAK Maciej 1021SAVE LIFEWARSZAWAM3045M 1262021-03-20 09:08:1902:40:44.65+01:10:266:598,6
127BUK Kamil 1023RZESZÓWM3046M 1272021-03-20 09:08:1902:40:45.85+01:10:276:598,6
128NOSAL Michał 1121SPARTAŃSKA DZICZPOGÓRSKA WOLAM4057M 1282021-03-21 07:32:3902:40:52.25+01:10:346:598,6
129SOBOTA Rafał 1401SANOKM3047M 1292021-03-20 08:39:1202:41:00.10+01:10:427:008,6
130MARCIŃSKI Kuba 1178PROJEKT AIKWARSZAWAM4058M 1302021-03-20 08:34:3002:41:00.15+01:10:427:008,6
131BIGAS Grzegorz 1345ARENAMEDWARSZAWAM3048M 1312021-03-21 08:29:4302:41:09.20+01:10:517:008,6
132ŚCIESZKA Mateusz 1289SUCHA BESKIDZKAM4059M 1322021-03-20 08:37:3902:41:23.40+01:11:057:018,6
133WALUSIAK Kamil 1307BIAŁA PODLASKAM4060M 1332021-03-20 08:29:0702:42:00.20+01:11:427:028,5
134MARONKA Bartek 1381KRAKÓWM2014M 1342021-03-21 08:25:3302:42:24.95+01:12:077:038,5
135PODKUL Konrad 1229KROSCIENKO WYZNEM3049M 1352021-03-20 08:42:4402:43:32.45+01:13:147:068,4
136KAŁDON Sławomir 1089GORZYCEM3050M 1362021-03-20 08:36:2902:44:00.10+01:13:427:078,4
137STAFIŃSKI Paweł 1265LUBLINM3051M 1372021-03-20 09:18:3302:44:11.15+01:13:537:088,4
138KWAŚNIOK Rafał 1148NIGHT RUNNERS PYSKOWICETOSZEKM3052M 1382021-03-20 08:48:0502:44:30.05+01:14:127:098,4
139CZARKOWSKI Tomasz 1350KNURÓWM2015M 1392021-03-20 08:36:4602:45:26.25+01:15:087:118,3
140KUŁAKOWSKI Piotr 1141CZŁAPACZEKONSTANCIN-JEZIORNAM602M 1402021-03-20 08:28:5802:45:31.30+01:15:137:118,3
141NOWOSADZKI Wojciech 1202FFKROSNOM4061M 1412021-03-20 08:53:4302:45:35.45+01:15:177:118,3
142ŁOAZA Krzysztof 1164NIGHT RUNNERS PYSKOWICEPYSKOWICEM4062M 1422021-03-20 08:48:1202:46:23.05+01:16:057:148,3
143CHODZIŃSKI Daniel 1025NOWY DWÓR MAZOWIECKIM4063M 1432021-03-20 08:24:3902:47:03.65+01:16:457:158,3
144KOŁODZIEJCZYK Maciej 1112FIZJO SPORTŁĘCZNAM4064M 1442021-03-20 08:40:1402:47:14.00+01:16:567:168,3
145NAJDER Sebastian 1196SUCHA BESKIDZKAM4065M 1452021-03-20 08:38:1402:47:23.35+01:17:057:168,2
146RÓŻAŃSKI Michał 1248STYRSZÓWM3053M 1462021-03-20 08:38:0402:47:34.05+01:17:167:178,2
147DUCZMAL Wojciech 1041OPOLEM4066M 1472021-03-20 08:31:1902:48:06.05+01:17:487:188,2
148BARAN Andrzej 1011WILKI JODŁOWAJODŁOWAM4067M 1482021-03-20 08:44:1502:48:09.05+01:17:517:188,2
149ŁUSZCZ Paweł 1168DĘBICAM3054M 1492021-03-20 08:44:0902:48:24.60+01:18:067:198,2
150GŁAZ Marek 1055STALOWA WOLAM3055M 1502021-03-20 08:33:0002:48:28.80+01:18:107:198,2
151KILIAN Mariusz 1369BIAŁYSTOKM5012M 1512021-03-21 08:16:3802:48:32.80+01:18:147:198,2
152POLAŃSKI Robert 1231KROSNOM4068M 1522021-03-20 08:19:1702:48:50.50+01:18:327:208,2
153MAJEWSKI Wieslaw 1175GRZMOT KOMORNIKISZRENIAWAM4069M 1532021-03-20 09:06:4202:48:55.45+01:18:377:208,2
154CIEMNY Wojciech 1029NIGHT RUNNERS PYSKOWICEPYSKOWICEM4070M 1542021-03-20 08:30:4402:49:41.45+01:19:237:228,1
155MAZUREK Grzegorz 1383AKADEMIA LEONA KOŹMIŃSKIEGOWARSZAWAM4071M 1552021-03-20 08:31:4502:49:50.50+01:19:327:238,1
156MAGDA Piotr 1174NIGHTRUNNERS PYSKOWICEPYSKOWICEM5013M 1562021-03-20 08:48:0702:49:51.25+01:19:337:238,1
157ZYSKOWSKI Michał 1338TRONIK TRIATHLON TEAMPUŁTUSKM3056M 1572021-03-20 09:06:1102:50:35.90+01:20:187:258,1
158SKÓRA Marcin 1259EMESTARNÓWM5014M 1582021-03-20 09:05:3602:50:46.60+01:20:287:258,1
159JAGIEŁŁO Jarosław 1077RAWA MAZOWIECKAM4072M 1592021-03-20 09:12:1202:51:57.90+01:21:407:288,0
160KUFEL Grzegorz 1137STAY INSANELUBLINM3057M 1602021-03-20 09:35:4602:52:37.00+01:22:197:308,0
161PECIO Kamil 1437PIASECZNO RUNNINGWARSZAWAM3058M 1612021-03-20 08:00:0602:53:44.20+01:23:267:337,9
162PENKALA Grzegorz 1219WARSZAWAM5015M 1622021-03-20 08:55:4802:53:46.85+01:23:287:337,9
163POŹNIAK Marcin 1236NIGHT RUNNERS PYSKOWICEPYSKOWICEM3059M 1632021-03-20 08:48:0802:54:25.75+01:24:077:357,9
164KOSTRZON Maciej 1120SFORA-BMKPIONKIM4073M 1642021-03-20 08:20:3702:54:45.80+01:24:277:357,9
165PANASIUK Paweł 1211PAWKO RUNNER TEAMKROŚCIENKO WYŻNEM3060M 1652021-03-21 08:09:4402:55:14.25+01:24:567:377,9
166WASIEWICZ Michał 1310CHORZÓWM3061M 1662021-03-20 09:45:5002:55:41.55+01:25:237:387,9
167MASZKOWSKI Rafał 1182LUBLINM4074M 1672021-03-20 08:33:4002:55:54.55+01:25:367:387,8
168KUMIEGA Józef 1142WILKI JODŁOWAJODŁOWAM5016M 1682021-03-20 08:44:0402:57:44.65+01:27:267:437,8
169MROZEK Marcin 1195MAZOVIA PROACTIVWARSZAWAM3062M 1692021-03-20 08:19:0602:58:28.65+01:28:107:457,7
170POKRYWKA Stefan 1118CISNAM603M 1702021-03-20 10:18:4003:01:03.50+01:30:457:527,6
171DOMAŃSKI Łukasz 1354LUKS LUBARTÓWLUBARTÓWM4075M 1712021-03-21 08:27:1903:01:14.95+01:30:577:527,6
172MERESTA Konrad 1189LW BOGDANKAŁĘCZNAM3063M 1722021-03-20 08:22:4703:02:08.55+01:31:507:557,6
173GRUDNIEWSKI Leszek 1065GLIWICEM5017M 1732021-03-20 09:12:2603:06:31.95+01:36:148:067,4
174SZYMCZYŃSKI Błażej 1288BIG TEAMKATOWICEM3064M 1742021-03-20 09:42:2603:07:11.50+01:36:538:087,4
175WĘGRZYN Emil 1315WARBUD RUNNING TEAMWARSZAWAM3065M 1752021-03-20 08:53:2803:07:36.70+01:37:188:097,4
176PENKALA Marcin 1218STRANGERSZĄBKIM4076M 1762021-03-20 08:55:3403:08:10.25+01:37:528:107,3
177ADAMSKI Bartlomiej 1002MODLNICAM4077M 1772021-03-20 09:05:3603:08:40.50+01:38:228:127,3
178PENAR Arkadiusz 1217GORLICEM5018M 1782021-03-20 09:06:1803:08:46.65+01:38:288:127,3
179IWASZEK Pawel 1075BUTCHERS BIKE TEAMRZEZZOWM4078M 1792021-03-20 08:29:3603:10:45.30+01:40:278:177,2
180KURYŁO Tomasz 1145LUBLINM4079M 1802021-03-20 09:05:4203:11:28.30+01:41:108:197,2
181MAŁEK Bartłomiej 1177LUBLINM4080M 1812021-03-20 09:05:4103:11:43.35+01:41:258:207,2
182MAŁEK Michał 1176EVERPROFLUBLINM4081M 1822021-03-20 09:05:4103:11:43.55+01:41:258:207,2
183KIELASIŃSKI Krzysztof 1099GANG ŚWIETLIKÓWWARSZAWAM4082M 1832021-03-20 09:42:3003:12:27.95+01:42:108:227,2
184SZCZEPKOWSKI Paweł 1407ARTEQUIPMENTWARSZAWAM604M 1842021-03-21 08:45:0303:12:40.20+01:42:228:227,2
185CIELAK Jerzy 1028BRZEŻNICAM605M 1852021-03-20 09:06:0403:12:52.55+01:42:348:237,2
186OGONOWSKI Michał 1203CB163JELCZ-LASKOWICEM4083M 1862021-03-20 08:49:2803:12:53.50+01:42:358:237,2
187KRUZEL Rafał 1133BIEGOWE MISIELEGNICAM5019M 1872021-03-20 09:15:3703:12:55.10+01:42:378:237,2
188KOŃKA Mariusz 1114BOGDAN TEAMCHOJNÓWM5020M 1882021-03-20 09:15:3603:12:56.50+01:42:388:237,2
189PIĄSTKA Daniel 1223KAWĘCZYNM4084M 1892021-03-20 09:12:1703:12:58.15+01:42:408:237,2
190SAŁAMACHA Stanisław 1252KB BIAŁA BIEGA1BIAŁA PODLASKAM606M 1902021-03-20 08:29:1103:13:18.15+01:43:008:247,1
191MILCZARSKI Krzysztof 1191KLUB BIEGACZA BIAŁA BIEGACZOSNÓWKAM607M 1912021-03-20 08:29:1003:13:18.25+01:43:008:247,1
192KORNILUK Bogdan 1116BIAŁA BIEGABIAŁA PODLASKAM608M 1922021-03-20 08:29:1003:13:19.00+01:43:018:247,1
193BAŃBURA Sławek 1009TIME2GOBIAŁA PODLASKAM5021M 1932021-03-20 08:29:0903:13:20.25+01:43:028:247,1
194KADYK Łukasz 1079CEZARWARSZAWAM4085M 1942021-03-20 09:01:0103:14:45.25+01:44:278:287,1
195OPOLSKI Piotr 1391LUKS LUBARTÓW - SEKCJA BIEGOWALUBARTÓWM4086M 1952021-03-21 08:27:2003:17:51.85+01:47:338:367,0
196KOBIELA Przemysław 1106TARNOBRZEGM5022M 1962021-03-20 08:29:1303:18:59.80+01:48:418:396,9
197UNIOWSKI Tomasz 1301ĆMY BAROWELUBLINM4087M 1972021-03-20 08:22:4803:20:59.40+01:50:418:446,9
198SĘK Tomasz 1254ĆMY BAROWELUBLINM3066M 1982021-03-20 08:22:4803:21:02.20+01:50:448:446,9
199GROCHOWSKI Karol 1064ĆMY BAROWEŁĘCZNAM3067M 1992021-03-20 08:22:4903:21:05.40+01:50:478:446,9
200KAMIONOWSKI Mariusz-Jacek 1037OSTROŁĘKAM5023M 2002021-03-20 07:04:3003:30:47.70+02:00:299:096,5
201MORDZIŃSKI Marcin 1193WARSZAWAM5024M 2012021-03-20 08:27:4203:31:37.50+02:01:199:126,5
202JANIK Pawel 1080PRASKIE ULTRAŁOSIEWARSZAWAM4088M 2022021-03-20 09:25:5103:32:19.10+02:02:019:136,5
203JUSZCZYK Jarosław 1088WARSZAWAM4089M 2032021-03-20 08:30:5403:33:16.15+02:02:589:166,5
204BAREŁA Andrzej 1013FIFARAFASTALOWA WOLAM4090M 2042021-03-20 08:23:4003:36:43.80+02:06:259:256,4
205MĄKOSA Konrad 1187WARSZAWAM4091M 2052021-03-20 08:27:4103:38:59.30+02:08:419:316,3
206KĘPA Piotr 1098PIASECZNOM3068M 2062021-03-20 08:20:5403:39:09.45+02:08:519:316,3
207FARBISZEWSKI Marek 1439ORANGE POLSKAWARSZAWAM4092M 2072021-03-20 09:13:0804:06:17.20+02:35:5910:425,6
208REY Patryk 1244REYRUNNINGTEAMPRUSZKÓWM2016M 2082021-03-20 08:37:4004:29:37.00+02:59:1911:435,1
209REY Andrzej 1245REY RUNNING TEAMWARSZAWAM4093M 2092021-03-20 08:37:4304:29:38.25+02:59:2011:435,1
Znaleziono 209 wynik(ów)