VIII HYUNDAI ULTRAMARATON BIESZCZADZKI - 90 KM
VIII HYUNDAI ULTRAMARATON BIESZCZADZKI
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2020-10-09
Miejsce : Cisna
Dystans : 90 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 137
Wystartowało : 120
Nie ukończyło : 29
Ukończyło : 91
Na trasie : 1
Pełne wyniki dla 26km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 26km | 38km | 60km | 72km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuMoment startuP2_Roztoki
12km
P3_Solinka
26km
     
SEDLAK Michał 95MARCINŚWIERCTEAMGIERASZOWICEM40DNF2020-10-10 02:00:1001:40:33 DNF02:59:59 DNF
2ŚCIESZKA Wojciech 2013 ELT KRAKÓW-BALICEKRAKÓWM4005:00:012020-10-10 02:00:1101:40:2103:03:24
3WÓJCIK Jacek 132GWOŹNICA GÓRNAM4005:00:012020-10-10 02:00:1101:44:0303:03:27
4REWERS Dariusz 88ULTRA WAY TEAMGDYNIAM4005:00:012020-10-10 02:00:1101:42:2603:07:09
5GRONDYS Paweł 18WROCŁAWM4003:59:502020-10-10 01:00:0001:51:0203:20:40
6JARMOLIŃSKI Piotr 127MARCINŚWIERCTEAMSZCZECIN MIERZYNM4003:59:532020-10-10 01:00:0301:48:4203:22:19
ASPERSKI Michał 89KB SUPERMARATOŃCZYKKALISZM40DNF2020-10-10 01:00:0101:49:20 DNF03:30:42 DNF
8ŁUKOMSKI Maciej 34SZAKALE BAŁUT ŁÓDŹŁÓDŹM4003:59:502020-10-10 01:00:0001:53:3703:34:47
9KARAMON Marcin 64OPOLEM4003:59:522020-10-10 01:00:0201:54:0703:34:49
10PIETLUSZENKO Dariusz 125MARCIN ŚWIERC TEAMJÓZEFOSŁAWM4003:59:512020-10-10 01:00:0101:54:1703:35:19
11PAJDOSZ Rafał 106KB BIAŁA BIEGABIAŁA PODLASKAM4003:59:512020-10-10 01:00:0101:56:4903:42:44
12JABŁOŃSKI Jacek 92KRAKÓWM4003:59:512020-10-10 01:00:0101:59:4703:48:11
13KOŚLACZ Tomasz 91MAGWŁODZIMIERZÓWM4002:00:182020-10-09 23:00:2802:05:4103:59:51
14GRYNAGIEL Przemysław 8OSIEK NAD WISŁĄM4002:00:172020-10-09 23:00:2702:08:2904:00:05
15DAMPS Sylwester 59GOWINOM4002:00:122020-10-09 23:00:2202:08:0004:00:25
16TOMYS Przemyslaw 50MILANÓWEKM4002:00:172020-10-09 23:00:2702:09:0604:00:31
17WŁODARCZYK Piotr 111KRAKOWM4002:00:142020-10-09 23:00:2402:08:4204:08:00
KWINTA Sławomir 62MARCUS TEAMDZIERŻONIÓWM40DNF2020-10-10 01:00:0702:16:59 DNF04:13:28 DNF
SOFUŁ Tomasz 28WARSZAWAM40DNF2020-10-10 01:00:0202:15:58 DNF04:14:01 DNF
WOLWOWICZ Zbigniew 53NOWA DĘBAM40DNF2020-10-10 01:00:0602:15:53 DNF04:14:04 DNF
21SZADŁOWSKI Dariusz 2DRIM TIMCIECHOCINEKM4002:00:172020-10-09 23:00:2702:10:2104:16:26
22DADAŚ Janusz 85BP RUNNING TEAM GLIWICEGLIWICEM4001:10:022020-10-09 22:10:1202:15:1604:17:14
23LATOS Marcin 124ŁAZYM4002:00:142020-10-09 23:00:2402:17:5104:23:59
24JUSZCZAK Marcin 32ŁOMAZYM4002:00:142020-10-09 23:00:2402:15:2004:25:31
25HRYCAJ Mariusz 86PĄCZEK TEAMOPOLEM4002:00:152020-10-09 23:00:2502:25:4004:29:24
26KOSIN Paweł 37KIELCEM4002:00:132020-10-09 23:00:2302:25:5504:29:25
27KORBUT Radosław 83MAM WYBIEGANESIEDLCEM4002:00:172020-10-09 23:00:2702:26:4704:31:49
28MARCHEL Przemek 96FUNDACJA JUDO SPORT WALKI Z RAKIEMWARSZAWAM4000:00:082020-10-09 21:00:1802:22:5604:32:04
29WIŚNIEWSKI Bartłomiej 97ULTRA WARIACIWARSZAWAM4000:00:072020-10-09 21:00:1702:22:5604:32:05
30PIETRZAK Paweł 39DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPRUSZKÓWM4002:00:172020-10-09 23:00:2702:17:5704:32:19
31KONOPKA Bartosz 105BIEGAMBOLUBIĘKRAKÓWM4002:00:122020-10-09 23:00:2202:28:4004:44:28
32SCHWITALLA Adrian 51SIECHNICEM4002:00:182020-10-09 23:00:2802:15:1104:47:16
GAWLIK Marcin 52MKS SIECHNICESIECHNICEM40DNF2020-10-09 23:00:2802:15:13 DNF04:47:21 DNF
34KANIEWSKI Ireneusz 79PRUSZKÓWM4002:00:182020-10-09 23:00:2802:28:3304:48:06
35KOŁAKOWSKI Przemek 103JAN KANTOR TEAMZAMOŚĆM4002:00:172020-10-09 23:00:2702:38:3604:49:41
36OSTROWSKI Jarek 61WARSZAWAM4000:00:092020-10-09 21:00:1902:30:1504:53:11
JARZEMBOWSKI Tomasz 121WLKP MOUNTAINS ULTRAPLEWISKAM40DNF2020-10-09 23:00:2002:42:45 DNF05:06:17 DNF
SOBCZAK Mikołaj 120WLKP MOUNTAINS ULTRASKÓRZEWOM40DNF2020-10-09 23:00:2002:42:42 DNF05:06:18 DNF
39TOMASZEWSKI Dawid 115WLKP MOUNTAINS ULTRAKOMORNIKIM4002:00:092020-10-09 23:00:1902:43:1905:06:19
DRWIĘGA Maciej 123POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM40DNF2020-10-09 21:00:1702:36:08 DNF05:10:28 DNF
41DROBOT Piotr 117NA PRZEKÓRSANOKM4000:00:012020-10-09 21:00:1102:36:1105:10:36
GAJDA Piotr 21CIESZYNM40DNF2020-10-10 01:00:0403:16:01 DNF05:12:16 DNF
43KULCZYŃSKI Michał 46GDAŃSKM4000:00:112020-10-09 21:00:2102:46:1605:18:25
44GAJOS Daniel 77GRUPALUKTRANS.PLKRAKÓWM4005:00:012020-10-10 02:00:1101:53:04
CIECIELĄG Piotr 112PIASECZNOM40DNF2020-10-09 23:00:3102:30:33 DNF DNF
KOWALEWSKI Marcin 69CRIIMGDYNIAM40DNF2020-10-10 01:00:0507:14:11 DNF DNF
Znaleziono 46 wynik(ów)