VIII HYUNDAI ULTRAMARATON BIESZCZADZKI - 90 KM
VIII HYUNDAI ULTRAMARATON BIESZCZADZKI
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2020-10-09
Miejsce : Cisna
Dystans : 90 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 137
Wystartowało : 120
Nie ukończyło : 29
Ukończyło : 91
Na trasie : 1
Pełne wyniki dla 12km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 26km | 38km | 60km | 72km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuMoment startuP2_Roztoki
12km
    
1ŚCIESZKA Wojciech 2013 ELT KRAKÓW-BALICEKRAKÓWM4005:00:012020-10-10 02:00:1101:40:21
Niesklasyfikowani
SEDLAK Michał 95MARCINŚWIERCTEAMGIERASZOWICEM40DNF2020-10-10 02:00:1001:40:33 DNF
3PERYKASZA Paweł 84GRUPALUKTRANS.PLKRAKÓWM3005:00:012020-10-10 02:00:1101:42:16
4REWERS Dariusz 88ULTRA WAY TEAMGDYNIAM4005:00:012020-10-10 02:00:1101:42:26
5KOPEL Rafał 36#7TRTPJASIONKAM3005:00:012020-10-10 02:00:1101:43:18
6PAWŁOWSKI Arkadiusz 43ROCK&RUN.PLKOBYŁKAM3005:00:012020-10-10 02:00:1101:43:36
7WÓJCIK Jacek 132GWOŹNICA GÓRNAM4005:00:012020-10-10 02:00:1101:44:03
8DUCKI Piotr 141OTKPOLKOWICEM3003:59:552020-10-10 01:00:0501:47:01
9JARMOLIŃSKI Piotr 127MARCINŚWIERCTEAMSZCZECIN MIERZYNM4003:59:532020-10-10 01:00:0301:48:42
ASPERSKI Michał 89KB SUPERMARATOŃCZYKKALISZM40DNF2020-10-10 01:00:0101:49:20 DNF
11CZERCHAWSKI Janusz 14SIEMIANICEM5003:59:542020-10-10 01:00:0401:49:21
12GRONDYS Paweł 18WROCŁAWM4003:59:502020-10-10 01:00:0001:51:02
13GALA Damian 29PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM3005:00:022020-10-10 02:00:1201:51:42
14BANASZYNSKI Damian 93READINGM3003:59:512020-10-10 01:00:0101:52:43
15GAJOS Daniel 77GRUPALUKTRANS.PLKRAKÓWM4005:00:012020-10-10 02:00:1101:53:04
16ŁUKOMSKI Maciej 34SZAKALE BAŁUT ŁÓDŹŁÓDŹM4003:59:502020-10-10 01:00:0001:53:37
17JACIUBEK Adrian 73BLACHOWNIAM3003:59:522020-10-10 01:00:0201:53:58
18STYPUŁKOWSKI Piotr 122BIAŁYSTOKM3003:59:532020-10-10 01:00:0301:54:02
19KARAMON Marcin 64OPOLEM4003:59:522020-10-10 01:00:0201:54:07
20PIETLUSZENKO Dariusz 125MARCIN ŚWIERC TEAMJÓZEFOSŁAWM4003:59:512020-10-10 01:00:0101:54:17
21PAJDOSZ Rafał 106KB BIAŁA BIEGABIAŁA PODLASKAM4003:59:512020-10-10 01:00:0101:56:49
22SOWIŃSKI Jędrzej 15REMBERTÓW TEAMWARSZAWAM2003:59:532020-10-10 01:00:0301:57:21
23WASZKOWSKI Jakub 80AVANTURA.COM.PLWARSZAWAM3003:59:512020-10-10 01:00:0101:57:24
24JABŁOŃSKI Jacek 92KRAKÓWM4003:59:512020-10-10 01:00:0101:59:47
25KUBASIK Łukasz 31PRZEWORSKM3002:00:162020-10-09 23:00:2602:03:14
26GÓRA Grzegorz 49PARA FITWROCŁAWM3002:00:102020-10-09 23:00:2002:03:22
27PODLEŚ Robert 11COBI POLANDWARSZAWAM5003:59:522020-10-10 01:00:0202:04:24
MOCZYŃSKI Paweł 13CHMIELÓWM30DNF2020-10-10 01:00:0302:04:24 DNF
29RADYK Jakub 7PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM3002:00:112020-10-09 23:00:2102:05:17
KUŚMIDER Jakub 133PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM30DNF2020-10-09 23:00:2102:05:18 DNF
31KOŚLACZ Tomasz 91MAGWŁODZIMIERZÓWM4002:00:182020-10-09 23:00:2802:05:41
32WITEK Bogusław 130TARNÓWM5002:00:152020-10-09 23:00:2502:07:51
33DAMPS Sylwester 59GOWINOM4002:00:122020-10-09 23:00:2202:08:00
34GRYNAGIEL Przemysław 8OSIEK NAD WISŁĄM4002:00:172020-10-09 23:00:2702:08:29
JACIUBEK Albert 74AQ WIRING SYSTEMS TEAMSTAROWA GÓRAM20DNF2020-10-10 01:00:0302:08:35 DNF
36WŁODARCZYK Piotr 111KRAKOWM4002:00:142020-10-09 23:00:2402:08:42
37TOMYS Przemyslaw 50MILANÓWEKM4002:00:172020-10-09 23:00:2702:09:06
38SZADŁOWSKI Dariusz 2DRIM TIMCIECHOCINEKM4002:00:172020-10-09 23:00:2702:10:21
39SIWIEC Stanisław 104RZESZÓWM6002:00:102020-10-09 23:00:2002:10:33
40LESZCZYŃSKI Rafał 65UNITED RUNNERSKLEVEM2002:00:152020-10-09 23:00:2502:12:29
41SCHWITALLA Adrian 51SIECHNICEM4002:00:182020-10-09 23:00:2802:15:11
GAWLIK Marcin 52MKS SIECHNICESIECHNICEM40DNF2020-10-09 23:00:2802:15:13 DNF
43DADAŚ Janusz 85BP RUNNING TEAM GLIWICEGLIWICEM4001:10:022020-10-09 22:10:1202:15:16
POTERA Maciej 70FRYTKÓW!!!!ŁAŃCUTM30DNF2020-10-10 02:00:1202:15:17 DNF
45JUSZCZAK Marcin 32ŁOMAZYM4002:00:142020-10-09 23:00:2402:15:20
RODAK Zbigniew 6GRUPA BIEGOWA "BEZGRANIC"STRZEGOMM30DNF2020-10-10 02:00:1302:15:28 DNF
WOLWOWICZ Zbigniew 53NOWA DĘBAM40DNF2020-10-10 01:00:0602:15:53 DNF
SOFUŁ Tomasz 28WARSZAWAM40DNF2020-10-10 01:00:0202:15:58 DNF
LACHOR Krzysztof 126NA ŚWIEŻOŚCIKŁODNEM20DNF2020-10-10 01:00:0202:16:13 DNF
GAIK Andrzej 76PODGÓRZ TORUŃTORUŃM50DNF2020-10-10 01:00:0502:16:26 DNF
51MARKOWSKI Wojciech 63MARCUS TEAMLUBACHÓWM3003:59:572020-10-10 01:00:0702:16:59
KWINTA Sławomir 62MARCUS TEAMDZIERŻONIÓWM40DNF2020-10-10 01:00:0702:16:59 DNF
53DĄBROWSKI Mariusz 19WROCŁAWM5003:59:502020-10-10 01:00:0002:17:09
54LATOS Marcin 124ŁAZYM4002:00:142020-10-09 23:00:2402:17:51
55PIETRZAK Paweł 39DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPRUSZKÓWM4002:00:172020-10-09 23:00:2702:17:57
PIETRASIAK Daniel 108BIEGAMBOLUBIĘSOSNOWIECM30DNF2020-10-10 01:00:0702:22:41 DNF
57WIŚNIEWSKI Bartłomiej 97ULTRA WARIACIWARSZAWAM4000:00:072020-10-09 21:00:1702:22:56
58MARCHEL Przemek 96FUNDACJA JUDO SPORT WALKI Z RAKIEMWARSZAWAM4000:00:082020-10-09 21:00:1802:22:56
59HRYCAJ Mariusz 86PĄCZEK TEAMOPOLEM4002:00:152020-10-09 23:00:2502:25:40
MELSON Maciej 16ŁÓDŹM30DNF2020-10-09 23:00:3002:25:48 DNF
61KOSIN Paweł 37KIELCEM4002:00:132020-10-09 23:00:2302:25:55
62HEJNOWICZ Tomasz 60KMWTWKROSNOM3003:59:552020-10-10 01:00:0502:26:20
63GUZIK Grzegorz 66SPORTOWE KARPATYKROSNOM3003:59:562020-10-10 01:00:0602:26:21
64KORBUT Radosław 83MAM WYBIEGANESIEDLCEM4002:00:172020-10-09 23:00:2702:26:47
65KOEHLER Krzysztof 81KRAKÓWM5002:00:192020-10-09 23:00:2902:26:50
WOŁOSZYN Ryszard 129PIZUNY ROZTOCZE WSCHODNIEBIELSKO - BIAŁAM50DNF2020-10-10 01:00:0502:26:51 DNF
WOŁOSZYN Czesław 199PIZUNY ROZTOCZE WSCHODNIEPIZUNYM50DNF2020-10-10 01:00:0502:26:54 DNF
TWARÓG Zbigniew 56GRUPA BIEGOWA "BEZ GRANIC"STRZEGOMM60DNF2020-10-10 02:00:1202:26:58 DNF
69MAZUR Paweł 98WOLA PISKULINAM2002:00:152020-10-09 23:00:2502:27:49
70SUWEZDA Jacek 200CZĘSTOCHOWSKIE DZIKICZĘSTOCHOWAM5002:00:152020-10-09 23:00:2502:27:52
KURKOWIAK Krzysztof 67WKURWA_TEAM / #TEAMNICPOŃWROCŁAWM30DNF2020-10-09 23:00:2302:28:02 DNF
72KANIEWSKI Ireneusz 79PRUSZKÓWM4002:00:182020-10-09 23:00:2802:28:33
73DROCHOMIRECKI Piotr 68DĘBNOM2000:00:092020-10-09 21:00:1902:28:34
74ZAJĄC Łukasz 119PRISJAKT POLANDKRAKÓWM3000:00:092020-10-09 21:00:1902:28:35
75KONOPKA Bartosz 105BIEGAMBOLUBIĘKRAKÓWM4002:00:122020-10-09 23:00:2202:28:40
76OSTROWSKI Jarek 61WARSZAWAM4000:00:092020-10-09 21:00:1902:30:15
CIECIELĄG Piotr 112PIASECZNOM40DNF2020-10-09 23:00:3102:30:33 DNF
78SPŁAWSKI Michał 90MSERWIS.PLWROCŁAWM3002:00:192020-10-09 23:00:2902:30:50
79BRZEZIŃSKI Cezary 40ZGIERZM5002:00:142020-10-09 23:00:2402:31:09
80PSZENNY Łukasz 9ULTRINO AMATEURLUBLINM3002:00:222020-10-09 23:00:3202:32:05
81SZAFRAN Łukasz 3ULTRINO AMATEUROPOLE LUBELSKIEM2002:00:222020-10-09 23:00:3202:32:06
82REDA Sławomir 10KBP PASJA WARSZAWAWARSZAWAM6002:00:232020-10-09 23:00:3302:34:04
83JASKULSKI Kazimierz 72GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM5002:00:232020-10-09 23:00:3302:34:34
84POBŁOCKI Jan 101GRUPA TRÓJMIASTO/SPARTANIE DZIECIOMGDAŃSKM6002:00:242020-10-09 23:00:3402:35:32
DRWIĘGA Maciej 123POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM40DNF2020-10-09 21:00:1702:36:08 DNF
86DROBOT Piotr 117NA PRZEKÓRSANOKM4000:00:012020-10-09 21:00:1102:36:11
87JUSZCZAK Mateusz 27KB BIAŁA BIEGAŁOMAZYM2000:00:102020-10-09 21:00:2002:36:57
88KOŁAKOWSKI Przemek 103JAN KANTOR TEAMZAMOŚĆM4002:00:172020-10-09 23:00:2702:38:36
KANTOR Darek 42LUBELSKIBIEGACZ.PL/TEAM, JAN KANTOR TEAMBODUSZYNM50DNF2020-10-09 23:00:2802:38:38 DNF
IDZIOR Tomasz 12BRZEZINYM20DNF2020-10-09 23:00:3002:40:53 DNF
SOBCZAK Mikołaj 120WLKP MOUNTAINS ULTRASKÓRZEWOM40DNF2020-10-09 23:00:2002:42:42 DNF
JARZEMBOWSKI Tomasz 121WLKP MOUNTAINS ULTRAPLEWISKAM40DNF2020-10-09 23:00:2002:42:45 DNF
93TOMASZEWSKI Dawid 115WLKP MOUNTAINS ULTRAKOMORNIKIM4002:00:092020-10-09 23:00:1902:43:19
ROJEK Maciej 107KRAKÓWM30DNF2020-10-09 23:00:3002:44:12 DNF
JÓZEFIAK Jakub 114NOWY SĄCZM50DNF2020-10-09 23:00:2902:46:09 DNF
96KULCZYŃSKI Rafał 45WARSZAWAM3000:00:102020-10-09 21:00:2002:46:16
97KULCZYŃSKI Michał 46GDAŃSKM4000:00:112020-10-09 21:00:2102:46:16
98MAGDZIARZ Tomasz 41MASOCHISTIC DEVIL WORSHIPRZESZÓWM3000:00:122020-10-09 21:00:2202:56:01
GAJDA Piotr 21CIESZYNM40DNF2020-10-10 01:00:0403:16:01 DNF
OLECHNOWICZ Maciej 5BIAŁYSTOKM30DNF2020-10-09 21:00:2103:50:22 DNF
JASIŃSKI Mikołaj 4UKA WARSZAWAWARSZAWAM50DNF2020-10-09 21:00:1903:57:42 DNF
KOWALEWSKI Marcin 69CRIIMGDYNIAM40DNF2020-10-10 01:00:0507:14:11 DNF
Znaleziono 102 wynik(ów)