VIII HYUNDAI ULTRAMARATON BIESZCZADZKI - 90 KM
VIII HYUNDAI ULTRAMARATON BIESZCZADZKI
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2020-10-09
Miejsce : Cisna
Dystans : 90 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 137
Wystartowało : 120
Nie ukończyło : 29
Ukończyło : 91
Na trasie : 1
Pełne wyniki dla 12km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 26km | 38km | 60km | 72km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuMoment startuP2_Roztoki
12km
    
1PERYKASZA Paweł 84GRUPALUKTRANS.PLKRAKÓWM3005:00:012020-10-10 02:00:1101:42:16
2KOPEL Rafał 36#7TRTPJASIONKAM3005:00:012020-10-10 02:00:1101:43:18
3PAWŁOWSKI Arkadiusz 43ROCK&RUN.PLKOBYŁKAM3005:00:012020-10-10 02:00:1101:43:36
4DUCKI Piotr 141OTKPOLKOWICEM3003:59:552020-10-10 01:00:0501:47:01
5GALA Damian 29PIOTRKÓW TRYBUNALSKIM3005:00:022020-10-10 02:00:1201:51:42
6BANASZYNSKI Damian 93READINGM3003:59:512020-10-10 01:00:0101:52:43
7JACIUBEK Adrian 73BLACHOWNIAM3003:59:522020-10-10 01:00:0201:53:58
8STYPUŁKOWSKI Piotr 122BIAŁYSTOKM3003:59:532020-10-10 01:00:0301:54:02
9WASZKOWSKI Jakub 80AVANTURA.COM.PLWARSZAWAM3003:59:512020-10-10 01:00:0101:57:24
10KUBASIK Łukasz 31PRZEWORSKM3002:00:162020-10-09 23:00:2602:03:14
11GÓRA Grzegorz 49PARA FITWROCŁAWM3002:00:102020-10-09 23:00:2002:03:22
Niesklasyfikowani
MOCZYŃSKI Paweł 13CHMIELÓWM30DNF2020-10-10 01:00:0302:04:24 DNF
13RADYK Jakub 7PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM3002:00:112020-10-09 23:00:2102:05:17
KUŚMIDER Jakub 133PRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPRZEMYŚLM30DNF2020-10-09 23:00:2102:05:18 DNF
POTERA Maciej 70FRYTKÓW!!!!ŁAŃCUTM30DNF2020-10-10 02:00:1202:15:17 DNF
RODAK Zbigniew 6GRUPA BIEGOWA "BEZGRANIC"STRZEGOMM30DNF2020-10-10 02:00:1302:15:28 DNF
17MARKOWSKI Wojciech 63MARCUS TEAMLUBACHÓWM3003:59:572020-10-10 01:00:0702:16:59
PIETRASIAK Daniel 108BIEGAMBOLUBIĘSOSNOWIECM30DNF2020-10-10 01:00:0702:22:41 DNF
MELSON Maciej 16ŁÓDŹM30DNF2020-10-09 23:00:3002:25:48 DNF
20HEJNOWICZ Tomasz 60KMWTWKROSNOM3003:59:552020-10-10 01:00:0502:26:20
21GUZIK Grzegorz 66SPORTOWE KARPATYKROSNOM3003:59:562020-10-10 01:00:0602:26:21
KURKOWIAK Krzysztof 67WKURWA_TEAM / #TEAMNICPOŃWROCŁAWM30DNF2020-10-09 23:00:2302:28:02 DNF
23ZAJĄC Łukasz 119PRISJAKT POLANDKRAKÓWM3000:00:092020-10-09 21:00:1902:28:35
24SPŁAWSKI Michał 90MSERWIS.PLWROCŁAWM3002:00:192020-10-09 23:00:2902:30:50
25PSZENNY Łukasz 9ULTRINO AMATEURLUBLINM3002:00:222020-10-09 23:00:3202:32:05
ROJEK Maciej 107KRAKÓWM30DNF2020-10-09 23:00:3002:44:12 DNF
27KULCZYŃSKI Rafał 45WARSZAWAM3000:00:102020-10-09 21:00:2002:46:16
28MAGDZIARZ Tomasz 41MASOCHISTIC DEVIL WORSHIPRZESZÓWM3000:00:122020-10-09 21:00:2202:56:01
OLECHNOWICZ Maciej 5BIAŁYSTOKM30DNF2020-10-09 21:00:2103:50:22 DNF
Znaleziono 29 wynik(ów)