VIII HYUNDAI ULTRAMARATON BIESZCZADZKI - 90 KM
VIII HYUNDAI ULTRAMARATON BIESZCZADZKI
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2020-10-09
Miejsce : Cisna
Dystans : 90 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 137
Wystartowało : 120
Nie ukończyło : 29
Ukończyło : 91
Na trasie : 1
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 26km | 38km | 60km | 72km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuMoment startuP2_Roztoki
12km
P3_Solinka
26km
P2_Roztoki
38km
P5_Wetlina
60km
P6_Smerek
72km
        
1NIEMIEC-DRWIĘGA Bernadeta 116NA PRZEKÓR/KILOMETRY ODDECHÓWSANOKK4000:00:072020-10-09 21:00:1702:36:0405:10:3107:56:3612:16:3215:12:54
2SYPNIEWSKA Hanna 100SPARTANIE DZIECIOMGDYNIAK6000:00:082020-10-09 21:00:1803:10:4005:52:0108:54:5013:41:2317:09:42
3DRWIĘGA Beata 118SWIMRUN FOX TEAM/KILOMETRY ODDECHÓWSANOKK4000:00:082020-10-09 21:00:1802:36:0505:10:3107:56:2912:16:1715:12:45
4MAZAN Eliza 134SZCZECINK3000:02:302020-10-09 21:02:4003:48:0106:26:0509:17:4513:27:21
5KWIECIEŃ - LIPIŃSKA Kamila 109TIGERS TEAMŁÓDŹK4002:00:112020-10-09 23:00:2102:09:2004:06:4906:22:4209:59:2512:40:19
6WARĘCKA Katarzyna 128LESKOK2002:00:112020-10-09 23:00:2102:05:1603:49:3505:59:5909:38:2913:26:18
7GOLAS Grażyna 22DUDYCZRUNGDYNIAK4002:00:122020-10-09 23:00:2202:07:5904:00:2506:21:5509:54:0612:22:29
8SZAFRAŃSKA Aleksandra 99WKURW_TEAMPIASTÓWK2002:00:132020-10-09 23:00:2302:10:5404:13:1106:35:4710:33:1813:28:46
9KAPELAN Anna 25FITNESS Z PASJĄPRZEMYŚLK3002:00:142020-10-09 23:00:2402:03:4003:48:5105:45:0608:42:1210:45:36
10CIENIUSZEK Izabella 47M.I.L.APRUSZKÓWK4002:00:142020-10-09 23:00:2402:11:2306:13:2309:28:2311:43:33
11PIETRZAK Agnieszka 38DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPRUSZKÓWK4002:00:162020-10-09 23:00:2602:17:5304:32:1706:54:4310:40:5813:28:14
12PAPROCKA Marta 113RABKA-ZDRÓJK4002:00:192020-10-09 23:00:2902:46:1205:25:1907:47:4211:41:0114:35:24
13JASKULSKA Mirela 71GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZK5002:00:232020-10-09 23:00:3302:34:3504:41:0007:11:4910:35:5013:12:46
14KOMISARCZYK Anna 87SZCZECINK3003:59:532020-10-10 01:00:0301:57:4403:36:0105:22:0208:12:3610:18:23
15DOMISZEWSKA Maria 110USTRZYKI DOLNEK5003:59:542020-10-10 01:00:0401:54:2303:35:5005:22:5508:12:4610:18:46
16SIEMIĄTKOWSKA Katarzyna 48RADOSNE GRZYBKIPOZNAŃK3003:59:542020-10-10 01:00:0401:54:2103:36:2105:29:2908:27:2410:39:33
Niesklasyfikowani
MALINA-PACHACZ Małgorzata 131RABKA-ZDRÓJK30DNF2020-10-09 23:00:2902:46:11 DNF05:25:22 DNF07:54:15 DNF DNF DNF
WOŁOSOWICZ Natalia 58BIAŁA PODLASKAK40DNF2020-10-09 21:00:2002:36:55 DNF05:15:07 DNF08:08:31 DNF13:03:00 DNF16:38:47 DNF
Znaleziono 18 wynik(ów)