VII ZIMOWY MARATON BIESZCZADZKI 2021 - 43KM

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2021-03-20
Miejsce:
Cisna
Dystans:
43 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
339
Wystartowało:
278
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
278
Na trasie:
0
Pełne wyniki dla 0km:
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasu netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMoment startu
  
1ASŁANOWICZ Marcin 3WARSZAWAM402021-03-20 07:01:48
2ADAMOWICZ Agnieszka 1ZWOLEŃNICY BIEGANIACIEPIELÓWK402021-03-20 07:01:51
3CZUBA Michał 35LIGOTA ZAMECKAM302021-03-20 07:01:53
4NEHRING Karol 387SULEJÓWEKM202021-03-20 07:01:54
5POLEWKA Aleksandra 384UKS KOMETA GLIWICE/BIEG RZEŹNIKAGLIWICEK202021-03-20 07:01:57
6POLEWKA Tomasz 383UKS KOMETA GLIWICE/BIEG RZEŹNIKAGLIWICEM402021-03-20 07:01:58
7BĄKOWSKI Włodzimierz 6KS KANDAHARWARSZAWAM602021-03-20 07:01:59
8ANTCZAK Jolanta 2SPORTOWE PUŁAWYPUŁAWYK302021-03-20 07:02:00
9MARKOWSKI Marcin 385UKS KOMETA GLIWICE/BIEG RZEŹNIKAGLIWICEM402021-03-20 07:02:02
10KRAUZE Tomasz 340GRUPA BIEGOWA WROCŁAWSKIE MORSYWROCŁAWM502021-03-20 07:02:04
11ZIEJEWSKI Grzegorz 398WIELICZKAM402021-03-20 07:02:05
12BURZ-PARADOWSKA Jowita 25BYLEDOMETYRZESZÓWK402021-03-20 07:02:06
13PARADOWSKI Paweł 201BYLEDOMETYRZESZÓWM502021-03-20 07:02:06
14GAWOR Monika 58STALOWA WOLAK402021-03-20 07:02:08
Przekroczony limit czasu: 08:00:00
15GLISZCZYŃSKI Mirosław 63MIĘDZYBRODZIE BIALSKIEM602021-03-20 07:02:11
16BĘDŹKOWSKI Marek 9SIWY ULTRA MORSOSTROŁĘKAM502021-03-20 07:02:11
17GAWOR Artur 57STALOWA WOLAM502021-03-20 07:02:13
18GURGUL Mateusz 88AROMAT NÓGKRAKÓWM302021-03-20 07:02:14
19RODZEŃ Katarzyna 233AUTOREKINLUBINK302021-03-20 07:02:16
20MESJASZ Marek 171AUTOREKINLUBINM302021-03-20 07:02:18
21KOZA Robert 129CARBON SILESIA SPORTŚWIĘTOCHŁOWICEM402021-03-20 07:02:20
22JANUS Justyna 328GOHARDORGOHOMERZESZÓWK302021-03-20 07:02:20
23CZERNECKI Jacek 34CARBON SILESIA SPORTKATOWICEM302021-03-20 07:02:21
24KALISZ Karolina 108KAMIEŃCZYKK202021-03-20 07:02:23
25BARDAN Michał 5BBKS ŁAWECZKA WILANÓWWARSZAWAM402021-03-20 07:02:24
26BODZIACHOWSKI Marcin 380ERACENT RUNNING TEAMWARSZAWAM402021-03-20 07:02:26
27PRUS Piotr 356OSIR KLECZEWSŁAWOSZEWEKM502021-03-20 07:02:27
28ZIEMKIEWICZ Michał 375OSIR KLECZEWKLECZEWM402021-03-20 07:02:29
29BLADY Bogdan 12KRAKÓWM502021-03-20 07:02:30
30KOSZAŁKA Marcin 126KRAKÓWM302021-03-20 07:02:32
31GÓRKA Bogusław 75SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAM402021-03-20 07:02:33
32WEISMAN Iza 382HRMAXŻORYK402021-03-20 07:02:35
33BOJAŃSKI Zbigniew 17GB GĘSIORZE ZAGÓRÓWWRZEŚNIAM302021-03-20 07:02:37
34DRÓŻDŻ Tomasz 41CZEWARUNTIMMIEDŹNOM302021-03-20 07:02:38
35BORUCH Adam 21ZGIERZM502021-03-20 07:02:39
36DEINIUK Roman 396WARSZAWAM202021-03-20 07:02:41
37DOMAGAŁA Krzysztof 38PSARUS 87' WRZEŚNIAWRZESNIAM302021-03-20 07:02:42
38KAPICA Marek 333KROSCIENKO 30AM302021-03-20 07:02:43
39FEDAK Bohdan 47ZAGÓRZM402021-03-20 07:02:44
40ROZYCKI Ryszard 237SOKÓŁ ZAGÓRZZAGORZM602021-03-20 07:02:46
41MOSKAŁA Remigiusz 180WARSZAWAM402021-03-20 07:02:47
42TAUZ Andrzej 282WARSZAWAM402021-03-20 07:02:48
43GĄCIARZ Mateusz 60GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM302021-03-20 07:02:49
44JABŁONKA Radosław 93DZIADY OCRWYSZKÓWM402021-03-20 07:02:49
45ZĄBEK Paweł 308ŻYWCEM ZABIEGANIBIELSKO-BIAŁAM402021-03-20 07:02:51
46BARANOWSKI Łukasz 4BIAŁACZÓWM302021-03-20 07:02:52
47GARUS Łukasz 56BYTOMM402021-03-20 07:02:52
48SZELĄG Iwona 388GLIWICEK302021-03-20 07:02:53
49SIPIERA Tomasz 386GIEBUŁTÓWM402021-03-20 07:02:54
50FERENC Adrian 48RUN TEAM TYGRYSY Z ORZYSZAPISZM202021-03-20 07:02:56
51GÓRAJ Marta 73KRISSKROSS YOLO :)IŁAWAK402021-03-20 07:02:59
52CZAŁPIŃSKI Tomasz 399NOWA WIEŚM402021-03-20 07:03:00
53GÓRAJ Maciej 72YOLO:)IŁAWAM402021-03-20 07:03:01
54KACZOR Miłosz 331SANDOMIERZM202021-03-20 07:03:02
55WÓJCICKI Kamil 301EX TEAMLISIECICEM302021-03-20 07:03:03
56DOMARADZKA-KASZUBOWICZ Wiktoria 39SANOKK302021-03-20 07:03:07
57CEBRAT Ewa 26SZYBKIE CEBULESOSNOWIECK402021-03-20 07:03:09
58LEŚNIAK-POPIEL Marta 147SANOKK402021-03-20 07:03:10
59PARYSZ Anna 352STARE BABICE BIEGAJĄBLIZNE JASIŃSKIEGOK502021-03-20 07:03:12
60CURZYDŁO Bogdan 32POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM402021-03-20 07:03:13
61JACHIMOWSKI Jarosław 95POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM302021-03-20 07:03:13
62OSTASZEWSKI Ireneusz 196KOŁO BIEGACZY IM. FEDERICO FELLINIEGOBIAŁYSTOKM402021-03-20 07:03:16
63JASIOROWSKI Michał 99PĘDZĄCE ŻELKIWARSZAWAM302021-03-20 07:03:19
64PROMIŃSKA Karolina 222PĘDZĄCE ŻELKIWARSZAWAK302021-03-20 07:03:20
65GĘBCZYŃSKI Paweł 62GLIWICEM402021-03-20 07:03:23
66GONCZAR Szymon 69RYBNIKM302021-03-20 07:03:24
67BURY Marek 24KATOWICEM502021-03-20 07:03:26
68WAŃKOWICZ Adrian 288BRZEG DOLNYM302021-03-20 07:03:32
69WASZKIEWICZ Jakub 290RUN TEAM TYGRYSY ORZYSZMROZY WIELKIEM202021-03-20 07:03:41
70WASZKIEWICZ Ariel 28915 BRYGADA ZMECHANIZOWANAMROZY WIELKIEM402021-03-20 07:03:42
71KOZDROWICZ Karol 130MUNINAM502021-03-20 07:03:54
72KOSIN Paweł 338KLUB BIEGAJĄCYCH LEŚNIKÓWKIELCEM402021-03-20 07:03:56
73WITKOWSKI Piotr 371AUGUSTÓWM602021-03-20 07:03:59
74SZYMAŃSKI Adam 276POŁANIECM602021-03-20 07:04:03
75GÓRNA Anita 76LPP TEAMKRAKÓWK302021-03-20 07:04:23
76STUSIO Magdalena 263ATLAS RUNNING TEAMŁÓDŹK502021-03-20 07:04:33
77MACKIEWICZ Roman 157ŁÓDŹM502021-03-20 07:04:33
78DOBRYNIEWSKI Stanisław 37AUTOREKINLUBINM402021-03-20 07:04:34
79WAŚNIEWSKA Karolina 291BIEGIEM RADOM!CEREKIEWK402021-03-20 07:04:43
80KRUKAR Grzegorz 341AZS AWF KRAKÓW MASTERSRYMANÓW ZDRÓJM202021-03-20 07:04:45
81KOLASA Andrzej 120KLUB J.SŁOWACKIEGOWARSZAWA-WESOŁAM602021-03-20 07:04:46
82POŁEĆ Ireneusz 355LUBLINM302021-03-20 07:04:49
83JAROCH Michał 98MARKOWI BIEGACZEMARKIM402021-03-20 07:04:52
84SINDREWICZ Sławomir 249WARSZAWAM402021-03-20 07:05:19
85GŁĄBSKI Paweł 64OLD & FAT GG SQUADMIŃSK MAZOWIECKIM402021-03-20 07:05:24
86GAJOWNIK Błażej 51OLD & FAT GG SQUADMIŃSK MAZOWIECKIM402021-03-20 07:05:26
87GAJOWNIK Adam 52MIŃSK MAZOWIECKIM302021-03-20 07:05:26
88KRZEPKOWSKI Radosław 137ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM402021-03-20 07:05:50
89CICHOCKI Dawid 30NIGHT RUNNERS PYSKOWICEPYSKOWICEM302021-03-20 07:06:19
90SUWEZDA Jacek 77CZĘSTOCHOWSKIE DZIKICZĘSTOCHOWAM502021-03-20 07:06:49
91KOZIEŁŁO Bartosz 131TURZAMIENIEM402021-03-20 07:06:54
92BRZOZOWSKI Karol 23ORT ŁOMIANKIŁOMIANKI DOLNEM302021-03-20 07:07:15
93URBAŃSKI Mirosław 287SIERADZM502021-03-20 07:07:32
94JELINSKI Jaroslaw 102DĘBE WIELKIEM502021-03-20 07:07:33
95STRUK Jacek 262BIAŁOBRZEGIM302021-03-20 07:07:56
96PABIAN Elżbieta 198EKIPA Z TARNOWANIEDOMICEK502021-03-20 07:08:12
97STYLIŃSKI Hubert 265TWÓJ STARYOPOLEM202021-03-20 07:08:23
98STYLIŃSKI Norbert 264DRUŻYNA Z BESKIDNIKAWETLINAM302021-03-20 07:08:34
99KOZIOŁ Andrzej 132TORUŃM402021-03-20 07:08:38
100SZELC Monika 268TORUŃK402021-03-20 07:08:39
101MAJEWICZ Grzegorz 158MIECHÓWM402021-03-20 07:08:45
102LIANA Tomasz 381KLĘCZAŃSKA GRUPA BIEGOWAKLĘCZANYM202021-03-20 07:08:50
103LIBRONT Jakub 150KLĘCZAŃSKA GRUPA BIEGOWAKLĘCZANYM302021-03-20 07:08:50
104TKACZEWSKI Piotr 284MIECHÓWMIECHÓWM402021-03-20 07:08:57
105MALETA Marcin 161LPP TEAMMIECHÓWM302021-03-20 07:09:01
106GRZYBOWSKI Rafał 85OBY PRZED LIMITEMWARSZAWAM402021-03-20 07:09:09
107NOWAKOWSKI Wiesław 189PRZEMYŚLM602021-03-20 07:09:18
108IDZIOR Tomasz 91BRZEZINYM202021-03-20 07:09:30
109KURCEWICZ Paweł 142WROCŁAWM302021-03-20 07:09:32
110KAMIŃSKI Marek 111POZNAŃM302021-03-20 07:09:33
111TROJNAR Damian 285KS JANUSZEŁAŃCUTM302021-03-20 07:09:34
112MEDUNECKA Sylwia 169JANÓWK302021-03-20 07:09:35
113MILKA Mirosław 177JANÓWM402021-03-20 07:09:35
114CHUCHAŁA Paweł 29MARKOWI BIEGACZEMARKIM402021-03-20 07:10:06
115ZIMAK Sebastian 312ZARSZYNM402021-03-20 07:10:06
116LIK Marek 400CHEŁM BIEGACHEŁMM502021-03-20 07:10:28
117PETER Marcin 353KATOWICEM402021-03-20 07:10:53
118CHROBAK Paweł 28BIELSKO-BIAŁAM502021-03-20 07:10:57
119SOBIESZEK Sylwia 253ZWOLEŃNICY BIEGANIAZWOLEŃK302021-03-20 07:11:07
120STEFANIUK Roman 258SIEDLCEM502021-03-20 07:11:07
121WĘGRZYNKIEWICZ Maria 295BIELSKO BIALAK302021-03-20 07:11:12
122LEN Mariusz 146WARSZAWAM602021-03-20 07:12:00
123WEREMKO Grzegorz 293MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWYPUŁAWYM402021-03-20 07:12:43
124WENERSKI Andrzej 292MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWYPUŁAWYM402021-03-20 07:12:44
125KRZEMIŃSKI Marcin 136SPRINT GORZYCEGORZYCEM402021-03-20 07:13:01
126MICHALCZUK Zenon 173SEMPER ACTIVESANOKM602021-03-20 07:13:40
127JASTRZĄB Piotr 100DEKAN LESKOLESKOM502021-03-20 07:13:51
128MUŚKIEWICZ Adam 185ZELÓWM202021-03-20 07:13:52
129PORĘBSKI Zbigniew 220QUATTROALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM502021-03-20 07:14:31
130RYSIAWA Marek 239BIEGANIE NIE OPIERDALANIEMIŃSK MAZOWIECKIM402021-03-20 07:14:54
131KWIATEK Monika 389MIŃSK MAZOWIECKIK402021-03-20 07:14:55
131GAŁĄZKA Marcin 54ESKMIŃSK MAZOWIECKIM402021-03-20 07:14:57
133BOGUCKA Anna 16BIEGANIE NIE OPIERDALANIEMIŃSK MAZOWIECKIK402021-03-20 07:15:31
134MILEWSKI Andrzej 176MKB DREPTAK/GRUPA CZWORGO (4GO)/#BIEGANIENIEOPIERDALANIE/#TEAMKALDUN/SRO-BIKE-TEAMMIŃSK MAZOWIECKIM302021-03-20 07:15:31
135MARCINIAK Tomasz 163RADOMNO BIEGAPUSTKIM402021-03-20 07:16:02
136LUDWINEK-ZARZEKA Iwona 152VEGE RUNNERSWARSZAWAK302021-03-20 07:16:05
137KALTENBERG Janusz 109JAROSŁAWM502021-03-20 07:16:09
138ŻAK Oliwia 376JASTRZĘBIEK302021-03-20 07:16:15
139PYZEL Agnieszka 226KS PEGAZKONSTANCIN JEZIORNAK502021-03-20 07:16:16
140ŚCIBOR Adrian 277PRZYSIETNICAM302021-03-20 07:17:09
141POPOWICZ Bartłomiej 217KS START PUŁAWSKICHYNÓWM302021-03-20 07:17:55
142KURKIEWICZ Krzysztof 143NIEPOŁOMICE BIEGAJĄKRAKÓWM402021-03-20 07:18:06
143SMYKA Michał 361CIECIERZYNM202021-03-20 07:18:19
144PIEKARSKI Wojciech 212AUGUSTÓWM502021-03-20 07:18:21
145JÓZEFIAK Jakub 107NOWY SĄCZM502021-03-20 07:18:49
146POTERA Maciej 221FRYTKÓWŁAŃCUTM302021-03-20 07:18:58
147STELMACH Krzysztof 259WIELUŃM402021-03-20 07:19:14
148JĘDRZEJCZYK Tomasz 104CHYBA NIE DAM RADYKRAKÓWM402021-03-20 07:19:33
149JĘDRZEJCZYK Robert 329CHYBA NIE DAM RADYPODŁĘŻEM402021-03-20 07:19:34
150KORZENIOWSKA Katarzyna 337DZIUNIE NA SZLAKUSOSNOWIECK402021-03-20 07:19:36
151KORZENIOWSKI Łukasz 125SOSNOWIECM402021-03-20 07:19:37
152RECZKOWSKI Andrzej 232KB ATHLETIC ZRĘCINNOWY ŻMIGRÓDM602021-03-20 07:19:39
153CEREMUGA Marcin 27SUSKA GRUPA BIEGOWAMAKÓW PODHALAŃSKIM302021-03-20 07:20:09
154ZIĘBA Sabina 311FOREVER TEAMŚWILCZAK302021-03-20 07:20:15
155STANIK Witold 255YEOPYBIAŁACZÓWM402021-03-20 07:21:25
156GROSSE Paweł 81WARSZAWAM402021-03-20 07:21:28
157WIDŁAK Janusz 391WARSZAWAM402021-03-20 07:21:29
158MIROWSKI Jarosław 178WARSZAWAM402021-03-20 07:21:30
159WIERNASZ Grzegorz 297KARCHER KROSNOKROSNOM402021-03-20 07:21:35
160DOMISZEWSKA Maria 40USTRZYKI DOLNEK502021-03-20 07:21:36
161PAWELEC Piotr 204BRACTWO MAGURYJASŁOM502021-03-20 07:21:50
162MUCHA Jacek 184PRUSZKÓWM402021-03-20 07:21:56
163MICHALSKI Adam 174GNIEZNOM402021-03-20 07:22:12
164WINIARSKI Krystian 298WSDRZESZÓWM302021-03-20 07:23:16
165KWAŚNIEWSKI Krzysztof 144WARSZAWAM502021-03-20 07:23:35
166POREMBSKI Leszek 218WARSZAWAM502021-03-20 07:23:36
167PAŁUBSKI Andrzej 200CZAJOWICEM402021-03-20 07:24:12
168SAMEK Aleksander 241ŚWIDNICAM402021-03-20 07:24:51
169RADWAŃSKA Justyna 227ŁÓDŹK302021-03-20 07:25:07
170OSICKI Dawid 195KATALPA PRODUCENT DOMÓW DREWNIANYCHLUBAWAM202021-03-20 07:25:16
171SZPERKA Leszek 272CZECHOWICE-DZIEDZICEM402021-03-20 07:26:10
172WIŚNIEWSKI Radosław 299BEAUTY SPORTŁODŹM502021-03-20 07:26:27
173GAJEWSKI Paweł 397BEAUTY SPORTŁÓDŹM502021-03-20 07:26:28
174MIDERA Szymon 175***** ***LODZM402021-03-20 07:26:28
175JEDLIŃSKI Bartosz 101MARATOŃCZYK DĘBICABRZEŹNICAM402021-03-20 07:26:51
176PUZIO Waldemar 357MARATOŃCZYK DĘBICADĘBICAM602021-03-20 07:26:51
177OCZKOWSKI Mateusz 191GRUPA BIEGOWA CHTMOCHOTOMÓWM402021-03-20 07:26:53
178SZPOTON Monika 273WARSZAWAK302021-03-20 07:27:09
179GOLEC Grzegorz 67WARSZAWAM402021-03-20 07:27:09
180PTAK Krzysztof 224HRMAX ŻORYŻORYM402021-03-20 07:27:22
181RAKOWSKI Mateusz 231JAWORZEM302021-03-20 07:27:43
182RAKOWSKA Marta 230JAWORZEK302021-03-20 07:27:44
183SACZUK Andrzej 240KB BIAŁA BIEGABIAŁA PODLSAKAM402021-03-20 07:28:13
184RYCHTER Karol 378THE RYCHTERSNIEMCZM402021-03-20 07:28:51
185RYCHTER Marcin 238THE RYCHTERSNIEMCZM502021-03-20 07:28:52
186OSZYWA Damian 197DAMCZI RUNKIELCEM302021-03-20 07:29:13
187ŁUCZAK Tomasz 155KB MARATON TUREKTUREKM402021-03-20 07:30:51
188NOWINOWSKI Andrzej 190KB MARATON TUREKTUREKM402021-03-20 07:30:51
189DUDEK Dominik 43BIELSKO-BIALAM502021-03-20 07:31:02
190KOCZUR Kamila 119WARSZAWAK302021-03-20 07:31:18
191PAŚNICKA Marta 202WARSZAWAK402021-03-20 07:31:18
192KOBIERSKI Piotr 117UKA ULTRAS RUNNERSWARSZAWAM402021-03-20 07:33:32
193RAKOCZY Dorota 228MILANÓWEKK402021-03-20 07:34:03
194RAKOCZY Paweł 229MILANÓWEKM402021-03-20 07:34:03
195PRUSACZYK Michał 223JÓZEFOSŁAWM302021-03-20 07:34:28
196MROWIEC Michal 181LECH-ENDYBOBROWIECM502021-03-20 07:34:29
197SZPECHT Filip 271WARSZAWAM402021-03-20 07:34:55
198ZARZEKA Marcin 306VEGE RUNNERSWARSZAWAM402021-03-20 07:37:01
199STANIKOWSKI Mariusz 256RADOMM402021-03-20 07:37:20
200ZIEMNICKI Michał 309KRAKÓWM402021-03-20 07:37:43
201KOMISARCZYK Anna 122SZCZECINK302021-03-20 07:38:42
202SZCZEPANIAK Witold 267WSPÓLNY DOJAZD 695092103OSTRÓW WLKP.M402021-03-20 07:39:24
203PODLEWSKI Wojciech 216KS SPORTIVATARNÓWM502021-03-20 07:40:54
204BLICHARZ Artur 13OŁPINYM302021-03-20 07:40:54
205MARKOWSKI Krystian 395SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWASOKÓŁKAM302021-03-20 07:41:03
206GRABOWICZ Mirosław 78SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWASOKÓŁKAM502021-03-20 07:41:07
207JANKOWIAK Przemysław 97WŁOSZAKOWICEM502021-03-20 07:41:10
208BODNAR Adrian 14SANOKM202021-03-20 07:41:19
209BODNAR Krystian 15ZAŁUŻM202021-03-20 07:41:19
210PAWLAK Ewelina 205PIASECZNOK302021-03-20 07:41:19
211ŚWIETLIK Paweł 278ŁBISKAM302021-03-20 07:41:19
212GONDEK Krzysztof 70LUKSTART NAKLO NAD NOTECIANAKŁO NAD NOTECIĄM402021-03-20 07:44:05
213GUNERT Kuba 86WARSZAWAM402021-03-20 07:44:07
214PELA Dariusz 206TORUNM302021-03-20 07:44:13
215PELA Olga 207ŁUBIANKAK302021-03-20 07:44:14
216SUDACKI Sebastian 266CZUDECM202021-03-20 07:44:31
217PIĄTKOWSKI Michał 211CROSSFIT MOKOTÓWBRONISLAWOWM402021-03-20 07:44:51
218TADEJA Jakub 280ALCOSTRIKETORUŃM302021-03-20 07:47:59
219FRYCA Karolina 50TORUŃK202021-03-20 07:48:00
220SENDOR Piotr 245KRAKÓWM402021-03-20 07:48:11
221URBANEK Sylwester 286WARSZAWAM402021-03-20 07:48:58
222KUCHARCZYK Radosław 377WARSZAWAM402021-03-20 07:48:59
223SKAWIŃSKI Tomasz 251GOPR BIESZCZADYSANOKM402021-03-20 07:50:13
224KOWALCZYK Mariusz 128WOLFPACKŻÓŁWINM402021-03-20 07:50:33
225PORĘBA Eugeniusz 219MIECHÓWM502021-03-20 07:50:44
226OLSZEWSKI Piotr 192BIENIEWICEM302021-03-20 07:51:05
227WĘGLIŃSKI Mikołaj 294JAROCINM302021-03-20 07:51:14
228BEDNARCZYK Gerard 7KRAKÓWM302021-03-20 07:52:33
229PETRYKOWSKI Grzegorz 209HRMAX ŻORYŻORYM502021-03-20 07:53:08
230PYSZ Grzegorz 225HRMAX ŻORYŻORYM402021-03-20 07:53:08
231ROZPARA Karolina 236KRAKÓWK202021-03-20 07:54:05
232PAUL Violetta 203BP RUNNING TEAM GLIWICEGLIWICEK402021-03-20 07:54:46
233WYSOKIŃSKI Jerzy 304ORANGE POLSKABIAŁA PODLASKAM502021-03-20 07:55:03
234JEZIERSKI Jakub 103WARSZAWAM502021-03-20 07:55:08
235MAZUR Mateusz 168ORANGE POLSKABATORZM302021-03-20 07:55:09
236MROZOWSKI Paweł 182ORANGE POLSKAWARSZAWAM402021-03-20 07:55:09
237JABŁOŃSKI Michał 94WARSZAWAM402021-03-20 07:55:09
238GRZEGOREK Paweł 84KINGRUNNER ULTRA TEAMWARSZAWAM402021-03-20 07:55:10
239JANIK Tomasz 96ORANGE POLSKAHRUBIESZÓWM502021-03-20 07:55:34
240ZIENKIEWICZ Agata 392PIASECZNO RUNNINGPIASECZNOK402021-03-20 07:56:14
241KOPIEC Marcin 123PIASECZNO RUNNINGJAZGARZEWM402021-03-20 07:56:15
242SZERSZEŃ Janusz 269PIASECZNO RUNNINGPIASECZNOM402021-03-20 07:56:16
243WÓJCIK Łukasz 302CYTRYNOWE CURRY???LUBLINM402021-03-20 08:39:43
244KAMIŃSKI Krystian 332DARKO NIESTEPOWONIESTEPOWOM402021-03-21 07:01:20
245DANIELEWSKA Magdalena 319STARY TARGK402021-03-21 07:01:23
246WITEK Sylwia 370MIŁORADZK402021-03-21 07:01:24
247MAZUR Ewelina 346GLIWICEK402021-03-21 07:01:26
248HOOG Wioleta 327MIŁORADZK302021-03-21 07:01:27
249CZWERENKO Wojciech 317SANOKM402021-03-21 07:01:28
250WACŁAWIK Jan 364SANOKM402021-03-21 07:01:29
251KACZKIEWICZ Damian 330GLIWICEM402021-03-21 07:01:30
252RADYK Jakub 390PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM302021-03-21 07:01:33
253GOLEŚ Grzegorz 325RUN GIEDLAROWALEŻAJSKM302021-03-21 07:01:36
254KOTOMSKA Renata 339ALEKSANDROWKAK402021-03-21 07:01:38
255MALECKA-LEŃ Patrycja 345STAJNIA BALONARZESZÓWK402021-03-21 07:01:42
256CZYŻ Grzegorz 318KRAPKOWICEM402021-03-21 07:01:49
257DZIURZYŃSKI Paweł 322SZCZAWNICAM302021-03-21 07:01:49
258SACHANBINSKI Aleksander 359OZIMEKM502021-03-21 07:02:05
259MOSKALIK Tomasz 348TG SOKÓŁ ZAKOPANESZCZAWNICAM402021-03-21 07:02:21
260PIĄTKOWSKI Dariusz 354CHEŁMSKA GRUPA TRIATHLONUNOWINYM502021-03-21 07:02:39
261DOBRZYŃSKI Andrzej 320STAWM402021-03-21 07:02:41
262SIĄKAŁA Krystian 360WIKTORIA I FRANCISZEKGÓRKI WIELKIEM302021-03-21 07:02:43
263KURKUS Aleksander 10DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIWARSZAWAM502021-03-21 07:03:34
264KUSIO Marcin 343DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIOSOWIECM402021-03-21 07:03:34
265SZYMANIAK Paweł 363DOGOŃGRODZISK MAZM402021-03-21 07:03:34
266WALAC Jacek 365DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIM302021-03-21 07:03:34
267HAŁAS Marcin 326NORDUMCZECHOWICE-DZIEDZICEM302021-03-21 07:04:11
268KLUBA Magdalena 336FALSTART RUDNIKIRUDNIKIK202021-03-21 07:04:54
269STACHURSKI Paweł 53ŁAŃCUTM302021-03-21 07:05:02
270MAŁACHOWSKI Sebastian 379LEMON TEAM KRÓWKAKRAKÓWM402021-03-21 07:05:14
271MACIĄG Krzysztof 344WARSZAWAM402021-03-21 07:05:31
272WYCZAWSKI Piotr 373RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYRZESZÓWM502021-03-21 07:05:42
273SPYRKA Piotr 362KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM302021-03-21 07:06:37
274PYRKOSZ Damian 358RZESZÓWM502021-03-21 07:08:35
275WARAS Wojciech 367KATOWICEM302021-03-21 07:09:35
276CZECHOSKA Magdalena 394EXTREME CONSTRUCTIONWARSZAWAK402021-03-21 07:10:26
277FLOREK Sebastian 323PRZEHYBA TRAILGABOŃM302021-03-21 07:12:15
278KRUZEL Rafał 342BIEGOWE MISIELEGNICAM502021-03-21 07:24:33
Znaleziono 278 wynik(ów)