VII ZIMOWY MARATON BIESZCZADZKI 2021 - 43KM

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2021-03-20
Miejsce:
Cisna
Dystans:
43 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
339
Wystartowało:
278
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
278
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasu netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuCzas
netto
44km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1GAJEWSKI Paweł 397BEAUTY SPORTŁÓDŹM501M 232021-03-20 07:26:2804:23:48.00 5:5910,0
2RYCHTER Marcin 238THE RYCHTERSNIEMCZM502M 242021-03-20 07:28:5204:24:47.80+00:00:596:0110,0
3KALTENBERG Janusz 109JAROSŁAWM503M 352021-03-20 07:16:0904:32:14.15+00:08:266:119,7
4STEFANIUK Roman 258SIEDLCEM504M 372021-03-20 07:11:0704:33:06.80+00:09:186:129,7
5JANKOWIAK Przemysław 97WŁOSZAKOWICEM505M 552021-03-20 07:41:1004:43:25.00+00:19:376:269,3
6BLADY Bogdan 12KRAKÓWM506M 632021-03-20 07:02:3004:51:19.40+00:27:316:379,1
7KOZDROWICZ Karol 130MUNINAM507M 652021-03-20 07:03:5404:53:42.00+00:29:546:409,0
8KRAUZE Tomasz 340GRUPA BIEGOWA WROCŁAWSKIE MORSYWROCŁAWM508M 662021-03-20 07:02:0404:53:44.40+00:29:566:409,0
9PORĘBA Eugeniusz 219MIECHÓWM509M 672021-03-20 07:50:4404:53:45.25+00:29:576:409,0
10JASTRZĄB Piotr 100DEKAN LESKOLESKOM5010M 682021-03-20 07:13:5104:54:57.95+00:31:096:429,0
11PYRKOSZ Damian 358RZESZÓWM5011M 732021-03-21 07:08:3504:57:16.70+00:33:286:458,9
12SUWEZDA Jacek 77CZĘSTOCHOWSKIE DZIKICZĘSTOCHOWAM5012M 762021-03-20 07:06:4904:58:45.10+00:34:576:478,8
13POREMBSKI Leszek 218WARSZAWAM5013M 882021-03-20 07:23:3605:04:39.85+00:40:516:558,7
14BORUCH Adam 21ZGIERZM5014M 992021-03-20 07:02:3905:10:50.80+00:47:027:038,5
15CHROBAK Paweł 28BIELSKO-BIAŁAM5015M 1032021-03-20 07:10:5705:13:35.40+00:49:477:078,4
16PIĄTKOWSKI Dariusz 354CHEŁMSKA GRUPA TRIATHLONUNOWINYM5016M 1122021-03-21 07:02:3905:19:57.30+00:56:097:168,3
17PETRYKOWSKI Grzegorz 209HRMAX ŻORYŻORYM5017M 1162021-03-20 07:53:0805:20:17.80+00:56:297:168,2
18KWAŚNIEWSKI Krzysztof 144WARSZAWAM5018M 1172021-03-20 07:23:3505:21:27.10+00:57:397:188,2
19PRUS Piotr 356OSIR KLECZEWSŁAWOSZEWEKM5019M 1192021-03-20 07:02:2705:22:57.75+00:59:097:208,2
20MROWIEC Michal 181LECH-ENDYBOBROWIECM5020M 1212021-03-20 07:34:2905:23:26.60+00:59:387:218,2
21PAWELEC Piotr 204BRACTWO MAGURYJASŁOM5021M 1272021-03-20 07:21:5005:25:56.25+01:02:087:248,1
22WYCZAWSKI Piotr 373RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYRZESZÓWM5022M 1292021-03-21 07:05:4205:27:12.00+01:03:247:268,1
23LIK Marek 400CHEŁM BIEGACHEŁMM5023M 1322021-03-20 07:10:2805:28:53.70+01:05:057:288,0
24SACHANBINSKI Aleksander 359OZIMEKM5024M 1362021-03-21 07:02:0505:30:26.40+01:06:387:308,0
25GRABOWICZ Mirosław 78SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWASOKÓŁKAM5025M 1372021-03-20 07:41:0705:30:45.55+01:06:577:318,0
26KURKUS Aleksander 10DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIWARSZAWAM5026M 1402021-03-21 07:03:3405:32:08.05+01:08:207:327,9
27BĘDŹKOWSKI Marek 9SIWY ULTRA MORSOSTROŁĘKAM5027M 1432021-03-20 07:02:1105:37:17.50+01:13:297:397,8
28JELINSKI Jaroslaw 102DĘBE WIELKIEM5028M 1502021-03-20 07:07:3305:41:13.55+01:17:257:457,7
29BURY Marek 24KATOWICEM5029M 1552021-03-20 07:03:2605:47:52.25+01:24:047:547,6
30PIEKARSKI Wojciech 212AUGUSTÓWM5030M 1562021-03-20 07:18:2105:48:31.85+01:24:437:557,6
31GAWOR Artur 57STALOWA WOLAM5031M 1762021-03-20 07:02:1306:03:28.80+01:39:408:157,3
32JÓZEFIAK Jakub 107NOWY SĄCZM5032M 1792021-03-20 07:18:4906:09:40.85+01:45:528:247,1
33KRUZEL Rafał 342BIEGOWE MISIELEGNICAM5033M 1852021-03-21 07:24:3306:17:20.65+01:53:328:347,0
34URBAŃSKI Mirosław 287SIERADZM5034M 1902021-03-20 07:07:3206:22:44.30+01:58:568:416,9
35WIŚNIEWSKI Radosław 299BEAUTY SPORTŁODŹM5035M 1952021-03-20 07:26:2706:34:00.80+02:10:128:576,7
36DUDEK Dominik 43BIELSKO-BIALAM5036M 1962021-03-20 07:31:0206:39:23.45+02:15:359:046,6
37PODLEWSKI Wojciech 216KS SPORTIVATARNÓWM5037M 1982021-03-20 07:40:5406:40:14.85+02:16:269:056,6
38PORĘBSKI Zbigniew 220QUATTROALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM5038M 2042021-03-20 07:14:3106:55:16.25+02:31:289:266,4
39MACKIEWICZ Roman 157ŁÓDŹM5039M 2132021-03-20 07:04:3307:17:25.75+02:53:379:566,0
40JANIK Tomasz 96ORANGE POLSKAHRUBIESZÓWM5040M 2142021-03-20 07:55:3407:19:38.00+02:55:509:596,0
41JEZIERSKI Jakub 103WARSZAWAM5041M 2172021-03-20 07:55:0807:20:02.85+02:56:1410:006,0
42WYSOKIŃSKI Jerzy 304ORANGE POLSKABIAŁA PODLASKAM5042M 2182021-03-20 07:55:0307:20:11.30+02:56:2310:006,0
43PARADOWSKI Paweł 201BYLEDOMETYRZESZÓWM5043M 2212021-03-20 07:02:0607:32:58.55+03:09:1010:175,8
Znaleziono 43 wynik(ów)