Organiser : | Fundacja Silni Ciałem Niezłomni Duchem,Rada Dzielnicy Oliwa,Sportevo Triathlon Team |
Date : | 2020-10-18 |
Place : | Gdańsk |
Distance : | 5 km |
Registered : | 107 |
Started : | 88 |
Not finished : | 0 |
Finished : | 88 |
On the track : | 0 |
Classification by
net time.
Unofficial results !!!
Place | Participant | Number | Club | City | NAT | Category | MCat | F/M | Net time 5km | Różnica w czasie | Pace min/km | Pace km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GÓRALSKI Marcin | 26 | GDYNIA | M40-49 | 1 | M 1 | 00:18:49.25 | 3:45 | 15.9 (100%) | |||
2 | KRUPIŃSKI Bogumił | 45 | 4 WARMIŃSKO-MAZURSKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ | OLSZTYN | M40-49 | 2 | M 4 | 00:19:16.05 | +00:00:26 (2.3%) | 3:51 | 15.6 (98.1%) | |
3 | GARSKI Kryspin | 21 | ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA | BYTÓW | M40-49 | 3 | M 10 | 00:20:26.55 | +00:01:37 (7.9%) | 4:05 | 14.7 (92.5%) | |
4 | KARPIŃSKI Łukasz | 37 | KRAKÓW | M40-49 | 4 | M 11 | 00:20:32.85 | +00:01:43 (8.4%) | 4:06 | 14.6 (91.8%) | ||
5 | KUJDA Arkadiusz | 46 | 1 BRYGADA LOGISTYCZNA | OSIELSKO | M40-49 | 5 | M 16 | 00:21:48.35 | +00:02:59 (13.7%) | 4:21 | 13.8 (86.8%) | |
6 | CHMIELOWSKI Michał | 10 | PRUSZCZ GDAŃSKI | M40-49 | 6 | M 19 | 00:22:06.60 | +00:03:17 (14.9%) | 4:25 | 13.6 (85.5%) | ||
7 | CZARNOWSKI Krzysztof | 15 | FABRYKA DOBREJ ZABAWY.PL | REDA | M40-49 | 7 | M 23 | 00:22:25.85 | +00:03:36 (16.1%) | 4:29 | 13.4 (84.3%) | |
8 | RZEPECKI Radek | 74 | GDAŃSK | M40-49 | 8 | M 24 | 00:22:36.40 | +00:03:47 (16.7%) | 4:31 | 13.3 (83.6%) | ||
9 | CHROBAK Tomasz | 12 | PRZYŁĘKI | M40-49 | 9 | M 25 | 00:23:23.70 | +00:04:34 (19.6%) | 4:40 | 12.8 (80.5%) | ||
10 | ŚLUSARCZYK Andrzej | 80 | PRUSZCZ BIEGA SHOW MUST GO ON | PRUSZCZ GDAŃSKI | M40-49 | 10 | M 28 | 00:24:23.10 | +00:05:33 (22.8%) | 4:52 | 12.3 (77.4%) | |
11 | ZEMKE Stefan | 223 | GDAŃSK | M40-49 | 11 | M 31 | 00:25:06.65 | +00:06:17 (25.0%) | 5:01 | 12 (75.5%) | ||
12 | HINC Stanisław | 29 | ŻARTA WATAHA | KOWALE | M40-49 | 12 | M 33 | 00:25:30.90 | +00:06:41 (26.2%) | 5:06 | 11.8 (74.2%) | |
13 | AMBROZIAK Adam | 2 | TAKA RYBA | KOWALE | M40-49 | 13 | M 39 | 00:27:01.05 | +00:08:11 (30.3%) | 5:24 | 11.1 (69.8%) | |
14 | GOŚLIŃSKI Maciej | 24 | GDAŃSK | M40-49 | 14 | M 41 | 00:27:12.65 | +00:08:23 (30.8%) | 5:26 | 11 (69.2%) | ||
15 | BEGINSKI Sławomir | 4 | ŻARTA WATAHA | KOWALE | M40-49 | 15 | M 43 | 00:27:48.80 | +00:08:59 (32.3%) | 5:33 | 10.8 (67.9%) | |
16 | JELNICKI Łukasz | 127 | ASE GDAŃSK | GDAŃSK | M40-49 | 16 | M 44 | 00:28:06.05 | +00:09:16 (33.0%) | 5:37 | 10.7 (67.3%) | |
17 | SKÓRA Marcin | 75 | SNOŁSZOŁ | GDAŃSK | M40-49 | 17 | M 47 | 00:31:19.65 | +00:12:30 (39.9%) | 6:15 | 9.6 (60.4%) | |
18 | ADAMOWSKI Andrzej | 1 | UNICORN TEAM | ELBLĄG | M40-49 | 18 | M 51 | 00:35:56.70 | +00:17:07 (47.6%) | 7:11 | 8.3 (52.2%) |
Total 18 results.