VII ZIMOWY MARATON BIESZCZADZKI 2021 - 43KM

Organizator:
Fundacja Bieg Rzeźnika
Data:
2021-03-20
Miejsce:
Cisna
Dystans:
43 km | Mapa trasy
Zgłoszonych:
339
Wystartowało:
278
Nie ukończyło:
0
Ukończyło:
278
Na trasie:
0
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Wyniki nieoficjalne !!!
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | Kobiety | Mężczyźni | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60

Klasyfikacja wg czasu netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MMoment startuCzas
netto
44km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
      
1TKACZEWSKI Piotr 284MIECHÓWMIECHÓWM401M 12021-03-20 07:08:5703:18:20.45 4:3013,3
2ZIEJEWSKI Grzegorz 398WIELICZKAM402M 22021-03-20 07:02:0503:21:00.80+00:02:404:3413,1
3FLOREK Sebastian 323PRZEHYBA TRAILGABOŃM301M 32021-03-21 07:12:1503:31:14.40+00:12:534:4812,5
4SZCZEPANIAK Witold 267WSPÓLNY DOJAZD 695092103OSTRÓW WLKP.M403M 42021-03-20 07:39:2403:39:34.30+00:21:134:5912,0
5NEHRING Karol 387SULEJÓWEKM201M 52021-03-20 07:01:5403:42:54.95+00:24:345:0311,8
6KURKIEWICZ Krzysztof 143NIEPOŁOMICE BIEGAJĄKRAKÓWM404M 62021-03-20 07:18:0603:44:47.75+00:26:275:0611,7
7SENDOR Piotr 245KRAKÓWM405M 72021-03-20 07:48:1103:45:34.85+00:27:145:0711,7
8RYCHTER Karol 378THE RYCHTERSNIEMCZM406M 82021-03-20 07:28:5103:53:13.35+00:34:525:1811,3
9SKAWIŃSKI Tomasz 251GOPR BIESZCZADYSANOKM407M 92021-03-20 07:50:1303:53:43.85+00:35:235:1811,3
10MOSKALIK Tomasz 348TG SOKÓŁ ZAKOPANESZCZAWNICAM408M 102021-03-21 07:02:2103:57:19.50+00:38:595:2311,1
11KRZEMIŃSKI Marcin 136SPRINT GORZYCEGORZYCEM409M 112021-03-20 07:13:0103:58:08.50+00:39:485:2411,1
12DZIURZYŃSKI Paweł 322SZCZAWNICAM302M 122021-03-21 07:01:4903:59:20.25+00:40:595:2611,0
13OLSZEWSKI Piotr 192BIENIEWICEM303M 132021-03-20 07:51:0504:00:26.40+00:42:055:2711,0
14SPYRKA Piotr 362KLUB BIEGACZA FARTLEKJASTRZĘBIE-ZDRÓJM304M 142021-03-21 07:06:3704:00:31.95+00:42:115:2711,0
15DOBRZYŃSKI Andrzej 320STAWM4010M 152021-03-21 07:02:4104:02:13.10+00:43:525:3010,9
16GĄCIARZ Mateusz 60GŁOGÓW MAŁOPOLSKIM305M 162021-03-20 07:02:4904:05:23.00+00:47:025:3410,8
17MARKOWSKI Marcin 385UKS KOMETA GLIWICE/BIEG RZEŹNIKAGLIWICEM4011M 172021-03-20 07:02:0204:07:36.45+00:49:165:3710,7
18OSICKI Dawid 195KATALPA PRODUCENT DOMÓW DREWNIANYCHLUBAWAM202M 182021-03-20 07:25:1604:09:33.50+00:51:135:4010,6
19WĘGLIŃSKI Mikołaj 294JAROCINM306M 192021-03-20 07:51:1404:10:05.30+00:51:445:4110,6
20WEREMKO Grzegorz 293MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWYPUŁAWYM4012M 202021-03-20 07:12:4304:13:53.60+00:55:335:4610,4
21DEINIUK Roman 396WARSZAWAM203M 212021-03-20 07:02:4104:18:30.45+01:00:105:5210,2
22PYSZ Grzegorz 225HRMAX ŻORYŻORYM4013M 222021-03-20 07:53:0804:19:50.60+01:01:305:5410,2
23GAJEWSKI Paweł 397BEAUTY SPORTŁÓDŹM501M 232021-03-20 07:26:2804:23:48.00+01:05:275:5910,0
24RYCHTER Marcin 238THE RYCHTERSNIEMCZM502M 242021-03-20 07:28:5204:24:47.80+01:06:276:0110,0
25GRZYBOWSKI Rafał 85OBY PRZED LIMITEMWARSZAWAM4014M 252021-03-20 07:09:0904:24:57.05+01:06:366:0110,0
26WINIARSKI Krystian 298WSDRZESZÓWM307M 262021-03-20 07:23:1604:25:05.00+01:06:446:0110,0
27ZIEMNICKI Michał 309KRAKÓWM4015M 272021-03-20 07:37:4304:26:14.85+01:07:546:039,9
28KOBIERSKI Piotr 117UKA ULTRAS RUNNERSWARSZAWAM4016M 282021-03-20 07:33:3204:28:06.55+01:09:466:059,8
29DOBRYNIEWSKI Stanisław 37AUTOREKINLUBINM4017M 292021-03-20 07:04:3404:28:31.25+01:10:106:069,8
30BOJAŃSKI Zbigniew 17GB GĘSIORZE ZAGÓRÓWWRZEŚNIAM308M 302021-03-20 07:02:3704:29:34.90+01:11:146:079,8
31KURCEWICZ Paweł 142WROCŁAWM309M 312021-03-20 07:09:3204:30:09.60+01:11:496:089,8
32CHUCHAŁA Paweł 29MARKOWI BIEGACZEMARKIM4018M 322021-03-20 07:10:0604:30:56.05+01:12:356:099,7
33CZYŻ Grzegorz 318KRAPKOWICEM4019M 332021-03-21 07:01:4904:31:49.40+01:13:286:109,7
34TROJNAR Damian 285KS JANUSZEŁAŃCUTM3010M 342021-03-20 07:09:3404:32:05.55+01:13:456:119,7
35KALTENBERG Janusz 109JAROSŁAWM503M 352021-03-20 07:16:0904:32:14.15+01:13:536:119,7
36SUDACKI Sebastian 266CZUDECM204M 362021-03-20 07:44:3104:32:28.45+01:14:086:119,7
37STEFANIUK Roman 258SIEDLCEM504M 372021-03-20 07:11:0704:33:06.80+01:14:466:129,7
38PELA Dariusz 206TORUNM3011M 382021-03-20 07:44:1304:33:14.35+01:14:536:129,7
39RADYK Jakub 390PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM3012M 392021-03-21 07:01:3304:33:49.40+01:15:286:139,6
40JACHIMOWSKI Jarosław 95POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM3013M 402021-03-20 07:03:1304:33:53.30+01:15:326:139,6
41CURZYDŁO Bogdan 32POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM4020M 412021-03-20 07:03:1304:33:53.80+01:15:336:139,6
42TAUZ Andrzej 282WARSZAWAM4021M 422021-03-20 07:02:4804:34:12.00+01:15:516:139,6
43GRZEGOREK Paweł 84KINGRUNNER ULTRA TEAMWARSZAWAM4022M 432021-03-20 07:55:1004:34:24.00+01:16:036:149,6
44KAMIŃSKI Marek 111POZNAŃM3014M 442021-03-20 07:09:3304:35:26.85+01:17:066:159,6
45BRZOZOWSKI Karol 23ORT ŁOMIANKIŁOMIANKI DOLNEM3015M 452021-03-20 07:07:1504:35:29.00+01:17:086:159,6
46KRUKAR Grzegorz 341AZS AWF KRAKÓW MASTERSRYMANÓW ZDRÓJM205M 462021-03-20 07:04:4504:38:53.35+01:20:326:209,5
47MOSKAŁA Remigiusz 180WARSZAWAM4023M 472021-03-20 07:02:4704:39:04.60+01:20:446:209,5
48DOMAGAŁA Krzysztof 38PSARUS 87' WRZEŚNIAWRZESNIAM3016M 482021-03-20 07:02:4204:40:00.00+01:21:396:219,4
49STRUK Jacek 262BIAŁOBRZEGIM3017M 492021-03-20 07:07:5604:41:14.65+01:22:546:239,4
50GONCZAR Szymon 69RYBNIKM3018M 502021-03-20 07:03:2404:41:50.45+01:23:306:249,4
51KAPICA Marek 333KROSCIENKO 30AM3019M 512021-03-20 07:02:4304:42:02.25+01:23:416:249,4
52CEREMUGA Marcin 27SUSKA GRUPA BIEGOWAMAKÓW PODHALAŃSKIM3020M 522021-03-20 07:20:0904:42:10.10+01:23:496:249,4
53FEDAK Bohdan 47ZAGÓRZM4024M 532021-03-20 07:02:4404:42:18.20+01:23:576:249,4
54STACHURSKI Paweł 53ŁAŃCUTM3021M 542021-03-21 07:05:0204:42:38.00+01:24:176:259,3
55JANKOWIAK Przemysław 97WŁOSZAKOWICEM505M 552021-03-20 07:41:1004:43:25.00+01:25:046:269,3
56RAKOCZY Paweł 229MILANÓWEKM4025M 562021-03-20 07:34:0304:45:23.30+01:27:026:299,3
57GARUS Łukasz 56BYTOMM4026M 572021-03-20 07:02:5204:45:25.95+01:27:056:299,2
58ASŁANOWICZ Marcin 3WARSZAWAM4027M 582021-03-20 07:01:4804:45:54.20+01:27:336:299,2
59ZIMAK Sebastian 312ZARSZYNM4028M 592021-03-20 07:10:0604:46:56.20+01:28:356:319,2
60GOLEŚ Grzegorz 325RUN GIEDLAROWALEŻAJSKM3022M 602021-03-21 07:01:3604:49:16.25+01:30:556:349,1
61WAŃKOWICZ Adrian 288BRZEG DOLNYM3023M 612021-03-20 07:03:3204:50:28.40+01:32:076:369,1
62MAJEWICZ Grzegorz 158MIECHÓWM4029M 622021-03-20 07:08:4504:50:38.90+01:32:186:369,1
63BLADY Bogdan 12KRAKÓWM506M 632021-03-20 07:02:3004:51:19.40+01:32:586:379,1
64MUŚKIEWICZ Adam 185ZELÓWM206M 642021-03-20 07:13:5204:52:07.40+01:33:466:389,0
65KOZDROWICZ Karol 130MUNINAM507M 652021-03-20 07:03:5404:53:42.00+01:35:216:409,0
66KRAUZE Tomasz 340GRUPA BIEGOWA WROCŁAWSKIE MORSYWROCŁAWM508M 662021-03-20 07:02:0404:53:44.40+01:35:236:409,0
67PORĘBA Eugeniusz 219MIECHÓWM509M 672021-03-20 07:50:4404:53:45.25+01:35:246:409,0
68JASTRZĄB Piotr 100DEKAN LESKOLESKOM5010M 682021-03-20 07:13:5104:54:57.95+01:36:376:429,0
69KOZIOŁ Andrzej 132TORUŃM4030M 692021-03-20 07:08:3804:56:15.70+01:37:556:438,9
70GŁĄBSKI Paweł 64OLD & FAT GG SQUADMIŃSK MAZOWIECKIM4031M 702021-03-20 07:05:2404:56:29.00+01:38:086:448,9
71PETER Marcin 353KATOWICEM4032M 712021-03-20 07:10:5304:56:37.90+01:38:176:448,9
72BEDNARCZYK Gerard 7KRAKÓWM3024M 722021-03-20 07:52:3304:57:02.70+01:38:426:458,9
73PYRKOSZ Damian 358RZESZÓWM5011M 732021-03-21 07:08:3504:57:16.70+01:38:566:458,9
74KOSIN Paweł 338KLUB BIEGAJĄCYCH LEŚNIKÓWKIELCEM4033M 742021-03-20 07:03:5604:57:46.85+01:39:266:468,9
75KOZIEŁŁO Bartosz 131TURZAMIENIEM4034M 752021-03-20 07:06:5404:58:38.40+01:40:176:478,8
76SUWEZDA Jacek 77CZĘSTOCHOWSKIE DZIKICZĘSTOCHOWAM5012M 762021-03-20 07:06:4904:58:45.10+01:40:246:478,8
77WARAS Wojciech 367KATOWICEM3025M 772021-03-21 07:09:3504:59:07.85+01:40:476:478,8
78ZIEMKIEWICZ Michał 375OSIR KLECZEWKLECZEWM4035M 782021-03-20 07:02:2905:00:48.80+01:42:286:508,8
79POTERA Maciej 221FRYTKÓWŁAŃCUTM3026M 792021-03-20 07:18:5805:00:53.15+01:42:326:508,8
80OCZKOWSKI Mateusz 191GRUPA BIEGOWA CHTMOCHOTOMÓWM4036M 802021-03-20 07:26:5305:02:45.50+01:44:256:528,7
81ŚCIBOR Adrian 277PRZYSIETNICAM3027M 812021-03-20 07:17:0905:02:47.15+01:44:266:528,7
82DRÓŻDŻ Tomasz 41CZEWARUNTIMMIEDŹNOM3028M 822021-03-20 07:02:3805:03:27.00+01:45:066:538,7
83GROSSE Paweł 81WARSZAWAM4037M 832021-03-20 07:21:2805:03:39.10+01:45:186:548,7
84STELMACH Krzysztof 259WIELUŃM4038M 842021-03-20 07:19:1405:03:44.35+01:45:236:548,7
85BODZIACHOWSKI Marcin 380ERACENT RUNNING TEAMWARSZAWAM4039M 852021-03-20 07:02:2605:04:25.55+01:46:056:558,7
86GOLEC Grzegorz 67WARSZAWAM4040M 862021-03-20 07:27:0905:04:25.90+01:46:056:558,7
87BARDAN Michał 5BBKS ŁAWECZKA WILANÓWWARSZAWAM4041M 872021-03-20 07:02:2405:04:27.10+01:46:066:558,7
88POREMBSKI Leszek 218WARSZAWAM5013M 882021-03-20 07:23:3605:04:39.85+01:46:196:558,7
89WASZKIEWICZ Ariel 28915 BRYGADA ZMECHANIZOWANAMROZY WIELKIEM4042M 892021-03-20 07:03:4205:05:59.60+01:47:396:578,6
90MIROWSKI Jarosław 178WARSZAWAM4043M 902021-03-20 07:21:3005:06:00.65+01:47:406:578,6
91STANIK Witold 255YEOPYBIAŁACZÓWM4044M 912021-03-20 07:21:2505:06:04.00+01:47:436:578,6
92MARCINIAK Tomasz 163RADOMNO BIEGAPUSTKIM4045M 922021-03-20 07:16:0205:06:28.90+01:48:086:578,6
93POPOWICZ Bartłomiej 217KS START PUŁAWSKICHYNÓWM3029M 932021-03-20 07:17:5505:07:24.20+01:49:036:598,6
94GURGUL Mateusz 88AROMAT NÓGKRAKÓWM3030M 942021-03-20 07:02:1405:07:26.95+01:49:066:598,6
95MICHALSKI Adam 174GNIEZNOM4046M 952021-03-20 07:22:1205:07:39.45+01:49:196:598,6
96ROZYCKI Ryszard 237SOKÓŁ ZAGÓRZZAGORZM601M 962021-03-20 07:02:4605:08:46.20+01:50:257:018,6
97JĘDRZEJCZYK Tomasz 104CHYBA NIE DAM RADYKRAKÓWM4047M 972021-03-20 07:19:3305:09:06.55+01:50:467:018,5
98MUCHA Jacek 184PRUSZKÓWM4048M 982021-03-20 07:21:5605:09:31.90+01:51:117:028,5
99BORUCH Adam 21ZGIERZM5014M 992021-03-20 07:02:3905:10:50.80+01:52:307:038,5
100WASZKIEWICZ Jakub 290RUN TEAM TYGRYSY ORZYSZMROZY WIELKIEM207M 1002021-03-20 07:03:4105:11:50.95+01:53:307:058,5
101PTAK Krzysztof 224HRMAX ŻORYŻORYM4049M 1012021-03-20 07:27:2205:12:38.65+01:54:187:068,4
102WIERNASZ Grzegorz 297KARCHER KROSNOKROSNOM4050M 1022021-03-20 07:21:3505:12:41.50+01:54:217:068,4
103CHROBAK Paweł 28BIELSKO-BIAŁAM5015M 1032021-03-20 07:10:5705:13:35.40+01:55:147:078,4
104ŁUCZAK Tomasz 155KB MARATON TUREKTUREKM4051M 1042021-03-20 07:30:5105:15:36.15+01:57:157:108,4
105FERENC Adrian 48RUN TEAM TYGRYSY Z ORZYSZAPISZM208M 1052021-03-20 07:02:5605:15:36.65+01:57:167:108,4
106NOWINOWSKI Andrzej 190KB MARATON TUREKTUREKM4052M 1062021-03-20 07:30:5105:15:37.10+01:57:167:108,4
107KOWALCZYK Mariusz 128WOLFPACKŻÓŁWINM4053M 1072021-03-20 07:50:3305:16:16.95+01:57:567:118,3
108SIĄKAŁA Krystian 360WIKTORIA I FRANCISZEKGÓRKI WIELKIEM3031M 1082021-03-21 07:02:4305:16:24.35+01:58:037:118,3
109SMYKA Michał 361CIECIERZYNM209M 1092021-03-20 07:18:1905:16:34.85+01:58:147:118,3
110ZARZEKA Marcin 306VEGE RUNNERSWARSZAWAM4054M 1102021-03-20 07:37:0105:17:23.95+01:59:037:128,3
111KOSZAŁKA Marcin 126KRAKÓWM3032M 1112021-03-20 07:02:3205:17:25.70+01:59:057:128,3
112PIĄTKOWSKI Dariusz 354CHEŁMSKA GRUPA TRIATHLONUNOWINYM5016M 1122021-03-21 07:02:3905:19:57.30+02:01:367:168,3
113LIANA Tomasz 381KLĘCZAŃSKA GRUPA BIEGOWAKLĘCZANYM2010M 1132021-03-20 07:08:5005:20:12.70+02:01:527:168,2
114WACŁAWIK Jan 364SANOKM4055M 1142021-03-21 07:01:2905:20:13.10+02:01:527:168,2
115CZWERENKO Wojciech 317SANOKM4056M 1152021-03-21 07:01:2805:20:13.40+02:01:527:168,2
116PETRYKOWSKI Grzegorz 209HRMAX ŻORYŻORYM5017M 1162021-03-20 07:53:0805:20:17.80+02:01:577:168,2
117KWAŚNIEWSKI Krzysztof 144WARSZAWAM5018M 1172021-03-20 07:23:3505:21:27.10+02:03:067:188,2
118TADEJA Jakub 280ALCOSTRIKETORUŃM3033M 1182021-03-20 07:47:5905:22:01.20+02:03:407:198,2
119PRUS Piotr 356OSIR KLECZEWSŁAWOSZEWEKM5019M 1192021-03-20 07:02:2705:22:57.75+02:04:377:208,2
120WALAC Jacek 365DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKIM3034M 1202021-03-21 07:03:3405:22:59.95+02:04:397:208,2
121MROWIEC Michal 181LECH-ENDYBOBROWIECM5020M 1212021-03-20 07:34:2905:23:26.60+02:05:067:218,2
122WÓJCICKI Kamil 301EX TEAMLISIECICEM3035M 1222021-03-20 07:03:0305:23:28.80+02:05:087:218,2
123CICHOCKI Dawid 30NIGHT RUNNERS PYSKOWICEPYSKOWICEM3036M 1232021-03-20 07:06:1905:23:52.30+02:05:317:218,2
124ZĄBEK Paweł 308ŻYWCEM ZABIEGANIBIELSKO-BIAŁAM4057M 1242021-03-20 07:02:5105:24:18.65+02:05:587:228,1
125MALETA Marcin 161LPP TEAMMIECHÓWM3037M 1252021-03-20 07:09:0105:25:22.15+02:07:017:238,1
126JABŁOŃSKI Michał 94WARSZAWAM4058M 1262021-03-20 07:55:0905:25:37.60+02:07:177:248,1
127PAWELEC Piotr 204BRACTWO MAGURYJASŁOM5021M 1272021-03-20 07:21:5005:25:56.25+02:07:357:248,1
128MACIĄG Krzysztof 344WARSZAWAM4059M 1282021-03-21 07:05:3105:26:54.20+02:08:337:258,1
129WYCZAWSKI Piotr 373RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYRZESZÓWM5022M 1292021-03-21 07:05:4205:27:12.00+02:08:517:268,1
130STANIKOWSKI Mariusz 256RADOMM4060M 1302021-03-20 07:37:2005:27:59.35+02:09:387:278,0
131BODNAR Krystian 15ZAŁUŻM2011M 1312021-03-20 07:41:1905:28:28.75+02:10:087:278,0
132LIK Marek 400CHEŁM BIEGACHEŁMM5023M 1322021-03-20 07:10:2805:28:53.70+02:10:337:288,0
133CZUBA Michał 35LIGOTA ZAMECKAM3038M 1332021-03-20 07:01:5305:29:05.05+02:10:447:288,0
134IDZIOR Tomasz 91BRZEZINYM2012M 1342021-03-20 07:09:3005:30:09.70+02:11:497:308,0
135MILEWSKI Andrzej 176MKB DREPTAK/GRUPA CZWORGO (4GO)/#BIEGANIENIEOPIERDALANIE/#TEAMKALDUN/SRO-BIKE-TEAMMIŃSK MAZOWIECKIM3039M 1352021-03-20 07:15:3105:30:11.95+02:11:517:308,0
136SACHANBINSKI Aleksander 359OZIMEKM5024M 1362021-03-21 07:02:0505:30:26.40+02:12:057:308,0
137GRABOWICZ Mirosław 78SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWASOKÓŁKAM5025M 1372021-03-20 07:41:0705:30:45.55+02:12:257:318,0
138OSTASZEWSKI Ireneusz 196KOŁO BIEGACZY IM. FEDERICO FELLINIEGOBIAŁYSTOKM4061M 1382021-03-20 07:03:1605:31:15.25+02:12:547:318,0
139NOWAKOWSKI Wiesław 189PRZEMYŚLM602M 1392021-03-20 07:09:1805:31:15.45+02:12:557:318,0
140KURKUS Aleksander 10DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIWARSZAWAM5026M 1402021-03-21 07:03:3405:32:08.05+02:13:477:327,9
141PAŁUBSKI Andrzej 200CZAJOWICEM4062M 1412021-03-20 07:24:1205:32:16.75+02:13:567:337,9
142GĘBCZYŃSKI Paweł 62GLIWICEM4063M 1422021-03-20 07:03:2305:36:12.60+02:17:527:387,9
143BĘDŹKOWSKI Marek 9SIWY ULTRA MORSOSTROŁĘKAM5027M 1432021-03-20 07:02:1105:37:17.50+02:18:577:397,8
144WIDŁAK Janusz 391WARSZAWAM4064M 1442021-03-20 07:21:2905:37:18.90+02:18:587:397,8
145RECZKOWSKI Andrzej 232KB ATHLETIC ZRĘCINNOWY ŻMIGRÓDM603M 1452021-03-20 07:19:3905:37:22.55+02:19:027:407,8
146OSZYWA Damian 197DAMCZI RUNKIELCEM3040M 1462021-03-20 07:29:1305:39:17.40+02:20:567:427,8
147SZPECHT Filip 271WARSZAWAM4065M 1472021-03-20 07:34:5505:39:59.20+02:21:387:437,8
148PIĄTKOWSKI Michał 211CROSSFIT MOKOTÓWBRONISLAWOWM4066M 1482021-03-20 07:44:5105:40:24.45+02:22:047:447,8
149LIBRONT Jakub 150KLĘCZAŃSKA GRUPA BIEGOWAKLĘCZANYM3041M 1492021-03-20 07:08:5005:40:37.25+02:22:167:447,8
150JELINSKI Jaroslaw 102DĘBE WIELKIEM5028M 1502021-03-20 07:07:3305:41:13.55+02:22:537:457,7
151JĘDRZEJCZYK Robert 329CHYBA NIE DAM RADYPODŁĘŻEM4067M 1512021-03-20 07:19:3405:41:58.35+02:23:377:467,7
152CZERNECKI Jacek 34CARBON SILESIA SPORTKATOWICEM3042M 1522021-03-20 07:02:2105:42:01.65+02:23:417:467,7
153KOZA Robert 129CARBON SILESIA SPORTŚWIĘTOCHŁOWICEM4068M 1532021-03-20 07:02:2005:42:02.15+02:23:417:467,7
154BODNAR Adrian 14SANOKM2013M 1542021-03-20 07:41:1905:42:27.25+02:24:067:467,7
155BURY Marek 24KATOWICEM5029M 1552021-03-20 07:03:2605:47:52.25+02:29:317:547,6
156PIEKARSKI Wojciech 212AUGUSTÓWM5030M 1562021-03-20 07:18:2105:48:31.85+02:30:117:557,6
157WENERSKI Andrzej 292MULTIMEDIA RUNNERS PUŁAWYPUŁAWYM4069M 1572021-03-20 07:12:4405:49:09.40+02:30:487:567,6
158KUSIO Marcin 343DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIOSOWIECM4070M 1582021-03-21 07:03:3405:50:07.90+02:31:477:577,5
159SZYMANIAK Paweł 363DOGOŃGRODZISK MAZM4071M 1592021-03-21 07:03:3405:50:08.40+02:31:477:577,5
160SACZUK Andrzej 240KB BIAŁA BIEGABIAŁA PODLSAKAM4072M 1602021-03-20 07:28:1305:50:09.15+02:31:487:577,5
161SZPERKA Leszek 272CZECHOWICE-DZIEDZICEM4073M 1612021-03-20 07:26:1005:52:06.20+02:33:458:007,5
162GÓRAJ Maciej 72YOLO:)IŁAWAM4074M 1622021-03-20 07:03:0105:52:40.50+02:34:208:007,5
163CZAŁPIŃSKI Tomasz 399NOWA WIEŚM4075M 1632021-03-20 07:03:0005:52:42.15+02:34:218:007,5
164GAJOWNIK Błażej 51OLD & FAT GG SQUADMIŃSK MAZOWIECKIM4076M 1642021-03-20 07:05:2605:52:52.35+02:34:318:017,5
165GAJOWNIK Adam 52MIŃSK MAZOWIECKIM3043M 1652021-03-20 07:05:2605:52:53.80+02:34:338:017,5
166JAROCH Michał 98MARKOWI BIEGACZEMARKIM4077M 1662021-03-20 07:04:5205:53:21.80+02:35:018:017,5
167GÓRKA Bogusław 75SUSKA GRUPA BIEGOWASUCHA BESKIDZKAM4078M 1672021-03-20 07:02:3305:53:24.80+02:35:048:017,5
168JASIOROWSKI Michał 99PĘDZĄCE ŻELKIWARSZAWAM3044M 1682021-03-20 07:03:1905:53:49.70+02:35:298:027,5
169GUNERT Kuba 86WARSZAWAM4079M 1692021-03-20 07:44:0705:54:48.80+02:36:288:037,4
170KORZENIOWSKI Łukasz 125SOSNOWIECM4080M 1702021-03-20 07:19:3705:55:07.60+02:36:478:047,4
171POLEWKA Tomasz 383UKS KOMETA GLIWICE/BIEG RZEŹNIKAGLIWICEM4081M 1712021-03-20 07:01:5805:56:02.05+02:37:418:057,4
172SAMEK Aleksander 241ŚWIDNICAM4082M 1722021-03-20 07:24:5105:58:37.50+02:40:178:097,4
173MARKOWSKI Krystian 395SOKÓLSKA GRUPA BIEGOWASOKÓŁKAM3045M 1732021-03-20 07:41:0305:59:49.45+02:41:298:107,3
174KACZOR Miłosz 331SANDOMIERZM2014M 1742021-03-20 07:03:0206:00:40.00+02:42:198:117,3
175JABŁONKA Radosław 93DZIADY OCRWYSZKÓWM4083M 1752021-03-20 07:02:4906:03:01.85+02:44:418:157,3
176GAWOR Artur 57STALOWA WOLAM5031M 1762021-03-20 07:02:1306:03:28.80+02:45:088:157,3
177BARANOWSKI Łukasz 4BIAŁACZÓWM3046M 1772021-03-20 07:02:5206:04:02.85+02:45:428:167,3
178MESJASZ Marek 171AUTOREKINLUBINM3047M 1782021-03-20 07:02:1806:05:56.35+02:47:358:197,2
179JÓZEFIAK Jakub 107NOWY SĄCZM5032M 1792021-03-20 07:18:4906:09:40.85+02:51:208:247,1
180BĄKOWSKI Włodzimierz 6KS KANDAHARWARSZAWAM604M 1802021-03-20 07:01:5906:11:51.65+02:53:318:277,1
181KRZEPKOWSKI Radosław 137ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWAM4084M 1812021-03-20 07:05:5006:12:07.75+02:53:478:277,1
182ŚWIETLIK Paweł 278ŁBISKAM3048M 1822021-03-20 07:41:1906:15:07.65+02:56:478:317,0
183SZERSZEŃ Janusz 269PIASECZNO RUNNINGPIASECZNOM4085M 1832021-03-20 07:56:1606:16:30.90+02:58:108:337,0
184KOPIEC Marcin 123PIASECZNO RUNNINGJAZGARZEWM4086M 1842021-03-20 07:56:1506:16:32.10+02:58:118:337,0
185KRUZEL Rafał 342BIEGOWE MISIELEGNICAM5033M 1852021-03-21 07:24:3306:17:20.65+02:59:008:347,0
186JEDLIŃSKI Bartosz 101MARATOŃCZYK DĘBICABRZEŹNICAM4087M 1862021-03-20 07:26:5106:18:14.55+02:59:548:357,0
187SINDREWICZ Sławomir 249WARSZAWAM4088M 1872021-03-20 07:05:1906:19:37.05+03:01:168:377,0
188PUZIO Waldemar 357MARATOŃCZYK DĘBICADĘBICAM605M 1882021-03-20 07:26:5106:21:05.95+03:02:458:396,9
189URBANEK Sylwester 286WARSZAWAM4089M 1892021-03-20 07:48:5806:22:13.85+03:03:538:416,9
190URBAŃSKI Mirosław 287SIERADZM5034M 1902021-03-20 07:07:3206:22:44.30+03:04:238:416,9
191KUCHARCZYK Radosław 377WARSZAWAM4090M 1912021-03-20 07:48:5906:23:19.80+03:04:598:426,9
192WITKOWSKI Piotr 371AUGUSTÓWM606M 1922021-03-20 07:03:5906:26:53.35+03:08:328:476,8
193MAŁACHOWSKI Sebastian 379LEMON TEAM KRÓWKAKRAKÓWM4091M 1932021-03-21 07:05:1406:33:25.30+03:15:048:566,7
194MIDERA Szymon 175***** ***LODZM4092M 1942021-03-20 07:26:2806:34:00.45+03:15:408:576,7
195WIŚNIEWSKI Radosław 299BEAUTY SPORTŁODŹM5035M 1952021-03-20 07:26:2706:34:00.80+03:15:408:576,7
196DUDEK Dominik 43BIELSKO-BIALAM5036M 1962021-03-20 07:31:0206:39:23.45+03:21:039:046,6
197BLICHARZ Artur 13OŁPINYM3049M 1972021-03-20 07:40:5406:40:09.35+03:21:489:056,6
198PODLEWSKI Wojciech 216KS SPORTIVATARNÓWM5037M 1982021-03-20 07:40:5406:40:14.85+03:21:549:056,6
199PRUSACZYK Michał 223JÓZEFOSŁAWM3050M 1992021-03-20 07:34:2806:40:35.50+03:22:159:066,6
200MILKA Mirosław 177JANÓWM4093M 2002021-03-20 07:09:3506:43:05.20+03:24:449:096,5
201SZYMAŃSKI Adam 276POŁANIECM607M 2012021-03-20 07:04:0306:48:13.95+03:29:539:166,5
202WÓJCIK Łukasz 302CYTRYNOWE CURRY???LUBLINM4094M 2022021-03-20 08:39:4306:51:26.40+03:33:059:216,4
203STYLIŃSKI Hubert 265TWÓJ STARYOPOLEM2015M 2032021-03-20 07:08:2306:54:31.55+03:36:119:256,4
204PORĘBSKI Zbigniew 220QUATTROALEKSANDRÓW ŁÓDZKIM5038M 2042021-03-20 07:14:3106:55:16.25+03:36:559:266,4
205MICHALCZUK Zenon 173SEMPER ACTIVESANOKM608M 2052021-03-20 07:13:4006:55:48.60+03:37:289:276,3
206RAKOWSKI Mateusz 231JAWORZEM3051M 2062021-03-20 07:27:4306:59:55.00+03:41:349:326,3
207POŁEĆ Ireneusz 355LUBLINM3052M 2072021-03-20 07:04:4907:03:49.25+03:45:289:376,2
208KOLASA Andrzej 120KLUB J.SŁOWACKIEGOWARSZAWA-WESOŁAM609M 2082021-03-20 07:04:4607:05:13.60+03:46:539:396,2
209SIPIERA Tomasz 386GIEBUŁTÓWM4095M 2092021-03-20 07:02:5407:05:26.90+03:47:069:406,2
210GAŁĄZKA Marcin 54ESKMIŃSK MAZOWIECKIM4096M 2102021-03-20 07:14:5707:07:07.05+03:48:469:426,2
211RYSIAWA Marek 239BIEGANIE NIE OPIERDALANIEMIŃSK MAZOWIECKIM4097M 2112021-03-20 07:14:5407:07:08.20+03:48:479:426,2
212STYLIŃSKI Norbert 264DRUŻYNA Z BESKIDNIKAWETLINAM3053M 2122021-03-20 07:08:3407:12:19.05+03:53:589:496,1
213MACKIEWICZ Roman 157ŁÓDŹM5039M 2132021-03-20 07:04:3307:17:25.75+03:59:059:566,0
214JANIK Tomasz 96ORANGE POLSKAHRUBIESZÓWM5040M 2142021-03-20 07:55:3407:19:38.00+04:01:179:596,0
215HAŁAS Marcin 326NORDUMCZECHOWICE-DZIEDZICEM3054M 2152021-03-21 07:04:1107:19:59.65+04:01:399:596,0
216MAZUR Mateusz 168ORANGE POLSKABATORZM3055M 2162021-03-20 07:55:0907:20:01.30+04:01:4010:006,0
217JEZIERSKI Jakub 103WARSZAWAM5041M 2172021-03-20 07:55:0807:20:02.85+04:01:4210:006,0
218WYSOKIŃSKI Jerzy 304ORANGE POLSKABIAŁA PODLASKAM5042M 2182021-03-20 07:55:0307:20:11.30+04:01:5010:006,0
219MROZOWSKI Paweł 182ORANGE POLSKAWARSZAWAM4098M 2192021-03-20 07:55:0907:20:37.85+04:02:1710:006,0
220KAMIŃSKI Krystian 332DARKO NIESTEPOWONIESTEPOWOM4099M 2202021-03-21 07:01:2007:28:53.35+04:10:3210:125,9
221PARADOWSKI Paweł 201BYLEDOMETYRZESZÓWM5043M 2212021-03-20 07:02:0607:32:58.55+04:14:3810:175,8
222GONDEK Krzysztof 70LUKSTART NAKLO NAD NOTECIANAKŁO NAD NOTECIĄM40100M 2222021-03-20 07:44:0507:36:48.15+04:18:2710:225,8
223KACZKIEWICZ Damian 330GLIWICEM40101M 2232021-03-21 07:01:3007:40:38.20+04:22:1710:285,7
Przekroczony limit czasu: 08:00:00
224GLISZCZYŃSKI Mirosław 63MIĘDZYBRODZIE BIALSKIEM6010M 2242021-03-20 07:02:1108:12:31.85+04:54:1111:115,4
225LEN Mariusz 146WARSZAWAM6011M 2252021-03-20 07:12:0008:14:35.40+04:56:1411:145,3
Znaleziono 225 wynik(ów)