VIII HYUNDAI ULTRAMARATON BIESZCZADZKI - 90 KM
VIII HYUNDAI ULTRAMARATON BIESZCZADZKI
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2020-10-09
Miejsce : Cisna
Dystans : 90 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 137
Wystartowało : 120
Nie ukończyło : 29
Ukończyło : 91
Na trasie : 1
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 26km | 38km | 60km | 72km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuMoment startuP2_Roztoki
12km
P3_Solinka
26km
P2_Roztoki
38km
P5_Wetlina
60km
P6_Smerek
72km
Kara/
bonifikata
Czas
netto
90km
Czas
brutto
90km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
              
1KOPEL Rafał 36#7TRTPJASIONKAM301M 205:00:012020-10-10 02:00:1101:43:1803:03:1904:32:2906:49:1808:30:0810:41:04.6015:41:06.25 7:078,4
2PERYKASZA Paweł 84GRUPALUKTRANS.PLKRAKÓWM302M 305:00:012020-10-10 02:00:1101:42:1603:01:4404:32:0706:55:3908:44:0111:00:45.2516:00:46.75+00:19:407:208,2
3PAWŁOWSKI Arkadiusz 43ROCK&RUN.PLKOBYŁKAM303M 405:00:012020-10-10 02:00:1101:43:3603:05:0204:47:2007:06:2308:55:4711:04:33.4016:04:34.60+00:23:287:238,1
4DUCKI Piotr 141OTKPOLKOWICEM304M 703:59:552020-10-10 01:00:0501:47:0104:55:0007:33:1709:17:3511:46:22.5515:46:18.05+01:05:177:507,6
5JACIUBEK Adrian 73BLACHOWNIAM305M 1203:59:522020-10-10 01:00:0201:53:5803:36:0005:32:2508:25:0610:24:1212:54:46.0016:54:38.50+02:13:418:367,0
6KUBASIK Łukasz 31PRZEWORSKM306M 1302:00:162020-10-09 23:00:2602:03:1403:49:2805:51:1108:59:0110:48:4713:04:05.7515:04:22.25+02:23:018:426,9
7STYPUŁKOWSKI Piotr 122BIAŁYSTOKM307M 1403:59:532020-10-10 01:00:0301:54:0203:31:5805:25:1608:25:3110:26:5513:12:07.7017:12:01.10+02:31:038:486,8
8BANASZYNSKI Damian 93READINGM308M 1503:59:512020-10-10 01:00:0101:52:4303:32:2805:25:0208:27:0410:46:3313:38:57.8017:38:49.30+02:57:539:056,6
9GALA Damian 29PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM309M 1705:00:022020-10-10 02:00:1201:51:4205:06:2408:12:3410:41:0213:43:24.6518:43:26.90+03:02:209:086,6
10MARKOWSKI Wojciech 63MARCUS TEAMLUBACHÓWM3010M 2003:59:572020-10-10 01:00:0702:16:5904:13:2606:15:2309:12:4911:31:3114:03:51.4518:03:48.85+03:22:469:226,4
11GÓRA Grzegorz 49PARA FITWROCŁAWM3011M 2802:00:102020-10-09 23:00:2002:03:2203:49:3305:51:2009:28:3111:43:0615:16:39.2017:16:49.20+04:35:3410:115,9
12ZAJĄC Łukasz 119PRISJAKT POLANDKRAKÓWM3012M 2900:00:092020-10-09 21:00:1902:28:3504:50:1107:10:4715:18:20.8015:18:30.00+04:37:1610:125,9
13WASZKOWSKI Jakub 80AVANTURA.COM.PLWARSZAWAM3013M 3303:59:512020-10-10 01:00:0101:57:2403:52:3005:54:3409:27:0912:01:3215:30:34.0019:30:25.00+04:49:2910:205,8
14RADYK Jakub 7PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM3014M 3602:00:112020-10-09 23:00:2102:05:1703:50:1906:02:3409:45:2212:13:1915:37:43.9017:37:55.45+04:56:3910:255,8
15GUZIK Grzegorz 66SPORTOWE KARPATYKROSNOM3015M 3703:59:562020-10-10 01:00:0602:26:2104:21:4106:14:4409:49:4212:30:5915:46:58.7519:46:55.20+05:05:5410:315,7
16HEJNOWICZ Tomasz 60KMWTWKROSNOM3016M 3803:59:552020-10-10 01:00:0502:26:2004:21:4206:14:4409:49:3712:31:3815:46:59.0519:46:55.00+05:05:5410:315,7
17SPŁAWSKI Michał 90MSERWIS.PLWROCŁAWM3017M 5602:00:192020-10-09 23:00:2902:30:5004:50:1507:16:0911:01:2513:52:0217:23:11.0019:23:30.60+06:42:0611:355,2
18PSZENNY Łukasz 9ULTRINO AMATEURLUBLINM3018M 6002:00:222020-10-09 23:00:3202:32:0504:49:2907:14:2911:12:3314:00:2417:37:23.9019:37:46.60+06:56:1911:445,1
19MAGDZIARZ Tomasz 41MASOCHISTIC DEVIL WORSHIPRZESZÓWM3019M 6500:00:122020-10-09 21:00:2202:56:0105:24:2507:54:5712:10:1914:52:5918:21:38.1018:21:50.20+07:40:3312:144,9
20KULCZYŃSKI Rafał 45WARSZAWAM3020M 7100:00:102020-10-09 21:00:2002:46:1605:18:2508:06:1612:46:3915:59:1619:54:41.8519:54:52.35+09:13:3713:164,5
Niesklasyfikowani
POTERA Maciej 70FRYTKÓW!!!!ŁAŃCUTM30DNF2020-10-10 02:00:1202:15:17 DNF04:03:26 DNF05:53:32 DNF08:43:23 DNF10:50:32 DNF DNF DNF--
PIETRASIAK Daniel 108BIEGAMBOLUBIĘSOSNOWIECM30DNF2020-10-10 01:00:0702:22:41 DNF04:22:25 DNF06:32:34 DNF09:39:07 DNF12:05:36 DNF DNF DNF--
RODAK Zbigniew 6GRUPA BIEGOWA "BEZGRANIC"STRZEGOMM30DNF2020-10-10 02:00:1302:15:28 DNF04:03:43 DNF06:01:43 DNF DNF DNF DNF DNF--
MOCZYŃSKI Paweł 13CHMIELÓWM30DNF2020-10-10 01:00:0302:04:24 DNF03:51:16 DNF05:53:10 DNF09:25:47 DNF12:04:44 DNF DNF DNF--
KURKOWIAK Krzysztof 67WKURWA_TEAM / #TEAMNICPOŃWROCŁAWM30DNF2020-10-09 23:00:2302:28:02 DNF04:55:37 DNF07:48:47 DNF DNF DNF DNF DNF--
OLECHNOWICZ Maciej 5BIAŁYSTOKM30DNF2020-10-09 21:00:2103:50:22 DNF07:22:15 DNF10:37:19 DNF DNF DNF00:30:00 DNF DNF--
KUŚMIDER Jakub 133PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM30DNF2020-10-09 23:00:2102:05:18 DNF03:50:17 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
MELSON Maciej 16ŁÓDŹM30DNF2020-10-09 23:00:3002:25:48 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
ROJEK Maciej 107KRAKÓWM30DNF2020-10-09 23:00:3002:44:12 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 29 wynik(ów)