VIII HYUNDAI ULTRAMARATON BIESZCZADZKI - 90 KM
VIII HYUNDAI ULTRAMARATON BIESZCZADZKI
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2020-10-09
Miejsce : Cisna
Dystans : 90 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 137
Wystartowało : 120
Nie ukończyło : 29
Ukończyło : 91
Na trasie : 1
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 26km | 38km | 60km | 72km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuMoment startuP2_Roztoki
12km
P3_Solinka
26km
P2_Roztoki
38km
P5_Wetlina
60km
P6_Smerek
72km
Czas
netto
90km
Czas
brutto
90km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
             
1KOMISARCZYK Anna 87SZCZECINK301K 103:59:532020-10-10 01:00:0301:57:4403:36:0105:22:0208:12:3610:18:2312:56:02.1516:55:55.95 8:377,0
2DOMISZEWSKA Maria 110USTRZYKI DOLNEK501K 203:59:542020-10-10 01:00:0401:54:2303:35:5005:22:5508:12:4610:18:4612:57:59.0516:57:53.90+00:01:568:386,9
3KAPELAN Anna 25FITNESS Z PASJĄPRZEMYŚLK302K 302:00:142020-10-09 23:00:2402:03:4003:48:5105:45:0608:42:1210:45:3613:12:56.7015:13:10.80+00:16:548:486,8
4SIEMIĄTKOWSKA Katarzyna 48RADOSNE GRZYBKIPOZNAŃK303K 403:59:542020-10-10 01:00:0401:54:2103:36:2105:29:2908:27:2410:39:3313:25:48.8517:25:43.55+00:29:468:576,7
5CIENIUSZEK Izabella 47M.I.L.APRUSZKÓWK401K 502:00:142020-10-09 23:00:2402:11:2306:13:2309:28:2311:43:3314:28:04.8516:28:19.50+01:32:029:386,2
6GOLAS Grażyna 22DUDYCZRUNGDYNIAK402K 602:00:122020-10-09 23:00:2202:07:5904:00:2506:21:5509:54:0612:22:2915:30:01.7017:30:14.15+02:33:5910:205,8
7KWIECIEŃ - LIPIŃSKA Kamila 109TIGERS TEAMŁÓDŹK403K 702:00:112020-10-09 23:00:2102:09:2004:06:4906:22:4209:59:2512:40:1916:05:22.3018:05:33.35+03:09:2010:435,6
8JASKULSKA Mirela 71GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK502K 802:00:232020-10-09 23:00:3302:34:3504:41:0007:11:4910:35:5013:12:4616:20:53.3018:21:16.85+03:24:5110:535,5
9WARĘCKA Katarzyna 128LESKOK201K 902:00:112020-10-09 23:00:2102:05:1603:49:3505:59:5909:38:2913:26:1816:41:11.4518:41:22.45+03:45:0911:075,4
10PIETRZAK Agnieszka 38DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPRUSZKÓWK404K 1002:00:162020-10-09 23:00:2602:17:5304:32:1706:54:4310:40:5813:28:1416:48:35.4018:48:52.15+03:52:3311:125,4
11SZAFRAŃSKA Aleksandra 99WKURW_TEAMPIASTÓWK202K 1102:00:132020-10-09 23:00:2302:10:5404:13:1106:35:4710:33:1813:28:4616:54:38.2518:54:51.65+03:58:3611:165,3
12PAPROCKA Marta 113RABKA-ZDRÓJK405K 1202:00:192020-10-09 23:00:2902:46:1205:25:1907:47:4211:41:0114:35:2417:55:52.4019:56:12.25+04:59:5011:575,0
13DRWIĘGA Beata 118SWIMRUN FOX TEAM/KILOMETRY ODDECHÓWSANOKK406K 1300:00:082020-10-09 21:00:1802:36:0505:10:3107:56:2912:16:1715:12:4518:35:04.2518:35:12.30+05:39:0212:234,8
14NIEMIEC-DRWIĘGA Bernadeta 116NA PRZEKÓR/KILOMETRY ODDECHÓWSANOKK407K 1400:00:072020-10-09 21:00:1702:36:0405:10:3107:56:3612:16:3215:12:5418:35:05.0018:35:12.05+05:39:0212:234,8
15MAZAN Eliza 134SZCZECINK304K 1500:02:302020-10-09 21:02:4003:48:0106:26:0509:17:4513:27:2119:41:17.4019:43:48.00+06:45:1513:074,6
16SYPNIEWSKA Hanna 100SPARTANIE DZIECIOMGDYNIAK601K 1600:00:082020-10-09 21:00:1803:10:4005:52:0108:54:5013:41:2317:09:42+06:51:1914:184,2
Niesklasyfikowani
WOŁOSOWICZ Natalia 58BIAŁA PODLASKAK40DNF2020-10-09 21:00:2002:36:55 DNF05:15:07 DNF08:08:31 DNF13:03:00 DNF16:38:47 DNF DNF DNF--
MALINA-PACHACZ Małgorzata 131RABKA-ZDRÓJK30DNF2020-10-09 23:00:2902:46:11 DNF05:25:22 DNF07:54:15 DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 18 wynik(ów)