VIII HYUNDAI ULTRAMARATON BIESZCZADZKI - 90 KM
VIII HYUNDAI ULTRAMARATON BIESZCZADZKI
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2020-10-09
Miejsce : Cisna
Dystans : 90 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 137
Wystartowało : 120
Nie ukończyło : 29
Ukończyło : 91
Na trasie : 1
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 26km | 38km | 60km | 72km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuMoment startuP2_Roztoki
12km
P3_Solinka
26km
P2_Roztoki
38km
P5_Wetlina
60km
P6_Smerek
72km
Czas
netto
90km
Czas
brutto
90km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
             
1WÓJCIK Jacek 132GWOŹNICA GÓRNAM401M 105:00:012020-10-10 02:00:1101:44:0303:03:2704:35:4406:42:3808:16:5210:25:27.4015:25:29.35 6:568,6
2ŚCIESZKA Wojciech 2013 ELT KRAKÓW-BALICEKRAKÓWM402M 505:00:012020-10-10 02:00:1101:40:2103:03:2404:42:3007:14:2508:59:0411:15:43.1016:15:44.10+00:50:157:308,0
3REWERS Dariusz 88ULTRA WAY TEAMGDYNIAM403M 605:00:012020-10-10 02:00:1101:42:2603:07:0904:50:4607:22:1209:11:0811:35:59.4516:36:01.40+01:10:327:437,8
4GAJOS Daniel 77GRUPALUKTRANS.PLKRAKÓWM404M 805:00:012020-10-10 02:00:1101:53:0405:02:1807:34:4009:21:3811:48:52.0516:48:53.65+01:23:247:527,6
5GRONDYS Paweł 18WROCŁAWM405M 903:59:502020-10-10 01:00:0001:51:0203:20:4005:00:0207:33:2809:29:2112:01:56.4516:01:46.50+01:36:298:017,5
6JARMOLIŃSKI Piotr 127MARCINŚWIERCTEAMSZCZECIN MIERZYNM406M 1103:59:532020-10-10 01:00:0301:48:4203:22:1905:15:2108:05:4410:10:1912:43:29.2516:43:23.20+02:18:018:287,1
7KARAMON Marcin 64OPOLEM407M 1603:59:522020-10-10 01:00:0201:54:0703:34:4905:29:0408:34:4710:52:4513:43:10.1517:43:02.55+03:17:429:086,6
8JABŁOŃSKI Jacek 92KRAKÓWM408M 1803:59:512020-10-10 01:00:0101:59:4703:48:1105:42:0408:47:2411:06:2313:45:15.3017:45:06.70+03:19:479:106,5
9PIETLUSZENKO Dariusz 125MARCIN ŚWIERC TEAMJÓZEFOSŁAWM409M 1903:59:512020-10-10 01:00:0101:54:1703:35:1905:31:0508:41:2811:05:5413:54:16.1017:54:07.30+03:28:489:166,5
10PAJDOSZ Rafał 106KB BIAŁA BIEGABIAŁA PODLASKAM4010M 2203:59:512020-10-10 01:00:0101:56:4903:42:4405:43:5508:58:1111:16:2414:38:55.8518:38:46.85+04:13:289:456,1
11GRYNAGIEL Przemysław 8OSIEK NAD WISŁĄM4011M 2302:00:172020-10-09 23:00:2702:08:2904:00:0506:06:4009:19:1811:29:4214:40:03.6516:40:21.00+04:14:369:466,1
12KOSIN Paweł 37KIELCEM4012M 2502:00:132020-10-09 23:00:2302:25:5504:29:2506:22:4009:59:0212:31:1015:02:48.8517:03:02.10+04:37:2110:016,0
13TOMYS Przemyslaw 50MILANÓWEKM4013M 2602:00:172020-10-09 23:00:2702:09:0604:00:3106:06:3909:28:3812:01:3715:09:04.3517:09:21.45+04:43:3610:065,9
14SCHWITALLA Adrian 51SIECHNICEM4014M 2702:00:182020-10-09 23:00:2802:15:1104:47:1607:04:5510:14:4412:29:1915:14:39.3017:14:58.05+04:49:1110:095,9
15ŁUKOMSKI Maciej 34SZAKALE BAŁUT ŁÓDŹŁÓDŹM4015M 3003:59:502020-10-10 01:00:0001:53:3703:34:4705:36:4009:00:5811:52:3615:19:58.7519:19:49.20+04:54:3110:135,9
16WŁODARCZYK Piotr 111KRAKOWM4016M 3102:00:142020-10-09 23:00:2402:08:4204:08:0006:18:0909:50:0812:10:0615:23:24.0017:23:38.80+04:57:5610:155,8
17DAMPS Sylwester 59GOWINOM4017M 3202:00:122020-10-09 23:00:2202:08:0004:00:2506:21:5509:54:0912:22:3415:30:01.4017:30:14.20+05:04:3410:205,8
18MARCHEL Przemek 96FUNDACJA JUDO SPORT WALKI Z RAKIEMWARSZAWAM4018M 3400:00:082020-10-09 21:00:1802:22:5604:32:0406:49:5810:25:2812:50:3215:35:42.3515:35:50.65+05:10:1410:235,8
19WIŚNIEWSKI Bartłomiej 97ULTRA WARIACIWARSZAWAM4019M 3500:00:072020-10-09 21:00:1702:22:5604:32:0506:49:5810:25:4812:50:2915:35:42.4515:35:50.30+05:10:1510:235,8
20DADAŚ Janusz 85BP RUNNING TEAM GLIWICEGLIWICEM4020M 3901:10:022020-10-09 22:10:1202:15:1604:17:1406:32:4510:05:5712:41:3815:51:00.0017:01:02.00+05:25:3210:345,7
21KORBUT Radosław 83MAM WYBIEGANESIEDLCEM4021M 4102:00:172020-10-09 23:00:2702:26:4704:31:4906:50:0410:25:2413:02:4716:01:18.4018:01:36.10+05:35:5110:405,6
22KONOPKA Bartosz 105BIEGAMBOLUBIĘKRAKÓWM4022M 4302:00:122020-10-09 23:00:2202:28:4004:44:2806:59:0510:23:5813:07:4716:12:29.2018:12:42.15+05:47:0110:485,6
23KOŁAKOWSKI Przemek 103JAN KANTOR TEAMZAMOŚĆM4023M 4502:00:172020-10-09 23:00:2702:38:3604:49:4106:59:1110:26:4213:11:3416:23:25.3018:23:43.25+05:57:5710:555,5
24JUSZCZAK Marcin 32ŁOMAZYM4024M 4702:00:142020-10-09 23:00:2402:15:2004:25:3106:47:2210:14:1813:06:5916:38:32.7518:38:46.95+06:13:0511:055,4
25KOŚLACZ Tomasz 91MAGWŁODZIMIERZÓWM4025M 4802:00:182020-10-09 23:00:2802:05:4103:59:5106:07:0310:11:2812:58:1416:44:05.3018:44:23.75+06:18:3711:095,4
26PIETRZAK Paweł 39DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPRUSZKÓWM4026M 5002:00:172020-10-09 23:00:2702:17:5704:32:1906:54:4410:40:2813:28:3816:48:35.5018:48:52.55+06:23:0811:125,4
27SZADŁOWSKI Dariusz 2DRIM TIMCIECHOCINEKM4027M 5202:00:172020-10-09 23:00:2702:10:2104:16:2606:40:5310:36:4213:27:2016:56:59.5518:57:17.20+06:31:3211:175,3
28KANIEWSKI Ireneusz 79PRUSZKÓWM4028M 5402:00:182020-10-09 23:00:2802:28:3304:48:0607:14:3110:45:4213:34:5017:12:02.2019:12:20.55+06:46:3411:285,2
29LATOS Marcin 124ŁAZYM4029M 5802:00:142020-10-09 23:00:2402:17:5104:23:5906:55:5411:00:2613:52:1717:31:04.3019:31:18.80+07:05:3611:405,1
30TOMASZEWSKI Dawid 115WLKP MOUNTAINS ULTRAKOMORNIKIM4030M 6202:00:092020-10-09 23:00:1902:43:1905:06:1907:39:1011:39:3314:36:1918:08:46.8020:08:56.60+07:43:1912:055,0
31HRYCAJ Mariusz 86PĄCZEK TEAMOPOLEM4031M 6302:00:152020-10-09 23:00:2502:25:4004:29:2407:04:4411:26:0614:13:0318:10:22.2520:10:37.45+07:44:5412:065,0
32DROBOT Piotr 117NA PRZEKÓRSANOKM4032M 6600:00:012020-10-09 21:00:1102:36:1105:10:3607:56:4312:16:3515:12:5618:35:10.8518:35:12.30+08:09:4312:234,8
33OSTROWSKI Jarek 61WARSZAWAM4033M 6700:00:092020-10-09 21:00:1902:30:1504:53:1107:28:5011:54:0714:51:3318:40:03.5518:40:13.35+08:14:3612:264,8
34KULCZYŃSKI Michał 46GDAŃSKM4034M 7000:00:112020-10-09 21:00:2102:46:1605:18:2508:06:1612:46:4215:59:1019:54:40.7519:54:51.95+09:29:1313:164,5
Niesklasyfikowani
SOFUŁ Tomasz 28WARSZAWAM40DNF2020-10-10 01:00:0202:15:58 DNF04:14:01 DNF06:22:07 DNF DNF DNF DNF DNF--
DRWIĘGA Maciej 123POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM40DNF2020-10-09 21:00:1702:36:08 DNF05:10:28 DNF07:56:28 DNF12:17:18 DNF DNF DNF DNF--
ASPERSKI Michał 89KB SUPERMARATOŃCZYKKALISZM40DNF2020-10-10 01:00:0101:49:20 DNF03:30:42 DNF05:32:05 DNF DNF DNF DNF DNF--
KWINTA Sławomir 62MARCUS TEAMDZIERŻONIÓWM40DNF2020-10-10 01:00:0702:16:59 DNF04:13:28 DNF06:15:49 DNF DNF DNF DNF DNF--
WOLWOWICZ Zbigniew 53NOWA DĘBAM40DNF2020-10-10 01:00:0602:15:53 DNF04:14:04 DNF06:36:40 DNF DNF DNF DNF DNF--
GAWLIK Marcin 52MKS SIECHNICESIECHNICEM40DNF2020-10-09 23:00:2802:15:13 DNF04:47:21 DNF07:04:58 DNF DNF DNF DNF DNF--
GAJDA Piotr 21CIESZYNM40DNF2020-10-10 01:00:0403:16:01 DNF05:12:16 DNF07:12:44 DNF DNF DNF DNF DNF--
JARZEMBOWSKI Tomasz 121WLKP MOUNTAINS ULTRAPLEWISKAM40DNF2020-10-09 23:00:2002:42:45 DNF05:06:17 DNF07:39:09 DNF DNF DNF DNF DNF--
SOBCZAK Mikołaj 120WLKP MOUNTAINS ULTRASKÓRZEWOM40DNF2020-10-09 23:00:2002:42:42 DNF05:06:18 DNF07:39:26 DNF DNF DNF DNF DNF--
SEDLAK Michał 95MARCINŚWIERCTEAMGIERASZOWICEM40DNF2020-10-10 02:00:1001:40:33 DNF02:59:59 DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
CIECIELĄG Piotr 112PIASECZNOM40DNF2020-10-09 23:00:3102:30:33 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
KOWALEWSKI Marcin 69CRIIMGDYNIAM40DNF2020-10-10 01:00:0507:14:11 DNF DNF DNF DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 46 wynik(ów)