VIII HYUNDAI ULTRAMARATON BIESZCZADZKI - 90 KM
VIII HYUNDAI ULTRAMARATON BIESZCZADZKI
Organizator : Fundacja Bieg Rzeźnika
Data : 2020-10-09
Miejsce : Cisna
Dystans : 90 km
Mapa : Pokaż
Zgłoszonych : 137
Wystartowało : 120
Nie ukończyło : 29
Ukończyło : 91
Na trasie : 1
Pełne wyniki dla 60km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 12km | 26km | 38km | 60km | 72km | Meta
Klasyfikacje wg kategorii: Wszyscy | K Open | M Open | K20 | M20 | K30 | M30 | K40 | M40 | K50 | M50 | K60 | M60
Klasyfikacja wg czasu netto. Wyniki nieoficjalne !!!
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuMoment startuP2_Roztoki
12km
P3_Solinka
26km
P2_Roztoki
38km
P5_Wetlina
60km
       
1WÓJCIK Jacek 132GWOŹNICA GÓRNAM4005:00:012020-10-10 02:00:1101:44:0303:03:2704:35:4406:42:38
2ŚCIESZKA Wojciech 2013 ELT KRAKÓW-BALICEKRAKÓWM4005:00:012020-10-10 02:00:1101:40:2103:03:2404:42:3007:14:25
3REWERS Dariusz 88ULTRA WAY TEAMGDYNIAM4005:00:012020-10-10 02:00:1101:42:2603:07:0904:50:4607:22:12
4GRONDYS Paweł 18WROCŁAWM4003:59:502020-10-10 01:00:0001:51:0203:20:4005:00:0207:33:28
5GAJOS Daniel 77GRUPALUKTRANS.PLKRAKÓWM4005:00:012020-10-10 02:00:1101:53:0405:02:1807:34:40
6JARMOLIŃSKI Piotr 127MARCINŚWIERCTEAMSZCZECIN MIERZYNM4003:59:532020-10-10 01:00:0301:48:4203:22:1905:15:2108:05:44
7KARAMON Marcin 64OPOLEM4003:59:522020-10-10 01:00:0201:54:0703:34:4905:29:0408:34:47
8PIETLUSZENKO Dariusz 125MARCIN ŚWIERC TEAMJÓZEFOSŁAWM4003:59:512020-10-10 01:00:0101:54:1703:35:1905:31:0508:41:28
9JABŁOŃSKI Jacek 92KRAKÓWM4003:59:512020-10-10 01:00:0101:59:4703:48:1105:42:0408:47:24
10PAJDOSZ Rafał 106KB BIAŁA BIEGABIAŁA PODLASKAM4003:59:512020-10-10 01:00:0101:56:4903:42:4405:43:5508:58:11
11ŁUKOMSKI Maciej 34SZAKALE BAŁUT ŁÓDŹŁÓDŹM4003:59:502020-10-10 01:00:0001:53:3703:34:4705:36:4009:00:58
12GRYNAGIEL Przemysław 8OSIEK NAD WISŁĄM4002:00:172020-10-09 23:00:2702:08:2904:00:0506:06:4009:19:18
13TOMYS Przemyslaw 50MILANÓWEKM4002:00:172020-10-09 23:00:2702:09:0604:00:3106:06:3909:28:38
14WŁODARCZYK Piotr 111KRAKOWM4002:00:142020-10-09 23:00:2402:08:4204:08:0006:18:0909:50:08
15DAMPS Sylwester 59GOWINOM4002:00:122020-10-09 23:00:2202:08:0004:00:2506:21:5509:54:09
16KOSIN Paweł 37KIELCEM4002:00:132020-10-09 23:00:2302:25:5504:29:2506:22:4009:59:02
17DADAŚ Janusz 85BP RUNNING TEAM GLIWICEGLIWICEM4001:10:022020-10-09 22:10:1202:15:1604:17:1406:32:4510:05:57
18KOŚLACZ Tomasz 91MAGWŁODZIMIERZÓWM4002:00:182020-10-09 23:00:2802:05:4103:59:5106:07:0310:11:28
19JUSZCZAK Marcin 32ŁOMAZYM4002:00:142020-10-09 23:00:2402:15:2004:25:3106:47:2210:14:18
20SCHWITALLA Adrian 51SIECHNICEM4002:00:182020-10-09 23:00:2802:15:1104:47:1607:04:5510:14:44
21KONOPKA Bartosz 105BIEGAMBOLUBIĘKRAKÓWM4002:00:122020-10-09 23:00:2202:28:4004:44:2806:59:0510:23:58
22KORBUT Radosław 83MAM WYBIEGANESIEDLCEM4002:00:172020-10-09 23:00:2702:26:4704:31:4906:50:0410:25:24
23MARCHEL Przemek 96FUNDACJA JUDO SPORT WALKI Z RAKIEMWARSZAWAM4000:00:082020-10-09 21:00:1802:22:5604:32:0406:49:5810:25:28
24WIŚNIEWSKI Bartłomiej 97ULTRA WARIACIWARSZAWAM4000:00:072020-10-09 21:00:1702:22:5604:32:0506:49:5810:25:48
25KOŁAKOWSKI Przemek 103JAN KANTOR TEAMZAMOŚĆM4002:00:172020-10-09 23:00:2702:38:3604:49:4106:59:1110:26:42
26SZADŁOWSKI Dariusz 2DRIM TIMCIECHOCINEKM4002:00:172020-10-09 23:00:2702:10:2104:16:2606:40:5310:36:42
27PIETRZAK Paweł 39DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPRUSZKÓWM4002:00:172020-10-09 23:00:2702:17:5704:32:1906:54:4410:40:28
28KANIEWSKI Ireneusz 79PRUSZKÓWM4002:00:182020-10-09 23:00:2802:28:3304:48:0607:14:3110:45:42
29LATOS Marcin 124ŁAZYM4002:00:142020-10-09 23:00:2402:17:5104:23:5906:55:5411:00:26
30HRYCAJ Mariusz 86PĄCZEK TEAMOPOLEM4002:00:152020-10-09 23:00:2502:25:4004:29:2407:04:4411:26:06
31TOMASZEWSKI Dawid 115WLKP MOUNTAINS ULTRAKOMORNIKIM4002:00:092020-10-09 23:00:1902:43:1905:06:1907:39:1011:39:33
32OSTROWSKI Jarek 61WARSZAWAM4000:00:092020-10-09 21:00:1902:30:1504:53:1107:28:5011:54:07
33DROBOT Piotr 117NA PRZEKÓRSANOKM4000:00:012020-10-09 21:00:1102:36:1105:10:3607:56:4312:16:35
Niesklasyfikowani
DRWIĘGA Maciej 123POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKSANOKM40DNF2020-10-09 21:00:1702:36:08 DNF05:10:28 DNF07:56:28 DNF12:17:18 DNF
35KULCZYŃSKI Michał 46GDAŃSKM4000:00:112020-10-09 21:00:2102:46:1605:18:2508:06:1612:46:42
CIECIELĄG Piotr 112PIASECZNOM40DNF2020-10-09 23:00:3102:30:33 DNF DNF DNF DNF
SOBCZAK Mikołaj 120WLKP MOUNTAINS ULTRASKÓRZEWOM40DNF2020-10-09 23:00:2002:42:42 DNF05:06:18 DNF07:39:26 DNF DNF
JARZEMBOWSKI Tomasz 121WLKP MOUNTAINS ULTRAPLEWISKAM40DNF2020-10-09 23:00:2002:42:45 DNF05:06:17 DNF07:39:09 DNF DNF
SOFUŁ Tomasz 28WARSZAWAM40DNF2020-10-10 01:00:0202:15:58 DNF04:14:01 DNF06:22:07 DNF DNF
GAWLIK Marcin 52MKS SIECHNICESIECHNICEM40DNF2020-10-09 23:00:2802:15:13 DNF04:47:21 DNF07:04:58 DNF DNF
WOLWOWICZ Zbigniew 53NOWA DĘBAM40DNF2020-10-10 01:00:0602:15:53 DNF04:14:04 DNF06:36:40 DNF DNF
KWINTA Sławomir 62MARCUS TEAMDZIERŻONIÓWM40DNF2020-10-10 01:00:0702:16:59 DNF04:13:28 DNF06:15:49 DNF DNF
ASPERSKI Michał 89KB SUPERMARATOŃCZYKKALISZM40DNF2020-10-10 01:00:0101:49:20 DNF03:30:42 DNF05:32:05 DNF DNF
SEDLAK Michał 95MARCINŚWIERCTEAMGIERASZOWICEM40DNF2020-10-10 02:00:1001:40:33 DNF02:59:59 DNF DNF DNF
GAJDA Piotr 21CIESZYNM40DNF2020-10-10 01:00:0403:16:01 DNF05:12:16 DNF07:12:44 DNF DNF
KOWALEWSKI Marcin 69CRIIMGDYNIAM40DNF2020-10-10 01:00:0507:14:11 DNF DNF DNF DNF
Znaleziono 46 wynik(ów)