VIII HYUNDAI ULTRAMARATON BIESZCZADZKI - 90 KM
VIII HYUNDAI ULTRAMARATON BIESZCZADZKI
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2020-10-09
Miejsce : Cisna
Dystans : 90 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 137
Wystartowało : 120
Nie ukończyło : 29
Ukończyło : 91
Na trasie : 1
Pełne wyniki dla 60km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 26km | 38km | 60km | 72km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuMoment startuP2_Roztoki
12km
P3_Solinka
26km
P2_Roztoki
38km
P5_Wetlina
60km
       
1WÓJCIK Jacek 132GWOŹNICA GÓRNAM4005:00:012020-10-10 02:00:1101:44:0303:03:2704:35:4406:42:38
2KOPEL Rafał 36#7TRTPJASIONKAM3005:00:012020-10-10 02:00:1101:43:1803:03:1904:32:2906:49:18
3PERYKASZA Paweł 84GRUPALUKTRANS.PLKRAKÓWM3005:00:012020-10-10 02:00:1101:42:1603:01:4404:32:0706:55:39
4PAWŁOWSKI Arkadiusz 43ROCK&RUN.PLKOBYŁKAM3005:00:012020-10-10 02:00:1101:43:3603:05:0204:47:2007:06:23
5ŚCIESZKA Wojciech 2013 ELT KRAKÓW-BALICEKRAKÓWM4005:00:012020-10-10 02:00:1101:40:2103:03:2404:42:3007:14:25
6REWERS Dariusz 88ULTRA WAY TEAMGDYNIAM4005:00:012020-10-10 02:00:1101:42:2603:07:0904:50:4607:22:12
7DUCKI Piotr 141OTKPOLKOWICEM3003:59:552020-10-10 01:00:0501:47:0104:55:0007:33:17
8GRONDYS Paweł 18WROCŁAWM4003:59:502020-10-10 01:00:0001:51:0203:20:4005:00:0207:33:28
9GAJOS Daniel 77GRUPALUKTRANS.PLKRAKÓWM4005:00:012020-10-10 02:00:1101:53:0405:02:1807:34:40
10CZERCHAWSKI Janusz 14SIEMIANICEM5003:59:542020-10-10 01:00:0401:49:2103:20:0404:59:5007:47:02
11JARMOLIŃSKI Piotr 127MARCINŚWIERCTEAMSZCZECIN MIERZYNM4003:59:532020-10-10 01:00:0301:48:4203:22:1905:15:2108:05:44
12GALA Damian 29PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM3005:00:022020-10-10 02:00:1201:51:4205:06:2408:12:34
13JACIUBEK Adrian 73BLACHOWNIAM3003:59:522020-10-10 01:00:0201:53:5803:36:0005:32:2508:25:06
14STYPUŁKOWSKI Piotr 122BIAŁYSTOKM3003:59:532020-10-10 01:00:0301:54:0203:31:5805:25:1608:25:31
15BANASZYNSKI Damian 93READINGM3003:59:512020-10-10 01:00:0101:52:4303:32:2805:25:0208:27:04
16KARAMON Marcin 64OPOLEM4003:59:522020-10-10 01:00:0201:54:0703:34:4905:29:0408:34:47
17PIETLUSZENKO Dariusz 125MARCIN ŚWIERC TEAMJÓZEFOSŁAWM4003:59:512020-10-10 01:00:0101:54:1703:35:1905:31:0508:41:28
Niesklasyfikowani
POTERA Maciej 70FRYTKÓW!!!!ŁAŃCUTM30DNF2020-10-10 02:00:1202:15:17 DNF04:03:26 DNF05:53:32 DNF08:43:23 DNF
19JABŁOŃSKI Jacek 92KRAKÓWM4003:59:512020-10-10 01:00:0101:59:4703:48:1105:42:0408:47:24
20SOWIŃSKI Jędrzej 15REMBERTÓW TEAMWARSZAWAM2003:59:532020-10-10 01:00:0301:57:2103:37:3205:32:4008:47:27
21PAJDOSZ Rafał 106KB BIAŁA BIEGABIAŁA PODLASKAM4003:59:512020-10-10 01:00:0101:56:4903:42:4405:43:5508:58:11
22KUBASIK Łukasz 31PRZEWORSKM3002:00:162020-10-09 23:00:2602:03:1403:49:2805:51:1108:59:01
23ŁUKOMSKI Maciej 34SZAKALE BAŁUT ŁÓDŹŁÓDŹM4003:59:502020-10-10 01:00:0001:53:3703:34:4705:36:4009:00:58
24MARKOWSKI Wojciech 63MARCUS TEAMLUBACHÓWM3003:59:572020-10-10 01:00:0702:16:5904:13:2606:15:2309:12:49
25DĄBROWSKI Mariusz 19WROCŁAWM5003:59:502020-10-10 01:00:0002:17:0904:07:4106:10:2609:12:51
26GRYNAGIEL Przemysław 8OSIEK NAD WISŁĄM4002:00:172020-10-09 23:00:2702:08:2904:00:0506:06:4009:19:18
MOCZYŃSKI Paweł 13CHMIELÓWM30DNF2020-10-10 01:00:0302:04:24 DNF03:51:16 DNF05:53:10 DNF09:25:47 DNF
28WASZKOWSKI Jakub 80AVANTURA.COM.PLWARSZAWAM3003:59:512020-10-10 01:00:0101:57:2403:52:3005:54:3409:27:09
29GÓRA Grzegorz 49PARA FITWROCŁAWM3002:00:102020-10-09 23:00:2002:03:2203:49:3305:51:2009:28:31
30TOMYS Przemyslaw 50MILANÓWEKM4002:00:172020-10-09 23:00:2702:09:0604:00:3106:06:3909:28:38
PIETRASIAK Daniel 108BIEGAMBOLUBIĘSOSNOWIECM30DNF2020-10-10 01:00:0702:22:41 DNF04:22:25 DNF06:32:34 DNF09:39:07 DNF
32RADYK Jakub 7PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM3002:00:112020-10-09 23:00:2102:05:1703:50:1906:02:3409:45:22
33HEJNOWICZ Tomasz 60KMWTWKROSNOM3003:59:552020-10-10 01:00:0502:26:2004:21:4206:14:4409:49:37
34GUZIK Grzegorz 66SPORTOWE KARPATYKROSNOM3003:59:562020-10-10 01:00:0602:26:2104:21:4106:14:4409:49:42
35WŁODARCZYK Piotr 111KRAKOWM4002:00:142020-10-09 23:00:2402:08:4204:08:0006:18:0909:50:08
36PODLEŚ Robert 11COBI POLANDWARSZAWAM5003:59:522020-10-10 01:00:0202:04:2403:56:5006:10:2209:50:29
37DAMPS Sylwester 59GOWINOM4002:00:122020-10-09 23:00:2202:08:0004:00:2506:21:5509:54:09
38KOSIN Paweł 37KIELCEM4002:00:132020-10-09 23:00:2302:25:5504:29:2506:22:4009:59:02
39DADAŚ Janusz 85BP RUNNING TEAM GLIWICEGLIWICEM4001:10:022020-10-09 22:10:1202:15:1604:17:1406:32:4510:05:57
40KOŚLACZ Tomasz 91MAGWŁODZIMIERZÓWM4002:00:182020-10-09 23:00:2802:05:4103:59:5106:07:0310:11:28
41WITEK Bogusław 130TARNÓWM5002:00:152020-10-09 23:00:2502:07:5104:09:3006:32:5910:12:43
42JUSZCZAK Marcin 32ŁOMAZYM4002:00:142020-10-09 23:00:2402:15:2004:25:3106:47:2210:14:18
43SCHWITALLA Adrian 51SIECHNICEM4002:00:182020-10-09 23:00:2802:15:1104:47:1607:04:5510:14:44
44KONOPKA Bartosz 105BIEGAMBOLUBIĘKRAKÓWM4002:00:122020-10-09 23:00:2202:28:4004:44:2806:59:0510:23:58
45MAZUR Paweł 98WOLA PISKULINAM2002:00:152020-10-09 23:00:2502:27:4904:36:4706:54:1310:24:32
46KORBUT Radosław 83MAM WYBIEGANESIEDLCEM4002:00:172020-10-09 23:00:2702:26:4704:31:4906:50:0410:25:24
47MARCHEL Przemek 96FUNDACJA JUDO SPORT WALKI Z RAKIEMWARSZAWAM4000:00:082020-10-09 21:00:1802:22:5604:32:0406:49:5810:25:28
48WIŚNIEWSKI Bartłomiej 97ULTRA WARIACIWARSZAWAM4000:00:072020-10-09 21:00:1702:22:5604:32:0506:49:5810:25:48
49KOŁAKOWSKI Przemek 103JAN KANTOR TEAMZAMOŚĆM4002:00:172020-10-09 23:00:2702:38:3604:49:4106:59:1110:26:42
50SIWIEC Stanisław 104RZESZÓWM6002:00:102020-10-09 23:00:2002:10:3304:17:3206:41:1710:33:12
51JASKULSKI Kazimierz 72GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZM5002:00:232020-10-09 23:00:3302:34:3404:40:5807:11:5010:35:57
52SZADŁOWSKI Dariusz 2DRIM TIMCIECHOCINEKM4002:00:172020-10-09 23:00:2702:10:2104:16:2606:40:5310:36:42
53PIETRZAK Paweł 39DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPRUSZKÓWM4002:00:172020-10-09 23:00:2702:17:5704:32:1906:54:4410:40:28
54KANIEWSKI Ireneusz 79PRUSZKÓWM4002:00:182020-10-09 23:00:2802:28:3304:48:0607:14:3110:45:42
55LATOS Marcin 124ŁAZYM4002:00:142020-10-09 23:00:2402:17:5104:23:5906:55:5411:00:26
56SUWEZDA Jacek 200CZĘSTOCHOWSKIE DZIKICZĘSTOCHOWAM5002:00:152020-10-09 23:00:2502:27:5204:44:4707:15:0311:00:28
57SPŁAWSKI Michał 90MSERWIS.PLWROCŁAWM3002:00:192020-10-09 23:00:2902:30:5004:50:1507:16:0911:01:25
58POBŁOCKI Jan 101GRUPA TRÓJMIASTO/SPARTANIE DZIECIOMGDAŃSKM6002:00:242020-10-09 23:00:3402:35:3204:49:2911:03:52
59PSZENNY Łukasz 9ULTRINO AMATEURLUBLINM3002:00:222020-10-09 23:00:3202:32:0504:49:2907:14:2911:12:33
60SZAFRAN Łukasz 3ULTRINO AMATEUROPOLE LUBELSKIEM2002:00:222020-10-09 23:00:3202:32:0604:49:2907:14:2911:12:56
61DROCHOMIRECKI Piotr 68DĘBNOM2000:00:092020-10-09 21:00:1902:28:3404:50:1207:10:4711:15:48
62LESZCZYŃSKI Rafał 65UNITED RUNNERSKLEVEM2002:00:152020-10-09 23:00:2502:12:2904:17:5906:49:2611:25:58
63HRYCAJ Mariusz 86PĄCZEK TEAMOPOLEM4002:00:152020-10-09 23:00:2502:25:4004:29:2407:04:4411:26:06
64REDA Sławomir 10KBP PASJA WARSZAWAWARSZAWAM6002:00:232020-10-09 23:00:3302:34:0404:44:5107:20:0011:27:05
65TOMASZEWSKI Dawid 115WLKP MOUNTAINS ULTRAKOMORNIKIM4002:00:092020-10-09 23:00:1902:43:1905:06:1907:39:1011:39:33
66BRZEZIŃSKI Cezary 40ZGIERZM5002:00:142020-10-09 23:00:2402:31:0904:50:2007:16:1411:40:28
67OSTROWSKI Jarek 61WARSZAWAM4000:00:092020-10-09 21:00:1902:30:1504:53:1107:28:5011:54:07
JÓZEFIAK Jakub 114NOWY SĄCZM50DNF2020-10-09 23:00:2902:46:09 DNF05:25:18 DNF07:47:43 DNF12:00:44 DNF
69MAGDZIARZ Tomasz 41MASOCHISTIC DEVIL WORSHIPRZESZÓWM3000:00:122020-10-09 21:00:2202:56:0105:24:2507:54:5712:10:19
70JUSZCZAK Mateusz 27KB BIAŁA BIEGAŁOMAZYM2000:00:102020-10-09 21:00:2002:36:5705:15:0708:08:2912:14:34
71DROBOT Piotr 117NA PRZEKÓRSANOKM4000:00:012020-10-09 21:00:1102:36:1105:10:3607:56:4312:16:35
DRWIĘGA Maciej 123POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM40DNF2020-10-09 21:00:1702:36:08 DNF05:10:28 DNF07:56:28 DNF12:17:18 DNF
73KULCZYŃSKI Rafał 45WARSZAWAM3000:00:102020-10-09 21:00:2002:46:1605:18:2508:06:1612:46:39
74KULCZYŃSKI Michał 46GDAŃSKM4000:00:112020-10-09 21:00:2102:46:1605:18:2508:06:1612:46:42
75ZAJĄC Łukasz 119PRISJAKT POLANDKRAKÓWM3000:00:092020-10-09 21:00:1902:28:3504:50:1107:10:47
76KOEHLER Krzysztof 81KRAKÓWM5002:00:192020-10-09 23:00:2902:26:5004:31:5806:56:03
ROJEK Maciej 107KRAKÓWM30DNF2020-10-09 23:00:3002:44:12 DNF DNF DNF DNF
CIECIELĄG Piotr 112PIASECZNOM40DNF2020-10-09 23:00:3102:30:33 DNF DNF DNF DNF
IDZIOR Tomasz 12BRZEZINYM20DNF2020-10-09 23:00:3002:40:53 DNF DNF DNF DNF
SOBCZAK Mikołaj 120WLKP MOUNTAINS ULTRASKÓRZEWOM40DNF2020-10-09 23:00:2002:42:42 DNF05:06:18 DNF07:39:26 DNF DNF
JARZEMBOWSKI Tomasz 121WLKP MOUNTAINS ULTRAPLEWISKAM40DNF2020-10-09 23:00:2002:42:45 DNF05:06:17 DNF07:39:09 DNF DNF
WOŁOSZYN Ryszard 129PIZUNY ROZTOCZE WSCHODNIEBIELSKO - BIAŁAM50DNF2020-10-10 01:00:0502:26:51 DNF04:34:24 DNF07:02:33 DNF DNF
KUŚMIDER Jakub 133PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM30DNF2020-10-09 23:00:2102:05:18 DNF03:50:17 DNF DNF DNF
LACHOR Krzysztof 126NA ŚWIEŻOŚCIKŁODNEM20DNF2020-10-10 01:00:0202:16:13 DNF04:07:27 DNF06:44:35 DNF DNF
MELSON Maciej 16ŁÓDŹM30DNF2020-10-09 23:00:3002:25:48 DNF DNF DNF DNF
SOFUŁ Tomasz 28WARSZAWAM40DNF2020-10-10 01:00:0202:15:58 DNF04:14:01 DNF06:22:07 DNF DNF
JASIŃSKI Mikołaj 4UKA WARSZAWAWARSZAWAM50DNF2020-10-09 21:00:1903:57:42 DNF06:48:57 DNF09:49:43 DNF DNF
KANTOR Darek 42LUBELSKIBIEGACZ.PL/TEAM, JAN KANTOR TEAMBODUSZYNM50DNF2020-10-09 23:00:2802:38:38 DNF DNF04:48:47 DNF DNF
OLECHNOWICZ Maciej 5BIAŁYSTOKM30DNF2020-10-09 21:00:2103:50:22 DNF07:22:15 DNF10:37:19 DNF DNF
GAWLIK Marcin 52MKS SIECHNICESIECHNICEM40DNF2020-10-09 23:00:2802:15:13 DNF04:47:21 DNF07:04:58 DNF DNF
WOLWOWICZ Zbigniew 53NOWA DĘBAM40DNF2020-10-10 01:00:0602:15:53 DNF04:14:04 DNF06:36:40 DNF DNF
TWARÓG Zbigniew 56GRUPA BIEGOWA "BEZ GRANIC"STRZEGOMM60DNF2020-10-10 02:00:1202:26:58 DNF05:27:18 DNF07:33:13 DNF DNF
KWINTA Sławomir 62MARCUS TEAMDZIERŻONIÓWM40DNF2020-10-10 01:00:0702:16:59 DNF04:13:28 DNF06:15:49 DNF DNF
KURKOWIAK Krzysztof 67WKURWA_TEAM / #TEAMNICPOŃWROCŁAWM30DNF2020-10-09 23:00:2302:28:02 DNF04:55:37 DNF07:48:47 DNF DNF
ASPERSKI Michał 89KB SUPERMARATOŃCZYKKALISZM40DNF2020-10-10 01:00:0101:49:20 DNF03:30:42 DNF05:32:05 DNF DNF
SEDLAK Michał 95MARCINŚWIERCTEAMGIERASZOWICEM40DNF2020-10-10 02:00:1001:40:33 DNF02:59:59 DNF DNF DNF
WOŁOSZYN Czesław 199PIZUNY ROZTOCZE WSCHODNIEPIZUNYM50DNF2020-10-10 01:00:0502:26:54 DNF04:34:30 DNF07:02:36 DNF DNF
GAIK Andrzej 76PODGÓRZ TORUŃTORUŃM50DNF2020-10-10 01:00:0502:16:26 DNF04:14:23 DNF06:42:45 DNF DNF
GAJDA Piotr 21CIESZYNM40DNF2020-10-10 01:00:0403:16:01 DNF05:12:16 DNF07:12:44 DNF DNF
KOWALEWSKI Marcin 69CRIIMGDYNIAM40DNF2020-10-10 01:00:0507:14:11 DNF DNF DNF DNF
RODAK Zbigniew 6GRUPA BIEGOWA "BEZGRANIC"STRZEGOMM30DNF2020-10-10 02:00:1302:15:28 DNF04:03:43 DNF06:01:43 DNF DNF
JACIUBEK Albert 74AQ WIRING SYSTEMS TEAMSTAROWA GÓRAM20DNF2020-10-10 01:00:0302:08:35 DNF DNF06:37:29 DNF DNF
Znaleziono 102 wynik(ów)